Kablo olmadan Skandal Tüm Mevsim Çevrimiçi Nasıl İzlenir

Bir ABC orijinali, “Skandallar” kendi siyasi yönetim ajansını başlatan cumhurbaşkanına eski bir medya danışmanının hayatına odaklanan bir Amerikan siyasi gerilim TV dizisidir! Büyüleyici bir şekilde hasar görmüş karakterleri, tantalize edici bağımlılık yapan hikayeler ve kalbi durduran arsa katlamaları ile ünlüdür. Sezon 7 5 Ekim'de yayınlanmaya başladı ve zaten herkesi geçmeyi başardı’daha fazla gizem ve belirsizlik katıyor. Diziyi izlemenin yollarını mı arıyorsunuz? Öyleyse, tüm çevrimiçi Scandal Sezonlarını nasıl izleyeceğinize dair En İyi VPN'den bu kılavuzu okuyun!

Skandal Hangi Kanalda Geliyor?

TV şovunu kablolu televizyonda izlemek istiyorsanız, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıların birden fazla seçeneği vardır. ABD'de bulunanlar için TV'nizi “ABC Kanalı”. Latin Amerika'da yaşıyorsanız Canal Sony'ye gidin. Bermuda'dan izleyiciler son sezonu ZFB-TV'de izleyebilir.

Skandal hangi kanala geliyor?

Miami'de ikamet edenler WPLG'de TV şovunu izleyebilir ve Hong Kong kullanıcıları TVB Pearl'de Scandal'ın keyfini çıkarabilirler. Avustralya'daki Skandal taraftarları için seri her Perşembe günü Yedi Ağ'da yayınlanacak. Koşullarda, bazı bok şansı nedeniyle bir bölümü kaçırdınız (evet, hepimize olur); SoHo'da tekrar yayınlanan rununları her zaman izleyebilirsiniz.

Kablosuz Skandal Nasıl İzlenir

ABD'de bulunan kablo kesiciler için ABC Go'da (resmi yayıncının VoD hizmeti) bir hesap oluşturmanız gerekecektir. Gösteriyi doğrudan web sitesinden izleyebilir veya iPhone'unuz için uygulamayı sırasıyla iTunes ve Google Play Store'dan indirebilirsiniz..

Kablosuz Skandal Nasıl İzlenir

ABD dışında ikamet ediyorsanız, VPN kimliğinizi çevrimiçi korumak için şifrelemeden yararlanırken IP adresinizi maskelemek ve konumunuzu ABD'ye kaydırmak için. Aşağıda, güvenilirlik, fiyatlandırma, performans, destek ve güvenlik özelliklerine göre en iyi VPN sağlayıcılarının bir listesi bulunmaktadır.

Sağlayıcılar Fiyat ($) Özellikler Derecelendirme İndirim Sağlayıcıyı Ziyaret Edin

 1. Surfshark

  Surfshark

  $ 11.95 $1.99Her ay

  • 50+ Ülkede 800+ Sunucu
  • AES-256-GCM Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • Sınırsız Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 83 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 2. PureVPN

  PureVPN

  $ 10,95 $2.91Her ay

  • 140+ Ülkede 2.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 5 Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 73 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8.32Her ay

  • 94 Ülkede 3.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 3 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Sitede Güvenilir% 35 İndirim
  İncelemeyi Oku

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Her ay

  • 100 Konumda 1000'den Fazla Sunucu
  • 256 bit standart askeri sınıf şifreleme
  • Canlı sohbet desteği mükemmel
  • Sıfır Günlük Sağlayıcısı
  • 5 Çoklu Giriş Mevcut
  • Windows, Mac, Android, iOS Uygulamaları ve Chrome uzantısı

  Dürüst 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  $ 12,992.75Her ay

  • 60 Ülkede 3.700 Sunucu
  • 256 Bit AES Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Katı Kayıt Yok Politikası
  • 7 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  reliabile 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

Kablo olmadan Skandalı Online Canlı İzle

İzlemeye gelince “Skandal” ÜCRETSİZ, tek akıllıca seçenek güvenli canlı akış kaynakları bulmaktır. TV dizisi için çalışma akışlarını bulabileceğiniz ve tek bir bölümü kaçırmamanızı sağlayan bir seçenek listesi ekledik:

Not: aşağıda belirtilen akış kanallarında anonim olarak akış yapmak için bir VPN hizmeti kullanın!

Putlocker

Olivia Pope'un Genelkurmay Başkanı olarak yeni rolünü oynamasını heyecanlıyorsanız, Putlocker'a erişmek iyi bir seçenektir. Web sitesi, en sevdikleri TV şovlarını ve filmlerini en uygun şekilde izlemek isteyen kablo kesiciler ve freebies için nihai hedeftir. Tüm mevsimleri izlemek istiyorsanız “Skandal”, buradaki bağlantıyı ziyaret etmeniz yeterlidir. Bölümler, orijinal sürümlerinden bir gün sonra düzenli olarak yüklenir. Bu, bir bölüm Perşembe günü yayınlanırsa, Cuma günü Putlocker'da ÜCRETSİZ olarak izleyebilirsiniz.!

skandallar nasıl izlenir

CMoviesHD

Tıpkı Putlocker gibi CMoviesHD, Netflix, Hulu, Amazon Prime, BBC iPlayer ve daha fazlası gibi sitelerden her türlü premium içeriği bulabileceğiniz başka bir hit ÜCRETSİZ akış web sitesidir. Bu, tüm türlerin filmlerini / TV şovlarını içerir. Bunlar arasında hit politik gerilim TV dizisi için tüm mevsimler var, “Skandal”. İçeriğe erişmek için burayı tıklayın!

