Oscar Live 2018 Ücretsiz Akışları olmadan Oscars 2018 Nasıl İzlenir

Her yıl, bizim gibi film meraklıları, yıllık ritüeli hevesle bekliyor: Oscar heykelciklerinin sunumu! Ve şimdi biz sadece birkaç gün uzakta 90. Akademi Ödülleri, o’heyecanı kontrol etmek giderek zorlaşıyor. Evet, doğru duydunuz, Oscar 2018 2018 BURADA, yani bir kez daha,’En sevdiğiniz ünlülerin kırmızı halıda yürüdüğünü görme şansınız olacak.

Oscar 2018 2018 Kablo Olmadan Nasıl İzlenir

Dışarıdaki tüm moda tutkunlarınız için’d kesinlikle tanınmış tasarımcıların kostüm seçimlerini görmek zevk. Ve hepimiz burada eğleniyoruz, oğlum’t Hangi kategoriyi kimin kazandığını görmek için bekliyoruz. Bu tür etkinlikler yılın en çok izlenenleri altına girdiğinden, en sevdiğimiz ünlülerimize destek sözü verirken mesajımızı paylaşmak için büyük bir kitleye bile sahibiz.!

90. Akademi Ödülleri'nden de memnun musunuz? Etkinliği en sorunsuz şekilde izleyecek çözümler mi arıyorsunuz? Oscar 2018'i kablo olmadan nasıl izleyeceğinizle ilgili bu kapsamlı kılavuzu okuyun! İzin Vermek’ilk önce biraz arka planla başlıyor…

Oscar 2018'i kablo olmadan izleme - Ultimate Guide

  1. Akademi Ödülleri 2018 Konumu nedir?
  2. Akademi Ödülleri 2018 Sunucusu Kimler olacak?
  3. Komple Oscar 2018 Yayıncıları / Kanalları Listesi
  4. Oscar 2018 2018 Kablo Olmadan Nasıl İzlenir
  5. Akademi Ödülleri 2018 Full Show Canlı Online Ücretsiz Akışları İzle
  6. Roku'da Oscar 2018 Nasıl İzlenir
  7. İngiltere'de Akademi Ödülleri 2018 Nasıl İzlenir
  8. Avustralya'da Oscar 2018 Nasıl İzlenir
  9. Kodi aracılığıyla 2018 Akademi Ödülleri Nasıl İzlenir
  10. Akademi Ödülleri 2018 Adayları
  11. Kim’En İyi Film Ödülünü Alacak?
  12. Oscar olmadan Kabloları İzleme SSS

Akademi Ödülleri 2018 Konumu nedir?

Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi (AMPAS) tarafından sunulan 90. Akademi Ödülleri, Los Angeles, California'da bulunan Dolby Tiyatrosu'nda gerçekleşecek. Karar tarihi 4 Mart 2018 için belirlendi. Eğlenceli gerçek: 2001'deki oditoryumun açılışından bu yana, tüm Oscar törenleri Dolby Tiyatrosu'nda düzenlendi! O’gerçekte ne kadar güzel olması gerektiğini hayal etmek zor.

Akademi Ödülleri 2018 Konumu nedir?

Akademi Ödülleri 2018 Sunucusu Kimler olacak?

Ah sen’bunu duymayı çok seveceksiniz. En sevdiğimiz TV sunucusu ve kişiliğimiz, komik ve tamamen büyüleyici Jimmy Kimmel, 2018 için Oscar'ları bir kez daha yönetecek. Bu ikinci yıl olacak, Akademi Ödülleri için barındırma görevlerini üstlendi. Jimmy ayrıca beş kez Amerikan Müzik Ödülleri, 2007 ESPYS ve 2012 ve 2016 Emmy Ödülleri'ni de sundu. Oscar için önceki sunumlar arasında Chris rock, Seth MacFarlane, Neil Patrick Harris ve Ellen DeGeneres vardı..

Akademi Ödülleri 2018 Sunucusu kim olacak?

