WrestleMania 34 Kablo Ücretsiz Akış Olmadan Canlı Online İzle

En sevdiğiniz WWE Superstar'larının dövüş yüzüğüne bir kez daha sahip olmaya hazır olun - WrestleMania 34 sonunda burada. Geçen yıl Brock Lesnar'ı tam potansiyelinde gördük, Hard Boyz dövüş sahnesine sansasyonel bir dönüş yaptı ve Undertaker emekliliğe işaret etti. Ancak, Daniel Bryan, Roman Reigns, Kurt Angle, Triple H ve hatta Ronda Rousey bile güreşteki en büyük gösteriyi görmeye başladığınızda, bu sefer her şey daha da heyecan verici. WrestleMania 34 online izlemek için nasıl yollar arıyorsunuz? Bu kılavuzu BestVPN.co'dan okuyun.

WrestleMania 34 Dövüş Detayları

WWE'deki en büyük gece’takvimi WrestleMania 34 8 Nisan Pazar günü gerçekleşecek. Etkinlik için kararlaştırılan yer Louisiana - New Orleans'taki Mercedes-Benz Superdome'dur. Etkinliği ikinci kez ağırlayan WrestleMania 30'dur. savaş manisine katılan 75.157'den fazla kişi. Gösteri 11:00 ET / 20pm PT ve İngiltere saatiyle 04: 00'da başlayacak.

WrestleMania 34 Dövüş Detayları

Başlangıç ​​Toplantısı Öncesi Gösteri Hakkında?

Diğer herhangi bir spor veya dövüş etkinliği gibi, ev sahibi Renee Young'ın yer aldığı yerel saat 17: 00'de ve 22: 00'de başlayacak olan bir WrestleMania ön şovu olacak. Ön gösteriyi yayınlamak için WWE Ağı ve resmi uygulaması ile kaydolun. Diğer seçenekler arasında WrestleMania’adlı kişinin en az üç maç ve iki saatlik bir özel etkinlik gösteren resmi WWE YouTube ve Facebook sayfaları.

Başlangıç ​​Öncesi Gösteri Hakkında

Kablo olmadan WrestleMania Nasıl İzlenir

Bu yıl Güreş'teki en büyük geceye gitmek için sadece birkaç güne sahip olan dünyanın dört bir yanındaki hayranlar, kablolu TV olmadan etkinliği yayınlamak için çözümler arıyorlar. En basit çözüm, etkinliğin canlı akışlarına erişmek için WWE Ağı'na kaydolmaktır. Daha önce hiç hesabınız olmadıysa, ilk 30 gününüzü ÜCRETSİZ alabilirsiniz, bundan sonra aylık 9,99 £ ödemeniz gerekecektir..

Not: Dünyanın bazı bölgelerinde yaşıyorsanız,’t WWE Ağına erişir ve akış için ücretsiz hesaba erişemez, bölge kısıtlamasını atlamak ve sorunsuz akışların keyfini çıkarmak için bir VPN hizmeti kullanmanızı öneririz

Kablo olmadan WrestleMania 34 Nasıl İzlenir

WWE Ağının engellemesini kaldır

Sky Network, ABD'deki kullanıcılar için etkinliğin resmi yayıncısı olduğundan, VoD hizmetlerine kaydolmayı da düşünebilirsiniz. Şu anda, çevrimiçi kanalları, kullanıcıların WrestleMania 34 ile ilgili tüm bilgileri edinmeleri için özel bir sayfa ekledi. Tek yapmanız gereken, 9 Nisan Pazartesi günü yapılacak yeniden yayınların yanı sıra etkinlik için canlı akışlara erişmek için 19,95 £ ödemeniz. 12 Nisan Perşembe 22:00, 15:00 ve 20:00.

WWE WrestleMania 34 gökyüzü sporları

WrestleMania Açık Kanal?

