Labākais torrentinga VPN: droši lejupielādējiet torrentus

Labākais Torrenting VPN

Ja straumju lejupielādes laikā vēlaties palikt neredzami autortiesību pārkāpumu medniekiem un vietējiem ISP, jums nepieciešams uzticams VPN pakalpojums. Zemāk jūs atradīsit ieteikumus par labākajiem uTorrent / BitTorrent:

Labākie torņošanas VPN pakalpojumi

 1. Ivacy: Mūsu labākais torrenteru piedāvājums. Pieejami P2p specifiski serveri. Pieejams par USD 2,25 mēnesī .
 2. Surfshark: Labākais budžetam draudzīgais VPN P2P / failu koplietošanai. Straujš straumju lejupielāde. Izmaksas USD 1,99 mēnesī (+ 3 mēneši bez maksas).
 3. ExpressVPN: Vērtīgs VPN torrenting. Nav joslas platuma ierobežojuma vai ātruma ierobežošanas. Pieejams par USD 8,32 mēnesī
 4. CyberGhost: Ātrs un drošs VPN pirātiem. “Torrent anonīmi” pieejamais režīms. Cena sākas no USD 2,75 mēnesī
 5. PureVPN: Uz augšu vērsts VPN vilinošs spēks. Failu koplietošanai ir pieejami īpaši serveri. Pieejams par 2,91 USD / mēn

5 labākie torrenting VPN 2020. gadā

Iepazīstieties ar šiem 5 labākajiem torrentinga VPN, kas detalizēti aprakstīti, pēc to izmaksu, uzticamības līmeņa novērtējumu un P2P veiktspējas / funkciju analīzes un salīdzināšanas:

1. Bezdarbība

Ivacy 1. vietā ierindojas VPN

 • Cena: USD 2,25 mēnesī
 • Trustpilot vērtējums: 4.8

Ivacy, kura galvenā mītne atrodas Singapūrā un tika uzsākta 2007. gadā, beidzot ir sākusi iegūt tā pelnīto reputāciju. Lielākā daļa to nezina, bet pakalpojumu sniedzējs ir atbildīgs par Split Tuneling koncepcijas izveidi, kas tagad ir tik slavena.

Pakalpojumu sniedzējs piedāvā vislabākās iespējas lietotājiem Ķīnā un nodrošina ātru ātrumu, pierādot tā kā uzticama VPN noderīgumu torrenteriem. Tas piedāvā specializētus serverus p2p darbībām, tāpat kā straumēšanas platformām, piemēram, Netflix un Disney Plus.

Lai piekļūtu viņiem, jūs varat sazināties ar viņu diennakts tiešraides tērzēšanas atbalstu, kā es to izdarīju. Viņi nodrošinās jums izsmeļošu serveru sarakstu, lai turpinātu jūsu kņadas darbības bez jebkādas juridiskas grūtības vai jūsu ISP iejaukšanās..

Šifrēšanai Ivacy izmanto AES-256-CBC ar standarta RSA-2048 atslēgu OpenVPN savienojumiem. Notiek sesiju reģistrēšana, bet tās beidzas pēc 48 stundām. Lai iegūtu vislabāko VPN darījumu, dodieties uz viņu 2 gadu plānu, kura cena ir USD 1,99 mēnesī. (rēķins 48 USD).

Nelegālas abonēšanas iespējas

 1. Mēneša abonements: 9,95 USD
 2. Gada abonements: 3,33 USD / mēnesī (40 USD jāmaksā vienreiz)
 3. Abonements uz diviem gadiem: USD 2,25 mēnesī (USD 48 jāmaksā vienreiz)

Vai arī iegūstiet vairāk ieskatu pakalpojumu sniedzējā, izlasot šo Ivacy pārskatu

2. Surfshark

Surfshark logotips

 • Cena: USD 1,99 mēnesī
 • Trustpilot vērtējums: 4.4

Pieejams VPN kas ir ļoti ieteicams failu koplietošanai. Jaunpienācējs Surfshark turpina pildīt solījumus par drošu mocīšanu. Tas arī veic papildu jūdzi, piedāvājot neierobežotu joslas platumu un vienlaicīgus savienojumus un robustu Kill Switch funkciju.

