İPad için En İyi VPN – Ücretsiz iPad VPN Kullanarak Tam Güvenlik Rehberi

elma’s ürünleri 2. binyıldan bu yana öfke olmuştur, iPod ve iPhone gibi popüler markalar yılda satılan milyonlarca birimde satışları artırmaktadır. Ancak, iOS destekli markaların popülaritesi arttıkça, çevrimiçi etki alanında kendisine yönelik tehditler de arttı..

Akıllı bilgisayar korsanları iPad'inize girmek ve ellerinizi verilerinize almak için her zaman sinsi sinsi. En İyi VPN, iPad'inizin bu tür tehlikeli tehditleri önlemek için gereken güvenlik düzeyine ulaşmasını sağlamak için en güvenli bahistir.

İşte size en uygun ve iPad dostu VPN seçiminde doğru kararı vermek için tüm bilgilerle donatılmış olmanızı amaçlayan BestVPN.com tarafından iPad için En İyi VPN için kapsamlı bir kılavuz..

İPad için en iyi VPN

IPad'de VPN nedir

Bir iPad, kullanıcılarına özellik ve işlevsellik açısından piyasadaki diğer tüm tablet bilgisayarlardan daha fazla yol sunar. İPad'in ortaya çıkışı, masaüstünüzün geleneksel PC'lerin rahatsızlığı eksiği yapabileceğiniz her şeyi yapmanıza izin veren bir cihazla güçlendirilen yeni bir bağlantı çağına girdi..

iPad'ler her yerde kullanılabilir. Parktaki bir banktan kendi yatak odanıza kadar, iPad'ler kullanıcıların büyük erişilebilirlik yaşamalarına izin verdi. Bununla birlikte, akış, çevrimiçi oyun oynamak, alışveriş yapmak, okumak ve hatta çalışmak gibi sayısız etkinlik için her zaman iPad'inizle internete bağlı olduğunuz için hassas verileriniz kolayca tehlikeye girebilir.

IPad'de VPN nedir?

Bu, uygun güvenlik önlemlerini almanızı gerektirir. Örneğin, iPad'deki bir VPN, çevrimiçi olarak ekstra bir güvenlik tamponu elde etmenize, kötü amaçlı yazılımlardan, virüslerden, dolandırıcılardan ve hatta sosyal olarak tasarlanmış spam mesajlarından korunmanıza izin verebilir. Ancak avantajları’orada bitmiyor. Günümüzün en iyi VPN'leri coğrafi olarak kısıtlanmış içeriği görüntülemenize ve engellemesini kaldırmanıza olanak tanır.

Hatta Torrenting sırasında kredi kartı numaraları ve daha fazlası gibi hassas verileri şifreleyen IP'nizi telif hakkı trollerinden gizlerler. Bu yüzden VPN'ler her cihazda hızla vazgeçilmez hale geliyor, ancak iPad gibi bir cihazla ilgilendiğinizde önemi artıyor, bu da çevrimiçi denizciler tarafından çok daha vahşi bir şekilde kullanılıyor.

IPad'de neden bir VPN'e ihtiyacınız var?

iPad'ler, tablet bilgisayarların daha gelişmiş ve oldukça gelişmiş sürümleridir ve internette gezinmek için en popüler erişim cihazlarından biridir. Bununla birlikte, bugünün İnternet'i, çoğunluğu bir VPN dağıtarak nötralize edilebilen riskler, yükümlülükler ve kısıtlamalardan adil bir şekilde pay almaktadır..

IPad'de neden bir VPN'e ihtiyacınız var?

Örneğin; Netflix, popüler bir isteğe bağlı akış hizmetidir, ancak farklı ülkelerde farklı içerik kitaplıkları sunar. Dolayısıyla, bir kullanıcının Netflix Yeni Zelanda ile görebileceği şey, Netflix UK'nin kullanıcılarına sunduklarından tamamen farklı olacaktır. Kullanıcıların artık içerikteki bu zorlayıcı coğrafi kısıtlamaları atlamak ve tam aboneliklerinin tadını çıkarmak için bir VPN'e ihtiyacı var.

