3 nejlepší NetGear Router VPN pro domácí uživatele

IoT (internet věcí) je tady a vyžaduje to lépe & rychlejší připojení k napájení obrovského výběru elektroniky, která nyní odešla “chytrý”. Vše od televizorů, hodinek, telefonů, chladniček, celých domů, aut a dokonce i kartáčů na vlasy jsou nyní online. Většina domácích uživatelů se však zasekne, když přijde na volbu výkonného routeru, který propojí jejich různé inteligentní elektroniky s vážnými problémy s připojením.

V následujícím článku se podíváme na první 3 Směrovač NetGear vpn které jsou nezbytné pro domácnosti a mají velké množství chytrých zařízení, která vyžadují konstantní připojení. I když existuje řada dalších uznávaných značek, které nabízejí vynikající Nejrychlejší VPN služby, budeme se konkrétně dívat na NetGear z důvodu konektivity a serverů, které značka nabízí..

Záměrně jsem se vyhnul specifikacím zařízení, které nedávají smysl pro netechnicky důvtipné uživatele. Shrnul jsem důležité aspekty, které jsou vyžadovány, nejedná se o článek o přezkumu routeru, ale o zjednodušený průvodce, který má domácím uživatelům pomoci vybrat nejlepší bezdrátový router NetGear vpn.

Nejlepší NetGear Router VPN v roce 2017

Ne každý poskytovatel VPN nabízí podporu směrovačů, najdete některé poskytovatele don’Ani nabízet možnost. To’Není možné uvést v blogu téměř 45+ poskytovatelů VPN, kteří poskytují dobrou podporu směrovačům v blogu, proto jsem vybral pouze 3 nejspolehlivější, přátelské a vysokorychlostní VPN, které můžete použít se svým routerem.

 1. ibVPN (VPN neviditelného prohlížení)

Rumunsko založené na Rumunsku je jedno podceňované jméno v odvětví VPN, především kvůli selektivnímu pokrytí značky značkou. ibVPN je napájen sítí více než 100 serverů napříč 43 zeměmi s oblíbenými místy včetně USA, Velké Británie, Německa, Nizozemska, Rumunska, Singapuru a mnoha dalších.

router Netgear vpn

Kromě vynikajících aplikací pro obě počítače & mobilní, ibVPN je velmi snadné konfigurovat přes směrovače s průvodci & návody k dispozici pro routery DDWRT, Tomato, NAS Synology a Sabai Tech. Protože jsem to testoval se svým starším NetGearNighthawk, ibVPN pracuje s jakýmkoli routerem s podporou protokolu OpenVPN nebo PPTP.

Velkým aspektem ibVPN je značka’s cenové plány, které obsahují něco pro každého. Velký výběr služeb, které zahrnují torrent VPN plán, obchodní plán a all-inclusive Ultimate nejlevnější vpn plán z čeho vybírat. Službu můžete používat současně na 5 zařízeních s oficiálními aplikacemi, zatímco v konfiguraci na routeru ji můžete použít až na 10 zařízeních.

ibvpn netgear nighthawk router vpn test

Je to jedna z mých oblíbených služeb VPN kvůli poskytovateli’Pokud nebyly položeny žádné otázky týkající se politiky nulování protokolování, není na serveru nic, co služba zachovává. Ceny jsou také přátelské k peněženkám, což vám umožní přihlásit se k odběru konečného plánu za 42 USD ročně, což vám poskytne skvělý výběr nástrojů na ochranu soukromí.

 1. Soukromý přístup k internetu (PIA VPN)

PIA VPN není jen jedno z nejstarších jmen světa VPN, ale také jedno z nejdůvěryhodnějších. Americký poskytovatel je známý svou vysokorychlostní serverovou sítí pro odblokování oblíbeného streamování videa, hudby & rádio a další geo-omezené online služby. PIA VPN nabízí masivní síť 3300+ serverů ve 25 zemích, s vynikajícím pokrytím ve Spojených státech. Soukromý přístup k internetu je bývalý editor PCMag’s Kromě toho, že čtenář doporučil VPN na tom, zvolte službu VPN’s hardwarem v roce 2015.

router pia netgear vpn

PIA VPN je kompatibilní se všemi modely routerů, které podporují protokoly OpenVPN a PPTP. Službu můžete také nakonfigurovat pomocí ilustrovaných výukových programů v centru podpory nebo jednoduše kontaktovat některého z podpůrných zástupců na live chatu nebo e-mailu. Servery PIA jsou optimalizovány tak, aby nabízely gigabitové rychlosti pro torrenty, datové proudy a přenosy velkých dat..

