FIFA Dünya Kupası Canlı İzle

Merhaba, dünyanın dört bir yanından FIFA hayranları ve En İyi VPN'e hoş geldiniz. Oyun hakkında beni her zaman klasiğe geri götüren bir şey “Bulanıklık - Woo Hoo” şarkı “Dünya Kupası Yolu 98” video oyunu! Müziğin ortaya çıkardığı enerji dostum, o günleri özlüyor muyum? Yine de Dünya Kupası için beni heyecanlandırıyor.


FIFA Dünya Kupası Finalleri Canlı İzle

HD kalitesinde spor yayınları ve birden çok dilde özel yorum akışları sunan, aşağıda listelenen bu canlı akış seçenekleri Dünya Kupası'nı izlemeniz için mükemmeldir:

BeIN Sports

En kapsamlı spor kapsama sağlayıcılarından biri olan BeIN Sports, Orta Doğu, ABD, Yeni Zelanda, Tayland, Malezya ve diğerleri de dahil olmak üzere dünyanın çoğunda mevcuttur. Ayda 10 $ gibi düşük bir fiyatla FIFA Final için çevrimiçi akış seçeneğiniz olabilir. Bu sağlayıcı hakkında en iyi şey, çünkü’dünyanın çeşitli bölgelerinde kullanılabilir, birden fazla dilde yorumlar sunar.

bein sports fifa

Bölgelerin dışında yaşıyorsanız’s kullanılabilir, orada’bir VPN üzerinden bağlanabileceğiniz için endişelenmenize gerek yok. Bağlanmak istediğiniz ülkede bulunan bir sunucu üzerinden bağlantınızı kolayca yeniden yönlendirin ve sitenin engelini kolayca kaldırmak için BeIN Sports'a erişin.

beif spor fifa ülkeleri

Bölgelerin dışında yaşıyorsanız’s kullanılabilir, orada’bir VPN üzerinden bağlanabileceğiniz için endişelenmenize gerek yok. Bağlanmak istediğiniz ülkede bulunan bir sunucu üzerinden bağlantınızı kolayca yeniden yönlendirin ve sitenin engelini kolayca kaldırmak için BeIN Sports'a erişin.

DirecTV Şimdi

Şu anda ABD'nin en kapsamlı Canlı TV sağlayıcısı olan DirecTV şimdi yüksek değerli abonelik planlarında birden fazla kanal sunuyor. Şu anda ayda sadece 10 ABD doları karşılığında üç aylık bir abonelik sunuyor ve Fox Sports for English kapsamı, Portekizce kapsama alanı için Globo ve çok daha fazlasını içeren birden fazla resmi FIFA yayıncısı içeriyor.

doğrudan tv fifa

DirecTV Now'a ABD dışında erişmek istiyorsanız, sitedeki coğrafi kısıtlamaları atlamak için özel ABD akış sunucularına sahip En İyi VPN'e ihtiyacınız olacak.

En İyi FIFA Dünya Kupası VPN'i

Yukarıda adı geçen akış sitelerinin neredeyse tamamı güvenli erişim için bir VPN gerektireceğinden, kesintisiz bir FIFA Dünya Kupası görüntüleme deneyimine güç vermek için seçebileceğiniz En İyi VPN sağlayıcılarının kapsamlı bir tablosu!

SIRALAMA TABLOSU

FIFA için Ücretsiz Online Akış

Ücretli sağlayıcıların bütçenizi aştığınızı düşünüyorsanız ve video kalitesi gibi özelliklerden biraz ödün vermek istiyorsanız, FIFA Dünya Kupası Canlı Çevrimiçi'ni izlemek için birçok ücretsiz seçenek vardır:

Youku

Çin'de bir milyardan fazla insan için FIFA'yı canlı yayınlamak için tek seçenek olan Youku, son derece etkili grubun sahip olduğu harika bir hizmettir. Bu akış sağlayıcısı güçlenerek güçlendi ve büyük bir turnuvayı paylaşan ilk akış sağlayıcısı oldu’s Devlete ait Çin CCTV ile çevrimiçi yayın hakları.

