Emmys 2018: 70. Emmy Ödülleri 2018’in Öne Çıkanları

Eylül ayına taşındıkça, 70. Primetime Emmy Ödüllerinin gerginliği ve heyecanı artmaya devam ediyor. Bu, yakında en sevdiğiniz şeylerin en iyi şovlarda ekranda gösterdikleri performans için onurlandırılmaya başlayacağı anlamına gelir, tüm sihirlerinde onları görür (Kırmızı Halı töreni insanlarını kaçırmayın!). Ödül sezonunun 70. yılı olduğundan, şeylerin BÜYÜK olacağından emin olabilirsiniz.!

70. Emmy Ödülleri 2018 Canlı İzle

 1. Emmy Ödülleri 2018 Konumu ve Tarihi
 2. Emmy Ödülleri 2018 Nerede İzlenir
 3. Emmy Ödülleri 2018 Kablolu Canlı İzle
 4. Emmy Ödülleri 2018 Canlı Online Ücretsiz İzle
 5. Kodi'de Emmy Ödülleri 2018

Sonuçta, yılda bir kez gerçekleşen böyle bir olayı kim kaçırmak ister? Emmy’TV şovları endüstrisindeki mükemmelliği tanır. Televizyon Akademisi'nde, en iyi WIN'i yapmak için oylarını özel uzmanlık alanlarında kullanan yaklaşık 23.000 üye var. Adaylar zaten dışarıdayken, bu yıl rekabetin zor olacağını gördük. Bununla birlikte, Emmy Ödülleri 2018'in hangi dramanın getirdiğini görmekten heyecan duyuyoruz!

70. Emmy Ödülleri 2018 Canlı İzle

Emmy Ödülleri 2018 Konumu ve Tarihi

70. Primetime Emmy Ödülleri için, başka bir yıldönümünü kutlamak ve elbette bazı gerçekten korkutucu ve hit TV şovlarının başlangıcı için akıllıca olmak akıllıca olacaktır. Bu nedenle, konum Los Angeles'taki 7.100 kişiye kadar ayarlanabilen esprili ve güzel Microsoft Tiyatrosu'nda kurulmuştur. Aynı zamanda ABD'deki en büyük kapalı alanlardan birine sahiptir ve Emmy Ödülleri, kırmızı halı ve kapanış töreni için en iyi seçimdir! Emmy Ödülleri 2018, 17 Eylül'de akşam saat 8'de başlayacak. Pazartesi günü EST.

Emmy Ödülleri 2018 Konumu ve Tarihi

Emmy Ödülleri 2018 Törenine Kimler Ev Sahipliği Yapacak??

Emmy Ödülleri ile ilgili tüm bu deliler, Michael Che ve Colin Jost'un 70. Primetime Emmy Ödülleri'ne ev sahipliği yaptıklarını seçmekten memnuniyet duyacaksınız. Jost, 35 ve Che, 35 her ikisi de ikonik ve en uzun koşuların ortak yazarlarıdır “Haftasonu Güncellemesi” NBC gece yarısı serisi “Cumartesi gecesi canlı”. Bu nedenle, Emmy ikilisinin bu yıl cehennem kadar eğlenceli olacağından şüphe yok, güçlü ikili - görüşmeleri ve şaşırtıcı barındırma becerileriyle sahneyi ateşe veriyor!

Emmy Ödülleri 2018 Törenine Kimler Ev Sahipliği Yapacak?

Emmy Ödülleri 2018 Nerede İzlenir

ABC, NBC ve CBS arasındaki zorlu bir yarışmadan sonra, 2018 Emmy Ödülleri için yayın haklarını kazanmada sadece bir kişi galip geldi ve bu NBC. Bu nedenle, ABD'de töreni izlemek istiyorsanız, TV kanallarınızı NBC'ye değiştirmeniz yeterlidir. Kablo kesiciler Ödülleri 12: 00-15: 00 (GMT) arasında NBC üzerinden masaüstlerinde veya dizüstü bilgisayarlarında canlı olarak izlemeyi seçebilirler..

