PureVPN Netflix – czy naprawdę jest w stanie odblokować Netflix US?

Netflix to świat’największa w tej chwili usługa przesyłania strumieniowego, oferująca najlepszą kolekcję programów telewizyjnych, filmów, treści dla dzieci i wiele więcej. Ale czy wiesz, że Netflix jest objęty ograniczeniami geograficznymi i oferuje różne katalogi treści w różnych krajach?

Że’jest poprawne, Netflix nie jest’To samo w każdym kraju, a najlepszą biblioteką oferowaną przez tę usługę jest biblioteka amerykańska. Ale ponieważ jest ograniczony geograficznie, a Netflix wymusił także zakaz VPN na stronie, tylko najlepsza usługa VPN pozwala na niezawodne odblokowanie Netflix US.

Tym razem przeprowadzamy przegląd PureVPN na temat tego, jak dobrze działa na Netflix, i sprawdzamy tego popularnego dostawcę’możliwości, które pozwalają nam nie tylko odblokować Netflix US, ale także zapewniają inne przyjazne dla użytkownika funkcje, takie jak nieograniczona przepustowość, dedykowani klienci VPN i wiele więcej.

Aby uzyskać bardziej dogłębną analizę usługi’Wydajność jako Netflix VPN, oto nasza kompleksowa recenzja PureVPN Netflix na rok 2023:

Contents

Dlaczego Netflix zakazuje VPN??

Dla tych z Was, którzy nie są świadomi, czym tak naprawdę są bany VPN i dlaczego one istnieją, musisz najpierw wiedzieć, że zawartość prawie wszystkich witryn do przesyłania strumieniowego jest zwykle związana z prawami autorskimi.

Te prawa autorskie określają i określają terytoria i regiony, w których treść może być legalnie emitowana lub udostępniana. Wszelkie próby uzyskania dostępu do tych treści spoza regionów, w których są dostępne, są traktowane jako naruszenie praw autorskich.

Strumieniowe witryny internetowe, takie jak Netflix, nakładają ograniczenia geograficzne na treści, aby zachować zgodność z ramami prawnymi dotyczącymi ochrony praw autorskich towarzyszących treści.

Ponieważ jednak sieci VPN można łatwo wykorzystać do ominięcia ograniczeń geograficznych, wiele witryn streamingowych zainicjowało dodatkową blokadę na swoich stronach internetowych, znaną jako “Ban VPN”. Ten zakaz VPN uniemożliwia VPNowi dostęp do połączeń internetowych z dostępem do treści objętych ograniczeniami geograficznymi na tych stronach, co służy dobrze ochronie praw autorskich.

Ten zakaz VPN jest dość nowym zjawiskiem i został w większości zainicjowany po 2015 r. Przez główne strony streamingowe. Ale żadna z tych witryn do przesyłania strumieniowego nie ma tak silnego zakazu VPN jak Netflix i słusznie, ponieważ Netflix jest z daleka światem’to największa witryna do przesyłania strumieniowego, na której znajdują się tysiące tytułów, programów i filmów objętych ograniczeniami geograficznymi wynikającymi z praw autorskich.

Zakaz Netflix VPN jest niezwykle wyrafinowany w rozpoznawaniu połączeń internetowych obsługujących VPN i chociaż istnieje wiele technicznych szczegółów związanych z skutecznym egzekwowaniem takiego zakazu, znaczna część tego zakazu polega na identyfikacji zbyt dużej liczby połączeń pochodzących z jednego serwera lub bardzo podobnego adresu IP adresy.

Netflix Purevpn

Większość osób podejrzewa, że ​​Netflix używa nawet danych rejestracyjnych użytkownika, szczegółów płatności i innych środków osobistych w celu dopasowania swojego połączenia internetowego do tego, co użytkownik’rzeczywista lokalizacja powinna być, aby wzmocnić ban VPN, ale do tej pory to tylko rozmowa i nikt nie ma na to dowodów.

Powracając do serwerów wykorzystywanych przez Netflix jako punkty identyfikacyjne do egzekwowania zakazu VPN, ten krok sprawił, że prawie każdy inny dostawca VPN stał się bezużyteczny przy odblokowywaniu Netflix US lub Netflix UK i tym podobnych.

Pozostawia to bardzo niewielu dostawców VPN, którym możesz zaufać w dostępie do treści Netflix US z ograniczeniami geograficznymi, a wśród tych nazwisk są dostawcy tacy jak PureVPN..

