Avustralya Açık 2018 Canlı Online Nasıl İzlenir

Avustralya Açık Çevrimiçi Nasıl İzlenir

 1. Avustralya Açık Ne Zaman Gerçekleşir?
 2. Etkinliğin Resmi Yayıncısı Kimdir?
 3. Avustralya Açık Canlı Yayın
 4. Avustralya Açık 2018 Çevrimiçi Nasıl İzlenir
 5. Sony Open için Avustralya Açık 2018'in engelini kaldırın
 6. Seven Open'da Avustralya Açık 2018'in engellemesini kaldırın

Yeni Yıl ile nihayet yeni bir tenis sezonunun başlaması gerekiyor. Bilmeyenler için Avustralya Açık, Melbourne'daki Rod Laver Arena'ya geri döndü. Şimdi, iş yerinde sıkışırsanız veya ücretsiz TV'ye erişiminiz yoksa, sezonu izlemek biraz zor olabilir, ancak sizi ele geçirdik. 2018 Avustralya Açık'ı izlemek için aşağıdaki kılavuzu izleyin:

Avustralya Açık Ne Zaman Gerçekleşir?

Avustralya Açık 15 Ocak Pazartesi günü başlayacak ve 28 Ocak Pazar günü iki hafta içinde sona erecektir. Adam’Çekilişinde Stan Wawrinka, Noavk Djokovic, Rafael Nadal ve savunma şampiyonu Roger Federer.

Avustralya Açık 2018 Canlı Online Nasıl İzlenir

Kadın’çizimleri Karolina Pliskova, Petra Kvitova, Simona Halep, Maria Sharapova ve Venus Williams. Gündüz oturumları sabah 10:30 ile akşam 6 arasında, gece oturumları akşam 6 ile akşam 12:30 arasında yayınlanacak..

Etkinliğin Resmi Yayıncısı Kimdir?

Kanal 7, geçen yıl olduğu gibi, Avustralya Açık için özel TV yayıncısı olarak seçildi. Tüm tenis maçlarını 7mat, 7two ve Channel 7 ağlarında izleyebilirsiniz.

Etkinliğin Resmi Yayıncısı kim?

Ancak, Avustralya'da bulunmuyorsanız ve yurtdışındaki etkinliği izlemek için bir çözüm arıyorsanız, aşağıdaki bölgeye göre resmi yayıncıların listesine bakın:

bölge yayın yapan
Asya'ya Özgü & Okyanusya Kanal 7, BTV, CCTV, FBC TV, Fox Sporları, Büyük Sporlar, GRT Sporları, QIY, NHK, SKY
Afrika SuperSport, beIN ve Eurosport
Kuzey Amerika TSN, RDS ve Tenis Kanalı
Orta Doğu Eurosport ve beIN Sport
Latin Amerika & Karayip ESPN Uluslararası
Avrupa Eurosport
Orta Asya Sony Altı

Avustralya Açık Canlı Yayın

Canlı akış hayranları, listelenen resmi yayıncıları kullanarak Avustralya Açık'ı dünyanın herhangi bir yerinden canlı olarak izleyebilir. Bu noktada tüm resmi yayıncıların bölgelerine coğrafi olarak kısıtlandığını unutmayın. Bu, Hindistan'ı izleyemeyeceğiniz anlamına gelir’s Malezya'nın önde gelen spor kanalı Sony Six veya Avustralya dışındaki Avustralya 7 Ağı canlı akışı.

Avustralya Açık Canlı Yayın

Tablodaki çoğu resmi yayıncı premium abonelik gerektirse de, Avustralya Açık 2017'yi Hindistan'da ücretsiz olarak izleyebilirsiniz’s Sony Six ve Avustralya’s Yedi Ağ. Tek ihtiyacınız olan Hindistan ve Avustralya da dahil olmak üzere çok sayıda konum sunan bir VPN hizmetidir. Ülke içinde bulunduğunuzu belirterek, coğrafi kısıtlamaları kolayca atlayabilirsiniz.

Avustralya Açık 2018 Çevrimiçi Nasıl İzlenir

Avustralya Açık 2018 canlı akışına erişmek, hazır bir VPN'e sahip olduğunuzda bir güçlük çekmez. Her ikisi de Sony Six ile Avustralya için VPN test ettim & Seven Network, işte engellemeyi nasıl kaldıracağınız & Avustralya Açık 2018'i dünyanın her yerinden izleyin.

Avustralya Açık 2018 Çevrimiçi Nasıl İzlenir

Sony Open için Avustralya Açık 2018'in engelini kaldırın

Sony Six Hindistan’s PC'nin önde gelen spor akışı web sitesi & Hint IP adresine sahip kullanıcılara mobil cihaz akışı. Hizmetin Hindistan dışından erişimi engellendiği için Australian Open 2018'i Sony Six'te canlı izlemek için bir Hint VPN sunucusu kullanabilirsiniz.

Sony Six canlı akış hizmetinin engellemesini kaldırmak için adım adım kılavuzumuzu izleyin:

 1. Bir VPN Hizmetine kaydolun
 2. VPN'yi manuel olarak yapılandırın (canlı akış için önerilir) veya cihazınız için ilgili VPN hizmeti uygulamasını indirinSony Open için Avustralya Açık 2018'in engelini kaldırın
 3. IP adresim olan Hindistan'daki bir VPN sunucusuna bağlanın & gördüğünüz gibi konum şimdi Hindistan'da görünüyorSony Open için Avustralya Açık 2018'in engelini kaldırın
 4. Bir tarayıcı penceresi açın ve Sony Six'e gidinSony Open için Avustralya Açık 2018'in engelini kaldırın

Artık Sony Six web sitesine ve tüm özelliklerine erişebilmeli, canlı akışın keyfini çıkarmalısınız!

Seven Open'da Avustralya Açık 2018'in engellemesini kaldırın

Seven Network, Avustralya Açık Grand Slam 2018'in resmi yayıncısıdır, ancak yalnızca Avustralya'da kullanılabilir & Yeni Zelanda izleyicileri. Seven Network'ün engelini kaldırmak için burada yapmanız gerekenler:

 1. Bir VPN hizmetine kaydolun
 2. VPN'yi manuel olarak yapılandırın (canlı akış için önerilir) veya VPN sağlayıcısını indirin’s uygulaması
 3. Avustralya VPN sunucusuna bağlanmaSeven Open'da Avustralya Açık 2018'in engellemesini kaldırın
 4. Bir tarayıcı web sayfası açın ve Seven Network'e gidin
 5. Gelen Konum İsteği mesajını kabul edin, İzin Ver'i tıklayınSeven Open'da Avustralya Açık 2018'in engellemesini kaldırın

Avustralya Açık 2018'in keyfini çıkarın!

Seven Open'da Avustralya Açık 2018'in engellemesini kaldırın

Sonuç

Avustralya Açık 2018'in tamamı başlayacak, çünkü en iyi tenis sporcuları çağların çatışması için Melbourne'e geliyor. Yukarıdaki tablodan bir sağlayıcı seçin, önerilen çözümlerimizin engelini kaldırın ve Avustralya Açık'ı dünyanın her yerinden canlı olarak izleyin.

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me