Tor için En İyi 10 VPN – Soğan VPN Kullanarak Çevrimiçi Tam Anonimlikten yararlanın

Çevrimiçi anonimlikten yararlanma ve devlet gözetiminden kaçınma söz konusu olduğunda, kullanıcılar Tor veya VPN’leri kullanma seçeneğine sahiptir. Tor tarayıcı, kimliğinizi izlemeyi imkansız kılan mükemmel güvenlik ve gizlilik özellikleri sunar. Ancak, akış ve diğer etkinlikler için iyi hızlar sunmakta yetersizdir. Öte yandan VPN’ler, HIZ ve GİZLİLİK arasındaki şeyleri dengeler, ancak her ikisinin de ana satış noktası: birlikte çalışabilirler. BestVPN tarafından akış ve gizlilik ihtiyaçlarınız için doğru hizmeti ortaya çıkarmak üzere Tor için En İyi VPN için bu kılavuzu okuyun!

Contents

Tor nedir?

Kısa “Soğan yönlendiricisi” (tarayıcının logosunda da gösterilir), Tor başlangıçta 20 Eylül 2002’de ABD Donanması için geliştirildi. İnsanların internete güvenli ve anonim olarak göz atmasına izin veren küresel bir sunucu ağı vardı. Şimdi, ürün, çevrimiçi gizlilik araçlarının geliştirilmesi ve araştırılmasının önemini yayarak kâr amacı gütmeyen bir bölüme dönüştü.

Tor nedir

Aynı zamanda bir kullanıcıya maksimum koruma sağlar’trafiğinizi dünyanın dört bir yanındaki farklı Tor sunucularında taşıyarak gizliliğinizi korurken hiçbir şeyin SİZE geri izlenebilmesini sağlamak için şifreliyor. Ancak, hizmet web sitelerinin “bilme” kullandığın “dik ve kayalık tepe”. Hiç kimse rastgele düğümlerden gelen trafiği göremese de, bazı web siteleri Tor kullanıcılarına erişimi kısıtlayabilir.

Tor Nasıl Çalışır?

Tor, kullanıcı verileri için çeşitli koruma katmanları sunan merkezi olmayan bir ağa sahiptir. İnternet trafiğini, dünya genelinde yedi binden fazla röleden oluşan bir sunucu katmanı aracılığıyla yönlendirir. Bu, kullanıcıların düzgün gizlenmesini sağlar’ iletişim formlarını, sosyal medyayı, hizmet web sitelerini veya anlık mesajları ziyaret eden herkesin etkinliğinizi izlemesini engelleyen konum. Tor ağından geçen tüm bilgiler şifrelenir ve çevrimiçi anonimliğinizi artırır.

Tor nasıl çalışır

2023’de Tor için En İyi VPN

Tor için En İyi VPN’i bulma ölçütleri gizlilik / akış gibi diğer yönlerden oldukça farklıdır. Farklı VPN ve Tor yapılandırmalarına aşina bir sağlayıcı bulmanız gerekir. Hız, destek, güvenilirlik veya sunucudan ödün vermeyen, genel olarak güçlü bir hizmet sunarken, ikisi arasında güçlü bir bağlantı oluşturmak için gelişmiş teknolojiler / özellikler sunan bir sistem’s kullanılabilirliği. Aynı şeyi arıyorsanız, Tor için En İyi VPN’lerin listesi aşağıdadır.

Sağlayıcılar Fiyat ($) Özellikler Derecelendirme İndirim Sağlayıcıyı Ziyaret Edin

 1. Surfshark

  Surfshark

  $ 11.95 $1.99Her ay

  • 50+ Ülkede 800+ Sunucu
  • AES-256-GCM Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • Sınırsız Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 83 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 2. PureVPN

  PureVPN

  $ 10,95 $2.91Her ay

  • 140+ Ülkede 2.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 5 Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 73 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8.32Her ay

  • 94 Ülkede 3.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 3 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Sitede Güvenilir% 35 İndirim
  İncelemeyi Oku