PIA VPN, považovaná za jednu z nejdostupnějších prémiových vysokorychlostních VPN služeb na světě, nabízí svůj roční plán na vynikající nabídku úspor 39,95 $. PIA VPN nabízí úžasný balíček zahrnující 3tunnelingové protokoly, zdarma SOCKS proxy, brány na 5 kontinentech, neomezené připojení zařízení přes směrovače, reklamu & malware blocker, kromě kompatibility s DDWRT, pfSense a Tomato router. Podívejte se na naši podrobnou recenzi PIA VPN na blogu.

 1. VyprVPN

VyprVPN je legenda v oblasti ochrany osobních údajů. Část je jedním z nejzkušenějších poskytovatelů VPN a značka také neúnavně pracuje pro online práva na soukromí. VyprVPN nabízí 700+ turbo rychlostních serverů v 50 zemích s vynikající podporou torrentů, streamování, hraní her, hostování ftp a dalších služeb náročných na šířku pásma.

vyprvpn netgear router vpn

Vždy dostupná podpora a vynikající kompatibilita napříč platformami dělá z VyprVPN ideální volbu pro ty, kteří chtějí minimální interakci s pokročilým nastavením VPN. Aplikace jsou dostupné ve všech hlavních operačních systémech (Windows, Mac, iOS) & Android), VyprVPN lze také konfigurovat přes směrovače.

VyprVPN také pracuje přes DDWRT, OpenWRT, ASUSWRT&Směrovače NAS Synology můžete nastavit tak, aby využívaly oficiální příručky dostupné u poskytovatele’web. Kromě těchto můžete také konfigurovat VyprVPN na jakémkoli routeru s podporou PPTP nebo OpenVPN. Pro ty, kteří si chtějí stáhnout torrenty, může také použít VyprVPN’s Chameleonův protokol založený na technologii OpenVPN.

VyprVPN není snadno dostupnou službou vzhledem k velmi nákladným cenovým plánům a značka nenabízí žádné náhrady. Ale s jejich službou přichází skvělá 3denní bezplatná zkušební verze, kterou můžete použít k vyhodnocení služby, a pak ji přerušit, pokud se jí nepodaří’t práce. Plně načtený roční plán stojí masivní 80 dolarů na předplatné jednorázové platby.

VyprVPN však nabízí skvělé funkce včetně místní serverové sítě, vyvinuté místně & spravované aplikace, exkluzivní podpora pro hraní her, výběr z různých bezpečnostních protokolů, živá podpora 24/7, VyprDNS a další. VyprVPN se do vás přihlašuje spoustou informací, takže si před registrací dejte pozor.

Nejlepší NetGear routery roku 2017

Takže, který je nejlepší NetGear Router? Tato analýza závisí na řadě faktorů, o nichž budeme diskutovat později. Na základě populárních recenzí a analýzy na internetu by měly být zváženy následující směrovače NetGear, pokud máte různé základní potřeby, jako jsou hraní her, streamování ve vysokém rozlišení, stahování torrentem a připojení velkého počtu inteligentních zařízení..

 1. NetGear NightHawk X4S (D7800)

NightHawk X4S D7800 je upgradem na model X4 R7500 a může se pochlubit vysokorychlostními přenosy mimo jiné skvělé funkce. X4S D7800 byl navržen pro větší nastavení, například pro domácnost s množstvím uživatelů, kteří streamují video, stahují média, připojují inteligentní nosiče, komunikují přes VoIP a hry online.

Zabudovaný s tím, co je známé jako MIMO (Multiple Input, Multiple Output) technologie X4S R7800 je rychlejší a nabízí rozšířený rozsah připojení ve srovnání s NetGear’levnější směrovače. To je zvláště dobré, když máte různá zařízení, která používají různá rozhlasová pásma. Zařízení mohou fungovat, aniž by navzájem zasahovala’s připojení přijímající maximální dostupnou šířku pásma.

3 nejlepší NetGear Router VPN pro domácí uživatele

Jako router vyšší úrovně obsahuje X4S modem VDSL2, takže jej můžete použít místo svého poskytovatele’s modem / router. X4S také obsahuje dva porty USB 3.0 s eSATA (External Serial Advanced Technology Attachment) vestavěný, takže můžete snadno zálohovat data pomocí routeru nebo z něj vytvořit síťovou jednotku.

