Windows için En İyi VPN – Kimliğinizi Bilgisayarınızda / Dizüstü Bilgisayarınızda Gizleyin!

Microsoft, işletim sistemleri pazarında en çok katkıda bulunan şirkettir. O “pencereler” ürün benzersiz bir sezgisellik, kullanıcı dostu ve dikkate değer destek sunan türünün tek örneği.

Ekran boyunca kayan sorunsuz hareket eden yarı saydam pencereleri ve çekici tasarımı ile kullanıcılar kolayca teknoloji ile ilgili bir dizi görevi kolayca gerçekleştirebilir.

Windows için En İyi VPN'lerle donatılmış Microsoft Word / Excel gibi yaygın iş uygulamaları sayesinde, işletim sistemi artık çoğu birey / şirket için fiili bir standart haline geldi.

Windows işletim sisteminizi güven altına almak ve anonimliğinizi çevrimiçi olarak artırmak istiyor musunuz? Eğer öyleyse, o zaman doğru yerdesiniz. Yardımınız için bu kapsamlı kılavuzu hazırladım.

Amaç, izleyicilerinize bir VPN'nin önemini, Windows'daki farklı sürümlerde nasıl yapılandırılacağını ve 2019 için hangi sağlayıcıların en iyi seçenek olduğunu vurgulamaya yardımcı olmaktır.!

Windows PC / Dizüstü Bilgisayarım için Neden VPN'e İhtiyacım Var??

İnternet üzerinde daha fazla kontrol için yasalar geçiren birçok ülkeye ve Güvenli İnternet Günü (SID) ve Siber Güvenlik Farkındalık Ayı gibi girişimlere rağmen, birçok netizer hala verilerinin ve çevrimiçi gizliliğinin ne kadar değerli olduğunun farkında değil.

Coğrafi Kısıtlamalar, Telif Hakkı İhlali Yasaları ve Net Tarafsızlığın kaldırılması hakkında iyi bir fikriniz varsa bu bölümü atlayabilirsiniz. Daha az bilgi için, son zamanlarda bir VPN ihtiyacına ilişkin bir özet oluşturdum.

 1. Kimliğinizi Gizleme - İnternet Servis Sağlayıcınızın (İSS) çevrimiçi tarama etkinliklerinizi öğrenmesini önleyerek sizi anonim tutar!
 2. Devlet Gözetimi - On Dört / Dokuz / Beş İttifak'ın bir parçası olan ülkeler Kitlesel Gözetim ile şımartılmaktadır. VPN'ler sizi meraklı gözlerinden korur.
 3. Geo-Spoof Konumları - Konumunuzu değiştirerek ve IP adresinizi yerel bir adresle değiştirerek rahatsız edici içerik bloklarını ve coğrafi kısıtlamaları atlayın.
 4. Kamuya Açık Wi-Fi Koruması - Barlar / Kafeler / Restoranlar size internet sağlayabilir ancak güvenli değildir. VPN'ler, genel Wi-Fi bağlantılarını kullanarak sizi bilgisayar korsanlarından korur.
 5. Sansürü Atla - Hükümetler, işyerleri ve okullar tarafından belirlenen içerik sınırlamaları, güvenli ve güçlü bir VPN hizmeti kullanılarak kolayca atlanabilir.
 6. Stressiz Torrent - P2P / Torrenting'e düşmek, DMCA bildirimlerinden ağır cezalara neden olabilir. Torrentler için en iyi VPN, kimliğinizi gizleyerek telif hakkı ihlali avcılarını kandırır.

Windows PC / Dizüstü Bilgisayarınız İçin Bir VPN'de Neler Arar

İhtiyaçlarınıza en uygun olanı bulmanın farklı faktörlerden haberdar olmasını gerektirdiğini unutmayın. Bu nedenle, Windows 10, 8 veya 7 için En İyi VPN'i seçmek için bu özellik topluluğunu oluşturdum,

Manuel işlem çok göz korkutucu görünüyorsa, okuyucularımız her zaman üçüncü taraf bir VPN hizmeti isteyebilir. Bir sağlayıcı seçerken izleyicilerime her zaman zaman ayırmalarını söylerim.

