Game of Thrones Canlı İzle.

“Taht oyunları oynadığınızda kazanırsınız ya da ölürsünüz.”

Ödüllü yazar George R.R. Martin'den esinlenerek’s en çok satan kitap serisi “Buz ve Ateşin bir şarkısı”, dünyaca ünlü “Game of Thrones” bir ortaçağ fantezi destanıdır. 25 milyondan fazla hayrandan oluşan bir topluluk tarafından desteklenen, şimdiye kadar var olan en korsan TV şovlarından biridir..

Sadece 2016'da, GoT 12 Primetime Emmy Ödülü kazandı ve bu da onu tüm zamanların en başarılı TV dizisi haline getirdi. Sadece dört ay uzakta olan 8. sezonuyla, dünyanın dört bir yanındaki insanlar 67 bölümün hepsini hafızalarına koşturmak için tekrar bastırıyorlar. Bu, birçok soruyu bırakıyor: GoT Online Nasıl İzlenir?

Bu yüzden, mevcut premium / ücretsiz seçeneklerle ilgili bir rehber oluşturmaya karar verdim. Teneffüsler ve şövalyeler, krallar ve kraliçeler, yalancılar ve dürüst erkekler arasındaki gösteriler de dahil olmak üzere Yedi Westeros Krallığı'nın kontrolü için ölümcül oyuna girmek için onları keşfedebilirsiniz.!

Feragatname: Telif hakkı içeriğinin indirilmesi, aktarılması veya engellenmesinin kaldırılması yasalara aykırıdır.
Hiçbir şekilde yasadışı faaliyetleri teşvik etmiyoruz veya teşvik etmiyoruz. Kullanıcılar kendi eylemlerinden sorumludur.

Contents

Farklı Bölgelerde GoT Nasıl İzlenir

İngiltere'de Taht Oyunları Nasıl İzlenir

Birleşik Krallık'ta yaşayanlarınız için, GOT yayını yapan birçok kanala coğrafi kısıtlamalar nedeniyle erişilemeyebilir. Ama yapma’Endişelenme! Nerede olursanız olun sadece bir VPN alarak GOT'yi İngiltere'de izleyebilirsiniz.

Bir VPN, IP'nizi seçtiğiniz bir yere taklit ederek, dünyanın dört bir yanından GOT akışı yapan kanallara inanılmaz bir kolaylıkla erişebilmenizi sağlar.

Alakalı bir örnek sizin gibi olurdu’Venedik'teki koltuğunuzda oturuyor ve VPN'inizi açıp bir ABD sunucusuna bağlayarak HBO'ya erişebilir ve Game of Thrones'un son bölümünü izleyebilirsiniz.!

Almanya'da Game of Thrones 8.Sezon İzle

Torrenting ve şüpheli akış bağlantıları gibi GOT'u izlemek için yasadışı seçenekler şu anda sol, sağ ve merkezde gösteriliyor olsa da, sizi telif hakkı ihlallerine dayanarak yetkililerle bazı ciddi sorunlara düşebilecekleri için uzak durmanız konusunda uyarıyoruz..

Game of Thrones'u Almanya'da yasal olarak mükemmel bir şekilde çevrimiçi izlemek için hala birçok alternatif var.

Bu seçenekler, üç yayın kanalının daha geldiği Sky, HBO NOW, Hotstar ve NOW TV gibi popüler ortamları içerir. Ancak, bu kanallar coğrafi olarak sınırlıdır ve bunlara Almanya'dan erişmek için bir VPN'e ihtiyacınız olacaktır..

Almanya'daki Kanalların Engelini Kaldır

İtalya'da Taht Oyunları Nasıl İzlenir

Şovun coğrafi olarak kısıtlı olduğunu ve çok sınırlı kanallarda ve bölgelerde resmi olarak yayınlandığını anlamalısınız. Bu nedenle, İtalya'daki GOT akışında nispeten kolay bir şekilde coğrafi kısıtlamaları atlamanıza izin verebilecek en iyi VPN ile kendinizi silahlandırın.

Kanada'da Taht Oyunları Nasıl İzlenir

Son sezonun altı bölümü var, bu yüzden’Kanada'da bulun ve Kanada için En İyi VPN'i kullanarak Game of Thrones'un nasıl canlı olarak izleneceğini merak ediyorum’Endişelenme! Sizin için mevcut en iyi seçeneklere sahibiz!