Hizmet kesinlikle ücretsiz Çin içinde yaşayan izleyiciler için son derece cazip hale. Anakara Çin dışında yaşayanlarınız için, komşu ülkelerde Youku, Mandarin / Çince yorumunda FIFA'yı izlemek için giriş kapınız olabilir, ancak yalnızca bu coğrafi kısıtlı sitenin engellemesini kaldırmak için Güçlü bir VPN kullanıyorsanız.

ZDF.De

Almanya’En iyi akış sağlayıcısı, yani ZDF.De, yüksek kaliteli video yayınlayan ücretsiz bir hizmettir ve oyunun Alman hayranları için mükemmel bir seçimdir. Almanya dışında yaşıyorsanız, ZDF.De sadece bir Alman sunucusuna bağlanarak bir Top VPN üzerinden sitenin engelini kaldırmanız durumunda izlenebilir.

ZDF.de fifa
Kodi'de FIFA Dünya Kupası Nasıl İzlenir

 1. Başlatmak Kodi Krypton V17 ve sağ üst köşede Tıklayın  “vites” ikon.
 2. seçmek “Dosya Yöneticisi” menünün sağ alt köşesinde.
 3. Kaydırma sol menüden aşağı ve açık “Kaynak ekle”.
 4. Çift tıklama üzerinde “Yok” ve giriş http://lazykodi.com/
 5. vermek medya bir ad kaynağı. Örneğin, “Tembel Kodi”
 6. Git ana Kodi menüsüne geri dönün ve Tıklayın üzerinde “Eklenti”.
 7. hit  “paket” yükleme işlemine başlamak için sembol.
 8. seçmek “Zip dosyasından yükle” ve bulmak  “Tembel Kodi” medya kaynağı.
 9. Seçenekler listesinden, seçmek “depoları” ve sonra dokunmak üzerinde “ANDROIDABA”
 10. seçmek “depo” ve sonra Tıklayın üzerinde “repository.kodil-1.4.zip”
 11. Bekle için birkaç dakika “Eklenti Yüklendi” bildirim. Dönüş önceki menüye ve Tıklayın üzerinde “Depodan Yükle”.
 12. seçmek “..Kodil Deposu” ve sonra açık  “Video Eklentileri” liste
 13. Git  “arama” sekmesi ve tip içinde “cCloud TV”
 14. Açık eklenti ve ardından isabet yükle düğmesi.
 15. Bekle için “Ayriyeten” yüklü bildirim
 16. Dönüş eklentiler menüsüne ve başlatmak cCloud TV.
 17. Tıklayın üzerinde “Spor Dalları” tüm canlı spor akışlarına erişim seçeneği
 18. seçmek ESPN veya FIFA Dünya Kupası'nı izlemenin keyfini çıkarmak için buradaki listeden başka bir yayıncı!

fifa espn

İPlayer WWW Kullanarak Kodi Firestick'te FIFA Dünya Kupası Nasıl İzlenir

 1. Başlatmak Firestick TV ve Tıklayın Sistemde.
 2. seçmek Ayarlar ve ardından “Geliştirici Seçenekleri”.
 3. etkinleştirme Bilinmeyen Kaynaklar ve “ABD Hata Ayıklama”.
 4. Git ana menüye dön, Tıklayın arama simgesine dokunun ve “Downloader”.
 5. Tıklayın üzerinde “Downloader” simgesini tıklayın ve uzaktan kumandadaki select düğmesine basın.
 6. Başlatmak uygulamayı seçin “İzin vermek”, ve hoşgeldin penceresinde OK.
 7. Giriş URL çubuğuna http://troypoint.com/kodistable.
 8. Bekle dosyayı indirmek ve tıklamak için “Yüklemek” Kodi kurulum sayfasında.
 9. Takip et iPlayer WWW'yi yüklemek için yukarıdaki başlıktaki adımları izleyin.

