PC için En İyi VPN – Tüm PC Markaları İçin Sistem Uyumlu Bir İnceleme

PC’ler artık günümüz dünyamızın vazgeçilmez bileşenleri olarak var oluyor. Hastanelerden şirket evlerine kadar her yerde yaşayan kullanıcılar, bir dizi görevi yerine getirmelerine izin veriyorlar. Emrinizde bir bilgisayar olmadan hayatta kalmak neredeyse imkansızdır. Bununla birlikte, popülariteleri artan bir hızda artmaya devam ettikçe, sakladıkları ve ilettikleri veriler için riskler de önemli ölçüde artmaktadır. Bu, onların en iyi VPN hizmeti kapsamında çalışmasını zorunlu kılar. Bu nedenle, size mümkün olan en iyi kılavuzu sağlayarak, PC için En İyi VPN hakkında bir kılavuz.

Contents

PC VPN’lerinin Kullanımı Güvenli mi??

VPN’ler muhtemelen internette anonim olarak gezinmenin ve gizliliğinizi dijital alanda korumanın en güvenli yoludur. Mevcut zamanlarda, her bireyin hızlı bir şekilde gerekli hale gelmesi, saldırılara karşı koruma ve gizlilik ihlallerine karşı bir VPN kullanılması.

PC VPN'lerinin Kullanımı Güvenli mi?

Kötü amaçlı yazılım bağlantılarından kimlik avı dolandırıcılıklarına ve ceza korsanlığı gruplarından PC’lerde sıfır gün güvenlik açıklarından yararlanmak isteyenlere kadar tehditler çeşitli derecelerde gelir, ancak her birinin kişisel ve iş verilerinize önemli zarar verme potansiyeli vardır..

Popüler inanışın aksine, VPN’ler sadece IP’lerinizi taklit etmez ve yalnızca çevrimiçi trafiğinizi yönlendirmez. Modern VPN hizmetleri, gözetmenlerin verilerinize erişmekte oldukça zorlandıklarını garanti etmek için öldürme anahtarları, IPV6 sızıntı önleme, çoklu protokol desteği, yüksek dereceli şifreleme ve çok daha fazlası gibi ultra güvenli web erişim özellikleri sağlayabilir..

PC VPN Kullanmak Yasal mı??

Bazı çok baskıcı rejimler ve İran ve Çin’deki ülkeler gibi dünyadaki ülkeler dışında, VPN’ler dünya çapında kullanmak ve dağıtmak için tamamen yasaldır. ABD, Avrupa Birliği, Büyük Asya ve Orta Doğu gibi bölgelerde internet kullanıcıları dünyanın en önde gelen kullanıcılarıdır.

PC VPN Kullanmak Yasal mı?

Ve her şey geliştikçe ve bir şeyleri kullanmanın yeni yollarını bulduğumuz için, VPN endüstrisi farklı değil, çünkü şimdi birkaç yıl önce yaptıkları kadar çok özel hizmet sunuyorlar.

Örneğin; En sevdiğimiz çevrimiçi video içeriğimizi yayınlamayı sevenlerimiz olan güvenilir bir PC VPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğin engellemesini kaldırmamıza ve erişmemize yardımcı olabilir. İngiltere’de yaşayan kullanıcılar, iyi bir PC VPN hizmeti kullanıyorlarsa, yalnızca ABD kitlesi için tasarlanmış bir şova erişmekte sorun yaşamıyorlar.

VPN’ler bireysel özgürlük ve kontrol ifadesidir, bu da onları sadece yasal olarak değil aynı zamanda ahlaki olarak kabul edilebilir ve önerilir.

PC VPN’yi tüm cihazlarda kullanmak güvenli mi??

Dünyadaki her ürün ve hizmet kategorisinde olduğu gibi, PC VPN’lerinin dünyasında da dolandırıcılık ve dupes var. Çoğunlukla, Ücretsiz VPN hizmetlerinden ve Android alanında var olan hizmetlerden uzak durmanız gerekir & iOS uygulama ekosistemi.

PC VPN'yi tüm cihazlarda kullanmak güvenli mi?

