ExpressVPN pro Android OS – Průvodce nastavením aplikace, výkon a další

Express VPN je jedním z průkopníků internetového zabezpečení díky své neuvěřitelné spolehlivosti a důvěryhodnosti, která v této oblasti funguje jako služba VPN.

To’Je vhodné pracovat téměř na všech zařízeních, ale s ohledem na fenomenální. Aplikaci Express VPN pro Android můžete snadno najít v Obchodě Google Play. Nabízí také specializované aplikace pro jiná zařízení, jako jsou iOS, Linux.

ExpressVPN spadá pod jurisdikci Britských Panenských ostrovů’Nemusíme se bát, protože zákony o internetu v této zemi jsou podle naší podrobné studie, ve které jsme studovali všechna hlavní umístění VPN, docela liberální..

Dobrou zprávou je, že ExpressVPN’Aplikace pro Android lze také použít na Android TV.

ExpressVPN’s Aplikace pro Android je úžasná služba a jedna z nejlepších VPN pro Android, protože nemůže zaručit pouze vaše soukromí, ale také vám umožní relativně snadno odblokovat geografická omezení a navštívit jakýkoli web pro streamování. Nechat’s prozkoumejte tuto aplikaci podrobněji zde:

ExpressVPN pro telefony Android, tablety a TV

ExpressVPN pro Android

Express VPN funguje stejně jako na různých zařízeních i na platformě Android.

ExpressVPN’s Aplikace pro Android je neuvěřitelně stabilní a výkonná k zajištění spolehlivého online zážitku.

Může být použit k odblokování – omezených webů, jako je Netflix USA a další.

Mezi možnosti dostupné z hlediska podpory protokolu v aplikaci patří OpenVPN, což je z důvodu jeho open source zdaleka nejbezpečnější protokol.

  Jak používat PureVPN - Naučte se je používat za méně než 2 minuty

Podpora chatu je přístupná také z aplikace. ExpressVPN pro tablety Android a TV

Kromě toho všeho může aplikace ExpressVPN pro Android fungovat také na Android TV, jak jsme již zmínili dříve. Proces instalace na zařízení Smart TV je téměř stejný jako v telefonu se systémem Android.

Službu Streamer médií ExpressVPN můžete také použít na televizorech Android TV, což je ještě jednodušší než získání samotné aplikace.

Výuky, jak to udělat, a mnoho dalších průvodců nastavením jsou snadno dostupné na stránkách ExpressVPN.com.

Můžete si také projít mnoho jeho instalačních průvodců přečtením naší úplné recenze služby.

Jak nainstalovat ExpressVPN na Android – Průvodce krok za krokem

Nastavení ExpressVPN na jakémkoli zařízení je velmi jednoduchý proces.

V systému Android je to stejné jako stahování jakékoli jiné aplikace z obchodu Google Play.

Tady’jak se s tím můžete do 2 minut udělat:

  1. Přejděte do obchodu Google Play a vyhledejte “ExpressVPN”.
  2. Klikněte na “Nainstalujte” a aplikace se automaticky stáhne a nainstaluje do vašeho zařízení.
  3. Jakmile je aplikace k dispozici, budete muset mít platné předplatné ExpressVPN, abyste se posunuli vpřed.Jak nainstalovat ExpressVPN na Android
  4. Přihlaste se k odběru jakýchkoli svých cenových plánů a bezpečných uživatelských údajů.
  5. Zadejte tato přihlašovací údaje uživatele do aplikace pro Android a aplikace bude nyní ve svém domovském rozhraní.
  6. Vyberte server podle vašeho výběru.Používá ExpressVPN OpenVPN
  7. Připojit.Jak rychle je ExpressVPN pro Android OS

Další způsoby stažení ExpressVPN

I když je aplikace pro Android snadno dostupná, poskytovatel také nabízí soubory .apk, které vám umožní postoupit službu do zařízení Android.

Kromě toho máte vždy možnost použít OpenVPN k nastavení služby VPN na vašem Androidu, podobně jako na jiných zařízeních.

Doporučujeme vám však držet se aplikace pro Android, protože ostatní způsoby použití služby v systému Android mohou být trochu složité, což není vhodné, pokud jste v odvětví VPN nováčci..

  NordVPN pro Android: Průvodce nastavením pro Android TV Box

Které jsou nejlepší servery?

ExpressVPN, na rozdíl od jiných poskytovatelů, nemá’Nenabízejte speciální nebo speciální servery pro jakýkoli úkol. Oficiální postoj k této otázce je, že všechny jeho 3000+ servery jsou optimalizovány stejně.

Další způsoby stažení ExpressVPN

Poskytovatel ne’Nenabízejí ani specializované servery pro specializované úkoly, jako je odblokování Netflix nebo Torrenting.

Podpora chatu říká, že všechny servery v konkrétní oblasti mohou být použity pro tyto účely, což je skvělé odstranění z běžné praxe v oboru, tj. Nabídnout jen několik speciálních serverů určených pro takové jedinečné úkoly..

ExpressVPN’Infrastruktura serveru je mnohem lepší díky snadnosti, kterou nabízí, pokud jde o konektivitu, kterou zajišťuje každý server ve své síti ze stejného důvodu.

Proč Trust ExpressVPN Android App?

Uživatelé se zaměřením na ochranu soukromí při stahování softwaru do svých zařízení, zejména chytrých telefonů, trochu váhají. Že’Je to proto, že chytré telefony ukládají mnohem cennější informace než jiná zařízení, díky čemuž jsou lákavé cíle pro malware a ransomware.

To vyvolává otázku, proč by uživatelé měli důvěřovat aplikacím VPN nebo v tomto případě ExpressVPN’s aplikací pro Android?

Abychom zmírnili tento přesný problém, zkontrolovali jsme ExpressVPN’s Aplikace pro Android na Virustotal.com, což je servisní nástroj, který kontroluje ransomware, malware nebo virové infekce v jakémkoli souboru.

Výsledky našich testů vyšly najevo, že mezi 69 druhy virů, které služba zkontrolovala, nedošlo k žádné škodlivé infekci. To znamená, že ExpressVPN’s Aplikace pro Android je velmi důvěryhodná a dostatečně bezpečná pro použití na zařízeních Android.

Proč Trust ExpressVPN Android App.png

Kromě toho poskytovatel vyhrál’t ukládat všechny protokoly o činnostech prováděných na smartphonech, podle této podrobné protokolovací studie zahrnující více než 100 poskytovatelů, takže je ještě bezpečnější používat ve srovnání s jinými podobnými možnostmi VPN.

  NordVPN pro iPhone - Jak nastavit NordVPN na zařízeních iOS

Používá ExpressVPN OpenVPN?

ExpressVPN podporuje protokol OpenVPN na téměř všech svých zařízeních.

Jak rychle je ExpressVPN pro Android OS?

Podle recenzí provedených proti jiným poskytovatelům je Express jedním z nejrychlejších poskytovatelů. Má jedno z nejnižších snížení rychlosti stahování / odesílání a prakticky nulové prostoje.

Kolik stojí ExpressVPN?

Jeho nejlepší nabídka vás bude stát 8,32 $ / měsíc (roční předplatné plán).

Kolik zařízení lze připojit k ExpressVPN současně?

S jedním předplatným ExpressVPN můžete připojit tři zařízení současně.

Závěr

ExpressVPN pro Android je v dnešní době skvělou volbou, protože počet uživatelů mobilních telefonů v tomto operačním systému i se každým dnem zvyšuje a nepotřebují nic jiného než hvězdné zabezpečení, aby byla jejich zařízení neustále v bezpečí a chráněna.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me