Supernatural 14.Bölüm İzle

Bu dünyada iblisler var. Bazıları daha korkutucu ve diğerlerinden daha şiddetli. Gerçek hayatta yerini alan sadece biz insanlarız. Bununla birlikte, Supernatural dizisinde, dikkatinizi kavramak zorunda kalacak şeytanların inanılmaz hikayelerini öğrenerek kurgu alanlarını keşfedeceğiz. Korkularınızı ortadan kaldırmak ve bir kaos dünyasına girmek istiyorsanız, TV dizisini nerede izleyebileceğinizi bilmeniz gerekir. Bu makalede, Doğaüstü Sezon 14’ü nasıl izleyeceğinizle ilgili ayrıntılı talimatlar verilmektedir. Bu nedenle, hazırlanın ve kötü dünyayı kurtarmak için kardeşlerine katılın..

Sezon 13.

Contents

Sezon 4.Bölüm Supernatural14.

Ünlü Supernatural’ın on dördüncü sezonu 11 Ekim 2023’de “CW”, her biri Perşembe günleri saat 20: 00’de yayınlanan toplam 20 bölümden oluşacak. Şimdi, finalin Michael’ın Dean’e ihanet ettiğini gördükten sonra başmelek cesedini ele geçirerek Jensen Ackles’in yeni rolünü çevreleyen tartışmayı zaten biliyoruz..

Bu bizi Dean’in hayatta olup olmayacağını ve Jack’in Lucifer tarafından sadece insana indirgenip düşmeyeceğini sorgulamaya bırakıyor, bundan sonra dünyada ne olacak. Çılgın Supernatural hayranları olduğumuz için, her caddeyi hikayedeki ipuçları veya en çok spoiler olarak adlandırabiliriz. Şimdiye kadar, dolaşırken oldukça şaşırtıcı haberler var.

Bunların arasında Michael’ın bir süre daha etrafta dolaşacağı söylentileri de var. Böylece Dean’i görmeyi unutabilirsiniz’kader yakında çözülecek. Belki bir kötü adam rolünü oynayacak ve meşru bir tehdit olabilir! Başka bir spoiler, Sam’in şimdi avcılar için bir lider olarak yükseleceğini ve Rowena, Bobby ve Charlie’nin büyük rolleri olacağını öne sürüyor.

Diğer ipuçları, Jack’in hâlâ bir insanın yeni statüsüne uyum sağlaması nedeniyle gücünü kazanmakla mücadele edeceğini içerir. Castiel, Jack’i eğitmeye başlayabilir ve bir mentor olarak hizmet edebilir, zor ama tatlı bir ilişki kurar, çünkü yönetmenler onu bu sezon daha fazla bölüme dahil etmeyi umuyorlar. Son olarak, Doğaüstü, kişilerarası ilişkilere daha fazla odaklanarak öncekinden biraz daha temeli olabilir.!

Her Yerden Doğaüstü Nasıl İzlenir

Supernatural Season 14’ü her yerden izlemek söz konusu olduğunda, iki seçeneğiniz var: CW veya WB ağ sitelerini ziyaret edin. Hem hit yayıncılar hem de popüler hit streaming isimleri, bir aboneliğiniz olduğu sürece Supernatural’daki tüm içeriği izlemenizi sağlar. Ancak, her iki tarafı da ziyaret ettiğinizde ve bir video akışı gerçekleştirmeye çalıştığınızda, “Konumunuzda içerik yok”.

Supernatural 14.Bölüm İzle

CW Ağı

Supernatural’ın tüm mevsimlerini izlemek için resmi ağından daha iyi bir yer yok “CW”. VoD hizmeti, Android ve iOS akıllı telefon / tablet kullanıcıları için yerel uygulamalar sunar, yani bölümleri sorunsuzca izlemenin tadını çıkarabilirsiniz. Diğer kullanıcılar için, doğrudan resmi web sitesinden her mevsim akış keyfini çıkarabilirsiniz. Bununla birlikte, ABD dışındaysanız, işler biraz karmaşıklaşabilir. Akış kanallarının engellemesini kaldırmak için gerçek konumunuzu gizlemeniz gerekir. Bu konum kısıtlamalarını atlamak için bir VPN hizmeti kullanmak iyi bir seçimdir. Aşağıda fiyatlandırma, güvenlik, destek ve performansa dayalı en iyi sağlayıcıların bir listesi bulunmaktadır.