VPN’ler, küresel sunucu sistemleri, protokol destek özellikleri ve benzerleri gibi çalıştırmak için gerekli altyapı nedeniyle sermaye yoğun ürünlerdir, bu nedenle çoğu ücretsiz hizmet, kullanıcı verilerini satarak, reklamları spam yaparak veya cihazlara izleme kodları yerleştirerek nakit akışlarını korur.

Bu incelemenin bu bölümünde daha sonra bahsedeceğimiz PC için en iyi VPN, kullanıcılara maksimum çevrimiçi güvenlik sağlamak amacıyla son derece güvenilirdir. Bu VPN sağlayıcıları pahalı olabilir, ancak tüm cihazlarda, yani tabletlerde, akıllı telefonlarda, PC’lerde ve daha fazlasında güvenle kullanılabileceğinden emin olabilirsiniz..

Desteklenen PC Markaları VPN

VPN’lere destek sağlamayan neredeyse hiç PC markası yoktur. Bunun nedeni, PC markalarının sadece donanımı sağlaması ve geleneksel olarak’t Sistemlerine belirli bir yazılım yüklemeye erişimi kısıtlayın.

İster HP dizüstü bilgisayarınız olsun, ister Lenovo tarafından üretilen yeni bir sistem kullanıyor olun, VPN kesinlikle üzerinde çalışır. Apple, Acer, Razer, Samsung, Dell, Asus, Microsoft ve daha fazlası, dünyanın en popüler PC markalarıdır ve hepsi bir VPN’ye destek sağlar.

Ancak, bazı işletim sistemleri yüklemeyi zorlaştırır ve VPN, örneğin kodlayıcı olmayanlar ve programcılar doğrudan sistemlerine bir VPN yüklemekte zorlanabilirler.

Öte yandan, VPN sağlayıcıları, Windows ve Mac’ler gibi diğer popüler işletim sistemlerinde kullanılmak üzere özel uygulamalar sunar, böylece abone olduğunuz hemen hemen tüm VPN sağlayıcılarını indirip kurmanızı kolaylaştırır..

PC İşletim Sistemi Destekli VPN

VPN’lerin popülaritesi, insanların bunları kullanmanın daha yeni avantajlarını bulması nedeniyle artmaya devam ettikçe, neredeyse tüm işletim sistemleri yazılım için doğal destek sağlamaya başladı. Windows, Android, iOS ve Mac’ler gibi daha popüler işletim sistemleri, platformlar için özel uygulamalar aracılığıyla çoğu VPN tarafından kapsanıyor.

Bununla birlikte, UNIX ve Linux gibi daha karmaşık işletim sistemleri, VPN sağlayıcıları tarafından özel uygulamalarını almazlar, çünkü bu işletim sistemlerinin birçok dağıtım ve yapılandırması vardır, bu da platformlar için tek bir uygulama geliştirmeyi çok daha eski bir görev haline getirir.

Ancak cesaret kırılmaya gerek yoktur, çünkü Linux gibi platformları kullananlar çoğunlukla teknik alana aittir ve kodlama, programlama, veri güvenliği ve benzerleri gibi mesleklerde bulunurlar, bu yüzden bu tür zor kurulumlarda yollarını bilirler.

  NordVPN Saldırıya Uğradı: Başka Biri Tozu Isırdı?

Öte yandan, Top VPN’leri ile birçok karmaşık kurulumda son derece kolay bir şekilde rehberlik eden birçok ayrıntılı kılavuz bulunmaktadır..

PC Listesi için En İyi VPN

İşte PC için En İyi 10 En İyi VPN’i içeren kapsamlı bir liste:

 1. ExpressVPN
 2. PureVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. PrivateVPN
 6. Ivacy VPN
 7. TunnelBear
 8. CyberGhost
 9. TorGuard VPN
 10. Özel İnternet Erişimi (PIA)

PC 2023 için En İyi VPN

Günümüzün tüketicisi, bir hizmet için ödeme yapacaksa ekstra özellikler ve yeni kullanılabilirlik talep ettiğinden, VPN dünyasında yeterli olmak yeterli değildir..

