PureVPN Netflix – vai tas tiešām spēj atbloķēt Netflix ASV?

Netflix ir pasaule’Pašreiz lielākais straumēšanas pakalpojums, kas piedāvā labāko TV šovu, filmu, bērnu satura kolekciju un daudz ko citu. Bet vai jūs zināt, ka Netflix ir ģeogrāfiski ierobežots, un tas piedāvā dažādus satura katalogus dažādās valstīs?

Tas’ir pareizi, Netflix nav’t ir vienāda visās valstīs, un labākā bibliotēka, ko piedāvā pakalpojums, ir ASV bibliotēka. Bet, tā kā tā ģeogrāfiski ierobežotā un Netflix ir ieviesusi arī VPN aizliegumu vietnē, tikai labākais VPN pakalpojums var ļaut jums droši atbloķēt Netflix US.

Šoreiz mēs veicam PureVPN pārskatu par to, cik labi tas darbojas Netflix, un pārbaudām šo populāro pakalpojumu sniedzēju’iespējas, kas ļauj mums ne tikai atbloķēt Netflix US, bet arī nodrošina citas lietotājam draudzīgas funkcijas, piemēram, neierobežotu joslas platumu, veltītus VPN klientus un daudz ko citu.

Lai veiktu padziļinātu pakalpojuma analīzi’kā Netflix VPN veiktspēja, šeit ir mūsu visaptverošais PureVPN Netflix pārskats par 2019. gadu:

Kāpēc Netflix aizliedz VPN?

Tiem no jums, kuri nezina, kas patiesībā ir VPN aizliegumi un kāpēc tie pastāv, vispirms jums jāzina, ka gandrīz visu tur straumējošo vietņu saturam parasti ir saistoši autortiesību likumi.

Šie autortiesību likumi nosaka un nosaka teritorijas un reģionus, kur saturu var likumīgi demonstrēt vai padarīt pieejamu. Visi mēģinājumi piekļūt saturam no reģioniem, kuros tas nav pieejams, tiek uzskatīti par autortiesību likumu pārkāpumiem.

Straumējošās vietnēs, piemēram, Netflix, tiek noteikti ģeogrāfiski ierobežojumi saturam, lai saglabātu sevi tiesiskajā regulējumā, aizsargājot saturam pievienotos autortiesību likumus..

Bet tā kā VPN var viegli izmantot, lai apietu šos ģeogrāfiskos ierobežojumus, daudzas straumējošās vietnes savās vietnēs uzsāka papildu blokādi, kas pazīstama kā “VPN aizliegums”. Šis VPN aizliegums neļauj VPN iespējot interneta savienojumiem piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam šajās vietnēs, lai labi aizsargātu autortiesību likumus..

Šis VPN aizliegums ir diezgan nesena parādība, un lielākoties straumēšanas vietnes to galvenokārt ierosināja pēc 2015. gada. Bet nevienā no šīm straumēšanas vietnēm nav tik spēcīgs VPN aizliegums kā Netflix, un tas ir pamatoti, jo Netflix pēc attāluma ir pasaule’Lielākā straumēšanas vietne un mitina tūkstošiem nosaukumu, šovu un filmu, kuras ģeogrāfiski ierobežo autortiesību likumi.

Netflix VPN aizliegums ir ārkārtīgi sarežģīts, lai atpazītu VPN iespējotus interneta savienojumus, un, lai arī šāda aizlieguma efektīvā izpildē ir iesaistītas daudzas tehniskās iespējas, lielākā daļa šī aizlieguma darbojas, identificējot pārāk daudz savienojumu, kas rodas vai nu no viena servera, vai ļoti līdzīga IP adreses.

Purevpn netflix

Lielākajai daļai cilvēku ir aizdomas, ka Netflix pat izmanto lietotāja reģistrācijas datus, maksājuma datus un citus personiskos līdzekļus, lai interneta savienojumu saskaņotu ar lietotāju’Faktiskajai atrašanās vietai vajadzētu būt, lai VPN aizliegums būtu spēcīgāks, taču līdz šim brīdim tā ir tikai saruna, un nevienam par to nav pierādījumu..

Tātad, atgriežoties pie serveriem, kurus Netflix izmanto kā identifikācijas punktus sava VPN aizlieguma izpildei, šis solis ir padarījis gandrīz visus citus VPN pakalpojumu sniedzējus bezjēdzīgus, atbloķējot Netflix US vai Netflix UK un tamlīdzīgi..

Tas atstāj ļoti maz VPN pakalpojumu sniedzēju, kuriem varat uzticēties, lai piekļūtu ģeogrāfiski ierobežotam Netflix ASV saturam, un starp šiem nosaukumiem ir tādi pakalpojumu sniedzēji kā PureVPN..