Netflix'te Game of Thrones Nasıl İzlenir

Hey Netflix bağımlıları, Netflix'e bağımlı olduğunuzu biliyorum, asla akış ihtiyaçlarınız için başka bir platform denemek istemeyebilirsiniz, ama burada’s bir yanan soru Netflix üzerinde Game of Thrones izleyebilir miyim?

Son derece popüler televizyon dizileri Netflix'te mevcut DEĞİLDİR ama endişelenmeyin! Sevgili Netflix'inizi aldatmak ve Game of Thrones'u izlemek için aşağıdaki kanal bölümüne birkaç uygulanabilir alternatif koydum.

Game of Thrones Sezon 8 Tanıtım / Tanıtım

Şimdi oyunun sonundayız arkadaşlar. İki yıllık uzun bir bekleyişten sonra, HBO nihayet 8'inci ve son sezonun “Game of Thrones”. Son sezondan bir bölüm aşağı ve önceki tüm sezonlarda normal on olmak üzere toplam altı bölümden oluşacak..

Peki, ne zaman GoT premier olacak? 14 Nisan'da! Evet! HBO kullanıcılarının Game of Thrones, tüm sezonu kablolu TV veya ağ VoD hizmeti ile kolayca izleyebildiği gün. Avustralya'daki kullanıcılar tüm sezon boyunca yayın yapmak için Foxtel'e güvenebilir ve diğer ülkelerde bulunanlar bu kılavuzdaki yayın kaynaklarını kontrol edebilir.

Game of Thrones Canlı İzle

Kablo kesiciler için Game of Thrones'u HD kalitesinde HBO'dan daha iyi yayınlamak için daha iyi bir yer yoktur’s imza çevrimiçi akış hizmeti “HBO Şimdi” hayranlara 7 sezonun ve 67 bölümün tümüne erişim sağlar. HBO Now'a yayıncıdan abone olabilirsiniz’s AndroidiOSApple TV ve Android TV uygulamaların.

HBO Go Game of Thrones canlı çevrimiçi

Zaten bir HBO aboneliğiniz varsa, mevcut kablo müşterileri için ücretsiz olduğu için GO hizmetleri için ödeme yapmanız gerekmeyecektir. Başka bir seçenek olarak, HBO'ya kaydolabilirsiniz.’s ŞİMDİ hizmet, sabit bir ücret $ 15 aylık. Kablo aboneliği gerektirmeyen bağımsız bir pakettir!

ABD dışında bulunan izleyiciler için & Kanada, HBO Now coğrafi olarak kısıtlanacak. Bu genellikle size iki seçenek bırakır, HBO NOW'un engellemesini kaldırmak için alternatif bir VoD hizmeti veya VPN kullanın. Bir ekledik en iyi VPN hizmetlerinin listesi ve HBO'ya da alternatifler. İstediğini al!

HBO üzerindeki engellemeyi kaldır30 Gün Para İade Garantisi

HBOnow taht oyunları

Game of Thrones için Premium Canlı Akış Seçenekleri - Sezon 1 - 8

HBO GO ve NOW'a ek olarak, Game of Thrones'u izlemek için birçok başka premium seçenek var. Bazı VoD'lerin HBO ile bir ortaklığı olduğunda, diğerleri “kanal” çevrimiçi kullanılabilir. Bu, kullanıcıların önceki sezonlardan en son bölümlere kadar her şeyi izlemelerini sağlar. GoT akışı için bu premium seçeneklere göz atın!

DirecTV Şimdi

Hevesli bir kablo kesiciyseniz ve tam teşekküllü bir çevrimiçi TV planında yayınlama tesisini alarak Game of Thrones'u nasıl izlemek istediğinizi öğrenmek istiyorsanız, DirecTV Now sizin için mükemmel bir seçenektir. Onun AT ait bir VoD hizmeti&T. ABD'deki kullanıcıların, en sevdikleri tüm kablo kanallarına uzun vadeli bir taahhüt olmaksızın doğrudan çevrimiçi erişmelerine olanak tanır. Bu nedenle, her zaman güvenebilirsiniz DirecTV Şimdi GoT Sezon 8'in son bölümlerinin yayınlanmasından sonra düzenli akışları.

tahtlar doğrudan tv oyunu

Hizmet, binge için 7. sezonun 67 bölümünün tümünü kullanılabilir hale getiriyor. Hepsinden iyisi: Servis size 7 gün boyunca ücretsiz deneme olanağı sunuyor. Bu, binge edebileceğiniz anlamına gelir GoT'nin tüm mevsimleri, tek bir kuruş ödemeden. Denemeye devam etmeyi seçerseniz, aylık $ 40 ödemeniz gerekecektir..