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Her ay

  • 100 Konumda 1000’den Fazla Sunucu
  • 256 bit standart askeri sınıf şifreleme
  • Canlı sohbet desteği mükemmel
  • Sıfır Günlük Sağlayıcısı
  • 5 Çoklu Giriş Mevcut
  • Windows, Mac, Android, iOS Uygulamaları ve Chrome uzantısı

  Dürüst 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  $ 12,992.75Her ay

  • 60 Ülkede 3.700 Sunucu
  • 256 Bit AES Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Katı Kayıt Yok Politikası
  • 7 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  reliabile 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

AirVPN

Merkezi İtalya’da bulunan AirVPN, “Tor üzerinden VPN” yapılandırması. En iyi sansür karşıtı teknolojilere sahiptir, hatta kullanıcıların hükümet gözetimine karşı maksimum güvenlik için SSL ve SSH tünellemesini etkinleştirmesine izin verir. Diğer özellikler arasında 3 eşzamanlı bağlantı, dinamik bağlantı noktası yönlendirme, 3 günlük ücretsiz deneme, kill switch ve DNS Sızıntı koruması bulunur..

Tor için En İyi VPN

Artıları

 1. Tor Config ile VPN desteği.
 2. SSL ve SSH Tünelleri Kullanılabilir.
 3. Dinamik Bağlantı Noktası İletme.
 4. 3 Cihazda Çoklu Oturum Açma.
 5. Bitcoin Ödemelerini Kabul Ediyor.

Eksileri

 1. Dünya Çapında Sınırlı Sunucu Konumları.

AirVPN'i edinin

PrivateVPN

AirVPN’de olduğu gibi, PrivateVPN hizmeti de Tor üzerinden VPN sunar, bu da özellikle çevrimiçi internet yasalarına sahip ülkelerde size en iyi anonimliği sağlar. İsveçli sağlayıcı, dünyadaki 52 ülkede çok büyük bir sunucu listesine sahip. Ayrıca, her bir kill switch, IPv6 / IPv4 Sızıntı Koruması ve SOCKS5 proxy’leri (torrent için en iyi vpn olarak sıralanır) ile güvenlik sağlayan yerleşik bir güvenlik duvarı sistemi bile vardır. Daha fazla bilgi için ayrıntılı PrivateVPN incelememizi keşfedin.

Tor için PrivateVPN

Artıları

 1. Tor Yapılandırması Üzerinden VPN Sunuyor.
 2. Port Yönlendirme Özelliği Var.
 3. HTTPS ve SOCKS5 Proxy’leri.
 4. Tam DNS Sızıntı Koruması.
 5. Çapraz Platform Uyumluluğu.

Eksileri

 1. Kötü Sunucu Dağıtımı.

PrivateVPN edinin

Torguard:

En güvenilir VPN sağlayıcılarından biri olan Torguard, Tor’u VPN ile kullanmak istiyorsanız son derece uygun bir seçenektir. AES-256 şifreleme sunar, böylece zaten güvenli Tor deneyimini daha da artırır. Hizmet, tüm platformlarda daha fazla uyumluluk sağlayarak özel işletim sistemi uygulamaları sunar. Tor tarafından kullanılan soğan rotası, en iyi eşleşmesini isim sağlayıcısı olan Torguard’da bulur. Tor’da akıcı, kesintisiz, hızlı bir VPN kapağı arıyorsanız VPN olmalı.

Tor için En İyi 10 VPN - Soğan VPN Kullanarak Çevrimiçi Tam Anonimlikten yararlanın

Artıları

 1. Tor için yerli destek
 2. Dünya çapında 3000+ sunucu.
 3. Gizli VPN Özelliği.
 4. Konut IP’leri Mevcuttur.
 5. Sıfır Günlük Sağlayıcısı.

Eksileri

 1. Fiyatlandırma planları son derece belirsiz ve kafa karıştırıcı.
 2. doesn’Henüz ücretsiz deneme sunma

TorGuard VPN edinin

TorVPN

TorVPN, Macaristan’da faaliyet gösteren İngiltere merkezli bir sağlayıcıdır. Bu nedenle, kapsamlı bağlantı günlüklerini tutmaları gerektiğinden, çoğu için en güvenli seçim olmayabilir. Bununla birlikte, VPN hiç kimseye kişisel bilgi verirken yakalanmamıştır. Mükemmel şifreleme sunar ve “VPN üzerinden Tor” kendi DNS sunucusunu kullanarak .onion web sitelerine erişime izin veren karma bir düğüme sahip.