 1. Sağlayıcının Konumu - Belirli bir ülkeye bağlı olarak’s veri yasalarında, bir VPN sağlayıcısı verilerinizin tamamen korunmasını sağlayabilir veya sunamayabilir. Bu, sıfır günlükleme politikasından bağımsız olarak.
 2. Çoklu Girişler - VPN'ler kullanışlı araçlardır, ancak yalnızca tek bir platformda kullanabiliyorsanız, işler biraz karmaşıklaşır. Birden fazla cihaz / işletim sistemi arasında eşzamanlı bağlantı sağlayan bir sağlayıcı arayın.
 3. Sunucu Konumları - Çok sayıda sunucu konumu sunan bir VPN hizmetine gidin. Bu, coğrafi kısıtlamalı web sitelerini atlamanızı kolaylaştırır.
 4. Sınırlamalar - Tam gizlilikten yararlanmak için P2P / Torrenting desteği sunmayan, bant genişliği sınırı uygulayan veya gelişmiş / genel özelliklere sahip olmayan sağlayıcılardan kaçının.
 5. Kerestecilik - Gizlilik bilincine sahip kullanıcılar için sıfır günlük sağlayıcılarına özellikle dikkat edin. En iyi sağlayıcılar, kaçınan ince baskı hükümleri olmadan uygulamaları hakkında net olacak.
 6. Şifreleme - Askeri sınıf, AES-256-CBC şifreleme, VPN'ler için Mükemmel İleri Gizlilik ile birlikte mevcut altın standarttır.
 7. Hız - Nihai bir karar vermeden önce farklı sağlayıcıları performans açısından test edin. Ağa eklenen ekstra şifreleme katmanı nedeniyle VPN'ler zaten bağlantı hızlarını düşürüyor.
 8. Fiyat - Güvenilir sağlayıcılar maliyet etkinliği ile değer arasında bir denge sunar. Ayrıca geri ödemeler, ücretsiz deneme süreleri, destek ve mevcut indirimler konusunda da dürüst.

Windows bilgisayarım için en iyi VPN hizmetleri nelerdir?

Biraz teknoloji meraklısıysanız, muhtemelen Windows 10'un gizlilik sorunları ile geldiğini biliyorsunuzdur. Microsoft sunucularıyla bilgi senkronizasyonu, Cortana asistanının eklenmesi ve entegre reklamcılık, deneyiminizi kişiselleştirmenize yardımcı olur.

Aynı zamanda, gizlilik ve güvenlik arasındaki çizgiyi bulanıklaştırırlar. Microsoft'tan bir cümle’s gizlilik politikası, şirketin özel klasör ve e-postalardaki içerik de dahil olmak üzere kişisel verilere erişme, ifşa etme ve hatta koruma yeteneğine sahip olduğunu belirtir.

Artık bu güvenlik açıklarının çoğunu devre dışı bırakabilirsiniz. Bununla birlikte, hala ek yardım gerektiren bazıları vardır. VPN'lerin işe yaradığı yer burasıdır ve tüm çevrimiçi etkinliklerinizi anonimleştirir.

Bu nedenle, daha fazla uzatmadan, güvenilirlik, performans, destek, sunucu kullanılabilirliği, gizlilik ve özelliklere dayalı olarak uyduğum Windows için en iyi VPN listesine bakın.

NordVPN - Gizlilik Odaklı Panama Sağlayıcısı

NordVPN - Gizlilik Odaklı Panama SağlayıcısıArtıları: US Netflix ve BBC iPlayer gibi VoD'lerin engelini kaldırır. Dünya çapında 61 ülkede 5396 sunucudan oluşan büyük bir veritabanı sunuyor. Altı eşzamanlı bağlantıyı destekler.

