Czy CyberGhost działa z Netflix? Najlepsze obejście Netflix dla CyberGhost

W dzisiejszych czasach świat ogarnął szał Netflix. Jako witryna do przesyłania strumieniowego’subskrypcje gwałtownie wzrosły przez dach, ludzie mogą’t wystarczająco dużo strony internetowej i jej niesamowitych repozytoriów najlepszych programów telewizyjnych i filmów.

Ale wiesz co? Nawet te tysiące godzin dostępnych treści wciąż nie wystarczą, aby zadowolić ludzi’pragnienia; dlatego szukają teraz usług VPN, które mogą odblokować Netflix US, aby uzyskać dostęp do jeszcze większej ilości treści niż kiedykolwiek wcześniej!

Jednak nie wszystkie sieci VPN działają z Netflix, a naszą misją jest informowanie użytkowników, którzy pracują, a którzy nie’t, a dzisiaj dokonamy przeglądu CyberGhost Netflix, aby ustalić, czy to’Najlepszy VPN dla Netflix, czy nie!

Zacznijmy od tego?

Czy CyberGhost działa z Netflix? - Spis treści

 1. Jak oglądać Netflix za pomocą CyberGhost?
 2. Czy aplikacja CyberGhost Desktop działa z Netflix?
 3. Czy aplikacja mobilna CyberGhost działa z Netflix?
 4. Jak mogę odblokować Netflix US i inne biblioteki za pomocą CyberGhost VPN??
 5. Dlaczego Don’t Netflix Praca z Cyberghost?
 6. Czy powinienem kupić CyberGhost VPN dla Netflix, czy nie?
 7. Najlepsze obejście VPN CyberGhost Netflix

Jak oglądać Netflix za pomocą CyberGhost?

Netflix ma biblioteki z ograniczeniami geograficznymi na wypadek, gdybyś to zrobił’nie wiem. Więc treść dostępna w twoim kraju’wygrała wersja Netflix’t będzie taki sam jak ten oferowany w innych krajach. Niektóre programy i filmy będą brakować w każdym stanie, więc najlepszym rozwiązaniem jest połączenie się z Netflix US, który oferuje największe repozytoria programów telewizyjnych i filmów na świecie.

Jednak to nie jest’tak proste, jak się wydaje, i to’ponieważ Netflix wprowadził zakaz VPN na swojej stronie, aby uniemożliwić ludziom przechodzenie do bibliotek w innych krajach, przez co większość VPN jest nieskuteczna na platformie.

Dzisiaj testujemy CyberGhost’możliwości przeciwko zakazowi Netflix VPN, aby sprawdzić, czy ta sieć VPN jest odpowiednia dla użytkowników, którzy chcą subskrybować usługę z tej przyczyny.

W tym celu pobraliśmy klienta Windows z CyberGhost’co znaleźliśmy:

 • Netflix US został odblokowany, ale zdarza się to średnio tylko 3 razy na każde pięć prób.
 • Prędkości przesyłania strumieniowego były wystarczająco dobre, aby obsługiwać przesyłanie strumieniowe wysokiej jakości.
 • Awarie w serwisie były rzadkie.

Czy aplikacja CyberGhost Desktop działa z Netflix?

Tak, aplikacja komputerowa, z którą przede wszystkim testowaliśmy CyberGhost dla Netflix, działała wystarczająco dobrze, aby odblokować Netflix.

Przerażający błąd serwera proxy pojawił się minimalnie i można go szybko zlikwidować, ponownie podłączając maksymalnie dwa razy.

Jeśli chcesz korzystać z Netflix z aplikacją CyberGhost, to tutaj’jak możesz to zrobić:

 • Idź do CyberGhost’s stronie internetowej i kup subskrypcję
 • Upewnij się, że masz poświadczenia VPN, a następnie kontynuuj pobieranie aplikacji komputerowej
 • Po pobraniu zainstaluj aplikację w systemie, a po zakończeniu wprowadź dane uwierzytelniające użytkownika
 • Teraz wybierz opcję o nazwie ‘Odblokuj przesyłanie strumieniowe” (Ta opcja działa tylko na koncie premium)

Aplikacja CyberGhost odblokowuje przesyłanie strumieniowe

 • Kliknij Odblokuj Netflix, a będziesz cieszyć się ulubioną zawartością Netflix w USA w mgnieniu oka!odblokuj Netflix

W tej chwili dostawca oferuje również fantastyczną ofertę na Halloween, której cena wynosi zaledwie 3,5 USD miesięcznie za dwuletni plan!

Oferta Halloween na CyberGhost

Oto szczegóły wszystkich jego planów cenowych:

 • Abonament miesięczny: 12,99 USD
 • Abonament roczny: 6,49 USD / miesiąc
 • Dwuletni abonament: 3,5 USD / miesiąc

Plany cenowe CyberGhost

Czy aplikacja mobilna CyberGhost działa z Netflix?