Bunun yanı sıra, VPN'ler iPad'de torrent almanızı çok daha kolay ve güvenli hale getirebilir, sizi kötü amaçlı yazılım tehditlerinden koruyabilir, bilgisayar korsanlarının hassas verilerinizi çalmasını erteleyebilir ve çevrimiçi olarak daha fazla anonimlik sağlayabilir.

İPad için En İyi VPN nasıl seçilir

İPad'iniz için güvenlik kapağı sağlamak üzere bir VPN hizmeti seçmeye karar verdiğinizde, belirli bir sağlayıcıya karar vermeden önce dikkate almanız gereken bazı önemli faktörler vardır. Aşağıda, bir sağlayıcının hizmetini iPad için En İyi VPN olarak kabul etmesi için sunması gereken özelliklerin bir listesi bulunmaktadır:

İPad için En İyi VPN nasıl seçilir

Bir sağlayıcının hizmetini iPad için En İyi VPN olarak kabul etmesi için sunması gereken özelliklerin bir listesi

Güçlü Şifreleme:

Veri koruma, internetten geçerken şifrelenerek yapılır. Şifreleme yeterince güçlü olursa, birileri verilerinizi izleyip tutsa bile, gördükleri tek şey kazandıkları anlamsızdır.’deşifre edememek. En iyi şifreleme türü, devlet kurumları, askerler ve diğer hassas veri kurulumları tarafından kullanılan AES 256 derecedir..

Çoklu Protokol Desteği:

Verileriniz şifrelenirken,’Internet üzerinden geçerken kimsenin bile yakalayamamasını sağlamak her zaman daha iyidir. Bu, bir “Protokol”, kimsenin giremeyeceği şifreli bir tünel. En İyi VPN'ler OpenVPN, PPTP, L2TP ve daha fazlası için özel destek içeren çoklu protokol desteği sunar.

Sunucu Altyapısının Sağlamlığı:

İPad gibi eğlence odaklı cihazlarda, birden fazla konumda eşit dağılmış maksimum sunucu sayısını sağlayabilecek bir VPN'e ihtiyacınız vardır. Sunucu sayısı arttıkça, coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğin engellemesini kaldırma şansınız da artar.

Bazı En İyi VPN'ler, Torrenting, P2P, gizlenmiş sunucular ve daha fazlası gibi etkinlikler için özel sunucular bile sağlar, böylece bu ek bir artı olabilir.

İPad ile uyumluluk:

elma’s cihazları, güvenilir geliştiricisinin dışından gelen uygulamalara ve kaynaklara hoş gelmiyor’s topluluğu. Bir VPN'in iPad için iyi olması için cihazda yüksek derecede uyumluluk sağlaması gerekir. Birçok VPN, tam olarak bu ihtiyacı karşılamak için özel iOS uygulamaları sunar.

Özel Özellikler:

En iyi VPN'ler’t Sadece temel özellikleri’t VPN dünyasında üst düzey levrekleri haklı çıkarır. Özel özellikler, kill switch'lerden Double VPN ve hatta VPN üzerinden Onion'a kadar değişebilir; bunların hepsi, kullanıcıların iPad'lerindeki güvenlik kapağını artırmasına izin verebilir.

ipad için en iyi vpn

İPad için En İyi VPN- Dürüst Sıralamaya Sahip Güvenilir ve Test Edilen Uygulamalar

iOS genellikle çok güvenli bir platformdur, ancak bilgisayar korsanları bu tür cihazlara yönelik saldırılarında hızla son derece sofistike hale gelmektedir. İOS meraklıları, cihazlarına gelince son derece sadık ve iPad gibi platformların verilere saldırmak için bu kadar cazip olmasını sağlayan şey bu.

En iyi VPN'ler, sizi yüksek miktarda finansal ve kişisel veri hasarından kurtarabilecek tam olarak utanç verici veri sızıntılarından korumak için tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra, VPN'ler sansürü atlamanızı ve coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişmenizi sağlayan olağanüstü bir nezaket sağlar..

İPad'inizde bu özellikler, cihazınızın yapabileceklerini artırmanıza ve En İyi VPN tarafından desteklenen üstün bir deneyimi garanti etmenize olanak tanır. İşte bizim için küratörlü ve önyargı ücretsiz listemiz İPad için en iyi VPN fiyat incelemeleri, uyumluluk kılavuzları, sunucu sayıları ve daha önemli faktörleri içeren.

