NordVPN Firestick – 3 minūšu iestatīšanas rokasgrāmata Amazon Fire TV

Pateicoties tās ārkārtas privātumam, ievērojamām funkcijām un milzīgajai serveru datu bāzei visā pasaulē, NordVPN, kas atrodas Panamā, ir guvis diezgan pārsteidzošu sekotāju VPN nozarē. VPN pat piedāvā izcilu saderību, nodrošinot lietotnes gandrīz visām ierīcēm / platformām. Vienīgais, kas tai pietrūkst, ir NordVPN Firestick lietojumprogrammas piedāvājums, tāpēc BestVPN.co ir veltījis kādu laiku risinājuma meklēšanai, lai VPN iegūtu jūsu Fire TV. Lai uzzinātu vairāk par pakalpojumu sniedzēju, izlasiet šo padziļināto NordVPN pārskatu.

Vai NordVPN darbojas ar Firestick??

Neskatoties uz to, ka NordVPN ir viens no slavenākajiem VPN pakalpojumiem tirgū, tas vēl nav izdevis oficiālu lietotni Firestick / Fire TV. Tomēr nejūties sarūgtināts par problēmu, jūs vienmēr varat atrast risinājumu, jo īpaši tādiem tehniķiem kā mums apkārt.

BestVPN.co ir izdomājis veidu, kā lietotni izmantot jūsu Firestick ierīcēs, atskaitot apgrūtinājumus un stresu. Varat pāriet uz instalēšanas sadaļu, lai izdomātu lietas, vai turpināt lasīt, lai uzzinātu vairāk par to, vai pieņemat pareizo lēmumu, izmantojot NordVPN!

NordVPN Firestick apskats

Tagad mēs jau zinām, ka Amazon Firestick ir pārsteidzoša ierīce, kuru ir neticami viegli uzstādīt jūsu izklaides vajadzībām. Minūtes pēc kastītes izņemšanas jūs varat iegremdēties pārmērīgi vērojošā seskā ar popkornu un visapkārt mīlēt. Jaunākas versijas padara lietu vēl vieglāku, jo jums patīk Amazon Alexa integrācija un televizors ļauj jums sazināties.

NordVPN Firestick

Ar pašu ierīci viss ir kārtībā un kāpēc ir nepieciešams VPN, un pats galvenais, kāpēc jums vajadzētu meklēt NordVPN? Lai atbildētu uz iepriekšējo, VPN var dot jums iespēju apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un aizsargāt savu identitāti, ja straumējat pirātisku saturu. Attiecībā uz pēdējo, labi, jums būs jāskatās uz tālāk norādītajiem iemesliem (kas, protams, ir diezgan pārliecinoši):

 1. Aizsardzība pret kairinošām / surogātpastu reklāmām - Ja izmantojat iebūvēto pārlūku Firestick, iespējams, jūs varat saistīt ar milzīgo reklāmu skaitu, kas mocīs jūsu pieredzi katrā vietnē. Lai jums veicas, NordVPN piedāvā funkciju CyberSec. Tas uzreiz bloķē visus kairinošos uznirstošos logus, automātiskās atskaņošanas videoklipus un citu surogātpastu saturu, palielinot tīmekļa lapu ielādes ātrumu.
 2. Drošība no pikšķerēšanas, robottīkliem un DDoS uzbrukumiem - Ierīcei, kuru jūs domājat vismazāk ievainojamu, vienmēr ir vislielākās iespējas tikt uzlauztai. Ņemiet vērā, ka mēs esam sasnieguši digitālo laikmetu, kurā pat televizori ir pakļauti hakeriem, izmantojot neīsto tīmekļa vietnes. NordVPN sniedz jums maksimālu drošību / aizsardzību, nekavējoties atklājot draudus un bloķējot saziņu starp televizoru un vadības serveri!
 3. Tūlīt bloķē bīstamās vietnes - Funkcija CyberSec regulāri skenē vietņu adreses, ņemot vērā populāros aizmugures sarakstus, kas pasargā jūs no jebkuras krāpnieciskas vietnes, kas vēlas pievilināt jūs kaut ko iegādājoties vai atklājot personisko informāciju. Tas ne tikai nodrošina atbilstošu / drošu vietņu apmeklējumu, bet arī aizsargā jūs no vīrusiem / ļaunprātīgas programmatūras utt.
 4. Īpašas atbloķēšanas / straumēšanas iespējas - Viena no labākajām lietām, kas saistītas ar NordVPN izmantošanu Firestick ierīcēs, ir tā, ka jūs saņemat nepārspējamas straumēšanas iespējas ar ātru ātrumu, vienlaikus saņemot iespēju atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotas VoD vietnes visā pasaulē. Mēs pārbaudījām pakalpojumu, lai atbloķētu ASV Netflix, izmantojot nordvpn netflix pakalpojumu, un tas veiksmīgi darbojās kā elle!

NordVPN Firestick apskats

NordVPN Firestick - 3 minūšu iestatīšanas rokasgrāmata Amazon Fire TV

APK NordVPN for Firestick

Haka, par kuru mēs iepriekš runājām, lai iegūtu NordVPN vietnē Firestick, ir .apk faila lejupielāde. Vietnē Firestick ir pieejama kāda trešo personu programmatūra, kas ļauj ielādēt / instalēt Android lietojumprogrammas, tādējādi atvieglojot labu drošību un anonimitāti tiešsaistē. Šeit ir tieša lejupielādes saite uz Android .apk NordVPN failu.

