2023’de ABD Dışında Plüton TV Nasıl İzlenir / Engellemesi Kaldırılır

Çoğu insan artık görüntüleme seçeneklerinde daha fazla çeşitliliğe güç sağlamak için kordon kesme seçeneklerini tercih ettiğinden akış dünyası hızlı çeşitleniyor. Netflix gibi hizmetler. Hulu, SlingTV ve DirecTV Şimdi bu alandaki tünele hükmediyoruz, hepsi ücretli. Eşsiz bir modelle ücretsiz bir akış hizmetine erişmek istiyorsanız, PlutoTV’yi nasıl izleyebileceğinizi kesinlikle bilmek istersiniz..

Ancak, söz konusu VPN listemizdeki güvenilir bir VPN’i sitedeki coğrafi kısıtlamaları atlamak için kullanmadığınız sürece ABD dışındaki tüm hizmete erişemezsiniz!

Hizmetin kendisi, sunduğu kanallar, sitede VPN yasağı, uygulama incelemeleri, BestVPN.co tarafından daha fazla kanala erişmek ve daha fazlası için coğrafi kısıtlamaları atlamak da dahil olmak üzere Pluto TV’yi ABD dışından nasıl izleyeceğimize dair kılavuzumuz.!

Contents

ABD dışında PlutoTV’yi izleyin / engelini kaldırın

 1. Pluto TV Eksik Kanalları
 2. Pluto TV VPN Yasağı
 3. ABD Dışında Pluto TV Nasıl Engellenir / Erişilir / Kullanılır
 4. Apple TV’de Pluto TV Nasıl İzlenir
 5. Roku’da Pluto TV Nasıl İzlenir

Pluto TV Eksik Kanalları

Alışılmadık LiveTV seçenekleri, kapsamlı bir film ve TV şovları kütüphanesi ve hatta çevrimiçi radyo ve müzik yayınları sunan ve Free için de PlutoTV, internetteki en önde gelen akış sitelerinden biri olarak hızla yükseldi.

Ancak, hizmet şu anda internette belki de en sinir bozucu şeylere de tabi, yani coğrafi kısıtlamalar.

PlutoTV, hizmetinin iki farklı versiyonuna hizmet verirken, birincisi ABD sakinleri, diğeri ise Uluslararası izleyiciler içindir. Ancak, hizmetin Uluslararası sürümünde ilginizi çekebilecek hiçbir şey yok, kesinlikle hiçbir şey yok.

Çok az kanal içerir ve çoğu sadece anlamsızdır, yani sayıları doldurmak için oradadır.

Diğer yandan, Pluto TV’nin ABD sürümü, hizmetin neden bu kadar popüler olduğunu ve kaydolmaya değer olduğunu tam olarak bildiğiniz yerdir..

Pluto TV Eksik Kanalları nasıl izlenir

Plüton TV Eksik Kanalları 2

Yalnızca Pluto TV ABD’de bulunan bazı kanalların listesi:

 1. Pluto TV Filmleri
 2. Plüton TV Filmleri 2
 3. Hiddet Filmleri
 4. Korku 7/24
 5. Plüton TV Dizisi
 6. Pluto TV Komedi
 7. NBC Haberleri & MSNBC
 8. CNBC
 9. Hava Durumu
 10. Bloomberg TV
 11. Fox Sports
 12. Red Bull TV
 13. Pluto TV Sporları
 14. Darbe Güreşi
 15. Kavga
 16. Sörf Kanalı
 17. Bilim TV
 18. DocuTV
 19. CNET
 20. Anime Tüm Gün

Pluto TV tarafından sunulan kanalların çoğu yalnızca ABD’de kullanılabilir olduğundan, liste yalnızca bu kanallarla sınırlı değildir..

Çevrimiçi etki alanında bu kanalları yöneten telif hakkı yasaları, Pluto TV’nin bu kanalları IS dışından sunmasına izin vermiyor.

Bu harika hizmeti değerli kılmanın tek makul yolu, bir VPN hizmeti almak ve hizmet üzerindeki coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmaktır. Gelecek birkaç satırda size bunun hakkında daha fazla bilgi vereceğim.

2023'de ABD Dışında Plüton TV Nasıl İzlenir / Engellemesi Kaldırılır

Pluto TV VPN Yasağı

Günümüzde en popüler akış siteleri, sitelerinde bir VPN uygulamıştır. En kötü şöhretli yasak, Netflix’te, abone olduğunuz VPN sağlayıcısı yoksa hemen bir VPN kullandığınızı belirleyen’VPN yasağını atlayabilme özelliğine sahip olmak.

Oku: Netflix VPN Yasağı

Ve o’sadece Netflix değil, VPN yasağı BBC iPlayer gibi diğer birçok akış hizmetinde de var. Ama Pluto TV’de de var?