Sınırlı sunucular, ortalama veri güvenliği ve mümkün müşteri desteği sunmak gibi En Hızlı VPN olma ölçütlerini zar zor karşılayan VPN’ler pazarda hayatta kalabilir, ancak PC 2023 için En İyi VPN listemizde yeri yoktur.

Onlarca ülkeye yayılmış ve binlerce IP içeren bir sunucu altyapısını garanti etmek, ultra güvenli şifreleme ve protokol desteği sağlamak, Netflix ABD’den HotStar Hindistan’a kadar her şeyi kaldırabilen ve bundan çok daha fazla güç sağlayabilen listemiz PC 2023 için En İyi VPN:

Sağlayıcılar Fiyat ($) Özellikler Derecelendirme İndirim Sağlayıcıyı Ziyaret Edin

 1. Surfshark

  Surfshark

  $ 11.95 $1.99Her ay

  • 50+ Ülkede 800+ Sunucu
  • AES-256-GCM Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • Sınırsız Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 83 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 2. PureVPN

  PureVPN

  $ 10,95 $2.91Her ay

  • 140+ Ülkede 2.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 5 Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 73 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8.32Her ay

  • 94 Ülkede 3.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 3 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Sitede Güvenilir% 35 İndirim
  İncelemeyi Oku

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Her ay

  • 100 Konumda 1000’den Fazla Sunucu
  • 256 bit standart askeri sınıf şifreleme
  • Canlı sohbet desteği mükemmel
  • Sıfır Günlük Sağlayıcısı
  • 5 Çoklu Giriş Mevcut
  • Windows, Mac, Android, iOS Uygulamaları ve Chrome uzantısı

  Dürüst 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  $ 12,992.75Her ay

  • 60 Ülkede 3.700 Sunucu
  • 256 Bit AES Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Katı Kayıt Yok Politikası
  • 7 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  reliabile 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

ExpressVPN – Özellikle Bilgisayarlar için Üstün VPN

İngiliz Virgin Adası’nın veri dostu bölgesinde bulunan ve dünya çapında 148 lokasyonda 2000’den fazla sunucuya sahip olan ExpressVPN, “Dünyadaki en güvenilir VPN” oldukça uygun.

PC 2023 için En İyi VPN

Kullanıcı kayıtlarını hiçbir zaman saklamadı veya teslim etmedi. Türkiye’de son zamanlarda yaşanan bir vakanın da kanıtladığı gibi. Express VPN, tüketici gizliliğini korumaya yönelik örnek bütünlüğü sergiliyor.

Bu güncellenmiş expressvpn incelemesinde ayrıntılı olarak okuyun.

Hepsinden önemlisi, AES 256 sınıfı şifrelemede veri paketlerini sunucularından şifreler, Open VPN gibi yüksek düzeyde güvenli protokollere destek sağlar, neredeyse tüm coğrafi kısıtlı akış ve içerik sitelerinin engellemesini kaldırır ve hatta yerel uygulamalar aracılığıyla özel destek sunar geniş bir platform repertuvarı.

Bu hizmetin tek dezavantajı, ilk olarak, sadece üç eşzamanlı bağlantı sunması, ikincisi ise’ucuz gelmiyor. Yıllık plan bir kez 99,95 $ faturalandırılırken, iki yıllık plan bir kez faturalandırılan 69,95 $ ‘lık yemeği yapmanızı gerektirir.

Artıları

 1. Uyumlu PC İşletim Sisteminde Özel Uygulamalar
 2. Çoklu Ödeme Seçeneği Desteği
 3. Yüksek Şifreleme Standartları
 4. Geniş Protokol Desteği
 5. Sıfır Günlük Politikası

Eksileri

 1. Özel P2P sunucusu yok
 2. Pahalı Fiyatlandırma Planları

ziyaret-expressvpn

PureVPN – PC’ler için Son Derece Uyumlu, Kullanımı Kolay Uygulama Sunar

Hong Kong merkezli PureVPN, müşterilerine hizmet vermek ve hizmetin kullanımıyla ilgili tüm yönler açısından onlara büyük kolaylık sağlamak için her zaman ekstra yol kat etmiş bir hizmettir. Onun olup olmadığı’Yüksek fiyatlı fiyatlandırma planları veya birden çok platform için genişletilmiş yerel destek / uygulamalar olarak PureVPN, yol kırıcı bir hizmet olmaya devam ediyor.

