ABD Dışında DC Universe Nasıl İzlenir / Engellemesi Kaldırılır – Kolay Kılavuz

DC Universe Eylül 2018'de piyasaya çıktı ve hayranları kendinden geçmiş.

Artık franchise ile ilgili tüm içeriği yalnızca bu harika akış platformunda, kazandığınız içeriği izleyebilirsiniz.’başka bir yerde izlemek için. Evet, Netflix'te bile değil.

Ancak DC Evren'in ABD dışında coğrafi olarak kısıtlandığını biliyor musunuz??

Nasıl erişebileceğini biliyor musun??

İşte ABD dışındaki DC Universe'yi Nasıl İzlemeli / Engellemeyi Kaldırmayla ilgili özel kılavuzumuz, amaç için en iyi üç VPN, En İyi vpn Reddit yorumları ve daha fazlası!

ABD Dışında Hangi Ülkeler DC Evren Hizmetleri Mevcuttur??

Batman, Süpermen var mı? Eğer sahipsen’Bu isimleri hiç duymadım, yaz tatilinde bu gezegeni ziyaret eden bir uzaylı olduğuna inanacağım.

Bu karakterler ve diğer popüler karakterler DC Comic Book Franchise'ın bir parçasıdır ve Marvel dışında DC, dünyanın en büyük markasıdır..

Ve şimdi DC Universe adlı kendi yayın sitesini başlattı..

Evet, Netflix belki de akış platformları söz konusu olduğunda ilk tercihinizdir ve ikinci iyi bahsiniz Amazon Prime'da olabilir, ancak DC Universe bu popüler sitelerin her ikisinden de farklıdır.

Elbette, işlevsellik ve fikir aynı, ancak içerik tamamen farklı olacak.

DC Universe, çizgi romanlarından çıkarılan sadece kendi karakterleri ve hikayeleriyle ilgili çok özel bir türe hitap ediyor.

DC Franchise'ın hayranlarının sayısı dünya çapında olağanüstü, bu nedenle böyle bir hizmet başlatmak gerçekten iyi bir fikirdi.

Ama orada bekle’yakalamak.

Şimdiye kadarki tüm iyi şeyler gibi, DC Universe sadece Amerika Birleşik Devletleri'nde kullanılabilir.

ABD Dışında DC Universe Nasıl İzlenir / Engellemesi Kaldırılır

Franchise için en çok özel hayranların kesinlikle ülkede yatması mantıklı..

Ancak, dünya dışındaki franchise hayranları için bu ciddi bir serseri.

Ama endişelenmeyin, çünkü her zamanki gibi, DC Evren'in ABD dışındaki engellemesini nasıl kaldıracağım konusunda size rehberlik edeceğim’diğer sayısız platformla, yani VPN'lerin veya özel sunucuların yardımıyla yaptık.

ABD Dışında DC Evreni İzlemek İçin En İyi VPN

Daha önce söylediğim gibi, DC Universe, bir VPN kullanıyor olsanız bile ABD dışında kolayca engellenebilir ve izlenebilir, ancak bunu sizin için hangi VPN'nin gerçekten yapacağını biliyor musunuz??

Doğru değil?

İşte 2019'dan beri DC Universe ile denediğim ve test ettiğim en iyi VPN'lerden 3'ü ve işi mükemmel bir şekilde yapabilirler.

ExpressVPN

Bu ciddi bir beyinsiz. Bu yıldız sağlayıcısının engellemesini kaldıramayacak bir akış platformu yok. Netflix'ten UFC dövüşlerine kadar, coğrafi kısıtlaması varsa ve VPN olmadan erişilemiyorsa izlemek istediğiniz her şey için ExpressVPN'i öneriyorum.

ABD Dışında DC Evreni İzlemek İçin En İyi VPN

Bu sağlayıcı hakkında kısa bir bilgi sağlamak için, 2000'den fazla sunucu, askeri düzeyde şifreleme, çok sayıda istemci uygulaması, OpenVPN protokol desteği, sıfır günlük politikası ve daha fazlası var..

Ancak tüm bunların ötesinde, ABD sunucu parkı iş dünyasının en iyilerinden biridir. Sadece herhangi birine bağlanmanız ve DC Universe akışına başlamanız gerekir. Evet, bu kadar basit.

O’s kesinlikle diğerlerine göre biraz pahalı, ama onun her kuruşa değer.

Artıları

 • Tüm ABD Akış Sitelerinin Engellemesini Kaldırır
 • 2000'den fazla Sunucu
 • Askeri Sınıf Şifreleme
 • Firestick gibi Akış cihazları için özel istemciler mevcut
 • Canlı sohbet desteği

Eksileri

 • Pahalı Planlar

PureVPN

DC Universe hizmeti gibi ABD içeriğinin engelini kaldırmak isteyen tüm flamalar için bir başka harika VPN hizmeti PureVPN'dir.

Sağlayıcı, güvenliği nedeniyle pek bilinmemektedir.’Tüm sağlayıcılar arasında en iyi akış deneyimine güç verebilme yeteneği nedeniyle.

Askeri sınıf şifreleme, 2000+ sunucu, uyumlu istemci uygulamaları, canlı sohbet desteği, kill switch ve daha fazlası gibi tüm doğru özelliklere sahiptir..