  CNBC Canlı İzle

Sağlayıcılar Fiyat ($) Özellikler Derecelendirme İndirim Sağlayıcıyı Ziyaret Edin

 1. Surfshark

  Surfshark

  $ 11.95 $1.99Her ay

  • 50+ Ülkede 800+ Sunucu
  • AES-256-GCM Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • Sınırsız Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 83 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 2. PureVPN

  PureVPN

  $ 10,95 $2.91Her ay

  • 140+ Ülkede 2.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 5 Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 73 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8.32Her ay

  • 94 Ülkede 3.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 3 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Sitede Güvenilir% 35 İndirim
  İncelemeyi Oku

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Her ay

  • 100 Konumda 1000’den Fazla Sunucu
  • 256 bit standart askeri sınıf şifreleme
  • Canlı sohbet desteği mükemmel
  • Sıfır Günlük Sağlayıcısı
  • 5 Çoklu Giriş Mevcut
  • Windows, Mac, Android, iOS Uygulamaları ve Chrome uzantısı

  Dürüst 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  $ 12,992.75Her ay

  • 60 Ülkede 3.700 Sunucu
  • 256 Bit AES Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Katı Kayıt Yok Politikası
  • 7 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  reliabile 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

Putlocker’da Doğaüstü Tam Bölümler Nasıl İzlenir

Bir VPN hizmetine yatırım yapmak istemeyen veya herhangi bir yayıncı / akış hizmetine abone olmak istemeyen kullanıcılar için, Supernatural’ı izlemek için bir çözüm vardır. TV şovları / filmlerinin büyük bir koleksiyonuna sahip olan hit web sitesi Putlocker şeklinde geliyor. Tek bir kuruş harcamadan tüm favori içeriklerinizi izleyebilirsiniz. Site, içeriğini düzenli olarak güncelleyerek, yayınlandıktan bir gün sonra yeni bölümler yayınlıyor.

Putlocker'da Doğaüstü Tam Bölümler Nasıl İzlenir

Sezon 1 ila 14 arasındaki tüm Doğaüstü bölümlerini izlemek istiyorsanız, putlockers.fm’i ziyaret edin ve TV dizisini arayın. İzlemek istediğiniz sezonu seçin ve kesintisiz ve akıcı bir akış deneyiminin tadını çıkarın. Doğaüstü’nin 14. Sezonunu doğrudan izlemek için bu bağlantıyı ziyaret etmeniz yeterlidir. İşte Putlocker’a her yerden nasıl erişeceğinize dair bir rehber.

Kodi’de Kablo Akışı Olmadan Doğaüstü Nasıl İzlenir

Popüler TV dizisi Supernatural’ı içeren tüm favori içeriklerinizi izlemek için harika bir seçenek, açık kaynaklı, medya eğlence merkezi Kodi’yi kullanmaktır. Platform, üçüncü taraf uzantıları ve eklentileri kullanarak dünyanın dört bir yanından engellenen tüm içeriğe erişim sağlayan benzersiz bir üründür. En iyi Kodi eklentilerine buradan bakabilirsiniz.

Kodi'de Kablo Akışı Olmadan Doğaüstü Nasıl İzlenir

Kodi’de Supernatural izlemek için yapmanız gereken tek şey Covenant uzantısını indirmek ve kurmaktır. Maalesef birkaç ay önce kapatılan popüler Exodus ve Genesis eklentilerinin yerini aldı (ancak şimdi geri dönüyor ve çalışıyor). Covenant eklentisine eriştikten sonra şunu yazın: “Doğaüstü” arama çubuğunda ve kullanılabilir tüm mevsimlerin bir listesini göreceksiniz.

Bonus İpucu: Kodi için en iyi vpn’yi kullanarak kodi’deki coğrafi kısıtlamaları atlayın.

Doğaüstü Canlı Online Ücretsiz İzle

En sevdiğiniz TV şovlarını / filmlerini FREELY izlemenizi sağlayan Putlocker’a benzer çözümler arıyorsanız, 5movies.to’ya ve watchmoviesfree.tv’ye göz atmak isteyebilirsiniz. Her web sitesi çok sayıda TV şovu / film koleksiyonuna sahiptir. Bu, izlemek istediğiniz şeyden bağımsız olarak sorunsuz bir akış deneyiminin keyfini çıkarmanız anlamına gelir. Doğrudan doğaüstü bölümlere erişmek için yukarıdaki köprülere tıklayın.

