PureVPN Firestick – Czy ta sieć VPN naprawdę spełnia Twoje zadanie?

Firestick szybko rośnie jako jedno z najlepszych urządzeń do przesyłania strumieniowego dla użytkowników, umożliwiając im strumieniowanie ulubionych treści w jakości HD na urządzeniach telewizyjnych na całym świecie! Ale czy wiesz, że możesz zwiększyć wartość, którą uzyskujesz z Firestick, po prostu dodając Best VPN?

PureVPN jest jednym z najlepszych kandydatów do tego celu ze względu na kompatybilną aplikację, niskie ceny i duży zasięg serwera! Chcesz wiedzieć więcej na ten temat? Oto nasza dedykowana recenzja PureVPN Firestick oferująca krytykę jego dedykowanej aplikacji na platformę, ceny i więcej przez BestVPN.co!

Dlaczego PureVPN jest niezbędny do streamingu Firestick?

Niezależnie od tego, czy korzystasz z dedykowanego urządzenia do przesyłania strumieniowego, takiego jak Firestick, czy korzystasz ze swoich ulubionych stron do przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, na konwencjonalnym urządzeniu, np. Twój smartfon, VPN szybko stają się niemal niezbędne w całym schemacie rzeczy.

Głównymi powodami tego są po pierwsze liczne problemy z prawami autorskimi do treści hostowanych w witrynach streamingowych, a po drugie ograniczenia geograficzne, które powodują, że te witryny streamingowe są poza zasięgiem przeciętnego użytkownika, ograniczając w ten sposób dostępne opcje przesyłania strumieniowego.

Użytkownicy don’zazwyczaj sprawdzają tło treści, które przeglądają, np. film, aby sprawdzić, czy jest dostępny w ich kraju legalnie, czy nie. Dzieje się tak głównie w witrynach i oprogramowaniu, które zapewnia bezpłatne przesyłanie strumieniowe treści, takich jak Popcorn Time, Kodi itp. I nawet jeśli zrobiono to nieświadomie, szpiedzy i trolle praw autorskich zawsze szukają takich nieszczęść, by sprowadzić na kogoś grzywnę lub legalne spory sądowe.

Trolle i szpiedzy z prawami autorskimi próbują wyśledzić twoje IP, jeśli ty’ostatnio oglądaliśmy takie treści, a jeśli je zdobędą, informacje prawne wkrótce będą dostępne. Wyobraź sobie niedogodności spowodowane tylko tym, że nie zrobiłeś tego’t wiedzieć o ochronie praw autorskich do filmu, który oglądałeś pasywnie w leniwe niedzielne popołudnie.

Wiele witryn do przesyłania strumieniowego zostało obecnie objętych ograniczeniami geograficznymi np. Netflix, Hulu, Amazon Prime, MatchTV itp. Albo don’oferować część swoich treści w kraju, jak w przypadku Netflix, lub nie są one w ogóle dostępne w danym regionie, jak w przypadku usług takich jak Hulu, MatchTV lub nawet Amazon Prime.

Streaming Sevices dostępne w 2018 roku

Nawet jeśli masz dedykowane urządzenie do przesyłania strumieniowego, takie jak Firestick, problemy te mogą znacznie się wydłużyć i nie docenić całego doświadczenia. Ale jest jedna rzecz, która może cię uratować przed wszystkimi takimi niepotrzebnymi uciążliwościami, a mianowicie VPN.

Sieci VPN nie tylko chronią Twój adres IP, chroniąc twoją anonimowość w Internecie, ale mogą również pomóc w ominięciu ograniczeń geograficznych dotyczących usług przesyłania strumieniowego, rozszerzając w ten sposób dostępne opcje rozrywki.

Jednak niewiele usług VPN jest wystarczająco niezawodnych, aby wykonać oba te zadania, ponieważ ich wykonywanie stało się znacznie trudniejsze. Witryny do przesyłania strumieniowego uzupełniają teraz swoje ograniczenia geograficzne o zakazy VPN, które sprawiają, że prawie wszystkie VPN są bezużyteczne na ich stronie. A trolle chronione prawem autorskim coraz trudniej znajdują nowe sposoby na przebicie się przez ochronną ochronę oferowaną przez VPN.

To zawęziło użytkownika’Wybór w branży VPN dotyczy tylko kilku wybranych dostawców, którzy nadal zapewniają użytkownikom wydajność, której szukają, a wśród nich jest popularny dostawca o nazwie PureVPN. W tym przewodniku my’Omówię szczegółowo, w jaki sposób PureVPN pozwala wydobyć znacznie lepszą wartość i uzyskać lepsze wrażenia na Firestick.

PureVPN Firestick

Uzyskaj PureVPN teraz

PureVPN .apk dla Firestick

Plik apk nie różni się zbytnio od rzeczywistej aplikacji na Androida, z tą różnicą, że plik apk nie jest dostępny w Google Play.

Postępując zgodnie z tą samą procedurą sideloading aplikacji Android na Firestick, wystarczy zastąpić część aplikacji Android na plik .apk.

