Najlepšie VPN pre Torrenting: Stiahnite si Torrenty bezpečne

Najlepšie VPN pre Torrenting

Ak chcete zostať neviditeľní pre lovcov autorských práv a miestnych poskytovateľov internetových služieb pri sťahovaní torrentov, potrebujete spoľahlivú službu VPN. Nižšie nájdete odporúčania na tie najlepšie pre uTorrent / bitTorrent:

Contents

Najlepšie VPN služby pre torrent

 1. zažívacie: Náš najlepší výber pre torrentery. Dostupné sú špecifické servery P2p. K dispozícii za 2,25 USD / mesiac .
 2. Surfshark: Najlepšie finančne dostupné VPN pre zdieľanie P2P / súborov. Vysoké rýchlosti sťahovania torrentov. Náklady 1,99 USD / mesiac (+ 3 mesiace zadarmo).
 3. ExpressVPN: Hodnota VPN nabitá na torrenting. Žiadne obmedzenie šírky pásma alebo obmedzenie rýchlosti. K dispozícii za 8,32 dolárov / mesiac
 4. CyberGhost: Rýchla a bezpečná sieť VPN pre pirátov. “Torrent anonymne” režim je k dispozícii. Cena začína na $ 2,75 / mesiac
 5. PureVPN: Vzostupná trendová VPN na torrenting. Na zdieľanie súborov sú k dispozícii dedikované servery. K dispozícii za 2,91 $ / mesiac

5 najlepších VPN pre Torrenting v roku 2023

Po analýze a porovnaní ich nákladov, hodnotení dôveryhodnosti a výkonu / funkcií P2P si pozrite týchto 5 najlepších sietí VPN na podrobný popis torrentov:

1. Ivacy

Ivacy sa radí na prvé miesto pre Torrenting VPN

 • Cena: 2,25 USD / mesiac
 • Hodnotenie dôveryhodnosti: 4.8

Spoločnosť Ivacy, ktorá má sídlo v Singapure a bola uvedená na trh v roku 2007, konečne získala povesť, ktorú si zaslúži. Väčšina to nevie, ale poskytovateľ je zodpovedný za vytvorenie koncepcie Split Tunneling, ktoré je dnes také známe.

Poskytovateľ ponúka najlepšie funkcie pre používateľov v Číne a poskytuje vysoké rýchlosti, čím sa osvedčila ako spoľahlivá VPN pre torrentery. Ponúka dedikované servery pre aktivity p2p, rovnako ako pre streamingové platformy ako Netflix a Disney Plus.

Ak ich chcete získať, môžete sa obrátiť na ich nepretržitú podporu živého chatu rovnako ako ja. Poskytnú vám vyčerpávajúci zoznam serverov na pokračovanie vo vašich aktivitách v oblasti torrentingu bez akýchkoľvek právnych problémov alebo zásahov od vášho poskytovateľa internetových služieb..

Na šifrovanie používa spoločnosť Ivacy AES-256-CBC so štandardným kľúčom RSA-2048 na pripojenie OpenVPN. Protokolovanie relácie prebieha, ale jeho platnosť vyprší po 48 hodinách. Ak chcete získať najlepšiu ponuku VPN, choďte na dvojročný plán, ktorý začína na 1,99 USD / mesiac. (účtované 48 dolárov).

Možnosti predplatného Ivacy

 1. Mesačné predplatné: 9,95 dolárov
 2. Ročné predplatné: 3,33 $ / mesiac (40 dolárov sa účtuje raz)
 3. 2-ročné predplatné: 2,25 $ mesačne (48 dolárov sa účtuje raz)

Alebo si prečítajte podrobnejšie informácie o poskytovateľovi prečítaním tohto prehľadu nevyhnutnosti

2. Surfshark

Logo Surfshark

 • Cena: $ 1,99 / mo
 • Hodnotenie dôveryhodnosti: 4.4

Cenovo dostupná VPN čo je vysoko odporúčané na zdieľanie súborov Peer-to-Peer. Nováčik Surfshark dodržiava svoj prísľub bezpečného torrentovania. Prináša to aj ďalšiu míľu a ponúka neobmedzenú šírku pásma a súčasné pripojenia a robustnú funkciu Kill Switch.

K dispozícii je zoznam špeciálnych serverov P2P, ale torrentovanie je povolené na všetkých serveroch aj v zakázaných krajinách. Surfshark môže tiež presmerovať prenos na špeciálne servery P2P v Kanade alebo Holandsku.

