Kış Olimpiyatları 2018 Canlı İzle

Resmi olarak bilinen XXIII Kış Olimpiyat Oyunu ve yaygın olarak bilinir PyeongChang 2018, büyük uluslararası çoklu spor etkinliği nihayet başlıyor. Yani, şimdiye kadar gördüğünüz en iyi spor şampiyonalarına hazırlanma zamanı. Etkinlik için resmi ortakların ve sponsorların listesi aşağıdadır.

Kış Olimpiyatları 2018 Resmi Ortakları Sponsorlar

PyeongChang daha önce 2010 ve 2014 Olimpiyat Oyunlarına ev sahipliği yaptı ancak üç ve dört oy kaybetti. Ancak, 2018 teklifini kazandılar, yani uzun süredir etkinliğe hazırlanıyorlar. Kış Olimpiyatları 2018'in en iyi vpn ile nasıl izleneceği hakkında daha fazla bilgi için bu kılavuzu okuyun:

Her Yerden Kış Olimpiyatları 2018 Canlı Online İzle

 1. Winter Olympics 2018 Bölgesi
 2. 2018 Kış Olimpiyatları Programı
 3. Kış Olimpiyatları 2018 Resmi Yayıncıları ve Kanalları
 4. Her Yerden Kış Olimpiyatları 2018 Nasıl İzlenir
 5. ROKU'da Kış Olimpiyatları Nasıl İzlenir
 6. Kış Olimpiyatları Açılış Töreni Canlı İzle Ücretsiz
 7. Hulu'da Kış Olimpiyatlarını İzleyin
 8. Kış Olimpiyatları Kablosuz
 9. Kış Olimpiyatları 2018 Canlı İzle
 10. Kodi'de Kış Olimpiyatları 2018 Nasıl İzlenir
 11. Kış Olimpiyatları 2018'de Aranacak Oyunlar
 12. Gelecek Kış Olimpiyatları Takvimi
 13. Kış Olimpiyatları 2018 Fragmanlarla Gerçekler ve Rakamlar

Winter Olympics 2018 Bölgesi

PyeongChang Kış Olimpiyatları 2018, 9 Şubat'ta Pyeongchang İlçesinde açılış törenini gerçekleştirecek. Saat 8'de başlayacak. (Kore Standart Saati). Doğu Standart Saati arasında 14 saat fark olduğu için ABD'deki insanlar saat 6'da ayar yapmalılar. Kapanış törenleri 25 Şubat Pazar günü yapılacak.

Kış-Olimpiyatları-2018-Location

2018 Kış Olimpiyatları Programı

Resmi açılış töreni 9 Şubat'ta yapılacak olmasına rağmen, oyunlar ertesi güne kadar başlamıyor (10 Şubat Cumartesi). Cumartesi günü yapılması planlanan madalyalardan bazıları kadınlar arasında’s biatlon, erkekler’s kayakla atlama ve kadınlar’s sürat pateni.

Kış-Olimpiyatları-2018-Çizelgesi

Artistik patinaj, kayak ve yarış kızak gibi olağan olayların yanı sıra, bu yıl eklenen dört yeni etkinlik var: karışık çiftler kıvrık, büyük hava snowboard, serbest stil kayak ve toplu başlangıç ​​sürat pateni. Spordaki çeşitliliği izlerken mutlaka harika zaman geçireceksiniz! 2018 Kış Olimpiyatları'nın tüm programı için buraya tıklayın.

Kış Olimpiyatları 2018 Resmi Yayıncıları ve Kanalları

Önemli Uyarı!  Coğrafi kısıtlama nedeniyle aşağıda listelenen kanallara erişemiyorsanız, bir VPN hizmeti kullanmayı düşünün & bulunduğunuz ülkeden bağımsız olarak bölge bypass engelleme.                                                                                                                                                                                                                                                                                              Kış Olimpiyatları 2018 Canlı İzleABD'de bulunuyorsanız, oyunların resmi yayıncısı olan NBC'de Kış Olimpiyatları 2018'i kolayca izleyebilirsiniz. Hizmete abone değilseniz, yakında bir tane almayı düşünün. Buradan kaydolabilir ve cep / tabletinizde ücretsiz tekliflerden yararlanabilirsiniz.!

Kış-Olimpiyatları-2018-NBC

Gölet üzerinde yaşıyorsanız Eurosport'a kaydolmayı düşünebilirsiniz. Kanal, İngiltere'nin resmi yayıncılarından biri olarak etiketlendi. Olimpiyat Oyunları güncellemelerini buradan takip edebilirsiniz. Genellikle iki abonelik planı vardır: 5 TL / gün ve 30 TL / yıl.