Pluto TV VPN Yasağı

Her açıdan kontrol ettikten ve analiz ettikten sonra, Pluto TV’nin’t Şu anda bir VPN yasağı bulundurmayın. Bu, Pluto TV’deki coğrafi kısıtlamaları atlamanıza izin verebilecek VPN’lerin, Netflix ve BBC iPlayer gibi hizmetlerde aynı şeyi yapabileceklerden biraz daha yüksek olduğu anlamına gelebilir. Ancak yine de, engellemenin ucuz bir VPN’in bir akış hizmetiyle kullanılması için yeterince iyi olduğunu unutmayın..

  American Idol 2023 Canlı İzle

Bir VPN hizmetine kaydolmadan önce hızlar, performans, mevcut güvenlik özellikleri listesi gibi şeylere göz atın.

Pluto TV ile Uyumlu Cihazların Listesi

Pluto TV, Windows istemcisini indirdiğim, web hizmetinden çok daha iyi ve kullanıcı dostu olan çeşitli cihazlarla uyumluluk sunuyor.

Window istemcisi, geleneksel bir OTT hizmetinden daha TVish’tir. Netflix ve Hulu gibi diğer akış hizmetlerinin ortak özellikleri olan küçük resimler, blok döşemeler, önerilen gösteri çubukları vb..

Pluto TV ile Uyumlu Cihazların Listesi

Ve hey, Tim Cook oradaydı, tesadüfen veri ve gizlilikten bahsetmişti, bu yüzden bu şeyi neden sizinle paylaşmadığımı düşündüm. Apple, kullanıcı verilerini korumakla ilgileniyorsa, çevrimiçi ortamda daha güvenli hissetmemizi sağlayacak en iyi şeylerden biri.

Pluto TV’ye dönersek, Pluto TV’nin şu anda desteklediği cihazların ve işletim sisteminin tam listesi:

 • iOS mobil & tablet
 • Android mobil & tablet
 • Android TV (çeşitli)
 • Google Chromecast
 • Chrome Web Uygulaması
 • Amazon Kindle / Yangın Tabletleri
 • Amazon Fire Tv + Yangın Tv Çubuğu
 • Roku Cihazları + Roku TV
 • Apple TV (4.Nesil)
 • PS4

Not: Pluto TV’nin engellemesini tüm platformlarda kullanılabilen VPN uygulamaları aracılığıyla kaldırabilirsiniz!

ABD Dışında Pluto TV Nasıl Engellenir / Erişilir / Kullanılır

Birçok kişi VPN’lerin coğrafi kısıtlamaları atlamanıza izin verebileceğinin farkında olsa da, çoğu’yalnızca birkaç güvenilir hizmet sağlayıcısının bu faturaya gerçekten uyan bir hizmet sunduğunu bilmiyorum.

Neredeyse tüm ücretsiz VPN hizmetleri ve ücretli hizmetlerin çoğu, Pluto TV gibi çoğu sitede coğrafi kısıtlamaları atlayamaz.

Ve şu anda piyasada bulunan yüzlerce VPN’in tümünü geçemiyorsanız, hangilerinin Pluto TV’de mükemmel çalıştığını ve hangilerinin çalışmadığını kontrol etmek için, sizin için bu işi yapabilen VPN’leri test ederek zaten yaptım. Pluto TV’nin güvenli bir şekilde engellenmesinin yanı sıra sitede üstün akış kalitesini desteklemek için en iyi hızları sunar.

 1. Bir Güvenilir VPN hizmeti kullanarak ABD Dışından Pluto TV’nin engellemesini nasıl kaldırabileceğiniz veya erişebileceğiniz hakkında adım adım bir işlem:
 2. Bu kurulum kılavuzunun sonunda verilen listeden Pluto TV için En İyi VPN’i seçin
 3. Fiyatlandırma planlarını ödeyin ve e-posta yoluyla kullanıcı kimlik bilgileri alın
 4. İşletim sisteminize bağlı olarak uyumlu bir VPN istemcisi indirin
 5. Pluto.tv/watch’u açın veya cihazınıza Pluto TV Uygulamasını indirin. İkisi de şarkı söylemeden çalışır, ancak hizmeti çalıştırmak için kaydolmak en iyisi
 6. Zevk almak 100+ Pluto TV’de canlı kanallar ve film ve TV kütüphaneleri ayırma!

