PureVPN Netflix – je skutočne schopný odblokovať Netflix v USA?

Netflix je svet’s najväčšou vysielacou službou v súčasnosti, ktorá ponúka najlepšiu zbierku televíznych relácií, filmov, obsahu pre deti a ešte oveľa viac. Viete však, že Netflix je geograficky obmedzený a ponúka rôzne katalógy obsahu v rôznych krajinách?

že’je správne, Netflix nie je’To isté v každej krajine a najlepšou knižnicou ponúkanou touto službou je americká knižnica. Ale od svojho geografického obmedzenia a siete Netflix tiež vynútili zákaz VPN na tomto webe, iba najlepšia služba VPN vám umožňuje spoľahlivo odblokovať Netflix v USA.

Tentoraz robíme prehľad PureVPN o tom, do akej miery sa na Netflixe woks, a odhlasujeme tohto obľúbeného poskytovateľa.’s možnosťami, ktoré nám umožňujú nielen odblokovať Netflix USA, ale tiež poskytujú ďalšie užívateľsky prívetivé funkcie, ako je neobmedzená šírka pásma, vyhradení klienti VPN a oveľa viac.

Pre podrobnejšiu analýzu služby’s výkonom ako Netflix VPN, tu je naša komplexná recenzia PureVPN Netflix za rok 2023:

Contents

Prečo Netflix zakazuje VPN?

Pre tých z vás, ktorí si nie sú vedomí zákazov VPN a prečo existujú, musíte najskôr vedieť, že obsah takmer všetkých streamingových webov tam, na ktorých sa práve nachádza, je zvyčajne viazaný zákonmi o autorských právach..

Tieto zákony o autorských právach stanovujú a vymedzujú územia a regióny, na ktorých je možné obsah legálne vysielať alebo sprístupňovať. Akékoľvek pokusy o prístup k tomuto obsahu mimo oblastí, v ktorých je k dispozícii, sa považujú za porušenie autorských práv.

Streamovanie webových stránok, ako je Netflix, ukladá geoobmedzenia obsahu, aby sa udržali v zákonnom rámci ochrany autorských práv, ktoré sprevádzajú obsah..

Keďže siete VPN možno ľahko použiť na obídenie týchto geografických obmedzení, mnoho streamovaných webových stránok začalo na svojich webových stránkach ďalšiu blokádu známu ako “Zákaz VPN”. Tento zákaz VPN zakazuje VPN umožniť internetovým pripojeniam prístup k obsahu s obmedzeným geografickým obsahom na týchto webových stránkach, čo slúži na účely dobrej ochrany autorských práv.

Tento zákaz VPN je pomerne nedávnym javom a väčšinou ho začali po roku 2015 hlavné streamingové stránky. Žiadna z týchto streamingových serverov však nemá taký silný zákaz VPN ako Netflix a právom, pretože Netflix je z diaľky svet’je najväčšou webovou stránkou na streamovanie a hostí tisíce titulov, relácií a filmov, na ktoré sa podľa autorských zákonov vzťahujú geografické obmedzenia.

Zákaz siete Netflix VPN je mimoriadne dômyselný pri rozpoznávaní internetových pripojení umožňujúcich VPN a hoci na jeho účinnom presadzovaní je veľa techník, hlavná časť tohto zákazu funguje tak, že identifikuje príliš veľa spojení pochádzajúcich z jedného servera alebo veľmi podobnej adresy IP. adresy.

Purevpn netflix

Väčšina ľudí má podozrenie, že Netflix dokonca používa údaje o registrácii používateľa, platobné údaje a ďalšie osobné prostriedky na to, aby spojil svoje internetové pripojenie s tým, čo používateľ’skutočné umiestnenie by malo byť, aby sa zákaz VPN stal silnejším, ale doteraz je to iba hovor a nikto o tom nemá dôkaz.

Takže keď sa vrátime k serverom, ktoré používa spoločnosť Netflix ako identifikačné body na presadzovanie zákazu VPN, tento krok spôsobil, že takmer každý iný poskytovateľ VPN bol pri odblokovaní siete Netflix USA alebo Netflix UK nepoužiteľný a podobne..

Zostáva len veľmi málo poskytovateľov VPN, ktorým môžete dôverovať v prístup k geograficky obmedzenému obsahu Netflix v USA a medzi týmito názvami sú poskytovatelia ako PureVPN..

