PureVPN Firestick – Je táto sieť VPN naozaj na splnenie úlohy?

Firestick rýchlo rastie ako jedno z najlepších streamovacích zariadení pre používateľov, čo im umožňuje streamovať svoj obľúbený obsah vo vysokom rozlíšení na svojich televíznych zariadeniach po celom svete! Viete však, že hodnotu, ktorú získate z vášho Firesticku, môžete zvýšiť jednoduchým pridaním najlepšej VPN?

PureVPN je jedným z najlepších kandidátov na tento účel vďaka svojej kompatibilnej aplikácii, nízkym cenám a rozsiahlemu dosahu servera! Chcete sa o tom dozvedieť viac? Tu je naša špecializovaná recenzia spoločnosti PureVPN Firestick, ktorá ponúka kritiku v jej špecializovanej aplikácii pre platformu, tvorbu cien a ďalšie informácie od spoločnosti BestVPN.co!

Prečo je PureVPN potrebný pre Firestick Streaming?

Či už používate špeciálne zariadenie na streamovanie, ako je Firestick, alebo si doprajte svoje obľúbené streamingové stránky, ako je Netflix, na konvenčnom zariadení, napr. váš inteligentný telefón, VPN sa rýchlo stávajú takmer nevyhnutnými v celej schéme vecí.

Hlavnými dôvodmi sú po prvé, viaceré problémy s autorskými právami na obsah hostený na streamingových serveroch a po druhé, geografické obmedzenia, ktoré spôsobujú, že tieto veľmi streamingové stránky sú pre priemerného používateľa mimo hraníc, čím obmedzujú dostupné možnosti streamingu..

Užívatelia don’t zvyčajne kontroluje pozadie obsahu, ktorý si prezerajú napr. film, ktorý overí, či je v ich krajine dostupný legálne alebo nie. Stáva sa to väčšinou na webových stránkach a softvéri, ktoré môžu voľne šíriť obsah, ako je Popcorn Time, Kodi atď. A aj keď sa to nevedomky deje, snoopéri a autorskí trollovia sú vždy na pozore, aby takéto omyly vyhodili kohokoľvek za pokutu alebo za súdny spor.

Trolls a snoopers na ochranu autorských práv sa pokúšajú sledovať vašu IP, ak tak urobíte’Nedávno ste sledovali takýto obsah a ak sa ho zmocnia, právne upozornenia budú čoskoro k dispozícii pri vašich dverách. Predstavte si nepríjemnosti spôsobené len preto, že ste to urobili’Neviem o autorských právach k filmu, ktorý ste pasívne sledovali v nedeľu popoludní.

Mnoho webových stránok pre streamovanie je teraz geo-obmedzených, napr. Netflix, Hulu, Amazon Prime, MatchTV atď’Neponúkajú časť svojho obsahu v krajine, ako je to v prípade Netflixu, alebo jednoducho nie sú dostupné v určitom regióne úplne, napríklad v prípade služieb ako Hulu, MatchTV alebo Amazon Prime..

V roku 2018 sú k dispozícii streamingové kanály

A aj keď máte špeciálne zariadenie na streamovanie, ako je napríklad Firestick, tieto problémy sa môžu značne pokročiť a celý váš zážitok z nich môžete ohodnotiť. Ale je tu jedna vec, ktorá vás môže zachrániť pred všetkými takým zbytočnými nepríjemnosťami, a to je VPN.

VPN môžu nielen chrániť vašu IP adresu zabezpečením vašej anonymity online, ale môžu vám tiež pomôcť obísť geo-obmedzenia týkajúce sa streamovania služieb, a preto rozšíriť dostupné možnosti zábavy vo veľkom rozsahu.