Kış-Olimpiyatları-2018-Eurosport

Bir Eurosport hesabınız yoksa, her zaman BBC'yi (2018 Olimpiyat oyunları için başka bir resmi İngiliz yayıncısı) kullanmayı düşünebilirsiniz. Henüz bir fiyat açıklanmamış olmasına rağmen, BBC akışındaki güncellemeler için sayfayı takip edebilirsiniz..

Kış-Olimpiyatları-2018-BBC-Sport

Kanada'da yaşıyorsanız, canlı akışlar ve Olimpiyatlar için ek kapsama için kanalınızı CBC'ye geçirmeniz yeterlidir. BBC'ye benzer şekilde, herhangi bir fiyat duyurusu yapılmadı, ancak güncellemeler için web sitesini buradan takip edebilirsiniz..

Kış-Olimpiyatları-2018-CBC-Sport

ABD, İngiltere, Kanada veya Avrupa'nın herhangi bir yerinde değil, Asya veya başka bir yerde yaşamıyorsanız, 2018 Kış Olimpiyatlarını izlemek için 7 Live'ı kullanmayı düşünebilirsiniz. Etkinlik için canlı bir akış elde etmek üzere 10 Şubat Cumartesi günü buradan ayarlamanız yeterli.

Kış-Olimpiyatları-2018-on-7live

Her Yerden Kış Olimpiyatları 2018 Nasıl İzlenir

Kış Olimpiyatları 2018'i herhangi bir yerde izlemek istiyorsanız, bir VPN hizmeti kullanmaktan daha iyi bir seçenek yoktur. IP adresinizi maskeleyerek ve internet bağlantınızı şifreleyerek, VPN'ler kullanıcıların CBC, BBC, NBC gibi sitelere uygulanan coğrafi kısıtlamaları atlamasına izin verir..

Kış-Olimpiyatları-2018-den-her yerde

Aşağıda, güvenilirlik, performans, destek, fiyatlandırma ve uygulama uyumluluklarına göre 2018'deki en iyi sağlayıcıların bir listesi bulunmaktadır. Gizlilik gereksinimlerinize ve bütçe gereksinimlerinize en uygun olanı seçmekten çekinmeyin. Herhangi bir İngiltere, Kanada veya ABD sunucusuna bağlanın ve coğrafi kısıtlamalı sitelere erişin.

Sağlayıcılar Fiyat ($) Özellikler Derecelendirme İndirim Sağlayıcıyı Ziyaret Edin

 1. Surfshark

  Surfshark

  $ 11.95 $1.99Her ay

  • 50+ Ülkede 800+ Sunucu
  • AES-256-GCM Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • Sınırsız Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 83 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 2. PureVPN

  PureVPN

  $ 10,95 $2.91Her ay

  • 140+ Ülkede 2.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 5 Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 73 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8.32Her ay

  • 94 Ülkede 3.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 3 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Sitede Güvenilir% 35 İndirim
  İncelemeyi Oku

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Her ay

  • 100 Konumda 1000'den Fazla Sunucu
  • 256 bit standart askeri sınıf şifreleme
  • Canlı sohbet desteği mükemmel
  • Sıfır Günlük Sağlayıcısı
  • 5 Çoklu Giriş Mevcut
  • Windows, Mac, Android, iOS Uygulamaları ve Chrome uzantısı

  Dürüst 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  $ 12,992.75Her ay

  • 60 Ülkede 3.700 Sunucu
  • 256 Bit AES Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Katı Kayıt Yok Politikası
  • 7 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  reliabile 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

ROKU'da Kış Olimpiyatları Nasıl İzlenir

Etkinliğin başlaması için sadece bir gün kaldığı için Kış Olimpiyatları'nın heyecanı devam ediyor! Etkinliğin popülerliğini kabul eden Roku, müşterileri Olimpiyat Oyunlarını izlemeye yönlendirmek için resmi bir blog yayınladı. Etkinliğin tüm canlı eylemini NBC Spor Uygulaması'ndan aktarabilirsiniz.

Kış Olimpiyatları Roku'da nasıl izlenir

Vurgulamalara, en son kliplere ve yorumlara erişmek için bir kullanıcı kimliğine ve parolaya ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Bu, YouTube TV, Sling TV, PlayStation Vue, Hulu Live TV, DirecTV Now ve CenturyLink gibi Roku'yu destekleyen ücretli TV abonelik hizmetlerinden kimlik bilgilerini içerebilir..