TorVPN

Artıları

 1. VPN Yapılandırması aracılığıyla Tor.
 2. bir “melez” Tor Modu.
 3. Güçlü Şifreleme.
 4. Dinamik Bağlantı Noktası İletme.
 5. En Ucuz VPN Abonelik Planları.

Eksileri

 1. İngiltere’de yerleşik (Yasal olarak).

TorVPN'i edinin

Özel İnternet Erişimi (PIA)

ABD merkezli PIA, Tor için bir başka güvenilir VPN’dir. Evet, Beş Göz İttifakı’nın bir ülke kısmında bulunuyor, ancak sağlayıcı kullanıcının gizliliğinden ödün vermiyor. Aslında, mahkemede bile kanıtlanmış bir kütüksiz log sağlayıcısıdır. Kaydolurken aldığınız özellikler arasında bağlantı noktası yönlendirme, DNS sızıntı koruması, VPN kill anahtarı ve aynı anda 5 bağlantı bulunur. Don’Kapsamlı Özel İnternet Erişimi İncelememizi okumayı unutmayın.

Tor için Özel İnternet Erişimi

Artıları

 1. VPN Yapılandırması aracılığıyla Tor.
 2. Bitcoin Ödemelerini Kabul Ediyor.
 3. Mükemmel OpenVPN Şifrelemesi.
 4. DNS Sızıntı Koruması ve Kill Switch.
 5. Cep Dostu Fiyatlandırma Planları.

Eksileri

 1. Ücretsiz Deneme veya Geri Ödeme Yok.

Özel İnternet Erişimi Alın

NordVPN

2012 yılında kurulan ve merkezi Panama’da bulunan NordVPN, Tefinkom’un kurulmasıdır. & Co, S.A. Piyasadaki en güvenli sağlayıcılardan biridir. Kullanıcılar 62 ülkede 5080 sunucuya ve diğer birçok özelliğe erişebilir. Bunlar arasında DoubleVPN, SOCKS5 Proxy, DNS Sızıntı Koruması, Otomatik Kill Switch ve daha fazlası bulunur. Ek güvenlik için NordVPN, IP adresinizi Tor’un çıkış düğümünden gizleyerek size ek bir koruma katmanı sağlayan VPN üzerinden Soğan’ı bile destekler.!

Tor için NordVPN

Artıları

 1. VPN Üzerinden Tor Yapılandırması Sunar
 2. CyberSec Protokolü ve DoubleVPN
 3. VoD’lerin Engelini Kaldırma için SmartPlay
 4. 62 Ülkede 5080 Sunucu
 5. Özel IP Adresleri Mevcuttur

Eksileri

 1. 30 Günlük Geri Ödeme Süreci

VPN üzerinden NordVPN Soğan

NordVPN kullanırken’s VPN üzerinden Soğan özelliği, internet trafiğiniz önce özel VPN sunucuları üzerinden yönlendirilir ve ardından Tor Ağına gönderilir. Tor çıkış röleleriyle internetteki son varış noktasına ulaştığınızda, çevrimiçi olarak tamamen anonim kalırsınız.

Bunun nedeni Tor üzerinden VPN kullanımının da çıkış düğümlerini anonimleştirmesidir. Bu özelliği kullanmak için herhangi bir roket bilimi gerekmez. Sadece NordVPN uygulamasını başlatın ve “Sunucular” sekmesi. İşte seçin “VPN üzerinden soğan” protokolü etkinleştirmek.

VPN üzerinden NordVPN Soğan

DDoS saldırılarına karşı koruma için belirli sunucularınız bile var (oyuncular için çok önemlidir). Maksimum anonimlik için trafiğinizi iki farklı sunucudan yönlendiren DoubleVPN. Netflix gibi VoD’lerin engelini kaldırmak için özel IP sunucuları ve ücretsiz torrent etkinlikleri için kullanılan P2P sunucuları.

