Hangi VPN’ler En İyi Canlı Sohbet Desteği sunuyor?

Bugün içinde’dünyasında, VPN kullanımı, birçok farklı işleve ve cihaza genişleyen kullanımı ile çok çeşitlendi. Kullanıcıların Netflix gibi sitelerdeki akış aboneliklerinden daha fazla değer elde etmelerini sağlamada kritik bir bileşen olmaktan tüm cihazlarda finansal işlemleri korumaya kadar VPN’ler artık her zamankinden daha büyük bir kullanıcı tabanına hizmet veriyor.

Ve bu kadar çeşitli ve karmaşık işlevler söz konusu olduğunda, bir kullanıcının üstesinden gelmek için sağlayıcıdan desteğe ihtiyacı vardır. En İyi VPN’lerin çoğu bunun için canlı sohbet desteği sunarak kullanıcılara sorgularını gerçek zamanlı olarak sunma ve bunları çözmek için özel çözümler alma seçeneği sunar, ancak hepsi aynı düzeyde hizmet sunan farklı sağlayıcılar tarafından sunulan canlı sohbet destek özellikleridir.?

Pek değil. Bazıları daha teknik bir sorgunuz olduğunda genellikle yararsız olan berbat konserve yanıtlar verirken, diğerleri gerçekten her türlü sorun giderme ve diğer karmaşık konularda size rehberlik etmek için eğitilmiş gerçek canlı sohbet desteği yöneticileri sunar.

Sohbet desteğinin bir VPN’de ikincil bir özellik olduğunu düşünüyorsanız ve’t Bir sağlayıcıya gitme kararınızı tartmayın ya da almayın, o zaman düşünme çizginizi yeniden düşünmeniz gerekir.

Yönlendiricinize bir VPN kurmak isteyip istemediğiniz veya VPN’iniz düzgün çalışmıyorsa ve yapabileceğiniz bazı hata veriyorsa’Kendi başınıza çözemezseniz, canlı sohbet desteği, sizi sorunlarınızdan kurtarmak ve kesintisiz bir deneyim ile devam etmek için geri dönmeniz gereken tek şeydir..

Bir sağlayıcı tarafından sunulan canlı sohbet desteğinin kalitesi, belirli bir sağlayıcıya abone olup olmadığınıza karar vermeden önce dikkate almanız gereken büyük bir faktördür..

Ancak her sağlayıcıyı kontrol etme’canlı sohbet desteği söz konusu olduğunda hizmet kalitesi oldukça zor bir girişimdir ve çoğu kullanıcının kendi başlarına yapamayacağı çok zaman alabilir, bu yüzden onlar için yaptım.

Sıklıkla kullanıcının canlı sohbet desteği ile etkileşime girmesini gerektiren hizmet özellikleri sunan sektörden ilk 5 sağlayıcıyı aldım ve nasıl ele aldıklarını görmek için onları zor bir sorgu ile sordum.

Tüm analizi yapmak istemiyorsanız, sohbet destek hizmetine genel bir bakış aşağıda özetlenmiştir..

VPN Sağlayıcısı Tepki Süresi Teknik bilgi ton Faydalı
Surfshark Hızlı Çok iyi Karşılama Evet
NordVPN Hızlı Par’ın altında Kaba & mekanistik Hayır
PureVPN Hızlı Ortalama mekanikçi & güçsüz Hayır
ExpressVPN Çok hızlı Mükemmel Karşılama & ağırlamayı Evet
CyberGhost Çok yavaş Mükemmel Kaba & soğuk Evet

Farklı Sağlayıcıların Canlı Sohbet Desteği Yürütme İşlemlerine Ne Sorgulama Yaptım ve Neden?

Her VPN için aynı sorguyu kullandım ve bunun nedeni, kullanıcılara her canlı sohbetin bunu nasıl ele aldığını göstermem gerekti. Bu da onları değerlendirmemi kolaylaştırdı.

Sorgu şuydu: “Hey, VPN’inizi Apple TV cihazımda çalıştırabilir miyim?”

Bu sorguyu neden seçtim? Çünkü Apple TV’nin’t Şu anda çağdaşları gibi yerleşik VPN işlevleri sunma, örneğin Samsung Smart TV veya Android TV ve üzerinde bir VPN çalıştırmak için onu yönlendiricinize kurmanız veya Firestick gibi VPN’leri destekleyen bir akış cihazı kullanmanız gerekir.