WWE Ağı ve Sky Network PPV aboneliği için çok para harcamak istemiyorsanız, maliyetleri düşürmek için bir geçici çözümünüz vardır. Basit bir çözüm, kablolu TV'nizdeki Sky Network kanalına erişmektir. Bu şekilde, tek bir kuruş ödemeden etkinliği evinizin rahatlığında canlı olarak yayınlayabilirsiniz. WrestleMania 34 yayın hakları hakkında bilgi edindikçe daha fazla kanal eklemeye devam edeceğiz 34!

WrestleMania Hangi Kanalda?

WrestleMania Canlı İzle Online

Kablo TV'si olmayan, ancak WrestleMania 34 etkinliğini izlemek isteyen tüm bu ÜCRETSİZLER için, biz de arkanızda! Birçok akış web sitesi 8 Nisan'da tüm dövüşlerin tam kapsamını sağlayacaktır. En iyi seçeneklerden bazıları şunlardır:

Stream2Watch

Adından da anlaşılacağı gibi, Stream2Watch öncelikle bir dizi spor ve oyun için en son videoları, vurguları, haberleri ve canlı şovları sunmaya adanmıştır. Bununla birlikte, site aynı zamanda önceki WrestleMania 33 ve şimdi 34 gibi tüm favori eylemleriniz için ünlü PPV olaylarını da kapsıyor.!

WrestleMania Canlı İzle Online

AllWrestling

AllWrestling, dövüş karşılaşmalarıyla ilgili tüm güncellemeleri ücretsiz olarak PPV erişimi ile birlikte bulabileceğiniz Güreş'teki en son eğlenceleri izlemek için başka bir web sitesidir. Tam kapsama için etkinlik günü web sitesini ziyaret etmeniz ve tüm canlı akış bağlantılarına göz atmanız yeterlidir..

AllWrestling'de WrestleMania 34

Youtube

YouTube, dünyanın en çok oy alan video paylaşım şirketi olma ününe sahip olduğundan, etkinlikler için özel kanallarda her zaman etkinliğin akışlarını bulmayı bekleyebilirsiniz. Örneğin, etkinlik günü tam kapsama alabileceğiniz bir WrestleMania 34 Canlı Akışı sayfasına bağlantı.

Wrestlemania 34 youtube'da

Kodi'de WrestleMania Nasıl İzlenir

Yukarıdaki akış seçenekleri işe yaramazsa, hepsini yenen bir çözümümüz var. İsimle gidiyor “Kodi” - kullanıcılara film akışı, TV şovları ve canlı PPV etkinlikleri için birinci sınıf içerik sağlamak amacıyla üçüncü taraf uzantıları kullanan açık kaynaklı, çok platformlu bir eğlence yazılımı. WrestleMania 34'ü Kodi'de yayınlamak için Halow Live TV veya cCloud TV'yi yüklemeyi düşünün:

Bekleyin Bitti: Kodi için İyi Haber & FIFA Lovers, Kodi'de FIFA Dünya Kupası 2018'i izleyin

Akışa erişimde zorlanıyor musunuz? herhangi bir hata ile karşı karşıya mı? Eğer evetse o zaman don’t muhtemelen bölge kısıtlamasıyla karşı karşıya olduğunuzdan endişeleniyorsanız, akışlara sorunsuz bir şekilde erişmek için bir VPN hizmeti kullanmayı düşünün.