Sağlayıcılar Fiyat ($) Özellikler Derecelendirme İndirim Sağlayıcıyı Ziyaret Edin

 1. Surfshark

  Surfshark

  $ 11.95 $1.99Her ay

  • 50+ Ülkede 800+ Sunucu
  • AES-256-GCM Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • Sınırsız Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 83 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 2. PureVPN

  PureVPN

  $ 10,95 $2.91Her ay

  • 140+ Ülkede 2.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 5 Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 73 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8.32Her ay

  • 94 Ülkede 3.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 3 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Sitede Güvenilir% 35 İndirim
  İncelemeyi Oku

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Her ay

  • 100 Konumda 1000'den Fazla Sunucu
  • 256 bit standart askeri sınıf şifreleme
  • Canlı sohbet desteği mükemmel
  • Sıfır Günlük Sağlayıcısı
  • 5 Çoklu Giriş Mevcut
  • Windows, Mac, Android, iOS Uygulamaları ve Chrome uzantısı

  Dürüst 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  $ 12,992.75Her ay

  • 60 Ülkede 3.700 Sunucu
  • 256 Bit AES Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Katı Kayıt Yok Politikası
  • 7 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  reliabile 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

ExpressVPN - iPad'lerde Çok Yönlü Performans:

VPN'ler arasında seçkin bir ad olan ExpressVPN, üstün kullanıcı rahatlığı sunmak için en büyük özellik paketlerinden birini sunar.

Son derece kullanışlı ve kullanımı son derece kolay iOS uygulama istemcisinin yanı sıra, 2000'den fazla sunucu, sıfır bant genişliği sınırı, donmayan yüksek hızlar sunabilir’t Sunucu darboğazları, AES 256 dereceli şifreleme ve ekstra güvenlik için bölünmüş tünelleme gibi diğer özel özellikler.

Tüm expressvpn incelemesini kontrol ettiğinizden emin olun.

İPad için EpressVPN

Bu VPN, akranlarından biraz pahalı olabilir, ancak olmayanlar için 30 günlük para iade garantisi sunar.’t İlk kullanımdan sonra serviste kalmak istemez. Ancak, bu nadiren olur.

İPad'de Express VPN ile sunulan üç farklı plan var. Aylık plan 12.95 $ 'dır, ki bu çok fazla fahiş, 6 aylık planın maliyeti bir kez faturalandırılır 59.95 $, ancak en iyi planları yıllık 99.95 $' a mal oluyor..

Artıları

 1. İPad için VPN Olarak En Yüksek Vites Hızları
 2. Tarayıcılar için Özel Uygulamalar ve Uzantılar
 3. Sert, Askeri Sınıf Şifreleme
 4. Çoklu Protokol Desteği
 5. Sıfır Günlük Politikası

Eksileri

 1. Özel P2P sunucusu yok
 2. Rakip hizmetlere göre pahalı

ExpressVPN'i edinin

PureVPN - iPad'deki Tüm Özelliklere Sahip Düşük Maliyetli VPN:

Elbette en uygun fiyatlı VPN'lerden biri olan PureVPN, En İyi VPN'lerin yapabileceği her şeyi, maliyetinin bir kısmıyla sunuyor. Coğrafi kısıtlı akış hizmetlerinin engellemesini kaldırabilecek bir VPN satın almayı düşünüyorsanız, PureVPN size sadece.

Detaylı purevpn incelememize göz atın.

İPad için PureVPN

PureVPN ile herhangi bir bölge için Hulu, Netflix ve Amazon Prime'ı izleyebilirsiniz’dünyanın dört bir yanına yayılmış muhteşem 750 sunucusudur. Bunun dışında, PureVPN aboneliği, Split Tunneling, VPN üzerinden Soğan, çoklu protokol desteği ve daha fazlası gibi özelliklere sahip olma hakkını korur..

İki yıllık bir abonelik planı için yalnızca 69,12 ABD doları olarak, PureVPN ile aboneliği göz ardı etmek çok zor.

