Bir VPN ile Amerikan Netflix Nasıl İzlenir – Android ve Mac Cihazları için Kolay Kurulum Kılavuzu

Netflix’i izlemeyi sevenler için, burada Netflix VPN yasağı, hala sitenin engellemesini kaldırmaya çalışan en iyi VPN’ler, don’En iyi VPN ile Netflix ABD kütüphanesine farklı bölgelerden erişme ve daha fazlası!

Netflix dünya’Eğlencemizi kullanma şeklimizde devrim yaratan favori akış sitesi. Geleneksel kablo sağlayıcıları gibi diğer eğlence sağlayıcılarının sunduklarından çok daha iyi olan son derece bağımlılık gösterileriyle tıkınırcasına izleme olgusuna yol açtı..

Ancak, tüm popülerliğine rağmen, Netflix’t Tüm kullanıcılarının kütüphanesindeki tüm içeriği izlemesine izin ver. Netflix’in karşılaması gereken telif hakkı yükümlülükleri nedeniyle her ülke farklı bir kütüphane alır. Bu, diğer ülkelerden Netflix kullanıcılarının ABD Netflix kütüphanesinde bulunan tüm TV şovlarını, filmleri ve animasyonları izleyemediği anlamına geliyordu.

Ücretsiz Netflix VPN’leri sitedeki bu coğrafi kısıtlamaları atlamak için kullanıldı, ancak Netflix ayrıca VPN yasağını da uyguladı ve böylece kısıtlamalarını her zamankinden daha sıkı hale getirdi. Yine de, yalnızca En İyi VPN, coğrafi kısıtlamaları atlamanıza ve American Netflix’e kolayca erişmenize izin verebilir.

Contents

Amerikan Netflix Nasıl İzlenir – İçindekiler

 1. Binge Watchers için Amerikan Netflix Son Kütüphanesi
 2. Amerikan Netflix 2023 Nasıl İzlenir
 3. Amerikan Netflix İzlemek İçin En İyi VPN
 4. American Netflix İzlemek İçin En İyi VPN’de Bakılacak Özellikler
 5. American Netflix ile Çalışan Ücretsiz VPN’ler
 6. Kazanan VPN’ler’t Amerikan Netflix izlemenize izin verin
 7. Android Cihazlarda Amerikan Netflix Nasıl İzlenir?
 8. Apple Netflix Amerikan Cihazlarında Nasıl İzlenir?

Netflix VPN Yasakladı?

Netflix bir medya akış devidir ve İsteğe Bağlı Abonelik Videosu (SVOD) modelinde çalışır. Kütüphanesindeki içerik farklı medya kuruluşlarından elde edilir ve aynı zamanda evde içeriğinin büyük bir çoğunluğunu üretir, yani Netflix Orijinalleri.

Bununla birlikte, bu içeriğin çoğu coğrafi olarak kısıtlanmıştır, bu da bu içeriğin bazı ülkelerde mevcut olduğu, ancak başkalarında bulunmadığı anlamına gelir. Netflix, bu can sıkıcı coğrafi kısıtlamaları içeriğine koymak zorunda çünkü medya içeriğinin telif hakkını bu içeriğin çoğunu kaynaklardan korumak zorunda..

Netflix VPN yasakladı

Bu, Netflix’i, Netflix’in en iyi kütüphanesinin bulunduğu Amerika dışındaki kullanıcılar için çok daha az değerli hale getirir. VPN kullanıcıları, yıllardır ABD’ye bağlanmak ve Amerikan Netflix kütüphanesine erişmek için coğrafi kısıtlamaları atlıyorlar. Ancak bu Netflix’in’siteye erişmek için bir VPN dağıtanlar için coğrafi kısıtlamaların yanı sıra, Netflix sitesine bir VPN yasağı koymak için taşındı.

Bu, Netflix’in kazandığı anlamına geliyordu’t kullanıcıların bölgelerinde bulunmayan içeriği görüntülemelerine izin ver.