şimdi taht oyunları

Hotstar

Neyi bilmek isteyen Hintli GoT hayranları için’Game of Thrones canlı yayınına erişmenin en ucuz yolunu bulmak için en iyi seçenek olan HotStar ve HBO resmi bir ortaklık kurdu. Bu Hint VoD hizmetine rezil tüm mevsim sunma yeteneği verir Game of Thrones.

hotstar taht oyunları

HotStar Premium, web sitesinde bulunan tüm HBO TV serilerine erişmenizi sağlayan ayda çok uygun fiyatlı 199 INR (3.09 $) karşılığında sunulmaktadır. HotStar Premium'a yalnızca bir Hint Kredi Kartı / Banka Kartı kullanarak abone olabilmeniz için & Ödeme TM, ancak bir ABD versiyonu çok (9,99 $ / aylık).

Ama sonra tekrar pahalı bir çağrı, bir Ucuz VPN gibi $ 1.99 Hint IP üzerinden HotStar ile birlikte ($ 3,09) size mal olacak $ 5.08 dolayısıyla maliyette% 50 eğik çizgi.

Hotstar üzerindeki engellemeyi kaldır30 Gün Para İade Garantisi

taht oyunları hotstar ipad

Hulu

Çoğu insan’ve Netflix'in şu anda yayınladığı Game of Thrones olmasını bekledim’büyük bir çağrı, ama burada, Hulu onu dövdü, eller aşağı. DirecTV Now benzer, Hulu bir kullanıcıya en sevdiği filmleri / TV şovlarını ve çeşitli ünlü kanallardan canlı etkinlikleri izleme imkanı veren bir içerik toplayıcıdır. Bu açıkça içerir HBO, Yani VoD hizmetini GoT'nin her mevsim akışında kullanabilirsiniz.

hulu taht oyunları

Hulu, ONLINE ağ televizyonu için kullanılan bir akış platformudur. En iyisi: Servisi test etmek için 7 günlük ücretsiz deneme süreniz vardır. Bu, tek bir kuruş ödemeden bir GoT maratonuna gidebileceğiniz anlamına gelir. Aboneliğinize devam etmek istiyorsanız, aylık 14,99 ABD doları ödemek zorunda kalacaksınız..

taht oyunları hulu

NowTV

NowTV, DirecTV Now ve Hulu'ya benzer şekilde alakart programlama sunan başka bir VoD servisidir. Bu nedenle, kablo kesicilere, gerçekten abone olmadan, kablolu televizyon ile sahip olabileceğiniz tüm kanallara erişim sağlar. GoT akışı için HBO'nuz bile var.

şimdi taht oyunları tv oyunu

31 Ağustos 2018 tarihine kadar, NOW TV yedi mevsim ve 67 Game of Thrones bölümünün tamamını izlemeye hazırdı. Ancak, son zamanlarda, önceki mevsimleri kaldırmışlardır. Yalnızca GoT'nin son sezon 7'sine erişebilirsiniz. 14 günlük ücretsiz denemenizi şuradan edinin: buraya.

şimdi tahtlar mevsim tv oyunu

CraveTV

Kanada'daysanız, GoT akışını CraveTV'den daha iyi bir seçenek yoktur! Bell Media'nın sahibi olduğu VoD hizmeti sonunda Game of Thrones'u bağımsız akış hizmetine eklemeye karar verdi. Yani, 7 mevsimi de platformda izleyebilirsiniz.

taht tv oyunu

En iyisi: pahalı bir abonelik ödemek zorunda değilsiniz. Bir CraveTV planı ayda 7,99 dolara mal olmuyor, bu da hit HBO serisini akış için yeterince iyi. Kanada dışındaki kullanıcılar elbette CraveTV'ye kaydolmak için bir VPN hizmeti kullanabilir!

Engellemeyi kaldır CraveTV30 Gün Para İade Garantisi

Game of Thrones'u Firestick'te İzleyin

Bir Firestick cihazınız varsa, Game of Thrones'u HBO Now'ı kullanarak büyük ekran TV'nizde canlı olarak izleyebilirsiniz.’s resmi uygulaması. Amazon bir dizi cihaz sunuyor ve Firestick kabloyu kesmeyi düşünen kullanıcılara mükemmel bir çözüm sunuyor.

