TV Şovlarını ve Filmlerini Ücretsiz Çevrimiçi Yayınlayın

Dünyanın dört bir yanındaki kordon kesicileri ve tıkırtı izleyicileri genellikle favori filmlerini / TV şovlarını izlemek için Netflix, BBC iPlayer, HBO Now, Hulu ve daha fazlası gibi akış platformlarına güveniyor. Ancak, ne yapabilir, kim yapabilir’bu VoD hizmetlerini karşılama?

İnternette gezinmenin en büyük keyiflerinden biri, filmleri ve TV şovlarını ÜCRETSİZ olarak sunan bir web sitesi bulmanızdır. Ne yazık ki, onlar da coğrafi olarak sınırlıdır ve reklamlar, kötü amaçlı yazılımlar veya yasal kısıtlamalar ile yüklenir. Yani,’daha geniş düşündüğünüz zaman…

Ücretsiz TV Şovlarını Yayınlamak için Ücretsiz Akış Web Sitelerinin Engellemesini Kaldırın

Ücretsiz web sitelerinde filmlerin / TV şovlarının güvenli bir şekilde engellenmesinin ve akışının en iyi yolu bir VPN çözümüne yatırım yapmaktır. Konumunuzu değiştirerek ve size farklı bir IP adresi atayarak, VPN'ler kullanıcılara çevrimiçi kimliklerini gizleme olanağı sağlar.

Bu nedenle, ücretsiz web sitelerinde meraklı gözler siber suçlular ve telif hakkı ihlali avcılarından koruma alırsınız. Bahsetmemek gerekirse, site engellendiyse, desteklenen bir ülke sunucusuna kolayca bağlanabilir ve coğrafi kısıtlamaları atlayabilirsiniz.

Ne yazık ki, her sağlayıcı şaşırtıcı akış performansı sunmak için altyapıya veya kanala sahip değildir. Bu yüzden, süreci kolaylaştırmaya ve ücretsiz web sitelerinde Akış için En İyi 5 VPN hakkında bir öneri listesi sağlamaya karar verdim:

Sağlayıcılar Fiyat ($) Özellikler Derecelendirme İndirim Sağlayıcıyı Ziyaret Edin

 1. Surfshark

  Surfshark

  $ 11.95 $1.99Her ay

  • 50+ Ülkede 800+ Sunucu
  • AES-256-GCM Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • Sınırsız Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 83 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 2. PureVPN

  PureVPN

  $ 10,95 $2.91Her ay

  • 140+ Ülkede 2.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 5 Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 73 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8.32Her ay

  • 94 Ülkede 3.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 3 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Sitede Güvenilir% 35 İndirim
  İncelemeyi Oku

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Her ay

  • 100 Konumda 1000'den Fazla Sunucu
  • 256 bit standart askeri sınıf şifreleme
  • Canlı sohbet desteği mükemmel
  • Sıfır Günlük Sağlayıcısı
  • 5 Çoklu Giriş Mevcut
  • Windows, Mac, Android, iOS Uygulamaları ve Chrome uzantısı

  Dürüst 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  $ 12,992.75Her ay

  • 60 Ülkede 3.700 Sunucu
  • 256 Bit AES Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Katı Kayıt Yok Politikası
  • 7 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  reliabile 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

En İyi Ücretsiz Akış Sitelerine Genel Bakış ve Engellemeyi Kaldırma

Filmleri / TV şovlarını izlemek için bazı saygın ücretsiz akış siteleri için internet izledim. Bazıları yasal olduğunda, diğerleri kimliğinizi korumak için bir VPN kullanılmasını gerektirir. İsimler şunları içerir:

 1. YouTube (ABD)
 2. çatırtı
 3. Popcornflix
 4. Tubi TV
 5. Viewster
 6. Snagfilms
 7. Popcorntime-Online.ch
 8. CMoviesHD
 9. Putlocker
 10. Klasik Sinema Çevrimiçi

1. YouTube (ABD)

VoD'lere benzer şekilde, YouTube dünyadaki kullanıcılara farklı içerik gösterir. Tüm akış deneyiminden yararlanmak istiyorsanız YouTube'un ABD sürümünü kullanın. NordVPN'e bağlandım’Bu görev için ABD sunucuları ve yeni bir eğlence dünyasının kilidini anında açın.

