NordVPN Linux – Jak nastavit NordVPN na Linuxu pomocí Správce sítě

Poskytovatel v Panamanian každým dnem zvyšuje popularitu, protože prostřednictvím televizních kampaní přechází k cílení na publikum všech věkových skupin a lokalit. Pokud jste použili NordVPN, pravděpodobně máte nápad, VPN je optimalizována pro zabezpečení, nabízí více než 5150 serverů v 62 krajích a silné šifrování AES-256-CBC s množstvím pokročilých funkcí pro odblokování geo-omezeného obsahu a zapojení do P2P / Torrenting. Tato příručka se zaměřuje na aplikaci NordVPN Linux a její kompletní analýzu. Pro komplexní analýzu poskytovatele si přečtěte tento přehled NordVPN z BestVPN.co!

Contents

NordVPN Linux Review

Jak překvapivé, jak to může znít, aplikace NordVPN Linux oficiálně debutovala teprve před dvěma měsíci v srpnu 2023. Zatímco jsme očekávali něco podobného jeho esteticky modrému rozhraní, postavenému na mapě všech podporovaných míst, bohužel NordVPN Linux nabízí pouze aplikace příkazového řádku bez GUI (grafické uživatelské rozhraní). To však neznamená, že aplikace je naštvaná, protože uživatelé systému Linux budou mít neuvěřitelně snadné nastavení a použití než manuální konfigurace serverů.

NordVPN Linux

Ve skutečnosti je aplikace NordVPN Linux integrována se stejnými pokročilými funkcemi, které jsou k dispozici u protějšků Windows a Mac. Máte k dispozici ochranu před únikem DNS, která pomáhá udržovat vaši identitu stále skrytou a obchází veškerý síťový provoz prostřednictvím zabezpečeného a šifrovaného tunelu VPN. K dispozici je protokol CyberSec, který nabízí okamžité blokování rušivých reklam a zároveň vás chrání před nebezpečnými online hrozbami.

V případě, že vaše připojení VPN přestane fungovat nebo klesá, je k dispozici funkce automatického přepínání zabití, která zablokuje počítač v navázání připojení mimo šifrovaný tunel VPN. Kromě toho nabízí NordVPN zmatené servery, které vám umožní obejít brány firewall a algoritmy v zemích s omezujícími režimy, jako je Čína, Spojené arabské emiráty, Irák, Írán, Turecko a další. To vám zajistí maximální ochranu, ať jste kdekoli!

  Jak používat PureVPN - Naučte se je používat za méně než 2 minuty

NordVPN Linux Review

Opravdu potřebujete NordVPN pro Linux?

Pokud se chcete přihlásit k odběru VPN, musíte mít příslušnou softwarovou aplikaci pro zařízení, které používáte. Není to proto, že potřebujete VPN pro Linux, ale kvůli potřebě získat soukromí / anonymitu online. Uživatelé si však mohou být jisti, že NordVPN pokrývá všechny aspekty nejvyšší bezpečnosti online pro Linux. Společnost NordVPN se sídlem v Panamě je také daleko od jurisdikcí, jako jsou EU a USA, které mají závazné zákony vyžadující sbírky protokolů. Mezi další důvody, proč můžete vyžadovat NordVPN pro Linux, patří:

  1. Přístup k obsahu s omezeným přístupem – Služby VoD, jako je Netflix, Hulu, BBC iPlayer a Amazon Prime, ukládají geografická omezení, která brání uživatelům mimo schválený seznam zemí v přístupu k úplné databázi obsahu. Použitím NordVPN na svých linuxových zařízeních můžete konečně odblokovat veškerý geo-omezený obsah připojením k serverům v zemích, kde je služba VoD dostupná.
  2. Ochrana před lokálními poskytovateli internetových služeb – Pokud jde o sledování filmů / televizních pořadů online, většina uživatelů se rozhodne platit za prémiovou službu. Nicméně, tam jsou některé řezačky kabelů, kteří spoléhají na bezplatné služby pro streamování jejich oblíbeného obsahu. Vzhledem k tomu, že pirátský obsah může způsobit vážné potíže s DMCA, používání VPN zajistí, že vaše internetová aktivita zůstane zcela skrytá před místními poskytovateli internetových služeb.
  3. Zabezpečení na veřejných Wi-Fi – Phishing, krádež identity, ransomware a cyberstalking jsou některými vážnými hrozbami kybernetické bezpečnosti spojenými s veřejnými sítěmi Wi-Fi v hospodách, barech, restauracích atd. Kybernetičtí podvodníci přimějí uživatele, aby odhalili své soukromé informace. Připojením k VPN je můžete udržet zmatení, protože vaše identita zůstane skrytá a vaše IP adresa.
  4. Zapojte se do P2P / Torrenting – Ať už chcete stahovat filmy, televizní pořady, elektronické knihy, manga, hudbu, dokumenty, alba nebo jakoukoli jinou formu digitálních dat, torrentování NordVPN se bezpochyby osvědčuje jako nejlepší volba pro mnoho počítačových geeků. Pokud chcete zůstat při stahování torrentů na svém Linuxovém zařízení v bezpečí, je nutné používat službu jako NordVPN..
  5. Omezení omezení obtoku – Po zrušení zákonů o neutralitě sítě mají poskytovatelé internetových služeb nyní úplnou moc nad tím, k jakým informacím mají uživatelé přístup, na základě různých cenových plánů. Používáním služby, jako je NordVPN, můžete mít jistotu, že obejdete všechna taková omezení, což znamená, že získáte lepší rychlosti pro streamování, torrentování nebo zapojení do online hraní..
  ExpressVPN pro Android OS - Průvodce nastavením aplikace, výkon a další