  Funguje CyberGhost s Netflixom? Najlepšie riešenie CyberGhost Netflix

PureVPN odviedol nesmierne chvályhodnú prácu tým, že poskytoval svojim účastníkom hviezdny odblokovací zážitok, pretože neustále udržiava smerovacie pripojenia z novších serverov, aby zostal o krok pred zákazom Netflix VPN. Zákaz nedokáže identifikovať pripojenia VPN, ak sa servery pohybujú a prenášajú dostatočne rýchlo a PureVPN túto úlohu dokonale vykonáva.

Vďaka tomu je PureVPN najlepším konkurentom ako vpn hlavne preto, že je’s najlacnejším vpn medzi všetkými top VPN, ktoré môžu skutočne odblokovať Netflix. Jeho ceny sú takmer o polovicu alebo dokonca nižšie ako ceny v porovnaní s inými poskytovateľmi VPN, ktorí ponúkajú rovnakú funkcionalitu pri spoľahlivom odblokovaní Netflixu..

Ako získať PureVPN na pozeranie USA Netflix?

Získanie predplatného PureVPN za účelom jeho odblokovania a pozerania na Netflix USA je celkom jednoduchý postup a môžete s ním urobiť za menej ako minútu. Tu’ako to chodí:

Ako získať PureVPN, aby ste mohli sledovať US Netflix?

 • návšteva https://www.purevpn.com/netflix-vpn
 • Kliknite na položku Spustiť streamovanie teraz.
 • V hlavnej ponuke prejdite na kartu Ceny

purevpn prcing for netflix

 • Vyberte cenový plán, ktorý vám najviac vyhovuje
 • Vyberte si spôsoby platby. PureVPN tu ponúka veľa možností, takže vyhral preferovanú platobnú možnosť’t byť problém.

Spôsoby platby PureVPN pre netflix

 • Vyplňte svoje údaje na vykonanie transakcie, napr. Ak ste sa rozhodli pre platbu kreditnou kartou, zobrazí sa tento formulár a budete ho musieť vyplniť svojimi podrobnosťami
 • Potvrďte objednávku
 • Teraz získate svoje poverenia VPN, t. J. Vaše užívateľské meno a heslo VPN do vašej e-mailovej schránky
 • Stiahnite si klienta VPN pre svoj operačný systém. PureVPN ponúka širokú škálu špecializovaných aplikácií VPN pre všetky populárne operačné systémy a mnoho špecializovaných zariadení, takže nájsť ten pre váš OS je jednoduchá úloha
 • Nainštalujte klienta VPN do svojho systému a prihláste sa pomocou poverení používateľa
 • Pripojte sa k fungujúcemu americkému serveru. Ako bolo uvedené vyššie, keď som vysvetľoval zákaz VPN, PureVPN často mení svoje servery, ktoré sú určené na odblokovanie Netflix USA, takže by bolo skvelé, keby ste mohli požiadať o podporu živého chatu pre presný server na odblokovanie Netflix USA.
 • Otvorte Netflix.com a vychutnajte si najlepšie predstavenia, tituly a filmy z americkej knižnice, ktorá je najlepšou knižnicou Netflix spomedzi všetkých!

PureVPN Netflix - je skutočne schopný odblokovať Netflix v USA?

PureVPN Vyhradené IP Netflix

Ty musíš’už som pochopil zákaz siete Netflix VPN. Dovoľte mi teda povedať, že existujú dva spôsoby, ako to prekonať.

Po prvé, môžete použiť PureVPN’obvyklá služba odblokovania Netflix, t. j. prostredníctvom exkluzívnych zdieľaných serverov, ktoré sú súčasťou pôvodného serverového parku.

Po druhé, získaním vyhradenej IP VPN pre seba.

Vyhradená adresa IP je užitočnejšia na účely, ako je odblokovanie Netflixu a podobne’s, pretože ak si predplatíte túto službu, získate IP, ktoré budete používať výlučne vy, čím sa zníži pravdepodobnosť, že ho Netflix identifikuje ako IP s podporou VPN.

Môžete streamovať Netflix v Číne pomocou PureVPN

Dedikovaná IP sa rýchlo stáva veľkou preferenciou pre ľudí, ktorí sa snažia odblokovať streamingové weby pomocou zákazov VPN, pretože sa s tým stretávajú s menšími problémami a prerušeniami..

Áno to’je trochu drahšie ho získať, pretože prichádza ako doplnok k bežným plánom, ale miera spoľahlivosti, ktorú získate, je nezmieriteľná.