Artıları

 1. İPad'ler için uygun fiyatlı VPN planları
 2. DDoS Koruması
 3. Özel Akış desteği
 4. P2P ve Torrent sunucuları
 5. 141 ülkede 750+ sunucu
 6. VPN Erişim Noktası
 7. Nat Güvenlik Duvarı
 8. OpenVPN ve L2Tp Dahil Birden Çok Protokol Desteği
 9. Bölünmüş Tünel Oluşturmaya İzin Verir

Eksileri

 1. Bazı Günlükleri Tutar
 2. Ücretsiz deneme mevcut değil

PureVPN'i edinin

Özel İnternet Erişimi (PIA): iPad için bir VPN olarak Eşsiz Koruma:

28 ülkede 3030 sunucu ve özel P2P desteği ve coğrafi kısıtlama engelleme gibi müşteri odaklı özelliklerle PIA, iPad'ler için En İyi VPN'lerden biri olmaya devam ediyor. Bu VPN, özelliklerin sağlamlığı söz konusu olduğunda bir kullanıcı favorisidir. Sıfır günlük tutar, birden fazla VPN ağ geçidi sunar, bir reklam ve kötü amaçlı yazılım engelleyici içerir.

Don’t Kapsamlı özel internet erişimi incelememizi okumayı unutmayın

İPad için Özel İnternet Erişimi

PIA ayrıca iPad gibi iOS platformlarında kullanım için oldukça uyumlu bir uygulama sunuyor. Ve bu da pahalı değil, çünkü yıllık plan 39,95 $ 'a mal olurken, 24 ay boyunca abonelik sunan üst planları 69,95 $' dan faturalandırılacak.

Artıları

 1. İPad için VPN Olarak Gelişmiş Güvenlik Kontrolleri
 2. OpenVPN, L2TP / IPsec Desteklenir
 3. P2P Desteği Var
 4. Sıfır Günlük Sağlayıcısı
 5. 5 Eşzamanlı Bağlantı
 6. sınırsız bant genişliği

Eksileri

 1. Yerel uygulamalarındaki kullanıcı arayüzü biraz karmaşık

Özel İnternet Erişimi Alın

NordVPN - iPad'de Garantili Anonimlik için Tamamen Güvenli Özellikler:

NordVPN hala bir VPN'nin en temel özelliğini, yani ultra sınıf güvenliği, mümkün olan en iyi şekilde sunmaya odaklanmaktadır..

Standart 256 dereceli şifreleme ve çoklu protokol desteğinin yanı sıra, NordVPN ile ekstra güvenlik katmanları ekleyebilirsiniz’s Double VPN, Onion over Tor, CyberSec, IPv6 sızıntı koruması ve daha fazlası gibi özel özellikler.

Güncellenmiş nordvpn incelememizi kontrol edin

İPad için NordVPN

Ancak bu, coğrafi olarak kısıtlanmış içeriği atlayamayacağı anlamına gelmez. NordVPN Netflix dostudur ve iPad'inizde, orijinal olarak size ulaşması gerekmeyen herhangi bir içeriğe erişmekte zorluk çekmezsiniz.

Planlar biraz daha yüksekte, ancak yıllık plan 83,38 dolara mal oluyor. Ancak, size sadece 125,64 $ geri alacak 36 aylık abonelik planı için giderseniz en iyi anlaşma alabilirsiniz.

Artıları

 1. Ücretsiz Deneme Süresi
 2. Çift Şifreleme Var
 3. 60+ ülkede 3359 sunucu
 4. Çoklu Ödeme Yöntemleri
 5. OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP ve SSTP protokolleri
 6. Akış Siteleri için SmartPlay Özelliği

Eksileri

 1. Pahalı Aylık Planlar

NordVPN'i edinin

TorGuard - iPad'de Artan Gizlilik için Gizlilik Koruması Özelliği:

TorGuard, kullanıcılara güvenlik ve gizlilik sunması açısından tarayıcıdan bir adım öne geçti. Temel özellikler dışında küçük ekstra özellikler sunmasına rağmen, TorGuard, iPad'lerinde çevrimiçi anonimlikleriyle hiç şans almayanlar için özel bir VPN'dir.

İPad için Torguard VPN

Bu güvenlik önlemleri nedeniyle hızlar biraz yavaş, ancak deneyiminizi bozmak için çok fazla değil. Ayrıca bir TorGuard aboneliği ile sınırsız bant genişliği, gizli koruma özelliği, 5 eşzamanlı bağlantı ve çok daha fazlasını alacaksınız.