Komple Oscar 2018 Yayıncıları / Kanalları Listesi

ABC Ağı, 90. Akademi Ödülleri'nde resmi yayıncı olarak aday gösterildi. ABD'de bulunanların tümü, etkinliği ertesi gün canlı veya istek üzerine izlemek için kanallarını ABC'ye geçirebilir. Diğer ülkeler için aşağıdaki listeye bakın:

Macaristan

Macaristan'daysanız, Oscars 2018'i Altı Kanallı kamu yayıncısı MTVA aracılığıyla canlı olarak izleyebilirsiniz. Ağın ana kanalına geçin, Duna TV.

Meksika

Meksika'da bulunanlar için “TNT Latin Amerika” etkinliği canlı yayınlayacak. Etkinliği doğrudan Red Carpet girişlerinden görüntülemek için kanalların saat 5: 30'da keskin geçiş yapın.

Kore

CJ E&M’s saygın ve ünlü CGV Oscar 2018 2018 Hollywood canlı telecas sorumlu olacak.

Japonya

Japonya'da yaşıyorsanız, 90. Akademi Ödülleri'ni ünlü WOWOW Uydu Ağı üzerinden evinizin rahatlığında izleyebilirsiniz..

Fransa

Fransa'da bulunanlar için henüz herhangi bir TV yayıncısı hakkında haber yok. Ancak, etkinliği çevrimiçi olarak yayınlamak istiyorsanız, tam kapsama alanı için CanalPlus'ı ziyaret edin.

Hindistan

90. Akademi Ödülleri törenini Hindistan üzerinden izleyebilirsiniz.’s 21. Yüzyıl Tilkisi’s Yıldız ağı. Kanallarınızı saat 05: 30'da Yıldız Filmleri olarak değiştirin (erken uyanmaya hazır olun, dostlar!).

Almanya

Almanya'da Oscar 2018'i izlemek istiyorsanız, ticari ağ kanalına geçin “ProSieben”. Ertesi gün etkinliğin önemli noktalarını da görebilirsiniz.

Güney Afrika

Güney Afrika'da bulunanlar için, etkinliği canlı olarak yayınlayacakları için ücretli kanal M-Net Movies'e abone olmanız gerekecek.

Latin Amerika

Meksika'da olduğu gibi TNT Latina America da bu yıl etkinliği yayınlayacak. TV aboneliğiniz yoksa TNT Go hizmetine kaydolun.

Not: Yukarıda belirtilen kanallarda Oscar yayınlarken bölge kısıtlamasıyla karşılaşırsanız, Oscar Akışlarının Engellemesini kaldırmak için bir VPN hizmeti kullanmayı düşünün.

Oscar Streams üzerindeki engellemeyi kaldır

Oscar 2018 2018 Kablo Olmadan Nasıl İzlenir

Orada tüm kablo kesiciler için, Oscar 2018'i çevrimiçi canlı izlemek için birçok çözüm var. ABC aboneliğiniz varsa, “Canlı izle” tam Akademi Deneyimi için etkinlik günü sayfası.

ABC Ağında 2018 Akademi Ödülleri Nasıl İzlenir

Oscar'lar etkinliğe ana Go web sitelerinde canlı akışlar sunacak. ABD dışındaysanız, en basit yol abc.go.com adresinden kaydolmaktır. Cihazınız için özel uygulamayı buradan indirin. Aşağıda belirtilen VPN hizmetlerinden herhangi birini kullanın ve 2018 Oscar'larının akışının keyfini çıkarmak için bir ABD sunucusuna bağlanın!

Sağlayıcılar Fiyat ($) Özellikler Derecelendirme İndirim Sağlayıcıyı Ziyaret Edin

 1. Surfshark

  Surfshark

  $ 11.95 $1.99Her ay

  • 50+ Ülkede 800+ Sunucu
  • AES-256-GCM Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • Sınırsız Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 83 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 2. PureVPN

  PureVPN

  $ 10,95 $2.91Her ay

  • 140+ Ülkede 2.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 5 Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 73 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8.32Her ay

  • 94 Ülkede 3.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 3 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Sitede Güvenilir% 35 İndirim
  İncelemeyi Oku

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Her ay

  • 100 Konumda 1000'den Fazla Sunucu
  • 256 bit standart askeri sınıf şifreleme
  • Canlı sohbet desteği mükemmel
  • Sıfır Günlük Sağlayıcısı
  • 5 Çoklu Giriş Mevcut
  • Windows, Mac, Android, iOS Uygulamaları ve Chrome uzantısı

  Dürüst 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  $ 12,992.75Her ay

  • 60 Ülkede 3.700 Sunucu
  • 256 Bit AES Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Katı Kayıt Yok Politikası
  • 7 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  reliabile 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

Askı TV

Yukarıdaki işlem biraz karmaşık görünüyorsa, her zaman Canlı Akış hizmeti olan Sling TV'yi kullanmayı düşünebilirsiniz. Abonelikler aylık 20 ABD dolarından başlar ve hatta 7 günlük bir deneme sürümünden faydalanabilirsiniz.’90. Akademi Ödüllerini ÜCRETSİZ izleyeceksiniz!