Najlepszym i najłatwiejszym sposobem zainstalowania aplikacji VPN na Firestick za pomocą tej metody jest aplikacja Downloader. Możesz przeczytać więcej o tej metodzie szczegółowo w naszym przewodniku Firestick VPN tutaj.

Jak zdobyć PureVPN dla Amazon Firestick, Fire TV i Fire Cube

Kupowanie dowolnej sieci VPN jest obecnie dość prostym zadaniem i to samo dotyczy PureVPN.

Jeśli chcesz uzyskać subskrypcję tego potężnego i kompatybilnego dostawcy VPN dla Firestick, musisz wykonać następujące kroki:

 1. Odwiedzić PureVPN.com
 2. Przejdź do opcji cenowej z paska górnego menuWybierz ceny na górze
 3. Kliknij Plan cenowy, który najlepiej odpowiada Twojemu budżetowiPlany cenowe PureVPN
 4. Zapłać za plan taryfowy za pomocą dowolnej z wielu wymienionych metod płatnościMetody płatności PureVPN
 5. Uzyskaj poświadczenia użytkownika

Kiedyś ty’Po uzyskaniu poświadczeń użytkownika sposób instalacji PureVPN dla Firestick jest nieco inny niż w przypadku, gdybyś miał dostęp do VPN dla konwencjonalnego urządzenia, takiego jak smartfon z Androidem. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o szczegółowym procesie instalacji PureVPN na Firestick.

Uzyskaj PureVPN teraz

Jak zainstalować PureVPN dla Amazon Firestick, Fire TV i Fire Cube:

Kompatybilne aplikacje VPN dla Firestick są darem niebios, ponieważ zapewniają tak wiele wrodzonej funkcjonalności i kompatybilności. Pozwala to znacznie poprawić sposób, w jaki chcesz wchodzić w interakcje z VPN, biorąc pod uwagę Twoje potrzeby związane z przesyłaniem strumieniowym na urządzeniu Firestick,

Oto krok po kroku sposób instalacji PureVPN’Aplikacja Firestick na urządzeniu w zaledwie dwie minuty:

 • Otwórz telewizor i podłącz do niego urządzenie Firestick
 • Uruchom “FireTV” app
 • Teraz pojawi się ekran główny dla FireTV. Odtąd musisz wybrać “App”, co można łatwo zrobić, naciskając przycisk znajdujący się na środku pilota FireTV
 • W sklepie z aplikacjami przejdź do podmenu > Kategorie > Użyteczność
 • W sekcji narzędzia otwórz pasek wyszukiwania i wpisz “PureVPN”
 • Oficjalna aplikacja Firestick firmy PureVPN zostanie wyświetlona w wynikach wyszukiwania
 • Teraz wystarczy kliknąć “Otrzymać” opcja, a aplikacja rozpocznie pobieranie i instalowanie na urządzeniu
 • Zostanie wyświetlone powiadomienie o pomyślnej instalacji aplikacji i wystarczy kliknąć “otwarty” aby uruchomić aplikację
 • Teraz musisz podać nazwę użytkownika VPN i hasło, które otrzymałeś w wiadomości e-mail po zakupie PureVPN’subskrypcja
 • Teraz wybierz własny serwer lub kliknij “Smart Connect” opcję zezwolenia aplikacji na wybór serwera, a aplikacja zacznie działać!
 • Wróć do ekranu głównego, naciskając przycisk “Przycisk Home” na pilocie FireTV i przejdź do dowolnej aplikacji do przesyłania strumieniowego, która chce się odblokować!

Sideload PureVPN na Amazon Firestick:

Bez względu na to, czy nazywasz to jailbreak, czy Sideload, istnieje wiele innych sposobów używania PureVPN na Firestick. I podczas gdy my naprawdę don’widzę potrzebę tego, ponieważ PureVPN oferuje już dedykowaną aplikację dla platformy, a my powiemy ci, jak to zrobić.

Sideload PureVPN na Amazon Firestick

Naszą preferowaną metodą bocznego ładowania PureVPN na Firestick jest aplikacja na Androida o nazwie Apps2Fire, a oto jak to zrobić:

 • Pobierz oficjalną aplikację Apps2Fire wraz z aplikacją PureVPN na Androida ze sklepu Google Play
 • Po wykonaniu tej czynności uruchom FireTV i przejdź do “Ustawienia”> “System” > “Opcje programistyczne”
 • Teraz zobaczysz opcję zatytułowaną “Zezwalaj na aplikacje z nieznanych źródeł”. Włącz to.
 • Wróć do ekranu głównego FireTV
 • Wybierz “Ustawienia”> “O” > “Sieć”
 • Zobaczysz tutaj swój aktualny adres IP i musisz zanotować go do wykorzystania później
 • Zamknij FireTV i otwórz Apps2Fire na urządzeniu z Androidem
 • Wybierać “Ustawiać” i wprowadź tutaj ten sam adres IP, który masz na FireTV
 • Teraz przejdź do “Lokalne aplikacje” i wyszukaj aplikację PureVPN, a następnie wybierz “zainstalować”
 • Twój FireTV wyświetli powiadomienie z informacją, że aplikacja została pomyślnie zainstalowana na twoim urządzeniu FireTV
 • Ciesz się niezrównaną łącznością VPN i omiń ograniczenia geograficzne poprzez PureVPN na Firestick

Jeśli chcesz uzyskać więcej metod bocznego ładowania PureVPN na Firestick, możesz zapoznać się z naszym obszernym przewodnikiem po VPN dla Firestick.