NordVPN Tor

Bir kez “VPN üzerinden soğan” seçeneğini seçerseniz, yeni bir menüye erişirsiniz. Buna, sizin için önerilen özel sunucuları da dahildir. “en az yüklü” ve “Size en yakın” çevrimiçi maksimum koruma için.

Anonim etkinlikleriniz için mükemmel olduğunu düşündüğünüz herhangi bir sunucuyu tıklatın ve Tor’u büyük bir rahatlıkla kullanın. VPN üzerinden NordVPNs Tor, IP adresini çıkış düğümünden anonimleştirdiğinden, ISS’lerinizin Tor Ağına bağlanma konusunda hiçbir fikrinin olmadığı konusunda rahatlayabilirsiniz..

NordVPN Tor

Tor Yasal mı??

Tor ile ilgili güvenilir ve skandal haberleri bir kenara bırakarak, tarayıcıda gerçekten yanlış bir şey yok. Herkes İnternet’i keşfetmek için Tor’u kullanabilir. Tamamen yasal, ancak birçoğu Tor aracılığıyla alınan anonimliği yasadışı bir şeyle ilişkilendiriyor. Örneğin, birçoğu tarayıcıyı, suç ve yasadışı faaliyetler için merkezi bir yer olan Dark Net’e erişmek gibi hain faaliyetlere bağlar. Bir dereceye kadar doğru olsa da, Tor hala sıradan insanın çevrimiçi gizliliğini korumak için güvenli bir yoldur. Emin olun, indirmek sizi yasal zorluklara sokmayacak!

Tor Yasal mı?

Tor neden tarayıcı sıralamasında son fakat en az değil?

Daha önce de belirtildiği gibi Tor tarayıcısı, karanlık ağ ve onun tohumlu yeraltı dünyasıyla düzenli olarak ilişkili olduğu konusunda bir itibar geliştirdi. Daha sonra, çoğu kişi için bu sadece hareketsiz bir seçenektir, çünkü kimse kendilerini gölgeli görünen bir şeye bağlamak istemez. Gerçekte, Tor, özellikle zor iç yasaları olan ülkelerde ve hükümetin vatandaşlar üzerinde gözetimini teşvik eden ülkelerde, kimliğinizi gizlemek için inanılmaz derecede yararlı olabilecek çok kullanıcı dostu, sezgisel ve gizlilik odaklı bir tarayıcı olsa da.

Tor vs VPN

Tor, çevrimiçi olarak en üst düzeyde anonimlikten yararlanmak isteyenler için mükemmel bir tarayıcıdır. Gönderilen / alınan tüm verileri şifrelemek ve korumak için tasarlanmıştır, tüm trafik tüm dünyada binlerce nota üzerinden yönlendirilir. Aşağıdakileri içeren kendi artıları / eksileri vardır:

Tor Artıları

 • Ücretsiz Tarayıcı – Platformlar Arası Uyumluluk. Windows, Mac ve GNU / Linux’ta kullanılabilir.
 • Küresel ağ – Birini izlemek imkansız’kimliğini belirleme veya bilgisayar korsanlığı girişimi yapma.
 • Tam Anonimlik – Hiç kimse dahili IP’nizi göremez veya ziyaret ettiğiniz harici IP’leri izleyemez.

Tor Eksileri

 • Yavaş Hızlar – Veriler tüm dünyada binlerce düğümden geçer ve performansı engeller.
 • P2P / Dosya Paylaşımı Uygun Değil – Yavaş hızlar torrentleri indirmeyi inanılmaz derecede acı verici hale getirir.
 • Kullanımını ortaya çıkarır “dik ve kayalık tepe” – Tarayıcı, web sitelerinin gözünde tor kullanımını gizlemiyor.

VPN’ler Tor Ağına oldukça benzer, ancak internet trafiğini şifrelemek için farklı bir protokol benimser. Bilgileriniz anonimlik için güçlü şifrelere sahip güvenli bir sunucudan geçer, böylece kimliğinizi ve etkinliğinizi İSS’lerden ve devlet kurumlarından gizlemenize izin verir.

