Lista robocza serwerów ExpressVPN Netflix umożliwiająca dostęp do Netflix US i UK

Wielbiciele Netflix są tego świadomi; VoD nakłada ograniczenia geograficzne, ograniczając tytuły programów telewizyjnych / filmów dostępne dla użytkowników spoza USA, Wielkiej Brytanii lub Japonii.

Jak zapewne wiesz, te trzy lokalizacje obsługują najbardziej rozbudowane biblioteki Netflix, do których nie można uzyskać dostępu, dopóki nie zasubskrybujesz VPN dla Netflix, takiego jak ExpressVPN.

Łącząc się z inną lokalizacją, możesz zachowywać się jak lokalny i uzyskać dostęp do pełnej bazy danych Netflix US, Netflix UK i Netflix JP-EN.

Więc bez zbędnych ceregieli przeczytaj ten szczegółowy przewodnik, aby dowiedzieć się, jakie najlepsze dostępne serwery ExpressVPN Netflix są dostępne, i dziękuję mi później &# 55357;&# 56841;

Ale najpierw…

Czy ExpressVPN w ogóle działa z Netflix??

Oczywiście VPN działa z Netflix, ale są też pewne wskazówki do naśladowania. Na początek za każdym razem, gdy chcesz uzyskać dostęp do innej wersji Netflix, konieczne jest wyczyszczenie wszystkich danych przeglądarki.

Zwykle robię to; posługiwać się “Google Chrome” do regularnego przeglądania, Facebookingu, Youtubingu i zadań związanych z pracą oraz prowadzenia oddzielnej przeglądarki, tj. Mozilla Firefox wyłącznie dla Netflix.

ExpressVPN to bezpieczne i pozbawione przepustnicy rozwiązanie do przesyłania strumieniowego usługi wideo na żądanie. Dzięki ExpressVPN możesz odbierać filmy i programy Netflix w jakości Ultra HD i HD z wielu lokalizacji na 3 jednoczesnych połączeniach. Odwiedź ExpressVPN30 dni gwarancji zwrotu pieniędzy

Ilekroć chcę odblokować określony program telewizyjny / film, usuwam wszystkie dane przeglądarki z Mozilla Firefox, w tym:

 1. Przeglądanie & Pobierz historię
 2. Dane witryny offline
 3. Preferencje witryn
 4. Formularz & Szukaj
 5. Aktywne logowanie
 6. Ciasteczka
 7. Pamięć podręczna

Dopiero po wyczyszczeniu tych danych mogę połączyć się z serwerem ExpressVPN Netflix, zalogować się do mojego konta Netflix, a następnie odblokować program telewizyjny / film, który chcę obejrzeć.

Poniżej znajduje się zrzut ekranu, w którym zastosowałem tę samą praktykę i podłączyłem się do serwera US, aby uzyskać dostęp “Avengers: Infinity War” (dostępne tylko w bibliotece Netflix US).

Serwery ExpressVPN netflix odblokowują mścicieli

Czy ExpressVPN pochodzi z kontem Netflix?

Z pewnością ExpressVPN jest wszechstronnym urządzeniem na rynku VPN, ale nie oznacza to, że oferuje konto Netflix. Dostawca zapewnia jedynie rozwiązanie uzupełniające istniejące konto Netflix w celu odblokowania programów telewizyjnych / filmów z biblioteki w USA, Wielkiej Brytanii lub Japonii.

Z konta ExpressVPN można korzystać wyłącznie w celu uzyskiwania dostępu do różnych serwerów na całym świecie. Jego możliwości nie ograniczają się wyłącznie do Netflix. Użytkownicy mogą nawet używać swoich aplikacji do odblokowywania BBC iPlayer UK, Amazon Prime, Hulu i innych bardziej popularnych VoD do strumieniowania online.

Najlepsze serwery ExpressVPN Netflix

Obcinacze sznurków i obserwatorzy, którzy korzystają z usług VoD, takich jak Netflix, często szukają dokładnych informacji o działających serwerach dla Netflix USA w Australii lub innych wersjach, takich jak USA, Wielka Brytania lub JP.

Wyeliminowałem kłopot związany z testowaniem różnych serwerów przez samych użytkowników, przeprowadzając kompleksową analizę. To powinno znacznie ułatwić ci odblokowanie Netflix. Poniżej znajduje się podsumowana forma listy serwerów ExpressVPN Netflix, która zapewnia dostęp do większości programów i filmów Netflix.

Lokalizacje serwerów Jakość świadczona
USA - Los Angeles 5 Ultra HD
USA - Los Angeles 4 Ultra HD
USA - New Jersey 3 HD
USA - New Jersey 2 HD
USA - Nowy Jork 2 Ultra HD
Wielka Brytania - Berkshire 2 Ultra HD
UK - Wembley HD
UK - Londyn HD
UK - Berkshire HD
Japonia - Tokio 1 HD
Japonia - Tokio 3 HD

Netflix US

Wersja Netflix US ma 1761 programów i 4091 filmów w swojej bibliotece (łącznie 5 852 tytuły). Aby odblokować, kliknij poziomą ikonę hamburgera, aby wyświetlić więcej lokalizacji.