Emmy Ödülleri 2018 Nerede İzlenir

ABD dışındaysanız, NBC Live'da serbestçe yayın yapmak için Ucuz VPN hizmetini kullanmayı tercih edebilirsiniz. ABD'deki bir sunucuya bağlanarak, NBC'nin engellenmesini başka herhangi bir ülkeden kaldırmak inanılmaz derecede kolaydır. Aşağıda, güvenilirlik, performans, sunucu konumları ve desteğe dayalı akış / engellemeyi kaldırma için en iyi VPN'lerin bir listesini ekledik. Mobil kullanıcılar NBC uygulamasını Google Play Store ve iTunes'dan da indirebilir!

Sağlayıcıları

Surfshark Siteyi ziyaret edin www.surfshark.com PureVPN Siteyi ziyaret edin www.purevpn.com ExpressVPN Siteyi ziyaret edin www.expressvpn.com Ivacy Siteyi ziyaret edin www.ivacy.com CyberGhost Siteyi ziyaret edin www.cyberghostvpn.com
Fiyat $ 11.95 $1.99her ay 10,95 $ $2.91her ay $ 12.95 $8.32her ay $ 9.95 $2.25her ay $ 12.99 $2.75her ay
Trustpilot hakkında incelemeler N / A TrustPilot Yorumları

Yorumlar (7497) | Mükemmel

TrustPilot Yorumları

Yorumlar (661) | Mükemmel

TrustPilot Yorumları

Yorumlar (187) | Mükemmel

TrustPilot Yorumları

Yorumlar (2727) | Mükemmel

Sunucu Sayısı 1040 Sunucular 2000 Sunucular 3000 Sunucular 1000 Sunucular 5800 Sunucular
Akış Hızı 1000 kbps 28200 kbps 25600 kbps 18700 kbps 17300 kbps
Hızlı Sunucu Evet Evet Evet Evet Evet
Eşzamanlı Bağlantı 100 Bağlantılar 05 Bağlantılar 03 Bağlantılar 05 Bağlantılar 07 Bağlantılar
Geri ödeme politikası N / A 31 günler 30 günler 30 günler 45 günler
İndirim % 83 kapalı % 73 kapalı % 49 kapalı % 77 kapalı % 77 kapalı
Müşteri desteği 24/7 Destek 24/7 Destek 24/7 Destek 24/7 Destek 24/7 Destek
Daha fazla bilgi Siteyi ziyaret edin www.surfshark.com Siteyi ziyaret edin www.purevpn.com Siteyi ziyaret edin www.expressvpn.com Siteyi ziyaret edin www.ivacy.com Siteyi ziyaret edin www.cyberghostvpn.com

Emmy Ödülleri 2018 Kablolu Canlı İzle

Filmleri / TV şovlarını, haberleri ve etkinlikleri izlemek için çevrimiçi kaynaklara güvenen bir kablo kesiciyseniz, doğru yerdesiniz. NBC Live akışına ek olarak, Emmy Ödülleri 2018'i çevrimiçi olarak kablo olmadan canlı yayınlamak için birden fazla seçeneğiniz var. En iyilerden bazıları arasında şunlar bulunur:

Fifa Dünya Kupası Haberleri

Not: Aşağıda belirtilen hizmet, Emmy Ödülleri'nin HD Akışlarını sağlar, ancak bölge kısıtlaması olabilir, Emmy'yi dünyanın herhangi bir yerinde herhangi bir cihazda Akış için bir VPN hizmeti kullanmanızı öneririz!