Premium YouTube hesabına kaydolmayı düşünerek içerikte daha fazla çeşitlilik için. Bu, video oynatmadan önce / sonra rahatsız edici reklamları ortadan kaldırır. Bir VPN ile birlikte, coğrafi kısıtlamalı videoları da izleyebileceksiniz.

youtube ABD'de ücretsiz film izle

2. Crackle

Sony Pictures Entertainment'ın resmi bir yan kuruluşu olan Crackle, korsan filmlerin yayınlanması için yasal zorluklar yaşamak istemeyen kullanıcılar içindir. Genellikle lisanslı prodüksiyon şirketlerinden reklam destekli video eğlence içeriğini bir araya getirir.

Bu, izleme listesinde gördüğünüz her şeyin açılıp izlenebileceği anlamına gelir. Böyle bir yazılımla ilgili tek sorun, her türlü film / TV şovu için bir ton bilgi sunmasına rağmen, aldığınız çeşitlilik göze hitap etmeyebilir..

crackle TV dizilerini online izle

3. Popcornflix

Screen Media Ventures'ın sahibi olduğu ve Temmuz 2010'da eğlence pazarında tanıtılan Popcornflix, web bölümlerinin ve klasik / en son filmlerin ücretsiz reklam destekli akış videosunu sunan güçlü bir kullanıcı tabanına ve itibarına sahiptir..

İlgili tüm lisanslara sahip telif hakkı ajansları tarafından onaylanan 1000'den fazla filmden oluşan bir dizine sahiptir. Platformdan daha fazla yararlanmak için Surfshark gibi bir VPN hizmetine bağlanın ve yeni bir film / TV şovları listesinin engelini kaldırın.

popcornflix ile çevrimiçi film ve TV şovları izleyin

4. Tubi TV

Tubi TV, iTunes'dan doğrudan indirebileceğiniz / yükleyebileceğiniz birkaç akış uygulamasından biridir. İçerik yasal olarak şüpheli olsa da, tüm iOS cihazlarda iyi çalışır. İşlem basittir, sadece uygulamayı yükleyin, izlemek için bir film / TV şovu seçin ve oynat düğmesine basın.

Güzel kullanıcı arayüzü ve tasarımı sayesinde, platformdayken asla sıkılmayacağınızdan emin olabilirsiniz. İçerik toplama hala çalışmaya ihtiyaç duysa da, yazılım hala denemeye değer. Surfshark'a bağlanarak daha fazla kitabın engelini kaldırdım’ABD sunucuları.

Tubi TV ile ücretsiz film izleyin

5. Görüntüleyici

Animasyon filmlere, TV şovlarına ve diğer içeriğe özel ilgi duyan tıkırtı izleyicileri için Viewster'ı pahalı akış platformlarına çekici bir alternatif olarak bulabilirsiniz. Animasyon dünyasına adanmış bir sitedir..

Aynı zamanda kullanıcılara aktörlerin, filmografilerin, film fragmanlarının, snippet'lerin, haberlerin ve daha fazlasının biyografilerini izleme yeteneği sunar. Film, anime ve TV şovlarının listesi haftalık olarak güncellenir. Daha fazla içeriğin kilidini açmak için PureVPN gibi bir VPN kullanın.

Çevrimiçi dizi izlemek için Viewster

6. SnagFilms

Crackle'a benzer şekilde, SnagFilms lisanssız içeriği bir araya getirmez ve yalnızca üretici / yönetmen tarafından önceden onaylanmış başlıkları sunmak için elinden geleni yapar.

Bu nedenle, popüler film / TV şovları bulmak yerine, aksiyon-macera, korkutucu pompalayan korku, komik komediler ve eleştirmenlerce beğenilen belgesellerden oluşan bir düzine kategoride 5.000'den fazla bağımsız eserin bulunduğu bir dizine erişeceksiniz..

Bu uygulama aynı zamanda Hintçe Bollywood çalışmaları ile birlikte, uluslararası yabancı filmler ve eşcinsel / lezbiyen filmlere özel ilgi alır. Bir VPN'ye bağlanmak, akış için kullanılabilir içerikte çok fazla fark yaratmaz.