Najprv nezabudnite prepnúť protokol z IKEv2 na OpenVPN (UDP), aby ste mohli získať silné šifrovanie na vojenskej úrovni prostredníctvom AES-256-CBC alebo AES-256-GCM..

Pretože BVI je bezpečné útočisko, môžete prepadnúť s veľkým pokojom a tiež sa pohodlne dozvedieť, že Surfshark má silné pravidlá týkajúce sa torrentovania a neprihlásenia. Ponúka dokonca vypínač zabíjania.

Pri testovaní rýchlosti serverov USA na P2P / torrenting na uTorrent, Surfshark dodal 87.39Mbps stiahnuť a 60.63Mbps nahrať v priemere. Vôbec nie zlé.

Možnosti prihlásenia na surfshark

 1. Mesačné predplatné – 11,95 dolárov / mesiac
 2. Ročné predplatné – 5,99 $ / mesiac
 3. Predplatné na 2 roky – 1,99 USD / mesiac

Alebo si prečítajte viac informácií v našej podrobnej recenzii Surfshark

3. ExpressVPN

Logo ExpressVPN

 • Cena: 8,32 USD / mesiac 6,67 $ / mesiac.
 • Hodnotenie dôveryhodnosti: 4.8

Univerzálny a najrýchlejší ExpressVPN ponúka výnimočné možnosti p2p pre používateľov uTorrentu. Aj keď neexistuje špeciálny zoznam serverov torrent, stále si môžete vychutnať vysoké rýchlosti na akomkoľvek mieste.

Používa protokol OpenVPN (TCP a UDP) pre p2p a poskytuje šifrovanie pomocou dvoch rôznych šifrov: AES-256-CBC a AES-256-GCM, aby ste tiež dostali maximálnu bezpečnosť.

Pridajte túto možnosť do bezpečnej jurisdikcie BVI a overte politiku neprihlásenia, ktorú by turecké orgány nemohli obísť, a môžete sa cítiť úľavou, že ExpressVPN je vynikajúcou voľbou na stiahnutie torrentov..

Nehovoriac o tom, že poskytovateľ je v bezpečí pred únikmi adries WebRTC / DNS / IP a funkcia prepínača zabíjania zázrakov chráni vašu identitu, ak sa vaša VPN odpojí počas zdieľania súborov p2p / súborov.

Pri testovaní rýchlosti serverov USA na p2p / torrenting na uTorrent, ExpressVPN dodané 85.29Mbps stiahnuť a 76.92Mbps odovzdajte a znova objasnite, že dostanete vysoké rýchlosti.

Možnosti predplatného ExpressVPN

 1. Mesačné predplatné: 12,95 dolárov sa účtuje raz
 2. Polročné predplatné: 9,99 $ mesačne
 3. Predplatné na 12 mesiacov: 8,32 dolárov mesačne

Ak si chcete prečítať túto recenziu ExpressVPN, získajte ďalšie informácie o poskytovateľovi

4. CyberGhost

Logo CyberGhost

 • Cena: 2,75 USD / mesiac
 • Hodnotenie dôveryhodnosti: 4.7

Obvykle odporúčam CyberGhost pre potreby odblokovania používateľov, ale jeho testovanie na uTorrent ukázalo, že je to skutočne skvelá voľba na bezpečné a rýchle stiahnutie torrentov..

Podobne ako Ivacy a Surf, CyberGhost ponúka špeciálny p2p zoznam serverov. Prístup k nim získate zadaním “p2p” do vyhľadávacieho panela v ľavom hornom rohu klienta Windows.

Tieto servery využívajú protokol OpenVPN (UDP) a šifrovanie sa poskytuje prostredníctvom šifry AES-256, šifrovania kľúča RSA-4096 a autentizácie hash SHA384.

Poskytovateľ je tiež oslobodený od všetkých únikov adries WebRTC / DNS / IP, ponúka proxy server SOCKS5 na zrýchlenie torrentov a automatický vypínač zabíjania na ochranu vašej identity.

Pri testovaní rýchlosti servera USA na p2p / torrenting na uTorrente dodal CyberGhost 74.22Mbps stiahnuť a 70.29Mbps nahrať. Sťahovanie torrentov bolo rýchle a bez oneskorenia.