  YouTube Kids ile WTF Yanlış - Ebeveynler Sinirli!

Akıllı DNS ile de yapabilirsiniz, ancak bu özellikler her sağlayıcı tarafından sunulmaz.

Sohbet desteği yöneticilerinin sorgumu anlamış olup olmadığını ve beni tatmin etmek için ne kadar iyi eğitildiklerini kontrol etmek istedim. Yanıt sürelerini de değerlendirdim, yani sorguyu ilk kez ortaya koyduğumda yanıt vermenin çok uzun sürdüğünü ve gerçek zamanlı olarak benimle sohbet edip etmediklerini veya cevaplarının gelmesi uzun sürüp sürmediğini değerlendirdim..

Buraya’Her VPN’nin nasıl çalıştığı:

Surfshark: Hızlı ve İlgili

Surfshark için Sohbet Desteği Derecelendirme Ölçeği

Tepki Süresi Hızlı
Teknik bilgi Çok iyi
ton Karşılama
Faydalı Evet

İlk kez piyasaya sürüldüğünden beri çok kısa bir sürede çok iyi bir hizmet ve güvenilirlik sunmada harika olduğu için bu sağlayıcıya çok fazla umut düştüm..

Ve doğruyu söylemek gerekirse, Surfshark’Hızlı sohbet süresi ve sorularıma son derece uygun cevaplar ile canlı sohbet desteği yüksek beklentilerimi karşılıyor.

Surfshark’ın ilk sohbet pencereleri adınızı, e-postanızı ve ilk sorgunuzu girmenizi gerektirir. Bunları girdikten sonra, sıraya konacaksınız, ancak bekleme süresi’t uzun.

Canlı sohbete katılmak için sohbetin bir dakikadan biraz fazla sürmesi zor oldu.

Burada, onlara Apple TV’de VPN’lerini ayarlama hakkında sorduğumu ve sohbet yürütme Bryan bana ne tür bir akış hizmetine ulaşmak istediğimi sordu.?

Cevap, göründüğümden, sohbet desteği yürütmesi, Apple TV’de bir VPN aradığımı biliyordu çünkü cihazdaki akış sitelerinin engellemesini kaldırmak istedim. İyi başlangıç!

surfshark müşteri desteği

Netflix, Amazon Prime gibi sitelere ulaşmak ve hatta içine biraz spor akışı almak istediğimi söyledim.

Sonra Bryan geldi’Apple TV’mdeki sitelerin engellemesini kaldırmak istersem yönlendiricimdeki VPN’yi ayarlamam gerektiğini söyledi. Mükemmel cevap.

Netflix, Amazon Prime gibi sitelere ulaşmak ve hatta içine biraz spor akışı almak istediğimi söyledim.

Sonra Bryan geldi’Apple TV’mdeki sitelerin engellemesini kaldırmak istersem yönlendiricimdeki VPN’yi ayarlamam gerektiğini söyledi. Mükemmel cevap.

surfshark desteği

Sonra iTunes uygulamalarının Apple TV’de çalışıp çalışmadığını başka bir zor soru sordum. Açıkçası öyle değil’t, ancak birisi eğitimsizse, hem Android mobil cihazlarda hem de Android TV’de çalışacak Android uygulamalarının işlevselliği ile bir karışım oluşturabilir..

Ama Bryan neden bahsettiğimi biliyordu, o yüzden’Henüz Apple TV için bir uygulamanız yok. Gerçekten makul bir cevap.

Ardından, Apple TV’ye takılıyken Firestick uygulamalarını FireTV cihazımda kullanıp kullanamayacağımı sorgularım. FireTV cihazları daha büyük ekranlarda akış hizmeti sunmayı amaçladığından bu açıkça işe yarıyor.

Bryan bunu biliyordu ve bana bunun olabileceğini söyledi ama döküm yok’henüz çalışmıyor.surfshark vpn desteği

Surfshark’s canlı sohbet desteği, hizmetin VPN performansında belirlediği standartları korur. Sohbeti yöneten botlar değil, ne yaptıklarını iyi bilen gerçek insanlar var.