Ir pieejams īpašs P2P serveru saraksts, taču torrenting ir atļauts visos serveros pat aizliegtajās valstīs. Surfshark var arī novirzīt trafiku uz īpašiem P2P serveriem Kanādā vai Nīderlandē.

Vienkārši vispirms pārslēdziet protokolu no IKEv2 uz OpenVPN (UDP), lai ar AES-256-CBC vai AES-256-GCM varētu saņemt spēcīgu militāras pakāpes šifrēšanu..

Tā kā BVI ir droša patvērums, jūs varat mocīties ar lielu sirdsmieru un arī mierināt, zinot, ka Surfshark ir spēcīga mocoša un nepieejoša politika. Tas pat piedāvā nogalināšanas slēdzi.

Pārbaudot ASV servera ātrumu P2P / straumēšanai uTorrent, Surfshark piegādāja 87,39Mbps lejupielādēt un 60,63Mbps augšupielādēt vidēji. Vispār nav slikti.

Surfshark abonēšanas iespējas

 1. Mēneša abonements - USD 11,95 mēnesī
 2. Gada abonements - USD 5,99 mēnesī
 3. 2 gadu abonements - USD 1,99 mēnesī

Vai arī izlasiet mūsu padziļināto Surfshark pārskatu, lai iegūtu papildinformāciju

3. ExpressVPN

ExpressVPN logotips

 • Cena: 8,32 USD / mēnesī 6,67 USD / mēnesī.
 • Trustpilot vērtējums: 4.8

Universālais un ātrākais ExpressVPN piedāvā ārkārtas p2p iespējas uTorrent lietotājiem. Lai gan nav īpašu torrent serveru uzskaitījumu, jūs joprojām varat baudīt dedzinošu un ātru ātrumu jebkurā vietā.

P2p tas izmanto OpenVPN (TCP un UDP) protokolu un nodrošina šifrēšanu, izmantojot divus dažādus šifrus: AES-256-CBC un AES-256-GCM, lai jūs arī saņemtu maksimālu drošību.

Pievienojiet to drošai BVI jurisdikcijai un pārbaudītajai politikai bez reģistrēšanas, pat Turcijas varas iestādes to nevarēja apiet, un jūs varat justies atvieglots, ka ExpressVPN ir lieliska izvēle straumju lejupielādei..

Nemaz nerunājot par to, ka pakalpojumu sniedzējs ir drošībā no WebRTC / DNS / IP adrešu noplūdēm, un tā nogalināšanas slēdža funkcija rada brīnumus, saglabājot jūsu identitāti, ja jūsu VPN atvienojas, bet p2p / failu koplietošana.

Pārbaudot ASV servera ātrumu p2p / straumēšanai uTorrent, piegādāts ExpressVPN 85,29Mbps lejupielādēt un 76,92Mbps augšupielādējiet, vēlreiz noskaidrojot, ka saņemat lielu ātrumu.

ExpressVPN abonēšanas iespējas

 1. Mēneša abonements: USD 12,95 tiek izrakstīts vienu reizi
 2. Pusgada abonements: USD 9,99 mēnesī
 3. Abonēšana uz 12 mēnešiem: USD 8,32 mēnesī

Vai arī iegūstiet vairāk ieskatu pakalpojumu sniedzējā, izlasot šo ExpressVPN pārskatu

4. CyberGhost

CyberGhost logotips

 • Cena: USD 2,75 mēnesī
 • Trustpilot vērtējums: 4.7

Parasti es iesaku CyberGhost lietotāju atbloķēšanas vajadzībām, taču, pārbaudot to uTorrent, atklājās, ka tā tiešām ir lieliska izvēle, lai strauji lejupielādētu torrentus..

