Vai CyberGhost darbojas ar Netflix? Labākais CyberGhost Netflix risinājums

Mūsdienās pasauli ir apbēdinājis Netflix traks. Kā straumēšanas vietne’s abonementi strauji kāpj caur jumtu, cilvēki to var’nepietiek vietnes un tās apbrīnojamo labāko TV šovu un filmu krātuvju.

Bet jūs zināt, ko? Pat ar tūkstošiem pieejamo stundu stundu satura joprojām nav pietiekami, lai cilvēku piesātinātu’s vēlmes; tāpēc viņi tagad meklē VPN pakalpojumus, kas var atbloķēt Netflix US, lai viņi varētu piekļūt vēl lielākam saturam nekā jebkad agrāk!

Tomēr ne visi VPN strādā ar Netflix, un mūsu misija ir informēt lietotājus, kuri strādā un kuri don’t, un šodien mēs pārskatīsim CyberGhost Netflix, lai pārliecinātos, vai tas ir’s ir labākais VPN Netflix vai nē!

Sāksim, vai mēs to darīsim?

Vai CyberGhost darbojas ar Netflix? – Satura rādītājs

 1. Kā skatīties Netflix, izmantojot CyberGhost?
 2. Vai CyberGhost darbvirsmas lietotne darbojas ar Netflix?
 3. Vai CyberGhost mobilā lietotne darbojas ar Netflix?
 4. Kā es varu atbloķēt Netflix US un citas bibliotēkas, izmantojot CyberGhost VPN?
 5. Kāpēc Dons’t Netflix Darbs ar Cyberghost?
 6. Vai man vajadzētu iegādāties CyberGhost VPN Netflix vai nē?
 7. Labākais CyberGhost Netflix VPN risinājums

Kā skatīties Netflix, izmantojot CyberGhost?

Netflix ir ģeogrāfiski ierobežotas bibliotēkas, ja jūs to nedarīsit’t zināt. Tātad jūsu valstī pieejamais saturs’Netflix versija uzvarēja’t nav tāds pats kā citās valstīs piedāvātais. Katrā štatā trūks dažu seansu un filmu, tāpēc labākais risinājums ir izveidot savienojumu ar Netflix US, kas piedāvā lielākās TV šovu un filmu krātuves pasaulē.

Tomēr tas nav’t tik viegli, kā izklausās, un tas’s tāpēc, ka Netflix savā vietnē ieviesa VPN aizliegumu, lai apturētu cilvēkus pāriet uz viņu bibliotēkām citās valstīs, tādējādi padarot lielāko daļu VPN platformas neefektīvu.

Šodien mēs testējam CyberGhost’Iespējas, kas saistītas ar Netflix VPN aizliegumu, lai pārbaudītu, vai šis VPN ir piemērots lietotājiem, kuri vēlas abonēt pakalpojumu šī iemesla dēļ.

Šim mērķim un šeit mēs lejupielādējām Windows klientu no CyberGhost’s ko atradām:

 • Netflix US tika atbloķēts, bet tas notiek tikai 3 reizes no katriem pieciem mēģinājumiem vidēji.
 • Straumēšanas ātrums bija pietiekami labs, lai atbalstītu augstas kvalitātes straumēšanu.
 • Pakalpojumu pārtraukumi bija reti.

Vai CyberGhost darbvirsmas lietotne darbojas ar Netflix?

Jā, darbvirsmas lietotne, kuru mēs galvenokārt pārbaudījām CyberGhost ar Netflix, strādāja pietiekami labi, lai atbloķētu Netflix.

Baidītā starpniekservera kļūda parādījās minimāli, un to var ātri novērst, vienkārši atkārtoti izveidojot savienojumu ar maksimālo divreiz.

Ja vēlaties izmantot Netflix ar darbvirsmas lietotni CyberGhost, tad šeit’Kā jūs to varat izdarīt:

 • Dodieties uz vietni CyberGhost’s vietne un iegādājieties tā abonementu
 • Pārliecinieties, vai jums ir VPN akreditācijas dati, un pēc tam lejupielādējiet tā darbvirsmas lietotni
 • Pēc lejupielādes instalējiet lietotni savā sistēmā un pēc tam, kad tā ir pabeigta, ievadiet lietotāja akreditācijas datus
 • Tagad izvēlieties opciju ‘Atbloķēt straumēšanu” (Šī opcija darbojas tikai premium kontā)

Lietotnes CyberGhost atbloķēšana straumēšanai

 • Noklikšķiniet uz Atbloķēt Netflix, un jūs varēsit baudīt savu iecienīto ASV Netflix saturu vispār!atbloķēt Netflix

Pakalpojumu sniedzējam šobrīd ir arī pasakains Helovīna darījums, kura cena ir tikai USD 3,5 mēnesī 2 gadu plānam.!

CyberGhost Halovīni darījums

Šeit ir informācija par visiem cenu plāniem:

 • Mēneša plāns: 12,99 USD
 • Gada plāns: 6,49 USD / mēnesī
 • Divu gadu plāns: USD 3,5 mēnesī

CyberGhost cenu noteikšanas plāni

Vai CyberGhost mobilā lietotne darbojas ar Netflix?