Z czterech regionów wybierz “Ameryki” a następnie rozwiń listę dla “Stany Zjednoczone”. Powinieneś być w stanie zobaczyć wszystkie serwery dostępne z ExpressVPN w USA.

Lista serwerów ExpressVPN US dla Netflix

Utworzyłem poniżej listę dla “pracujący” serwery, które odblokowują Netflix. Ilekroć chcesz uzyskać dostęp do amerykańskiej biblioteki, po prostu połącz się z następującymi elementami:

 1. USA - Los Angeles 5 (Ultra HD)
 2. USA - Los Angeles 4 (Ultra HD)
 3. USA - New Jersey 3 (HD)
 4. USA - New Jersey 2 (HD)
 5. USA - Nowy Jork 2 (Ultra HD)

Poniżej możesz zobaczyć, z którym się łączyłem “Los Angeles - 5” i był w stanie odblokować “Thor: Ragnarok” płynnie, który jest dostępny tylko w bibliotece Netflix US.

ExpressVPN Odblokowanie Thor Ragnarok

Netflix UK

Wersja Netflix w Wielkiej Brytanii ma 1699 programów i 3906 filmów w swojej bibliotece (łącznie 5 605 tytułów). Aby go odblokować, przejdź do ExpressVPN’s pełne wykazy serwerów za pośrednictwem aplikacji.

Z czterech regionów, Wybierz “Europa” a następnie rozwiń listę dla “Zjednoczone Królestwo”. Powinieneś być w stanie zobaczyć wszystkie serwery dostępne z ExpressVPN w Wielkiej Brytanii.

ExpressVPN Netflix Lista serwerów w Wielkiej Brytanii

Utworzyłem poniżej listę dla “pracujący” serwery, które odblokowują Netflix UK. Kiedykolwiek chcesz uzyskać dostęp do biblioteki w Wielkiej Brytanii, po prostu połącz się z następującymi elementami:

 1. Wielka Brytania - Berkshire - 2 (Ultra HD)
 2. Wielka Brytania - Wembley (HD)
 3. Wielka Brytania - Londyn (HD)
 4. Wielka Brytania - Berkshire (HD)

Poniżej znajduje się zrzut ekranu, z którego nawiązałem połączenie “Wielka Brytania - Berkshire - 2” Serwer, abym mógł uzyskać dostęp “Poldark” (dostępne tylko w bibliotece Netflix UK).

ExpressVPN Unblocking UK Poldark

Netflix JP

Większość osób poszukujących serwerów ExpressVPN Asia dla Netflix robi to, aby uzyskać dostęp do wersji JP-EN, która ma 1308 programów i 4326 filmów (W sumie 5634 tytuły), druga co do wielkości liczba tytułów we wszystkich bibliotekach regionalnych.

Aby uzyskać dostęp do biblioteki, kliknij “Azja i Pacyfik” region w menu lokalizacji ExpressVPN i rozwiń listę dla “Japonia”.

Serwery ExpressVPN Netflix Japan

Utworzyłem poniżej listę dla “pracujący” serwery, które odblokowują Netflix JP. Kiedykolwiek chcesz uzyskać dostęp do biblioteki JP, po prostu połącz się z następującymi elementami:

 1. Japonia - Tokio 1 (HD)
 2. Japonia - Tokio 3 (HD)

Poniżej możesz zobaczyć, z którym się łączyłem “Japonia - Tokio - 1” i był w stanie odblokować “Jiro Dreams of Sushi” niezwykle płynnie, co jest dostępne tylko w bibliotece Netflix JP.

ExpressVPN Odblokowanie JP Jiro Dreams of Sushi

FAQ

ExpressVPN nie działa z Netflix?

Jeśli masz problemy z dostępem do Netflix przez ExpressVPN, może to być po prostu błąd serwera. To jest powód, dla którego stworzyłem ten przewodnik; dzięki czemu użytkownicy mają dostęp do najlepszych serwerów ExpressVPN współpracujących z Netflix z dowolnego miejsca na świecie!

Czy są jakieś alternatywy dla ExpressVPN Netflix?

Testowałem niezliczoną liczbę usług VPN pod kątem odblokowania usługi VoD, ale tylko dwie nazwy wydają się być najbardziej niezawodne. Jeden to ExpressVPN, a drugi to NordVPN dla Netflix. Spróbuj tego drugiego, jeśli nie jesteś zadowolony z tego pierwszego!

Podsumowanie

W ten sposób dochodzę do końca przewodnika po najlepszych serwerach Netflix ExpressVPN. Ma to na celu pomóc użytkownikom w zdobyciu wiedzy na temat “pracujący” serwery umożliwiające dostęp do Netflix w USA, Wielkiej Brytanii i Japonii.

Niezależnie od tego, jeśli napotkasz jakieś problemy / problemy, nie wahaj się upuścić komentarza poniżej. Pomóż też bratu, udostępniając ten przewodnik innym fanatykom streamingu!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me