Bu hizmet ile tek kapatmak kafa karıştırıcı planları. Ancak sizi bu güçlükten kurtarmak için, Anonymous VPN planlarını bir yıl boyunca sadece 59,99 $ karşılığında yapmanızı öneririz. Bir sonraki en iyi plan, 24 ay tam uçtan uca abonelik için 99,99 ABD dolarına mal olacak.

Artıları

 1. İPad için VPN olarak StealthVPN Koruma Özelliği
 2. Güçlü Şifreleme Seviyeleri
 3. Soğan Yönlendirme Modeli üzerinde çalışır
 4. 50 ülkede 3000'den fazla VPN Sunucusu
 5. Özel IP Adresi

Eksileri

 1. Planlar Çok Pahalı
 2. Özellik Paketleri Karışık Olabilir

TorGuard VPN edinin

İPad için En İyi VPN Ücretsiz

Şu anda VPN'lerde harika bir deneyim sunan ve aynı zamanda son derece güvenilir olan çok az ücretsiz hizmet var. Son yıllarda, birçok Ücretsiz VPN hizmeti yakalandı, kullanıcı verilerini yasadışı olarak kullanırken veya çevrimiçi satarken, tüketicilere olan güvenleri büyük ölçüde aşındı.

Bunun dışında, Ücretsiz VPN'ler, örneğin ücretli hizmetler gibi tüm özel özellikleri sağlayamaz. sınırsız bant genişliği veya iyi bir sunucu sayısı sunan çok az sayıda ücretsiz sağlayıcı var.

Bununla birlikte, iPad'iniz için hala bir tane almak istiyorsanız, iPad için En İyi Ücretsiz VPN için sadece güvenilir değil aynı zamanda özellikler ve performans söz konusu olduğunda bir yumruk toplayabilen sağlayıcılardan oluşan bir liste başarıyla oluşturduk. İşte 2018'de iPad'inizle kullanabileceğiniz En İyi Ücretsiz VPN'ler listemiz:

WindscribeVPN - P2P destekli iPad için en iyi VPN

Ücretsiz VPN'ler normalde seçeneklerini minimum seviyeye indirir, ancak Windscribe bunların hiçbirini yapmaz. Aslında, bu VPN sağlayıcısı, en cömert VPN'lerden biridir.’ve serbest kategoriye giriyoruz. Aylık 10 GB bant genişliği sınırında Windscribe, kullanıcılar için diğer Ücretsiz VPN'lerden 5 kat daha uygundur.

İpad için windscribe

Ama avantajları yok’t Burada 11 sunucu konumu, özel P2P desteği, Reklam engelleyici ve güvenlik duvarı özelliği de var. Onun biri iPad için en iyi VPN Ücretsiz yapmayan bir kullanıcıysanız’t daha azına razı ol.

Artıları

 1. İPad'de Ücretsiz VPN için 11 Sunucu mevcut
 2. Sınırsız cihaz bağlantısı
 3. Reklam engelleyici ve güvenlik duvarı içerir
 4. P2P / Torrent'i destekler

Eksileri

 1. Açık VPN protokolü mevcut değil
 2. Yaygın arızalar

TunnelBear VPN: iPad için VPN olarak tutarlı bir şekilde sabit hızlar

Tüm kullanıcı arayüzlerine serpiştirilmiş sevimli ayı çizgi filmlerine sahip olan TunnelBear, son derece güvenilir bir ücretsiz hizmettir. Bununla ilgili en iyi bölüm, iPad için karmaşık olmayan iOS uygulamasıdır.’tak ve çalıştır kadar kolay.

Güncellenmiş tunnelbear incelememizi okuyun

İPad için Tunnelbear

Buradaki tek dezavantaj, ayda sadece 500 MB'lık düşük bant genişliği sınırının olmasıdır. Ancak, hizmet hakkında tweet gönderirseniz, 1 GB ek veri alırsınız.

Tunnelbear VPN'in hızları ve güvenlik performansı, ücretli VPN'lere paraları için bir çalışma bile verebilir. Tunnelbear, iPad'de hafif tarama oturumları için mükemmeldir.