Akışların Engelini Kaldırın

CTV

CTV, Emmy Ödülleri 2018'i canlı olarak izleyebileceğiniz bir Kanada yayın ağıdır. Kullanıcıların en sevdikleri TV dizilerini maksimum kolaylık düzeyinde izlemelerini sağlar. CTV'den akış yapmak isteyen ancak Kanada'da bulunmayan kullanıcılar konumlarını değiştirmek için bir VPN hizmeti kullanabilir. Tamamlandığında, https://www.ctv.ca/Video/CTV adresine gidin. CTV hesabınızda oturum açın, canlı akış sayfasına gidin ve Emmy Ödülleri 2018'in keyfini çıkarmak için arkanıza yaslanın.

Emmy Ödülleri 2018 Kablolu Canlı İzle

Foxtel

NBC ve CTV seçenekleri işinize yaramazsa, Foxtel güvenebileceğiniz başka bir seçenektir. Bu çevrimiçi akış hizmeti, çevrimiçi olarak Avustralya'daki kitleler tarafından kullanılabilir, ancak konumunuzu Avustralya'daki bir sunucuya kaydırmak için en iyi VPN sağlayıcısını kullanabilirsiniz. Https://www.foxtel.com.au/now/index.html adresine gidin ve ücretsiz denemeye kaydolun. Kablo televizyonu olanlar, 18 Eylül Salı günü sabah saat 10.00'da Los Angeles'tan Emmy Ödülleri 2018'i izlemek için FOX8'e güvenebilirler.!

Foxtel Emmy ödülleri 2018

Askı TV

Yukarıdaki hizmetlere kaydolmak çok pahalıysa, 2018 Emmy Ödüllerini kablosuz olarak yayınlamak için ucuz bir seçeneğiniz var. Sling TV, Ödül Töreni'ni maksimum rahatlıkla izlemenizi sağlayan NBC gibi tüm popüler kanalları barındıran bir VoD servisidir. Fiyatlandırma ayda 25 $ 'dan başlar, ancak 7 günlük Ücretsiz Deneme sürümünden yararlanabilirsiniz. Emmy Ödülleri sadece bir gün sürdüğü için tüm töreni teknik olarak ÜCRETSİZ olarak yayınlayabilirsiniz.!

Emmy 2018 Sling TV Ödülleri

Emmy Ödülleri 2018 Canlı Online Ücretsiz İzle

Dünyanın dört bir yanındaki kablo kesiciler için ÜCRETSİZ hizmetlere kaydolmak genellikle herhangi bir büyük etkinliği, sporu veya Ödül Töreni akışını gerçekleştirmek için tercih edilen seçenektir. Şanslıyız, Emmy Ödülleri 2018 ÜCRETSİZ canlıya erişmenizi sağlayan en iyi akış seçeneklerini bulmak için araştırmalarımızı yaptık:

Not: DirecTV Now ve diğerleri gibi servis Emmy Ödüllerini ücretsiz olarak yayınlamanızı sağlayabilir, ancak bu hizmetler dünyanın bazı bölgelerinde kısıtlanabilir. Bu nedenle, akışların engellemesini kaldırmak için bir VPN hizmeti kullanmanızı öneririz.

Akışların Engelini Kaldırın

YouTube TV

Emmy Ödülleri 2018 Canlı Online Ücretsiz İzle

Günümüzde herhangi bir önemli etkinliğin akışını gerçekleştirmek için en iyi seçeneklerden biri YouTube TV'dir. VoD pazarında yeni olmasına rağmen, hizmet hızlı bir şekilde özellikle ABD'de büyük bir itibar geliştirmeyi başardı. Ancak canlı akışlara erişmek için bir VPN kullanabilirsiniz. Fiyatlandırma ayda 40 $ 'dan başlıyor, ancak iki haftalık deneme sayesinde ÜCRETSİZ olarak deneyebileceksiniz. Tek bir kuruş ödemeden en sevdiğiniz başlangıçları izlemenin tadını çıkarmak için Emmy Ödülleri 2018 gününde kaydolun! Kırmızı halı varışları için E'yi ayarlayın! Youtube kanalı. 