Līdzīgi kā Ivacy un Surf, arī CyberGhost piedāvā īpašu serveru p2p sarakstu. Viņiem var piekļūt, ievadot “p2p” meklēšanas joslā Windows klienta augšējā kreisajā stūrī.

Šie serveri izmanto OpenVPN (UDP) protokolu, un šifrēšana tiek nodrošināta, izmantojot AES-256 šifru, RSA-4096 atslēgas šifrēšanu un SHA384 hash autentifikāciju..

Pakalpojumu sniedzējs ir arī brīvs no visām WebRTC / DNS / IP adrešu noplūdēm, piedāvā SOCKS5 starpniekserveri straumju palielināšanai un automātisku nogalināšanas slēdzi, lai aizsargātu jūsu identitāti.

Pārbaudot ASV servera ātrumu p2p / straumēšanai uTorrent, CyberGhost piegādāja 74,22Mbps lejupielādēt un 70,29Mbps augšupielādēt. Torrentu lejupielāde bija ātra un bez kavēšanās.

Cyberghost abonēšanas iespējas

 1. Mēneša abonements: 12,99 USD / mēnesī
 2. Gada abonements: USD 5,99 mēnesī
 3. 2 gadu abonements: 3,69 USD / mēnesī
 4. 3 gadu abonements: USD 2,75 mēnesī

Vai arī pārbaudiet šo CyberGhost pārskatu, lai iegūtu sīkāku analīzi

5. PureVPN

PureVPN logotips

 • Cena: 2,91 USD / mēn
 • Trustpilot vērtējums: 4.7

Ir iemesls, kāpēc es PureVPN saucu par funkciju pilnveidotu pakalpojumu. Īpaši mocīšanai tas ir viens no nedaudzajiem pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā P2P portu pārsūtīšanas funkciju kā papildinājumu par 0,99 USD..

Jūs varat uzzināt, kā to konfigurēt, lai paātrinātu uTorrent lejupielādes, kas labi darbojas kopā ar “Failu koplietošana” režīms ir pieejams visiem klientiem.

Sniedzējs saviem p2p serveriem izmanto OpenVPN (UDP), un šifrēšana ir pieejama, izmantojot AES-256 šifru, RSA-4096 atslēgu šifrēšanu un SHA384 hash autentifikāciju..

Mežizstrādes politika var būt nedaudz mulsinoša, taču tādas funkcijas kā SOCKS5 starpniekserveris, dalītā tunelēšana, automātiskā nogalināšanas slēdzis un ostas pāradresācija piešķir tai priekšrocības salīdzinājumā ar citiem nosaukumiem.

Pārbaudot ASV servera ātrumu p2p / straumēšanai uTorrent, PureVPN nodrošina vidēji 81,88Mbps un 69,71Mbps augšupielādēt.

PureVPN labākie piedāvājumi

 1. 1 mēneša plāns - USD 10,95 mēnesī.
 2. 1 gada plāns - USD 5,18 mēnesī.
 3. Piecu gadu plāns - USD 2,91 mēnesī (USD 99,00 rēķins vienreiz)

Vai arī izlasiet mūsu padziļināto PureVPN pārskatu, lai iegūtu papildinformāciju.

Kā es izvēlējos labāko vilkšanas VPN (ranžēšanas kritēriji)?