Vai NordVPN darbojas ar Firestick?

NordVPN Firestick - 3 minūšu iestatīšanas rokasgrāmata Amazon Fire TV

Kā instalēt NordVPN vietnē Amazon FireStick

 1. Palaist Amazon Fire Stick un klikšķis ieslēgts “Iestatījumi” no sākuma ekrāna.NordVPN Firestick
 2. Dodieties pa labi un atrast “Ierīce” opcija.NordVPN Firestick Reddit
 3. Ritiniet līdz “Izstrādātāja iespējas”.Kāda OS ir Fire Stick
 4. Iespējot “Lietotnes no nezināmiem avotiem”.Vai jūs varat izmantot VPN vietnē Amazon Fire Stick
 5. Parādīsies uznirstošais ziņojums. Izvēlieties “Ieslēdz” opcija.Kā es varu lejupielādēt NordVPN vietnē Firestick
 6. Atrodiet “Downloader” meklēšanā noklikšķiniet uz “gūt” un atveriet lietotni.Kā instalēt NordVPN vietnē Amazon FireStick
 7. Izvēlieties “Pārlūks” un ierakstiet lejupielādes URL: https://nordvpn.com/download/android/.NordVPN Amazon FireStick
 8. Atlasiet “Lejupielādējiet APK” iespēju un nospiediet “Uzstādīt” pogu.NordVPN Amazon Fire TV
 9. Pagaidiet, līdz instalēšana ir pabeigta. Palaidiet lietojumprogrammu un izbaudiet NordVPN izmantošanu vietnē Firestick!Bieži uzdotie jautājumi par NordVPN Firestick

Tālvadības lietotne Firestick NordVPN kontrolei

Tā kā NordVPN versija, kuru instalējat Firestick, ir balstīta uz Android OS saskarni, dažām ierīcēm var rasties problēmas, pārvietojoties vai mēģinot kontrolēt lietotni. Lai to izvairītos, varat lejupielādēt un instalēt Remote for Fire TV lietojumprogrammu, kas ir pieejama Amazon veikalā. Kā vēl vienu alternatīvu varat apsvērt CetusPlay izmēģināšanu!

Tālvadības lietotne Firestick NordVPN kontrolei

NordVPN Firestick Reddit

Apstākļos, kad jums ir jāuzzina vairāk par noteiktu produktu / pakalpojumu vai ir nepieciešama palīdzība noteikta uzdevuma veikšanai, nav labāka varianta kā konsultēties ar Reddit ekspertiem. Ja indivīdi strādā dažādās nozarēs, jūs vienmēr varat gaidīt, lai atrastu informāciju par visām tēmām, ieskaitot NordVPN Fire TV. Zemāk redzat Redditor, kam rodas problēmas ar servera izvēli, kas, šķiet, ir navigācijas problēma. Iepriekš mēs jau esam devuši risinājumu, kā izmantot Amazon Fire TV tālvadības pulti.

[Palīdzība] Nord VPN Firestick - kā izvēlēties serveri? no firetvstick

NordVPN Firestick - 3 minūšu iestatīšanas rokasgrāmata Amazon Fire TV

Bieži uzdotie jautājumi par NordVPN Firestick

Izmantojot NordVPN Firestick, jūs varat saskarties ar dažādām problēmām / kļūdām, kurām var būt nepieciešama problēmu novēršana. Ņemot to vērā, mēs esam uzskaitījuši dažus FAQ, pamatojoties uz lietotāju zinātkāri.

Kāda OS ir Fire Stick?

Firestick un Fire TV ierīces izmanto savu personalizēto Android OS versiju. Tas tiek dēvēts par “Ugunsdzēsības OS” piedāvājot labu vispārējo saskarni, kas veicina intuitivitāti un ērtu lietošanu neatkarīgi no tā, kurā televizorā to izmantojat.

Vai jūs varat izmantot VPN vietnē Amazon Fire Stick?

Jā, jūs noteikti varat izmantot VPN Amazon Fire Stick ierīcēs vietņu atbloķēšanai un pat pirātiska satura straumēšanai, ja nepieciešams. Vienīgā problēma ir tā, ka vēl arvien daudzi pakalpojumu sniedzēji, izņemot ExpressVPN un IPVanish, piedāvā īpašu lietojumprogrammu Firestick..

Kā es varu lejupielādēt NordVPN vietnē Firestick?

Ja vēlaties lejupielādēt NordVPN vietnē Fire TV, jums būs jāiegūst .apk fails no galvenās vietnes vai apmeklējot Google Play veikalu. Ierīcē Firestick tiek izmantota operētājsistēma Fire OS, kuras pamatā ir Android OS, tāpēc tā piedāvā zināmu atbalstu trešo personu .apk lietotnēm..

Lietu iesaiņošana

Izpētīt, kā instalēt NordVPN vietnē Firestick, pēc jau rūpīgas un visaptverošas pakalpojumu sniedzēja nepilnīgas analīzes mums vajadzēja 2 stundas. Mēs ceram, ka mūsu ceļvedis palīdz atrisināt jautājumu par NordVPN iestatīšanu Firestick ierīcēs, lai jūs tiešsaistē varētu baudīt visaugstāko anonimitātes / privātuma līmeni. Neatkarīgi no tā, ja rodas kādas problēmas, nevilcinieties komentēt zemāk

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me