fifa firestick

Roku'da FIFA Dünya Kupası'nı izleyin

Roku TV, spor alanı söz konusu olduğunda son derece iyi seçenekler sunuyor ve kazandı’t Bu FIFA Dünya Kupası için herhangi bir farklı olun çünkü sağlayıcı ile birçok kanal maçları canlı yayınlayacaktır. Ancak, bu kanalların çoğu ABD dışında kullanılamamaktadır ve coğrafi olarak sınırlandırılmıştır. Bu nedenle, bunları aşmak için aşağıda belirtilen adımları izlemeniz gerekir:

 1. A ile kaydolun En İyi Dünya Kupası VPN sağlayıcı
 2. VPN'i Roku'nuzla yükleyin (VPN sağlayıcılarınızla bunun nasıl yapılacağı konusunda birden fazla kılavuz bulacaksınız)
 3. ABD sunucusuna bağlanın, maçları favori kanallarınızda canlı izlemek için coğrafi kısıtlamaları atlayacaksınız!

Mac'te FIFA Dünya Kupası'nı izleyin

Mac kullanıcıları için, Dünya Kupası için coğrafi kısıtlamalı akış sitelerine erişmek son derece kolaylaştırılmış bir süreçtir. Birçok akış sitesi canlı maçları turnuvadan ücretsiz olarak yayınlamaktadır. TV ve BBC iPlayer'ı eşleştirin, böylece bir VPN aracılığıyla engellemesini kaldırmak istiyorsanız, o zaman burada’bunu nasıl kolayca yapabilirsiniz:

 1. Bir Başa Abone Ol Dünya Kupası VPN hizmeti ve en son Mac istemcisini indirin
 2. Bu Mac istemcisini cihazınıza yükleyin ve canlı akış sağlayıcınızın bulunduğu ülkedeki bir sunucuya bağlanın. Örneğin; BBC iPlayer'ın engellemesini kaldırmak için İngiltere sunucularını seçin
 3. VPN'yi bağlayın ve maçların canlı keyfini çıkarmak için canlı akış web sitesini ziyaret edin!

Dünya Kupası'nı PS4'te izleyin

Oyun konsollarının sadece oyun oynamak için kullanıldığı günler geride kaldı. Günümüzde, konsolunuz çok çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılayan güçlü bir cihazdır. PS4 kullanıcıları, FIFA'yı akış sağlayıcıları aracılığıyla canlı olarak izlemek için konsollarını kullanabilirler, ancak bunun için bir VPN'e ihtiyacınız olacaktır:

 1. En iyisini seç Dünya Kupası VPN bütçenize en uygun planı seçin
 2. Kullanıcı kimlik bilgilerini alma (VPN kullanıcı adı ve şifresi)
 3. VPN'yi yönlendirici veya Windows / Mac üzerinden yükleyin. Çoğu En İyi VPN sağlayıcısı, PS4'te VPN'yi kolay bir şekilde nasıl kuracağınız konusunda özel eğitimler sunar. İşte PureVPN'in rehberleri ve bunun nasıl yapılacağı
 4. Kullanıcı kimlik bilgilerini girin
 5. Akış sağlayıcınızın bulunduğu ülkedeki sunuculara bağlanın’s kullanılabilirliği. Örneğin; TV'yi engellemeyi kaldırmak için bir Rus sunucusu seçin
 6. VPN'ye bağlanma
 7. PS4 oyun konsolunuzda FIFA Dünya Kupası'ndan canlı maçların keyfini çıkarın!

İOS'ta FIFA Dünya Kupası'nı izleyin

Hareket halindeyken herhangi bir şeyi izlemeyi son derece kolay hale getiren iOS cihazları, taşınabilir akış cihazları olarak oldukça popüler hale geliyor. Birçok akış hizmeti için iOS uygulamaları da kolayca kullanılabilir; DirecTV artık iOS platformu için iTunes mağazasından kolayca indirebileceğiniz yerel bir uygulama sunuyor. Ancak birçok akış sitesi coğrafi olarak kısıtlandığından, bunların engelini kaldırmak ve maçlarınızın kesintisiz bir şekilde canlı olarak keyfini çıkarmak için bir VPN'e ihtiyacınız olacaktır..