Hráči a uživatelé streamování budou mít rádi skutečnost, že mohou nakonfigurovat plánovač QoS (Quality of Service), aby zajistili, že pro jejich různé aktivity, jako je Netflix, CounterStrike, DOTA 2, HBO Now, existuje stálý tok šířky pásma atd. Při použití nad 5GHz rádiovým pásmem X4S byl testován tak, aby nabídl majestátní rychlosti blízké 71Mbps, 2.4GHz rychlost rádiového pásma je velmi nízká, i když blízko 15Mbps.

Nyní není X4S vrcholem designu routeru. Je objemný a přichází s opravdu starým uživatelským rozhraním komplikovaným pro začátečníky a příliš zastaralým pro zkušené uživatele. Cena mezi bohatou 270 $ a 300 $ (v závislosti na tom, kde nakupujete), je NetGear X4S ideální pro hráče, fanoušky streamování a domácnosti s více než 15 chytrými zařízeními.

 

 1. AC-1900 NightHawk Smart WIFI router (model R7000)

R7000, označovaný jako ideální domácí router CNET a PC Mag, je napájen vynikajícím procesorem 1GHz, díky čemuž je jedním z nejrychlejších směrovačů NetGear pracujících v rádiovém pásmu 802.11ac. Pro uživatele VPN je R7000 dobrá zpráva, protože nabízí server OpenVPN a podporu firmwaru třetí strany, jako je DDWRT. Router je také skvělou volbou pro hraní online her a streamování videa v HD plus’s vynikající volbou pro torrent stahovatele.

AC-1900 lze také připojit k externímu úložišti pro zálohování dat z vašich zařízení a je skvělou volbou pro Apple’s Technika zálohování Time Machine. Test ixChariot dospěl k závěru, že router dokáže přenášet 444,8 Mbps přes pásmo 2,4 GHz a 315,2 Mbps přes pásmo 5 GHz, což není nejlepší v oboru, ale dostatečně dobré.

3 nejlepší NetGear Router VPN pro domácí uživatele

R7000 nabízí slot USB 2.0 na přední straně a konektor USB 3.0 na zadní straně, který vám umožňuje připojit externí HDD a používat je v síti. Uživatelské rozhraní NetGear Genie usnadňuje vše od konfigurace routeru po konfiguraci vašich pevných disků a sdílení sítě. Zahrnutí uživatelského rozhraní Genie je právě to, co lékař nařídil jako začátečníci, aby to považovalo za nejužitečnější.

R7000 je cena za luxusních $ 190 - $ 200 (v závislosti na tom, kde nakupujete) a s ohledem na výkon & stabilita, kterou nabízí, je velmi atraktivním obchodem pro domácí uživatele. Existuje však problém s jeho dosahem a konektivita na velké ploše může utrpět kvůli překážkám.

 1. AC1750-Smart WIFI router (model R6400)

R6400, který je společností SmallNetBuilder hodnocen jako číslo 1 ve výkonu routeru, je skvělým řešením s dvojím pásmem pro domácnosti, které mají více herních a streamovacích uživatelů. Díky technologii BeamForming + umožňuje routeru zvětšit jeho signál, jakmile se od něj dostanete dál. Ano, je to ideální řešení připojení pro velké plochy a přeplněné nastavení s více než 5 uživateli.
3 nejlepší NetGear Router VPN pro domácí uživatele

Se svolením 3 antén a BeamForming + R6400 může podporovat tři směrové proudy a promítat je na maximální limity. R6400 také nabízí USB 2.0 & Zásuvka USB 3.0, takže k pevnému disku síťového média můžete připojit kromě tiskárny HDD ve slotu 3.0 také síť pro vaši síť.

R6400 také nabízí Spravedlnost AirTime technologie zajišťující, že vaše vysokorychlostní zařízení přijímají neustálý tok dat, zatímco starší pomalejší zařízení mají také prioritu pro příjem dat v souladu s jejich schopnostmi. Četné recenze na Tom’s Guide, CNET a PCMag zavedly R6400 jako nejlepší router NetGear pro připojení na dlouhé vzdálenosti.

Společnost NetGear také do zařízení vložila své uživatelské rozhraní Genie Router Management, aby zajistila, že začátečníci, středně pokročilí i pokročilí uživatelé mohou router snadno nakonfigurovat nebo vylepšit, jak si přejí. Uživatelské rozhraní Genie usnadňuje první konfiguraci a konfiguraci služeb VPN na routeru R6400. NetGear Genie také nabízí podrobné statistiky sítě včetně příchozích & odchozí data, zařízení & aplikace používající zařízení a hesla & uživatelská jména používaná v síti.