Ancak cihazı kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, nasıl yapılacağı ile ilgili ayrıntılı kılavuzumuzdaki çözümlerimize göz atın. Firestick'te Game of Thrones izle.

HBO'suz Game of Thrones'u izleyin

Şimdi bakacak insanlar var izlemek HBO olmadan Throes Game. Bunun nedenlerinden biri, HBO'nun yalnızca ABD'de mevcut olmasıdır, bu da başka bir yerde yaşayan GoT hayranları için büyük bir güçlüktür.

İyi haber, yukarıda listelenen kanalların HBO'ya mükemmel bir alternatif sunması ve Foxtel, Hulu ve Now TV'nin beğenilerini içermesidir. Ücretsiz seçenekler de var, ancak bunları başınıza belaya sokabilecekleri için dikkatli olun.

Game of Thrones Live Streaming için Ücretsiz Seçenekler - Sezon 1 ila 8

Her kablo kesicinin Game of Thrones'u izlemek için bir abonelik ücreti ödemek istemeyeceğini anlıyorum. Aslında, TV şovu şimdiye kadarki en korsan dizilerden biri olarak biliniyor! Game of Thrones'u izlemek için en ucuz yolların büyük bir kısmı olduğu için, HBO, gösterinin yetkisiz kaynaklardan yayılmasını durdurmak için çok fazla sorunla karşılaştı. GoT'yi ücretsiz izlemek istiyorsanız, ben’seni korudum. Aşağıdaki listeye bakın!

Ling Çevrimiçi

Ling Online genellikle öğrencilerin İngilizce Dil konuşma ve yazma becerilerini parlatmalarına yardımcı olan bir çevrimiçi öğretmen hizmeti olmakla ünlüdür. Bununla birlikte, aynı zamanda, TV şovları ve filmlerde en sonları bulmak için harika bir platformdur. En iyisi: kayıt olmak zorunda değilsiniz!

GoT'yi çevrimiçi izlemek bunu tıklamak kadar basit bağlantı, izlemek için bir bölüm seçerek başlığa tıklayın. Tam ekrana geçme seçeneği sunan bir açılır pencere görünecektir. Basitçe söylemek gerekirse, Ling Online GoT'nin tüm mevsimlerini izlemek için en uygun yolu sunuyor!

ling online oyun tahtlar

Putlocker

Ölü Ordusu'nun güneye doğru yürümesi ve daha fazla tahribat yaratması konusunda heyecanlıysanız, Putlocker'a erişmek iyi bir seçenektir. Web sitesi, en sevdikleri TV şovlarını ve filmlerini en uygun şekilde izlemek isteyen kablo kesiciler ve freebies için nihai hedeftir.

Tüm mevsimleri izlemek istiyorsanız “Game of Thrones”, sadece bağlantıyı ziyaret et buraya. Bölümler, orijinal sürümlerinden bir gün sonra düzenli olarak yüklenir. Bu, bir bölüm Pazar günü yayınlanırsa, ertesi gün Putlocker'da ÜCRETSİZ olarak GOT yayınlayabilirsiniz..

taht oyunları putlocker

CMoviesHD

Tıpkı Putlocker gibi CMoviesHD de bir başka güvenilir ÜCRETSİZ akış kaynağıdır. Web sitesi, telif hakkı ihlali avcılarının baskısı nedeniyle sık sık duruş sürelerine ve farklı alanlara kaymalara maruz kalmalıdır. Google'da yapılan basit bir arama, çalışan bir varyasyona erişmenizi sağlar.

Şu anda, CMoviesHD .bz etki alanındadır. BBC iPlayer, Amazon Prime, Hulu, Netflix ve daha fazlası gibi sitelerdeki her türlü premium içerik için buna güvenebilirsiniz. Buna tüm türlerde TV şovları / Filmler dahildir. Bunların arasında hit fantasy thriller drama serisi için tüm mevsimler var, Game of Thrones!

cmovies oyun thrones

123MoviesHub

123MoviesHub, yalnızca filmler için ücretsiz akışlar sağlamaya adanmış bir web sitesi gibi gelebilir. Ancak, aslında hit TV şovlarının oldukça kapsamlı bir listesine sahiptir. Hizmet, en sevdiğiniz filmleri / TV şovlarını mümkün olan en sorunsuz şekilde izlemek için en iyi hedef olarak ünlendi.

kazandım’t yalan olsa da, oldukça rahatsız edici hale rahatsız edici pop-up ve reklamlar bir sürü uğraşmak zorunda kalacak. Herkese erişmeniz gerekiyorsa 7 sezon ve 67 bölüm Game of Thrones of abonelik ödemeden - 123MoviesHub her zaman iyi bir yer!