Ja straumju lejupielādei izmantojat uTorrent, jūs droši vien to zināt VPN jūs abonējat, vajadzētu piedāvāt ātru lejupielādes ātrumu un neierobežotu joslas platumu. Tomēr, lai novērtētu p2p VPN, ir jāņem vērā arī citi faktori. Katru pakalpojumu sniedzēju es vērtēju, pamatojoties uz:

 1. Jurisdikcija - Ja pakalpojumu sniedzēja galvenā mītne atrodas 5/9/14 Eyes aliansē vai valstī ar invazīvu datu saglabāšanas likumu komplektu, tas nav piemērots lejupielādei vietnē uTorrent.
 2. Serveru atrašanās vietas -Labākie VPN nodrošina lielu skaitu serveru atrašanās vietu, lai palielinātu ātru ātrumu, vienlaikus iesaistoties p2p / torrent lejupielādē..
 3. Bez noplūdēm - Jums jāpārliecinās, ka pakalpojumu sniedzējs ir brīvs no visa veida WebRTC / DNS / IP noplūdēm; pretējā gadījumā jums būs jāmaksā dūšīgi naudas sodi.
 4. Ātruma veiktspēja - VPN ir jāpiedāvā ļoti straujš ātrums visas dienas garumā, lai jūs iegūtu maksimālu ērtības.
 5. Šifrēšanas stiprums - IPS var skaidri redzēt notiekošās nelikumīgās failu koplietošanas darbības, ja jūsu savienojums nav aizsargāts. Spēcīga šifrēšana paslēpj jūsu identitāti.

Kā paātrināt uTorrent lejupielādes, izmantojot VPN

Runājot par straumju lejupielādi no uTorrent, jūs bieži varat satraukties par slikto joslas platuma ātrumu. Neveiksmīgam sniegumam var būt daudz iemeslu.

Tomēr, ja jums jau ir ātrs tīkls, ir pieejami daži pielāgojumi, lai palielinātu kopējo ātrumu. Izpildiet šādus padomus, lai palielinātu uTorrent lejupielāžu ātrumu:

Lejupielādējiet torrentus ar lielu sējēju skaitu

Lejupielādējot torrentu, uTorrent klients satver sadalīto failu no dažādiem datoriem. Tie ir sējēji, kuri turpina koplietot failu pat pēc lejupielādes pabeigšanas.

Lai palielinātu lejupielādes ātrumu, meklējiet vairāk torrenta sējēju, bet arī apskatiet komentārus zemāk esošajā lapā. Citu viedokļi palīdz noteikt, vai torrentā nav vīrusu / ļaunprātīgas programmatūras.

Lejupielādējiet torrentus ar lielu sējēju skaitu

Konfigurējiet “Joslas platums” Maksimālā ātruma iestatījumi

Vēl viens veids, kā palielināt lejupielādes ātrumu vietnē uTorrent, ir mainīt joslas platuma iestatījumus.

 1. Noklikšķiniet uz “Iespējas” cilne augšējā kreisajā stūrī.
 2. Ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz “Preferences”.
 3. Atrodiet un atveriet atzīmēto cilni “Joslas platums”.
 4. Ierobežojiet augšupielādes un lejupielādes ātrumu, vienkārši mainot vērtības katrā laukā.

Ieteicams saglabāt augšupielādes līmeni 80% apmērā no augšupielādes ātruma, t.i., 14 kb / s. Attiecībā uz globālo lejupielādes līmeni mainiet vērtību uz a “0”.

Vēl viens hack, kuru varat izmantot, lai palielinātu lietojumprogrammas ātrumu, ir mainīt savienojumu skaitu, lai izvairītos no jebkādas pārslodzes. Daudziem šie iestatījumi darbojās diezgan labi.

 1. Iestatiet maksimālo savienojumu skaitu uz 2300
 2. Iestatiet maksimālo pievienoto vienaudžu skaitu vienā torrentā uz 250
 3. Iestatiet augšupielādes slotu skaitu vienā torrentā uz 14

uTorrent joslas platuma iestatījumu konfigurēšana

Savienojums tieši ar sēklām

Bieži vien sējējs’s ugunsmūra iestatījumi bieži var kavēt sēšanas procesu un neļauj uTorrent iegūt lejupielādes datus no Torrent faila.