  Czy CyberGhost działa z Netflix? Najlepsze obejście Netflix dla CyberGhost

PureVPN wykonał niezwykle godną pochwały pracę, aby zapewnić swoim subskrybentom znakomite odblokowanie, ponieważ stale utrzymuje routing połączeń z nowszych serwerów, aby być o krok przed banem Netflix VPN. Zakaz nie może zidentyfikować połączeń VPN, jeśli serwery są przenoszone i przesyłane wystarczająco szybko, a PureVPN wykonuje to zadanie doskonale.

To sprawia, że ​​PureVPN jest najlepszym konkurentem jako VPN głównie dlatego, że tak’to najtańszy VPN spośród wszystkich najlepszych VPN, które mogą faktycznie odblokować Netflix. Jego ceny są prawie o połowę lub nawet niższe niż w porównaniu z innymi dostawcami VPN, którzy oferują tę samą funkcjonalność w niezawodny sposób odblokowania Netflix.

Jak zdobyć PureVPN, aby oglądać US Netflix?

Zdobycie subskrypcji PureVPN w celu użycia jej do odblokowania i obejrzenia Netflix US jest dość prostym procesem i można to zrobić w niecałą minutę. Tutaj’jak to idzie:

Jak zdobyć PureVPN, aby oglądać US Netflix?

 • Odwiedź https://www.purevpn.com/netflix-vpn
 • Kliknij Rozpocznij transmisję teraz.
 • Przejdź do zakładki cenowej z górnego menu

prv purevpn dla Netflix

 • Wybierz plan cenowy, który najbardziej Ci odpowiada
 • Wybierz metody płatności. PureVPN oferuje tutaj wiele opcji, więc wygrał wybór preferowanej opcji płatności’to będzie problem.

Metody płatności PureVPN dla serwisu Netflix

 • Podaj swoje dane do realizacji transakcji, np. jeśli wybrałeś płatność kartą kredytową, zobaczysz ten formularz i będziesz musiał wypełnić go swoimi danymi
 • Potwierdzić zamówienie
 • Teraz otrzymasz swoje dane uwierzytelniające VPN, tj. Nazwę użytkownika VPN i hasło do skrzynki odbiorczej
 • Pobierz klienta VPN dla swojego systemu operacyjnego. PureVPN oferuje szeroką gamę dedykowanych aplikacji VPN dla wszystkich popularnych systemów operacyjnych i wielu niszowych urządzeń, więc znalezienie tej dla twojego systemu operacyjnego jest prostym zadaniem
 • Zainstaluj klienta VPN w systemie i zaloguj się przy użyciu poświadczeń użytkownika
 • Połącz się z działającym serwerem w USA. Jak wspomniano powyżej, kiedy wyjaśniłem zakaz VPN, PureVPN często zmienia swoje serwery przeznaczone do odblokowania Netflix US, więc byłoby wspaniale, gdybyś mógł poprosić obsługę czatu na żywo o dokładny serwer do odblokowania Netflix US
 • Otwórz Netflix.com i ciesz się najlepszymi programami, tytułami i filmami z amerykańskiej biblioteki, która jest najlepszą biblioteką Netflix spośród nich wszystkich!

PureVPN Netflix - czy naprawdę jest w stanie odblokować Netflix US?

PureVPN dedykowany Netflix IP

Musisz’zrozumieliśmy już zakaz Netflix VPN. Pozwól, że powiem ci, że istnieją dwa sposoby, aby przejść obok tego.

Po pierwsze, możesz użyć PureVPN’zwykła usługa odblokowywania Netflix, tj. za pośrednictwem wyłącznych serwerów współdzielonych, które są częścią oryginalnego parku serwerów.

Po drugie, zdobywając dedykowaną IP VPN dla siebie.

Dedykowany adres IP jest bardziej przydatny do celów takich jak odblokowanie Netflix i tym podobne’s, ponieważ subskrybując tę ​​usługę, otrzymasz adres IP, który będzie używany wyłącznie przez Ciebie, zmniejszając w ten sposób szanse, że Netflix zidentyfikuje go jako adres IP z włączoną siecią VPN.

Czy możesz przesyłać strumieniowo Netflix w Chinach za pomocą PureVPN

Dedykowany adres IP szybko staje się dużą preferencją dla osób, które chcą odblokować strony przesyłające strumieniowo za pomocą zakazów VPN, ponieważ napotykają mniej problemów i zakłóceń z tym związanych.

Tak to’zdobycie jednego jest nieco drogie, ponieważ stanowi dodatek do regularnych planów, ale poziom niezawodności, jaki uzyskasz, jest niezrównany.