İOS'a VPN yüklemek, neredeyse her üst Sağlayıcıda ve burada bulunan platform için özel uygulamaların varlığı nedeniyle inanılmaz derecede kolay’3 dakikadan az bir sürede nasıl iş yapabileceğiniz:

 1. Seçin Dünya Kupası VPN özellikleri ile en iyi değerlendirme gibi sağlayıcı
 2. Fiyatlandırma planını öde
 3. İTunes mağazasına gidin ve VPN'yi arayın’adı. Uygulama, sonuçların üstünde kolayca görünecektir
 4. Oradan indirin
 5. İPad / iPhone'unuza yükleyin
 6. Akış sağlayıcınızın konumunda bir sunucu seçin
 7. VPN'yi bağlayın
 8. Canlı aksiyonun keyfini çıkarmak için web sitesini ziyaret edin / canlı akış sağlayıcınızın uygulamasını açın!

Android'de FIFA Dünya Kupası'nı izleyin

Android işletim sistemi, dünyanın en popüler mobil işletim sistemi ve şu anda milyonlarca kullanıcısıyla, FIFA Dünya Kupası'ndan cihazlarında canlı maçların tadını çıkarmayı dört gözle bekliyor. En İyi VPN'lerin çoğu, popüler akış sitelerinde coğrafi kısıtlamaları atlamak için kullanabileceğiniz özel Android uygulamaları sunar. İzin Vermek’Android'inize bir VPN yükleme işlemini 5 kolay adımda gerçekleştirir:

 1. En İyiden Dünya Kupası VPN, bütçenize ve gereksinimlerinize en uygun olanı seçin
 2. Android Uygulamasını Play Store'dan indirin
 3. Android cihazınıza yükleyin ancak uygulamanın daha da ince çalışmasını sağlamak için cihazınızın en son Android sürümüne güncellendiğinden emin olun
 4. Akış sağlayıcınızın bulunduğu konumdaki ülkeye özgü bir sunucuya bağlanın
 5. Akış sağlayıcılarınızı ziyaret edin’ maçları izlemek için sitenizde veya özel uygulamalarını cihazınızda açın!

Xbox'ta FIFA Dünya Kupası'nı izleyin

Xbox, kullanıcılarına sunduğu tonlarca kusursuz özellik nedeniyle ün kazandıran oldukça popüler bir oyun konsolu. Birçok Xbox meraklısı, konsollarında FIFA Dünya Kupası'nı izlemekle çok ilgilenecek. Ancak, canlı akış sunan birçok web sitesi, ülkelerinin dışındaki izleyiciler için coğrafi olarak kısıtlandığından, buradan geçmek için Xbox'ınızda bir VPN kurmanız gerekir’Bu hedefi kolayca nasıl başarabileceğiniz:

 1. Güçlü Bir Abone Olun Dünya Kupası VPN dünya çapında yüksek miktarda sunucu sunan
 2. Xbox cihazınıza bir VPN kurun. Bu gerekir’Hiç sorun değil çünkü en iyi sağlayıcılar bunun nasıl yapılacağı konusunda mükemmel rehberler sunuyor. PureVPN ve ExpressVPN tarafından Xbox'ta VPN kurulumu hakkında kılavuzlar
 3. Tercih ettiğiniz konumdaki sunuculara, yani akış sağlayıcınızın görüntülenmeye hazır olduğu ülkeye bağlanın
 4. Canlı maçları Xbox cihazınızdan izleyin!

Apple TV'de FIFA Dünya Kupası'nı izleyin

Apple TV sahipleri, cihazları aracılığıyla FIFA Dünya kupasından canlı maçları izleme fırsatına sahip olacakları için sevinecek çok şey var ve bu fırsattan faydalanmak için ihtiyaç duydukları tek şey, canlı yayın hizmetleri söz konusu olduğunda sahip oldukları seçenekleri bilmektir. akış sitelerinde karşılaştıkları coğrafi kısıtlamaları atlamak için cihazlarına bir VPN yüklemekle birlikte turnuvadaki maçlar.
İzin Vermek’Apple TV'ye VPN yükleyebileceğiniz adımları izleyin:

 1. En İyilerden herhangi birinde bir fiyatlandırma planı satın alın Dünya Kupası VPN veya bu blogda listelenenlerden
 2. VPN'yi Apple TV'nize yükleyin. Birçok VPN sağlayıcısı, bunu nasıl yapacağınız hakkında adım adım kolay bir kılavuza sahip olacağından, bu sizin için çok fazla karışıklık olmalıdır.
 3. Akış sağlayıcınıza erişmek istediğiniz ülkenin sunucusuna bağlanın
 4. Daha önce hiç olmadığı gibi FIFA Dünya Kupası'nın tadını çıkarın!