Doğaüstü Canlı Online Ücretsiz İzle

CMoviesHD

Supernatural’ı nasıl izleyeceğinizi öğrenmek için bir başka harika seçenek, hit ücretsiz akış sitesi CMoviesHD’yi keşfetmeyi içerir. Oynarken hiçbir sorun çıkarmayan büyük film / TV şovları koleksiyonu ile ünlüdür. Gerçekte, akış bağlantılarından biri çalışmazsa, farklı kaynaklarınız mevcuttur. Supernatural’ın aşırı izlerken manisine başlamak için bu bağlantıya göz atın!

Supernatural 14.Bölüm İzle

Avustralya’da doğaüstü izlemek nasıl

Avustralya’da Doğaüstü izlemek istiyorsanız, CW ve WB akış web sitelerinde coğrafi kısıtlamaları atlamak için her zaman bir VPN kullanabilirsiniz. Başka bir seçenek olarak iTunes ve Foxtel gibi hizmetleri kullanmayı deneyebilirsiniz. Aboneliğin fiyatı şımartmak istemeyebileceğiniz bir maliyet olabilir. Bu nedenle, yukarıdaki Kodi ve Popcorn Time gibi seçenekleri göz önünde bulundurmak isteyebilirsiniz. Ağınızı bir VPN bağlantısıyla güvenceye alarak, telif hakkı içeriğini çevreleyen yasal sorunlardan tamamen korunmasını sağlayabilirsiniz..

Avustralya'da doğaüstü izlemek nasıl

İngiltere’de doğaüstü izlemek nasıl

İngiltere’de Supernatural’ı izlemek istiyorsanız, kablolu TV’nizde her zaman kanal4’e geçebilirsiniz. Hatta justwatch.com adresini ziyaret edebilir ve İngiltere’de Supernatural’ı izlemenizi sağlayan TV dizisi için çoklu akış bağlantılarına erişebilirsiniz. Supernatural canlı online ücretsiz izlemek için başka bir seçenek olarak, Popcorn Time yüklemeyi düşünebilirsiniz.

İngiltere'de doğaüstü izlemek nasıl İngiltere'de doğaüstü izlemek istiyorsanız, her zaman kablolu TV'nizde channel4 geçiş yapabilirsiniz. Hatta justwatch.com adresini ziyaret edebilir ve İngiltere'de Supernatural'ı izlemenizi sağlayan TV dizisi için çoklu akış bağlantılarına erişebilirsiniz. Supernatural canlı online ücretsiz izlemek için başka bir seçenek olarak, Popcorn Time yüklemeyi düşünebilirsiniz.

Uygulama, BitTorrent özelliklerine sahip gelişmiş akış teknolojilerinin bir birleşimidir. Kullanıcıların filmler / TV şovları için torrentleri indirmelerine izin verirken, bunları doğrudan yazılım içinden aktarabilmelerini sağlar. Sadece indirin ve Popcorn Time’ı yükleyin ve arayın “Doğaüstü” gezinme çubuğunda, “TV Şovları” kategori.

Netflix’te Doğaüstü Nasıl İzlenir

Hit fantastik korku dizisi Supernatural’ın her mevsimini izlemek için en iyi çözüm Netflix’i kullanmaktır. ABD içindeki kullanıcıların TV şovunun tüm bölümlerini en üst düzeyde akışa sunmasına olanak tanır. Ancak, Netflix coğrafi kısıtlamalar uyguladığından, dışarıda bulunanlar akış hizmetine erişemeyebilir’s eksiksiz medya kitaplığı. Bu kısıtlamaları atlamak istiyorsanız, bir VPN ürünü kullanmayı düşünebilirsiniz..

Netflix'te Doğaüstü Nasıl İzlenir

Son sözler

Supernatural Season 14’ü izlemek istiyorsanız, rahatlığınıza göre yukarıda belirtilen yöntemlerden herhangi birini seçin. Tüm izleyicilerin TV şovunu çok fazla uğraşmadan izleyebilmelerini sağlayan ücretli ile ÜCRETSİZ arasında değişen çözümleriniz var. Makaleyi, TV şovlarını / filmlerini izlemek için çözüm arayan arkadaşlar ve aile üyeleriyle paylaştığınızdan emin olun. İyi günler! &# 55357;&# 56898;

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Kablo ve Baypas Kesintisi Olmadan NHL 2023'i İzlemenin En Ucuz Yolu