VPN Uzmanları

 • Daha Yüksek Hızlar – Tor ile karşılaştırıldığında, VPN’ler yüksek hızlar ve genel performans sunar.
 • Konum Kimlik Sahtekarlığı – Dünyanın dört bir yanındaki farklı sunucuların kullanılabilirliği kimlik gizleme olanağı sağlar.
 • İdeal P2P / Dosya Paylaşımı – VPN’ler, Split Tunneling ve SOCKS5 Proxy özellikli P2P destekli sunucular sunar.
 • Web Sitelerinin Engelini Kaldırma – Şifreleme ve konum kaydırma, coğrafi kısıtlamalı sitelerin engellemesini kaldırmaya olanak tanır.

VPN Eksileri

 • Premium Hizmetler Pahalıdır – Çoğu VPN ücretsiz değildir ve pahalı aylık fiyatlandırmaya sahiptir.
 • Verilerin Günlüğe Kaydedilmesi – Birçok ülkenin kanunları, sağlayıcıları kullanıcı etkinliği kayıtlarını tutmaya çağırıyor.

en iyi tor vpn

Tor ve VPN’yi Neden Birlikte Kullanmalı??

Gördüğünüz gibi, Tor ve VPN’lerin her ikisinin de kendi avantaj ve dezavantajları vardır. Ya daha güçlü bir şey yaratmak için ikisini birleştirebilirsek? Evet, bu çok mümkün. Birçok yönden farklı olmasına rağmen, hem Tor hem de VPN, kullanıcı kimliklerini gizlemek için şifreli proxy bağlantıları kullanır. Genellikle, onu kullanmak için iki yapılandırma vardır:

VPN üzerinden Tor

Bu yapılandırma, interneti keşfetmeden önce önce VPN sunucusuna sonra da Tor Ağına bağlanmayı içerir, yani IP’niz Tor çıkış düğümüdür. Bu, ISS’lerin giriş düğümü gerçek IP’nizi göremediği için Tor kullandığınızı bilmesini önler; bu, günlük politikası olmayan bir VPN kullanıyorsanız uzun bir yol kat edebilir. Tor gizli servislerine / .onion web sitelerine de kolayca erişebilirsiniz.

Bununla birlikte, faydaların olduğu yerlerde, bazı risklerle de karşılaşmanız gerekir. Tor üzerinden VPN yapılandırmasının kullanılması, IP adresini sağlayıcınıza gösterebilir. Https dışı trafik çıkış düğümlerini geçebileceğinden, kötü amaçlı tehditlere karşı sıfır koruma elde edersiniz. Bazen Tor çıkış düğümleri bloke olabilir ve kimliğinizi tamamen gizlemede engellere neden olabilir.

Tor üzerinden VPN

Bu yapılandırma, İnternet’i keşfetmeden önce önce Tor ağına, ardından bir VPN sunucusuna bağlanmayı içerir; yani IP adresiniz VPN sunucusudur. Pek çok sağlayıcı bu yapılandırmayı desteklemez, ancak diğer protokollere veya hizmetlere kıyasla en iyi güvenliği sunar. Tor üzerinden bir VPN sunucusuna bağlandığınız için, herkesin gerçek IP adresinizi görmesi imkansızdır.

Bitcoin gibi anonim bir ödeme seçeneğiyle kaydolursanız, tamamen güvenli akış ve P2P / Dosya paylaşımının keyfini çıkarmanıza izin veren herhangi bir etkinliği size geri izlemek imkansız olacaktır. Bu yapılandırma, Tor çıkış düğümlerindeki tüm blokları atlar ve dünyadaki web siteleri tarafından uygulanan coğrafi kısıtlamaları atlamak için farklı farklılıklar seçmenize olanak tanır..