Reklam / Kötü Amaçlı Yazılım / İzleyici engelleyici. Ücretsiz deneme sürümü mevcut. Mevcut torrent sunucuları ile P2P / Dosya Paylaşımına izin verilir. Android TV'ler de dahil olmak üzere tüm platformlar / cihazlar için uygulamalar sunar.

Eksileri: Aylık plan pahalıdır. Geri ödemeler 30 gün daha sürebilir.

Nihai Karar: NordVPN, Windows özellikleri için BestVPN.com'dan nadir bulunan 5 yıldızlı bir puan kazanır. Güçlü şifrelemeye sahip ve bir dizi yararlı gizlilik özelliği sunan sezgisel bir istemci sunar.

Daha fazla bilgi için bu 2019 NordVPN İncelemesini okuyun!

ExpressVPN - Mükemmel Yönlendirici Uyumluluğuna Sahip Çok Yönlü

ExpressVPN - Mükemmel Yönlendirici Uyumluluğuna Sahip Çok YönlüArtıları: İngiliz Virgin Adaları merkezli. ABD Netflix ve diğer VoD'lerde coğrafi kısıtlamaları atlar. 94 ülkede ve dünya çapında 148 konumda 2.000'den fazla sunucu ağı sunar.

Altı eşzamanlı bağlantı. P2P / torrent desteği. Kullanıcıların 30 günlük geri ödemeleri bile vardır. Kanada gibi ülkelerdeki coğrafi kısıtlamaları atlamak için gizli sunucular.

Eksileri: Bağlantı Noktası Yönlendirme seçeneği yok. Genel olarak pahalı servis.

Nihai Karar: BVI tabanlı sağlayıcı, Türk Makamlarını bile sarsan bir kayıt politikası içermiyor. Güçlü kullanıcı tabanı ve yönlendirici uyumlulukları sayesinde BestVPN.com'dan 4.5 yıldız derecelendirmesi kazanır.

Sağlayıcı kendi yönlendirici uygulamasını sunar. Bu, Windows kullanıcılarının tüm ev için güvenli bir ağı başarıyla yapılandırmasını kolaylaştırır. Hızlar da inanılmaz!

Daha fazla bilgi için bu 2019 ExpressVPN İncelemesini okuyun!

PureVPN - Akış için Mükemmel Bir Seçim

PureVPN - Akış için Mükemmel Bir SeçimArtıları: Hong Kong merkezli (Güvenli Konum). Otomatik Kill Switch, Reklam engelleme, Split Tunneling, NAT Güvenlik Duvarı ve DNS / IPv6 Sızıntı Koruması. Beş cihazda eşzamanlı bağlantılar.

300.000 + IP & 140 ülkede 2000+ sunucu. Optimize Edilmiş Özel Akış Sunucuları Mevcuttur. Gelişmiş performans için Split Tunneling ve SOCKS5 proxy.

Eksileri: Windows'ta nadir bağlantı sorunları. Ücretsiz deneme yok.

Nihai Karar: GZ Systems tarafından işletilen ve merkezi Hong Kong (dünyanın en güvenli internet merkezlerinden biri) olan PureVPN'in iyi günleri ve kötü günleri var.

VPN'in bazı memnun olmayan müşterileri var, ancak çok düşük hız kaybı ile tutarlı bir şekilde mükemmel indirme ve yükleme hızları sunuyor. Daha fazla bilgi için bu PureVPN İnceleme 2019'u okuyun!

CyberGhost - Herşeyi Engelleyen Bir Sağlayıcı!

CyberGhost - Herşeyi Engelleyen Bir Sağlayıcı!Artıları: Romanya merkezli (Güvenli yer). 7 Günlük Deneme ve 45 Günlük Geri Ödeme Garantisi (sağlayıcının USP'si). Web sitelerinin ve VoD'lerin engellemesini kaldırmak için 2850'den fazla Sunucunun büyük koleksiyonu.