Netflix’teki VPN yasağı, Netflix’teki coğrafi kısıtlamaları atlamaktan dolayı VPN’lerin büyük çoğunluğunu işe yaramadı, ancak bu’t mutlaka sitedeki coğrafi kısıtlamaların engelini kaldıramayacağınız anlamına gelir. Bunu hala yapabilirsiniz! Ancak bunun gerçekleşmesi için, yalnızca sitedeki coğrafi kısıtlamaları atlamak için değil, aynı zamanda sitedeki VPN yasağını atlatmak için de hala çalışan VPN’leri bilmeniz gerekir..

Netflix, bir VPN bağlantısını çoğunlukla, sitelerine çok fazla bağlantının tek bir IP’den mi yoksa çok benzer IP adreslerinden mi geldiğini kontrol ederek tanımlar. Böyle bir sürü belirlendikten sonra Netflix, benzer IP’lerin IP / grubunun sitesine erişmesini engeller ve böylece sitesinde VPN yasağını uygular.

VPN yasağının aşılması hiç de kolay değildir, çünkü VPN Sağlayıcının ABD sunucularını Netflix’in yasaklayabileceğinden daha hızlı bir şekilde değiştirmeye ihtiyacı vardır ve bunu bugün yapabilen birkaç sağlayıcı var’s zaman güvenilir. Daha sonra kılavuzda daha fazlası.

Binge Watchers için Amerikan Netflix Son Kütüphanesi:

O’Amerikan Netflix kütüphanesinin dünyanın geri kalanının Netflix’e ulaşmayı başardığından çok daha iyi olduğu açık bir sır. House of Cards, Black Mirror, Orange gibi en popüler şovlar Netflix’te birçok farklı ülkede bulunmuyor. Ancak Amerikan Netflix Kütüphanesi her şeye sahiptir, bu nedenle sizi sitedeki Amerikan kütüphanesine bağlayabilecek Netflix için En İyi VPN’i almayı başarırsanız,’ve sadece altına vurdun!

Bir yerde, Netflix içeriğinin yalnızca 1 / 3’ünü sunar, bu da kullanıcının sitede görüntüleme seçeneklerini ciddi şekilde kısıtlar. Bu, kullanıcının şu andaki konumu nedeniyle sıkışmış olduğunu düşündüğü son derece acıklı bir durumdur..

Ama sen yapmıyorsun’Netflix Amerikan kütüphanesini izlemenize izin vermek için sitedeki coğrafi kısıtlamaların engelini kaldıracak kadar iyi bir VPN kullanmaya başlar ve VPN yasağını atlarsanız bu duruma uzun süre bağlı kalmanız gerekmez..

ABD’den sonra en iyi Netflix kütüphanelerinden biri olan Netflix Avustralya’da bulunmayan bazı şovların, filmlerin ve hatta animasyon filmlerinin listesi.

 • Ex machina

Amerikan Netflix Nasıl İzlenir

 • Doktor Tuhaf

Doctor Strange mevcut değil

 • Yıldız Savaşları Son Jedi

Yıldız Savaşları Son Jedi Müsait Değil

 • Adli Dosya Koleksiyonu

Adli Dosya Koleksiyonu

 • Penny Korkunç

Penny Korkunç Müsait değil

 • Teşvikler

teşvikler mevcut değil

 • Kanun ve Düzen

Kanun ve Düzen Mevcut Değil

 • Skandal

Skandal Müsait değil

 • Çılgın Hırsız 3

Çılgın Hırsız 3 mevcut değil

 • Suçlu Zihinler

Criminal Minds mevcut değil

Amerikan Netflix’in ana sayfasındaki başlıkları gördükten sonra Netflix Avustralya’da bu filmleri ve TV şovlarını aradık, bu yüzden’Burada sadece yüzeyi çiziyoruz. Avustralya, Polonya, İtalya, Danimarka, Fransa, İngiltere, Yeni Zelanda, Kanada, Letonya, Almanya ve diğer benzer ülkeler gibi yerlerde bulunmayan başlıklar binlerce kez sayılabiliyor.

Ancak, Netflix kullanıcılarına neden bir VPN almak ve Netflix ABD’ye bağlanmak için aboneliklerinden tam değer elde etmek için neden bu kadar çok önem verdiğimizi anlamak için sadece Amerikan Netflix’in ana sayfasına bir göz atın..