Artıları

 1. İPad için Ücretsiz VPN olarak kaydolmak için e-posta adresi yeterlidir
 2. 2 GB veri sınırı
 3. Nispeten güçlü şifreleme sağlar
 4. Hızlı sunucular

Eksileri

 1. Yavaş Müşteri Yanıt Ekibi
 2. Yalnızca Bir Cihaza Bağlanabilirsiniz

ZoogVPN - Anonimlik, iPad için VPN olarak çevrimiçi olarak garanti edilmektedir:

Kendine özgü bir adı olabilir, ancak hizmet standartları yüksek ve onu bir İPad için En İyi VPN Ücretsiz. ZoogVPN çok uzun zamandır piyasada değil, yine de kullanıcıların verilerine güvenmesi için son derece güvenli olduğu için ün kazandı..

İPad için ZoogVPN

Özellikler 3 sunucu, 2 GB veri bant genişliği sınırı, 128 bit şifreleme ve düşük yoğunluklu P2P paylaşımını içerir.

Artıları

 1. Hızlı Sunucular
 2. 2 GB Veri Başlığı
 3. P2P / torrenting
 4. Nispeten güçlü şifreleme sağlar
 5. İPad için Kullanılabilen Gelişmiş Özellikler

Eksileri

 1. Çoğu zaman tepkisiz müşteri desteği
 2. Tek cihaz bağlantısı mevcut

Hide.Me - iPad için En İyi Ücretsiz VPN Olarak Veri Günlükleri için Sıfır Tolerans

Oldukça veri dostu bir ülkede, yani Malezya'da bulunan bu VPN, çok yönlü bir güvenlik sunar ve kullanıcıların etkileşimde bulunabilmeleri için öne çıkar. Planda mükemmel bir şifreleme standardı vardır ve açıkça belirtmediğini belirtir.’t Her türlü kütüğü tut.

İPad için Hide.me

Hızlar tutarlı ve herhangi bir arıza, DNS sızıntısı veya Hide.me'yi listemizden düşürmemizi garanti eden başka bir şey yoktu. Veri sınırı iPad için ayda 2 GB ile oldukça uyumludur.

Artıları

 1. İPad için VPN olarak kullanırken veri saklama yasaları için asla endişelenmeyin
 2. İnanılmaz şifreleme standartları
 3. Açıkça belirtilmiş, sıfır günlük politikası.
 4. Yüksek hızlar

Eksileri

 1. Düşük sunucu sayısı
 2. doesn’t Coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğin kilidini açın

İPad için En İyi Sınırsız Ücretsiz VPN

Free VPN'lerin kullanıcılarına sınırsız veri bant genişliği sunması genellikle zordur. Bunun nedeni, VPN'lerin yüksek sermaye yoğunluğuna sahip olması ve kullanıcılara sınırsız veri sağlaması, Ücretsiz VPN'nin taşıyamayacağı faturayı çok fazla çekebilmesidir.

İPad için En İyi Sınırsız Ücretsiz VPN

Ancak yine de, bazı Ücretsiz VPN'ler mesafe kat etti ve aslında kullanıcılarına sınırsız veri bant genişliği sunuyor. İşte iPad için sınırsız veri planına sahip bu şaşırtıcı Ücretsiz VPN sağlayıcılarını içeren liste:

 1. HotSpot Kalkanı
 2. Zenmate VPN

İPad'de VPN Nasıl Manuel Olarak Kurulur

İPad için En İyi VPN, tüm iOS platformlarında kolay uyumluluk için son derece kullanışlı, yerel uygulamalar sunar. Bir VPN'den kolayca indirilebilirler’s web sitesinde veya sağlayıcıda zaten bir hesabınız varsa iOS mağazasından, ancak yine de iPad'inize manuel olarak bir VPN yüklemek istiyorsanız, burada’bir esintiyle bunu nasıl yapabilirsiniz:

 1. İhtiyaçlarınıza ve bütçe gereksinimlerinize uygun bir plan satın alarak bir VPN hizmetine abone olun.
 2. Yapılandırma Dosyalarını tercih ettiğiniz VPN sağlayıcısından indirin. (Her VPN'in depoladıkları yerde farklı bir yeri olduğundan, müşteri destek ekibinden her zaman bu kaynağa bir bağlantı sağlamasını istemek en iyisidir.’üniformite dahil değildir)
 3. VPN profili iPad'inize indirildikten sonra, cihazınız bunları yüklemenizi ister. “Yüklemek” dokunmanız gereken yer.
 4. Sistem yetkilendirmesi için, şimdi şifrenizi girmeniz veya Dokunmatik Kimliğinizi girmeniz gerekir.
 5. Şimdi bir uyarı gösterilirse, üzerine dokunun. “Yüklemek”.
 6. Şimdi tekrar dokunarak kurulum işlemi yetkisini onaylamanız gerekiyor. “Yüklemek”.
 7. Cihaz kurulum ile tamamlandıktan sonra, bir istem ile sizi uyarır. Dokunmak “Bitti”
 8. Şimdi VPN'i kullanmaya devam etmek için bir sunucu seçmeniz gerekiyor.
 9. Bunun için iPad'inizdeki Ayarlar'a gitmeniz gerekir. Buraya bir kez seçin “genel” ve ardından VPN'yi seçin.
 10. Şimdi servis sağlayıcınız tarafından kullanılabilen VPN sunucularını içerecek sunucu menüsü istenecektir.
 11. Bağlantı başlatmak için Bağlantı durumu anahtarını sağa getirin ve ardından bir sunucu seçin.
 12. VPN şimdi çalışıyor.

VPN'yi kapatmak istiyorsanız, aynı Bağlantı durumu anahtarını tekrar sol tarafa getirin ve VPN'nin bağlantısının kesilmesine neden olun..

VPN Kullanarak iPad'de Netflix'e Nasıl Erişilir

Netflix’s içerik kitaplıkları bölgeden bölgeye çok çılgınca gelebilir, bu da Netflix aboneliğinizden tam olarak faydalanabilmeniz için iPad için En İyi VPN'i kullanmanızı gerektirir.

Buraya’Netflix için En İyi VPN kullanarak iPad'inizdeki herhangi bir bölgeden Netflix'e nasıl erişebileceğiniz (ör. Netflix ABD için):

 1. Cihazınızdaki iOS mağazasına gidin ve “Netflix”.
 2. Sonuçlarda, “Netflix Inc” ve cihazınıza yüklemeye devam edin.
 3. Yüklendikten sonra (Abonelik planını daha önce satın aldıysanız) Netflix hesabınıza giriş yapın.
 4. Şimdi VPN istemcinizi iPad'inizde açın (iOS istemci uygulamaları genellikle kullanımı kolay arayüzlere sahip tüm popüler VPN sağlayıcılarıyla kullanılabilir) ve Netflix'i kullanmak istediğiniz ülke için bir sunucu seçin; Netflix ABD'ye erişmek için ABD sunucularını seçin.
 5. Netflix'in belirli bir bölgeden kilidini hala açabiliyorsanız, Netflix için En İyi VPN sunucuları için 7/24 müşteri desteğine mesaj gönderin ve size yol gösterilecektir..
 6. Sunucuyu seçin ve şimdi Netflix'i yenileyin. Bu olmazsa’t Çalışır, oturumu kapatır ve sonra tekrar oturum açarsanız, mutlaka bağlanırsınız.

İPad Reddit için En İyi VPN

İPad için en uygun VPN için karşılaştığımız Reddit yorumları, platformda genel olarak karşılaştığımızdan biraz farklıydı. Burada VPN önerileri yapılmadı’t iOS platformu VPN'lerin bir kısmında sağlamlık gerektirdiğinden ve genel olarak yalnızca en iyi vpn reddit bu gerekli özellik gücünü sağlayabilir..

Bir kullanıcı, son derece hızlı olduğunu ve Çin'de iyi çalıştığını deneyimlediği için Express VPN'i önerdi. VPN sağlayıcısı hakkındaki kendi incelememizden çok farklı bir şey yok.

Tartışma yorumu chowchowthedog’tartışmadan yorum "Ne’iOS ile kullanmak için en iyi VPN?".

Ne’ile kullanmak için en iyi VPN nedir? elmadan

Tartışmadan yorum yapma OpalHawk’tartışmadan yorum "Ne’iOS ile kullanmak için en iyi VPN?".

