5 najlepších VPN aplikácií pre Android v roku 2020

S viac ako miliardou aktívnych používateľov denne je Android vysoký ako jeden z najväčších operačných systémov pre smartfóny / tablety / televízory na svete.

Ako taký’Nie je šok, že veľký počet aplikácií VPN podporuje OS. Mnoho najlepších služieb VPN má špecializované aplikácie pre Nougat, Oreo, Pie a ďalšie.

Je však stále dôležité brať ohľad na falošné služby fungujúce v službe Google Play, ktoré sľubujú poskytnúť súkromie zadarmo a zároveň ohroziť vašu bezpečnosť..

Takže som prišiel so zoznamom odporúčaní pre vás. Nižšie nájdete podrobnosti o najlepších VPN aplikáciách pre Android v roku 2020:

Najlepšie tipy pre najlepšie Android VPN aplikácie

ja’Podrobne sme opísali každého poskytovateľa nižšie, po analýze a porovnaní jeho nákladov, hodnotení používateľov služby Google Play, výkonu, funkcií a schopnosti maskovať svoju totožnosť:

1. Surfshark - najlepšia VPN pre Android

Počet serverov: 1 040+ Locations: 61+ | Hodnotenie obchodu Google Play: 4.0 | Maximálne podporované zariadenia: Neobmedzený Cena: 1,99 dolárov / mesiac v dvojročnom pláne

Nachádza sa na Britských Panenských ostrovoch, Surfshark ponúka intuitívnu a užívateľsky prívetivú aplikáciu na zariadeniach s Androidom. Má viac ako 1 040+ serverov v 61+ krajinách po celom svete a poskytuje priemernú rýchlosť sťahovania 89,99 Mb / s a ​​odovzdávania 86,25 Mb / s..

Jeho aplikácia používa štandardný protokol OpenVPN, ktorý implementuje šifru AES-256-GCM na dátový kanál, takže nie je potrebné ďalšie overovanie. Pre riadiaci kanál používa rovnakú šifru AES-256-GCM s výmenou kľúčov TLS zabezpečenou pomocou RSA-2048.

Vďaka tomuto bezpečnému šifrovaniu, Surfshark VPN čelí bez problémov pri odblokovaní Netflix a ďalšie streamingové webové stránky ako BBC iPlayer, Amazon Prime, Hotstar, Voot, Hulu a dokonca aj Disney Plus na vašom systéme Android, čo je pre nováčikovskú službu celkom neuveriteľné..

Pokiaľ ide o tvorbu cien, Surfshark’s plány sú rozdelené do troch období: Mesačne (začínajúc na 11,95 dolárov), ročne (5,99 dolárov / mesiac) a 2 roky (až 1,99 dolárov / mesiac). Dlhšie trvanie vám dáva možnosť využiť lepšie zľavy.

V Obchode Google Play, Poskytovateľ má hodnotenie 4.0 hviezdičiek, z celkom 5 753 hodnotení. Najlepšia časť zo všetkých; môžete využiť bezplatnú 7-dňovú skúšobnú verziu stiahnutím siete VPN z obchodu Google Play a prihlásením sa na odber plánu z aplikácie.

Hodnotenie obchodu Surfshark Google Play

 • 1 040+ serverov v 61+ krajinách
 • Sedemdenná bezplatná skúšobná verzia pre používateľov systému Android
 • Neobmedzené súčasné pripojenie
 • Nulové úniky WebRTC / DNS / IP
 • AES-256-CBC a AES-256-GCM
 • K dispozícii nie je žiadna skúšobná verzia zdarma

Viac informácií nájdete v tejto úplnej kontrole siete Surfshark VPN v roku 2020

2. PureVPN - Android aplikácia pre lovcov rozpočtu

Počet serverov: 2 000+ Locations: 180+ | Hodnotenie obchodu Google Play: 4.1 | Maximálne podporované zariadenia: 5 Cena: 2,91 dolárov / mesiac v dvojročnom pláne

Sídli v Hongkongu, PureVPN je nízkonákladová sieť VPN, ktorá ponúka dobre navrhnutú a ľahko použiteľnú aplikáciu pre zariadenia Android. Má viac ako 2 000+ serverov v 140+ krajinách po celom svete a poskytuje priemernú rýchlosť sťahovania 91,51 Mb / s a ​​88,59 Mb / s pri odovzdávaní.

