NordVPN Firestick – Sprievodca nastavením 3 minúty pre Amazon Fire TV

Spoločnosť NordVPN so sídlom v Paname zhromaždila v odvetví VPN celkom úžasné miesto vďaka svojej výnimočnej ochrane súkromia, pozoruhodným funkciám a obrovskej databáze serverov na celom svete. VPN dokonca ponúka vynikajúcu kompatibilitu a poskytuje aplikácie pre takmer všetky zariadenia / platformy. Jedinou oblasťou, v ktorej chýba, je ponuka aplikácie NordVPN Firestick, a preto spoločnosť BestVPN.co venovala nejaký čas hľadaniu riešenia, ako získať sieť VPN vo vašej televízii Fire. Ak sa chcete dozvedieť viac o poskytovateľovi, prečítajte si podrobnú recenziu spoločnosti NordVPN.

Funguje spoločnosť NordVPN na programe Firestick?

Napriek tomu, že NordVPN je jednou z najznámejších služieb VPN na trhu, zatiaľ nevydala oficiálnu aplikáciu pre televízory Firestick / Fire. Necítite sa však sklamaný, pokiaľ ide o problém, vždy môžete nájsť riešenie, najmä s technologickými technikami, ako sme my v okolí..

BestVPN.co vymyslel spôsob, ako dostať aplikáciu na vaše zariadenia Firestick, bez problémov a stresu. Môžete preskočiť dopredu do sekcie inštalácie, aby ste zistili veci, alebo pokračovať v čítaní, aby ste sa dozvedeli viac o tom, či robíte správne rozhodnutie so spoločnosťou NordVPN.!

NordVPN Firestick Review

Teraz už vieme, že Amazon Firestick je úžasné zariadenie, ktoré je neuveriteľne ľahké nastaviť podľa vašich potrieb v oblasti zábavy. Minúty po rozbalení sa môžete ponoriť do záchytného okienka s popcornom a hubami všade okolo. Novšie verzie uľahčujú prácu, pretože vás baví integrácia Amazon Alexa, a umožňujú TV komunikovať s vami.

NordVPN Firestick

Všetko je v poriadku so samotným zariadením, tak prečo potrebujete VPN a čo je najdôležitejšie, prečo by ste mali ísť na NordVPN? Ak chcete odpovedať na prvý prípad, VPN vám môže poskytnúť možnosť obísť geografické obmedzenia a chrániť svoju identitu, ak streamujete pirátsky obsah. Pokiaľ ide o posledný uvedený prípad, musíte sa pozrieť na dôvody uvedené nižšie (ktoré sú samozrejme celkom presvedčivé):

 1. Ochrana pred dráždivými / spamovými reklamami - Ak používate vstavaný prehliadač pre aplikáciu Firestick, pravdepodobne sa môžete vzťahovať na obrovské množstvo reklám, ktoré trápia vaše skúsenosti na všetkých webových stránkach. Našťastie vám NordVPN ponúka funkciu CyberSec. Tým sa okamžite zablokujú všetky dráždivé kontextové okná, videá na automatické prehrávanie a ďalší spamový obsah, čím sa zvyšuje rýchlosť načítania webovej stránky..
 2. Zabezpečenie pred útokmi typu phishing, botnety a DDoS - Zariadenie, o ktorom si myslíte, že je najmenej zraniteľné, má vždy najvyššiu šancu na hackerstvo. Majte na pamäti, že sme dosiahli digitálnu éru, v ktorej sú dokonca aj televízory náchylné na hackovanie prostredníctvom falošných webových stránok. NordVPN vám poskytuje maximálnu bezpečnosť / ochranu okamžitou detekciou hrozieb a blokovaním komunikácie medzi televízorom a riadiacim serverom!
 3. Blokuje nebezpečné webové stránky okamžite - Funkcia CyberSec pravidelne kontroluje webové adresy podľa populárnych zoznamov nahrávok, vďaka ktorým vás ochráni pred falošnými webovými stránkami, ktoré vás chcú oklamať pri kúpe niečoho, alebo odhaľujú osobné údaje. Nielen to zaistí, že navštívite relevantné / bezpečné webové stránky, ale tiež vás ochráni pred vírusmi / škodlivým softvérom atď.
 4. Výnimočné možnosti odblokovania / streamovania - Jednou z najlepších vecí pri používaní služby NordVPN na zariadeniach Firestick je to, že dostanete bezkonkurenčnú schopnosť streamovania pri vysokých rýchlostiach a zároveň dostávate možnosť odblokovať web VoD s obmedzeným geografickým obmedzením po celom svete. Testovali sme službu na odblokovanie služby USA Netflix pomocou služby nordvpn netflix a fungovalo to hladko ako peklo!

NordVPN Firestick Review

NordVPN Firestick - Sprievodca nastavením 3 minúty pre Amazon Fire TV

NordVPN APK for Firestick

Hack, o ktorom sme už hovorili skôr, ako získať NordVPN na Firestick, zahŕňa stiahnutie súboru .apk. Na serveri Firestick je k dispozícii nejaký softvér tretích strán, ktorý umožňuje načítanie / inštaláciu aplikácií pre systém Android, čím vám uľahčuje využitie dobrého zabezpečenia a anonymity online. Tu je priamy odkaz na stiahnutie do súboru .apk NordVPN pre Android.