Uzyskaj PureVPN teraz

Jak zwiększyć PureVPN’Prędkość w Firestick, zmieniając ustawienia protokołu?

Aby poprawić prędkość PureVPN na Fire TV Stick, potrzebnych jest kilka drobnych poprawek.

Aplikacja PureVPN na Firestick na ogół działa na protokole OpenVPN, ale niewiele osób wie, że istnieją dwie dodatkowe podopcje do wyboru w samym protokole OpenVPN, tj. UDP i TCP. I kiedy wygrałem’Wchodzę w szczegóły techniczne’Rzeczywista różnica między nimi, ale nadal będziesz zaskoczony, że zmiana na jedną z nich może mieć znaczący wpływ na Twoje prędkości Firestick.

Aby przełączać się między nimi, uruchom aplikację PureVPN na Firestick, a następnie odłącz ją, jeśli jest aktualnie połączona z serwerem. Teraz w prawym górnym rogu ekranu zobaczysz ikonę w kształcie koła zębatego, wskazującą opcje ustawień. Kliknij na niego, a następnie wybierz opcje dla “Wybierz protokół”.

Teraz są dwie opcje: UDP i TCP. Dla użytkowników Firestick doświadczających opóźnień, wysoce zalecane jest przejście na UDP, ponieważ jest bardzo bezpieczny, ale lekki, pozwalający na znacznie lepsze prędkości niż TCP.

Jak wylogować się z konta PureVPN na Firestick?

My don’radzimy wylogować się z aplikacji z jakiegokolwiek nieuzasadnionego powodu, tak jak robisz to na innych urządzeniach. Powodem tego jest to, że dość trudno jest wprowadzić dane logowania za każdym razem za pomocą pilota na Firestick za każdym razem, gdy chcesz korzystać z aplikacji.

Co więcej, urządzenia Firestick są w większości spersonalizowane, więc niewiele osób chciałoby się w niego wniknąć i istnieją bardzo ograniczone sposoby, dzięki którym ktoś może niewłaściwie korzystać z aplikacji PureVPN na Firestick, gdy jest pozostawiony bez nadzoru.

Po zainstalowaniu aplikacja zazwyczaj pozostaje automatycznie połączona, chyba że zastosujesz wymuszenie jej zamknięcia.

Ale jeśli nadal chcesz wylogować się z konta PureVPN w Firestick, wystarczy uruchomić PureVPN, kliknąć ikonę w kształcie koła zębatego i przejść do ustawień. Gdy pojawi się podmenu ustawień, przewiń w dół do dołu listy, a pojawi się opcja “Wyloguj”. Po prostu kliknij go pilotem FireTV, aby się wylogować.

Aby ponownie użyć aplikacji w późniejszym terminie, konieczne będzie ponowne wprowadzenie danych logowania.

Jest kompatybilny z PureVPN dla Firestick?

Jednym z najważniejszych aspektów zgodności VPN z Firestick jest to, że zapewnia on dedykowaną aplikację dla platformy. Obecnie niewiele VPN to robi, ponieważ Firestick jest niszową platformą, a większość dostawców nie’mają zasoby lub determinację, aby stworzyć dedykowaną aplikację, która zapewni lepszą kompatybilność VPN z platformą.

Obecnie jest mniej niż 5 dostawców, którzy oferują dedykowane aplikacje dla Firestick, a wśród nich jest PureVPN.

W ostatnim czasie PureVPN poświęcił wiele uwagi platformie, aby wcześnie przejąć inicjatywę, zanim inni ją nadrobią. Jego aplikacja jest dostępna w sklepie z aplikacjami Firestick, a jej instalacja jest również niezwykle łatwa.

Aplikacja jest dość nieskomplikowana w obsłudze, ponieważ oferuje prosty, intuicyjny interfejs użytkownika oraz dedykowaną funkcję dla platformy o nazwie “Smart Server Connect” co pozwala automatycznie połączyć się z najlepszym serwerem transmisji strumieniowej w danym momencie.

Wniosek

PureVPN oferuje ponad 2000 serwerów w aż 180 lokalizacjach na całym świecie, więc nigdy nie będziesz musiał martwić się o ograniczenia geograficzne dotyczące aplikacji strumieniowych w najbliższym czasie. Jest to jeden z najlepszych zakładów na zwiększenie ogólnej wrażliwości Firestick, więc zdecydowanie zalecamy wybranie go i pozwolenie sobie na większą przyjemność dzięki ulepszonym funkcjom rozrywkowym Firestick!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me