Binge Watchers için Amerikan Netflix Son Kütüphanesi

Netflix Avustralya’da bulunmayan American Netflix’in bu görüntülerindeki tüm filmleri ve şovları görüyor musunuz? Kesinlikle ne biz’burada bahsediyoruz!

Netflix ABD, Netflix sitesinde büyük ikramiyeyi vurmaya benzer. Ülkenizde Netflix aboneliğiniz olabilir, ancak’Netflix ABD’de neler alabileceğinize kıyasla fıstıklara değer.

Amerikan Netflix 2023 Nasıl İzlenir

Geri kalanımız gibi kısıtlı Netflix bölgesel kütüphanenizden memnun değilseniz ve American Netflix’in sitedeki en son şovları, filmleri ve animasyon dizilerini izleyebilmesini izlemek istiyorsanız, o zaman burada’bunu nasıl yapabilirsiniz:

 1. Şunlardan herhangi biriyle bir abonelik planı satın alın: En İyi 3 VPN aşağıda listelenmiş
 2. Sağlayıcınızdan kullanıcı kimlik bilgilerini alın ve yerel uygulamasını yükleyin
 3. VPN’ye sorun’canlı sohbet yardım özelliği aracılığıyla veya Netflix ABD’nin engellemesini kaldırmak için hangi sunucuların ayrıldığına dair bir bilet yükselterek destek
 4. Netflix.com adresini ziyaret edin ve American Netflix’e tam erişimin tadını çıkarın!
  American Idol 2023 Canlı İzle

Sağlayıcılar Fiyat ($) Özellikler Derecelendirme İndirim Sağlayıcıyı Ziyaret Edin

 1. PureVPN

  PureVPN

  $ 10,95 $2.91Her ay

  • 140+ Ülkede 2.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 5 Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 73 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 2. NordVPN

  NordVPN

  $ 11.95 $3.49Her ay

  • 60 ülkede 5200+ sunucu
  • 6 eşzamanlı bağlantı
  • ABD / İngiltere / JP Netflix ile çalışır
  • Mükemmel P2p / torrent performansı
  • VPN üzerinden Çift VPN ve Soğan
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 70 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8.32Her ay

  • 94 Ülkede 3.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 3 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Sitede Güvenilir% 35 İndirim
  İncelemeyi Oku

Amerikan Netflix İzlemek İçin En İyi VPN

Tıpkı bu kılavuzda daha önce söylediğimiz gibi, her VPN Amerikan Netflix’in engellemesini kaldırmak için uygun değildir ve Netflix için En İyi VPN’leri öğrenmek istiyorsanız aramanız gereken bazı özellikler vardır.

Ancak sizi bu geniş ve hantal egzersizi tek başınıza yapmanın zahmetinden kurtarmak istedik, bu yüzden bu tür VPN’lerin bir listesini kendimiz yaptık. Bu liste sadece VPN’den sonra VPN’yi kontrol ettiğimiz ve hepsini Amerikan Netflix’in engellemesini kaldırmaya yönelik yetenek ve kumlarının nihai testlerine koyduğumuz bir dizi kapsamlı test yaptıktan sonra yapıldı..

Burada Netflix için En İyi 3 VPN testleri bitirdikten sonra size güvenli bir şekilde önerebileceğimizi:

1. PureVPN:

Her türlü coğrafi kısıtlamanın engellenmesi söz konusu olduğunda muhtemelen en iyi VPN. BBC iPlayer, Hulu, hatta American Netflix’ten bağımsız olarak PureVPN asla hayal kırıklığına uğratmaz. Kullanıcıların güvenilir bir engelleme kaldırma deneyimi elde etmelerini sağlamak için özel ekibi her zaman yanınızdadır ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için tüm özel sunucuları düzgün çalışır durumdadır..

Amerikan Netflix İzlemek İçin En İyi VPN

Ne’Dahası, PureVPN’in bu sunucular hakkında kendiniz hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiniz ultra hızlı canlı sohbet desteği sunmasıdır. Güvenlik seviyesi bu VPN’de de son derece yüksektir çünkü AES-256 şifrelemesi ve OpenVPN dahil çoklu protokol desteği sunar.

