NordVPN Firestick – 3-minutowy przewodnik instalacji Amazon Fire TV

Z siedzibą w Panamie, NordVPN zgromadził niesamowitych fanów w branży VPN, dzięki swojej wyjątkowej prywatności, niezwykłym funkcjom i ogromnej bazie serwerów na całym świecie. VPN oferuje nawet wyjątkową kompatybilność, zapewniając aplikacje dla prawie wszystkich urządzeń / platform. Jedynym brakującym obszarem jest oferowanie aplikacji NordVPN Firestick, dlatego BestVPN.co poświęcił trochę czasu na znalezienie rozwiązania pozwalającego uzyskać VPN w Fire TV. Aby dowiedzieć się więcej o dostawcy, przeczytaj tę szczegółową recenzję NordVPN.


Czy NordVPN działa na Firestick?

Pomimo tego, że jest jedną z najbardziej znanych usług VPN na rynku, NordVPN nie wydała jeszcze oficjalnej aplikacji dla Firestick / Fire TV. Jednak nie czuj się rozczarowany, ponieważ tam, gdzie jest problem, zawsze możesz znaleźć rozwiązanie, szczególnie w przypadku techników takich jak my w pobliżu.

BestVPN.co wymyślił sposób, aby pobrać aplikację na urządzenia Firestick, bez problemów i stresu. Możesz przejść do sekcji instalacyjnej, aby dowiedzieć się więcej, lub kontynuować czytanie, aby dowiedzieć się więcej o tym, czy podejmujesz właściwą decyzję w NordVPN!

Przegląd Firestick NordVPN

Teraz wiemy już, że Amazon Firestick to niesamowite urządzenie, które jest niezwykle łatwe do skonfigurowania dla potrzeb rozrywki. Kilka minut po rozpakowaniu możesz zanurzyć się w obserwującym sesh z popcornem i przekąskami dookoła. Nowsze wersje jeszcze bardziej ułatwiają integrację z Amazon Alexa i umożliwiają komunikację między telewizorem.

NordVPN Firestick

Wszystko jest dobrze z samym urządzeniem, więc dlaczego potrzebujesz VPN, a co najważniejsze, dlaczego powinieneś wybrać NordVPN? Aby odpowiedzieć na to pierwsze, VPN może dać ci możliwość obejścia ograniczeń geograficznych i ochrony twojej tożsamości, jeśli przesyłasz pirackie treści. W tym drugim przypadku trzeba spojrzeć na poniższe powody (które są oczywiście dość przekonujące):

 1. Ochrona przed irytującymi / spamowymi reklamami - Jeśli korzystasz z wbudowanej przeglądarki Firestick, prawdopodobnie możesz odnosić się do ogromnej liczby reklam, które dręczą Twoje wrażenia na każdej stronie. Na szczęście dla Ciebie, NordVPN oferuje funkcję CyberSec. To natychmiast blokuje wszystkie irytujące wyskakujące okienka, automatycznie odtwarzane filmy i inne spamerskie treści, zwiększając prędkość ładowania strony.
 2. Zabezpieczenia przed atakami typu „phishing”, botnety i DDoS - Urządzenie, które Twoim zdaniem jest najmniej podatne na zagrożenia, zawsze ma największe szanse na włamanie. Pamiętaj, że osiągnęliśmy erę cyfrową, w której nawet telewizory są podatne na ataki hakerskie za pośrednictwem fałszywych stron internetowych. NordVPN zapewnia maksymalne bezpieczeństwo / ochronę poprzez natychmiastowe wykrywanie zagrożeń i blokowanie komunikacji między telewizorem a serwerem kontrolnym!
 3. Natychmiast blokuje niebezpieczne strony internetowe - Funkcja CyberSec regularnie skanuje adresy witryn w poszukiwaniu popularnych list odtwarzania, co zapewnia bezpieczeństwo przed wszelkimi fałszywymi witrynami internetowymi, które mają na celu nakłonić Cię do zakupu lub ujawnienia danych osobowych. Zapewnia to nie tylko odwiedzanie odpowiednich / bezpiecznych stron internetowych, ale także chroni przed wirusami / złośliwym oprogramowaniem itp.
 4. Wyjątkowe funkcje odblokowywania / przesyłania strumieniowego - Jedną z najlepszych rzeczy w korzystaniu z NordVPN na urządzeniach Firestick jest to, że otrzymujesz niezrównane możliwości przesyłania strumieniowego z dużą prędkością, jednocześnie otrzymując możliwość odblokowania witryn VoD z ograniczeniami geograficznymi na całym świecie. Przetestowaliśmy usługę odblokowania amerykańskiego serwisu Netflix za pomocą usługi nordvpn netflix i działała gładko jak diabli!