Halow Canlı TV Kurulumu ve WrestleMania 34 Rehberi

 1. Açık Kodi ve dişli şekilli simgeye tıklayın (Ayarlar)
 2. seçmek “Dosya Yöneticisi” ve sonra çift ​​tıklama üzerinde “Kaynak ekle”
 3. Bir kutu görünecek, Tıklayın “Yok” URL eklemek için
 4. Kopyala yapıştır aşağıdakiler: http://kurdmovie.net/repo
 5. ad Medya Kaynağı “Halow Repo” ve Tıklayın tamam
 6. Dönüş ana ekrana, Tıklayın eklentilerde ve sonra “paket” sembol
 7. seçmek “Zip dosyasından yükle” seçeneği ve bulmak “Halow Repo”
 8. Tıklayın üzerinde “repository.HalowTV-6.0.0.zip” ve Bekle eklentinin yüklenmesi için
 9. Dönüş ana ekrana, Tıklayın eklentiler ve ardından “paket” sembol
 10. seçmek “Depodan Yükle” ve Seç “HALOW Veri Havuzu”
 11. Git için “Video Eklentileri”, bulmak “Halow Canlı TV” ve isabet yükle düğmesi!
 12. Açık eklenti ve Tıklayın üzerinde “Ülke Kanalları”
 13. Yüklemeniz için bir istem alırsınız “GÜL CANLI TV”
 14. Tıklayın üzerinde “Evet”, dönüş önceki menüye, seçmek “CANLI SPOR”
 15. bulmak ve seçmek Sky Sports HD izlemek için WrestleMania 34

Kodi'de WrestleMania Nasıl İzlenir

cCloudTV Kurulum ve WrestleMania 34 Kılavuzu

 1. Açık Kodi ve Tıklayın üzerinde “Ayarlar” ikon.
 2. seçmek “Dosya Yöneticisi” ve Tıklayın üzerinde “Kaynak ekle”.
 3. Çift tıklama üzerinde “Yok” seçeneği ve giriş aşağıdaki URL: http://kdil.co/repo
 4. tip “Kodi İsrail” ad kutusunda ve Tıklayın
 5. Git Kodi ana sayfasına, Tıklayın üzerinde “Ayriyeten”, ve sonra  “paket” sembol.
 6. seçmek “Zip Dosyasından Yükle” ve Tıklayın üzerinde “Kodi İsrail”.
 7. Seç “kodil.zip” ve kurulmasını bekleyin.
 8. Git için “Depodan Yükle” ve Tıklayın üzerinde “.www.Kodisrael.co.il Deposu”.
 9. seçmek “Video Eklentileri” ve bulmak “cCloud TV”.
 10. hit yükle düğmesi, açık eklenti ve Git için “Spor Kanalları”.
 11. seçmek WrestleMania'nın canlı yayınları için Sky Sports 34

Wrestlemania 34 üzerinde kodi xbmc

WrestleMania 34 Maç Kartı

UFC efsanesi Ronda Rousey, 14 kez Dünya Şampiyonu Triple H ve RAW Komiseri Stephanie McMahon'u almak için Kurt Angel'a (WWE Hall of Famer) katılacak. Yüklenici, göremediğiniz kişiyle tekrar oynamak için geri döner, John Cena. Reigns, Universal Unvanı için Lesnar ile karşı karşıya kalacak ve Randy Orton, ABD unvanı için Jinder Mahal ve Bobby Roode'a karşı iki rakiple karşı karşıya gelecek. Bunlar gerçekleşecek ana kavgalardır. Diğerleri şunları içerir:

 1. Evrensel şampiyonluk.
 2. Nia Jax ve Alexa Bliss
 3. Braun Strowman vs.Bar
 4. Mustafa Ali ve Cedric Alexander
 5. AJ Styles vs. Shinsuke Nakamura
 6. Ham Kadınlar’s şampiyonası
 7. Ham Tag-team şampiyonası
 8. Kıtalararası şampiyona
 9. Smackdown Etiket takımı şampiyonası
 10. Smackdown Etiket takımı şampiyonası
 11. Finn Balor vs The Miz ve Seth Rollins
 12. Andre Dev Anıt Savaş Kraliyet
 13. Sami Zayn ve Kevin Owens, Daniel Bryan ve Shane McMahon'a karşı
 14. Usos'a Karşı Yeni Güne Karşı Bludgeon Kardeşler

Şeyleri Sarmak

Ve bununla, “WrestleMania Nasıl İzlenir 34” kılavuz. Etkinliği akışla kullanmaya başlamak için yukarıda belirtilen yöntemlerden birini seçin. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, aşağıya yorum bırakmaktan çekinmeyin. Ayrıca, makaleyi WWE hayranları olan arkadaşlarınız ve aile üyelerinizle paylaşmaktan çekinmeyin!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me