Ayrıca Torrenting ve P2P paylaşımı gibi diğer etkinliklerde son derece kullanışlı olabilecek Çift VPN ve VPN üzerinden Soğan gibi diğer yüksek profilli güvenlik özellikleri sunar..

Bunun yanı sıra, trafiğinizin sadece bir kısmını VPN’si ve geri kalanı olmadan yönlendirmenize izin veren bölünmüş bir tünelleme özelliği de var..

Fiyatlandırma planları, sadece 99,00 $ ‘a mal olan 5 yıllık abonelik planı ile günün en iyi sağlayıcıları arasında en makul ve düşük maliyetli VPN’lerden biridir. Kazandın’t Netflix için En İyi VPN için sizden daha iyi bir fiyat elde edemezsiniz’bu VPN’de tekrar.

 • Aylık abone: 10,95 ABD doları bir kez faturalandırıldı
 • Yıllık Abonelik: 5,81 $ / ay (69,72 $ bir kez faturalandırılır)
 • 5 Yıllık Abonelik: Aylık 1,65 ABD doları (bir kez 99 ABD doları faturalandırılır)

purevpn fiyatlandırma incelemesi

Artıları

 • Netflix ABD VPN’i Olarak Son Derece Uygun Fiyatlandırma Planları
 • 2000 sunucu konumu
 • Her türlü teknik rehberlik için en iyi Canlı sohbet desteği
 • Amerikan Netflix için özel hizmet
 • Bölünmüş Tünel Açma
 • Yüksek Hızlar

Eksileri

 • Amerikan Netflix’in engellemesini kaldırmak için bazen en son ABD sunucusunun desteğine bakmanız gerekir, çünkü bu sunucuları hizmeti güvenilir bir şekilde devam ettirmek için değiştirmeye devam eder

sağlayıcıyı ziyaret et

2. NordVPN:

Güçlü ve son derece güvenilir bir hizmet olan NordVPN, Amerikan Netflix’in engelini kolayca kaldırabilir. NordVPN ile ilgili en iyi bölüm, hizmette en az arıza ile maksimum ekran süresi sağlamak için sunduğu kesinti süresinin oldukça düşük olmasıdır..

ABD Netflix için NordVPN

NordVPN’de sunulan şifreleme, verilerinizdeki şifrelemeyi kırmak ve snoop’u kırmak neredeyse imkansız olduğu için veri koruma konularında size bir avantaj sağlayan AES-256’dır..

Bu sağlayıcı, Windows, Mac, Android, iOS vb.Gibi neredeyse tüm popüler işletim sistemlerini kapsayan çok çeşitli yerel istemciler de sunar. Ayrıca Roku ve yönlendiriciler gibi niş cihazlar için de destek sağlar..

NordVPN’deki sunucu altyapısı artık dünyanın geniş bir alanına yayılmış bir ağda 4800’den fazla sunucudan oluşmaktadır. Bu, Amerikan Netflix’in engellemesini kaldıramayacağınız, aynı zamanda kendinizi diğer ülkelerdeki sitede coğrafi kısıtlamalarla karşılaştırabileceğiniz anlamına gelir. Örneğin; NordVPN Netflix ile değil’American Netflix veya German Netflix’e erişmek isteyip istemediğinize bakılmaksızın, VPN her iki görevi de eşit derecede iyi çalışır.

Fiyatlandırma planları bir süre öncesine kadar uygun fiyatlı aralıktaydı, ancak NordVPN daha uygun fiyatlı 3 yıllık fiyatlandırma planını listesinden kaldırmış gibi görünüyor ve şimdi sadece bu planların seçeneği var:

 • Aylık abone: 11,99 ABD doları bir kez faturalandırıldı
 • Yıllık Abonelik: 83,88 ABD doları bir kez faturalandırıldı
 • 3 Yıllık Abonelik: 125,64 ABD doları bir kez faturalandırıldı

Bunlar biraz yüksek fiyatlı ancak kendiniz için bir NordVPN aboneliği elde etmek istiyorsanız, 3 yıllık planı tercih edin’Bu listedeki en uygun fiyatlı s.

