PureVPN Firestick – vai šis VPN patiešām ir paredzēts uzdevumam?

Firestick strauji palielinās kā viena no labākajām straumēšanas ierīcēm lietotājiem, ļaujot viņiem straumēt iecienīto saturu HD formātā savās TV ierīcēs visā pasaulē! Bet vai jūs zināt, ka varat palielināt savu Firestick vērtību, vienkārši pievienojot labāko VPN?

PureVPN ir viens no labākajiem kandidātiem šim mērķim, pateicoties tā saderīgajai lietotnei, zemām cenām un plaša servera izplatībai! Vai vēlaties uzzināt vairāk par to? Šeit ir mūsu veltīts pārskats par PureVPN Firestick, kas piedāvā kritiku savā speciālajā platformas lietotnē, cenu noteikšanu un citu, ko izstrādājis BestVPN.co!

Kāpēc PureVPN ir nepieciešams Firestick straumēšanai?

Neatkarīgi no tā, vai izmantojat īpašu straumēšanas ierīci, piemēram, Firestick, vai ļaujaties iecienītākajām straumēšanas vietnēm, piemēram, Netflix, parastajā ierīcē, piemēram, jūsu viedtālrunis, VPN ātri kļūst gandrīz neaizstājami visā visu lietu shēmā.

Galvenie iemesli tam, pirmkārt, ir vairākas ar autortiesībām saistītas problēmas, kas saistītas ar straumēšanas vietnēs mitinātu saturu, un, otrkārt, ģeogrāfiskie ierobežojumi, kas padara šīs ļoti straumējošās vietnes vidusmēra lietotājam ārpus robežas, tādējādi ierobežojot jūsu pieejamās straumēšanas iespējas.

Lietotāji don’t parasti pārbauda tāda satura fonu, kuru viņi skatās, piem. filmu, lai pārbaudītu, vai tā ir pieejama viņu valstī likumīgi vai nē. Tas notiek galvenokārt vietnēs un programmatūrā, kas brīvi straumē saturu, piemēram, Popkorna laiks, Kodi utt. Un pat tad, ja tas tika darīts neapzināti, snoopers un autortiesību troļļi vienmēr meklē šādas kļūdainas darbības, lai kādam uzliktu naudas sodu vai tiesisku prāvu..

Autortiesību troļļi un snoopers mēģina izsekot jūsu IP, ja jūs’Es nesen skatījos šādu saturu, un, ja viņi to satvers, juridiskie paziņojumi drīz būs pie jūsu sliekšņa. Iedomājieties neērtības, kas radušās tikai tāpēc, ka jūs to nedarījāt’Nav iespējams uzzināt par tās filmas autortiesību aizsardzību, kuru pasīvi skatījāties slidenā svētdienas pēcpusdienā.

Daudzas straumēšanas vietnes tagad ir kļuvušas ģeogrāfiski ierobežotas, piemēram, Netflix, Hulu, Amazon Prime, MatchTV uc Vai nu viņi to nedara’nepiedāvā daļu sava satura valstī, piemēram, Netflix gadījumā, vai arī tie vienkārši nav pieejami noteiktā reģionā, piemēram, tādiem pakalpojumiem kā Hulu, MatchTV vai pat Amazon Prime.

Straumēšanas pakalpojumi, kas pieejami 2018. gadā

Pat ja jums ir īpaša straumēšanas ierīce, piemēram, jūsu Firestick, šie jautājumi var ievērojami turpināties un var novērtēt visu jūsu pieredzi. Bet ir viena lieta, kas var glābt jūs no visām šādām nevajadzīgām neērtībām, un tā ir VPN.

VPN var ne tikai aizsargāt jūsu IP, aizsargājot tiešsaistes anonimitāti, bet arī var palīdzēt jums apiet straumēšanas pakalpojumu ģeogrāfiskos ierobežojumus, tādējādi lielā mērā paplašinot pieejamās izklaides iespējas..