2023'de ABD Dışında Plüton TV Nasıl İzlenir / Engellemesi Kaldırılır

Apple TV’de Pluto TV Nasıl İzlenir

Analizime göre, Pluto TV öyle bir hizmettir ki şimdi her türlü TV ve akış cihazına önceden yüklenmiş olarak gelmelidir. Bu ücretsiz hizmetin sadece bir düğmeye dokunarak size çok fazla eğlence sunabileceği konusunda inanılmaz. Ancak çoğu TV ve akış cihazı geliştiricisi ve yapımcısı’Henüz bu muhteşem hizmeti düzenli eğlence repertuarının bir parçası yaptı, şimdi yüklemeniz gerekiyor!

 1. Apple TV için, Pluto TV’nin kurulum işlemi aslında ne kadar kolay:
 2. Apple TV Ana Ekranınızdan App Store’u açın
 3. Öne Çıkanlar Sekmesine gidin ve Pluto TV Uygulamasını arayın
 4. Arama sonuçlarında Pluto TV simgesine tıklayın ve sadece “Almak” indirme ve yükleme işlemini başlatmak için
  Kablo ve Baypas Kesintisi Olmadan NHL 2023'i İzlemenin En Ucuz Yolu

Tüm popüler kanalların ve film ve TV şov kütüphanesinin engellemesini kaldırmak için bir VPN hizmeti kullandığınızdan emin olun. Çoğu VPN artık Apple TV için özel iOS uygulamaları sunuyor, böylece’Sık kullandığınız VPN’i yüklemekte çok zorlanıyorsanız, ancak daha fazla yükleme yöntemine daha fazla erişim istiyorsanız, Apple TV için En İyi VPN kılavuzumuza gidebilirsiniz..

Apple TV'de Pluto TV Nasıl İzlenir

Ancak,’Bu benim için biraz hantal gibi Pluto TV Apple TV benim akışı için bu yoldan geçmeyin. Burada Pluto TV’ye erişmek için çok daha uygun bir yöntem, bunu yapmak için iPhone’unuzdaki AirPlay modunu kullanmaktır.

Burada bir iPhone olmadan bir Apple TV satın aldıysanız, hayal ettiğinizden çok daha fazla işlevsellik ve kolaylığı kaçırdığınızı belirtmek isterim. Apple ekosistemi birbirine bağlı ve Apple cihazlarının kendileri kadar faturaya hiç bir şey uymuyor.

 1. Pluto TV iOS uygulamasını iPhone’unuza yükleyin ve başlatın
 2. Peki, Apple TV’de Pluto TV’yi izlemek için Airplay yöntemi:
 3. İPhone’unuzdaki veya hatta iPad’inizdeki Kontrol Merkezi’ne gidin
 4. Burada monitör şeklinde bir simge göreceksiniz, üzerine tıklayın
 5. İPhone’unuz Apple TV’nizle aynı Wi-fi ağına bağlıysa, Apple TV’nizi şu anda ekranınızda görünen listede kolayca göreceksiniz
 6. Apple TV’nizi seçin ve Apple TV’nizde bir şifre olup olmadığını görün. Varsa, bir şifre seçin ve ardından mükemmel eşleştirme için iPhone TV’nize yeniden girin

Bu yöntemi yoğun rahatlığı için seviyorum. Sanki burada hiç çalışmıyorum ve iPhone’umdan geçmek Apple TV’deki seçeneklerden geçmekten çok daha kolay geliyor.

Roku’da Pluto TV Nasıl İzlenir

Roku’nuz varsa, Pluto TV kesinlikle başlayabileceğiniz en iyi ücretsiz OTT akış uygulamalarından biridir ve indirme ve kurulum cephesinde de karışıklık yoktur.

Pluto TV’nin düzgün çalışması için Roku’nuzun en az 7 veya daha fazla ürün yazılımına sahip olma kriterlerini karşıladığından emin olmanız gerekir..

Roku'da Pluto TV Nasıl İzlenir

Pluto TV’yi Roku cihazınıza bir dakikadan az bir sürede modern bir şekilde kurabilirsiniz:

 1. Roku cihazınızı başlatın ve Ana Ekran düğmesine basarak üzerinde Ana Sayfa’ya gidin
 2. Burada başlıklı bir seçenek göreceksiniz “Akış Kanalları”. Üstüne tıkla
 3. Şimdi seçin “Kanal Ara” ve yaz “Pluto TV”
 4. Kanal mağazası artık uygulamayı getirecek. Pluto Uygulaması seçeneklerde göründüğünde, ona doğru kaydırın ve uzaktan kumandanızdaki OK düğmesine basın.
 5. Şimdi tıklayın “Kanal Ekle” TV’nize Pluto TV eklemek için!
 6. Roku’nuzda Pluto TV’nin keyfini çıkarın!