NordVPN Linux - Jak nastavit NordVPN na Linuxu pomocí Správce sítě

Jak nastavit NordVPN Linux

Pokud jde o nastavení systému NordVPN v systému Linux, uživatelé mají k dispozici dvě možnosti: jít na ruční připojení nebo stáhnout aplikaci příkazového řádku NordVPN (bez GUI). Pokud se rozhodnete pro první z nich, potěší vás, že NordVPN nabízí podrobné návody, které uživatelům pomohou při konfiguraci služby pomocí OpenVPN. & Protokoly IKEv2 / IPSec. Pokud se rozhodnete pro druhou možnost, pak je proces poměrně jednoduchý:

Krok 1: Kliknutím na tento odkaz si můžete stáhnout repo instalační balíček NordVPN .deb

Krok 2: Otevřete terminál na platformě Linux a nainstalujte úložiště NordVPN

Krok 3: Spusťte následující kód: sudo apt-get install {/path/to/}nordvpn-release_1.0.0_all.deb

Krok 4: Aktualizujte seznam balíků apt-get spuštěním tohoto příkazu: sudo apt-get update

Krok 5: Dokončete proces instalace zadáním: sudo apt-get install nordvpn

Přehled NordVPN pro ostatní zařízení

Jak již bylo zmíněno, aplikace NordVPN pro Linux neobsahuje žádné grafické uživatelské rozhraní, ale místo toho používá standardní aplikaci pro příkazovou řádku. Přesto si přejeme, aby nabídl stejný design jako jiná zařízení. Například aplikace pro Android a iOS jsou identické pouze s několika prvky, které se mohou lišit. Aplikace pro Windows a Mac jsou opět velmi podobné. Jediný rozdíl mezi nimi je možnost vybrat, které aplikace mají být blokovány pro funkci Network Lock.

Jak nastavit NordVPN Linux

NordVPN Linux - Jak nastavit NordVPN na Linuxu pomocí Správce sítě

Recenze NordVPN Linux Reddit

O této době znovu a znovu mluvíme ve všech našich blogech / průvodcích. Spolehlivost a užitečnost Reddit jako komunity, kde můžete získat informace o téměř všem, od každodenních produktů přes technologie až po digitální služby a dále. To je důvod, proč je skvělou platformou najít nejlepší vpn reddit nestranné recenze o aplikaci pro Linux. Níže naleznete odkaz na vlákno Reddit, kde najdete uživatele diskutující o nedávno představené aplikaci NordVPN Linux:

  NordVPN pro iPhone - Jak nastavit NordVPN na zařízeních iOS

Dobrá zpráva pro všechny uživatele NordVPN. Nativní aplikace pro Linux je mimo linux

NordVPN Linux - Jak nastavit NordVPN na Linuxu pomocí Správce sítě

Zabalení věcí

I přes soudní řízení týkající se společností NordVPN a Tesonet poskytovatel VPN stále vyvíjí vlny na trhu, brání všechna obvinění a stojí jako silný konkurent jmen jako ExpressVPN, PureVPN, Surfshark a VyprVPN. I když se nám určitě nelíbilo, že chybí aplikace GUI, existuje řada tutoriálů a průvodců, které jsou k dispozici od společnosti NordVPN, aby se tento proces usnadnil. Nejdůležitější je, že získáte velkou bezpečnost a anonymitu online, protože VPN neutrpí úniky WebRTC, IPv6 nebo DNS.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me