Tor için En İyi Ücretsiz VPN

Tor için bir VPN bulmak söz konusu olduğunda, pek çok kullanıcı premium bir hizmete para harcamak istemez. BEDAVA hizmetler genellikle pazarda ivme kazanır. Ne yazık ki, Tor için VPN’i destekleyen iki VPN ve iki yapılandırması yoktu. Ancak, Tor için VPN desteği sağlamanın yanı sıra, keyfini çıkarmanız için ÜCRETSİZ deneme sunan birkaç sağlayıcı bulduk. Bunlar:

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. TorGuard
 4. BolehVPN

Deep Web için En İyi Ücretsiz VPN

Tor Tarayıcı kullanılarak erişilen Dark Web oldukça tehlikeli bir yer olabilir. Bunun nedeni meşru amaçlarla kullanılabilmesine rağmen. Suç eylemleri için şımartabilecek hala çok insan var. Örneğin, karanlık ağ siyasi muhalifler, kolluk kuvvetleri, gazeteciler ve diğer gizlilik arayanlara sığınak veriyor.

Aynı zamanda, dolandırıcılar, hackerlar ve diğer siber suçlular için harika bir yerdir. Kimse kim olabileceğini bilmiyor, yani% 100 güvenli olmak gerekiyor. Yalnızca Tor’u kullanırsanız, teknoloji meraklısı yine de IP adresinizi izleyebilir. Bu nedenle, Deep Web için Ücretsiz VPN kullanmak tam olarak iyi bir seçenek değildir.

Aslında, kendilerini pazarlayan çoğu sağlayıcı “Bedava” iki yapılandırmayı desteklemeyin: VPN üzerinden Tor ve Tor üzerinden VPN. Bu nedenle, kullanıcıların genellikle “DuckDuckGo” karanlık web erişimi için tarayıcı. Google Chrome’un aksine, DuckDuckGo’nun arama motoru algoritmasında çok fazla filtre yok.

Bu, Google’ın Karanlık Web’deki siteleri dizine eklemese de DuckDuckGo’nun yaptığı anlamına gelir! Bu nedenle, Tor tarayıcı için bir alternatif arıyorsanız, gitmek için en iyi yoldur. Güvenli bir VPN bağlantısı kullanarak erişebileceğiniz kendi Dark Web sitesi olan https://3g2upl4pq6kufc4m.onion/ bile var. Karanlık web’de yeni olup olmadığınızı kontrol etmek için diğer web siteleri şunları içerir:

Gizli Wiki

Dark Web’de yeni başlayanlar için ziyaret etmek için harika bir site. Gerçek Wiki’ye benzer, ancak orijinal web sitesinde bulamayacağınız tonlarca bilgiye sahiptir.!

.Soğan Bağlantısı: Gizli Wiki

Rüya Pazarı

Bu web sitesi, anonim e-posta yoluyla şeylere kaydolma ve özel bitcoin aracılığıyla ödeme yapma olanaklarını açar. Karanlık ağdaki daha küçük .onion pazarlarından biridir.

.Soğan Bağlantısı: Rüya Pazarı

Facebook

Dünya’ın en büyük sosyal medya platformu da bir .onion web sitesi sunmaktadır. Orijinal Facebook’a oldukça benzer, sadece kullanıcı etkinliği kaydedilmemiştir.

.Soğan Bağlantısı: Facebook

Özel Hosting

Yerel web hosting şirketlerinden katı kullanıcı sözleşmelerinden bıktıysanız, Özel Hosting ziyaret etmek için harika bir yerdir. Yılda 170 $ karşılığında 100 MB’a kadar Linux tabanlı bir PHP’ye sahip olabilirsiniz!

.Soğan Bağlantısı: Özel Hosting

Tor Mağazaları

Adından da anlaşılacağı gibi, web sitesi karanlık web için bir oluşturucu araçtır. Kullanıcıların kendi .onion mağazalarını oluşturmalarına izin verir ve hatta bitcoin entegrasyonu ile donatılmıştır.

.Soğan Bağlantısı: Tor Mağazaları

Tor VPN Yönlendirici

Kullanmanın en kolay yollarından biri “Tor üzerinden VPN” yapılandırma bir VPN yönlendirici satın almaktır. NordVPN gibi sağlayıcılar, tüm cihazlarınızı Wi-Fi ile korurken, aynı anda anında geçiş yapma olanağı sunan kendi yönlendiricilerini sunar. Yönlendirici kurulduktan sonra, ek koruma için Tor tarayıcısına bağlanmanız yeterlidir. Bu şekilde, çevrimiçi anonimliğinizi herhangi bir güçlük çekmeden artırabilirsiniz.!