NordVPN tarafından sunulan abonelikler

Artıları

 • Amerikan Netflix’in Engelini Kaldırma için özel ABD sunucuları sunar
 • VPN üzerinden soğan
 • Sıfır günlük kaydı politikası
 • 3 gün boyunca ücretsiz deneme
 • Bitcoin Ödeme seçeneği
 • Yüksek Hızlar

Eksileri

 • Canlı sohbet yapmıyor’mevcut değil. Sorunları çözmek için bilet oluşturmanız gerekir

sağlayıcıyı ziyaret et

3. ExpressVPN:

Bu VPN sağlayıcı, yıllar boyunca devam eden bütünlüğü ve VPN olarak mükemmel performansı nedeniyle bir kullanıcı favorisidir. ExpressVPN, VPN alanında, koşullar ne olursa olsun kullanıcı bütünlüğünden asla ödün vermeyecek son derece çelik bir hizmet olarak oldukça etkili olmuştur..

Amerikan Netflix için EpressVPN

Bununla birlikte, ExpressVPN ile ilgili en iyi bölüm, tüm ABD sunucularının, kullanıcının sağlayıcının aynı görev için adanmış sunucular sunduğu VPN alanındaki geleneksel modus operandi’den bir kopma olan American Netflix’e erişmesine izin vermek için çalışmasını sağlamasıdır..

Güvenlik cephesinde, ExpressVPN sıfır günlük tuttuğu, AES 256 şifreleme sunduğu, OpenVPN protokolünü desteklediği için inanılmaz derecede yeteneklidir, böylece kullanıcının hizmetini kullanırken korunmasını sağlamaya yönelik en iyi ayağı öne çıkarır.

Ayrıca Apple TV ve Roku gibi Medistreamers üzerindeki Amerikan Netflix’in engelini kaldırmayı kolaylaştıran Akıllı DNS sunar.

Canlı sohbet desteği, en zor teknik zorlukları bile çözmede inanılmaz derecede verimlidir ve neredeyse her kurulum sürecinde sizi yönlendirecek en iyi kılavuzlardan ve öğretici videolardan bazıları vardır.

Ancak tüm bunlara rağmen ExpressVPN’s fiyatlandırma planları diğer VPN sağlayıcılarına kıyasla çok yüksek.

 • Aylık abone: 12,95 ABD doları bir kez faturalandırıldı
 • Altı Aylık Abonelik: Ayda 9,99 ABD doları (bir kez faturalandırılan 59,95 ABD doları)
 • Yıllık Abonelik: 8,32 $ / ay (99,95 $ bir kez faturalandırılır)

Amerikan Netflix için ExpressVPN Fiyatlandırma Planları

Artıları

 • Tüm ABD sunucuları Netflix ABD’nin engellemesini kaldırmak için çalışır
 • Sıfır günlük kaydı politikası
 • Yükleme işlemleri için en iyi kılavuzlar ve eğitici videolar
 • AES 256 Şifreleme
 • Özel VPN istemcileri
 • SmartDNS mevcut

Eksileri

 • Fiyatlar çok yüksek

sağlayıcıyı ziyaret et

American Netflix İzlemek İçin En İyi VPN’de Bakılacak Özellikler

Netflix ihtiyaçlarınız için yeterince iyi olacak bir VPN’yi tam olarak nasıl tanımlarsınız? Her biri bir öncekinden daha iyi olduğunu iddia eden yüzlerce VPN sağlayıcısı var, ancak Netflix söz konusu olduğunda, belirli bir kaç kişi hariç neredeyse hepsi buharlarını kaybediyor.

Amerikan Netflix kütüphanesini izlemenize izin verebilecek bu seçkin VPN hizmetleri, diğerlerinin yapmadığı bazı ayırt edici özelliklere sahiptir’Sahip değilim. Tam özellik yardımı ile bunları nasıl tanımlayabilirsiniz:

Netflix için Çalışan ABD Sunucuları:

Netflix ABD’nin engellemesini kaldırmak için, bir VPN’nin Netflix onlara saldırıp onları yasaklayabilmesi için ABD sunucularını değiştirmeye devam edecek kadar hızlı olması gerekir. Netflix ABD ile çalışan çoğu VPN, Netflix’e erişmek için özel konumlar tahsis etme stratejisini takip eder; bu, canlı sohbet desteklerinden kolayca isteyip istemediğinizi öğrenebilirsiniz.