123movies HD oyun tahtlar

Kodi'de Game of Thrones Canlı İzle

Korsan TV şovlarına / filmlerine erişmek için bir yazılım arayan eğlence meraklıları kesinlikle Kodi'yi kontrol etmelidir! Çok platformlu, açık kaynaklı bir medya eğlence merkezidir, Apple ve Android TV'lerinizde bile kullanabilirsiniz. Eklentilere dayanan bir işletim sistemi olarak düşünün.

taht oyunları kodi

Premium eklentiler vardır ve ayrıca üçüncü taraflar da bulabilirsiniz. Çoğu, kullanıcılara dünyadaki engellenen içeriğe erişim sağlar. Game of Thrones akışında, Lazy Kodi Repo'da bulunan Exodus Redux eklentisine güvenebilirsiniz. Kurulum için aşağıdaki adımları izleyin!

 1. İndir ve Kodi uygulamasını istediğiniz herhangi bir platforma yükleyin
 2. Başlatmak Kodi ve Tıklayın üzerinde “vites” simge ve seçmek “Sistem ayarları”
 3. Tıklayın üzerinde “Eklenti” ve vardiya için geçiş “Bilinmeyen Kaynakları Aç”
 4. Pop-up'ta onay isteyen bir mesaj alacaksınız. hit “Evet”
 5. Dönüş öncekine “Ayarlar” menü ve Tıklayın üzerinde “Dosya Yöneticisi”
 6. Dokunmak üzerinde “Kaynak ekle”, Çift tıklama üzerinde “Yok”, ve giriş http://lazykodi.com/
 7. Giriş Medya kaynağı için Lazy Kodi Repo gibi bir isim ve Tıklayın üzerinde “Tamam”
 8. Dönüş ana menüye, Tıklayın üzerinde “Eklenti”, ve “paket” buton
 9. seçmek “Zip Dosyasından Yükle”, açık “Tembel Kodi Repo”, ve “Depoları”
 10. Aşağı kaydır ve Seç “EXODUSREDUX” depo listesinden
 11. Tıklayın üzerinde “deponun yeniden gönderilmesi-0.07” ve Bekle Repo'nun yüklenmesi için
 12. Dönüş önceki menüye ve seçmek “Depodan Yükle”
 13. seçmek “Exodus Redux Repo” ve tıkla “Video Eklentileri””
 14. Tıklayın üzerinde “Exodus Redux” eklenti ve isabet  “Yüklemek” buton
 15. Başlatmak eklenti, “TV Şovları”, arama için “Game of Thrones”
 16. Açık ilk sonuç ve 7 mevsim ve 67 bölümün tamamını izlemenin keyfini çıkarın!

Lazy Kodi, resmi kanallardan içeriği korsanlık ve telif hakkı sorunlarıyla sonuçlandıracak resmi olmayan bir Kodi deposudur. Bu nedenle, VPN kullanmak güvenli akış için daha iyi bir seçenektir.

Anonim Olarak Akış30 Gün Para İade Garantisi

Popcorn Zamanında Game of Thrones Canlı İzle

Her şey başarısız olduğunda, her zaman Popcorn Time'a güvenebilirsiniz. Uygulama, gelişmiş akış yeteneklerine sahip bir BitTorrent teknolojisinin birleşimidir. PT, içeriklerini P2P kaynaklarından alırken, kullanıcılara bunları doğrudan yazılım içinden oynatma yeteneği verir.

Açmayı unutma patlamış mısır zaman vpn nihai anonimlik için.

Çeşitli kategorilerdeki filmleri / TV şovlarını çekici küçük resimlerle listeleyen özenle tasarlanmış arayüzü ile Netflix'e benzer bir görünüme sahiptir. Sadece indirin ve Popcorn Time'ı yükleyin ve arayın “Game of Thrones” gezinme çubuğunda, “TV Şovları” GoT akışı için! Ancak burada GOT'u canlı izlemek istiyorsanız, Popcorn Time bunun için doğru yer olmadığını unutmayın, çünkü sadece resmi kaynakları aracılığıyla tamamen yayınlandıktan sonra belirli bir bölüm alacaktır..

patlamış mısır zaman oyunu tahtlar

Game of Thrones'u izlemenin en ucuz yolu:

Kanalların dışında’Şimdiye kadar bu kılavuzda listelenmişse, GOT'u daha düşük bir fiyata veya ücretsiz olarak izlemenin başka bir yasal yöntemi yoktur. Elbette, Putlocker ve YifyTV gibi Torrenting tabanlı akış siteleri barajı var, ancak dünyanın hiçbir yerinde yasal değiller. Bu nedenle, telif hakkı trolleri IP'nizi takip edip size yasal bir dava bildirimi gönderirse, GOT'ları izlemeye çalışmak sizi ciddi bir belaya sokabilir.