Jeho aplikácia používa štandardný protokol OpenVPN s šifrou AES-256-CBC a overením hash HMAC SHA1 pre dátový kanál a šifrou AES-256-CBC s overením hash HMAC SHA384 a šifrovaním handshake RSA-2048 pre riadiaci kanál.

Dokonca máte “populárne webové stránky” možnosť dostupná v aplikácii. Zoznam všetkých populárnych streamovacích služieb / webových stránok pre zábavu. Ak chcete odblokovať, nechajte’Napríklad, povedzme Netflix, stačí kliknúť na meno a budete presmerovaní na odblokovanú americkú verziu.

Pokiaľ ide o tvorbu cien, PureVPN’s plány sú rozdelené do troch období: Mesačne (začínajúc na 10,95 dolárov), ročne (4,16 dolárov / mesiac) a 2 roky (až 2,91 dolárov / mesiac). Odporúčam ísť na dvojročný, ako keby používateľom ponúka lepšiu hodnotu za peniaze.

V Obchode Google Play, Poskytovateľ má hodnotenie 4,1 hviezdičiek, z celkom 23 734 hodnotení. Niektorí používatelia mali zlé skúsenosti so staršími verziami aplikácie, ale najnovšia aktualizácia poskytuje celkovo lepšímu klientovi Android.

PureVPN Google Store Store Hodnotenie

 • 2 000+ serverov v 140+ krajinách
 • Schválené Forbesom
 • Dostupné adresy IP
 • Multi-prihlásenia na piatich zariadeniach
 • Torrenting / P2P je povolený
 • Základné bezpečnostné funkcie

Viac informácií nájdete v tomto úplnom preskúmaní PureVPN v roku 2020!

3. ExpressVPN - rýchla VPN na streamovanie v systéme Android

Počet serverov: 3 000+ Locations: 160+ | Hodnotenie obchodu Google Play: 4.1 | Maximálne podporované zariadenia: 3 | Cena: 8,32 dolárov / mesiac na 1-ročný plán

Nachádza sa na Britských Panenských ostrovoch, ExpressVPN je neuveriteľne rýchla a bezpečná sieť VPN, ktorá sa používa v systéme Android. Má viac ako 3 000+ serverov v 94+ krajinách na celom svete a poskytuje priemernú rýchlosť sťahovania 85,29 Mb / s a ​​76,92 Mb / s pri odovzdávaní.

Jeho aplikácia tiež používa štandardný protokol OpenVPN s šifrou AES-256-CBC a overovaním údajov HMAC SHA-256 na dátovom kanáli a šifry AES-256-GCM s handshake RSA-384 a overovaním údajov HMAC SHA-256 na riadiacom kanáli.

Podobne ako PureVPN a Surfshark poskytovateľ tiež čelí žiadnym problémom pri odblokovaní streamovacích platforiem, ako je Netflix. Je to dôsledkom ich jedinečnej technológie TrustedServer. ExpressVPN funguje hladko aj na smerovačoch a televízoroch so systémom Android / Apple.

Pokiaľ ide o tvorbu cien, ExpressVPN’s plány sú rozdelené do troch období: Mesačne (od 12,95 dolárov), 6 mesiacov (9,99 dolárov / mesiac) a 1 rok (8,32 dolárov / mesiac). Radím vám ísť na dvojročný, ako keby používateľom ponúka lepšiu hodnotu za peniaze.

V Obchode Google Play, ich aplikácia má hodnotenie 4,1 hviezdičiek, z celkového počtu 116 705 recenzií. Najlepšia časť zo všetkých; VPN má overenú politiku bez protokolov; ktorý ani turecké orgány nemohli obísť, keď sa zmocnili poskytovateľov’ servery.

ExpressVPN Hodnotenie obchodu Google Play

 • 3000+ serverov v 94 krajinách
 • Verified “no-logy” politika
 • Technológia RAM TrustedServer
 • Multi-prihlásenia na 5 zariadeniach
 • 30-dňová politika vrátenia platby
 • Ceny sú príliš strmé

Viac informácií nájdete v tejto úplnej revízii ExpressVPN z roku 2020!