Možnosti predplatného Cyberghost

 1. Mesačné predplatné: 12,99 $ mesačne
 2. Ročné predplatné: 5,99 $ mesačne
 3. Dvojročné predplatné: 3,69 USD mesačne
 4. 3-ročné predplatné: 2,75 $ mesačne

Alebo si prečítajte podrobnejšiu analýzu v tejto recenzii CyberGhost

5. PureVPN

Logo PureVPN

 • Cena: 2,91 $ / mesiac
 • Hodnotenie dôveryhodnosti: 4.7

Existuje dôvod, prečo volám službu PureVPN s funkciami. Pokiaľ ide konkrétne o torrenting, je to jeden z mála poskytovateľov, ktorí ponúkajú funkciu P2P Port Forwarding, ako doplnok za 0,99 dolárov.

Dozviete sa, ako ho nakonfigurovať na zrýchlenie sťahovania uTorrentu, čo funguje dobre v spojení s “Zdieľanie súborov” režim dostupný všetkým klientom.

Poskytovateľ používa pre svoje p2p servery OpenVPN (UDP) a šifrovanie je dostupné prostredníctvom šifrovania AES-256, šifrovania kľúča RSA-4096 a autentizácie hash SHA384.

Pravidlá protokolovania môžu byť trochu mätúce, ale funkcie ako SOCKS5 Proxy, Split Tunneling, Automatické vypínanie zabíjania a Preposielanie portov mu dávajú výhodu nad ostatnými názvami..

Pri testovaní rýchlosti servera USA v USA na p2p / torrenting na uTorrent, PureVPN poskytuje v priemere 81.88Mbps a 69.71Mbps nahrávanie.

Najlepšie ponuky PureVPN

 1. 1 mesačný plán – 10,95 $ / mesiac.
 2. 1-ročný plán – 5,18 USD / mesiac.
 3. 5-ročný plán – 2,91 $ / mesiac (účtované 99,00 $ raz)

Alebo si prečítajte viac informácií v našej podrobnej recenzii PureVPN.

Ako som vybral najlepšiu VPN na torrent (kritériá hodnotenia)?

Ak na sťahovanie torrentov používate uTorrent, pravdepodobne to viete VPN predplatené služby by mali ponúkať rýchle rýchlosti sťahovania a neobmedzenú šírku pásma. Pri hodnotení VPN VPN p2p je však potrebné zvážiť aj ďalšie faktory. Posúdil som každého poskytovateľa na základe:

 1. Príslušnosť – Ak má poskytovateľ sídlo v aliancii alebo krajine Eyes 5/9/14 so súborom invazívnych zákonov o uchovávaní údajov, nie je vhodné sťahovať na server uTorrent..
 2. Miesta servera –Najlepšie siete VPN vám poskytujú veľké množstvo umiestnení na serveri, ktoré využívajú rýchle rýchlosti a zároveň sa zapájajú do sťahovania súborov p2p / torrent..
 3. Bez únikov – Musíte sa ubezpečiť, že poskytovateľ nemá žiadne úniky údajov WebRTC / DNS / IP; v opačnom prípade budete musieť zaplatiť vysoké pokuty.
 4. Rýchlostný výkon – VPN by mala ponúkať vysoké rýchlosti počas celého dňa, aby ste využili maximálne pohodlie.
 5. Šifrovacia sila – Poskytovatelia internetových služieb môžu jasne vidieť prebiehajúcu nezákonnú aktivitu zdieľania súborov, ak vaše pripojenie nie je chránené. Silné šifrovanie chráni vašu identitu.

Ako zrýchliť sťahovanie uTorrent pomocou VPN

Pokiaľ ide o sťahovanie torrentov z uTorrentu, často vás môže frustrovať zlá rýchlosť pripojenia. Dôvodov zlého výkonu torrentingu môže byť veľa.

Ak však už máte rýchlu sieť, sú k dispozícii určité vylepšenia na zvýšenie celkovej rýchlosti. Ak chcete zvýšiť rýchlosť sťahovania uTorrent, postupujte podľa nasledujúcich pokynov:

Stiahnite si torrenty s vysokým počtom sejačiek

Keď si stiahnete torrent, klient uTorrent uchopí pitvaný súbor z rôznych počítačov. Toto sú sejačky, ktoré zdieľajú súbor aj po dokončení sťahovania.

Ak chcete zvýšiť rýchlosť sťahovania, vyhľadajte na torrentu viac sejačiek, ale tiež sa pozrite na komentáre na nasledujúcej stránke. Názory ostatných pomáhajú zistiť, či je torrent bez vírusov / škodlivého softvéru.