Herhangi bir sorgu verdiğimde cevaplarda gecikme yaşamadığım için yanıt süresi de harikaydı. Genel olarak, canlı sohbet desteği harika, ama cevaplar iyi ama beklediğim düzeyde değil çünkü mükemmel değil. Daha sonra bununla ne demek istediğimi anlatacağım.

NordVPN: İyi Yanıt Süresi ancak Yanıtlar Soğuk

NordVPN için Sohbet Desteği Derecelendirme Ölçeği

Tepki Süresi Hızlı
Teknik bilgi Par’ın altında
ton Kaba & mekanistik
Faydalı Hayır

Başka bir üst VPN hizmeti olan NordVPN’Her zaman canlı sohbet özelliği sunmazlar ve son birkaç yılda bu özelliği eklediler.

Aynı sorgu ile onlara poz verdi ve bana her bir sorgu ile ilgili kılavuzlara bağlantılar sunan kapsamlı destek deposu nedeniyle.

Buraya’konuşma nasıl geçti:

İlk pencereler Surfshark ile aynı görünüyor’s ve başlamak için aynı ayrıntılara ihtiyaç duyuyor, yani ad, e-posta ve mesaj.

  Farklı Platformlar / Cihazlar için VPN Kurulum Kılavuzu!

Mesajımda sorgumu sordum ve birisi çevrimiçi olmadan önce 2 dakika sürdü.

Harper’ın canlı sohbet desteği yürütmesi tarafından verilen cevap bana kapsamlıydı ve yönlendiriciye bir VPN kurmak ve VPN bağlantımı bilgisayarımdan nasıl yansıtacağım konusunda bağlantılar sundu. Her ikisi de konuyla ilgiliydi, ancak cevap biraz kişiliksiz ve mekanize oldu. Surfshark’s yanıtı ise daha insani bir yanı vardı.

nordvpn müşteri desteği incelemesi

Mekanize yanıtlar devam etti ve destek yöneticisi hayır demek zorunda kaldığında, soğuk hissettiren çok kişisel olmayan bir yanıt verdi..

nordvpn kullanıcı desteği incelemesi

Yine, Harper’a FireTV uygulamalarının AppleTV ile FireTV cihazımda çalışıp çalışmayacağını sorduğumda, bu cevabı aldım ve bana NordVPN’in nasıl kurulacağını ve kurulacağını söyledi’FireTV cihazımda FireTV uygulaması var ama olmadı’sorgumu tam olarak cevaplama.

nordvpn

Mekanize cevaplar diğer sorularıma da devam ediyor.

Nordvpn cs

Diğer TV’leri destekleyip desteklemediklerini sorduğumda tam olarak aynı cevabı aldıktan sonra, her iki cevap da aynı olduğu için sorgular farklı olduğu için hazır yanıtlar verip vermediklerini sordum. yalnızca Android ve Samsung TV desteği vardı.

Nordvpn cs

NordVPN’Canlı sohbet desteği, bu seviyedeki bir hizmetin rahatça karşılanması gereken standartları karşılamadığı için beni hayal kırıklığına uğrattı. Canlı sohbet desteğinden bu kadar soğuk bir yanıt beklemiyordum ama’Elimde ne var, bu yüzden bana göre NordVPN’Canlı sohbet desteği, Surfshark gibi sağlayıcılar tarafından belirlenen standartlara yakın değildir.

NordVPN’i değerlendiririm’s canlı sohbet en iyi aşağıdaki par.

PureVPN: İlgili Yanıtlar Ancak Tonda Çalışması Gerekiyor

PureVPN için Sohbet Desteği Derecelendirme Ölçeği

Tepki Süresi Hızlı
Teknik bilgi Ortalama
ton mekanistik & Güçsüz
Faydalı Hayır

Sohbet desteği hızlı kalırken, PureVPN’in kullanıcıların canlı sohbet desteğini nasıl hissettirdiği konusunda çok çalışması gerekiyor. Yine, NordVPN, PureVPN gibi’s sohbet desteği soğuktu ve olmadı’Sorunumu gerçekten çözecek kadar endişeli bir insanla konuştuğumu hissettirmiyorum.

Bunun da ötesinde, dilbilgisi önemli bir sorun olmaya devam ediyor, bu tür bir VPN’nin asla sahip olmaması gereken bir sorun. Sohbet desteği yöneticisinin yanıtları, sadece İngilizce’ye ilkel bir hakimiyeti olan bir kişiden geliyormuş gibi hissetti.