Beş Cihazda Çoklu Oturum Açma. Mozilla ve Chrome Tarayıcı Eklentileri. Genel Güvenlik için Güvenli Wi-Fi Özelliği. Otomatik Kill Switch ve DNS / IP Kaçak Koruması.

Eksileri: Bağlantı Noktası İletme Yok. Mac istemcisinde sızıntı bulundu.

Nihai Karar: CyberGhost, kullanıcılarına çok yönlülük sunar. Anonim olarak sörf yapmak, akış engellemeyi kaldırmak, güvenli Wi-Fi etkin noktası, anonim torrent almak ve web sitelerinin engellemesini kaldırmak gibi farklı modlara sahiptir..

Sağlayıcı ayrıca akış / torrent faaliyetleri için mükemmel performans sunar. En iyisi: Kullanıcılar, hizmeti test etmek için 45 günlük para iade garantisine sahiptir.

Daha fazla bilgi için bu CyberGhost İncelemesi 2019'u okuyun!

Surfshark - En İyi Fiyatlı En İyi VPN Sağlayıcı

Surfshark - En İyi Fiyatlı En İyi VPN Sağlayıcı

Artıları: İngiliz Virgin Adaları (VPN Dostu Yargı Bölgesi) merkezli. Bütçe dostu maliyetler (2 yıl için 47,76 $). Eski Eşzamanlı Bağlantılar (Limit Yok - sağlayıcının USP'si)

Eksileri: Anonimlik Artırma için MultiHop Özelliği. CleanWebTM (Reklam / İzleyici / Kötü Amaçlı Yazılım Engelleyici). Halka açık olarak anonim kalmanız için Otomatik Kill Switch ve Wi-Fi Koruması.

Nihai Karar: Surfshark en ucuz VPN pazarında hızla kanatlarını açmış yeni gelen. Performansı, güvenilirliği ve gizliliği BestVPN.co'dan 4.2 puan verir..

Daha fazla bilgi için bu 2019 Surfshark İncelemesini okuyun!

Tamponlu - Hollanda Tabanlı Akış Odaklı VPN

Tamponlu - Hollanda Tabanlı Akış Odaklı VPNArtıları: Gibraltar'da (güvenli bir VPN merkezi) bulunmaktadır. Netflix Us VoD hizmetindeki içerik sınırlamalarını atlar. Dünya çapında 39'dan fazla ülkede performans sunucuları sunar.

Aynı anda 5 cihaza bağlantı. Canlı sohbet desteği mevcut ve oldukça duyarlı. Otomatik Bağlantı, Güvenlik Duvarı tabanlı Kill Switch ve Port Discovery gibi özellikler.

Eksileri: Pahalı Abonelik Planları. MacOS istemcisinde sızıntı bulundu.

Nihai Karar: Arabelleğe alınan belge, bir varantla yasal davalarda hükümetle işbirliği için bazı oturum / bağlantı konularının kaydedilmesi konusunda şeffaftır.

Bu günlükler 30 gün içinde silinir. VPN'nin ürüne getirdiği dürüstlüğü takdir ediyorum, çünkü daha sonra şok olmaktan / şaşırtmaktan daha iyidir.

Ivacy VPN - Akış / Torrent için Yüksek Performans

Ivacy VPN - Akış-Torrent için Yüksek PerformansArtıları: Singapur merkezli (VPN dostu bir yetki alanı). 100'den fazla konumda 1000'den fazla sunucunun kapsamlı listesi. VoD'lerde içerik sınırlamalarını atlar. Optimize edilmiş P2P sunucuları mevcuttur.

Eksileri: TOR uyumluluğu yok. Netflix Yayını Yok.