Kış Olimpiyatları Açılış Töreni Canlı İzle Ücretsiz

Premium abonelikler için para harcamak istemiyorsanız ve ÜCRETSİZ çözümler arıyorsanız, o zaman biz de size yardımcı oluruz. Bu Facebook sayfasını buradan takip edebilirsiniz. Sosyal medya, açılış töreninin canlı akışları için en iyi kaynaktır, çünkü birçok resmi ortak tanıtım için yayınlar yayınlayacaktır..

Kış Olimpiyatları Açılış Töreni Canlı İzle Ücretsiz

Başka bir seçenek olarak, 2018 Kış Olimpiyatları'nı da yayınlayan Fubo TV'ye kaydolabilirsiniz. Açılış törenini ve oyunların ilk haftasını izlemek için kullanabileceğiniz 7 günlük ÜCRETSİZ deneme var.

Kış Olimpiyatları Açılış Töreni FUBO TV'de Canlı Yayın

Bu işe yaramazsa, güvenilir bir VPN'e abone olun ve İngiltere'deki bir sunucuya bağlanın. Doğru IP adresi ile BBC'yi ayarlayabilirsiniz’s PyeongChang oyunlarının ücretsiz kapsamı. Bu şekilde, etkinlikte tek bir önemli olayı kaçırmamanızdan emin olabilirsiniz..

Kış Olimpiyatları BBC Spor Akışı nasıl izlenir

Hulu Kış Olimpiyatlarını İzleyebilir miyim

Hulu VoD servisindeki Olimpiyatları izlemek istiyorsanız, tek yapmanız gereken premium planına abone olmak. Neyse ki bizim için ÜCRETSİZ deneme ile destekleniyor. Bu, eksi ağır ücretler ödeyerek tüm Olimpiyatları izlemenin keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Hulu, bu Kış Sezonu deneyiminizi kişiselleştirmek için ekstra bir yol kat ediyor. Daha fazla bilgi için buradaki bloglarını okuyun.

Hulu Kış Olimpiyatları

Kış Olimpiyatları Kablosuz

NBC'de premium hesaba erişimi olmayan bir kablo kesici iseniz, yine de kodi için en iyi vpn'yi kullanarak Kış Olimpiyatlarını izleme şansınız var. Kodi'yi (cCloud ve Radix eklentileri) kullanmanın yanı sıra, kullanıcılar kablo bağlantısı olmadan etkinliğin canlı yayınlarına erişmek için Sling TV, YouTube TV, DirecTV Now ve Century Link için resmi uygulamaları indirebilir..

Kış Olimpiyatları 2018 Canlı İzle

Çevrimiçi Kış Olimpiyatları gibi etkinlikleri izlemek söz konusu olduğunda, birçok kişi bir TV aboneliği için ödeme içermeyen çözümler aramaya çalışır. Bu insanlardan biriyseniz Sling TV'ye kaydolmayı düşünün. Etkinliği web sitesinde canlı yayınlayacak.

Hepsinden iyisi: Hizmet, hizmetin ücretsiz denemelerini sunar. Web sitesini Yedi gün boyunca FREELY kullanabilirsiniz. Etkinliği bir kuruş ödemeden izlemek için Kış Olimpiyat tarihlerine yakın bir yere kaydolduğunuzdan emin olun. Başka bir seçenek olarak, etkinlik günü canlı akış bağlantıları için UStream, Facebook, Periscope ve YouTube'u keşfedin.

Kodi'de Kış Olimpiyatları 2018 Nasıl İzlenir

Kış Olimpiyatları 2018 ÜCRETSİZ'i izlemek için yukarıdaki seçenekler işe yaramazsa, her zaman KODI eklentilerine güvenebilirsiniz! Bu açık kaynaklı, çok platformlu eğlence merkezi, filmleri, TV şovlarını ve canlı TV'yi güvenli bir şekilde izlemek için en iyi seçimdir. 2018 Kış Olimpiyatları için akışların keyfini çıkarmak için WNBC veya cCloud TV eklentisini indirip kurmanız yeterlidir. Daha fazla bilgi için Kodi VPN kılavuzumuza da bakabilirsiniz..