SlingTV'de Oscar 2018 Nasıl İzlenir

Engellemeyi kaldır Sling TV

PlayStation Vue

PlayStation Vue, 90. Akademi Ödülleri'nin yayınlanmasını sağlayacak bir başka şaşırtıcı canlı akış hizmetidir. Abonelikler aylık 33,99 $ 'dan başlıyor ve Sling TV gibi, 7 günlük ücretsiz deneme süreniz var (yüksek fiyatlandırmayı telafi etmekten daha fazlası).

PlayStation Vue'da 2018 Akademi Ödülleri Nasıl İzlenir?

Oscar 2018 Tam Gösteri Canlı İzle Ücretsiz Akışı

90. Akademi Ödüllerini izlemek istiyorsanız, ancak aboneliklerde para harcamak istemiyorsanız - o zaman sizin için ÜCRETSİZ çözümlerimiz var. Evet, bu’haklı ve sürpriz - bu çözümler günlük yaşamımızda oldukça yaygındır:

Facebook Canlı

Evet, Oscar platformunun 2018'in SM platformunda canlı olarak yayınlandığına dair resmi bir açıklama yapılmadı. Bununla birlikte, Facebook Live'ın tanıtımı ve Emmy gibi birçok geçmiş etkinliğe erişilebilir akışlarla, burada bir şeyler bulabileceğinizden eminiz. Başka bir seçenek olarak # Oscars2018 hashtag'i ile bir arama sorgusu yapmayı düşünün.

Oscar 2018 Tam Gösteri Canlı İzle Ücretsiz Akışı

Youtube

Resmi Oscar sayfası kesinlikle Akademi Ödülleri'nin Canlı Yayınını sağlayacaktır. Güncellemeler için profillerini burada takip etmeye devam edin. Bununla birlikte, YouTube'da hiçbir şey bulamıyorsanız, Vimeo ve Daily Motion gibi diğer seçenekleri keşfetmeyi düşünün.

Oscar 2018 Nasıl İzlenir youtube

Reddit

Her şey başarısız olduğunda, tek akıllıca seçenek REDDIT kullanmaktır. Burada Oscars 2018 ile ilgili konuların bir listesini bulabilirsiniz. Etkinlik gününde, herhangi bir reklam ve pop-up olmadan bol miktarda akış bağlantısı bulacağınızdan emin olabilirsiniz..

Akademi Ödülleri 2018 Reddit'te Nasıl İzlenir

Diğer seçenekler

ABD'nin bu tür olayları ülkeleriyle nasıl sınırlı tutmayı sevdiğini düşünmek’izleyici kitlesinin tamamen muazzam sayıda alternatifine güvenmek zorundayız. Canlı akışları ÜCRETSİZ sunacağı tahmin edilen bazıları arasında Time.com, InStyle.com, EW.com ve PEOPLE.com yer alıyor.

Roku'da Oscar 2018 Nasıl İzlenir

Roku şu anda en iyi akış yapan oyunculardan biri olarak var. Oscar 2018'i izlemek istiyorsanız, aşağıdaki kanalları eklediğinizden emin olun: ABC & Yıldız Filmler veya yayın listesinde belirtilen kanallardan herhangi biri. Aboneliğiniz yoksa, Kodi'yi Roku'ya yüklemeyi düşünün ve ardından aşağıda Oscars 2018'i izlemek için Kodi kılavuzundaki adımları izleyin:

Roku'da Oscar 2018 Nasıl İzlenir

İngiltere'de Oscar 2018 Nasıl İzlenir

İngiltere'de Oscar 2018 Töreni'ni izlemek istiyorsanız kanalınızı SKY Film Oscar'larına geçirmeniz yeterli. Yayıncı Sky Networks, Kırmızı Halı'dan Ödül Törenine kadar etkinliğin tamamını kapsayacak.