Bet ne daudzi VPN pakalpojumi ir pietiekami uzticami, lai izpildītu abus šos uzdevumus, jo to veikšana ir kļuvusi daudz grūtāka. Straumēšanas vietnes tagad papildina savus ģeogrāfiskos ierobežojumus ar VPN aizliegumiem, kas gandrīz visus VPN padara viņu vietnē nelietderīgus. Autortiesību troļļi arvien grūtāk cenšas atrast jaunus veidus, kā uzsprāgt caur VPN piedāvāto aizsargapvalku.

Tas ir sašaurinājis lietotāju’Pēc VPN nozares izvēles tikai dažiem atlasītajiem pakalpojumu sniedzējiem, kas joprojām nodrošina lietotājus ar meklēto veiktspēju, un starp tiem ir populārs pakalpojumu sniedzējs ar nosaukumu PureVPN. Šajā rokasgrāmatā mēs’Detalizēti runāsim par to, kā PureVPN var ļaut jums iegūt daudz labāku vērtību un iegūt lielāku pieredzi ar jūsu Firestick.

PureVPN Firestick

Iegūstiet PureVPN tūlīt

PureVPN .apk Firestick

.Apk fails nav pārāk atšķirīgs no faktiskās Android lietotnes, vienīgā atšķirība ir tā, ka .apk fails nav pieejams pakalpojumā Google Play.

Veicot to pašu procedūru, kā Android lietotni sānielādējot vietnē Firestick, jums vienkārši jāaizstāj Android lietotnes daļa ar .apk failu..

Labākais un vienkāršākais veids, kā instalēt VPN lietotni Firestick, izmantojot šo metodi, ir lietotne Downloader. Sīkāk par šo metodi varat izlasīt mūsu Firestick VPN rokasgrāmatā šeit.

Kā iegūt PureVPN Amazon Firestick, Fire TV un Fire Cube

Jebkura VPN pirkšana šajās dienās ir diezgan vienkāršs uzdevums, un tas pats attiecas arī uz PureVPN.

Ja vēlaties iegādāties šī jaudīgā un saderīgā VPN pakalpojumu sniedzēja abonementu savai Firestick, jums jāveic šādas darbības:

 1. Vizīte PureVPN.com
 2. Izvēlnes augšējā joslā dodieties uz cenu noteikšanas iespējuAtlasiet Cenas augšā
 3. Noklikšķiniet uz cenu plāna, kas vislabāk atbilst jūsu budžetamPureVPN cenu plāni
 4. Maksājiet par cenu plānu, izmantojot jebkuru no uzskaitītajām vairākām maksāšanas metodēmPureVPN norēķinu metodes
 5. Iegūstiet lietotāja akreditācijas datus

Vienreiz tu’Tā kā esat ieguvis lietotāja akreditācijas datus, veids PureVPN instalēšanai Firestick nedaudz atšķiras no tā, kā jūs būtu rīkojies, ja būtu ieguvis VPN parastajai ierīcei, piemēram, savam Android viedtālrunim. Lasiet vairāk, lai uzzinātu vairāk par detalizētu PureVPN instalēšanas procesu uz jūsu Firestick.

Iegūstiet PureVPN tūlīt

Kā instalēt PureVPN Amazon Firestick, Fire TV un Fire Cube:

Firestick saderīgās VPN lietotnes ir nelaime, jo tās nodrošina tik daudz iedzimtu funkcionalitāti un savietojamību. Tas ļauj jums ievērojami uzlabot mijiedarbības veidu ar VPN, ņemot vērā jūsu straumēšanas vajadzības Firestick ierīcē šobrīd.,

Šeit ir aprakstīta soli pa solim metode, kā instalēt PureVPN’s Firestick lietotne ierīcē tikai divās minūtēs:

 • Atveriet televizoru un pievienojiet tam Firestick ierīci
 • Palaidiet “FireTV” lietotne
 • Tagad jūsu FireTV parādīsies sākuma ekrāns. Turpmāk jums ir jāizvēlas “Lietotne”, ko var viegli izdarīt, nospiežot pogu, kas atrodas jūsu FireTV tālvadības ierīces centrā
 • Kad esat nonācis lietotņu veikalā, dodieties uz apakšizvēlni > Kategorijas > Lietderība
 • Lietderības sadaļā atveriet meklēšanas joslu un ierakstiet “PureVPN”
 • PureVPN oficiālā lietotne Firestick tiks parādīta rezultātos, kas seko jūsu meklēšanai
 • Tagad vienkārši noklikšķiniet uz “gūt” un lietotne sāks lejupielādēt un instalēt jūsu ierīcē
 • Jums tiks parādīts paziņojums par veiksmīgu lietotnes instalēšanu, un jums vienkārši jānoklikšķina uz “Atvērt” lai palaistu lietotni
 • Tagad jums būs jāievada VPN lietotājvārds un parole, ko saņēmāt e-pastā pēc PureVPN iegādes’abonements
 • Tagad izvēlieties savu serveri vai noklikšķiniet uz “Smart Connect” opcija ļaut lietotnei izvēlēties jums serveri, un lietotne sāks darboties!
 • Atgriezieties sākuma ekrānā, nospiežot “Mājas poga” savā FireTV tālvadības pultī un dodieties uz jebkuru straumēšanas lietotni, kas vēlas atbloķēt!

Sānu ielāde PureVPN vietnē Amazon Firestick:

Neatkarīgi no tā, vai jūs to saucat par jailbreak vai Sideload, ir arī daudzi citi veidi, kā jūs varat izmantot PureVPN savā Firestick. Un, kamēr mēs patiešām don’neredzēsim vajadzību to darīt, jo PureVPN jau piedāvā speciālu platformas lietotni, mēs jums pateiksim, kā to izdarīt jebkurā gadījumā.

Sānu ielāde PureVPN vietnē Amazon Firestick

Ieteicamākā metode PureVPN sānu ielādēšanai vietnē Firestick ir caur Android lietotni ar nosaukumu Apps2Fire, un tā ir šāda:

 • No Google Play veikala lejupielādējiet oficiālo lietotni Apps2Fire kopā ar Android lietotni PureVPN
 • Kad tas ir izdarīts, palaidiet FireTV un dodieties uz “Iestatījumi”> “Sistēma” > “Izstrādātāja iespējas”
 • Tagad jūs redzēsit opciju ar nosaukumu “Atļaut lietotnes no nezināmiem avotiem”. Ieslēdziet to.
 • Atgriezieties FireTV sākuma ekrānā
 • Izvēlieties “Iestatījumi”> “Par” > “Tīkls”
 • Šeit redzēsit savu pašreizējo IP adresi, un jums tā būs jāpiezīmē, lai vēlāk varētu izmantot
 • Aizveriet FireTV un Android ierīcē atveriet Apps2Fire
 • Izvēlieties “uzstādīt” un šeit ievadiet to pašu IP adresi, kuru saņēmāt savā FireTV
 • Tagad dodieties uz “Vietējās lietotnes” un meklējiet lietotni PureVPN, pēc tam izvēlieties “Uzstādīt”
 • Jūsu FireTV piedāvās paziņojumu, kurā teikts, ka lietotne ir veiksmīgi instalēta jūsu FireTV ierīcē
 • Izbaudiet nepārspējamo VPN savienojumu un apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, izmantojot PureVPN savā Firestick

Ja vēlaties vairāk metožu PureVPN sānu ielādēšanai savā Firestick, varat iepazīties ar mūsu visaptverošo VPN rokasgrāmatu Firestick.

Iegūstiet PureVPN tūlīt

Kā palielināt PureVPN’Firestick ātrums, mainot protokola iestatījumus?

Lai uzlabotu PureVPN ātrumu Fire TV Stick, nepieciešami daži nelieli uzlabojumi.

PureVPN lietotne Firestick parasti darbojas ar OpenVPN protokolu, taču maz cilvēki zina, ka pašā OpenVPN protokolā ir vēl divas papildu iespējas, t.i., UDP un TCP. Un kamēr es uzvarēju’t iedziļināties tehniskajā informācijā par to, ko’Faktiskā atšķirība starp abiem, taču jūs joprojām būsit pārsteigts, uzzinot, ka, mainoties uz vienu no tiem, var būt būtiska ietekme uz jūsu Firestick ātrumu..