Önemli Uyarı!  Telif hakkı yasalarının ve DCMA'ların hüküm sürdüğü ülkelerde bulunuyorsanız, anonim olarak akış sağlamak için Kodi VPN kullanmanızı öneririz.                                                                                                                                                                  Kış Olimpiyatları 2018 Canlı İzle

WNBC Programları

 1. Açık Kodi V17 Uygulaması ve seçmek “Eklenti”
 2. Tıklayın üzerinde “paket” sol üst köşedeki sembol
 3. seçmek “Zip dosyasından yükle” seçenekler listesinden
 4. Tıklayın üzerinde “Kodi Eklenti Deposu” ve sonra “Video Eklentileri”
 5. Aşağı kaydır alfabetik sıraya “W” ve bulmak WNBC Programları
 6. Açık uzantı ve isabet yükle düğmesi
 7. Giriş Video Eklentilerinden WNBC Programları

Kış-Olimpiyatları-2018-Kodi-wnbc

cCloud TV

 1. Açık Kodi V17 uygulaması ve Tıklayın üzerinde “vites” ikon
 2. seçmek “Dosya Yöneticisi” seçenekler listesinden
 3. Aşağı kaydır ve Tıklayın üzerinde “Kaynak ekle”
 4. Giriş URL kutusunda http://kdil.co/repo
 5. ad medya kaynağı Kodi İsrail
 6. Dönüş ana menüye ve seçmek “Eklenti”
 7. Tıklayın üzerinde “paket” sol üst köşedeki sembol
 8. seçmek “Zip dosyasından yükle” ve Tıklayın Kodi İsrail
 9. Tıklayın üzerinde “Kodil.zip” veri havuzunu kurmak
 10. Bekle için “Eklenti Yüklendi” bildirim
 11. baş karşı “Depodan Yükle”
 12. seçmek “..Kodil Deposu” ve sonra “Video Eklentileri”
 13. Aşağı kaydır, bulmak cCloud TV ve isabet yükle düğmesi
 14. Açık Eklenti, seçmek “Tüm kanallar”
 15. Basın klavyenizdeki sol düğme
 16. seçmek “Arama” ve tip içinde “NBC”
 17. Zevk almak Kış Olimpiyatları 2018'i izliyor!

Kış-Olimpiyatları-2018-Kodi-cCloud-TV

Kış Olimpiyatları 2018'de Aranacak Oyunlar

 1. Kısa pist Sürat Pateni
 2. Kayaklı Koşu
 3. İskandinav Kombine
 4. Serbest stil kayak
 5. Snowboard
 6. Artistik patinaj
 7. Hız Pateni
 8. Alplerde kayak
 9. Kayak atlayışı
 10. Buz Hokeyi
 11. iskelet
 12. Biatlon
 13. kıvırma
 14. yarış kızağı
 15. Kızak

Gelecek Kış Olimpiyatları Takvimi

Kış Olimpiyatlarının heyecanı tamamen öforik bir duygu, çünkü sıradan insana çeşitli sporları ve ünlü sporcularını hareket halinde izleme fırsatı veriyor. Gelecek olayları mı bekliyorsunuz? Öyleyse, Tokyo'nun 2020 Yaz Olimpiyatları, 2022 için Pekin, 2024 için Paris ve 2028 için Los Angeles'a seçildiğini bilmelisiniz.!

Kış Olimpiyatları 2018 Fragmanlarla Gerçekler ve Rakamlar

 1. 1988 Yaz Olimpiyatları Seul'de düzenlenmiş olsa da, aslında Güney Kore Kış Olimpiyatlarına ilk kez ev sahipliği yapıyor!
 2. 2014 Sochi Olimpiyatları maliyetleriyle karşılaştırıldığında, PyeongChang Kış Olimpiyatları'nın tahmini maliyeti 10 milyar dolar, bu da beş kat daha az!
 3. 2018 etkinliği için PyeongChang, Olimpiyatlara dört yeni spor ekledi. Bunlar arasında snowboard büyük hava, Alp disiplini, sürat pateni ve karışık çiftleri kıvırma.
 4. Son Kış Olimpiyatları, Rusya'nın Soçi kentinde gerçekleşti - bu da 13 ALTIN ​​dahil toplam 33 madalya ile sıralamalara öncülük etti! Güney Kore toplamda sekiz madalya kazandı.

Şeyleri Sarmak

Kış Olimpiyatları 2018'i nasıl çevrimiçi izleyeceğinizi anlamaya çalışıyorsanız, yukarıda belirtilen ipuçlarını izlediğinizden emin olun. Bununla birlikte, herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, aşağıda bizi bilgilendirmekten çekinmeyin. Spor töreni için sabırsızlanıyoruz, makaleyi arkadaşlarınızla / aile üyelerinizle paylaşmaktan çekinmeyin. Harika bir hafta geçir!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me