ExpressVPN Netflix serveru darba saraksts, lai piekļūtu Netflix ASV un Lielbritānijai

Netflix pārmērīgie vērotāji to labi zina; VoD nosaka ģeogrāfiskus ierobežojumus, ierobežojot TV šovu / filmu nosaukumus, kas pieejami lietotājiem ārpus ASV, Lielbritānijas un Japānas.

Kā jūs droši vien zināt, šajās trīs vietās atrodas visplašākās Netflix bibliotēkas, kurām nevar piekļūt, ja neesat abonējis Netflix VPN, piemēram, ExpressVPN.

Pieslēdzoties citai vietai, jūs varat rīkoties kā vietējais un piekļūt visai Netflix US, Netflix UK un Netflix JP-EN datu bāzei.

Tāpēc bez papildu piedevām izlasiet šo padziļināto ceļvedi, lai izdomātu labākos pieejamos ExpressVPN Netflix serverus un pateiktos man vēlāk &# 55357;&# 56841;

Bet vispirms…

Vai ExpressVPN vispār darbojas ar Netflix?

Protams, VPN darbojas ar Netflix, taču ir arī daži padomi, kas jāievēro. Pirmkārt, katru reizi, kad vēlaties piekļūt citai Netflix versijai, noteikti jādzēš visi pārlūka dati.

Tas, ko es parasti daru, ir; izmantot “Google Chrome” manai regulārajai pārlūkošanai, Facebooking, Youtubing un ar darbu saistītajiem uzdevumiem un jāuztur atsevišķs pārlūks, t.i., Mozilla Firefox tikai Netflix.

ExpressVPN ir drošs un bez droseles risinājums, lai straumētu video pakalpojumus pēc pieprasījuma. Izmantojot ExpressVPN, jūs varat iegūt Ultra HD un HD kvalitātes Netflix filmas un šovus no vairākām vietām 3 vienlaicīgos savienojumos. Apmeklējiet ExpressVPN30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Ikreiz, kad es gribu atbloķēt noteiktu TV šovu / filmu, es noteikti izdzēšu visus pārlūka datus no Mozilla Firefox, kas ietver:

 1. Pārlūkošana & Lejupielādes vēsture
 2. Vietnes dati bezsaistē
 3. Vietnes preferences
 4. Forma & Meklēt
 5. Aktīvie pieteikšanās
 6. Sīkdatnes
 7. Kešatmiņa

Tikai pēc šo datu notīrīšanas es varu izveidot savienojumu ar ExpressVPN Netflix serveri, pieteikties savā Netflix kontā un pēc tam atbloķēt TV šovu / filmu, kuru gribu skatīties.

Zemāk varat redzēt ekrānuzņēmumu, kurā es pieņēmu tādu pašu praksi un pieslēdzos ASV serverim, lai es varētu tam piekļūt “Atriebēji: Bezgalības karš” (pieejams tikai Netflix ASV bibliotēkā).

ExpressVPN netflix serveri, kas atbloķē atriebus

Vai ExpressVPN nāk ar Netflix kontu??

Protams, ExpressVPN ir daudzpusīgs VPN tirgū, taču tas nenozīmē, ka tas jums piedāvā Netflix kontu. Pakalpojumu sniedzējs tikai piedāvā risinājumu, lai papildinātu jūsu esošo Netflix kontu, lai atbloķētu TV šovus / filmas no ASV, Lielbritānijas vai Japānas bibliotēkas.

Jūs varat izmantot savu ExpressVPN kontu tikai piekļuvei dažādiem serveriem visā pasaulē. Tās iespējas neaprobežojas tikai ar Netflix. Lietotāji pat var izmantot savas lietotnes, lai atbloķētu BBC iPlayer UK, Amazon Prime, Hulu un citas populārākas VoD tiešsaistes straumēšanai..

Labākie ExpressVPN Netflix serveri

Vada griezēji un iedzeršanas sargi, kas izmanto VoD pakalpojumus, piemēram, Netflix, bieži meklē precīzu informāciju par Netflix USA darba serveriem Austrālijā vai citās versijās, piemēram, ASV, Lielbritānijā vai JP.

Es atteicos no grūtībām lietotājiem pārbaudīt dažādus serverus, pats veicot visaptverošu analīzi. Tam jums vajadzētu ievērojami atvieglot Netflix atbloķēšanas procesu. Tālāk ir apkopota ExpressVPN Netflix serveru saraksta forma, kas nodrošina piekļuvi lielākajai daļai Netflix šovu un filmu.

Serveru atrašanās vietas Kvalitāte sniegta
ASV - Losandželosa 5 Īpaši HD
ASV - Losandželosa 4 Īpaši HD
ASV - Ņūdžersija 3 HD
ASV - Ņūdžersija 2 HD
ASV - Ņujorka 2 Īpaši HD
Lielbritānija - Berkshire 2 Īpaši HD
Lielbritānija - Vemblija HD
AK - Londona HD
Lielbritānija - Berkshire HD
Japāna - Tokija 1 HD
Japāna - Tokija 3 HD

Netflix ASV

Netflix ASV versijas bibliotēkā ir 1761 šovs un 4091 filmas (kopā 5852 nosaukumi). Lai to atbloķētu, noklikšķiniet uz horizontālās hamburgera ikonas, lai parādītu citas atrašanās vietas.