FireStick'te FIFA Dünya Kupası'nı izleyin

Amazon Firestick'iniz varsa, şanslı insanlar listesine girersiniz. Mega etkinliğin resmi yayıncısı olan Fox Sports, eğlence cihazı için özel bir uygulama sunuyor. Amazon'dan indirebilirsiniz’s resmi app store burada. İşiniz bittiğinde, Fox Sports Go hesabınızla oturum açın ve FIFA etkinliğinin keyfini çıkarın!

fifa tilki spor

Firestick için en iyi VPN hakkındaki ayrıntılı kılavuzumuzu okuyun.

Kablo olmadan FIFA dünya kupasını izlemek için nasıl

Özellikle tercihen izlediğinizin yarısı normal aboneliklerde mevcut değilse, en sevdiğiniz içeriği izlemek için kablolu TV'yi seçmeniz gerekmez. Bu, kullanıcıların genellikle kablo kesiciler haline geldiği ve eğlence ihtiyaçları için çevrimiçi hizmetlere kaydolduğu yerdir. FIFA Dünya Şampiyonasını çevrimiçi izlemek için de çözümlerimiz var.

ABD'de FIFA Nasıl İzlenir

Daha önce de belirtildiği gibi, Fox Network, Amerikan merkezli bir eğlence ve haber şirketi olan FIFA Dünya Kupası'nın resmi yayıncısıdır. Bu nedenle, kablo kesiciler FIFA dünya kupasını ABD'de evlerinin rahatlığında canlı olarak yayınlamak istiyorsa, yayıncının VoD hizmeti olan Fox Sports GO'ya kaydolun.

Avustralya'da FIFA Nasıl İzlenir

FIFA Dünya Kupası'nı izlemenin yollarını arıyorsanız, Avustralya için bir VPN hizmetine güvenmeniz gerekecektir. Hulu, Fox Sports Go, DirecTV Now ve Sling TV gibi yukarıda belirtilen premium çözümler, diğer ülkelerden kullanıcıların web sitelerine erişmesini sınırlayan coğrafi kısıtlamalar getiriyor.

İngiltere'de FIFA Nasıl İzlenir

İngiltere'deki kullanıcılar FIFA Dünya Kupası'nı yayınlamak için kanallarını kolayca BBC veya ITV'ye geçirebilirler. Kablo kesiciler coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişmekte biraz sorun yaşayabilir. Turnuvayı izlemek için Sling TV, Hulu Live TV veya DIRECTV ile hemen kaydolun. Başka bir seçenek, ABD'deki bir FIFA dünya kupası VPN konumuna bağlanmak ve etkinliği doğrudan Fox Sports Go'dan yayınlamak olacaktır..

Tüm Hulu Kanallarında FIFA Maçlarını İzleme

Hulu, beta sürümünde Dünya Kupası maçlarını HD kalitesinde yayınlayacak kanallar da dahil olmak üzere 50'den fazla canlı kanal sunuyor. Eğer yapmazsan’Bu fırsatı kaçırmak istemiyorsanız, maçları yayınlayacak kanalların listesini, En İyi VPN kullanarak Hulu'daki Coğrafi kısıtlamaları nasıl atlayacağınızı, fiyatlandırma kılavuzlarını, Canlı maçları nasıl kaydedeceğinizi ve Daha.