Lai mainītu vienu no tām, palaidiet savu PureVPN lietotni Firestick un pēc tam atvienojiet to, ja tā pašlaik ir savienota ar serveri. Tagad ekrāna augšējā labajā stūrī redzēsit zobrata formas ikonu, kas norāda iestatīšanas iespējas. Noklikšķiniet uz tā un pēc tam atlasiet opcijas “Atlasiet Protokols”.

Tagad tajā ir divas iespējas, UDP un TCP. Firestick lietotājiem, kuri piedzīvo ātruma nobīdi, ļoti ieteicams pārslēgties uz UDP, jo tas ir ļoti drošs, bet viegls, ļaujot sasniegt daudz labākus ātrumus nekā TCP.

Kā atteikties no sava PureVPN konta vietnē Firestick?

Mēs don’neiesakām atteikties no lietotnes jebkādu nepamatotu iemeslu dēļ, tāpat kā jūs to darāt citās ierīcēs. Iemesls tam ir tas, ka ir diezgan grūti katru reizi ar Firestick tālvadības pulti ievadīt pieteikšanās akreditācijas datus katru reizi, kad vēlaties izmantot lietotni..

Papildus tam, Firestick ierīces lielākoties tiek personalizētas, tāpēc ne daudzi cilvēki to vēlētos uzmeklēt, un ir ļoti ierobežoti veidi, kā kāds var ļaunprātīgi izmantot PureVPN lietotni Firestick, kamēr tā tiek atstāta bez uzraudzības..

Kad lietotne ir instalēta, tā parasti tiek automātiski savienota, ja vien jūs neliecaties piespiest to izslēgt.

Bet, ja jums joprojām patīk iziet no sava PureVPN konta, izmantojot Firestick, jums vienkārši jāuzsāk PureVPN, noklikšķiniet uz zobrata formas ikonas un dodieties uz iestatījumiem. Tiklīdz parādās iestatījumu apakšizvēlne, ritiniet līdz saraksta apakšai un jūs varēsit izvēlēties “Izlogoties”. Vienkārši noklikšķiniet uz tā ar savu FireTV tālvadības pulti, lai jūs tiktu izslēgts.

Lai atkārtoti izmantotu lietotni vēlāk, jums vēlreiz būs jāievada pieteikšanās akreditācijas dati.

Vai PureVPN ir saderīgs ar Firestick?

Viens no svarīgākajiem aspektiem, lai VPN būtu saderīgs ar Firestick, ir tas, ka tas platformai nodrošina īpašu lietotni. Tagad to nedara daudz VPN, jo Firestick ir nišas platforma, un vairums pakalpojumu sniedzēju to nedara’t nav resursu vai apņēmības, lai izveidotu īpašu lietotni, lai nodrošinātu labāku VPN savietojamību ar platformu.

Pašlaik ir mazāk nekā 5 pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā īpašas lietotnes Firestick, un to vidū ir PureVPN.

PureVPN pēdējā laikā lielu daļu uzmanības ir veltījusi platformai, lai iniciatīvu savlaicīgi satvertu, pirms citi to panāk. Tā lietotne ir pieejama lietotņu veikalā Firestick, un arī tās instalēšana ir neticami vienkārša.

Lietotne ir diezgan sarežģīta lietošanai, jo tā piedāvā vienkāršu, intuitīvu UX un īpašu platformas funkciju, kuras nosaukums ir “Viedā servera savienojums” kas ļauj automātiski izveidot savienojumu ar labāko straumēšanas serveri šobrīd.

Secinājums

PureVPN piedāvā vairāk nekā 2000 serveru milzīgās 180 vietās visā pasaulē, tāpēc jums nekad nevajadzēs uztraukties par šiem ģeogrāfiskajiem ierobežojumiem straumēt lietotnēs jebkurā tuvākajā laikā. Tā ir viena no labākajām derībām, lai pastiprinātu jūsu kopējo Firestick pieredzi, tāpēc mēs ļoti iesakām izvēlēties to un ļaut sev vairāk izbaudīt, pateicoties uzlabotajai izklaides izvēlei savā Firestick.!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me