Nihai Karar: Singapur'da kurulan Ivacy, güvenli ve güvenli bir VPN hizmetidir. Veri saklama ve internet sansürü hakkındaki uygun yasaları sayesinde konumu bir artıdır.

Tüm veriler Kişisel Veri Koruma Komisyonu altında güvenlidir ve yerel ISS'lerden ve hükümetlerden gizliliğinizi garanti eder. Aylık fiyatlandırma 11,95 TL'den başlıyor.

VyprVPN - Yüksek Hız Sunan VPN

VyprVPN - Yüksek Hız Sunan VPNArtıları: Merkezi İsviçre'de. Dünya çapında 70 ülkede 700'den fazla sunucu. Çoklu platform, çoklu protokol desteği mevcuttur. Aynı anda 5 cihaza kadar bağlanır.

Kullanıcıların P2P / Torrenting'e katılmalarını sağlar. Akış / torrent için sınırsız bant genişliği ile sınırlı ücretsiz hesap mevcuttur. Sıfır Günlük Sağlayıcısı.

Eksileri: Temel planda StealthVPN protokolü yok. Performans tutarlılığı sorunları.

Nihai Karar: VyprVPN, hızlı akış ve P2P / Torrenting hızları sayesinde pazarda hızlı bir üne kavuştu. Ayrıca güçlü bir gizlilik politikasına sahiptir.

IPVanish - Sansürden Geçmek İçin Mükemmel

IPVanish - Sansürden Geçmek İçin MükemmelArtıları: Hizmet, 60+ ülkede 1200'den fazla VPN sunucusuna yayılmıştır. Ayrıca kimlik gizliliğini tamamlamak için 40.000'den fazla paylaşılan IP sunar.

Hatta 10 farklı cihazda bağlantı kurabilirsiniz. Kill Switch, IPv6, DNS Sızıntı Koruması, SOCKS5 web proxy gibi özelliklere erişim. 7 günlük para iade garantisi.

Eksileri: Ücretsiz Deneme Yok.

Nihai Karar: IPVanish, gerçek IP'nizi yerel ISS'lere ve devlet kurumlarına takip edilemez hale getirmeyi vaat eden yüksek düzeyde güvenlik sunan Florida tabanlı bir VPN hizmetidir.

Netflix, Amazon Prime ve BBC iPlayer'a erişmek için en iyi site engelleme kaldırma özelliklerinden bazılarıyla sınırsız bant genişliğinden yararlanıyorsunuz. Sağlayıcı ayrıca, kullanıcının anonimliğine saygı göstermek için hiçbir günlük tutmaz.

TorGuard - Çevrimiçi Güçlü Anonimlik Sunar

TorGuard - Çevrimiçi Güçlü Anonimlik SunarArtıları: Sağlayıcı P2P Dostu. Dünya çapında 50'den fazla ülkede 3.000'den fazla sunucudan oluşan geniş bir ağ sunuyor. Kullanıcılar aynı anda beş cihaza bağlantı kurabilir.

Rastgele web sitelerinin engellemesini kaldırmak için gizli proxy. İki faktörlü yetkilendirme mevcuttur. MITM saldırı koruması. SOCKS5 / SSH / HTTP / SSL ve diğer çeşitli protokoller.

Eksileri: Windows İstemci uygulaması bazen gecikmektedir. Ücretsiz deneme yok.

Nihai Karar: ABD merkezli kullanıcılar, TorGuard'ı güvenilir bir hizmet bulamayabilir. Bununla birlikte, hiçbir zaman özel verileri açıklamakla yakalanmadı.

VPN ayrıca VoD'lerin engellemesini kaldırmaya izin veren güçlü OpenVPN şifrelemesi sunar. Tek yakalama, kullanıcıların VPN hizmetinin çoğunu kullanmak için özel bir IP'ye yatırım yapmak zorunda kalacaklarıdır.