Ancak, tüm sezonu Ücretsiz olarak izleyebileceğiniz akıllı bir yol var, ancak akıllı bir çözüm gerektiriyor. O’ancak tamamen yasaldır, ancak bu seçenekle devam etmek istiyorsanız proaktif olmanız gerekir..

Buraya’bunu nasıl yapabilirsiniz:

 • Bir VPN edinin ve bir Hint Sunucusuna bağlanın
 • Benzer miktarda e-posta adresine sahip olmanın yanı sıra, en az 2 farklı türde kredi / banka kartınızın bulunduğundan emin olun
 • Şimdi Hotstar'a gidin ve ilk kredi kartınızı ve e-posta adresinizi kullanarak bir hesap açın.
 • Hotstar 1 aylık ücretsiz deneme süresi sunuyor, bu nedenle abonelik tutarı hesabınızdan düşülmeden önce GOT'u izleyebileceğiniz 30 günlük bir süreniz olacak
 • 30 gün, deneme süresi sona ermeden toplam 4 bölüm izleyebileceğiniz anlamına gelir
 • Ve şimdi 3 bölüm geçti, sadece 3 tane daha kaldı, yani GOT sezonunu Hotstar'ın ücretsiz deneme sürümü ile bitirmek için yeterli zamanınız olacak
 • Sezon bittikten sonra, don’t aboneliğinizi iptal etmeyi unutmayın yoksa’abonelik tutarı alınacaktır

Ne’s GoT bu Sezon 8 olacak - Tahminler, Spoiler ve Fan Teorileri!

Jon Snow Won’Bu sefer Ölümden Kaçmak!

GoT izlemek bir rollercoaster yolculuğu oldu! Ve eğer varsa’Tüm hayranların bildiği her şey, hiçbir karakterin uzun süre ALIVE kalmasını bekleyemeyeceğinizdir.

Sadece değil’o şekilde çalışmaz. Belirli bir karakter için bir sevilebilirlik geliştirmeye başladığınızda, size bir şok edici sunulur ve onların ölümüne yol açar.

Öyle görünüyor ki, Jon ve Daenerys'in hepsi gün batımına doğru yola çıkmaya hazır. Buna gerçekten inanabilir miyiz? Yapmam’öyle düşünmüyorum. Özellikle Jon Snow'un zaten bir kez ölümden kaçtığını düşünürsek.

Bu komplo Melisandre'yi bile şaşırttı. Jon neden Işık Efendisi tarafından diriltildi? Mutlaka durmak değil, sonsuza dek mutlu!

Yani, Jon'un Beyaz Yürüteçleri yenmek için son çare olarak hizmet edebileceğine inanıyorum (ya da değil). Rampada öldürülebilir ya da yaşam borcunu Çok Yüzlü Tanrı'ya ödemek zorunda kalabilir..

kış taht oyunları geliyor

Daenerys Yaşamaya Devam Edecek (Umarım: /)

Tamam, orada’inkar etmenin bir yararı yok. Emilia Clarke'ı seviyorum. Gülümsemesi ve gülme şekli çok büyüleyici, biz’TV şovunda çok şey göremiyorum lol

O’gerçek hayatta ve Taht Oyunları'nda saf bir Tanrıça, bu yüzden onun Daenerys'in öldüğünü hayal bile edemiyorum. Eğer yaparsam kırılırdım.

Bahsetmiyorum, o’merkezi bir kahraman olarak tek mantıklı seçim. Daenerys arsa için hayati öneme sahiptir. Duvarın erimesinden ve ejderhaların geri dönüşünden sorumludur.

Karakterinin hayatta kalması tamamen mümkündür, ancak kesinlikle TV şovunun yazarları kazandı’ona büyülü bir son vermedi, dolayısıyla Jon Snow'un ölümü. Mantıklı, doğru?