DirectTV Şimdi

Emmy artık DirecTV'de ödül aldı

70. Primetime Emmy Ödülleri 2018'i canlı yayınlamak için bir başka hit çözüm, DIRECTV ŞİMDİ kullanmaktır. Web sitesi, tüm büyük turnuvaların ve ödül törenlerinin akışlarını sağlayarak, kullanıcılara ayda 35 $ gibi düşük bir fiyatla NBC, TBS, Fox, CBS ve ABS gibi kanallara erişim sağlayarak ünlüdür, bu da hemen anında akışa başlayabileceğiniz anlamına gelir! 7 günlük ücretsiz deneme süreniz bile var. 17 Eylül'de kaydolursanız, etkinliği teknik olarak ÜCRETSİZ olarak izleyebilirsiniz.!

Hulu Canlı TV

Hulu Live TV'de Emmy ödülleri

Sling TV, YouTube TV ve DirecTV'ye benzer şekilde, Hulu Live TV, dünyanın dört bir yanından gelen kullanıcılara, televizyonun resmi yayıncısı da dahil olmak üzere tüm ABD kanallarına erişim sunduğundan, büyük bir film / TV şovu kütüphanesi içeren başka bir VoD hizmetidir. Emmy Ödülleri 2018 etkinliği, NBC. Hulu Live TV'ye kaydolma ücreti aylık 39,99 $ 'dır. Yukarıdaki seçeneklere benzer şekilde, ödülleri ÜCRETSİZ izlemek için etkinlik günündeki 7 günlük deneme süresiyle hizmeti test edebilirsiniz!

Kodi'de Emmy Ödülleri 2018

Tüm kablo kesiciler, KODI adıyla gelen çok platformlu, açık kaynaklı eğlence merkezi hakkında bilgi sahibi olmalıdır! Yazılım, büyük bir film / TV şovları kütüphanesine erişmenizi sağlamak için üçüncü taraf ve resmi eklentileri kullanan bir içerik toplayıcıdır. Emmy Ödülleri 2018'i izlemek için NBC gibi canlı kanallara erişim sağlayan uzantılarınız bile var.

Kodi'de Emmy Ödülleri 2018

Fifa Dünya Kupası Haberleri

Not: Hiçbir akışla karşılaşmazsanız veya günlük hatasını kontrol ederseniz, oyunun çevrimiçi canlı keyfini çıkarmak için kodların akışlarını engellemesi için en iyi vpn'ye ihtiyacınız olacaktır.!

Akışların Engelini Kaldırın

cCloud TV Kurulum Süreci

 1. Açık Kodi Kripton V17 ve Tıklayın “vites” sağ üst köşedeki simge
 2. Menünün sağ alt köşesinde “Dosya Yöneticisi”
 3. Açık “Kaynak ekle” sol menüden aşağı doğru kaydırarak
 4. Çift tıklama üzerinde “Yok” ve giriş http://lazykodi.com/
 5. ad medya kaynağı “Tembel Kodi” ve OK düğmesine basın
 6. Git ana Kodi menüsüne geri dönün ve Tıklayın üzerinde “Eklenti”.
 7. hit “paket” yükleme işlemine başlamak için sembol.
 8. seçmek “Zip dosyasından yükle” ve bulmak “Tembel Kodi” medya kaynağı.
 9. Seç “depoları” ve dokunmak üzerinde “ANDROIDABA”
 10. seçmek “depo” ve Tıklayın üzerinde “repository.kodil-1.4.zip”
 11. Bekle için birkaç dakika “Eklenti Yüklendi” bildirim.
 12. Dönüş önceki menüye gidin ve “Depodan Yükle”
 13. seçmek “..Kodil Deposu” ve açık “Video Eklentileri” liste
 14. Git “arama” çıkıntı, tip içinde “cCloud TV”, ve isabet yükle düğmesi

2018 Emmy Adayları Kimler?

2018 Emmy Adayları çıktı ve zaten herkesi fırtınaya aldı. Royals, handmaids ve robotlar Emmy adaylarına hükmetti ve hangi TV dizilerinin ve oyuncularının en çok ödül kazandığını görmek için sabırsızlanıyoruz. Aşağıda 70. Primetime Emmy Ödülleri'ne adaylıklardan bazıları hakkında ayrıntılı bilgi verilmiştir. Adayların tam listesi için bu bağlantıya göz atın.