Podle mého názoru je NetGear R6400 vzhledem k vlastnostem jedním z nejdostupnějších a jedním z nejlepších levných směrovačů NetGear v okolí. V současné době můžete získat R6400 140 $ - 150 $ podle toho, kde si router zakoupíte.

Co jsou NetGear routery s VPN pass-through?

To’je běžná otázka, kterou si většina nových majitelů routerů a uživatelů VPN zeptá při čtení specifikací svých zařízení. Nechat’s tento koncept krok za krokem, aby bylo opravdu snadné pochopit.

Hlavním úkolem VPN je vytvořit zabezpečené “point to point” připojení přes veřejnou nebo soukromou síť pro bezpečný přístup k zařízením, serverům nebo databázím na vzdáleném místě. Dobrým příkladem je, když používáte VPN pro přístup k pracovnímu počítači během cestování nebo na dovolené. Nezapomeňte, že pro přístup k pracovnímu počítači pomocí VPN musí váš router umožnit VPN připojení, aby jím procházelo, aby mohl komunikovat s dalšími zařízeními přes internet.

Většina směrovačů je zabudována technologií známou jako NAPT nebo Network Address Protocol Translation, která umožňuje několika zařízením sdílet připojení k internetu přes router. Jedním aspektem NAPT je to, že zcela blokuje provoz VPN. Následující diagram ukazuje router bez a jeden s předáváním VPN.

Netgear router vpn pass-through

Demonstrace důležitosti předávání VPN. Obrázek se svolením LinkSys

Pro tento výslovný účel výrobci také zahrnují to, co se nazývá ‘Přenos VPN’ve svých routerech. VPN pass-through umožňuje šifrovaný provoz VPN pohodlně procházet routerem a připojit se ke vzdálené síti. NetGear poskytuje správného průvodce pro konfiguraci VPN Pass-through na kompatibilních směrovačích s podrobnými informacemi o modelech, které nemají’nepodporuje tuto funkci.

NetGear Router VPN nefunguje

Aby byla zajištěna nejlepší kvalita produktu a služby od značky, NetGear nabízí komplexní sekci podpory webových stránek, aby váš router fungoval v případě, že dojde k různým problémům. Můžete se podívat na oficiální stránku podpory, oficiální komunitu NetGear nebo kontaktovat podporu. Nezapomeňte, že služba online podpory je určena pouze pro zákazníky, kteří budou platit záruky a obchodní zákazníci.

Aplikace NetGear Router VPN pro Android

NetGear nabízí skvělou oficiální aplikaci v obchodě Google Play pro Android uživatele:

Uživatelské rozhraní NetGear Genie je nové rozhraní, které je nyní nabízeno pro všechny směrovače& modemy vyráběné značkou. Aplikace NetGear Genie pro Android poskytuje majitelům zařízení snadný způsob spravovat, monitorovat nebo opravit domácí síťpřímo z vašeho smartphonu. Máte přístup ke všem směrovačům NetGear’s funkce při pohybu po domě nebo kanceláři. Vybaven Android smartphone nebo tabletyou přístup

 1. Bezdrátové nastavení,
 2. Mapa sítě,
 3. Živé rodičovské kontroly,
 4. Přístup pro hosty,
 5. Měření provozu,
 6. Moje média a
 7. Mnoho dalších funkcí.

Můžete také získat kontrolu nad domácí sítí, streamováním médií ze síťové jednotky, tiskárnami, připojením mobilních zařízení pomocí QR kódů. Pamatujte, že aplikace funguje pouze s vybranými modely směrovačů NetGear, které najdete v popisu aplikace NetGear Genie v obchodě Google Play..

Ve zkratce

Doufám, že najdete výše uvedené přehledy routerů NetGear užitečné při hledání nového routeru / modemu pro váš domov. Přestože jsem shrnul recenze zařízení, přidal jsem také relevantní odkazy na recenze, takže v případě, že jste pokročilý uživatel, můžete získat lepší představu o specifikacích routerů.

V případě, že mi něco uniklo nebo si přejete, abych zkontroloval jinou značku routeru, dejte mi vědět v sekci komentářů níže. Ponechte zpětnou vazbu a komentáře, abych mohl vylepšit další 3 nejlepší blog. Nezapomeňte sdílet a přihlásit se k odběru pomocí sociálních tlačítek.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me