Modem Router VPN – Zajistěte soukromí na připojovacím zařízení

Jak se svět stále více zaplňuje zařízeními připojenými k internetu, určitě se musíte dozvědět více o routerových modemech, které zvyšují jejich konektivitu a umožňují využívat jejich možnosti.

Modemy a směrovače jsou různá zařízení, ale nyní k nim můžete přistupovat jako jediné zařízení známé jako modemové směrovače, které kombinuje funkčnost obou. Tato zařízení mají úžasné funkce a můžete je ještě zesílit pomocí Best VPN.

Roundup of Modem Router Guide

 1. Co je modem?
 2. Co je to směrovač?
 3. Specifikace směrovače modemu
 4. Proč potřebujete VPN v routerovém modemu?
 5. Modem Router VPN
 6. Modem Router Difference
 7. Co je bezdrátový směrovač?
 8. Modem Router VPN Connection
 9. Optická linka Modem
 10. Bypass Internet Throttling na routeru pomocí VPN

Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak se to dělá a jaké výhody získává VPN na modemovém směrovači, přečtěte si tuto komplexní příručku o modemovém routeru VPN.

Modem-Router-VPN

Co je modem?

Většina lidí je s tímto zařízením určitě zmatená a zeptá se, co je modem? Modem je připojovací zařízení / periferie, které vykonává funkci modulace a demodulace dat.

Jednoduše odpovědět na otázku, co je přesně modem, kóduje vaše digitální informace, takže je mnohem snazší přenášet je jako lehký signál na velké vzdálenosti. Dekóduje také informace při příjezdu, takže data lze získat v původní podobě.

what-is-a-modem

Tento přenos je nezbytný, protože počítač chápe pouze digitální signály, zatímco je signál přenášen přes internet v analogové podobě. Modem tento proces zefektivňuje tím, že jedná jako agent, kde tento přenos ve formě signálu nastane, když je to nutné.

Co je to směrovač?

Pokud stále ne’Nevím, co je router, a dejte nám ho definovat za vás. Směrovač v podstatě dělá to, co jeho název napovídá, tj. Směruje datové pakety přicházející z internetu na různá zařízení existující ve vaší domácnosti / kanceláři. V zásadě existují dva různé typy směrovačů, malý domácí / kancelářský router a obchodní router. Obyčejně se používají malé domácí a kancelářské směrovače, takže se zde budeme držet diskuse.

co-is-a-router

Častějším pochopením routeru je jeho přístupový bod, který potřebujete pouze v případě, že máte více než jedno zařízení. Pro připojení k internetu potřebujete modem vpn připojení až do jediného zařízení. Když se počet zařízení zvýší z jednoho, je zapotřebí router, aby se rozptýlilo připojení k internetu k těmto dalším zařízením.

Specifikace směrovače modemu

Ve starších dnech se modem a router objevily jako dvě samostatná zařízení, ale od nynějška je možné sloučit je do jediného fyzického produktu, který nabízí funkce obou zařízení, se mezi uživateli internetu stále častěji vyskytují modem routery.

Nyní jen zřídka najdete modemy a router jako dvě samostatná zařízení v mnoha domácnostech a kancelářích, takže místo kladení otázek, jako je router, musíte pochopit, že nyní směrovače přicházejí zabudované do modemů.

Proč potřebujete VPN v routerovém modemu?

VPN poskytují online anonymitu a zaručují soukromí uživatelských dat a rychle se stávají nepostradatelnými pro všechny uživatele, kteří se chtějí bezpečněji připojit k internetu.

Moderní sítě VPN šifrují vaše datové pakety a předávají je prostřednictvím zabezpečeného protokolu, aby zajistily, že nikdo nebude moci utéct do vašich soukromých datových paketů a zůstanou chráněni před zvědavými očima vládních úřadů, hackerů, poskytovatelů internetových služeb, zlodějů dat mimo jiné online hrozby.