PC için PureVPN

Abonelerine kill switch, NAT güvenlik duvarı, DNS sızıntı koruması, DDoS koruması, akış siteleri için engelleme kaldırma özellikleri, bölünmüş tünelleme, VPN üzerinden Soğan ve daha fazlası gibi özel özellikler açısından abonelerine her şeyi sunar..

Bu Pure VPN incelemesinde tüm ayrıntıları okuyun.

Eksik olduğu yerlerde yetkililerden veri iade taleplerini eğlendirme ve bunlara uyma alanındadır. Ancak, emin olun ki, hizmetin kullanıcı kayıtlarını tuttuğunun tespit edildiği dava, cezai niyetin dahil olduğu bir olaydı..

Kısıtlanan içeriği torrent veya akış gibi diğer internet özgürlüğü etkinlikleri için PureVPN, kapıyı oynatmaz ve verilerinizi tersine çevirmez.

Bu hizmet bütçe dostudur. PureVPN ile iki yıllık bir abonelik size bir kez yalnızca 69,12 ABD doları faturalandırılır, yıllık abonelik ise’t Bu da pahalı ve bir kez faturalandırılan 59.04 $ ödemenizi gerektirir.

Artıları

 1. DDoS Koruması Tüm PC İşletim Sistemlerinde Çalışır.
 2. Özel P2P ve Torrent sunucuları
 3. 141 ülkede 750+ sunucu
 4. VPN Erişim Noktası
 5. Nat Güvenlik Duvarı
 6. OpenVPN ve L2Tp Dahil Birden Çok Protokol Desteği
 7. Bölünmüş Tünel Oluşturmaya İzin Verir

Eksileri

 1. Bazı Günlükleri Tutar
 2. Ücretsiz Deneme Mevcut Değil

PureVPN'i ziyaret edin

NordVPN – PC’ler için Üst Düzey Güvenlik Sağlar

İncelememiz sırasında tüm platformlardaki en yüksek hızlardan birine sahip olan NordVPN son derece güvenilirdir ve her tür VPN kullanıcısı için geniş kapsamlı çözümler sunar. Bu sağlayıcı başlangıçtan itibaren coşkulu değil, ancak çok azı güvenlik özellikleriyle ve 60+ ülkede toplam 3359+ sunucuyla inanılmaz sunucu sayısıyla eşleşebilir.

PC için NordVPN

Panama merkezli NordVPN, aynı anda altı bağlantı, çoklu protokol desteği, netflix gibi akış siteleri için özel SmartPlay özelliği ve ekstra güvenlik için çift şifreleme sunar. Bununla birlikte, avantajlar burada durmaz, çünkü hizmetin devamında minimum kesintilerle karşı karşıya kalırken en yüksek çalışma süresine sahip olmak için sağlayıcıya güvenebilirsiniz.

Güncellenmiş nordvpn incelememizi kontrol etmeyi unutmayın.

Daha önce, daha pahalı hizmetlerden biriydi, ama şimdi uygun fiyatlı pencerede, üç yıllık bir abonelik planı için sadece 125.64 dolar.

Artıları

 1. Tüm PC modelleri için OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP ve SSTP protokolleri.
 2. Özel P2P ve Torrent.
 3. VPN ile Tor Kullanılabilir
 4. Ücretsiz Deneme Süresi
 5. Çift Şifreleme Var
 6. 60+ ülkede 3359 sunucu
 7. Bitcoin ve Ödeme Duvarı Kabul Edildi
 8. Akış Siteleri için SmartPlay Özelliği

Eksileri

 1. Aylık Plan 11.95 $ / ay ile pahalı

PC için En İyi VPN - Tüm PC Markaları İçin Sistem Uyumlu Bir İnceleme

IPVanish – PC’ler için Akış Siteleri için Kesintisiz Destek Sunuyor

Akış içeriğinizin HD kalitesini bozmayan bir VPN sağlayıcısı da arabellekleme simgesinin çoğu zaman ekranı tutmasına izin vermezse, IPVanish ile eşleşmenizi karşılayabilirsiniz.

