Cadılar Bayramı Binge-Mania: 2019’da İzlenecek En İyi Filmler / TV Şovları

O’Hayaletler oynamak için dışarı çıktığında neredeyse o özel zaman, sokaklarda zombiler koşuyor ve çocuklar korku geceleri ve ürkütücü festivallerde boktan korkan bir topa sahipler. Evet, Cadılar Bayramı hemen köşede ve eğer’benim gibi bir eğlence meraklısıysanız, muhtemelen sezonun ruhuna girmek için en sevdiğiniz korku filmlerine / dizilerine dönersiniz (aynı zamanda bir uyuşturucu kostümü için ilham ararken).

Benim için en iyi Cadılar Bayramı filmleri / TV şovları, onlara düşen yapraklar, tempolu sıcaklıklar ve mehtaplı geceler hissini sağlıklı bir korku dozuyla getiriyor. Eğer sen’atlama korkusu için düşük bir tolerans var, işler daha da şaşırtıcı. Sonuçta, filmler / TV dizileri Cadılar Bayramı'na kadar geçen haftaları kutlamanın mükemmel bir yoludur, bu yüzden En İyi VPN'de kesinlikle kontrol etmek isteyebileceğiniz bir liste hazırladım

Bu Cadılar Bayramını İzlemek İçin TV Programları!

Jack-o-lantern'lerin, hile veya tedavi torbalarının, sahte örümcek ağlarının, iskeletlerin ve mezar taşlarının bu sezonu, popülerlik arttıkça TV korku türünü keşfetmek için ilginç bir fırsat getiriyor. Artık aşağıdaki TV şovlarından herhangi birini arkadaşlarınızla / ailenizle paylaşarak haftalık olarak aptalca korkutabilirsiniz. Deneyimi daha da eğlenceli hale getirmek için sahne malzemeleri ve farklı bir atlama korkusu oyuncakları ayarlayın!

Hannibal (2013-2015)

Dürüstçe yapmıyorum’Bu şaşırtıcı derecede korkutucu, son derece grafik ve korkunç dolu TV şovuna olan takıntımı nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum. Çocuklar için uygun değildir, ancak arkadaşlarınızla / aile üyelerinizle Cadılar Bayramı sezonunda izlemek için saf bir zevktir. Fiziksel işkence, psikolojik savaş, ceset yığınları, kan havuzları ve dökülmüş cilt sahneleriyle dolu Hannibal, boktan kimseyi korkutabilir!

En iyi Cadılar Bayramı filmleri ve TV şovları

Kitleyi çekmek için rahatsız edici görüntüler kullanır, gözleri ekranda sıkışır. Sizi kelimenin tam anlamıyla DARK, DARK frickin'e götüren olağanüstü anlatıyı, yönü ve karakterleri beğenirken, deneyimi geliştirmek için gece geç saatlerde izleyin’ yer. Aynı adı taşıyan klasik dehşetin yeniden başlatılmasına rağmen, TV şovu tüm beklentileri karşılamayı başarıyor. ben’eğlenceyi mahvetmek için daha fazla şey söylemekten kaçının!

Şeytan (2016-2018)

Hayatımda izlediğim ÇOK ilk korku filmi, “Şeytan (1973)”. Cadılar Bayramı için onu izledim, bu yüzden hala pantolonumu neredeyse pissing hissi ile birlikte, filmin yeni bir anısına sahibim. TV programını yeniden başlat’İçimdeki Cadılar Bayramı ruhunu kaldırarak da hayal kırıklığına uğratmak. İzlemek için çok fazla öneri duyamayabilirsiniz, ama söylediklerini söyleyip deneyin.

Cadılar Bayramı için Exorcist filmi

The Exorcist'in ilk fragmanları aslında oldukça belirsizdi ve orijinal filmden farklı, çok fazla insanın izlemesini engelleyen benzer bir arsa tasvir etti. Ancak, daha sonra, TV şovunun seyirciyi inandırıcı insan kusurları olan sevimli, iyi yazılmış karakterlerle oldukça iyi ilgilendirdiği için kötü bir karar olduğuna ikna oldum. kazandım’Herhangi bir spoiler vermekten kaçınmak için daha fazla şey söylemeyin, ama kazandığınızı garanti ederim’Cadılar Bayramı için bu korku dolu saatle zamanını boşa harcamayın!

Penny Korkunç (2014-2016)

19. yüzyıl İngiltere'sinde üretilen korkunç hikayelerin tarihini araştırmak için kendinizi hazırlayın. Eğer sen’Dorian Gray ve Dr. Frankenstein gibi klasik edebi karakterlere aşina iseniz, bunu sevebilirsiniz. Penny Dreadful, Viktorya dönemi Londra'nın en karanlık köşelerinden destansı bir psikolojik gerilim filminde kökeni hikayelerini keşfederek en sevdiğiniz kötü adamlar ve korkunç karakterler hakkında bilgi edinmek için mükemmel bir TV şovudur..