Funguje spoločnosť NordVPN na programe Firestick

NordVPN Firestick - Sprievodca nastavením 3 minúty pre Amazon Fire TV

Ako nainštalovať NordVPN na Amazon FireStick

 1. odpálenie Amazon Fire Stick a cvaknutie na “nastavenie” z domovskej obrazovky.NordVPN pre Firestick
 2. Choďte doprava a Nájsť “Zariadenie” voľba.NordVPN Firestick Reddit
 3. zvitok dole na “Možnosti vývojára”.Aký OS je Fire Stick
 4. umožniť “Aplikácie z neznámych zdrojov”.Môžete použiť VPN na Amazon Fire Stick
 5. Zobrazí sa vyskakovacia správa. vybrať “Zapnúť” voľba.Ako stiahnem program NordVPN na serveri Firestick
 6. lokalizovať “downloader” vo vyhľadávaní stlačte “dostať” a otvorte aplikáciu.Ako nainštalovať NordVPN na Amazon FireStick
 7. vybrať “browser” a zadajte adresu URL na stiahnutie: https://nordvpn.com/download/android/.NordVPN Amazon FireStick
 8. Vyberte ikonu “Stiahnite si APK” možnosť a stlačte “Inštalácia” gombík.NordVPN pre Amazon Fire TV
 9. Počkajte na dokončenie inštalácie. Spustite aplikáciu a užívajte si používanie služby NordVPN na serveri Firestick!Časté otázky spoločnosti NordVPN Firestick

Firestick Remote App pre ovládanie NordVPN

Keďže verzia NordVPN, ktorú inštalujete do systému Firestick, je založená na rozhraní systému Android, niektoré zariadenia môžu spôsobovať problémy pri navigácii alebo pokuse o ovládanie aplikácie. Ak to chcete obísť, môžete si stiahnuť a nainštalovať aplikáciu Remote for Fire TV, ktorá je k dispozícii v obchode Amazon. Ako ďalšiu alternatívu môžete tiež vyskúšať vyskúšanie CetusPlay!

Firestick Remote App pre ovládanie NordVPN

NordVPN Firestick Reddit

V prípadoch, keď sa musíte dozvedieť viac o konkrétnom produkte / službe alebo potrebujete pomoc pri vykonávaní konkrétnej úlohy, neexistuje lepšia možnosť ako konzultovať s odborníkmi spoločnosti Reddit. S jednotlivcami pracujúcimi v rôznych odvetviach môžete vždy očakávať, že nájdete informácie o všetkých témach vrátane požiarnej televízie NordVPN. Nižšie nájdete Redditor, ktorý čelí problémom pri výbere servera, ktorý sa javí ako problém s navigáciou. Už sme dali vyššie uvedené riešenie použitia diaľkového ovládača Amazon Fire TV.

[Pomoc] Nord VPN na Firestick-Ako vybrať server? z striebornej paličky

NordVPN Firestick - Sprievodca nastavením 3 minúty pre Amazon Fire TV

Časté otázky spoločnosti NordVPN Firestick

Pri používaní programu NordVPN na Firestick sa môžu vyskytnúť rôzne problémy / chyby, ktoré si môžu vyžadovať riešenie problémov. Na základe toho sme uviedli niektoré časté otázky, založené na zvedavosti používateľov.

Aký OS je Fire Stick?

Zariadenia Firestick a Fire TV používajú svoju vlastnú prispôsobenú verziu operačného systému Android. Ide o názov “Fire OS” ponúka dobré celkové rozhranie, ktoré podporuje intuitívnosť a jednoduchosť použitia, bez ohľadu na to, na ktorom televízore ho používate.

Môžete použiť VPN na Amazon Fire Stick?

Áno, s najväčšou pravdepodobnosťou môžete použiť VPN na zariadeniach Amazon Fire Stick na odblokovanie webových stránok av prípade potreby dokonca na streamovanie pirátskeho obsahu. Jediným problémom je, že zatiaľ veľa poskytovateľov neponúka špecializovanú aplikáciu Firestick, okrem ExpressVPN a IPVanish..

Ako stiahnem program NordVPN na serveri Firestick?

Ak si chcete stiahnuť službu NordVPN v službe Fire TV, budete musieť súbor .apk získať z hlavnej webovej stránky alebo na stránke Obchodu Google Play. Zariadenie Firestick používa Fire OS, ktorý je založený na OS Android, preto ponúka určitú podporu pre aplikácie .apk tretích strán..

Zabalenie vecí

Zistenie, ako nainštalovať NordVPN na Firestick, nám trvalo po dôkladnej a komplexnej analýze poskytovateľa neúplné 2 hodiny. Dúfame, že náš sprievodca pomôže vyriešiť problém nastavenia zariadenia NordVPN na zariadeniach Firestick, aby ste si mohli vychutnať najvyššiu úroveň anonymity / súkromia online. Bez ohľadu na to, ak narazíte na nejaké problémy, neváhajte komentovať nižšie

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me