Przegląd Firestick NordVPN

NordVPN Firestick - 3-minutowy przewodnik instalacji Amazon Fire TV

NordVPN APK dla Firestick

Hack, o którym mówiliśmy wcześniej, aby uzyskać NordVPN na Firestick, polega na pobraniu pliku .apk. W Firestick dostępne jest oprogramowanie innych firm, które umożliwia ładowanie / instalowanie aplikacji na Androida, co ułatwia korzystanie z dobrego bezpieczeństwa i anonimowości w Internecie. Oto bezpośredni link do pobrania pliku .apk NordVPN na Androida.

Czy NordVPN działa na Firestick

NordVPN Firestick - 3-minutowy przewodnik instalacji Amazon Fire TV

Jak zainstalować NordVPN na Amazon FireStick

 1. Uruchomić Amazon Fire Stick i Kliknij na “Ustawienia” z ekranu głównego.NordVPN For Firestick
 2. Idź w prawo i odnaleźć “Urządzenie” opcja.NordVPN Firestick Reddit
 3. Zwój aż do “Opcje programistyczne”.Jaki system operacyjny to Fire Stick
 4. Włączyć “Aplikacje z nieznanych źródeł”.Czy możesz używać VPN na Amazon Fire Stick
 5. Pojawi się komunikat wyskakujący. Wybierz “Włączyć” opcja.Jak mogę pobrać NordVPN na Firestick
 6. Znajdź “Downloader” w Search, naciśnij “Otrzymać” i otwórz aplikację.Jak zainstalować NordVPN na Amazon FireStick
 7. Wybierz “Przeglądarka” i wpisz adres URL pobierania: https://nordvpn.com/download/android/.NordVPN Amazon FireStick
 8. Wybierz “Pobierz APK” i naciśnij “zainstalować” przycisk.NordVPN dla Amazon Fire TV
 9. Poczekaj na zakończenie instalacji. Uruchom aplikację i korzystaj z NordVPN na Firestick!NordVPN FAQ Firestick

Firestick Remote App do kontrolowania NordVPN

Ponieważ wersja NordVPN instalowana w Firestick jest oparta na interfejsie systemu operacyjnego Android, niektóre urządzenia mogą powodować problemy podczas nawigacji lub próby sterowania aplikacją. Aby obejść ten problem, możesz pobrać i zainstalować aplikację Remote for Fire TV, która jest dostępna w sklepie Amazon. Jako kolejną alternatywę możesz rozważyć wypróbowanie CetusPlay!

Firestick Remote App do kontrolowania NordVPN

NordVPN Firestick Reddit

W sytuacjach, w których musisz dowiedzieć się więcej na temat konkretnego produktu / usługi lub potrzebujesz pomocy w wykonaniu określonego zadania, nie ma lepszej opcji niż konsultacja z ekspertami w Reddit. Osoby pracujące w różnych branżach zawsze mogą znaleźć informacje na wszystkie tematy, w tym NordVPN Fire TV. Poniżej widać problemy redditora z wyborem serwera, który wydaje się być problemem z nawigacją. Podaliśmy już rozwiązanie polegające na użyciu pilota Amazon Fire TV.

[Pomoc] Nord VPN na Firestick - jak wybrać serwer? z firetvstick

NordVPN Firestick - 3-minutowy przewodnik instalacji Amazon Fire TV

NordVPN FAQ Firestick

Podczas korzystania z NordVPN na Firestick możesz napotkać różne problemy / błędy, które mogą wymagać rozwiązania problemu. W związku z tym wymieniliśmy niektóre często zadawane pytania, oparte na ciekawości użytkownika.

Jaki system operacyjny to Fire Stick?

Urządzenia Firestick i Fire TV używają własnej spersonalizowanej wersji systemu operacyjnego Android. To się nazywa “Fire OS” oferując dobry ogólny interfejs, który promuje intuicyjność i łatwość użytkowania, niezależnie od tego, na którym telewizorze go używasz.

Czy możesz używać VPN na Amazon Fire Stick?

Tak, zdecydowanie możesz użyć VPN na urządzeniach Amazon Fire Stick do odblokowywania stron internetowych, a nawet przesyłania strumieniowego pirackich treści, jeśli to konieczne. Jedynym problemem jest to, że jak dotąd niewielu dostawców oferuje dedykowaną aplikację Firestick, oprócz ExpressVPN i IPVanish.

Jak mogę pobrać NordVPN na Firestick?

Jeśli chcesz pobrać NordVPN na Fire TV, musisz pobrać plik .apk z głównej witryny lub odwiedzając Sklep Google Play. Urządzenie Firestick używa Fire OS, który jest oparty na systemie operacyjnym Android, dlatego oferuje pewne wsparcie dla aplikacji .apk innych firm.

Podsumowanie

Wymyślenie, jak zainstalować NordVPN na Firestick, zajęło nam dobre 2 godziny, po już dokładnej i kompleksowej analizie dostawcy niekompletnej. Mamy nadzieję, że nasz przewodnik pomoże rozwiązać problem z konfiguracją NordVPN na urządzeniach Firestick, abyś mógł cieszyć się najwyższym poziomem anonimowości / prywatności w Internecie. Niezależnie od tego, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, nie wahaj się komentować poniżej

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me