Tagad jums nav iespējams pārkonfigurēt katru sējēju’ ugunsmūra iestatījumus, taču jūs varat ļaut savam uTorrent klientam iegūt visus datus tieši, bez ugunsmūru iejaukšanās:

 1. Iet uz “Iespējas” izvēlni un atlasiet “Preferences”.
 2. Atveriet “Savienojumi” cilni no kreisās puses
 3. Pārbaudiet “Iespējojiet UPnP portu kartēšanu”
 4. Atzīmējiet “Iespējojiet NAT-PMP portu kartēšanu”.

uTorrent savienojums tieši ar sēklām

Pievienojiet izņēmumu Windows ugunsmūrim

Windows ugunsmūris var bloķēt jūsu torrent klientu un pārtraukt lejupielādes un sējējus, kas ienāks no BitTorrent savienojumiem. Tas kavē visu mocošo pieredzi.

Lai atbrīvotos no problēmas, jūs varat “pievienot izņēmumu ugunsmūrim” no uTorrent lietotnes tieši, lai palielinātu kopējo ātrumu. To var izdarīt, dodoties uz Iespējas > Preferences > Savienojumi.

uTorrent pievieno ugunsmūri izņēmumam

Mainiet vispārīgos iestatījumus, lai optimizētu uTorrent

Kā vēl vienu iespēju, lai palielinātu uTorrent lejupielādes ātrumu, apsveriet iespēju mainīt uTorrent klienta vispārējos iestatījumus..

To var izdarīt, pārejot uz Iespējas > Preferences > Vispārīgi. Kad tas ir izdarīts, pārbaudiet “Pievienot.! Ud nepilnīgiem failiem” un “Iepriekš iedaliet visus failus” iespējas.

uTorrent Mainīt vispārīgos iestatījumus

Pievienojiet vairāk izsekotāju savos Torrent failos

Izsekotāji ir noderīgi, lai optimizētu un palielinātu jūsu torrent lejupielādes ātrumu. Jaunu izsekotāju pievienošana uzlabo jūsu vilinošo pieredzi, jo tie jūsu savienojumam pievieno jaunas sēklas / vienaudžus.

Šis process ietver jaunu saišu pievienošanu esošajiem izsekotājiem noteiktā torrent failā. Lai pievienotu jaunus, izpildiet soli pa solim sniegtos norādījumus:

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz torrenta faila un noklikšķiniet uz “Īpašības”
 2. Saskaņā “Vispārīgi” cilnē, būs izsekotāju saraksts.
 3. Ritiniet līdz lapas apakšai, kur nav teksta.
 4. Ielīmējiet izsekotājus no šīs saites tukšā vietā.

uTorrent pievienojot vairāk izsekotāju

Labākās VPN atrašanās vietas P2P failu koplietošanai

Ja daudz lejupielādējat vietnē uTorrent, iespējams, jums būs interese uzzināt, kā panākt vislabāko ātrumu un piekļūt ātrākajiem p2p bariem..

VPN var viegli ļaut jums to izdarīt, taču jums jāzina arī pareizie serveri, ar kuriem izveidot savienojumu. Torrent ātrums ir ātrākais šādās valstīs:

Latvija Grieķija
Bulgārija Serbija
Lietuva Īrija
Horvātija Rumānija
Spānija Zviedrija

Juridiski jautājumi par vilinošām un P2p likuma soda naudām

Piespiešana pati par sevi ir likumīga visiem kontiem lielākajā daļā pasaules valstu. Tā ir nelegāla darbība tikai tad, ja jūs nodarbojaties ar viltu, lai lejupielādētu ar autortiesībām aizsargātu materiālu.

Lai uzzinātu vairāk par juridisko maksājumu veidu un nopietnību, ar kuriem jūs varat saskarties, jums jāzina par attiecīgajiem likumiem attiecībā uz pirātismu jūsu valstī..