Yüksek Hızlar:

Eğer acıklı hızlar alıyorsanız, Netflix ABD’nin engellemesini kaldırmak için en hızlı VPN almanın bir anlamı yoktur. Gerçek ISS hızınızın% 35’inden fazlasını öldüren bir VPN’sen değilsin’yeniden arıyorum

Özel İstemci uygulamaları:

Netflix’i Cep telefonunuzdan Akıllı TV’nize ve bir Mediastreamer’a kadar herhangi bir cihazda izleyebilirsiniz.’VPN’in Netflix’i kullandığınız cihazda bir VPN kurmayı kolaylaştıran özel istemcileri sağlaması zorunludur

Güvenlik:

Askeri sınıf AES 256 şifreleme ve OpenVPN protokol desteği bir VPN’de bulunması gereken özelliklerdir, çünkü herkes internetteyken verilerinize göz kulak olabilir ve hain amaçlarla kullanabilir. Kendinizi asla dijital dünyaya böyle maruz bırakmamalısınız.’t olmayan bir VPN’t Bu ön güvenlik özelliklerini sunma!

Eşzamanlı Bağlantılar:

Bir Netflix Aboneliği satın alırsanız, giriş kimlik bilgilerinizi ailenizle paylaşmanız veya Netflix’i günün farklı saatlerinde farklı cihazlarda görüntülemeniz normaldir, bu nedenle bir VPN’nin Netflix’in yaptığı gibi aynı anda en az 3 eşzamanlı bağlantı sunması gerekir güç kolay uyumluluk

Uygun Uzun Vadeli Planlar:

Netflix kullanıcıları, uzun vadede ilişkilendirilebilecek uygun fiyatlı VPN’ler aramalıdır. Fahiş fiyat etiketli VPN’ler Netflix kullanıcıları için büyük bir hayır!

* Bir Netflix VPN’in sahip olması gereken her şeyi göz önünde bulundurarak, PureVPN’in çok uygun bir fiyat paketiyle akış için en iyi şekilde çalıştığı sonucuna vardık.

En İyi Netflix VPN

American Netflix ile Çalışan Ücretsiz VPN’ler

American Netflix’in engellemesini kaldırmaya çalışan bir Ücretsiz VPN bulmaya çalışıyorsanız, kendi kendinizi kandırmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz. Ücretsiz VPN’ler, Amerikan Netflix’in üzerinden erişmeye çalışmak yerine, akış siteleriyle asla uyumlu olamaz. Bunun nedeni, Özgür VPN’lerin bu göz korkutucu görevin üstesinden gelme arayışındaki ciddi sınırlamalar nedeniyle

İlk sınırlama, Ücretsiz VPN’lerin’t Sınırsız bant genişliği sunar ve bant genişliği kapakları sadece 500 MB -10 GB / ay aralığındadır, bu da günümüzün Netflix kullanıcısının giderek büyüyen tıkınırcasına izleme ihtiyaçlarını destekleyecek kadar iyi değildir..

İkincisi ve daha da önemlisi, Ücretsiz VPN’ler’t Netflix ABD’nin engellemesini kaldırın, çünkü bunun için bir VPN’nin sunucularını sürekli değiştirerek Netflix VPN yasağının bir adım önünde kalması gerekir. Bu, sağlayıcının bir parçası üzerinde çok yüksek bir finansal yatırım gerektirir ve hiçbir Free VPN, bu hizmeti kullanıcılarına sunmayı göze alamaz.