Stiahnite si torrenty s vysokým počtom sejačiek

Nakonfigurujte “Bandwidth” Nastavenia pre maximálnu rýchlosť

Ďalším spôsobom, ako zvýšiť rýchlosť sťahovania na uTorrent, je ísť zmeniť nastavenie šírky pásma.

 1. Klikni na “možnosti” v ľavom hornom rohu.
 2. Posuňte zobrazenie nadol a kliknite na ikonu “Preferencie”.
 3. Vyhľadajte a otvorte kartu označenú “Bandwidth”.
 4. Obmedzte svoju globálnu rýchlosť nahrávania a sťahovania jednoducho zmenou hodnôt v každom poli.

Odporúčame vám, aby ste mieru globálneho nahrávania udržali na úrovni 80% rýchlosti nahrávania, t. J. 14 kb / s. Pokiaľ ide o mieru globálneho sťahovania, zmeňte hodnotu na a “0”.

Ďalším hackom, ktorý môžete použiť na zvýšenie rýchlosti aplikácie, je zmena počtu pripojení, aby nedošlo k preťaženiu. Pre mnohých nižšie uvedené nastavenia fungovali celkom dobre.

 1. Globálny maximálny počet pripojení nastavte na 2300
 2. Nastavte maximálny počet pripojených rovesníkov na torrent
 3. Nastavte počet nahraných slotov na torrent na 14

uTorrent konfiguruje nastavenia šírky pásma

Priame pripojenie k semenám

Často sejačka’Nastavenia brány firewall často bránia procesu očkovania a bránia aplikácii uTorrent získať akékoľvek údaje na stiahnutie zo súboru Torrent.

Teraz nie je možné prekonfigurovať všetky sejačky’ nastavenia brány firewall, ale môžete povoliť klientovi uTorrent získať všetky údaje priamo bez zásahu z brán firewall:

 1. Prejdite na stránku “možnosti” menu a vyberte “Preferencie”.
 2. Otvor “pripojenie” kartu zľava
 3. check “Povoliť mapovanie portov UPnP”
 4. kliešť “Povoliť mapovanie portov NAT-PMP”.

uPripojenie priamo na semená

Pridajte výnimku k bráne Windows Firewall

Brána Windows Firewall môže blokovať klienta torrent a prerušiť sťahovanie a sejačky prichádzajúce z pripojení BitTorrent. To bráni celému zážitku z torrentu.

Ak sa chcete problému zbaviť, môžete “pridať výnimku do brány firewall” priamo z aplikácie uTorrent, čím sa zvýšia celkové rýchlosti. Môžete to urobiť tak, že prejdete na Možnosti > Preferencie > pripojenie.

uTorrent pridanie výnimky do brány firewall

Zmeňte všeobecné nastavenia na optimalizáciu uTorrent

Ako ďalšiu možnosť na zvýšenie rýchlosti sťahovania uTorrentu zvážte zmenu všeobecných nastavení klienta uTorrent..

Môžete to urobiť tak, že prejdete na Možnosti > Preferencie > General. Po dokončení skontrolujte “Pripojte!! Ud k neúplným súborom” a “Vopred priradiť všetky súbory” možnosti.

uTorrent Zmena všeobecných nastavení

Pridajte do svojich súborov Torrent ďalšie sledovače

Sledovače sú užitočné na optimalizáciu a zvýšenie rýchlosti sťahovania torrentov. Pridanie nových sledovačov zlepší váš zážitok z torrentu, pretože k vášmu pripojeniu pridajú nové osivá / rovesníky.

Tento proces zahŕňa pridanie nových odkazov na existujúce sledovače konkrétneho súboru torrent. Ak chcete pridať nové, postupujte podľa pokynov uvedených nižšie:

 1. Pravým tlačidlom myši kliknite na torrent súbor a kliknite na “vlastnosti”
 2. Pod “všeobecný” na karte bude zoznam sledovačov.
 3. Prejdite na koniec stránky, kde nie je žiadny text.
 4. Prilepte sledovače z tohto odkazu do prázdneho priestoru.

uTorrent pridanie ďalších sledovačov

Najlepšie umiestnenia VPN pre zdieľanie súborov P2P

Ak si veľa stiahnete na uTorrent, možno vás bude zaujímať, ako získať čo najvyššiu rýchlosť a ako získať najrýchlejší roj p2p.