Dikkate Alınması Gereken Diğer Daha Az Tanınan Seçenekler

Yukarıda listelenen sağlayıcılar zaten pazarda köklü bir üne sahiptir. Benzersiz bir şey isteyen kullanıcılar için, daha az tanınan bazı seçenekler için ayrı bir liste oluşturdum.

Bunun amacı izleyicime çeşitli konularla ilgili net bir resim vermektir. “uygun” Windows Dizüstü Bilgisayarları / PC'leri için seçenekler. Umarım karar verme sürecini kolaylaştırırlar:

Özel İnternet Erişimi (PIA) - Michigan merkezli sağlayıcı ünlü bir isim. 29 ülkede 3236 sunucunun çok büyük bir listesini sunuyor. PPTP, SSTP, L2TP / IPSec ve OpenVPN dahil tüm protokolleri bile destekler. Gizlilik politikası inanılmaz derecede şeffaftır, VPN'nin kullanımının tamamen güvenli olduğunu onaylar.

Avast SecureLine VPN - Popüler antivirüs programı yaratıcısı, internet trafiğinizi şifreleyen ve güvenceye alan bir VPN ürünü sunarak ekstra yol kat etti. Sağlayıcı ABD, İngiltere, Türkiye, Polonya, Rusya, Meksika, Çek Cumhuriyeti ve Almanya'yı içeren bir dizi konumu destekliyor.

Norton Wi-Fi Gizlilik VPN'si - Norton by Symantec, bir VPN ürünü sunan bir başka ünlü Anti-Virüs hizmetidir. Wi-Fi Gizliliği benzersizdir, en üst düzeyde gizliliği garanti eder ve internetinizi banka düzeyinde şifreleme ile güvenceye alır.

Şifreleme VPN'i - İzlanda ve Kanada'da bulunan Cryptostorm, ivme kazanan bir VPN hizmetidir. Dosya paylaşan, gizlilik meraklıları olma eğilimi gösteren veya KOYU WEB'de sörf yapmak isteyen birçok kişi için tercih edilen seçimdir. Bu nedenle, sağlayıcının bağlantı / oturum günlüğü tutmayacağından emin olabilirsiniz.

HideMyAss! (HMA) - HideMyAss oldukça popüler bir VPN sağlayıcı olmasına rağmen, birçok kullanıcı bundan uzak durur. Bunun nedeni, yasal makamlarla işbirlikleri ve günlüklerin sağlanmasıdır. Bununla birlikte, yalnızca web sitelerinin engellemesini kaldırmak için bir VPN sağlayıcı arıyorsanız, sağlayıcı kötü bir seçim değildir.

UnoTelly VPN - Merkezi Yunanistan'da bulunan UnoTelly VPN, çok uluslu büyük bir kuruluş haline geldi. Sağlayıcı Google DNS sunucularını kullanmıyor. Size en üst düzeyde koruma sağlamak için fiziksel donanım kullanır. İstemci, kill-switch ve yerleşik bir ebeveyn kontrolü gibi olağanüstü özellikler sunar.

OverPlay VPN - İngiltere merkezli OverPlay, piyasada gizliliğe odaklanan nispeten yeni bir sağlayıcıdır. Dünyada yaklaşık 50 ülkede geniş bir sunucu havuzuna sahipken, dikkat çekici anonimlik sunuyor, sınırsız P2P / Torrenting'i destekliyor ve hatta 6 Mbps'ye kadar yüksek hızlar sunuyor.

WiTopia VPN - WiTopia, VPN sağlayıcıları arasında bir başka ünlü isim. Dünya çapında 40'tan fazla ülkeye erişim sağlayan devasa bir sunucu tabanı sunuyor. Kullanıcılar, sunucuların ve eriştiğiniz web sitelerinin yakınlığına bağlı olarak, 50 Mbps bağlantıda 30 Mbps ila 35 Mbps'lik yüksek hızlardan bile yararlanıyor.