A možná jsou VPN nejvhodnější pro směrovací modemy, protože pokud na tomto zařízení nainstalujete a VPN, všechna vaše zařízení jsou automaticky směrována přes bezpečné a vysoce zabezpečené připojení, čímž se eliminuje potřeba konfigurace VPN na každém jednotlivém zařízení zvlášť.

modem-router-specs

VPN nabízejí v dnešní době mnoho dalších výhod, kromě zabezpečení, přicházejí stále užitečněji, aby uživatelům umožnily přístup k webovým serverům se zeměpisným omezením, např. pomocí VPN získáte přístup k Netflix US, i když se v současné době nacházíte v Japonsku.

Modem Router VPN

Ne každá VPN je pro váš modemový směrovač dostatečně dobrá, protože musí poskytovat správnou funkci, která odpovídá požadavkům zařízení s modemovým směrovačem. Mezi tyto funkce patří podpora neomezené šířky pásma, více současných připojení, nejlepší šifrovací standardy, politika nulového protokolování, skvělá podpora mimo jiné. Top 3 VPN, které poskytují přesně tyto funkce a další, jsou:

ExpressVPN - perfektní volba pro modemový směrovač

ExpressVPN, zavedené jméno v oboru, je perfektní volbou pro váš modemový router, protože nabízí více než 2000 globálních serverů, rychlou podporu chatu, vojenské šifrování, speciální průvodce podporou routeru a mnoho dalšího.

EpressVPN-pro-modem-router

Jejich nejlepší plán v současné době stojí 99,95 USD na rok’stojí za předplatné včetně 30 zkušebního období.

Číst: Expressvpn Apple TV Průvodce nastavením

NordVPN

NordVPN nabízí nad 4000 serverů jako modemový router VPN a má mimořádná pověření jako bezpečná VPN. Poskytuje další bezpečnostní prvky prostřednictvím poskytování funkcí, jako je například Double VPN, Onion over VPN. Pro směrovací modemy obsahuje jednoduché instalační průvodce, ke kterým přistupujete z úložišť pro odstraňování problémů nebo kontaktováním podpory live chatu.

Směrovač Nord-VPN-pro-modem

Tříleté předplatné u tohoto poskytovatele stojí 79,00 USD účtovaných jednou. Zkontrolujte jeho kompatibilitu s netflixem v tomto nordvpn netflix blogu.

PrivateInternetAccess

Jedna z nejlepších VPN modemových směrovačů pro streamování a odblokování geo-omezeného obsahu, může PIA zajistit mimořádně bezpečné připojení k více zařízením. Nabízí oddaný torrent stáhnout podpora, možnost obejít omezení šířky pásma, malware a blokování reklam, více bran VPN atd.

PrivateInternetAccess-for-modem-router

Má 3597 serverů ve 30 zemích v dobře rozložené síti serverové infrastruktury.

Ceny začínají na 6,95 $ / měsíc a 24měsíční tarif stojí 69,95 USD, které se účtují jednou.

Modem Router Difference

Jak již bylo zmíněno dříve, modem je zařízení, které moduluje a demoduluje signály z digitálního na analogové a naopak, což umožňuje mnohem plynulejší přenos signálů mezi internetem a zařízením, které k němu přistupuje. Na druhé straně se router pouze používá k rozptýlení příchozího internetového připojení k více zařízením. Funguje jako fyzický přístupový bod. Rozdíl mezi modemovými směrovači je pro většinu trochu matoucí, takže doufáme, že jim to bude objasněno.

rozdíl mezi modemem a routerem

Ale teď si lidé nejsou zaměňováni s otázkami, jako je co je router nebo co je modem, ale co je to modem router? Abychom jim to snadno vysvětlili, nyní modemový směrovač také přichází jako jediné fyzické zařízení s vestavěnými funkcemi obou těchto zařízení, což uživatelům mnohem usnadňuje jejich nasazení a výhody z nich.

Modem Router jako jediné zařízení snižuje nepořádek a ukončuje komplikace, které by mohly nastat, když by tato dvě zařízení mohla být použita samostatně pro umožnění připojení k internetu mezi zařízeními a mezi nimi.