İngiltere'de 2018 Akademi Ödülleri Nasıl İzlenir

Avustralya'da Oscar 2018 Nasıl İzlenir

Avustralyalılar şanslı! Dokuz Ağ üzerinden her zaman içeriğe erişirler. Kanallarınızı 4 Mart 2018 Pazartesi günü saat 12.30'da değiştirin. Kablo aboneliğiniz yoksa etkinliği 9 Şimdi çevrimiçi olarak izlemeye devam edersiniz.

Avustralya'da Oscar 2018 Nasıl İzlenir

Kodi ile Oscar 2018 Nasıl İzlenir

Kodi'deki 90. Akademi Ödülleri törenini izlemek söz konusu olduğunda, iki seçeneğiniz var: cCloud TV veya Halow Live TV. Aşağıda, eklentileri mümkün olan en sorunsuz şekilde yüklemek için adım adım talimatlar verdik:

Not: Kodi Oscar Akışlarında herhangi bir bölge kısıtlamasıyla karşılaşırsanız, Akış Engellemeyi kaldırmak ve Kodi Akışlarında kontrol günlüğü hatasını atlamak için bir VPN hizmeti kullanmayı düşünün.

Oscar Streams üzerindeki engellemeyi kaldır

cCloud TV Kurulumu ve Oscar 2018 Kılavuzu

 • Açık Kodi ve Tıklayın üzerinde “Ayarlar” ikon
 • seçmek “Dosya Yöneticisi” ve Tıklayın üzerinde “Kaynak ekle”
 • Çift tıklama üzerinde “Yok” seçeneği ve giriş aşağıdaki URL: http://kdil.co/repo
 • tip “Kodi İsrail” ad kutusunda ve Tıklayın tamam
 • Git Kodi ana sayfasına, Tıklayın üzerinde “Ayriyeten”, ve sonra “paket” sembol
 • seçmek “Zip Dosyasından Yükle” ve Tıklayın üzerinde “Kodi İsrail”
 • Seç “kodil.zip” ve Bekle kurması için
 • Git için “Depodan Yükle” ve Tıklayın üzerinde “.www.Kodisrael.co.il Deposu”
 • seçmek “Video Eklentileri” ve bulmak “cCloud TV”
 • hit yükle düğmesi, açık eklenti ve Git için “Tüm kanallar”
 • seçmek Oscar 2018 canlı yayınları için ABC News

Kodi ile 2018 Akademi Ödülleri Nasıl İzlenir

Halow Canlı TV Kurulumu ve Oscar 2018 Kılavuzu

 • Açık Kodi ve Tıklayın şeklindeki simgeye (Ayarlar)
 • seçmek “Dosya Yöneticisi” ve sonra çift ​​tıklama üzerinde “Kaynak ekle”
 • Bir kutu görünecek, Tıklayın “Yok” URL eklemek için
 • Kopyala yapıştır aşağıdakiler: http://kurdmovie.net/repo
 • ad Medya Kaynağı “Halow Repo” ve Tıklayın tamam
 • Dönüş ana ekrana, Tıklayın eklentiler ve ardından “paket” sembol
 • seçmek “Zip dosyasından yükle” seçeneği ve bulmak “Halow Repo”
 • Tıklayın üzerinde “repository.HalowTV-6.0.0.zip” ve Bekle eklentinin yüklenmesi için
 • Dönüş ana ekrana, Tıklayın eklentiler ve ardından “paket” sembol
 • seçmek “Depodan Yükle” ve Seç “HALOW Veri Havuzu”
 • Git için “Video Eklentileri”, bulmak “Halow Canlı TV” ve yükle düğmesine basın!
 • Açık eklenti ve Tıklayın üzerinde “Ülke Kanalları”
 • İçin bir uyarı alacaksınız Yüklemek “GÜL CANLI TV”
 • Tıklayın üzerinde “Evet”, aşağı kaydır ve seçmek “ABD Canlı TV”
 • bulmak ve seçmek “ABC Haberleri” Oscar 2018'i izlemek için!