(Parmaklar geçti. Lütfen yapma’onu öldürme)

taht oyunları oyunu

Sam, Kehaneti Gerçekleştirecek Vaat Edilen Prens

George R.R. Martin bölgesinde’s “Buz ve Ateşin bir şarkısı”, olarak bilinen efsanevi bir figür vardı “Azor Ahai”, kırmızı bir kılıçla [karanlığa] karşı savaşan.

Bir adam “erkeklerin ırkı için cesaret vermeye ve alevli kılıcı Lightbringer ile erdemli savaşa liderlik etmeye başladı”. Sam'in gizli bir Targaryen olabileceği yönünde spekülasyonlar var.

Kehanete dayanarak, Azor Ahai, kırmızı yıldız kanadığında ve karanlık toplandığında ejderhaları taştan uyandırmak için tekrar doğacak.

Sam, Elia Martell ve Rhaegar'ın çocuğu olduğu için daha sonra Varys tarafından kaçırıldı ve sadık Tarlys tarafından bakıldı.’Onun vaat edilen prens olduğunu söylemek?

taht oyunları meme

Melisandre (Kızıl Rahibe) Bir Ordu ile Geri Dönecek

Bu birçoğu için biraz açık görünebilir, ancak Melisandre'nin beyaz yürüyüşçülerle savaşmak için bir ordu ile döndüğünü kesinlikle görebiliyorum. Bunun nedeni, Yedinci Sezon'a Varys'e kadar çok ince olmayan tehdididir..

Dedi ki’son bir kez dönüyorum. “Bu garip ülkede, senin gibi ölmek zorundayım.” Taraftarların geri döneceğini bilmelerinin yolunu açan bir kaz tüyü çarpması anıydı.

Melisandre'nin Daenerys'e her zaman inandığını düşünerek’ çünkü Volantis'te yakınlaşacaklar, Kinvara ile takım kuracağını varsaymak da güvenlidir.

Muhtemelen bildiğiniz gibi, Volantis büyük bir ordu tarafından korunuyor. “Ateşli El”. Bu nedenle, bir ateşi takip eden bir ordu, ölümsüz buz canavarlarına karşı bir savaşta kesinlikle yararlı görünüyor!

GoT meme

Ned Stark gibi eski karakterler geri dönüş yapabilir

Sezon 8'in erken raporunda, EW TV şovundan birkaç eski karakter gördüğünü iddia etti. Yani savaşa giden tanıdık yüzleri görme şansı çok yüksek.

Tüm karakterlerden Ned Stark oldukça beklenmedik bir giriş gibi geliyor. Ayrıca kazandı’t Öldükten sonra bir karakterin ilk kez dönmesi.

Dağ, Beric Dondarrion, Hound, Jon Snow ve kitaplarda Catelyn Stark'ın hepsi dirildi. Şimdi, bunun’t Ned’başı vücudundan koptu?

Ama, işte bir düşünce: Ya bu olmasaydı’aslında Ned Stark?

taht oyunları cc meme

Gece Kralı Karhold'a ve Son Ocağa Önce Saldıracak

Eğer sen’GoT'yi bir süredir izliyorsunuz, muhtemelen Westeros halkının ölülerini yakmadığını biliyorsunuzdur. Gece Kralı'nın zaten Kuzeye doğru gittiği düşünüldüğünde, ordunun daha da büyüyme şansı var.

Bu, Gece Kralı'na, tıpkı Jon'un sezonun yedi galasında belirttiği gibi, önce Karhold ve Last Hearth'a saldırma yeteneği kazandıracak. “Duvarı ihlal ederlerse, yollarındaki ilk iki kale Last Hearth ve Karhold'dur.,”

Bu Umber ve Karstark kaleleri şu anda sadece genç Ned Umber ve Alys Karstark tarafından denetleniyor, bu yüzden başarısız olma olasılığı yüksek. İki kale düştükten sonra Night King'i saldırı için Winterfell'e diktiğini görebiliyorum!

tahtlar yaşlı adam oyunu

Jaime Şehit Ölmek üzere Kışyarı'na Gidiyor

Game of Thrones'un son sezonunda Jaime'nin ölmesiyle ilgili birçok teori var. Arkının serideki en güçlülerden biri olduğunu hepimiz biliyoruz.

Ensest şiddetli, sosyopat olarak yavaş yavaş asil bir şövalye haline geldi. Bu yüzden kesinlikle Winterfell'de bir ya da iki kahramanlık yapmasını bekleyebilirim.

Onu ve üç gözlü Raven'ı görme şansımız da olabilir “Kepek” yeniden bir araya gelme, bu hoş bir sohbet olacak. Gece Kralı Winterfell'e saldırdığında Jaime ve Brienne'nin ikiz Valyrian çelik kılıçlarıyla yan yana savaştığını da görebilirim.

