Pracovný zoznam serverov ExpressVPN Netflix na prístup k sieti Netflix v USA a Veľkej Británii

Sledovatelia nárazov Netflixu sú si dobre vedomí; VoD ukladá geografické obmedzenia obmedzujúce tituly televíznych programov / filmov dostupné pre používateľov mimo USA, Veľkej Británie alebo Japonska.

Ako pravdepodobne viete, tieto tri umiestnenia sú hostiteľmi najrozsiahlejších knižníc Netflix, ku ktorým nie je možné pristupovať, pokiaľ si predplatíte sieť VPN pre Netflix, napríklad ExpressVPN..

Pripojením k inému miestu sa môžete správať ako lokálny a prístup k úplnej databáze Netflix USA, Netflix UK a Netflix JP-EN..

Takže, bez ďalšieho obťažovania, prečítajte si tohto podrobného sprievodcu, aby ste zistili, ktoré servery BestfVx Netflix sú k dispozícii, a ďakujem neskôr. &# 55357;&# 56841;

Ale najprv…

Funguje ExpressVPN vôbec s Netflixom?

VPN samozrejme funguje s Netflixom, ale sú tu aj určité tipy, ktoré treba dodržiavať. Ak chcete začať, zakaždým, keď chcete získať prístup k inej verzii Netflixu, je nevyhnutné vymazať všetky údaje prehliadača.

Čo zvyčajne robím je; použitie “Google Chrome” pre moje bežné úlohy prehliadania, Facebooking, Youtubing a pracovných úloh a udržiavať samostatný prehliadač, t. j. Mozilla Firefox čisto pre Netflix..

ExpressVPN je bezpečné a bezproblémové riešenie pre streamovanie video služby na požiadanie. S ExpressVPN môžete získať filmy a relácie Netflix v kvalite HD a HD z rôznych miest na 3 simultánnych pripojeniach. Navštívte záruku vrátenia peňazí ExpressVPN30 dní

Vždy, keď chcem odblokovať určitú televíznu reláciu / film, vždy vymažem všetky údaje prehliadača z prehliadača Mozilla Firefox, ktoré zahŕňajú:

 1. listovanie & História sťahovania
 2. Údaje o webových stránkach offline
 3. Predvoľby stránok
 4. formulár & Vyhľadávanie
 5. Aktívne prihlásenie
 6. sušienky
 7. cache

Až po vymazaní týchto údajov sa pripojím k serveru ExpressVPN Netflix, prihlásim sa k svojmu účtu Netflix a potom odblokujem televíznu reláciu / film, ktorý chcem sledovať.

Nižšie vidíte snímku obrazovky, kde som použil rovnakú prax a pripojil sa k serveru USA, aby som mohol mať prístup “Avengers: Infinity War” (k dispozícii iba v knižnici Netflix v USA).

Servery ExpressVPN netflix odblokujúce pomstitele

Prichádza ExpressVPN s účtom Netflix?

ExpressVPN je určite všestranný na trhu VPN, ale to neznamená, že vám ponúka účet Netflix. Poskytovateľ iba poskytuje riešenie na doplnenie vášho existujúceho účtu Netflix na odblokovanie televíznych relácií / filmov z knižnice v USA, Veľkej Británii alebo Japonsku..

Váš účet ExpressVPN môžete použiť iba na prístup k rôznym serverom na celom svete. Jeho možnosti nie sú obmedzené výlučne na Netflix. Používatelia môžu dokonca používať svoje aplikácie na odblokovanie aplikácií BBC iPlayer UK, Amazon Prime, Hulu a ďalších populárnejších diskov VoD na online streamovanie..

Najlepšie ExpressVPN Netflix servery

Nožnice na šnúry a buldozéry, ktoré používajú služby VoD, ako Netflix, často hľadajú presné informácie o pracovných serveroch pre Netflix USA v Austrálii alebo iných verziách, ako sú USA, UK alebo JP..

Vylúčil som problém, aby používatelia mohli otestovať rôzne servery pomocou komplexnej analýzy. Toto by vám malo uľahčiť proces odblokovania Netflixu. Nasleduje súhrnná forma zoznamu serverov ExpressVPN Netflix, ktorá poskytuje prístup k väčšine relácií a filmov Netflix..

Umiestnenie servera Kvalita je dodávaná
USA - Los Angeles 5 Ultra HD
USA - Los Angeles 4 Ultra HD
USA - New Jersey 3 HD
USA - New Jersey 2 HD
USA - New York 2 Ultra HD
UK - Berkshire 2 Ultra HD
UK - Wembley HD
Veľká Británia - Londýn HD
Spojené kráľovstvo - Berkshire HD
Japonsko - Tokio 1 HD
Japonsko - Tokio 3 HD

Netflix USA

Verzia Netflix v USA má vo svojej knižnici 1761 relácií a 4091 filmov (celkom 5 852 titulov). Ak ju chcete odblokovať, kliknite na ikonu horizontálneho hamburgera a zobrazte viac miest.