Cadılar Bayramı için Penny Korkunç gösteri

Muhtemelen neden bir fikrin var’bu cadılar bayramına bir söz verdim’TV şovları listesi, ancak tanıdık doğaüstü karakterlerden daha fazlası, şahsen Penny Dreadful'ın inanılmaz bir saat olduğuna inanıyorum. Karanlık mizah, olgun içerik, çıplak kadavralar ve grotesk görüntülerin mükemmel dengesi ile TV, kesinlikle korku türünde çıtayı yükseltmeyi başararak Cadılar Bayramı için mükemmel bir seçim haline getiriyor.!

Bates Motel (2013-2017)

Benzer “Hannibal” ve “Cinci”, ben’sizin için televizyon için yeniden tasarlanmış bir saat daha aldım. Bates Motel, Bud Cort'ın perili bir motelde (rezil katil Norman Bates tarafından miras alınan) bir yönetici rolünü üstlendikten sonra toplumun yeniden birleştiğini görmemiz gereken orijinal 1987 filminin ön hikayesi. Bu şov, Norman Bates'e ana karakter olarak odaklanıyor ve onu katil haline getiren şey.

Cadılar Bayramı için Bates Motel

Biz’1960 filminde onu zaten eylemde gördüm “Psiko”, ancak Bates Motel'deki bu kurgusal karakterin tarihini öğrenmek, özellikle de Cadılar Bayramı için karanlık, kötü bir tema arıyorsanız, SİZİN için değerli bir deneyim olacaktır. Gösteri yapmazken’Hannibal ile aynı yüksekliklere ulaştığında, hala bir gerilim, gerilim ve açık korku ile dolu sağlam bir deneyim yaratmayı başarıyor.!

Amerikan Korku Hikayesi (2011-2018)

ben’TV şovları listesinin sonuna Amerikan Korku Hikayesi ekledim çünkü birçoğunun bu antoloji dizisini zaten bildiğini hissediyorum. Ofset şansına sahipsin’t, o zaman AHS açıkça Cadılar Bayramı için yapılmış bir gösteri. Her sezon beraberinde tamamen farklı ve benzersiz ama bükülmüş ve akıl almaz bir hikaye getiriyor.’daha önce hiç hissetmemiştim.

Cadılar Bayramı için Amerikan Korku Hikayesi

İlk sezonun başından itibaren, kendinizi farklı gizemleri ve soruları çözme konusunda meraklı bulacaksınız. Cadılar Bayramı'nı başlatmak için bir şeye ihtiyacınız varsa, 4. Sezonu doğrudan izleyin.. “Amerikan Korku Hikayesi: Ucube Gösterisi”, toplam yirmi Emmy Ödülü adaylığı kazanma ve gizemli görünen karakterlerin Cadılar Bayramı temasına son derece uygun olması FREAKS!

Bu Cadılar Bayramı İzlenecek Filmler!

Sen’TV şovlarının Cadılar Bayramı'na kadar geçen haftalarda izlemesi için bazı iyi önerileriniz var, ancak’Her gün bir film gecesi ritüeli için her zaman iyi bir fikir! O’s yıllarca sürecek anılar yaratırken ailenizle zaman geçirmenin harika bir yoludur. Çocuklarınızın her yıl aynı ritüeli takip etmek için büyüyebileceğini kim bilebilir? Aşağıda tüm ailenin favori Cadılar Bayramı Filmleri var!

Çığlık (1996)

Orijinal Halloween 1978 filmiyle gitmenin iyi bir fikir olabileceğini düşünüyordum (bunu önerilerinize yine de ekleyebilirsiniz), modern slasher geleneğinin ilk filmi olarak kabul edildiğini düşünüyoruz. Ancak ilham aldığı filmlerden daha az şiddet ve kan kullandığından,’ailenize çocukken sahip olduğumuz gibi Ghostface katilinin tadına bakmayı tercih ederim!

Bu Cadılar Bayramı 2018 İzlenecek Filmler

Film, klasik 1981 Scream'in yeniden icat edilen ve yeniden canlandırılan bir versiyonudur ve karışıma biraz daha fazla kibir, zekâ ve bazı komik sahneler ekler. Arsa bize lise öğrencilerini takip eden ve daha sonra kendi şeytani amaçları için öldüren korku maskeli bıçak manyakının tarihini ortaya koyuyor. Cadılar Bayramı için harika bir saat ve Ghostface Killer genç yaşlarda boktan çıkmıştı!

