ExpressVPN Router – Průvodce nastavením / konfigurací 2020

Ať už jste novinář, který chce zachovat svou identitu, nebo zakládat nový podnik, který vyžaduje bezpečnou a pohodlnou sdílení dat v místní síti, personalizovaný router ExpressVPN se vám může hodit.

Nabízí bezpečnější, robustnější a konzistentnější internetový zážitek a zároveň pracuje na tom, aby byla vaše rodina v bezpečí, pokud se zapojí do P2P / Torrentingu, nebo prostě chce, aby jejich informace byly chráněny před zloději identity, malwarem a viry..

Tato příručka obsahuje všechny informace, které potřebujete o poskytovateli’s router. Podrobnější analýzu najdete v této recenzi ExpressVPN!

Co je to VPN router?

Máte-li nějaké základní znalosti o internetu, možná víte, že místní poskytovatelé internetových služeb instalují ve vaší domácnosti směrovače Wi-Fi, které předávají datové pakety mezi nimi a počítačovými sítěmi, a poskytují vám tak přístup k webu, zatímco sledujete veškerou činnost.

Většina těchto standardních směrovačů Wi-Fi má konfigurační funkce, které podporují funkčnost VPN-pass. Uživatel se ručně přihlásí pomocí softwaru nainstalovaného ve vzdáleném zařízení, které prochází vaším připojením přes router a nejlepší VPN server, který jste přidali.

Naopak vestavěné směrovače VPN jsou pokročilejší verzí standardního Wi-Fi, která uživatelům umožňuje využívat silná připojení na hardwarové úrovni. To eliminuje potřebu jednotlivých instalací softwaru, protože software je již předinstalován s intuitivní aplikací.

Aplikaci můžete kdykoli nakonfigurovat, měnit porty, protokoly a šifrování. Směrovač také poskytuje simultánní přístup ke službě VPN na všech zařízeních najednou, ať už je to váš počítač, tablet, smartphone nebo Smart TV, což zaručuje maximální anonymitu!

Důvody pro investování do VPN routeru

Většina lidí si neuvědomuje výhody investování do levného VPN routeru, dokud si jej nezíská a nezažije úspory nákladů, snadné použití, spolehlivost a bezpečnost! Níže uvádíme několik důležitých důvodů, které by vás mohly přesvědčit, abyste získali router VPN (zejména pro ty, kteří vytvářejí vlastní nastavení malých podniků).

  • Snižováním celkových nákladů na IT vytvořením místní sítě pro sdílení dat
  • Zvyšuje spolehlivost vzdálených připojení (zaručuje bezpečný přenos dat)
  • Usnadňuje bezproblémovou pracovní spolupráci pro zaměstnance, kteří pravidelně cestují
  • Vytváří časově úsporný obchodní proces pro vaše partnery, zaměstnance, zákazníky!

Průvodce nastavením routeru ExpressVPN 2018

Je-li sledování pirátských filmů nebo stahování souborů přes P2P / Torrenting běžnou věcí ve vaší domácnosti, můžete se neustále starat o své digitální soukromí. Koneckonců, i když jedno zařízení chytí streamování nebo stahování pirátského obsahu, musíte zaplatit statné pokuty DMCA.

Průvodce nastavením routeru ExpressVPN 2018

Aby se tomu zabránilo, uživatelé se rozhodnou pro nastavení VPN routeru s vyhrazenou IP adresou. Někteří poskytovatelé nabízejí své vlastní přizpůsobené směrovače jako ExpressVPN. Nyní si můžete vybrat, zda chcete ručně nakonfigurovat svůj vlastní router, nebo si jej koupit od Router Experts ve společnosti FlashRouters.

ExpressVPN Flash Router

Firmware ExpressVPN směrovače

Pro ty, kteří se rozhodnou pro technologičtější způsob, musíte nejprve Flash svůj aktuální router zbavit starého firmwaru a nainstalovat nový. Tento proces zahrnuje přihlášení k účtu ExpressVPN kliknutím na “Nastavení ExpressVPN”, a poté vyberte směrovač modelu ke stažení firmwaru.

Firmware ExpressVPN směrovače

Po restartování / blikání routeru budete muset nainstalovat firmware ExpressVPN stažený dříve. V závislosti na modelu, který používáte, se proces bude odpovídajícím způsobem lišit. Některé směrovače mohou načíst nový firmware, zatímco jiné vyžadují podrobnější postup. Po dokončení získáte přístup k ExpressVPN’s router menu.

Konfigurace směrovače ExpressVPN

Takto vypadá nabídka aplikace routeru ExpressVPN, kde můžete dokonce vybrat zařízení, která by měla být chráněna konfiguračními možnostmi VPN na levém postranním panelu. Přejděte dolů na položku Nedávno připojená zařízení a zapněte nebo vypněte ochranu.

ExpressVPN Router - Průvodce nastavením / konfigurací 2020

ExpressVPN Asus Router

Pokud jde o poskytování podpory routeru zákazníkům, ExpressVPN rozhodně míří navíc. Poskytovatel poskytuje vlastní aplikace ExpressVPN pro Asus RT-AC56 (U / R / S), Asus RT-AC68U a Asus RT-AC87U. V případě manuální konfigurace jiných směrovačů Asus si můžete tuto příručku prohlédnout v ExpressVPN.

ExpressVPN Router FAQs

Jak mohu aktualizovat můj router ExpressVPN?

Proces aktualizace nevyžaduje žádnou raketovou vědu. Uživatelé stačí navštívit https://www.expressvpn.com/latest#router a vybrat požadovaný model. Po dokončení klikněte na ikonu “Stáhněte si firmware” a postupujte podle pokynů k dokončení aktualizace.

Co směrovače podporují VPN?

Téměř všechny směrovače DD-WRT podporují konfiguraci a nastavení VPN. Podrobnější informace o různých modelech routerů najdete v sekci Flash routery. Zde najdete podrobnosti o nejlepších routerech Wi-Fi VPN a zároveň obdržíte technickou podporu a řešení problémů!

Zabalení věcí

Tím se dostáváme ke konci průvodce ExpressVPN Router, který by měl uživatelům pomoci nastavit VPN na jejich routeru ručně nebo přímo od poskytovatele. Pokud narazíte na nějaké problémy / problémy, ne’Neváhejte vynechat komentář níže. Neváhejte a sdílejte průvodce se svými přáteli / rodinnými příslušníky a hledejte trvalé řešení pro využití úplné anonymity online!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me