4. Ivacy - cenovo dostupná VPN pre používateľov systému Android

Počet serverov: 1 000+ | Locations: 100+ Hodnotenie obchodu Google Play: 4.2 | Maximálne podporované zariadenia: 5 Cena: 2,25 USD / mesiac v dvojročnom pláne

Spoločnosť Ivacy sídli v Singapure a je známa tým, že obchádza GFW v Číne. tvorca “Rozdelené tunelovanie” technológie. S 1 000+ servermi na viac ako 100 miestach sa VPN dotýka vysokorýchlostných serverov 95,50 Mbps pri sťahovaní a 95,10 Mbps pri nahrávaní. 

Aplikácia Ivacy pre Android je celkom úžasná, užívateľsky prívetivá a intuitívna. s ľahko zrozumiteľné ponuky a rôzne dostupné režimy aby vám pomohol v akejkoľvek potrebnej činnosti, ponúka vynikajúcu funkčnosť používateľom na celom svete.

v skutočnosti, ich aplikácia má “streaming” a “odblokovať webové stránky” voľba ktorý používateľom umožňuje odblokovať všetky populárne streamingové weby a platformy sociálnych médií priamo kliknutím na ikonu v aplikácii. Netreba dodávať, že je to celkom pohodlné.

Pokiaľ ide o tvorbu cien, Ivacy VPN’s plány sú rozdelené do troch období: Mesačne (začínajúc na 9,95 dolárov), 1 rok (3,33 USD / mesiac) a 2 roky (1,99 USD / mesiac). Poskytovateľ je nepochybne jedným z najlacnejších a najhodnotnejších na trhu.

V Obchode Google Play, ich aplikácia má hodnotenie 4,2 hviezdičiek, z celkového počtu 2 772 recenzií. Najlepšia časť zo všetkých; môžete využiť 3-dňovú platenú skúšobnú verziu na otestovanie služby a jej možností v zariadení s Androidom za minimálnu cenu 2,50 USD.

Ivacy Hodnotenie obchodu Google Play

 • 1 000+ serverov na 100+ miestach
 • Singapur je bezpečná jurisdikcia
 • Prísne zásady nulového protokolovania
 • Automatický spínač zabíjania
 • Dostupné tunelové rozdelenie
 • Vylepšenie potrieb podpory

Viac informácií nájdete v tomto úplnom preskúmaní Ivacy v roku 2020!

5. CyberGhost - skvelé pre odblokovanie v systéme Android

Počet serverov: 6 100+ Locations: 90+ Hodnotenie obchodu Google Play: 4.2 | Maximálne podporované zariadenia: 5 Cena: 2,75 USD / mesiac v trojročnom pláne

Sídlo spoločnosti je v Rumunsku, CyberGhost ponúka užívateľsky prívetivú aplikáciu pre Android, ktorá sa môže pochváliť čierno-žltou témou. VPN ponúka najväčšiu sieťovú infraštruktúru zo 6 100 serverov v 90+ krajinách a dotýka sa priemernej rýchlosti sťahovania 85,22 Mbps a uploadu 82,88 Mbps.

Ich aplikácia odblokuje všetky populárne platformy a dokonca funguje na televízoroch Android, spolu so zariadeniami Nvidia Shield TV a Firestick. Grafické rozhranie je neuveriteľne pôsobivé a dokonca máte v aplikácii k dispozícii vyhľadávací panel, ktorý umožňuje vyhľadávať konkrétne servery pre streamingové weby..

Pokiaľ ide o tvorbu cien, CyberGhost VPN’s plány sú rozdelené do 4 durácií: Mesačne (od 12,99 $), 1 rok (5,99 $ / mesiac), 2-ročný (3,69 USD / mesiac) a 3-ročný (2,75 USD / mesiac), čo dáva používateľom v predplatnom celkom niekoľko možností.

V Obchode Google Play, ich aplikácia má hodnotenie 4,2 hviezdičiek, z celkového počtu 83 817 recenzií. Najlepšia časť zo všetkých; CyberGhost ponúka 45-dňovú záruku vrátenia peňazí, ktorá je najdlhšia na trhu VPN.

Hodnotenie obchodu CyberGhost Google Play

 • 6 100+ serverov vo viac ako 90 krajinách+
 • Multi-prihlásenia na 7 zariadeniach
 • Nulové úniky WebRTC / DNS / IP
 • 45-dňová záruka na vrátenie platby
 • Až 7 súčasných pripojení
 • Základné bezpečnostné funkcie

Viac informácií nájdete v tejto úplnej recenzii CyberGhost do roku 2020!