Tu sú cenové plány na predplatné vyhradenej adresy IP ako doplnku PureVPN pre odblokovanie Netflixu:

purevpn vyhradený ip netflix

PureVPN’s Určené adresy IP sa nachádzajú v nasledujúcich krajinách a každá z nich sa musí zakúpiť osobitne:

 1. Austrália
 2. Kanada
 3. Nemecko
 4. Hong Kong
 5. Malta
 6. Spojené kráľovstvo
 7. Singapore
 8. USA
  Funguje CyberGhost s Netflixom? Najlepšie riešenie CyberGhost Netflix

Ako skontrolovať, či PureVPN Netflix funguje správne?

Ako skontrolovať, či PureVPN Netflix funguje správne

Aj keď mnoho ďalších serverov VPN, ktoré obsahujú podobné pokyny, vám povie, že musíte vykonať testy DNS a ďalšie technické testy, aby ste skontrolovali, či sieť VPN pracuje pre spoločnosť Netflix v USA alebo nie,’Neodporúčam takéto veci, pretože strácajú čas.

Tu je prípad, keď som sa pripojil k serveru USA na serveri PureVPN. Na obrázku nižšie vidno, že moje spojenie bolo teraz ľahko smerované z New Yorku v USA.

Teraz, aby ste skontrolovali, či PureVPN alebo akákoľvek iná VPN dokonale pracuje na odblokovaní USA, musíte urobiť iba jednu vec, t. J. Vyhľadať obsah, ktorý nie je k dispozícii mimo USA. Ak sa objaví počas hľadania a hrá sa dokonale dobre, potom PureVPN funguje perfektne.

purevpn netflix ip adresa

Dovoľte mi uviesť zoznam relácií a filmov, ktoré vám pomôžu určiť, či sa momentálne nachádzate v americkej knižnici na Netflixe:

 1. Quantico
 2. Peaky Blinders
 3. Hľadá sa Dory
 4. zázrak’s agent

Na nasledujúcom obrázku vidíte, že keď sme hľadali Quantico bez pripojenia k americkému serveru od PureVPN, relácia’t zapnite výsledky hľadania.

Netflix ukazuje

A tu je obrázok výsledkov hľadania pre ten istý dotaz, ale po zapnutí PureVPN! Quantico sa teraz zobrazuje výsledky vyhľadávania.skutočné testovanie purevpn netflix

Ako obísť Theftling Netflix vašim ISP?

Už ste niekedy zažili pocit pri používaní internetu, ktorý vaše pripojenie nefunguje’t ísť z určitej rýchlosti? Tento prah predstavuje miesto, kde poskytovatelia internetových služieb uvádzajú priečku na rýchlosti internetu, ktorú máte k dispozícii.

Throttling je pre mňa a pre mnoho ďalších ľudí jedným z najväčších čmeliakov, najmä pri streamovaní. že’s, pretože ak je rýchlosť internetového pripojenia pomalá, internetový zážitok vrátane streamingu sa stáva prinajmenšom úbohý.

Pri používaní systému Netflix získava obtoková rýchlosť zo strany poskytovateľov internetových služieb ešte väčší význam, pretože streamovanie vyžaduje vysokú rýchlosť, aby vám poskytlo kvalitu videa vo vysokom rozlíšení.

Ale nie’Nemusíte sa obávať, pretože PureVPN vám môže ľahko pomôcť obísť škrtenie, pretože zaisťuje vaše internetové pripojenie prostredníctvom šifrovania. To robí vášho ISP neschopným sledovať, či používate Netflix alebo nie, čo môže’t prerušte pripojenie k internetu.

Prečo používať PureVPN Netflix?

Ako ja’Už som vám v tejto recenzii povedal skôr, PureVPN je špičková služba VPN a robí chvályhodnú prácu, keď svojim účastníkom poskytuje možnosti hviezdneho odblokovania, a to nielen pre Netflix v USA, ale aj pre iné weby s obmedzeným geografickým obmedzením..

Iste, táto sieť VPN má svoj spravodlivý podiel na kontroverziách a guffách, ktoré spôsobili, že mnohí z jej predchádzajúcich používateľov boli zo svojej služby sklamaní. PureVPN sa však k svojmu veľkému kreditu výrazne odrazil, najmä za posledný rok.

Prečo používať PureVPN Netflix?

PureVPN vykonal prácu na zvyšovaní rýchlosti, rozširovaní zoznamu špecializovaných klientov a ďalších, znovu získal svoj priestor ako jedna z 5 najlepších VPN služieb na trhu.