Zo štyroch regiónov vyberte “Americas” a potom rozbaľte zoznam pre “Spojené štáty”. Mali by ste byť schopní vidieť všetky servery dostupné v ExpressVPN v USA.

Zoznam serverov ExpressVPN v USA pre netflix

Nižšie som vytvoril zoznam pre “pracovný” servery, ktoré odblokujú Netflix. Kedykoľvek chcete získať prístup k americkej knižnici, jednoducho sa pripojte k nasledujúcemu:

 1. USA - Los Angeles 5 (Ultra HD)
 2. USA - Los Angeles 4 (Ultra HD)
 3. USA - New Jersey 3 (HD)
 4. USA - New Jersey 2 (HD)
 5. USA - New York 2 (Ultra HD)

Nižšie vidíte, že som pripojený “Los Angeles - 5” a podarilo sa mu odblokovať “Thor: Ragnarok” plynulo, čo je k dispozícii iba v americkej knižnici Netflix.

ExpressVPN Odblokovanie Thora Ragnaroka

Netflix UK

Verzia Netflix UK obsahuje 1699 relácií a 3906 filmov v knižnici (celkom 5 605 titulov). Ak ju chcete odblokovať, prejdite na stránku ExpressVPN’kompletné výpisy serverov prostredníctvom aplikácie.

Zo štyroch regiónov, vybrať “Európa” a potom rozbaľte zoznam pre “Spojene kralovstvo”. Mali by ste vidieť všetky servery, ktoré sú k dispozícii od spoločnosti ExpressVPN vo Veľkej Británii.

Zoznam serverov ExpressVPN Netflix UK

Nižšie som vytvoril zoznam pre “pracovný” servery, ktoré odblokujú Netflix UK. Kedykoľvek budete chcieť získať prístup k britskej knižnici, jednoducho sa pripojte k nasledujúcemu:

 1. Veľká Británia - Berkshire - 2 (Ultra HD)
 2. Veľká Británia - Wembley (HD)
 3. Veľká Británia - Londýn (HD)
 4. Veľká Británia - Berkshire (HD)

Nižšie vidíte snímku obrazovky, kde som sa pripojil k internetu “Spojené kráľovstvo - Berkshire - 2” Server, aby som mal prístup “Poldark” (k dispozícii iba v knižnici Netflix UK).

ExpressVPN Odblokovanie UK Poldark

Netflix JP

Väčšina ľudí hľadajúcich servery ExpressVPN Asia pre Netflix tak robí pre prístup k verzii JP-EN, ktorá má 1308 predstavení a 4326 filmov (Celkom 5 634 titulov), druhý najvyšší počet titulov vo všetkých regionálnych knižniciach.

Ak sa chcete dostať do knižnice, kliknite na ikonu “Ázia a Tichomorie” oblasť v ponuke miest ExpressVPN a rozbaľte zoznam “Japonsko”.

Servery ExpressVPN Netflix v Japonsku

Nižšie som vytvoril zoznam pre “pracovný” servery, ktoré odblokujú Netflix JP. Kedykoľvek chcete získať prístup do knižnice JP, jednoducho sa pripojte k nasledujúcemu:

 1. Japonsko - Tokio 1 (HD)
 2. Japonsko - Tokio 3 (HD)

Nižšie vidíte, že som pripojený “Japonsko - Tokio - 1” a podarilo sa mu odblokovať “Jiro Dreams of Sushi” neuveriteľne hladko, čo je k dispozícii iba v knižnici Netflix JP.

ExpressVPN Odblokovanie JP Jiro Dreams of Sushi

Najčastejšie otázky

ExpressVPN nefunguje s Netflix?

Ak máte problémy s prístupom k Netflixu cez ExpressVPN, môže to byť iba chyba servera. To je dôvod, prečo som vytvoril túto príručku; takže používatelia majú prístup k najlepším serverom ExpressVPN, ktoré pracujú s Netflixom odkiaľkoľvek na svete!

Existujú nejaké alternatívy k ExpressVPN Netflix?

Na odblokovanie služby VoD som vyskúšal nespočet služieb VPN, ale najspoľahlivejšie bývajú iba dve mená. Jedným z nich je ExpressVPN a druhým je NordVPN pre Netflix. Skúste to druhé, ak nie ste spokojní s prvými!

Zabalenie vecí

Týmto sa dostávam na koniec tejto príručky Best ExpressVPN Netflix Servers. Cieľom je pomôcť používateľom získať vedomosti o “pracovný” servery pre prístup k Netflixu v USA, Veľkej Británii a Japonsku.

Bez ohľadu na to, ak narazíte na nejaké problémy / problémy, neváhajte a vynechajte komentár nižšie. Pomôžte bratovi tiež zdieľaním tohto sprievodcu s inými fanatikmi!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me