Co je bezdrátový směrovač?

Bezdrátový router je přesně to, co název napovídá. Jediné, co dělá, je to, že umožňuje bezdrátové připojení zařízení k internetu. Je nejvhodnější pro moderní přenosná zařízení, jako jsou smartphony, tablety atd., A poskytuje neuvěřitelný snadný přístup a obrovskou mobilitu.

what-is-a-wireless-router

Modem Router VPN Connection

Nastavení VPN ve vašem modemovém směrovači je trochu složitý proces, protože na trhu je k dispozici mnoho druhů a typů modemových směrovačů, přičemž každá z nich má jinou konfiguraci, a proto vyžaduje úspěšný zcela jedinečný instalační proces, aby byl úspěšně dokončen nakonfigurujte na něm VPN.

ExpressVPN je jedním z takových poskytovatelů, který nabízí specializované průvodce nastavením pro každý typ routeru, aby usnadnil konfiguraci jejich VPN na jakémkoli modemovém směrovači. Chcete-li vědět více o tomto procesu, můžete si prohlédnout náš Průvodce připojením VPN.

Optická linka Modem

Jedná se o jiný typ modemu, který dekóduje a kóduje optické signály do elektronických signálů a naopak a je velmi odlišný a složitý ve srovnání s převládajícími, které používají měděné dráty jako DSL, dial-up modemy atd..

Modem optické linky umožňuje dosáhnout rychlosti internetu nedosažitelné prostřednictvím jiných konvenčnějších modemů, ale nejsou nasazeny tak populárně jako konvenční modemy v domácích a menších kancelářských prostředích. Většinou velké organizace a vojenské organizace používají optické liniové a tedy optické liniové modemy.

Bypass Internet Throttling na routeru pomocí VPN

Škrcení na internetu je velkým přínosem pro mnoho uživatelů internetu, protože snižuje rychlost a tím kazí celkovou zkušenost tím, že uživateli internetu nedovoluje dopřát se datově náročných činností, jako je Torrenting a streamování..

Většinu internetového škrtení ovládají poskytovatelé internetových služeb nebo poskytovatelé internetových služeb, ale toto lze snadno obejít pomocí routeru VPN. To je možné, protože když používáte VPN, je téměř nemožné, aby váš poskytovatel internetových služeb zkontroloval váš datový paket, aby zkontroloval druh zatížení, který přenáší, čímž vám umožní překonat omezení rychlosti.

Pokud se také s tímto problémem setkáváte, můžete zde obejít omezení internetového připojení na routeru pomocí VPN:

 1. Zaregistrujte se pomocí poskytovatele nejlepšího směrovače VPN, jako je ExpressVPN
 2. Získejte přihlašovací údaje uživatele, tj. Uživatelské jméno a heslo VPN
 3. Nastavení VPN na vašem routeru (V závislosti na vašem routeru se mohou průvodci nastavením lišit a neexistuje jednotnost, takže je nejlepší přejít na ExpressVPN’s a vyberte směrovač, který vám umožní provést správné kroky nastavení
 4. Jakmile je VPN ve vašem routeru nakonfigurována, užijte si na svém routeru plnou rychlost!

Závěr

Moderní směrovače jsou zázraky technologické zdatnosti, protože umožňují kombinovat možnosti modemů a směrovačů do jediného zařízení. Výhody ne’Končí tam, protože také poskytují mnohem více energie pro zajištění vyšších rychlostí a mohou podporovat více zařízení tím, že jim poskytují relativně nepřetržité připojení k internetu s relativně snadnou.

Pokud chcete svůj modemový směrovač co nejlépe využít, ujistěte se, že na něm používáte VPN, abyste mohli obejít škrcení v oblasti šířky pásma, odblokovat servery s omezeným přenosem dat, chránit citlivá data na více zařízeních a především zaručit vaše anonymita a soukromí online.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me