Buraya’sohbet desteğiyle yaptığım konuşmanın nasıl gittiğini s:

Onları Apple TV’imde nasıl VPN kullanmam gerektiğine dair aynı sorgu ile gönderdim ve yanıt, sorunumu çözmek için yönlendiriciye nasıl VPN kurmam gerekeceği hakkında bilgi içeriyordu. Yeterince iyi, ama yine de, sohbet desteği yürütmesi sadece cevaplar veriyordu ve gerçek bir konuşma yapmıyordu, Surfshark’ın neredeyse doğru olduğu bir şey.

PureVPN müşteri desteği incelemesi

purevpn servis incelemesi

Daha önce de söylediğim gibi, PureVPN’in sohbet destek yöneticilerinin konuşma becerilerini ve dilbilgisini tekrar gözden geçirmesi gerekiyor. Canlı sohbet sırasında bile noktalama işareti yok, don’iyi bir izlenim bırakmak.

Purevpn cs

Purevpn cs

Canlı sohbet yürütmesi işleri düz tuttu ve’ne’NordVPN gibi diğer sağlayıcılarla da yanlış. Birinin böyle kişisel olmayan bir iletişim platformunda rahat ve hoş hissetmesi için, oyununuzun en üstünde olmanız gerekir, ancak ne yazık ki PureVPN değil’bunu karşılamak.

En iyi durumda, PureVPN’s sohbet desteği par altında da derecelendirilebilir.

ExpressVPN: Testlerime Göre Hızlı, Alakalı ve En İyi Müşteri Desteği

ExpressVPN için Sohbet Desteği Derecelendirme Ölçeği

Tepki Süresi Çok hızlı
Teknik bilgi Mükemmel
ton Karşılama ve Konaklama
Faydalı Evet

Endüstrideki en iyi servis sağlayıcı’t Canlı sohbet desteğiyle iletişim kurduğumda beni hayal kırıklığına uğrattı. Sağlayıcının hizmetinin diğer yönlerinde olduğu gibi,.

ExpressVPN’s canlı sohbet sadece saygılı değildi ama aynı zamanda her soruyu sormak kolay ilgili verdi verdi, beni tamamen memnun bırakarak.

Buraya’onlarla sohbet nasıl gitti:

Onları sorgumla ilk kez açtığımda bana bir hesabım olup olmadığını sordular.

  Gizleme Gücünü Kullanarak VPN Bloklarını Atlayın

expressvpn müşteri desteği incelemesi

Olumsuz cevap verdim, bu yüzden canlı sohbet yöneticisi bana Surfshark’ın sorduğu soruya çok benzer bir soru sordu, yani Apple TV’de VPN kullanarak neye erişmek istediğim.

Ona Netflix, Amazon Prime ve biraz da spor izlemek istediğimi söyledim, Surfshark’a verdiğim aynı cevap, ama onlardan gelen cevapları herkesten ayırdı, hatta Surfshark.

expressvpn müşteri hizmetleri incelemesi

Sohbet destekleri yürütücüsü Phil, Apple TV’lerin’t Yerel olarak VPN’leri desteklemediğinden,’t Bunun için bir uygulama sunmayın. Ama sonra bana ExpressVPN’in’Akıllı DNS, gereksinimlerime ve.

Akıllı DNS / mediastreamer hizmetlerini ayrıntılı olarak açıkladı ve hatta sınırlamalarını anlattı. Oldukça kapsamlı bir cevap.

expressvpn cs

Bundan sonra ona ExpressVPN’in FireTV uygulaması ve AppleTV’de de çalışıp çalışmayacağını sordum.

expressvpn

Yanıt yine, bana, bir FireTV uygulaması sunduklarını ve FireTV cihazımız 2. nesilden geliyorsa, VPN servislerine abone olarak istediğimi alabilirim diye inanılmaz derecede faydalı oldu..

expressvpn

ExpressVPN’s canlı sohbet cevaplar çok misafirperver ve sohbet exec aslında kullanıcının ne istediğini ve ne istediğini anlamak gibi geliyor. Yanıtlar, sorgularınızın taleplerini tam olarak karşılayacak şekilde uyarlanmıştır.