Ja osobne a prostredníctvom testovania služby vám odporúčam používať PureVPN pre vaše potreby odblokovania Netflix. Ak chcete vedieť, prečo to robím, prečítajte si nasledujúce funkcie, ktoré ponúka spoločnosť PureVPN a ktoré z nich robia ideálnu voľbu pre sieť Netflix VPN:

 1. Viacerí vyhradení klienti vám umožnia ľahko spustiť VPN na odblokovanie Netflixu na takmer všetkých populárnych a špecializovaných zariadeniach. Pokiaľ ide o napájaciu kompatibilitu pre jednoduchosť používateľa od PureVPN, od aplikácie Windows po aplikáciu Firestick neexistuje žiadna iná voľba.
 2. PureVPN ponúka neobmedzenú šírku pásma, čo vám umožní zviazať toľko relácií a filmov, koľko chcete, bez strachu, že vám dôjdu VPN’s pokrytím
 3. Ponúka vynikajúcu funkciu podpory živého chatu, ktorá vám umožní získať všetky druhy podpory pri riešení problémov, ktoré by ste mohli potrebovať. Napríklad Ak chcete vedieť fungujúci americký server, ku ktorému sa chcete pripojiť na odblokovanie Netflix USA, môžete oň požiadať podporu živého chatu kedykoľvek
 4. tam’s 31-dňovou zárukou vrátenia peňazí, ktorá sa ponúka vo všetkých jej cenových plánoch, takže v prípade, že to neurobíte’Rovnako ako služba alebo jej výkon, môžete svoje peniaze jednoducho získať späť
  Funguje CyberGhost s Netflixom? Najlepšie riešenie CyberGhost Netflix

PureVPN Netflix - je skutočne schopný odblokovať Netflix v USA?

PureVPN Netflix nefunguje:

Niekedy môžete naraziť na problémy, keď sa pokúsite odblokovať Netflix USA pomocou PureVPN. Tieto problémy a problémy sú dosť bežné a nie’t poukazujú na akúkoľvek alarmujúcu situáciu. Dokonca aj pri používaní iných sietí VPN sa stretnete s mnohými rovnakými problémami.

Tu je zoznam bežných problémov spoločnosti Netflix nefunguje a ako ich obísť, aby ste sa vrátili k streamovaniu:

Skontrolujte rýchlosť internetu a zistite, či je jeho tovar dostatočný na to, aby ste mohli streamovať Netflix v prevádzke. Ak máte pomalú rýchlosť, Netflix’s Otvorí sa webová stránka a budete môcť prehľadávať relácie a filmové súbory, ale nebudú sa prehrávať. Keď je rýchlosť znížená, požiadajte poskytovateľa internetových služieb, aby ste skontrolovali, či sú nejaké problémy s pripojením alebo nie

Aktualizujte svojho PureVPN VPN klienta kontrolou upozornení v aplikácii

Spýtajte sa podpory živého chatu, či zmenili americký server vyhradený na odblokovanie Netflix. Ak áno, získajte informácie o novom serveri a pripojte sa k nemu

Vypnite antivírusový program alebo akýkoľvek iný bezpečnostný softvér, ktorý by ste mohli používať, pretože by mohol narušiť vaše pripojenie VPN

Najčastejšie otázky

Môžete streamovať Netflix v Číne pomocou PureVPN?

PureVPN sa podarí odblokovať Netflix po celom svete všeobecne, a to dokonca aj v Číne. Nezabudnite však, že pred odchodom do krajiny si musíte stiahnuť PureVPN z krajín mimo Číny, pretože poskytovateľ’s stránka je v krajine zakázaná

Ktorá VPN pracuje s Netflixom, ak PureVPN nefunguje?

PureVPN spolupracuje s Netflixom, ale ak hľadáte alternatívy, niektorí poskytovatelia špičkových služieb pre túto úlohu sú ExpressVPN Netflix, NordVPN Netflix, Surfshark a iní. Zenmate je jedinou bezplatnou sieťou VPN, ktorá odblokuje Netflix prostredníctvom servera Rumunsko

Ako vypnem PureVPN Proxy alebo Unblocker?

Ak používate server PureVPN proxy prostredníctvom rozšírenia Chrome, jednoducho kliknite na jeho ikonu v pravom hornom rohu prehliadača a otočením tlačidla pripojenia “OFF” vypnite proxy

záver

Poďme uzavrieť naše PureVPN Netflix preskúmanie v skratke. PureVPN je dobre zaokrúhlená služba VPN a je takmer dokonale vhodná pre vaše potreby odblokovania Netflix. Zákaz VPN na webe Netflix sa stáva čoraz prísnejším a sofistikovanejším, takže dôvera správnemu poskytovateľovi, napríklad PureVPN, je nevyhnutnosťou, ak chcete získať prístup k americkej knižnici Netflix odkiaľkoľvek na svete..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me