İngiltere’de Amerikan Netflix nasıl izlenir? İngiltere'de Amerikan Netflix nasıl izlenir

Birleşik Krallık’ta yaşıyorsanız, diğer ülkelerden daha iyi bir Netflix kütüphanesine erişiyor olabilirsiniz, ancak sitenin Amerikan sürümüyle karşılaştırıldığında hala en iyisi değil. Bir tanesine çıkmak ve İngiltere’den American Netflix’e erişmek istiyorsanız, aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir:

 1. Amerikan Netflix için En İyi VPN’i seçin ve fiyatlandırma planı için ödeme yapın
 2. VPN istemcisini cihazınıza indirin ve yükleyin
 3. Sağlayıcınız tarafından Amerikan Netflix’in engellemesini kaldırmak için özel olarak belirlenmiş bir ABD sunucusuna bağlanın
 4. Netflix.com adresini ziyaret edin veya Netflix uygulamasını açın, tam Amerikan Netflix kütüphanesini görüntüleyeceksiniz!

Avrupa’da Amerikan Netflix nasıl izlenir?

Avrupa'da Amerikan Netflix nasıl izlenir

Batı olmasına rağmen, Avrupa dünyadaki en kötü Netflix kütüphanelerinden bazılarını alıyor. Polonya, Letonya, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan ve diğerleri gibi ülkeler en çok acı çeken ülkelerdir, çünkü Netflix’t Bu ülkelerin nüfusu az olduğundan bu kütüphanelere daha fazla içerik eklemek için çok çaba sarf etmek.

Netflix abonesi olan bir Avrupa sakini ile benzer bir durumla karşı karşıyaysanız, coğrafi kısıtlamaları nasıl aşabileceğiniz ve çok daha iyi bir Amerikan Netflix Kütüphanesine nasıl erişebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

 • Avrupa’daki Amerikan Netflix için en iyi VPN’i seçin
 • VPN’nizin sundukları arasından bir fiyatlandırma planı seçin ve bunun için ödeme yapın
 • VPN istemci uygulamasını indirdikten sonra cihazınıza kurun
 • Sağlayıcınızın Amerikan Netflix ile çalıştığını söylediği bir ABD sunucusuna bağlanın
 • İstediğiniz zaman cihazınızda tam Amerikan Netflix kütüphanesinin keyfini çıkarın!

Avustralya’da Amerikan Netflix nasıl izlenir?

Avustralya'da Amerikan Netflix nasıl izlenir

Aşağıdan gelen Netflix kullanıcıları, sitenin Avustralya versiyonu listeden eksik olan bazı büyük şovlarla birlikte büyük zaman aldığından Netflix tarafından adil bir şekilde ele alınmıyor. Netflix ABD, Netflix’i daha iyi bir deneyim haline getirecek tüm şovlara sahiptir..

Avustralya’dan Netflix ABD’ye erişebileceğiniz prosedürü inceleyelim:

 • Netflix ABD için en iyi VPN’de bir abonelik planı satın alın
 • VPN’yi indirin ve kurun’işletim sisteminizde / cihazınızda istemci uygulaması
 • VPN istemci uygulamanızdan aracı bir ABD VPN sunucusuna bağlanma
 • Amerikan Netflix kütüphanesine artık cihazınızdan erişilebilecek!

Kanada’da Amerikan Netflix nasıl izlenir?Kanada'da Amerikan Netflix nasıl izlenir

ABD’ye bu kadar yakın olmasına rağmen, Kanada Netflix kütüphanesi, Netflix’in sunduğu en iyi kütüphaneler arasında değildir. Kanada vatandaşları için, Netflix’i en optimum ve eğlenceli şekilde kullanmak istediklerinde ABD Netflix erişimi şarttır:

 • Netflix ABD’nin engellemesini kaldıran bir Netflix VPN’i seçin
 • Fiyatlandırma planını ödeyin ve ardından VPN istemci uygulamasını indirin ve cihazınıza yükleyin
 • Çalışan bir ABD Sunucusuna bağlanma
 • American Netflix’in engellemesini kaldırın ve VPN olmadan hiç erişemeyeceğiniz tüm şovları izleyin!