PC için IPVanish

İlginç bir isimle hizmet, daha yerleşik rakiplere karşı zeminini korumuştur. IPVanish, AES 256 sınıf şifreleme, çoklu protokol desteği, zippy hızları, düşük geri izleme süreleri, 1000+ sunucu ve daha fazlasını sunar,

Ancak BestVPN.com’da bu hizmet hakkında en çok sevdiğimiz şey, özel uygulamalardaki UX’inin son derece akıcı ve gezinmesi kolay olması, ilk zamanlayıcıları denemeyi en iyi hale getirmesidir.

Artıları

 1. Tüm PC Ağı LAN’ları için Desteklenen Sınırsız Bant Genişliği.
 2. OpenVPN ve L2TP / IPsec VPN Protokolleri
 3. Coğrafi Kısıtlı İçeriğin Engelini Kaldırır
 4. Sıfır Günlük Politikası
 5. 40.000’den fazla paylaşılan IP adresi

Eksileri

 1. Müşteri Desteği Yavaş
 2. Ücretsiz Deneme Yok

IPVanish'i ziyaret edin

PrivateVPN – PC için Basit ve Kullanımı Kolay VPN

Herhangi bir hizmet veya ürünle ilgili en iyi şey, basitliği ve karmaşıklığa karşı kaçınması olmalıdır. PrivateVPN, Netflix’in engellemesini kaldırmadan üst sınıf güvenlik erişimine kadar her şeyi son derece kolay bir şekilde sunan son derece güvenli ancak giderek daha modern bir hizmet olması için listemizin başında geliyor.

PC için PrivateVPN

Hizmetin sunucu sayısını gerçekten sadece 80 sunucudan artırması gerekse de, mevcut olanları asla kullanılamaz seviyelere getirmek için çok fazla engellenmez veya kısıtlanmaz.

Bunun dışında, PrivateVPN günlüklerinizi saklamaz, verilerinizi AES 256 sınıfı şifreleme profili ile şifreleyecek, çeşitli protokol desteği sunacak ve yerel uygulamalar aracılığıyla tüm platformlarda erişilebilirlik ve desteği kolaylaştıracaktır.

Uzun vadeli abonelik olmadığından fiyatlandırma planları endüstri standartlarına göre biraz sıra dışıdır. 13 aylık bir abonelik planı için 50,40 ödeme yapmanız gerekecek.

Artıları

 1. Her bilgisayar güvenliği için AES 256 ile 2048 bit Şifreleme.
 2. 30 Günlük Ücretsiz Deneme
 3. Sıfır Hız Kısma
 4. 56 Sunucu Konumları
 5. Protokoller arasında Açık VPN, PPTP, L2TP, Ikev2 bulunur & IPSec
 6. IPv6 Kaçak Koruması

Eksileri

 1. Uzun Vadeli Fiyatlandırma Planı Yok
 2. Yerel Uygulamalarda Zor UX Arayüzü

Özel VPN'yi ziyaret edin

PC için En İyi VPN Ücretsiz

Ücretsiz hizmetler yelpazenin her yerinden kullanıcılara her zaman cazip geliyor, ancak bugün’ultra modern, yüksek teknoloji dünyasında, özellikle ücretsiz sağlayıcılar için kaydolduğunuz şeye dikkat etmelisiniz..

Çoğunlukla, ücretsiz VPN’lere güvenilmemelidir çünkü sizi bir hizmet için ücretlendirmiyorlarsa, büyük olasılıkla diğer akışlardan gelir elde ediyorlar. Bu senaryo, VPN kullanıcıları için sizi ve verilerinizi korumak için birine güvenirken oldukça riskli olabilir ve bunun yerine para kazanmayı düşünmeye çalıştığında, sonuçlar genellikle tamamen zarar verebilir.