Nie je však veľa služieb VPN, ktoré sú dostatočne spoľahlivé na vykonanie obidvoch týchto úloh, pretože ich vykonávanie je oveľa ťažšie. Streamovacie weby teraz dopĺňajú svoje geografické obmedzenia zákazmi VPN, vďaka ktorým sú takmer všetky VPN na ich stránkach zbytočné. A autorskí trollovia sa stále ťažšie snažia nájsť novšie spôsoby výbuchu prostredníctvom ochranného krytu, ktorý ponúkajú siete VPN.

Tým sa používateľ zúžil’V odvetví VPN je výber len pre niekoľkých poskytovateľov, ktorí stále poskytujú používateľom výkon, ktorý hľadajú, a medzi nimi je populárny poskytovateľ s názvom PureVPN. V tejto príručke my’Hovorím podrobne o tom, ako vám PureVPN umožňuje získať oveľa lepšiu hodnotu a získať väčší zážitok z vášho Firesticku.

PureVPN Firestick

Získajte PureVPN teraz

PureVPN .apk pre Firestick

Súbor .apk sa príliš nelíši od skutočnej aplikácie pre Android. Jediným rozdielom je, že súbor .apk nie je v službe Google Play k dispozícii..

Rovnakým postupom ako pri načítaní aplikácie pre systém Android na aplikáciu Firestick stačí nahradiť časť aplikácie pre systém Android súborom .apk..

Najlepším a najjednoduchším spôsobom inštalácie aplikácie VPN na Firestick prostredníctvom tejto metódy je aplikácia Downloader. Viac o tejto metóde si môžete prečítať podrobnejšie v našom sprievodcovi sieťou Firestick VPN.

Ako získať PureVPN pre Amazon Firestick, Fire TV a Fire Cube

Nákup akejkoľvek VPN je v týchto dňoch celkom jednoduchá úloha a to isté platí aj pre PureVPN.

Ak máte záujem získať predplatné tohto výkonného a kompatibilného poskytovateľa VPN pre váš Firestick, musíte postupovať podľa týchto krokov:

 1. návšteva PureVPN.com
 2. Na paneli s hlavnými ponukami prejdite na možnosť určovania cienV hornej časti vyberte položku Ceny
 3. Kliknite na cenový plán, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu rozpočtuPlány tvorby cien PureVPN
 4. Plaťte za cenový plán prostredníctvom ktoréhokoľvek z viacerých uvedených spôsobov platbySpôsoby platby PureVPN
 5. Získajte poverenia používateľov

Raz ty’Mám používateľské poverenia, spôsob, ako nainštalovať PureVPN pre Firestick, je trochu odlišný od toho, ako by ste postupovali, ak by ste dostali VPN pre bežné zariadenie, ako je napríklad váš smartphone so systémom Android. Prečítajte si ďalšie informácie o podrobnom procese inštalácie PureVPN vo vašom Firestick.

Získajte PureVPN teraz

Ako nainštalovať PureVPN pre Amazon Firestick, Fire TV a Fire Cube:

Kompatibilné aplikácie VPN pre Firestick sú darom nebies, pretože vám poskytujú toľko vrodených funkcií a kompatibility. To vám umožňuje výrazne zlepšiť spôsob interakcie s vašou VPN vzhľadom na vaše potreby streamovania v zariadení Firestick v tejto chvíli.,

Toto je postupná metóda, ako nainštalovať PureVPN’s Firestick aplikácia na vašom zariadení za iba dve minúty:

 • Otvorte televízor a zapojte do neho zariadenie Firestick
 • Spustite “FireTV” aplikácie
 • Teraz sa na vašej FireTV zobrazí úvodná obrazovka. Odtiaľ sa musíte rozhodnúť “app”, čo sa dá ľahko dosiahnuť stlačením tlačidla, ktoré je v strede diaľkového ovládača FireTV
 • Keď ste v obchode s aplikáciami, pokračujte do vedľajšej ponuky > Kategórie > užitočnosť
 • V sekcii pomocných služieb otvorte vyhľadávací panel a napíšte “PureVPN”
 • Oficiálna aplikácia Firestick od spoločnosti PureVPN sa zobrazí vo výsledkoch, ktoré nasledujú po vašom vyhľadávaní
 • Teraz stačí kliknúť na “dostať” a aplikácia sa začne sťahovať a inštalovať do vášho zariadenia
 • Zobrazí sa upozornenie na úspešnú inštaláciu aplikácie a stačí kliknúť na “Otvorené” spustiť aplikáciu
 • Po zakúpení PureVPN budete musieť zadať svoje používateľské meno a heslo VPN, ktoré ste dostali v e-maile’s predplatným
 • Teraz si vyberte svoj vlastný server alebo kliknite na ikonu “Smart Connect” možnosť povoliť aplikácii vybrať si server pre vás a aplikácia začne fungovať!
 • Stlačením tlačidla sa vráťte na hlavnú obrazovku “Domovské tlačidlo” na diaľkovom ovládači FireTV a prejdite na ľubovoľnú aplikáciu na streamovanie, ktorú chcete odblokovať!

Sideload PureVPN na Amazon Firestick:

Či už to nazývate útek z väzenia alebo Sideload, existuje mnoho ďalších spôsobov, ako môžete používať PureVPN vo vašom Firestick. A zatiaľ čo my naozaj nie’neuvidíte potrebu urobiť to, pretože PureVPN už ponúka špecializovanú aplikáciu pre platformu, povieme vám, ako to máte urobiť.

Sideload PureVPN na Amazon Firestick

Našim uprednostňovaným spôsobom načítania PureVPN na server Firestick je aplikácia pre Android s názvom Apps2Fire a takto je to možné:

 • Stiahnite si aplikáciu Official Apps2Fire spolu s aplikáciou PureVPN Android z Obchodu Google Play
 • Po dokončení spustite FireTV a prejdite na stránku “nastavenie”> “systém” > “Možnosti vývojára”
 • Teraz uvidíte možnosť s názvom “Povoliť aplikácie z neznámych zdrojov”. Zapnúť.
 • Vráťte sa na domovskú obrazovku FireTV
 • vybrať “nastavenie”> “o” > “sieť”
 • Uvidíte tu svoju aktuálnu IP adresu a pre neskoršie použitie ju musíte zaznamenať
 • Zatvorte FireTV a otvorte na svojom zariadení s Androidom Apps2Fire
 • zvoliť “nastaviť” a tu zadajte tú istú IP adresu, akú ste dostali na svojom FireTV
 • Teraz choďte na “Miestne aplikácie” a vyhľadajte aplikáciu PureVPN a potom ju vyberte “Inštalácia”
 • Váš FireTV vám ponúkne upozornenie, že aplikácia bola úspešne nainštalovaná na vašom zariadení FireTV
 • Vychutnajte si bezkonkurenčné pripojenie k sieti VPN a obíďte geografické obmedzenia prostredníctvom PureVPN vo vašom Firestick

Ak chcete viac metód pre vedľajšie zaťaženie PureVPN vo vašom Firestick, môžete sa pozrieť na nášho komplexného sprievodcu VPN pre Firestick..

Získajte PureVPN teraz

Ako zvýšiť PureVPN’Rýchlosť na Firestick zmenou nastavení protokolu?

Aby sa zvýšila rýchlosť PureVPN na Fire TV Stick, je potrebné niekoľko drobných vylepšení.

Aplikácia PureVPN na Firestick zvyčajne beží na protokole OpenVPN, ale málo ľudí vie, že v samotnom protokole OpenVPN si môžu vybrať z dvoch ďalších možností, t. J. UDP a TCP. A zatiaľ čo som vyhral’t ísť do technických podrobností o tom, čo’je skutočný rozdiel medzi nimi, ale stále budete prekvapení, keď viete, že zmena na ktorúkoľvek z nich môže mať výrazný vplyv na vaše rýchlosti na Firestick.