Diğer kullanıcılar iOS için öne çıkan En iyi VPN sağlayıcılarımızdan birine, yani NordVPN'ye daha eğilimliydi. Öneriler, iOS'ta dağıtmak ve kullanmak için bir esinti olduğu için VPN'de defne gösterdi. (Mac kılavuzu için en iyi vpn'yi kontrol etmeyi unutmayın.)

Tartışmadan yorum Sebetter’tartışmadan yorum "Ne’iOS ile kullanmak için en iyi VPN?".

Tartışma yorum marcinsz89’tartışmadan yorum "Ne’iOS ile kullanmak için en iyi VPN?".

Apple kullanıcıları genellikle teknoloji konusunda bilgili ve marka söz konusu olduğunda sadakat özelliklerini paylaşıyor, ancak sadakatleri yok’ucuz gelmiyor. Bir Apple kullanıcısının dikkatini çekmek ve ExpressVPN ve NordVPN'i sevdikleri için gerçekten iyi olmalısınız, bu hizmetlerin gerçekte ne kadar iyi olduğu hakkında hacimler konuşuyor.

İPad için En İyi VPN SSS

VPN'i iPad'imden nasıl kaldırabilirim?

Samimi gizlilik savunurken, biz’yeterince iyi bir VPN tarafından örtülmeden internette gezinmenizi öneriyoruz, ancak yine de VPN'nizden iPad'inizden kurtulmak istiyorsanız, burada’Bununla nasıl başa çıkabileceğiniz:

 1. İPad'inizde ayarlara gidin ve “Genel” seçenek
 2. Şimdi seçeneği görene kadar menüde aşağı kaydırın “VPN”
 3. Liste aşağı menüsünü açacak bu seçeneğe dokunun
 4. Burada, VPN hesap adınızı göreceksiniz. Şimdi, “ben” simgesi bu seçeneğin hemen yanında
 5. Şimdi seçenekler arasında, “VPN'yi sil” ve işlemi onayla

İPad'de VPN nasıl kullanılır??

Günümüzün VPN hizmetlerinin dağıtımı ve gezinmesi o kadar da zor değildir, özellikle her işletim sistemi için sundukları yerel uygulamalarla.

İPad'de çevrimiçi anonimlik sağlamak için bir VPN kullanma adımlarını gözden geçirelim:

 1. En İyi VPN ile bir abonelik planı satın alın ve ardından iPad'iniz için yerel iOS uygulamalarını indirin
 2. Uygulamayı yükleyin ve kullanıcı kimlik bilgilerinizle giriş yapın
 3. Uygulama arayüzünden bir sunucu seçin ve bağlan'ı tıklayın
 4. Artık iPad'inizi çevrimiçi güvenlik kapağı sağlayan bir VPN ile güvenle çalıştırıyorsunuz

Sonuç

iPad'ler kavramının en iyi tezahürü “Avucunuzun içinde bir bilgisayar bulundurmak”. Bu makineler hızlı, ultra kullanışlı, süper akıllı ve her şeyden önce inanılmaz güzel. Artık hayatlarımız, görevlerimizi düzenlememize ve boş zamanlarımızdan daha fazla keyif almamıza izin vererek hayatımızı kolaylaştıran fantastik makineler etrafında dönüyor..

Ancak cihazlarımız bizim sorumluluğumuzdur ve güvenliklerinin kontrolü elimizde olmalıdır. VPN'leri yalnızca iPad'lerimize dağıtmakla kalmamalı, aynı zamanda sosyal medya tanıtıcılarındaki bilgilerimizi ifşa etmemek veya herkes için daha güvenli ve daha sağlam bir çevrimiçi etkileşim sağlamak için kötü amaçlı bağlantıları tıklamak gibi daha güvenli gizlilik uygulamalarına başvurmalıyız.

BestVPN.com'da interneti herkes için güvenli hale getirmeye çalışıyoruz ve bunun ücretsiz internet kullanıcılarının tümünde kolektif bir çaba olması gerektiğine inanıyoruz. Hizmetlerimizi daha iyi hale getirmemize izin verebilecek iyileştirmeler veya eleştiriler için herhangi bir öneriniz varsa, aşağıdaki yorumlarda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin..

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me