Oto plany cenowe dotyczące subskrypcji dedykowanego adresu IP jako dodatku PureVPN w celu odblokowania Netflix:

  Czy CyberGhost działa z Netflix? Najlepsze obejście Netflix dla CyberGhost

purevpn dedykowany ip netflix

PureVPN’s Dedykowane adresy IP są obecne w następujących krajach i każdy z nich należy kupić osobno:

 1. Australia
 2. Kanada
 3. Niemcy
 4. Hongkong
 5. Malta
 6. UK
 7. Singapur
 8. USA

Jak sprawdzić, czy PureVPN Netflix działa poprawnie?

Jak sprawdzić, czy PureVPN Netflix działa poprawnie

Podczas gdy wiele innych witryn VPN zawierających podobne instrukcje powie ci, że musisz przeprowadzić testy DNS i inne testy techniczne, aby sprawdzić, czy VPN działa dla Netflix US, czy nie, nie’t polecam takie rzeczy, ponieważ zmarnują twój czas.

Oto kiedy podłączyłem się do amerykańskiego serwera PureVPN. Na poniższym obrazku widać, że moje połączenie było teraz łatwo przekierowywane z Nowego Jorku w USA.

Teraz, aby sprawdzić, czy PureVPN lub jakakolwiek inna sieć VPN działa idealnie w kierunku odblokowania USA, musisz tylko zrobić jedną rzecz, tj. Wyszukać treści niedostępne poza USA. Jeśli pojawi się podczas wyszukiwania i gra doskonale, to PureVPN działa idealnie.

adres IP purevpn netflix

Pozwól, że dam ci tutaj listę programów i filmów, które pomogą ci ustalić, czy w tej chwili jesteś w amerykańskiej bibliotece na Netflix:

 1. Quantico
 2. Peaky Blinders
 3. Gdzie jest Dory?
 4. Podziwiać’s Agent

Na poniższym obrazku widać, że kiedy szukaliśmy Quantico bez połączenia z serwerem amerykańskim z PureVPN, program nie’t w wynikach wyszukiwania.

Netflix pokazuje

A oto obraz wyników wyszukiwania dla tego samego zapytania, ale po włączeniu PureVPN! Quantico wyświetla teraz wyniki wyszukiwania.purevpn netflix prawdziwe testy

Jak ominąć Ograniczanie przepustowości Netflix przez Twojego dostawcę usług internetowych?

Podczas korzystania z Internetu odczuwasz wrażenie, że nie działa twoje połączenie’t przyspieszyć od określonej prędkości? Ten próg to miejsce, w którym usługodawcy internetowi stawiają poprzeczkę dla dostępnej prędkości Internetu.

Ograniczanie jest jednym z największych bummerów dla mnie i wielu innych osób, szczególnie podczas przesyłania strumieniowego. Że’s, ponieważ jeśli prędkość połączenia internetowego jest niska, wrażenia internetowe, w tym strumieniowanie, stają się co najmniej żałosne.

Ominięcie ograniczania prędkości przez dostawców usług internetowych zyskuje jeszcze większe znaczenie w przypadku korzystania z serwisu Netflix, ponieważ przesyłanie strumieniowe wymaga dużej prędkości w celu zapewnienia jakości wideo HD.

Ale nie’martw się jeszcze, ponieważ PureVPN może łatwo ominąć ograniczanie przepustowości, ponieważ zabezpiecza twoje połączenie internetowe poprzez szyfrowanie. To sprawia, że ​​Twój dostawca usług internetowych nie jest w stanie śledzić, czy korzystasz z Netflix, czy nie, więc może to zrobić’t dławić połączenie internetowe.

Dlaczego warto korzystać z PureVPN Netflix?

Jak ja’Powiedzieliśmy Ci wcześniej również w tej recenzji, PureVPN jest najlepszą usługą VPN i wykonuje godną pochwały pracę, zapewniając swoim abonentom gwiezdne możliwości odblokowania, nie tylko dla Netflix US, ale także dla innych witryn streamingowych z ograniczeniami geograficznymi.

Jasne, że VPN ma spory udział w kontrowersjach i śmiechach, co sprawiło, że wielu jego poprzednich użytkowników rozczarowało się jego usługą. Jednak, ku wielkiemu uznaniu, PureVPN odbiło się głośno, szczególnie w ciągu ostatniego roku.

Dlaczego warto korzystać z PureVPN Netflix?

PureVPN wykonał prace nad podniesieniem prędkości, zwiększeniem listy dedykowanych klientów i jeszcze więcej, odzyskując przestrzeń jako jedna z 5 najlepszych usług VPN na rynku.