VikingVPN - ABD merkezli VikingVPN pazarda nispeten yeni bir VPN'dir. Aylık 14,95 $ 'dan başlayan en pahalı fiyatlandırma planlarından birine sahiptir. Yüksek fiyat için, sağlayıcı ayırt edici bir şey sunmaz, ancak iyi ve güvenli bir genel hizmet sunar.

Boxpn - Seyşeller'de bulunan Boxpn, yetkin bir hizmet, çok yüksek hızlar ve iyi sunucu kullanılabilirliği sunan orta sınıf bir VPN hizmetidir. İndirme ve akış için 7 Mbps'den fazla alırsınız, bu da film / TV şovları şeklinde eğlenceyi artırmak için yeterince iyidir.

VPN'yi Farklı Windows Sürümlerinde Manuel Olarak Yapılandırma!

Bu kılavuz, “Windows için En İyi VPN”, İzleyicilerimin teknik uzmanlığını her zaman geliştirmeyi tercih ederim. Bir programa kaydolmak ve yüklemek kolaydır. Özelliklere girmek, bir VPN'in ne yaptığı hakkında daha fazla yön anlamanıza yardımcı olur.

Bu yüzden, neden manuel talimatlar arayarak size yardım etmeyeceğinize karar verdim. Aşağıda, Windows'un farklı sürümlerinde VPN kurmak için adım adım yol tariflerini bulabilirsiniz. Bunlar kötü bilinen Windows 10, 8 ve 7'yi de içeriyor. XP'yi de yaparım, ama bu çok eski olurdu haha.

Windows 10'da Nasıl VPN Ayarlayabilirim

 1. Tıklayın “Ağ” simgesi, Windows Görev Çubuğunda bulunur.
 2. (Çubuğun sağ alt köşesindeki saatin yanında).
 3. seçmek “Ağ ayarları”, yukarıda “Uçak modu”.Windows için En İyi VPN
 4. seçmek Ağ altındaki VPN & İnternet başlığı.
 5. Tıklayın üzerinde “VPN Bağlantısı Ekleme”.
 6. kene gerekirse gelişmiş seçenekler.Windows 10'da Nasıl VPN Ayarlayabilirim
 7. Şimdi sizden istenecek giriş biraz bilgi.
 8. Biz kurulmuş .com'dan PPTP yapılandırması oluşturma.
 9. İçin iyi bir kaynaktır. VPN'leri manuel olarak ayarlama.Windows Bilgisayarım ve Dizüstü Bilgisayarım için Neden VPN'e İhtiyacım Var?
 10. Tıklayın üzerinde “Kayıt etmek” düğmesi, tüm ayrıntıları doldurduktan sonra.
 11. Dönüş önceki menüye, Tıklayın bağlantı düğmesinde.
 12. Zevk almak PPTP protokolü yöntemi ile VPN kullanma!

VPN'yi Farklı Windows Sürümlerinde Manuel Olarak Yapılandırma

Windows 8 İşletim Sistemimde Bir VPN'yi Nasıl Yapılandırabilirim?

 1. baş arama çubuğuna girin ve yazın “VPN”.
 2. seçmek “Sanal Özel Ağları (VPN) Yönetme”.Windows 8 İşletim Sistemimde Bir VPN'yi Nasıl Yapılandırabilirim
 3. Tıklayın üzerinde “+” VPN bağlantısı eklemek için düğme.Windows PC'niz için VPN'de Neler Arar
 4. dolgu gerekli bilgileri dışarı.
 5. bulmak L2TP / IPSec protokollerini destekleyen bir sağlayıcı.Windows bilgisayarım için en iyi VPN hizmetleri nelerdir
 6. Sağ tık üzerinde “Ağ” Windows Görev Çubuğunda.
 7. seçmek “Ağ ve İnternet Ayarları”.Windows VPN'ler ABD'de Yasadışı mı?
 8. Tıklayın üzerinde “Adaptör ayarlarını değiştir” -dan “durum” Menü.VPN için Kırık Windows Sürümü Kullanmak İyi mi
 9. Oluşturduğunuz VPN bağlantısını bulacaksınız.
 10. Sağ tık o ve seçmek “Özellikleri”.PC için ücretsiz VPN var mı
 11. Tıklayın üzerinde “Güvenlik” çıkıntı.
 12. seçmek L2TP / IPSec “VPN türü”.Windows 8 İşletim Sisteminde VPN Nasıl Kurulur