Bununla birlikte, internet aktivitelerinizi sizi herhangi bir şekilde kandırmaya çalışmadan, dikkatli ve güvenli bir şekilde sürdürmenize izin veren bazı Ücretsiz VPN sağlayıcıları var..

İşte 2023 için PC için En İyi Ücretsiz VPN listemiz:

TunnelBear VPN – PC için Harika Bir Uygulama Arayüzü Sunar

Muhtemelen BestVPN.co’da karşılaştığımız en güvenilir ücretsiz VPN olan TunnelBear, örnek güvenlik ve sunucu erişimi sunar (bu tünel ayı incelemesinde tartışıldığı gibi). Bear ticari markasının tüm kullanıcı arayüzlerine özel uygulamalarda damgalanmasıyla, bu VPN’in kullanımı o kadar kolaydır ki, daha önce VPN’lerde deneyimi olmayanlar bile bir profesyonel gibi kullanabilir.

PC için En İyi VPN Ücretsiz

Hız testlerinde, hizmeti ücretsiz olarak sunduğu gerçeğini oldukça iyi değerlendirdi. Ancak, onlar hakkında en iyi şey açıklıkları olmalı. Ücretsiz VPN’lerin oldukça kısıtlayıcı olduğu biliniyor, ancak TunnelBear, etkinliğinizi çevrimiçi olarak ışınlarken tüm cihazınızı koruyucu kapağının altına sıkıştırmanıza izin veren beş eşzamanlı bağlantı sunuyor..

Bununla birlikte, bu hizmet tarafından kapatıldığımız yer, 500 MB veri bant genişliği sınırıdır ve bir şey çok iyi hissettirir, ancak kullanım kısıtlamaları nedeniyle daha fazlasına sahip olamazsınız..

Artıları

 1. Her PC İşletim Sistemine Aynı Anda 5 Cihaz Bağlanabilir.
 2. Güçlü Şifreleme
 3. Kullanıcı Arayüzünün kullanımı inanılmaz derecede kolaydır

Eksileri

 1. Düşük Veri Sınırı
 2. P2P / Torrent’i Desteklemiyor

Hide.Me – Verileriniz İçin Son Derece Güvenli Şifreleme

Sıfır reklam sunan ücretsiz bir VPN zaten bir kazanan. Hide.me, bir süredir PC için En İyi Ücretsiz VPN olarak yer aldı; hızlı, sıfır sıkıntılı, güvenli bir sağlayıcı olma itibarını kazanmıştır..

PC için Hide.meHizmetin yüz binlerce kullanıcısı, bu VPN’nin kullanıcı gizliliğini korumak açısından son derece güvenli olduğu ve izleme kodlarını gömmek veya kullanıcı verilerini satmak gibi komik bir işe girmediğini kefil edebilir..

Freebies için 2GB bant genişliği sınırı ile birlikte gelir; bu, düşük hafiflikli tarama tutarlılıklarını göz önünde bulundurmanız durumunda yeterlidir. Flipside, hizmete sadece bir cihaz takabilirsiniz, bu kesinlikle bir bummerdir, ancak hizmet şu anda olduğu kadar iyi kaldığı sürece bunu alabiliriz.

Artıları

 1. İnanılmaz şifreleme bilgisayar standartları
 2. Açıkça belirtilmiş, sıfır günlük politikası.
 3. Yüksek hızlar

Eksileri

 1. Sadece 3 ülkedeki sunucular
 2. Coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğin kilidini açmak için uygun değil
 3. Yalnızca cihaz bağlantısı mevcut

ZoogVPN – PC’ler için P2P Desteğine İzin Verir

Adı yeterince tuhaf gelse de, hizmet bundan başka bir şey değildir. ZoogVPN, sıfır yanlış vaatleri ve tüm ücretsiz özelliklerde maksimum kurtuluş nedeniyle BestVPN.com tarafından PC için Ücretsiz bir VPN olarak kabul edilir..

PC için ZoogVPN

Kullanıcıların bant genişliği destanlarını azaltmadan P2P bağlantısına sahip olmalarına izin veren birkaç Ücretsiz VPN’den biridir. Şifreleme 128 bit ve kesinlikle geliştirilebilir, ancak çevrimiçi etkinliklerinizi korumak nispeten güvenli.