Hulu Dünya Kupası FIFA Desteklenen Cihazlar

Hulu ile ilgili en iyi şey, desteklenen cihazların muhteşem repertuarıydı. Hulu aklınıza gelebilecek her şey üzerinde çalışabilir. Akıllı TV'ler, mobil cihazlar, PC'ler gibi geleneksel seçeneklerin hepsi Hulu'da çalışıyor, ancak liste sadece bunlarla sınırlı değil, çünkü Hulu çok çeşitli başka seçenekler de sunuyor.

fifa hulu

İşte Hulu tarafından desteklenen tüm cihazların tam teşekküllü bir listesi:

 1. Apple iPhone ve iPad (iOS 10 veya daha yenisini çalıştıran)
 2. Android telefonlar ve tabletler (5.0 veya daha yeni sürümler)
 3. Apple TV (4. nesil veya üstü)
 4. Chromecast'in
 5. Yangın Tabletleri
 6. Yangın TV ve Yangın TV Çubuğu
 7. LG TV (belirli modellerde)
 8. Nintendo Anahtarı
 9. Roku ve Roku Stick (belirli modellerde)
 10. Samsung TV (Belirli TV Modelleri)
 11. Xbox One, Xbox 360

Ücretsiz ve Ücretli Uygulamaları Kullanarak Apple TV'de FIFA Dünya Kupası Nasıl İzlenir

Yayını destekleyen şu anda mevcut olan sayısız cihaz arasında Apple TV sahipleri de kesinlikle Dünya Kupası deneyimlerini unutulmaz kılacak yeterince iyi akış uygulamaları arıyor olacaklardı..

FIFA İzlemek İçin En İyi Apple TV Ücretli Uygulamaları

 1. Optus Sports
 2. DirecTV Şimdi
 3. Fox Sport
 4. BeIN Sports
 5. Gökyüzü sporları
 6. NBC Sports
 7. Askı TV

FIFA İzlemek İçin En İyi Apple TV Ücretsiz Uygulamaları

 1. MatchTV
 2. BBCiPlayer
 3. SBS
 4. TF1
 5. ITV

 La Liga Online izle

La Liga, başta heyecan verici bir oyun sergileyen ve hayranlara özel eğlence sunan uluslararası yıldızların cazibesi nedeniyle dünya çapında büyük bir takip yapan bir FIFA ligidir. La Liga'nın arkasındaki dernek, liginin ne kadar kazançlı olduğunu biliyor, bu nedenle yayın haklarını dünyanın dört bir yanındaki büyük yayıncılara ve yayın sitelerine satıyor.

Bu kez, her yayıncının, yukarıda gösterilen tablodan görüldüğü gibi, La Liga maçlarını tahsis edilen bölgede canlı yayınlamak için özel haklara sahip olması nedeniyle farklı değildi..

Eğer La Liga'yı çevrimiçi izlemek istiyorsanız, o zaman çevrimiçi canlı maçlara erişmek için HD kalitesinde en iyi akış hizmetlerini sunan en iyi 3 sağlayıcıların listesi:

 1. DirecTV şimdi Spor
 2. BeIN Sports
 3. Onbir Spor

BeIN Sports Online Nasıl İzlenir

Ocak 2014'te Nasser Al-Khelaifi tarafından kurulan beIN Media Group, merkezi Doha, Katar'da bulunan Al Jazeera Media Network'ten ayrılmıştır. Ünlü beIN Sports ağı 2012 yılında Fransa'da kuruldu ve o zamandan beri spor ve eğlencenin tadını maksimum düzeyde çıkarmak isteyen çevrimiçi akış ve kablo kullanıcıları arasında oldukça ün kazandı. BeIN Sports Online'ı izlemek istiyorsanız, web sitelerini ziyaret etmeniz veya yerel uygulamaları Google Play Store veya iTunes'dan indirmeniz yeterlidir..

Şeyleri Sarmak

Bu kılavuzun FIFA'yı kablosuz olarak nasıl izleyeceğinizi anlamanıza yardımcı olacağını umuyoruz. Bununla birlikte, herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya başka bir akış çözümü bulursanız, aşağıdaki yorumu bırakmakta tereddüt etmeyin. Makaleyi diğer FIFA hayranlarıyla paylaşmaktan çekinmeyin. İyi eğlenceler!

Похожие статьи

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me