Windows 7 Bilgisayarım / Dizüstü Bilgisayarımda VPN Kurulumu

 1. baş -e “Ağ ve Paylaşım Merkezi” Menü.
 2. Tıklayın üzerinde “Yeni bir bağlantı ya da internet bağlantısı kurunuz” seçenek.Windows 7 PC Dizüstü Bilgisayarımda VPN Kurulumu (1)
 3. seçmek “Bir İşyerine Bağlanma” bağlantı sihirbazını başlatmak için.Windows 7 PC Dizüstü Bilgisayarımda VPN Kurulumu (2)
 4. Tıklayın üzerinde “İnternet Bağlantımı (VPN) kullan” sürece başlamak.Windows 7 PC Dizüstü Bilgisayarımda VPN Kurulumu (3)
 5. tip servisinizden IP adresini girin.
 6. Giriş bağlantı için bir isim.
 7. Tıklayın üzerinde “Sonraki” seçenek.Windows 7 PC Dizüstü Bilgisayarımda VPN Kurulumu (4)
 8. Giriş ilgili Kullanıcı adı ve şifre.
 9. kene “Gerekirse bu şifreyi hatırlayın.
 10. I vur “Bağlan” buton!Windows 7 PC Dizüstü Bilgisayarımda VPN Kurulumu (5)

Sık Sorulan Sorular (SSS)

Windows VPN'ler ABD'de Yasadışı mı??

ABD, beş göz ittifakının bir parçası olmasına ve katı veri saklama ve internet sansür politikaları koymasına rağmen, Hükümet henüz VPN hizmetlerini yasaklamamıştır. Yasal zorluklardan endişe etmeden herhangi bir uzantıyı kolayca indirip yükleyebilirsiniz..

VPN için Kırık Windows Sürümü Kullanmak İyi mi?

Farklı VPN'lerin kırık sürümlerini kullanmanın herhangi bir zararı olmamasına rağmen, genellikle prim ödemeniz önerilir. Çoğu kırık dosya, tüm verileri bozabilecek tonlarca antivirüs ve kötü amaçlı yazılımla birlikte gelir. Kesinlikle riske değmez.

PC için ücretsiz VPN var mı?

Ücretli bir abonelikte paranızı boşa harcamak istemiyorsanız, ücretsiz VPN çözümleriniz vardır. Son zamanlardaki en iyi seçeneklerden bazıları Windscribe, Hide.Me ve TunnelBear'dır. Daha fazla seçenek için bu Windows için Ücretsiz VPN rehberine bakabilirsiniz.

Şeyleri Sarmak

Umarım bu kılavuz ihtiyaç ve gereksinimlerinize göre Windows için En İyi VPN'i bulmanıza yardımcı olur. Bahsedilen her isim kapsamlı araştırma ve analizlerden sonra eklenmiştir.

Kılavuzlarımda olabildiğince doğru olmaya çalışıyorum, ancak daha iyi çözümler olduğunu düşünüyorsanız veya herhangi bir sorun / sorunla karşılaşırsanız, aşağıya yorum bırakmaktan çekinmeyin!

Kişisel olarak cevap vereceğim ve mümkün olduğunca çok yardım sağlamaya çalışacağım. Ayrıca, yararlı bulursanız, bu kılavuzu paylaşarak bir kardeşe yardım edin. Şimdiden teşekkürler

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me