Orada’Diğer VPN’lerden en az 2-3 kat daha pahalı olmasına rağmen, ExpressVPN hala tünele hükmediyor. Her cephedeki performans seviyeleri örnek niteliğindedir ve sağlayıcı’t Kullanıcının memnun kalmayacağı tek bir alan bile bırakmaz.

CyberGhost: Acımasızca Dürüst ve Kararlı Ama Yavaş

CyberGhostVPN için Sohbet Desteği Derecelendirme Ölçeği:

Tepki Süresi Çok yavaş
Teknik bilgi Mükemmel
ton Kaba ve Soğuk
Faydalı Ortalamanın üstü

Hata yapma, CyberGhost VPN, daha benzersiz güvenlik özellikleri ve daha büyük bir sunucu ağı eklemek açısından NordVPN gibi çağdaşlarının gerisinde kalmasına rağmen en iyi sağlayıcı olmaya devam ediyor.

Hala her kullandığınızda Netflix ABD’nin engellemesini kaldırmak için güvendiğiniz birkaç sağlayıcıdan biridir. Hiçbir güvenlik sorunu veya IP sızıntısı da bunu engellemez. Ancak canlı sohbet desteği ile yaşadığım deneyim biraz farklıydı.

CyberGhost ile en uzun sohbet ettim’Bu amaçla meşgul olduğum tüm VPN’lerden canlı sohbet desteği. Bunun nedeni, sağlayıcının bana hizmetinde belirli bir faaliyet yapmama izin vermeyecek bir eksiklik olduğunu söylemesidir..

Ve bunu yaparak, sağlayıcı çok takdir ediyorum inanılmaz dürüstlük gösterdi, ancak her cevap ve biraz soğuk ton arasındaki sinir bozucu bekleme süreleri büyük kapalı olarak hizmet verdi.

Buraya’sohbet nasıl gitti:

İlk sohbet desteği penceresi diğer herkesle aynıydı’başlamadan önce biraz bilgi gerekli.

İlk kez bir soru sorduğumda, ekiplerinin cevabı oldukça soğuk ve hoş değildi. Sohbet yapabilir’ve o zaman orada bitirdim ama daha zor sorguları ne kadar iyi ele alabileceklerini görmek için onlara daha fazla soru sordum.

cyberghost müşteri desteği incelemesi

Sorunum için bir çözüm olup olmadığını sorduğumda, sohbet destekleri yürütücüsü Marta, VPN’yi bir yönlendiriciye kurmam gerektiğini söyledi çünkü bu’tek yol. Ancak sohbet destek yöneticisi bana VPN’lerini bir yönlendiriciye nasıl kurabileceğime dair bir bağlantı sunmadı.

cyberghost müşteri hizmetleri incelemesi

Apple TV’de FireTV cihazını kullanmam ve VPN’lerinin bu şekilde çalışıp çalışamayacağı hakkında bir soru sordum. Marta’nın buna verdiği cevap sadece iyi değildi, harikaydı.

cyberghost cs

Protokol tabanlı sorunlar nedeniyle bir VPN’im olsaydı Amazon FireTV cihazımın Apple TV’de çalışmayacağını söyledi.

cyberghost cs

Bana CyberGhost VPN’in’Apple TV ile Firestick’te hizmetini çalıştırmak için gereken doğru protokolü sunma, hizmetleri Apple TV ile çalışmaz.

Marta’nın yaptığı gibi buradaki dürüstlük vahşice iyiydi’beni yanlış vaatlerle bir aboneye dönüştürmeye çalışmayın ama doğru olana yönlendirdi.

CyberGhost

CyberGhost

Kim kazanır?

Eller aşağı, ExpressVPN yakın bir zamanda Surfshark ile en iyi canlı sohbet desteğine sahip.

PureVPN, NordVPN ve hatta sürekli büyüyen sektörü dolduran VPN’lerin geri kalanı gibi diğer sağlayıcılar, destek sunarken kullanıcılarını tatmin etmek istiyorlarsa oyunlarını ciddiye almalıdırlar..

Canlı sohbet üzerindeki kötü destek, gerçek VPN hizmetinin ne kadar iyi olursa olsun herhangi bir kullanıcıyı kapatabilir. Ve dünyanın her yerinden kullanıcılara hitap etmeyi amaçlayan bir hizmet sunuyorsanız, takıldıklarında veya bir sorunla karşılaştıklarında onlara nasıl yardımcı olduğunuz konusunda örnek olmanız gerekir..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me