Rozczarowujące jest to, że aplikacja CyberGhost na urządzenia mobilne z Androidem nie jest zalecana, jeśli chcesz uzyskać do niej dostęp lub odblokować Netflix. Nie zadziałało’działał zgodnie z oczekiwaniami i udało się odblokować witrynę tylko dwa razy w 13 próbach, co jest poważnie poza zasięgiem.

Dla tych, którzy chcą odblokować Netflix na Androida, musisz przeczytać nasz przewodnik po Best VPN dla Netflix, aby uzyskać lepszy wgląd w dostępne opcje!

Jak mogę odblokować Netflix US i inne biblioteki za pomocą CyberGhost VPN??

CyberGhost’Aplikacja kliencka dla systemu Windows jest wyposażona w sześć dedykowanych przycisków funkcji, z których każdy służy do określonego celu’jest tam również do przesyłania strumieniowego.

Klikniesz go, a otworzy się lista witryn, które klient natychmiast odblokuje dla Ciebie.

Netflix jest zwykle pierwszym na liście, więc kliknęliśmy go, aby go włączyć.

Teraz odwiedziliśmy Netflix i szukaliśmy “Była maszyna” i “Star Wars: The Last Jedi” ponieważ są to tytuły, które są zwykle dostępne tylko w amerykańskiej wersji Netflix

Te dwa filmy były dla nas dostępne, więc możemy śmiało powiedzieć, że CyberGhost Netflix działa. Chociaż jego wydajność nie jest 10/10, ale to’jest do zaakceptowania, ponieważ nawet jednorazowe odblokowanie Netflix US to nie lada wyczyn, a dostawca zasługuje na uznanie za możliwość zapewnienia swoim użytkownikom takiej możliwości.

Możesz zmienić serwer z USA na dowolną inną dostępną lokalizację, klikając strzałkę w dół na “Netflix” opcja z poziomu aplikacji.

zmień serwer CyberGhost

Dlaczego Don’t Netflix Praca z Cyberghost?

Jak my’wspomniano również wcześniej, CyberGhost wygrał’t odblokuj Netflix we wszystkich twoich próbach (nawet w przypadku darmowych aplikacji). Będzie kilka trafień i chybień, ale ogólnie wydajność jest niezadowalająca, jednak tylko w aplikacji komputerowej.

Te błędy w odblokowaniu Netflix występują prawie w każdej innej najlepszej sieci VPN, która może odblokować Netflix, a to dlatego, że przekroczenie ograniczeń geograficznych i zakazu VPN na Netflix jest bardziej skomplikowane niż robienie tego na innych stronach. VPN musi ciężko pracować, aby obejść wszystkie te bloki, aby przejść przez to. Więc to’jest nieuniknione, że zostanie zatrzymany przez Netflix’s ograniczenia geograficzne raz na jakiś czas.

Czy powinienem kupić CyberGhost VPN dla Netflix, czy nie?

Odpowiedź zależy od używanego urządzenia, a nie od samej usługi. I to’Ponieważ CyberGhost odblokowuje Netflix najlepiej na urządzeniach stacjonarnych, takich jak Windows. Ale to’Na urządzeniach mobilnych jest prawie prawie okropny, więc połączenie należy do Ciebie. Jeśli lubisz oglądać Netflix na urządzeniach stacjonarnych, możesz wybrać CyberGhost, zdecydowanie zalecamy.

Ale nie’idź do niego, jeśli chcesz przesyłać strumieniowo witrynę na telefon komórkowy.

Najlepsze obejście VPN CyberGhost Netflix:

Nie ma opcji odblokowania VPN przez Netflix’ogranicza się tylko do CyberGhost, ponieważ istnieje kilka innych dobrych opcji, na które możesz pójść. Jeśli nie’jak CyberGhost’W przypadku słabszych wyników w stosunku do Netflix, oto kilka najlepszych VPN, które mogą działać jako CyberGhost Netflix VPN Obejście:

 • ExpressVPN dla Netflix
 • NordVPN dla Netflix
 • PureVPN
 • Torguard

Wniosek:

CyberGhost to doskonała usługa VPN, a jej pulpitem jest dostawca’najlepszym rozwiązaniem, aby odblokować Netflix dla Ciebie. Jeśli jesteś jednym z tych szalonych użytkowników Netflix, którzy mogą’Jeśli masz dość oglądania tych niesamowitych programów i filmów, możesz wybrać CyberGhost i jeszcze bardziej wzmocnić swoje wrażenia z Netflix.

Jeśli jego wydajność nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz nadal skorzystać ze zwrotu pieniędzy, aby odzyskać swoje pieniądze!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me