PureVPN ir paveicis ārkārtīgi slavējamu darbu, nodrošinot saviem abonentiem zvaigžņu atbloķēšanas pieredzi, jo tas pastāvīgi uztur savienojumu maršrutēšanu no jaunākiem serveriem, lai paliktu vienu soli priekšā Netflix VPN aizliegumam. Aizliegums nevar noteikt VPN savienojumus, ja serveri tiek pārvietoti un pārsūtīti pietiekami ātri un PureVPN šo darbu veic perfekti.

Tas padara PureVPN par galveno sāncensi kā vpn galvenokārt tāpēc, ka tas’s ir lētākais VPN starp visiem labākajiem VPN, kas faktiski var atbloķēt Netflix. Tās cenas ir gandrīz uz pusi vai pat zemākas nekā salīdzinājumā ar citiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā tādu pašu funkcionalitāti, ticami atbloķējot Netflix..

Kā iegūt PureVPN, lai skatītos ASV Netflix?

PureVPN abonementa iegūšana, lai to izmantotu, lai atbloķētu un skatītos Netflix US, ir diezgan vienkāršs process, un jūs to varat paveikt mazāk nekā minūtes laikā. Šeit’s kā tas notiek:

Kā panākt, lai PureVPN skatītos ASV Netflix?

 • Apmeklējiet vietni https://www.purevpn.com/netflix-vpn
 • Noklikšķiniet uz Sākt straumēšanu tūlīt.
 • Augšējā izvēlnē dodieties uz cilni Cenas

purevpn cenu noteikšana netflix

 • Izvēlieties sev vispiemērotāko cenu plānu
 • Izvēlieties maksājuma veidus. PureVPN šeit piedāvā daudzas iespējas, tāpēc tiks atrasta vēlamā maksājuma iespēja’t nav problēma.

PureVPN maksāšanas metodes netflix

 • Ievadiet informāciju par darījuma izpildi, piem. ja izvēlējāties samaksu, izmantojot kredītkarti, tad redzēsit šo veidlapu, un tā būs jāaizpilda ar savu informāciju
 • Apstipriniet pasūtījumu
 • Tagad e-pasta iesūtnē iegūsit savus VPN akreditācijas datus, t.i., savu VPN lietotājvārdu un paroli
 • Lejupielādējiet savas operētājsistēmas VPN klientu. PureVPN piedāvā plašu VPN lietotņu klāstu visām populārajām operētājsistēmām un daudzām nišām paredzētām ierīcēm, tāpēc atrast vienu savai OS ir vienkāršs uzdevums.
 • Instalējiet VPN klientu savā sistēmā un piesakieties, izmantojot lietotāja akreditācijas datus
 • Izveidojiet savienojumu ar strādājošu ASV serveri. Kā minēts iepriekš, kad es izskaidroju VPN aizliegumu, PureVPN bieži maina savus serverus, kas ir paredzēti Netflix US atbloķēšanai, tāpēc būtu lieliski, ja jūs varētu lūgt tiešraides tērzēšanas atbalstu precīzam serverim, lai atbloķētu Netflix US
 • Atveriet Netflix.com un baudiet labākos šovus, nosaukumus un filmas no ASV bibliotēkas, kas ir labākā Netflix bibliotēka starp tām visām!

PureVPN Netflix - vai tas tiešām spēj atbloķēt Netflix ASV?

PureVPN veltīts IP Netflix

Tev vajag’es jau sapratu Netflix VPN aizliegumu. Tātad, ļaujiet man jums pateikt, ka ir divi veidi, kā to sasniegt.

Pirmkārt, jūs varat izmantot PureVPN’parastais Netflix atbloķēšanas pakalpojums, t.i., izmantojot ekskluzīvus koplietotus serverus, kas ir daļa no sākotnējā serveru parka.

Otrkārt, iegūstot sev speciālu IP VPN.

Īpašs IP ir noderīgāks tādiem mērķiem kā Netflix atbloķēšana’tāpēc, ka, abonējot šo pakalpojumu, jūs iegūsit IP, kuru izmantosit tikai jūs, tādējādi samazinot Netflix iespējas to identificēt kā VPN iespējotu IP.

Vai varat straumēt Netflix Ķīnā, izmantojot PureVPN

Specializēts IP strauji kļūst par lielu priekšrocību cilvēkiem, kuri vēlas atbloķēt straumēšanas vietnes ar VPN aizliegumiem, jo ​​viņi ar to saskaras mazāk problēmu un pārtraukumu..

Jā tas’Tas ir mazliet dārgi, jo tas ir kā papildinājums parastajiem plāniem, taču uzticamības līmenis, ko iegūsit, ir nepārspējams.