Jaime o zaman bir şehit olarak ölebilir veya başka bir fan teorisine göre Valongar kehanetini yerine getirebilir. Cersei'nin elinde öleceğini söyleyen “küçük erkek kardeş”.

Cersei ve Jaime'nin birlikte dünyaya gelip aynı zamanda ayrılmaktan nasıl bahsettiklerini göz önünde bulundurarak, Jaime'nin kendi yaralarına yenilmeden önce nihayet ikiz kız kardeşini öldürdüğünü görebiliyorum..

GoT hala daha iyi bir aşk hikayesi

Viserion Drogon'u Öldürecek

Adı Daenerys’ kardeşi Viserys, Gece Kralı tarafından diriltilen ejderha Viserion, ölümle mücadelede Drogon ile yüzleşmek zorunda kalacak.

İlk sezonda Viserys'i öldürdüğü düşünüldüğünde, Drogon'un Viserion'u öldürmesi çok mantıklı olurdu. Ne olursa olsun, savaş kesinlikle izlemeye değer.

Jon Snow'un Drogon'un Viserion'u öldürmesine yardımcı olması için Rhaegal'e binmesini bile görebiliriz. Karakter zaten ejderhalarla bağ kurabildiğini kanıtladı.

GoT drogo

Diğer Hayran Teorileri ve Tahminleri

 • Jon ve Arya nihayet bir sezonda tanıştıktan sonra birbirlerini görecekler.
 • Daenerys infertil olmasına rağmen sürpriz bir hamilelik geçirebilir (ensest bebek!).
 • Büyük bir sürpriz, Tyrion'un aynı zamanda bir Targaryen olduğunun farkına varmak olacaktır..
 • Nymeria, Beyaz Yürüteçlerle savaşmak için kurt sürüsü ile bir kez daha dönecek.
 • Melisandre ve Varys, yedi sezonun sonunda yapacağını söylediği gibi, ikisi de ölecek.
 • Hound, Sandor'dan bu yana büyük ölçüde gelişen Sansa ve Arya'yı tekrar görecek.
 • Gilly ve Sam, çalınan Citadel kitaplarından Long Night ve Azor Ahai hakkında daha fazla bilgi edinecek.
 • Bazı hayranlar BRAN'ın GECE KRAL olduğuna inanıyor ve’duvarı yapan kişi.
 • Büyük bir mücadeleye rağmen Beyaz Yürüteçlerin savaşı kazanması tamamen mümkündür!

Game of Thrones Nasıl İzlenir SSS

Netflix'te Game of Thrones'u İzleyebilir miyim?

İşte Game of Thrones hayranları için bir bilmece, programı Netflix'te izleyebilir misiniz? Netflix kadar muazzam, ne yazık ki değil’Taht Oyunları.

Bunun temel nedeni içerik haklarının HBO'ya ait olması ve’t Doğrudan rakipleri ile paylaşmayın. Ancak alternatif olarak, (ücretli veya ücretsiz) yöntemlerden herhangi birini izlemek Netflix olmadan Game of Throne.

Kaç Mevsim var “Game of Thrones”?

“Game of Thrones” yedi kalp durma ve nefes kesici mevsime sahip, sizi kanepede sıkıştıracak inanılmaz hikayelerle. Binge-seyretmek için harika bir TV programı. Sezon 8 şu anda üretim aşamasında ve Nisan 2019'da başlaması planlanıyor..

Son Sezonunda Kaç Bölüm Var “Game of Thrones”?

Sezon 7. “Game of Thrones” toplamda sadece yedi bölüm vardı, önceki sezonlardan 3 daha az. 8. sezonun TV şovunda en son izleyeceğimiz göz önüne alındığında, GoT kısa tutmaya karar verdi. Gelecek yıl Nisan ayında sadece altı bölüm yayınlayacaklar!

Şeyleri Sarmak

Bir cümlede GoT

Vay be, bununla bunun sonuna geldim “Game of Thrones” akış kılavuzu! Sağlanan kaynakların GoT hayranlarının favori şovlarını izlemek için ideal kaynağı bulmalarına yardımcı olacağını umuyorum. Sorgunuz varsa veya belirli bir hizmet hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bana aşağıda bir mesaj bırakmaktan çekinmeyin. Gerekli herhangi bir yardım için kişisel olarak cevap vereceğim. İyi günler!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me