SnagFilms

7. Popcorntime-Online.ch

Popcorn Time uygulaması, orijinal Github kodundan türetilen, yazılımın kendi sürümünü sunan çok sayıda alanda kullanılabilir. Bunların arasında, Popcorn-time.to ile aynı tasarımı ve görünümü kullanan Popcorntime-Online.ch de bulunur..

ikisi arasındaki fark, .to sürümünün bir uygulama olarak çalıştığı, online.tv muadiline doğrudan web sitenizden erişilebilmesidir. Ancak, korsan içeriği topladığı için telif hakkı ihlali avcılarından koruma almak için NordVPN gibi bir VPN kullanın.

patlamış mısır zamanı ile film ve tv şovlarını çevrimiçi izleyin

8. CMoviesHD

CMoviesHD, TV şovları ve filmler yayınlamak için en iyi siteler arasında yer almaktadır. Tamamen ücretsiz, ancak kullanımı yasal değil. Bunun nedeni, platformun ağır para cezaları ve DMCA bildirimleriyle başa çıkmanıza neden olabilecek korsan içeriği bir araya getirmesidir..

Bununla birlikte, en büyük içerik kütüphanelerinden birine sahiptir. Bu yüzden, web sitesini yalnızca Express gibi bir VPN'e bağlandıktan sonra kullanıyorum. Bunun nedeni, sağlayıcının doğrulanmış logless itibarının, telif hakkı ihlali avcılarından korunmak için daha mantıklı olmasıdır..

CMoviesHD

9. Putlocker

Putlocker uzun zamandır ücretsiz film / TV şovu işinde. Telif hakkı ihlalleri avcıları tarafından sık sık yasaklanır, ancak her zaman yeni ve güvenli bir alanda yeniden görünmeyi başarır. Yayıncılar bu web sitesini çok sevecek.

Yukarıdaki listelerin bazılarıyla karşılaştırıldığında, site yasal değildir. Web sitesindeki içeriğe erişmek için PureVPN kullanıyorum ve en sevdiğim film ve şovlarımı topluyorum. Kararlı bir sunucuya bağlandığınızdan ve OpenVPN'i (UDP) etkinleştirdiğinizden emin olun..

Putlocker

10. Klasik Sinema Çevrimiçi

Adından da anlaşılacağı gibi, bu web sitesi vintage sinema severler içindir. Charlie Chaplin'in ve diğer hit aktörlerin sessiz filmlerini yaşıyorsanız, Klasik Sinema mükemmel bir seçimdir. Akış içeriğine kaydolmanızı gerektirmez.

Tek sorun, filmleri barındırmaktan ziyade üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar sağlar. Bu nedenle, tamamen yasal olmayabilir. En sevdiğiniz vintage filmleri aktarırken kimliğinizi korumak için NordVPN gibi bir VPN kullanın!

Klasik Sinema Çevrimiçi

Şeyleri Sarmak

Bu kılavuz, farklı VoD'lerin ve hatta ücretsiz web sitelerinin coğrafi kısıtlamaları nasıl uygulayabileceğini açıklamaya yönelik bir kullanıcıydı ve kullanıcıları VPN'ler gibi güvenilir çözümlere yatırım yapmaya teşvik etti. Bu araçlar kimliğinizi korur ve tüm içeriğin engellemesini kaldırır.

Tüm faktörler göz önüne alındığında, NordVPN ücretsiz TV şovlarını / filmlerini güvenli bir şekilde yayınlamak için bu kategoriyi kesinlikle kazanır. Ancak, bütçeye uygun bir alternatif arıyorsanız, BVI tabanlı Surfshark'a kaydolmayı düşünün..

Herhangi bir sorunuz varsa veya bazı önerilerde bulunmanız gerekiyorsa, aşağıya yorum bırakmaktan çekinmeyin. Ayrıca, makaleyi, ücretsiz filmlerini / TV şovlarını izleme etkinliklerini güvenceye almak isteyen arkadaşlarınızla / ailenizle paylaşmaktan çekinmeyin!

Похожие статьи

 • Supernatural 14.Bölüm İzle

  Bu dünyada iblisler var. Bazıları daha korkutucu ve diğerlerinden daha şiddetli. Gerçek hayatta yerini alan sadece biz insanlarız. Ancak, TV'de...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me