Burada Roku’nun’t VPN’ler için yerleşik işlevsellik sunmadığından, Roku’da VPN kullanmanın en iyi yolu VPN özellikli bir Hotspot oluşturmak veya VPN’yi yönlendiricinin kendisine kurmaktır. Bu tür daha fazla yöntemi burada Roku VPN’deki kılavuzumuzda bulabilirsiniz..

Xbox One / 360 ve PS4’te Pluto TV Nasıl İzlenir

Apple TV ve Roku gibi niş akış cihazlarına benzer şekilde, birçok kullanıcı Pluto TV’yi özel oyun konsollarında izleyip izleyemeyeceklerini sordu. Bu, derinlemesine bir açıklama gerektirir ve burada en popüler iki oyun konsolundan biri için ayrı ayrı vereceğim:

Pluto TV sisteminde PS4

Pluto TV daha önce’PS4’te özel bir uygulamaya sahip değil ve cihaz destek sayfasında’t Şu anda platformla resmi uyumluluk sunduğunu göstermektedir. Ancak, uygulama artık Playstation mağazasında mevcut.

  Bir VPN ile Amerikan Netflix Nasıl İzlenir - Android ve Mac Cihazları için Kolay Kurulum Kılavuzu

Pluto TV uygulamasını PS4 konsolunuza almak istiyorsanız, uygulama mağazalarına gidin, Pluto TV’yi arayın ve cihazınıza indirip yükleyin. Öyle değil’Pluto TV gerekmediğinden bile bir abonelik veya giriş işlemi gerektirmez’böyle bir şey istemiyorum.

ABD’den değilseniz ve konsolunuzda engellenmemiş Pluto TV ve diğer benzer akış hizmetlerini almak istiyorsanız, PS4 VPN’lerdeki özel kılavuzumuzdan rehberlik almanız gerekecektir..

Xbox One / 360’ta Pluto TV

Xbox One konsolunda daha önce mağazalarında Pluto TV uygulaması vardı, ancak şimdi resmi uygulama mağazasından kaldırıldı. Ve hayır, cihaza da yüklemek için bir yöntem yok, bu yüzden kullanmadan önce resmi uygulamanın tekrar yayınlanmasını beklemeniz gerekebilir..

O zamana kadar, Pluto TV’yi destek sitesinde listelenen çok sayıda desteklenen cihazdan izleyebilirsiniz..

Pluto TV VPN Reddit Değerlendirmeler

Yapamadım’t Reddit’te, kullanıcıların en iyi vpn reddit veya hatta proxy gibi diğer araçları kullanarak ABD dışındaki hizmetin engellemesini kaldırma hakkında konuştukları ilgili konular. Bulabildiğim tek şey, örneğin farklı özelliklerini kullanarak hizmeti nasıl daha iyi kullanabileceğinizden bahsetti. bir kullanıcı nasıl “Kanalı gizle” seçeneği, arayüzde yalnızca favori kanallarınızın göründüğünden emin olmanızı sağlar.

Tartışma yorumu jabberwock101’tartışmadan yorum "Evde Pluto TV kullanan herkes?".

SSS:

Pluto TV’de Yerel Kanallar Var mı?

Evet, ABD’deyseniz, Pluto TV’de NBC, Sky News, Bloomberg vb.Gibi birçok yerel kanal var..

Roku’da Pluto TV Ücretsiz mi?

Evet! Pluto TV sadece Roku’da ücretsiz değil, aynı zamanda her platformda ücretsizdir, çünkü hizmet abonelik tabanlı bir modelle değil, video içeriğine reklam yerleştirerek gelir elde eder..

Pluto TV’de Hangi Kanallar Mevcut??

Ekim 2023 itibariyle, Pluto TV, diğerleri arasında Haberler, Spor, Eğlence, Bilim gibi türler de dahil olmak üzere 100’den fazla kanalın kapsamlı bir listesini sunuyor. Ayrıca isteğe bağlı filmler ve TV şovları için özel kanalların yanı sıra tamamen Fail Army ve Wipeout gibi popüler şovlara adanmış bazı ilginç kanallar sunar..

Sonuç

Pluto TV, Netflix, Hulu ve Sling TV gibi diğer geleneksel OTT hizmetlerinden farklı olarak dünya çapında yaklaşık 6 milyon aktif kullanıcının etkileyici bir takibini kazandı.

Ücretsiz ve son derece kullanıcı dostu ve bunun da ötesinde, geleneksel TV gibi hissettiren ayırt edici bir hizmet sunuyor, böylece hizmetin çevrimiçi akış dünyasında kendi özel yerini kazanmasına izin veriyor.

ABD dışında yaşıyorsanız, bir Pluto TV VPN, bu hizmet cehennemindeki en iyi kanallara, film ve TV şov kütüphanelerine erişmenize izin verebilir.

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me