No četriem reģioniem izvēlieties “Amerikāņi” un pēc tam paplašiniet “Savienotās Valstis”. Jums vajadzētu būt iespējai redzēt visus serverus, kas pieejami no ExpressVPN ASV.

ExpressVPN ASV serveru saraksts netflix

Zemāk esmu izveidojis sarakstu domēnam “strādā” serveri, kas atbloķē Netflix. Ikreiz, kad vēlaties piekļūt ASV bibliotēkai, vienkārši izveidojiet savienojumu ar šo:

 1. ASV - Losandželosa 5 (īpaši HD)
 2. ASV - Losandželosa 4 (īpaši HD)
 3. ASV - Ņūdžersija 3 (HD)
 4. ASV - Ņūdžersija 2 (HD)
 5. ASV - Ņujorka 2 (ultra HD)

Zemāk varat redzēt, ka esmu izveidojis savienojumu “Losandželosa - 5” un varēja atbloķēt “Thor: Ragnarok” vienlaidus, kas ir pieejams tikai Netflix ASV bibliotēkā.

ExpressVPN atbloķēšana Thor Ragnarok

Netflix UK

Netflix UK versijas bibliotēkā ir 1699 šovi un 3906 filmas (kopā 5 605 nosaukumi). Lai to atbloķētu, piekļūstiet ExpressVPN’Pilni serveru saraksti, izmantojot lietotni.

No četriem reģioniem, atlasīt “Eiropa” un pēc tam paplašiniet “Apvienotā Karaliste”. Jums vajadzētu būt iespējai redzēt visus serverus, kas Apvienotajā Karalistē pieejami no ExpressVPN.

ExpressVPN Netflix Lielbritānijas serveru saraksts

Zemāk esmu izveidojis sarakstu domēnam “strādā” serveri, kas atbloķē Netflix UK. Ikreiz, kad vēlaties piekļūt Lielbritānijas bibliotēkai, vienkārši izveidojiet savienojumu ar šo:

 1. Lielbritānija - Berkshire - 2 (Ultra HD)
 2. Lielbritānija - Vemblija (HD)
 3. Lielbritānija - Londona (HD)
 4. Lielbritānija - Berkshire (HD)

Zemāk varat redzēt ekrānuzņēmumu, kur izveidoju savienojumu ar “Lielbritānija - Berkshire - 2” Serveris, lai es varētu tam piekļūt “Poldark” (pieejams tikai Netflix UK bibliotēkā).

ExpressVPN atbloķēšana Lielbritānijas Poldark

Netflix JP

Lielākā daļa cilvēku, kas meklē ExpressVPN Asia serverus Netflix, to dara, lai piekļūtu JP-EN versijai, kurai ir 1308 šovi un 4326 filmas (Kopā 5 634 nosaukumi), kas ir otrs lielākais nosaukumu skaits visās reģionālajās bibliotēkās.

Lai piekļūtu bibliotēkai, noklikšķiniet uz “Āzijas Klusais okeāns” reģionā ExpressVPN atrašanās vietu izvēlnē un paplašiniet “Japāna”.

ExpressVPN Netflix Japan serveri

Zemāk esmu izveidojis sarakstu domēnam “strādā” serveri, kas atbloķē Netflix JP. Ikreiz, kad vēlaties piekļūt JP bibliotēkai, vienkārši izveidojiet savienojumu ar šo:

 1. Japāna - Tokija 1 (HD)
 2. Japāna - Tokija 3 (HD)

Zemāk varat redzēt, ka esmu izveidojis savienojumu “Japāna - Tokija - 1” un varēja atbloķēt “Džiro sapņi par suši” neticami gludi, kas ir pieejams tikai Netflix JP bibliotēkā.

ExpressVPN atbloķējot JP Jiro Dreams of Sushi

BUJ

ExpressVPN nedarbojas ar Netflix?

Ja rodas problēmas ar piekļuvi Netflix, izmantojot ExpressVPN, tā var būt tikai servera kļūda. Tas ir iemesls, kāpēc es izveidoju šo rokasgrāmatu; tāpēc lietotājiem ir piekļuve labākajiem ExpressVPN serveriem, kas darbojas ar Netflix no jebkuras vietas, kur viņi dzīvo!

Vai ir kādas alternatīvas ExpressVPN Netflix?

Esmu pārbaudījis neskaitāmus VPN pakalpojumus VoD pakalpojuma atbloķēšanai, taču ticamākie ir tikai divi nosaukumi. Viens no tiem ir ExpressVPN, bet otrais ir NordVPN, kas paredzēts Netflix. Mēģiniet pēdējo izmēģināt, ja neesat apmierināts ar pirmo!

Lietu iesaiņošana

Līdz ar to es beidzu šo labāko ExpressVPN Netflix serveru ceļvedi. Tās mērķis ir palīdzēt lietotājiem iegūt zināšanas par “strādā” serveri, lai piekļūtu Netflix ASV, Lielbritānijā un Japānā.

Neatkarīgi no tā, ja rodas kādi jautājumi / problēmas, nevilcinieties, iemetot komentāru zemāk. Palīdziet arī brālim, daloties šajā rokasgrāmatā ar citiem straumēšanas fanātiķiem!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me