Ja osobiście i poprzez testowanie usługi zalecam korzystanie z PureVPN do potrzeb odblokowania Netflix. Jeśli chcesz poznać powody, dla których to robię, zapoznaj się z następującymi funkcjami oferowanymi przez PureVPN, które sprawiają, że jest to idealny wybór dla Netflix VPN:

 1. Wiele dedykowanych klientów pozwoli ci łatwo uruchomić VPN w celu odblokowania Netflix na prawie wszystkich popularnych i niszowych urządzeniach. Od aplikacji Windows do aplikacji Firestick, nie ma wyboru, jeśli chodzi o kompatybilność zasilania dla łatwości obsługi przez PureVPN
 2. PureVPN oferuje nieograniczoną przepustowość, dzięki czemu możesz oglądać tyle programów i filmów, ile chcesz, bez obawy, że skończy Ci się VPN’zasięg
 3. Oferuje doskonałą funkcję wsparcia czatu na żywo, która pozwoli ci uzyskać wszelkiego rodzaju pomoc w rozwiązywaniu problemów, której możesz potrzebować. Na przykład jeśli chcesz poznać działający serwer amerykański, z którym chcesz się połączyć w celu odblokowania Netflix US, możesz w dowolnym momencie poprosić o pomoc czatu na żywo
 4. Tam’s 31-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy oferowana we wszystkich planach cenowych, na wypadek, gdybyś to zrobił’Jeśli podoba Ci się usługa lub jej wydajność, możesz łatwo odzyskać swoje pieniądze
  Czy CyberGhost działa z Netflix? Najlepsze obejście Netflix dla CyberGhost

PureVPN Netflix - czy naprawdę jest w stanie odblokować Netflix US?

Netflix PureVPN nie działa:

Czasami możesz napotkać problemy podczas próby odblokowania Netflix US przy użyciu PureVPN. Te problemy i problemy są dość powszechne i don’t wskazują na jakąkolwiek niepokojącą sytuację. Nawet podczas korzystania z innych sieci VPN napotkasz wiele takich samych problemów.

Oto lista typowych problemów z niedziałającym Netflixem i sposoby ich obejścia, aby wrócić do przesyłania strumieniowego:

Sprawdź swoją prędkość Internetu, aby sprawdzić, czy jest wystarczająco dobra, aby utrzymać streaming Netflix. Jeśli masz niską prędkość, Netflix’Strona internetowa zostanie otwarta i będziesz mógł przeglądać programy i pliki filmowe, ale nie będą odtwarzane. Gdy prędkość spada, poproś dostawcę usług internetowych o sprawdzenie, czy występują problemy z połączeniem, czy nie

Zaktualizuj klienta VPN PureVPN, sprawdzając powiadomienia w aplikacji

Zapytaj obsługę czatu na żywo, czy zmienili amerykański serwer zarezerwowany do odblokowania Netflix. Jeśli tak, uzyskaj informacje o nowym serwerze i połącz się z nim

Wyłącz program antywirusowy lub inne oprogramowanie zabezpieczające, które może być uruchomione, ponieważ może zakłócać połączenie VPN

FAQ

Czy możesz przesyłać strumieniowo Netflix w Chinach za pomocą PureVPN?

PureVPN udaje się ogólnie odblokować Netflix na całym świecie, a nawet w Chinach. Pamiętaj jednak, że musisz pobrać PureVPN spoza Chin przed wyjazdem do kraju, ponieważ dostawca’Witryna jest zabroniona w tym kraju

Która sieć VPN działa z Netflix, jeśli PureVPN nie?

PureVPN współpracuje z Netflix, ale jeśli szukasz alternatyw, to niektórzy najlepsi dostawcy tego zadania to ExpressVPN Netflix, NordVPN Netflix, Surfshark i inni. Zenmate to jedyna darmowa sieć VPN, która odblokowuje Netflix za pośrednictwem swojego serwera w Rumunii

Jak wyłączyć PureVPN Proxy lub Unblocker?

Jeśli używasz serwera proxy PureVPN za pośrednictwem rozszerzenia Chrome, po prostu kliknij jego ikonę w prawym górnym rogu przeglądarki i odwróć przycisk połączenia, aby “POZA” aby wyłączyć proxy

Wniosek

Podsumujmy naszą recenzję PureVPN Netflix w skrócie. PureVPN to wszechstronna usługa VPN i jest prawie idealnie dostosowana do potrzeb odblokowania Netflix. Zablokowanie VPN na stronie Netflix staje się z dnia na dzień coraz bardziej surowe i wyrafinowane, dlatego zaufanie do odpowiedniego dostawcy, takiego jak PureVPN, jest koniecznością, jeśli chcesz uzyskać dostęp do amerykańskiej biblioteki Netflix z dowolnego miejsca na świecie.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me