Sıfır günlük politikası vardır ve kullanıcıların her ay 2 GB’a kadar veri bant genişliği tüketmesi için tek bir cihaz bağlamasına olanak tanır.

Artıları

 1. Tüm PC kullanıcıları için 2 GB Veri Başlığı.
 2. Nispeten Güçlü Şifreleme Sağlar
 3. Hızlı Sunucular

Eksileri

 1. Müşteri Desteği Çok Zaman Alıyor
 2. Tek Cihaz Bağlantısı Var

Windscribe VPN – PC’ler için Cömert Veri Bant Genişliği Sınırı

Listedeki diğer sağlayıcılara kıyasla nispeten yeni bir hizmet olan Windscribe, mevcut pazarın sundukları arasında daha iyi ücretsiz VPN hizmetlerinden biridir.

PC için WindscribeVPN

Bu hizmetin en iyi yanı, eşi görülmemiş bir 10GB veri sınırı, sınırsız cihaz bağlantısı, özel P2P desteği ve hatta öne çıkan bir reklam engelleyiciyi mümkün kılan cömertliğidir..

VPN ile yalnızca hizmet sürekliliğindeki sık sık arızalar nedeniyle kapatıldık. Müşteri destek ekipleri bile yavaş yanıt verdi, ancak yeni olduğu düşünüldüğünde, bu sorunları iyileştirmek ve bunları kullanıcı beklentilerine göre eşleştirmek için zaman avantajı sağlayabiliriz.

Artıları

 1. Her bilgisayar markasında 10 GB Veri Başlığı.
 2. Sınırsız Cihaz Bağlantısı
 3. Reklam Engelleyici ve Güvenlik Duvarı içerir
 4. P2P / Torrent’i destekler

Eksileri

 1. OpenVPN’i Desteklemiyor
 2. Yaygın Arızalar

PC Free Download için En İyi VPN

Bilgisayarlarınız için herhangi bir yerel işletim sistemi uygulamasını indirmek için tek yapmanız gereken bu Sağlayıcı bağlantılarını indirmektir (Liste PC için En İyi Ücretli ve En İyi Ücretsiz VPN’ler arasında ayrılmıştır):

PC’ler için En Popüler Ücretli VPN:

 • https://www.expressvpn.com/vpn-software
 • https://www.purevpn.com/download
 • https://nordvpn.com/download/
 • https://www.ipvanish.com/vpn-setup/
 • https://privatevpn.com/why-privatevpn/our-vpn-features/apps/

PC’ler için En İyi Ücretsiz VPN:

 • https://www.tunnelbear.com/apps/windows
 • https://hide.me/en/software
 • https://zoogvpn.com/vpn-apps
 • https://windscribe.com/download

Sonuç

Etkileyici 40 milyar dolarlık pazar büyüklüğünden, VPN endüstrisinin katlanarak büyümesi ve 70 milyar dolarlık bir pazara ulaşması planlanıyor ve bir VPN dağıtımının doğasında var olan değer konusunda insanlar arasındaki büyüyen bilgiyi baltalıyor..

VPN’ler sadece yenilik olarak ele alınması gereken fantezi güvenlik cihazları değil, aynı zamanda Cambridge Analytica skandalı gibi tutarlı veri komploları çağımızda, çevrimiçi kullanıcıların iyi bir VPN hizmetinin hangi avantajları elde edebileceğine dair algılarını yeniden düşünmeleri gerekir..

Kişisel, finansal ve iş verilerinizin çoğunu depolayan ve ileten PC’ler için VPN’ler vazgeçilmez mallardır. 2023’de bu incelemeyi okuyan bir kullanıcıysanız, o zaman bir tane almanız veya daha büyük ve daha zararlı veri skandallarının bir parçası olma riski taşımanız gerekir; bunların bazıları hayatınıza hiç olmadığı kadar fazla zarar verebilir. hayal.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Opera için En İyi 19 VPN - Opera VPN ile Coğrafi Kısıtlamalardan Kurtulun