Šeit ir sadalīts to tiesību likumu un jautājumu sadalījums pa valstīm, ar kuriem jūs varat saskarties, ja ļaujat pirātismam:

Amerikas Savienotās Valstis

ASV atrodas ļoti attīstīts tiesiskais režīms, kas regulē pirātisma jautājumus. Valstij ir ārkārtīgi stingra nostāja attiecībā uz nelegāla satura lejupielādi ar visiem iespējamiem līdzekļiem.

Lielākā daļa ar autortiesībām aizsargāto plašsaziņas līdzekļu pieder lielām korporatīvām mājām, piemēram, Disney, Warner Bros, Fox, Sony un tamlīdzīgām, tāpēc viņiem bieži ir finansiāls spēks, lai izietu visu veidu tiesas prāvas..

Pirātisms ASV var izraisīt likumīgu sodu līdz pat pieciem gadiem cietumsoda un 250 000 USD naudas sodu.

Kanāda

Šī kaimiņvalsts ASV nav tik stingra, lai sodītu cilvēkus, kuri izdara pirātismu. Tajā ir pirātisma likumi, taču tie ir tikpat brīvi kā robežas, t.i., tie tur ir, bet jūs uzvarējāt’t daudz pieķerties

Vienīgais attiecīgais likums, kas Kanādā attiecas uz autortiesību pārkāpumiem “Autortiesību modernizācijas akts”. Saskaņā ar šo likumu interneta pakalpojumu sniedzēji var nosūtīt paziņojumus autortiesību pārkāpējiem.

Maksimālais pieļaujamais lielums, ko autortiesību īpašnieks var izdarīt, ir tiesāties pārkāpējai pusei par summu, kas nepārsniedz 5000 USD. Tā ir pārāk liela summa, lai autortiesību īpašniekus ieinteresētu iesniegt prasību tiesā.

Apvienotā Karaliste

Tā kā jau ir bloķēts liels vairums lielāku Torrenting vietņu, piemēram, PirateBay, Lielbritānija nav tik draudzīga vieta, kad runa ir par P2P faniem..

Saskaņā ar likumu ISP ar vairāk nekā 400 000 lietotāju ir jānosūta pārtraukšanas un atteikšanās vēstules autortiesību pārkāpējiem. Likums tomēr neattiecas uz tiem interneta pakalpojumu sniedzējiem, kuriem ir mazāk nekā nepieciešamais abonentu skaits.

Indija

Indijas pirātisma industrija ik gadu iemaksā gandrīz 2,7 miljardus dolāru, norādot uz nožēlojamu kaitējumu vietējiem plašsaziņas līdzekļu namiem Bolivudas un citu reģionālo kino popularitātes dēļ.

Saskaņā ar Indijas Autortiesību likumu personu var ieslodzīt uz laiku ne ilgāku par 7 gadiem, un, ja tiek atklāts, ka tā pārkāpj jebkura multivides faila vai projekta autortiesības, tā var saņemt naudas sodu par 200 000 INR..

Vācija

Arī Vācijā autortiesību īpašnieki dod tiesības viņu vārdā iesūdzēt autortiesību līgumus, un naudas sods var sasniegt 500 vai pat 1000 eiro.

Tomēr sistēma nav tik efektīva, jo autortiesību troļļi var izsekot tikai IP adresēm, nevis faktiskajiem nosaukumiem un identitātēm, tāpēc daudzi paziņojumi, kas tiek saņemti, nav adresēti cilvēkiem pēc nosaukuma.

Lietu iesaiņošana

Pēc pārliecinošiem 5 būtisku faktoru testiem, kuros iesaistīti vairāk nekā 70 un vairāk pakalpojumu sniedzēju, es iesaku Surfshark būt labākajam Torrenting VPN..

Surfshark (USD 1,99 mēnesī) ir jūsu labākā likme kā Torrent VPN, pateicoties tā neticamajai drošībai, bez noplūdes pakalpojumam un nulles reģistrēšanas politikai..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me