Ako si vybrať najlepšiu aplikáciu VPN pre Android

Poskytovatelia uvedení v zozname vyššie sú neuveriteľne bezpeční a dostatočne vhodní na to, aby ponúkali najlepšiu kompatibilitu so zariadeniami Android.

Zabezpečili sme to analýzou všetkých sietí VPN pomocou našich 8 kritérií faktorov a iba tie, ktoré ich splnili, boli vybrané do nášho zoznamu ako odporúčané siete Android VPN:

 1. So sídlom v bezpečnej jurisdikcii, ďaleko od invazívnych 5-9-14 očných aliancií
 2. Zásady vynulovania protokolov, aby vaše osobné mobilné dáta zostali v bezpečí
 3. Zabite prepínač, ktorý vás ochráni pred neočakávaným vypnutím siete
 4. Odblokuje streamovanie webových stránok ako Netflix, Hulu & BBC iPlayer
 5. Vysoká rýchlosť pre najlepší zážitok zo smartfónov s Androidom
 6. Používa technológiu zmätku a 256-bitové šifrovanie AES
 7. Ľahko použiteľná, prehľadná a ľahká aplikácia VPN pre Android
 8. Chráňte pred hackermi a útokmi MITM

Najlepšie bezplatná aplikácia VPN pre Android: Steer Clear from “zadarmo” služby

Bezplatné služby VPN sú zbavené všetkých dôležitých funkcií, ktoré sú potrebné pre dobrý výkon. Na šírku pásma, ktorú môžete použiť, na servery, ku ktorým sa môžete pripojiť, a na viacnásobné prihlásenie, ktoré máte pri jednom odbere, existuje limit..

Platení poskytovatelia don’nerobte to, najmä služby najvyššej úrovne. Majú optimalizované rýchlosti, tisíce serverov a žiadne obmedzenia šírky pásma, takže si môžete byť vždy istí skvelým výkonom.

Nehovoriac o tom, bezplatné VPN nie’t zarobiť peniaze z predplatného, ​​takže používajú temné praktiky. Protokolovajú vaše údaje, aby ich predali tretím stranám, zničia vám zážitok s množstvom reklám a dokonca využijú vašu mobilnú šírku pásma a presmerujú ich inde..

Aj keď môžete tolerovať reklamy, nikdy by ste nemali robiť kompromisy v súvislosti so súkromím alebo predávaním vašich osobných údajov a podobne’Preto vám odporúčame ísť iba za platených poskytovateľov, pretože zaručujú najlepší výkon a neprekonateľnú bezpečnosť vášho systému Android.

Ľudia sa tiež pýtajú

Je VPN bezpečný pre mobilné telefóny s Androidom a tablety?

Ak sa budete držať poskytovateľov v tejto príručke, nemusíte sa obávať. Pri registrácii cez VPN je však vždy potrebné postupovať opatrne. Preto by ste sa mali vždy venovať náležitej starostlivosti o každú službu VPN.

Škodlivá sieť VPN pre telefón s Androidom?

VPN sú väčšinou bezpečné aplikácie, ktoré sa dajú stiahnuť a nainštalovať na vaše zariadenia s Androidom. Pokiaľ to však nie je možné, sieť VPN bola zámerne vylepšená tak, aby dodávala malware / vírusy / adware na krádež a poškodenie vašich údajov..

Existuje bezplatná sieť VPN pre Android?

Áno, v obchode Google Play je množstvo VPN zadarmo. Nikdy sa však neodporúčam svojim čitateľom, aby sa zaregistrovali s bezplatnou službou, pretože väčšina sa oddáva temným praktikám pri zarábaní peňazí, napríklad pri predaji súkromných údajov tretím stranám..

Zabalenie vecí

Týchto 5 odporúčaných služieb VPN je najvhodnejších na zabezpečenie vašich smartfónov s Androidom pred všetkými druhmi online hrozieb 24 hodín denne.

Naším najlepším výberom pre najlepšie Android VPN je Surfshark, pretože je na špičke tým, že ponúka holistické a dobre fungujúce služby. Jeho vysoké rýchlosti, dobrý serverový park a optimalizovaná aplikácia pre Android z neho robia perfektné riešenie pre Android.

Ak však hľadáte alternatívu priaznivú pre rozpočet, zvážte registráciu s PureVPN. Ide o všestrannú službu, ktorá dokonale funguje v systéme Android a zároveň ľahko prispôsobí váš rozpočet.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me