Šeit ir cenu plāni, kā PureVPN papildināt Abonēt speciālu IP kā papildinājumu Netflix atbloķēšanai:

purevpn veltīts ip netflix

PureVPN’s Specializētas IP ir šādās valstīs, un katra no tām ir jāpērk atsevišķi:

 1. Austrālija
 2. Kanāda
 3. Vācija
 4. Honkonga
 5. Maltā
 6. UK
 7. Singapūra
 8. ASV

Kā pareizi pārbaudīt PureVPN Netflix?

Kā pareizi pārbaudīt PureVPN Netflix

Lai gan daudzās citās VPN vietnēs, kurās ietverti līdzīgi norādījumi, jums tiks norādīts, ka jums jāveic DNS testi un citi tehniski testi, lai pārbaudītu, vai VPN darbojas Netflix US, nē’Neiesakiet šādas lietas, jo tās tērēs jūsu laiku.

Šeit ir, kad es izveidoju savienojumu ar ASV serveri vietnē PureVPN. Zemāk redzamajā attēlā varat redzēt, ka mans savienojums tagad tika viegli novirzīts no Ņujorkas, ASV.

Tagad, lai pārbaudītu, vai PureVPN vai kāds cits VPN darbojas lieliski, lai atbloķētu ASV, jums jādara tikai viena lieta, t.i., jāmeklē saturs, kas nav pieejams ārpus ASV. Ja tas parādās meklēšanas laikā un tas spēlē perfekti, tad PureVPN darbojas perfekti.

purevpn netflix ip adrese

Ļaujiet man jums šeit parādīt šovu un filmu sarakstu, kas palīdzēs jums noteikt, vai šobrīd atrodaties ASV bibliotēkā Netflix vai nē:

 1. Quantico
 2. Pīķainais Blinders
 3. Meklējot Doriju
 4. Brīnums’s aģents

Šajā attēlā zemāk varat redzēt, ka, meklējot Quantico, nepieslēdzoties ASV serverim no PureVPN, šovs neizdevās’t ieslēdziet meklēšanas rezultātus.

Netflix rāda

Un šeit ir attēls tā paša vaicājuma meklēšanas rezultātiem, bet pēc PureVPN ieslēgšanas! Quantico tagad parādās meklēšanas rezultātos.purevpn netflix reālā pārbaude

Kā apiet Netflix Throttling ar jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja palīdzību?

Izmantojot internetu, kādreiz esat pieredzējis sajūtu, ka jūsu savienojums nedarbojas’t iet uz augšu no noteikta ātruma? Šis slieksnis ir tas, kurā interneta pakalpojumu sniedzēji liek jums pieejamo interneta ātrumu.

Droseļvārsts ir viens no lielākajiem traucēkļiem man un daudziem citiem cilvēkiem, it īpaši straumēšanas laikā. Tas’s tāpēc, ka, ja interneta savienojuma ātrums ir mazs, interneta pieredze, ieskaitot straumēšanu, kļūst vismaz patētiska.

Ātruma ierobežošanas apiešana, ko veic interneta pakalpojumu sniedzēji, iegūst vēl lielāku nozīmi, ja izmantojat Netflix, jo straumēšanai nepieciešams liels ātrums, lai nodrošinātu jums HD video kvalitāti.

Bet don’Pagaidām neuztraucieties, jo PureVPN var viegli ļaut jums apiet droseļvārsta darbību, jo tas šifrēšanas veidā nodrošina jūsu interneta savienojumu. Tas padara jūsu ISP nespējīgu izsekot, vai jūs izmantojat Netflix vai nē, tāpēc tas ir iespējams’t droseļojiet savu interneta savienojumu.

Kāpēc izvēlēties PureVPN Netflix??

Kā es’Arī šajā pārskatā jūs jau teicāt, ka PureVPN ir vispopulārākais VPN pakalpojums, un tas veic slavējamu darbu, nodrošinot saviem abonentiem zvaigžņu atbloķēšanas iespējas ne tikai Netflix US, bet arī citām ģeogrāfiski ierobežotām straumēšanas vietnēm, kā arī.

Pārliecināts, ka šim VPN ir bijusi diezgan liela daļa strīdu un guffaws, kas daudziem tā iepriekšējiem lietotājiem ir likuši vilties par tā pakalpojumu. Tomēr, lai arī cik liels bija PureVPN raksturs, tas ir pārsteidzoši, it īpaši pēdējā gada laikā.

Kāpēc izvēlēties PureVPN Netflix?

PureVPN ir paveicis darbu, lai uzlabotu ātrumu, palielinātu savu klientu sarakstu un vēl vairāk, atkal atgūstot vietu kā viens no 5 labākajiem VPN pakalpojumiem tirgū.