Ak chcete prepínať medzi nimi, spustite aplikáciu PureVPN na Firestick a potom ju odpojte, ak je momentálne pripojená k serveru. Teraz v pravom hornom rohu obrazovky uvidíte ikonu v tvare ozubeného kolieska, ktorá označuje možnosti nastavenia. Kliknite na ňu a potom vyberte možnosti pre “Vyberte Protokol”.

Teraz existujú dve možnosti, a to UDP a TCP. Pre používateľov Firesticku, ktorí zažívajú oneskorenie rýchlosti, sa dôrazne odporúča prechod na UDP ako vysoko bezpečný, ale ľahký, čo umožňuje oveľa lepšie rýchlosti ako TCP.

Ako sa odhlásiť z účtu PureVPN na Firestick?

Nemáme’t Odporúčame, aby ste sa z aplikácie odhlásili z akéhokoľvek neprimeraného dôvodu rovnako ako na iných zariadeniach. Dôvodom je to, že je dosť ťažké zadávať prihlasovacie údaje zakaždým pomocou diaľkového ovládača na zariadení Firestick zakaždým, keď chcete aplikáciu používať..

Okrem toho sú zariadenia Firestick väčšinou personalizované, takže nie veľa ľudí by sa do nich chce zapojiť, a existuje veľmi obmedzených spôsobov, ako môže niekto zneužiť aplikáciu PureVPN na Firestick, zatiaľ čo jeho ľavica zostáva bez dozoru..

Aplikácia sa po inštalácii zvyčajne pripojí automaticky, pokiaľ sa nesnažíte vynútiť jej vypnutie.

Ak však stále chcete pokračovať v procese odhlasovania účtu PureVPN na Firestick, stačí spustiť PureVPN, kliknúť na ikonu v tvare ozubeného kolieska a prejsť na nastavenia. Po zobrazení podponuky pre nastavenia prejdite nadol do dolnej časti zoznamu a budete mať možnosť pre “Odhlásiť sa”. Stačí kliknúť na neho pomocou diaľkového ovládača FireTV a budete odhlásení.

Ak budete chcieť aplikáciu znova použiť neskôr, budete musieť znova zadať prihlasovacie údaje.

Je PureVPN kompatibilný pre Firestick?

Jedným z najdôležitejších aspektov kompatibility VPN s Firestick je to, že poskytuje špeciálnu aplikáciu pre túto platformu. Teraz to nie je veľa VPN, pretože Firestick je špecializovaná platforma a väčšina poskytovateľov to nerobí’• Nemáte zdroje alebo odhodlanie vytvoriť špecializovanú aplikáciu, ktorá zabezpečí lepšiu kompatibilitu ich VPN s platformou.

V súčasnosti existuje menej ako 5 poskytovateľov, ktorí ponúkajú špeciálne aplikácie pre Firestick a medzi nimi je PureVPN.

PureVPN sa v poslednom období venovala veľkej časti svojej platformy platforme, aby iniciatívu mohla čoskoro zaujať, skôr ako ju ostatní dobehnú. Jeho aplikácia je k dispozícii v obchode s aplikáciami Firestick a jej inštalácia je tiež neuveriteľne ľahká.

Aplikácia je pomerne jednoduchá na používanie, pretože ponúka jednoduché, intuitívne UX spolu s vyhradenou funkciou pre platformu s názvom “Smart Server Connect” ktoré vám umožňujú automaticky sa spojiť s najlepším streamovacím serverom v súčasnosti.

záver

PureVPN ponúka viac ako 2000 serverov na neuveriteľných 180 miestach po celom svete, takže by ste sa nikdy nemuseli obávať týchto geografických obmedzení pre streamingové aplikácie v dohľadnej dobe. Je to jedna z najlepších stávok na zosilnenie vášho celkového zážitku z programu Firestick, preto vám dôrazne odporúčame, aby ste sa rozhodli zvoliť si ho a umožnili vám viac si užiť vylepšené možnosti zábavy vo vašom zariadení Firestick.!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me