Halow Canlı TV Kurulumu ve Oscar 2018

Akademi Ödülleri 2018 Adayları

Oscar 2018 için adaylıklar nihayet açıklandı ve’eskisinden daha heyecanlıydı. Bu yıl listede birçok yeni isim görebilirsiniz ve söylemeye gerek yok, hepsi tanınmayı hak ediyor. Sizce kim kazanacak?

En İyi Erkek Oyuncu

 1. Reynolds Woodcock rolünde Daniel Day-Lewis - ”Hayalet Konu”
 2. Elio Perlman rolünde Timothée Chalamet - ”Beni İsminizle Arayın”
 3. Roman J.İsrail olarak Denzel Washington - ”Roman J. Israel, Esq.”
 4. Daniel Kaluuya rolünde Chris Washington– ”Defol”
 5. Winston Churchill rolünde Gary Oldman - ”En karanlık saat”

En İyi Kadın Oyuncu

 1. Katharine Graham rolünde Meryl Streep - ”Posta”
 2. Tonya Harding rolünde Margot Robbie ”Ben, Tonya”
 3. Sally Hawkins, Elisa Esposito rolünde - ”Suyun Şekli”
 4. Saoirse Ronan, Christine olarak “Lady Bird” McPherson içinde “Lady Bird”
 5. Mildred Hayes olarak Frances McDormand - “Ebbing, Missouri dışında üç reklam panoları”

En iyi fotoğraf

 1. “Dunkirk” - yönetmen Christopher Nolan
 2. ” Defol” - Jordan Peele tarafından yönetildi
 3. ” Posta” - Steven Spielberg tarafından yönetildi
 4. ” Lady Bird”  - Greta Gerwig tarafından yönetildi
 5. ” En karanlık saat” - Joe Wright tarafından yönetildi
 6. ” Hayalet Konu”  - yönetmen Paul Thomas Anderson
 7. ” Suyun Şekli”  - Guillermo del Toro tarafından yönetildi
 8. ” Beni İsminizle Arayın” - Luca Guadagnino tarafından yönetildi
 9. ” Ebbing, Missouri dışında üç reklam panoları” - Martin McDonagh tarafından yönetildi

Kim’En İyi Film Ödülünü Alacak?

Kuşkusuz, bu yıl’s ödül sezonu, #MeToo ve #TimesUp hareketleri tarafından Hollywood yaşam tarzı ve Sinema endüstrisi ile ilgili büyük tartışmaları ateşleyen, en çok farkındalık yaratan alan oldu. Bununla birlikte, en iyi resim yarışı, özellikle de değerli rakiplerle dolu adaylara baktıktan sonra, hala ileriye bakmaya değer bir şey..

En İyi Film Ödülünü Kimler Kazanacak?

Bizim için her şey iki filme indiriliyor: Three Billboards and Get Out. İlkine dayanarak’İngiliz Akademi Film Ödülleri, Altın Küre ve Screen Actor Guild Ödülleri'nde en iyi ödülleri almanın sicili, kutuplaştırıcı karanlık komedinin Oscar heykelcikini “En iyi fotoğraf”. Ancak, gözlerimizde, “Defol” kazanan olmalı.

Kablolar olmadan Oscar'lar Nasıl İzlenir SSS:

Oscar hangi gün?

90. Akademi Ödülleri 4 Mart 2018'de ABD'de 18: 30'da yapılacak..

Akademi Ödülleri Ne Kadar Sürüyor?

Tören genellikle Kırmızı Halı'dan sonuna kadar yaklaşık üç buçuk saat sürer.

Akademi Ödülleri Nelerdir??

ABD'de bulunuyorsanız, kanallarınızı ABC ağına geçirmeniz yeterlidir.

En Sevdiğiniz Yıldızları Kırmızı Halıda İzleyin!

Bu kılavuzun, Oscar 2018'i kablo olmadan nasıl izleyeceğinizle ilgili sorunuza cevap vermesine yardımcı olacağını umuyoruz. Bazı sitelerdeki coğrafi kısıtlamalar ışığında, akış seçeneklerinin ve alternatiflerinin büyük bir listesini ekledik. Hangisinin sizin için çalıştığını bize bildirin, değil! Ayrıca, iki sentinizi kiminle paylaşmaktan çekinmeyin’Aşağıdaki yorum bölümünde hangi ödülü kazanacağım. İyi günler!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me