Es personīgi, pārbaudot pakalpojumu, es iesaku jums izmantot PureVPN savām Netflix atbloķēšanas vajadzībām. Ja vēlaties uzzināt iemeslus, kāpēc es to daru, tad izlasiet šādas PureVPN piedāvātās iespējas, kas padara to par perfektu Netflix VPN izvēli:

 1. Vairāki veltīti klienti ļaus jums viegli palaist VPN Netflix atbloķēšanai gandrīz visās populārajās un nišajās ierīcēs. PureVPN, sākot ar lietotni Windows un beidzot ar lietotni Firestick, neveicina izvēli, lai nodrošinātu lietotājiem ērtāku saderību.
 2. PureVPN piedāvā neierobežotu joslas platumu, ļaujot pārpludināt tik daudz pārraižu un filmu, cik vēlaties, nebaidoties, ka jūs darbosies VPN’s pārklājums
 3. Tas piedāvā lielisku tiešraides tērzēšanas atbalsta funkciju, kas ļaus jums saņemt visa veida traucējummeklēšanas atbalstu, kas jums varētu būt nepieciešams. Piem. Ja vēlaties uzzināt strādājošo ASV serveri, ar kuru izveidot savienojumu, lai atbloķētu Netflix US, jebkurā laikā varat lūgt tiešsaistes tērzēšanas atbalstu
 4. Tur’s 31 dienu naudas atmaksas garantija tiek piedāvāta visiem saviem cenu plāniem, ja jūs to nevēlaties’Tas patīk pakalpojums vai tā darbība, jūs varat viegli atgūt naudu

PureVPN Netflix - vai tas tiešām spēj atbloķēt Netflix ASV?

Nedarbojas PureVPN Netflix:

Dažreiz, mēģinot atbloķēt Netflix US, izmantojot PureVPN, jums var rasties problēmas. Šie jautājumi un problēmas ir diezgan izplatītas, un tām nav pamata’t norāda uz jebkādu satraucošu situāciju. Pat izmantojot citus VPN, jūs saskarsities ar daudzām no šīm pašām problēmām.

Šeit ir saraksts ar šādām bieži sastopamajām Netflix nedarbojas problēmām un to novēršanas veids, lai atgrieztos straumēšanā:

Pārbaudiet savu interneta ātrumu, lai redzētu, vai tā preces ir pietiekami, lai Netflix straumēšana darbotos. Ja jūs saņemat nelielu ātrumu, Netflix’Tiks atvērta vietne, kurā varēsit pārlūkot seansus un filmu failus, taču tie paradis spēlēt. Kad ātrums samazinās, jautājiet interneta pakalpojumu sniedzējam, lai pārbaudītu, vai savienojumam nav problēmu

Atjauniniet savu PureVPN VPN klientu, pārbaudot, vai lietotnē nav paziņojumu

Pajautājiet tiešraides tērzēšanas atbalstam, vai viņi ir mainījuši ASV serveri, kas rezervēts Netflix atbloķēšanai. Ja jā, tad iegūstiet informāciju par jauno serveri un izveidojiet savienojumu ar to

Atspējojiet pretvīrusu vai jebkuru citu drošības programmatūru, kuru jūs varētu darbināt, jo tā var traucēt jūsu VPN savienojumu

BUJ

Vai varat straumēt Netflix Ķīnā, izmantojot PureVPN?

PureVPN vispār izdodas atbloķēt Netflix visā pasaulē, un tas notiek pat Ķīnā. Bet atcerieties, ka pirms došanās uz valsti jums ir jālejupielādē PureVPN no ārpuses, jo pakalpojumu sniedzējs’Vietne valstī ir aizliegta

Kurš VPN darbojas ar Netflix, ja PureVPN to nedara?

PureVPN darbojas ar Netflix, bet, ja jūs meklējat alternatīvas, daži šī uzdevuma nodrošinātāji ir ExpressVPN Netflix, NordVPN Netflix, Surfshark un daži citi. Zenmate ir vienīgais bezmaksas VPN, kas atbloķē Netflix caur savu Rumānijas serveri

Kā izslēgt PureVPN starpniekserveri vai atbloķētāju?

Ja jūs izmantojat PureVPN starpniekserveri, izmantojot Chrome paplašinājumu, vienkārši noklikšķiniet uz tā ikonas pārlūka augšējā labajā stūrī un uzsitiet savienojuma pogu, lai “IZSLĒGTS” lai izslēgtu starpniekserveri

Secinājums

Īsumā noslēdzam mūsu PureVPN Netflix pārskatu. PureVPN ir vispusīgs VPN pakalpojums un gandrīz ideāli piemērots jūsu Netflix atbloķēšanas vajadzībām. VPN aizliegums vietnē Netflix kļūst arvien stingrāks un izsmalcinātāks, tāpēc uzticēšanās pareizajam pakalpojumu sniedzējam, piemēram, PureVPN, ir obligāta, ja vēlaties piekļūt Netflix ASV bibliotēkai no jebkuras vietas pasaulē..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me