Drama dizisi

 1. Westworld
 2. Bu biziz
 3. Taç
 4. Yabancı Şeyler
 5. Amerikalılar
 6. Game of Thrones
 7. Handmaid’Masal

Komedi dizileri

 1. Barry (HBO)
 2. Atlanta (FX)
 3. GLOW (Netflix)
 4. Black-ish (ABC)
 5. Silikon Vadisi (HBO)
 6. Coşkunuzu Azaltın (HBO)
 7. Muhteşem Bayan Maisel (Amazon)
 8. Kırılmaz Kimmy Schmidt (Netflix)

Drama Dizisinde Başrol Oyuncusu

 1. Jeffrey Wright (Batı Dünyası)
 2. Milo Ventimiglia (Bu Biziz)
 3. Matthew Rhys (Amerikalılar)
 4. Sterling K. Brown (Bu Biziz)
 5. Jason Bateman (Ozark)
 6. Ed Harris (Westworld)

Drama Dizisi Başrol Oyuncusu

 1. Evan Rachel Wood (Batı Dünyası)
 2. Keri Russell (Amerikalılar)
 3. Sandra Oh (Öldürme Arifesi)
 4. Claire Foy (Taç)
 5. Tatiana Maslany (Yetim Siyah)
 6. Elisabeth Moss (Handmaid)’Masal)

Komedi Dizilerinde Başrol Oyuncusu

 1. Larry David (Coşkunuzu Azaltın)
 2. William H. Macy (Utanmaz)
 3. Anthony Anderson (Black-ish)
 4. Ted Danson (İyi Yer)
 5. Donald Glover (Atlanta)
 6. Bill Hader (Barry)

Komedi Dizilerinde Başrol Aktris

 1. Lily Tomlin (Grace ve Frankie)
 2. Pamala Adlon (Daha İyi Şeyler)
 3. Tracee Ellis Ross (Black-ish)
 4. Allison Janney (Anne)
 5. Issa Rae (Güvensiz)

Emmy Ödülleri 2018 SSS

TV Şovunda En Çok Emmy Ödülü Kazandı?

Bazı isimler 30'a kadar uzanan 15'ten fazla Emmy Ödülü kazanan büyük bir TV şovu listesi var. Ancak, kısa bir süre içinde çok sayıda ödül toplamayı başaran bir şov varsa, Game of Thrones olurdu. 2011'de gösterime girmesinden bu yana, TV şovu 38 All-Time Emmy ödülü kazandı ve toplam 128 kez aday gösterildi.

Ofis herhangi bir Emmy kazandı?

Evet, komik ve gülünç uyumlar “Ofis” Aşağıdaki kategorilerde yaklaşık 5 Primetime Emmy Ödülü kazandı: Olağanüstü Tek Kameralı Resim Düzenleme (2 ödül), Yönetmenlik - Komedi Dizisi, Yazma - Komedi Dizisi ve En İyi Komedi Dizisi.

Şeyleri Sarmak

Emmys 2018

Bu kılavuzun, kablo kesicilerin ve televizyon izleyicilerinin Emmy Ödülleri 2018'in en kolay şekilde nasıl izleneceğini anlamalarına yardımcı olmasını umuyoruz. Bununla birlikte, herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, aşağıya yorum bırakmaktan çekinmeyin. Rehberi arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın. Munchies ve patlamış mısır üzerine yükleyin ve en sevdiğiniz yıldızların kırmızı halıda yürüdüğünü, şaka yaptığını ve performansları için unvanları izlemenin tadını çıkarın!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me