Zombieland (2009)

Cadılar Bayramı Sezonu’t Diğer insanların bokunu korkutmak etrafında dönmemek. Sonuçta, herkesin içinde zıplayan korkuları ve piss-pumping korku filmlerini tolere etmesi yok. Korku toleransı düşük olan izleyiciler için, Zombieland'ın izlemek için saf bir tedavi olacağına inanıyorum. Cadılar Bayramı'nı daha komik hale getirebilecek mükemmel şiddet, kan ve komedi dengesine sahiptir.!

Cadılar Bayramı için zombi arazi

Adından da anlaşılacağı gibi, hikaye neredeyse herkesi Zombies'e dönüştüren bir virüse odaklanıyor. Hayatta kalan insanlar aklı başında ve hayatta kalmak için ölülerle savaşmaya devam etmelidir. Filmde Emma Stone, Jesse Eisenburg, Abigail Breslin ve Woody Harrelson tarafından canlandırılan dört ana karakter var, bunların hepsi büyüleyici kariyere sahip ünlü aktörler.

Hile ‘R Treat (2007)

Cadılar Bayramı temalı biraz daha fazla bir şey arıyorsanız, film gecesi için Trick'ten daha iyi bir seçenek yoktur ‘R Treat (2007). Eğer sahipsen’Daha önce duymadım, film, bazı geleneklerin en iyi unutulmadığı küçük bir kasabanın iç içe hikayeleri hakkında!

Cadılar Bayramı için Trick & lsquo; R Treat

Kurgusal Warren Valley kasabası sakinleri, kendilerini bir şehir efsanesinin ortasında bulurlar. “Cadılar Bayramı Okulu Otobüs Katliamı”. Atlama korkuları, korkutucu görüntüler ve korkutucu karakterlerle dolu olan film, gençlerin Cadılar Bayramı öncesi eğlenmesini sağlamak için mükemmel bir saat.

Çık (2017)

Muhtemelen en hasta, bükülmüş ve en akılcı filmlerden biri I’Son zamanlarda gördüğünüz Get Out (2017), ekrana gizlice bağlı kalmanızı sağlayan yoğun gizem / gerilim dolu hikayesi için kalbimde özel bir yer tutuyor. Ana karakter Chris kız arkadaşıyla buluşmaya gidiyor’ebeveynleri, gergin nasıl anlamaya çalışıyorum’kızlarına siyah bir adamla tepki göstereceğim.

Cadılar Bayramı için dışarı çık
İlk başta, aile inanılmaz derecede havalı ve normal görünse de, işler yakında kontrol edilemeyen yollarla spiralleşmeye başlıyor. Chris aniden fark etmesi gerektiğini fark etti’Bu aileyle tanışma konusunda gergin olmadık ama aslında’çok korkmuştum. Ailenin karanlık bir sırrı var, bu da Chris'in hayatını kaybetmesine neden olabilir. Film Cadılar Bayramı için mükemmel bir gerilim saati!

Sıcak Bedenler (2013)

Kendinizi umutsuz bir romantik olarak görüyorsanız, işleri farklı bir rotaya taşımak isteyebilirsiniz. Onunla yemek yerine yaşayan bir kızı kurtaran sıradışı bir zombi hikayesine tanık olmak için partnerinizle Warm Bodies'i izlemeyi düşünün. Bu, kıyamet sonrası bir dünyada ölüleri hayata döndürme umuduyla tomurcuklanan bir ilişkinin başlangıcında ortaya çıkar.!

Cadılar Bayramı için Sıcak Bedenler

Ben şahsen romantik türün hayranı değilim, ama eşim beni bunu onunla izlemeye ikna etti, çünkü o’d, bir arkadaşından tavsiye aldı. Olanlara dikkat etmem biraz zaman alsa da, film değildi’Hiç fena değil. Ben düşünüyorum’s Cadılar Bayramı için ince ama çekici bir şeye ihtiyaç duyan çiftler için mükemmel bir saat.

Şeyleri Sarmak

Ve bununla ben’Cadılar Bayramı için bu eğlence rehberine son verdik. Korkunç güne kadar geçen hafta sonlarında bu TV şovlarını kutlamak için çok sayıda munchies yaptığınızdan emin olun ve yıllık film gecesi Cadılar Bayramı ritüeli için izlemek istediğiniz mükemmel filmi seçin. Aşağıdaki filmlerde hangi filmi / TV şovunu en iyi bulduğunuzu bildirin. Ayrıca, don’Bu parçayı arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmayı unutmayın, bu Cadılar Bayramı'nda iyi eğlence önerileri arayın!

Bizi Twitter'da takip edin ve güncel kalın.

@Bestvpnco izleyin

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me