Tor VPN Ücretsiz İndirme

Tor tarayıcısının kendisi tek bir kuruş ödemeden indirilebilir. Buradaki web sitesini ziyaret edin ve platformunuza uygun sürümü yükleyin. Windows, Mac ve Linux için özel uygulamalar var. İşiniz bittiğinde, yukarıda belirtilen sağlayıcılardan herhangi birine kaydolabilir ve daha sonra yerel uygulamalarını web sitesinden, Google Play Store veya iTunes’dan indirebilirsiniz..

Darknet Tarayıcı

Derin web’e erişim söz konusu olduğunda, kullanıcılar hangi tarayıcıyı kullanacakları konusunda genellikle kafası karışır. Google Chrome ve Mozilla Firefox kullanarak karanlık web’e erişemeyeceğinizi unutmayın, çünkü dünyanın dört bir yanındaki sunucuların yer paylaşımına sahip merkezi olmayan bir ağa sahip değildirler..

Bu tarayıcılar işlemlerinde oldukça basittir ve kimliğinizi gizlemek için herhangi bir şifreleme de entegre etmezler. Derin ağa erişmek istiyorsanız, yalnızca iki seçeneğiniz vardır: Tor Tarayıcı’yı (tercih edilen seçenek) veya DuckDuckGo’yu (yalnızca belirli kırmızı odalara erişim sağlar) kullanın.

Tor için En İyi VPN SSS

Tor için En İyi VPN’leri kullanmaya gelince, kimliğinizi nasıl koruyabileceği veya güvenliğinizi nasıl artırabileceği hakkında birçok düşünce ortaya çıkabilir. Sorulan en yaygın sorgular arasında şunlar bulunur:

ISS’niz Tor’da Ne Yaptığınızı Görebilir mi??

Tor, web sunucusuna bir kullanıcı bağlantısının kimliğini gizlediğinden ve gelen / giden tüm trafiği şifrelediğinden, herhangi bir İSS’nin HTTP isteklerinizi izlemesi veya izlemesi imkansızdır. Sonuç olarak, hangi web sitelerine erişmeye çalıştığınızı göremezler. Bir VPN ile birleştiğinde, anonimliğinizi çevrimiçi olarak daha da artırabilir ve eksiksiz dijital gizlilikten yararlanabilirsiniz..

Tor Tarayıcı bir VPN mi?

Hiçbir Tor tam olarak bir VPN değildir, ancak kullanıcı kimliklerini gizlemek için şifreli proxy bağlantıları kullandığından benzerlik taşır. Tüm verilerinizi, her biri arkasındaki IP adresinin farkında olan ve arkasındaki IP adresinin farkında olan dünyadaki binlerce düğümden geçirir. Bu nedenle, hiç kimse Tor kullanarak kimliğinizi izleyemez, ancak web siteleri yine de bir Tor bağlantısı kullandığınızı bilebilir. Daha fazla bilgi edinmek için diğer en iyi vpn tarayıcılarını kontrol edebilirsiniz.

TOR VPN Android?

Tor, kullanıcıların akıllı telefonlarında keyif almaları için bir Android sürümü sunuyor. İsimle gidiyor “Orbot”, maksimum güvenlik için güçlü bir internet trafiği şifrelemesi sağlar VPN’nize bağlanmanız ve ardından çevrimiçi olarak maksimum anonimlik için Tor tarayıcısını açmanız yeterlidir.

Şeyleri Sarmak

Bu kılavuzun gizlilik gereksinimlerinize ve bütçe gereksinimlerinize göre Tor için En İyi VPN’i bulmanıza yardımcı olacağını umuyoruz. Ne olursa olsun, herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, aşağıdaki yorum yapmaktan çekinmeyin. Ayrıca, Tor’da kullanım için güvenilir olduğunu düşündüğünüz önerileri listelemekten çekinmeyin. İyi günler!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Opera için En İyi 19 VPN - Opera VPN ile Coğrafi Kısıtlamalardan Kurtulun