VPN to môže ľahko urobiť, ale musíte tiež poznať správne servery, na ktoré sa chcete pripojiť. Torrent rýchlosti sú najrýchlejšie v nasledujúcich krajinách:

Lotyšsko Grécko
Bulharsko Srbsko
Litva Írsko
Chorvátsko Rumunsko
španielsko Švédsko

Právne problémy týkajúce sa obťažovania a pokuty za porušenie zákona P2p

Torrenting sám osebe je legálny pre všetky účty vo väčšine krajín na celom svete. Je to nezákonná činnosť, iba ak sa zapájate do sťahovania obsahu chráneného autorskými právami.

Ak sa chcete dozvedieť viac o druhu a závažnosti právnych poplatkov, ktorým môžete čeliť, musíte poznať príslušné zákony týkajúce sa pirátstva vo vašej krajine..

Tu je prehľad právnych zákonov a problémov, ktorým môžete čeliť, ak sa dopúšťate pirátstva:

Spojené štáty americké

USA sú domovom vysoko rozvinutého právneho režimu upravujúceho otázky pirátstva. Krajina má veľmi prísny postoj k sťahovaniu nelegálneho obsahu akýmkoľvek možným spôsobom.

Väčšina médií chránených autorskými právami vlastní veľké firemné domy, ako sú Disney, Warner Bros, Fox, Sony a podobne, takže často majú dostatok finančných prostriedkov, aby mohli prejsť súdnymi spormi všetkého druhu.

Pirátstvo v USA môže viesť k právnym postihom až do päť rokov odňatia slobody a pokutám vo výške 250 000 dolárov.

Kanada

Táto susedná krajina USA nie je tak prísna, pokiaľ ide o trestanie ľudí, ktorí sa dopúšťajú pirátstva. Jeho zákony týkajúce sa pirátstva existujú, ale sú rovnako laxné ako hranice, t’nechytím sa veľa

Jediným relevantným zákonom, ktorý sa zaoberá porušovaním autorských práv v Kanade, je “Zákon o modernizácii autorských práv”. Podľa tohto zákona môžu poskytovatelia internetových služieb posielať oznámenia porušovateľom autorských práv.

Maximálny počet, ktorý môže držiteľ autorských práv urobiť, je žalovať stranu, ktorá porušuje autorské práva, najviac na 5 000 dolárov. Toto je príliš malá suma, aby majitelia autorských práv mali záujem na podaní súdneho prípadu.

Spojene kralovstvo

Keďže už je zablokovaná veľká väčšina väčších stránok typu Torrenting, ako je PirateBay, Spojené kráľovstvo nie je celkom príjemné miesto, pokiaľ ide o fanúšikov p2p..

Podľa zákona sa od poskytovateľov internetových služieb s viac ako 400 000 používateľmi vyžaduje, aby porušovateľom autorských práv posielali listy s upokojením a upustením. Zákon sa však nevzťahuje na tých poskytovateľov internetových služieb, ktorí majú menej ako požadovaný počet účastníkov.

India

Odvetvie indického pirátstva každý rok zaznamenáva takmer 2,7 miliárd dolárov, čo obviňuje miestne žalostné škody pre miestne mediálne domy v dôsledku popularity Bollywood a ďalších regionálnych kín..

Podľa indického zákona o autorských právach môže byť osoba uväznená maximálne na 7 rokov a môže byť jej udelená pokuta za 200 000 INR, ak sa zistí, že porušuje autorské práva na akýkoľvek mediálny súbor alebo projekt.

Nemecko

Aj v Nemecku držitelia autorských práv dávajú právo žalovať v mene svojich práv za autorské práva a pokuty sa môžu pohybovať až do 500 alebo dokonca 1 000 eur..

Napriek tomu systém nie je tak efektívny, pretože autorské práva môžu sledovať iba adresy IP a nie skutočné mená a totožnosti. Toľko oznámení, ktoré prichádzajú, nie sú adresované ľuďom podľa mena.

Zabalenie vecí

Po presvedčivých testoch na 5 relevantných faktoroch, ktoré sa týkajú viac ako 70 a viac poskytovateľov, odporúčam Surfshark ako najlepšiu VPN pre Torrenting.

Surfshark ($ 1,99 / mesiac) je vaša najlepšia stávka ako Torrent VPN kvôli svojej neuveriteľnej bezpečnosti, službe bez únikov a politike nulového záznamu..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me