Kablo olmadan Skandalı Online Canlı İzle

123MoviesHub

Akarsu eğlence ortamı için barındırılan dosyaların çevrimiçi dizini olan 123MoviesHub, tüm mevsimleri izlemek için bir başka en popüler yer “Skandallar” kablosuz FREELY. Web sitesi, dünyanın herhangi bir yerinden izlemek mümkün olan büyük film / TV şovları veritabanı ile ünlüdür. Akışlara erişmek için burayı tıklayın!

123MoviesHub'da Skandalı İzle

Kodi'de Skandal Nasıl İzlenir

Kablo kesiciler ve freebies için bir başka harika seçenek, açık kaynaklı, medya eğlence uygulaması Kodi'yi indirip yüklemektir. Bu platform, herhangi bir akıllı telefonu, dizüstü bilgisayarı, bilgisayarı veya tableti, en sevdiğiniz eğlencenin tadını çıkarmanız için eksi güçlükten yararlanmanız için bir TV kutusuna dönüştürür. İçin tüm mevsimleri izlemek için “Skandal”, Sözleşme uzantısını kullanmayı düşünün. Eklentiyi yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. AçıkKodi ve Tıklayın üzerinde “vites” ayarları girmek için simge
 2. Seçenekler listesinden, seçmek“Dosya Yöneticisi”
 3. Tıklayın üzerinde “Kaynak ekle” ve sonra Çift tıklama üzerinde “Yok”
 4. Giriş URL çubuğuna http://kdil.co/repo ve isim Kodi İsrail
 5. baş ana menüye dönün ve Git için “Eklenti”
 6. Tıklayın üzerinde “paket” sembolü ve sonra “Zip Dosyasından Yükle”
 7. bulmak“Kodi İsrail” ve Tıklayın üzerinde “kdil.zip” repo kurmak
 8. Dönüş önceki menüye ve seçmek “Depodan Yükle”
 9. bulmak “www.Kodisrael.co deposu” ve seçmek “Video Eklentileri”
 10. Kaydırma aşağı “C”, seçmek “Sözleşme”, ve isabet yükle düğmesi
 11. Açık eklenti, Tıklayın üzerinde “Arama” ve giriş “Skandal”
 12. Zevk almak TV dizisini ÜCRETSİZ izliyoruz!

Kodi'de Skandal Nasıl İzlenir

Patlamış Mısır Zamanında Skandal Nasıl İzlenir

Her şey başarısız olduğunda, hit torrent akış uygulaması Popcorn Time'ı yüklemeyi düşünün. Bu çoklu ortam platformu, tercih ettiğiniz video içeriğini mümkün olan en uygun şekilde izlemeniz için inanılmaz bir fırsat sunar. Hit akış web sitesine (Netflix) benzer bir tasarıma sahiptir. En iyi yanı: İzleyiciler arasında, dört mevsim de dahil olmak üzere, izlenebilir TV şovlarının / filmlerinin büyük bir listesi var “Skandal”. Detaylı Bilgi: popcorn time vpn

Not: PopcornTime'da yayın yapmak aynı indirmeye benzer & Torrentleri yayınlayın, bu nedenle dünyanın herhangi bir yerinde katı telif hakkı yasalarıyla yaşıyorsanız, Anonim olarak yayın yapmak için bir VPN hizmeti kullanın!

Patlamış Mısır Zamanında Skandal Nasıl İzlenir

Skandal SSS'lerini İzleyin

Netflix'te Skandal İzleyebilir misiniz??

Evet, kesinlikle izleyebilirsin “Skandal” Netflix'te. Tek sorun: yedi mevsimin tümüne erişemeyebilirsiniz. VoD servisi şu an için sadece 6 mevsim sunmaktadır. Bu nedenle, son sezonu izlemek istiyorsanız, hizmete kaydolmak iyi bir seçim olmayabilir. Daha Fazla Ayrıntı: Netflix VPN

Kaç Mevsim var “Skandal”?

“Skandal” Özellikle binge-watch'u seçerseniz, ekranda sizi bağlayacak şaşırtıcı hikayelere sahip toplam yedi heyecan verici ve kalbi durduran mevsime sahiptir. Sezon 8'in gelişiyle ilgili haberler de var. Ancak, hala öğrenmek için 7. sezonun bitmesini beklememiz gerekecek.

Son Sezonunda Kaç Bölüm Var “Skandal”?

Son sezonu “Skandal” Sezon 7'den az 4 olmak üzere toplam 16 bölüm vardı. Sezon 7, TV şovunda en son ne kadar izleyeceğimizi düşünürsek, en az 20 bölüme uzanmasını bekliyoruz..

Şeyleri Sarmak

Ve bununla, nasıl izleneceğine dair ayrıntılı kılavuzumuza bir son verdik “Skandal” Tüm sezonlar. TV dizilerini en üst düzeyde rahatlık ve eğlence ile izlemek için yukarıdaki çözümlerden birini seçin. Makaleyi en iyi arkadaşlarınız ve aile üyelerinizle paylaşmaktan çekinmeyin. Ayrıca, bu makalenin yararlı olup olmadığı hakkında geri bildirimde bulunmayı unutmayın. İyi günler!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me