Kazanan VPN’ler’t Amerikan Netflix izlemenize izin verin

Amerikan Netflix’e erişmenizi sağlayabileceklerini iddia edecek birçok VPN sağlayıcısı var, ancak iddiaları sadece yanlış umutlardan başka bir şey değil. Bunu söyleyebiliriz çünkü biz’hepsini test ettim. Bu VPN’lerden bazıları,’aşağıda listeledik, don’t Geri kalanı çok düzensiz bir performans kaydına sahipken, yani’t Netflix engelleme gereksinimleriniz için bunlara güvenin:

 1. Tunnelbear (Ücretsiz & Her ikisi de ücretli)
 2. Torgaurd (Düzensiz performans)
 3. Zenmate
 4. HotspotShield
 5. StrongVPN
 6. Getflix

Android Cihazlarda Amerikan Netflix Nasıl İzlenir?

Amerikan Netflix'i Android Cihazlarda İzleyin

Android, Akıllı Telefonlar arasında en popüler işletim sistemidir ve Akıllı TV’ler ve tabletler gibi diğer cihazlarda da baskın işletim sistemidir. Bunun nedeni, aşırı kullanıcı dostu olması ve çok kolay ve etkileşimli bir arayüz olmasıdır. Bu işletim sisteminde büyük rol oynayan başka bir güçlü özellik’popülerliği, Google Play aracılığıyla desteklediği uygulamaların geniş bir repertuvarıdır.

Ve büyük bir kullanıcı grubu Amerikan Netflix’i bir Android cihazında izlemek istediği için, bunu birkaç kolay adımda yapabileceğiniz yol:

 • Fiyatlandırma planını satın alarak bir VPN aboneliği edinin
 • Bir kere sen’kullanıcı kimlik bilgilerini aldım, yerel Android istemcisini indirmek için Google Play’e gidin ve ardından cihazınıza yükleyin
 • Android VPN uygulamasına kullanıcı kimlik bilgilerini girin ve ardından Amerikan Netflix’in engellemesini kaldıran çalışan bir ABD sunucusuna bağlanın
 • Android cihazınızda Amerikan Amerikan Netflix kütüphanesinin keyfini çıkarın!

Apple Netflix Amerikan Cihazlarında Nasıl İzlenir?

Apple Netflix'te American Netflix'i İzleyin

Apple son zamanlarda dünya oldu’Değerleme açısından Trilyon dolarlık değere ulaşan ilk firma, Apple’ın iPhone ve iPad gibi Apple tarafından öne sürülen cihazlara koyduğu güven hakkında çok şey anlatıyor.

En iyi VPN’ler, iTunes mağazasında yerel istemciler sunarak bu Apple iOS cihazlarıyla yerel uyumluluğu destekler. Apple Netflix’in Apple cihazınızdaki engelini kaldırmak için bu uygulamaları kullanmak istiyorsanız, bunu nasıl yapabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

 • En İyi Mac VPN’i seçin ve ardından bir fiyatlandırma planı seçip bunun için ödeme yaparak aboneliğini edinin
 • Yerel iOS istemcisini iTunes mağazasından indirip yükleyin
 • Bu istemcideki bir ABD sunucusuna bağlanın (Bu, Netflix ABD’nin engellemesini kaldırmak için çalışır)
 • Netflix uygulamasını açın, şimdi Netflix’in ABD kütüphanesine erişeceksiniz.!

Sonuç

Netflix, giderek artan milyonlarca kullanıcı listesinin eğlence taleplerini karşılamak için sürekli olarak daha fazla içerik ekliyor, ancak aynı zamanda medya evlerine olan telif hakkı yükümlülüklerini de korumak zorunda, bu nedenle coğrafi kısıtlamalar ve VPN yasağı gitmiyor yakın gelecekte. Hizmet büyümeye devam ettikçe daha da güçlü ve daha katı olabilirler, bu nedenle “Amerikan Netflix nasıl izlenir?” American Netflix’e kolayca erişmenizi sağlayarak aboneliğinizden tam değer elde etmenizi sağlayan güvenilir bir VPN hizmeti edinmenizdir.

Aşağıdaki yorum başlığına herhangi bir öneri veya görüşlerinizi eklemekten çekinmeyin. Onları beğenirsek, onları gerçek bir kullanıcı incelemesi / görüşü olarak bu kılavuza ekleyebiliriz! Mutlu Netflix-ing!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Game of Thrones Canlı İzle.