Ar nožēlu CyberGhost mobilā Android lietotne nav ieteicama, ja vēlaties tai piekļūt vai atbloķēt Netflix. Tā nedarīja’t darbojās atbilstoši cerībām un 13 reizes mēģināja vietni atbloķēt tikai divas reizes, kas ir nopietni ārpus robežas.

Tiem no jums, kuri vēlas atbloķēt Netflix operētājsistēmā Android, jums jāizlasa mūsu ceļvedis par Netflix labāko VPN, lai iegūtu plašāku ieskatu jūsu rīcībā esošajā izvēlnē.!

Kā es varu atbloķēt Netflix US un citas bibliotēkas, izmantojot CyberGhost VPN?

CyberGhost’s Windows klienta lietotnē ir sešas speciālas funkciju pogas, katra no tām ir paredzēta, lai kalpotu noteiktam mērķim, un tur’s viens arī straumēšanai tur.

Noklikšķinot uz tā, tiks atvērts vietņu saraksts, kuras klients tūlīt atbloķēs jums.

Netflix parasti ir pirmais sarakstā, tāpēc mēs uz tā noklikšķinājām, lai vispirms ieslēgtu.

Tagad mēs apmeklējām Netflix un meklējām “Ex Machina” un “Zvaigžņu kari: pēdējie jedi” jo šie ir nosaukumi, kas parasti ir pieejami tikai Netflix ASV versijā

Šīs divas filmas mums bija pieejamas, tāpēc varam droši apgalvot, ka CyberGhost Netflix darbojas. Kaut arī tā veiktspēja nav 10/10, bet tā’tas ir pieņemami, jo pat Netflix US atbloķēšana vienreiz nav nozīmīgs sasniegums, un pakalpojumu sniedzējs ir pelnījis kredītu par spēju nodrošināt lietotājiem šādu iespēju.

Jūs varat mainīt serveri no ASV uz jebkuru citu pieejamu vietu, vienkārši noklikšķinot uz lejupvērstās bultiņas “Netflix” opcija no lietotnes.

nomainīt CyberGhost serveri

Kāpēc Dons’t Netflix Darbs ar Cyberghost?

Kā mēs’Kā jau minēts iepriekš, uzvarēja CyberGhost’t atbloķējiet Netflix visos jūsu mēģinājumos (to dara pat bezmaksas lietotnes). Būs daži trāpījumi un izlaidumi, taču kopumā veiktspēja ir pārspīlēta, tomēr tikai darbvirsmas lietotnē.

Šīs Netflix atbloķēšanas kļūdas rodas gandrīz visos citos labākajos VPN, kas var atbloķēt Netflix, un tas notiek tāpēc, ka garām ģeogrāfiskajiem ierobežojumiem un VPN aizliegumam Netflix ir daudz sarežģītāk nekā to darīt citās vietnēs. VPN ir smagi jāstrādā, lai apietu visus šos blokus, lai jūs varētu izmantot. Tāpēc tas’s neizbēgami, ka to pārtrauks Netflix’s ģeogrāfiskie ierobežojumi reizi pa reizei.

Vai man vajadzētu iegādāties CyberGhost VPN Netflix vai nē?

Atbilde uz to ir atkarīga no izmantotās ierīces, nevis no paša pakalpojuma. Un tas’tāpēc, ka CyberGhost vislabāk atbloķē Netflix darbvirsmas ierīcēs, piemēram, Windows. Bet tā’s gandrīz blakus šausmīgajām mobilajās ierīcēs, tāpēc zvans ir jūsu ziņā. Ja jūs esat tas, kurš patīk skatīties Netflix darbvirsmas ierīcēs, varat doties uz CyberGhost, mēs to ļoti iesakām.

Bet don’ejiet uz to, ja vēlaties straumēt vietni mobilajā tīklā.

Labākais CyberGhost Netflix VPN risinājums:

Jūsu VPN iespējas Netflix atbloķēšanai nav’t ir tikai tikai CyberGhost, jo ir arī dažas citas labas iespējas, kuras varat izmantot. Ja jūs don’piemēram, CyberGhost’Nepietiekama veiktspēja ar Netflix, šeit ir daži labākie VPN, kas var darboties kā CyberGhost Netflix VPN risinājums:

 • ExpressVPN vietnei Netflix
 • Netflix NordVPN
 • PureVPN
 • Torguard

Secinājums:

CyberGhost ir lielisks VPN pakalpojums, un tā darbvirsma ir nodrošinātāja’Vislabākā likme jums atbloķēt Netflix. Ja esat viens no tiem Netflix trakajiem lietotājiem, kas to var’Lai iegūtu pietiekami daudz pūļu, lai skatītos visus šos apbrīnojamos šovus un filmas, varat ķerties pie CyberGhost un ļaut tam vēl vairāk pastiprināt savu pieredzi Netflix.

Ja tā darbība neatbilst jūsu cerībām, joprojām varat izmantot atmaksu, lai pieprasītu naudu atpakaļ!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me