ABD Dışında Hangi Ülkeler DC Evren Hizmetleri

Ne’Burada daha da iyisi, PureVPN'in size kendi özel IP'nizi koruma şansı sunmasıdır. Bununla, düşük hızlar, yasaklanmış sunucular gibi normal VPN hizmet planlarında olduğu gibi bir sunucu parkını paylaşmayla ilgili tüm sorunlardan kurtulursunuz..

Üstelik, PureVPN ucuz, çok ucuz. ExpressVPN'in yarı fiyatından daha azına sunulması gibi’abonelik, bazı planları bundan daha ucuz. Böylece’Kesin atış çekimi var.

Bütçedeki DC Universe meraklıları için, bu kesinlikle gitmeniz gereken premium bir hizmettir.

Artıları

 • 160'tan fazla ülkede 2000 sunucu
 • DC Universe'nin ABD dışından engellemesini kaldırır
 • Canlı sohbet desteği Özel IP mevcut
 • Askeri sınıf şifreleme
 • Ucuz Planlar

Eksileri

 • Bazı bağlantı zaman damgası günlüklerini tutar

NordVPN

5000'den fazla sunucu ve sayım yapan NordVPN, dünyanın dört bir yanındaki flamalar için olağanüstü bir yetenek sunma konusunda hiçbir taş bırakmadı. Yüksek hızlar zorunluluktur ve güvenlik hiç durmaksızın.

Ve burada yine tüm genel özellikler üzerinde tekrar gevezelik edeceğim, ancak NordVPN'in geri kalanı gibi her şeye sahip olduğunu biliyorum. askeri sınıf şifreleme, sıfır günlük politikası vb.

DC Universe Çevrimiçi Reddit

DC Universe'nin NordVPN ile kolayca engellenmesini sağladım ve deneyim her seferinde elde ettiğim kadar kusursuzdu.

Fiyat söz konusu olduğunda, NordVPN çok pahalı değil, ancak bütçe dostu olmaktan kısa.

Artıları

 • Dünya çapında 5000'den fazla sunucu
 • Birden çok istemci uygulaması mevcut
 • Uygun planlar
 • OpenVPN protokol desteği

DoubleVPN gibi ekstra güvenlik özellikleri mevcut

Eksileri

 • Canlı sohbet desteği mevcut değil

Bu üç sağlayıcı da harika, ancak performansta bazı küçük farklılıklar var. O’tüm teknik jargon, bu yüzden anlamanızı ve nihayetinde buna dayalı bir karar vermenizi kolaylaştıralım.

ExpressVPN: Kararlı

PureVPN: Ucuz

NordVPN: Özellikler yüklü.

DC Universe üçlüsü tarafından engellenebilir, ancak sonuçta aradığınız şeye bağlıdır.

ABD Dışında DC Evrenini İzleme / Engelleme / Erişim

Yukarıdaki sağlayıcılardan herhangi birini seçtiyseniz, aşağıdaki kolay adımları izleyerek ABD dışındaki DC Universe'nin engellemesini kaldırabilirsiniz. ExpressVPN'i burada bir örnek olarak alıyorum:

 1. Sağlayıcıya git’sitesini ziyaret edin ve bir fiyatlandırma planı seçin
 2. Abonelik için ödeme yapın ve kullanıcı kimlik bilgileri alın
 3. ExpressVPN'i indirdiğim gibi uyumlu uygulama istemcisini indirin’s Windows istemcisidc universe için expressvpn
 4. Herhangi bir ABD sunucusuna bağlanın (desteklerine DC Universe ile hangi sunucuların çalıştığını sormanız gerektiğinden Pure ve Nord ile farklılık gösterebilir) ve DC Universe'ye kolayca erişilebilir!

dc Evreni

DC Universe Çevrimiçi Reddit

Reddit, bu günlerde eylemin gerçekleştiği yerdir. Demek istediğim, tüm önemli haberlerimi bu platformdan alıyorum.

İster yeni bir şovdaki bir Paskalya yumurtası ister belirli bir hizmet veya problemle ilgili en iyi incelemeler olsun, Reddit gitmek için yer.

Bu nedenle, ABD dışındaki DC Universe'nin engellemesini kaldırma konusunda VPN kullanıcılarının en memnun oldukları şeyleri öğrenmek için oraya gittim.

Ama sürpriz olarak, Avustralya'daki DC Universe'nin engellemesini kaldırmak için VPN'lerin nasıl kullanılabileceğine dair birkaç kısa açıklamadan başka bir şey bulamadım. Ancak bunun dışında, bu amaç için en iyi VPN'lerden söz edilmedi.

Sonuç

Şimdi bana DC Universe'yi ABD dışında izleyebileceğiniz başka yollar olduğunu sorarsanız, hiçbirini söyleyemem. Engelleme konusunda VPN'ler tek gerçek şeyken, proxy'ler, don gibi seçenekler’aslında bugünlerde çalışmıyor.

Akış siteleri bugünlerde stratosferik hale geldi ve abonelikler herhangi bir şey gibi akın etti. DC Universe özel bir türe hizmet ediyor olabilir, ancak 2019'da milyonlarca aboneye ulaşmaya hazırlanıyor, bu yüzden bandwagon'a katılmak istiyorsanız şimdi yapın!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me