Chromebook 2020 için En İyi VPN – Verilerinizi Her Zaman Güvende Tutun!

Şimdi dijital kozmosun egemen olduğu bu hızlı dünyada, yaşamı insanlar için daha basit hale getirmek için yeni teknolojilere ihtiyaç var. Bunun ışığında Google, bütçeye duyarlı, gezginler ve öğrenciler arasında son derece ünlü, düşük maliyetli bir dizüstü bilgisayar olan ünlü Chromebook'u yarattı. Bununla birlikte, hangi platformu / donanımı kullandığınızdan bağımsız olarak, çevrimiçi hizmetlere güvenmek, tüm veriler sızıntı veya devlet gözetimi riski taşıdığı için gizlilikle ilgili birkaç endişe yaratır. İşte size en iyi anonimlik seviyesinden yararlanmak için Chromebook için en iyi VPN'in bir listesini sağlayan En İyi VPN burada devreye giriyor!

Google Chromebook nedir?

Chromebook, 15 Haziran 2011'de piyasaya çıkan yeni nesil dizüstü bilgisayarlardır. İnanılmaz derecede hafif, düşük güçlüdür ve bilgisayar işlemlerini anında gerçekleştirmek için yüksek hızlar sunar. Chrome OS tarafından desteklenen, belgelerinin ve uygulamalarının çoğu bulutta yaşayan ve çalışan başlıca internet için kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Google'ın EN İYİ'sini veren farklı bir dizüstü bilgisayar türüdür.’yetenekleri, birkaç düğmeye dokunarak.

Google Chromebook nedir?

Google Chromebook'un Diğer Dizüstü Bilgisayarlardan ve Dizüstü Bilgisayarlardan Farkı?

Mac ve Windows 10 dizüstü bilgisayarlara kıyasla, Chromebook tamamen farklı bir kategoriye giriyor. Kendileri, esas olarak hareketlilikleri ve hızları ile ünlü olan kendi sınıflarına sahip CLOUD makineleridir. Öte yandan, standart dizüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar kesinlikle çevrimdışı çalışır. Daha sonra, farklı kriterlerde yer alırlar. Chromebook'u bu kadar özel yapan nedir?

Google Chromebook Diğer Dizüstü Bilgisayarlardan ve Dizüstü Bilgisayarlardan Nasıl Farklılaşır?

Aslında her şey! Bu olağanüstü cihazlar, uzun bir özellik listesi ile donatılmış ince bir tasarıma sahip, neredeyse ultrabook'ların boyutudur. İlk kez dizüstü bilgisayar sahipleri için iyi bir seçimdir ve genellikle eğitim dünyasında yüksek konumdadırlar. Chromebook'lar sunan markalar arasında, tümü Chrome OS'yi çalıştıran Samsung, HP, Asus ve Acer bulunur. Kolaylaştırılmış çalışma, uygun fiyat, parlak bir arayüz, tek konumlu Google hizmetleri ve Cortana yardımı ana satış noktalarıdır.

Chromebook'ta Verileriniz Güvende mi?

Bu, hangi platformu kullandığınızdan bağımsız olarak, iyi bir güvenlikten yararlanmak istiyorsanız, kendi verilerinizi SİZİN nasıl yönettiğinizle başlayarak düşünülmesi zor bir sorudur. Chromebook'larda bu, her küçük işlem ve görev onun üzerinden gerçekleştirildiğinden, kendi Google hesabınızı düzgün bir şekilde güvenceye almanızı gerektirir. Bu nedenle, maksimum koruma için güçlü bir şifre ve giriş yapmak için Google Şifrematik uygulamasından bir kod gerektiren iki faktörlü kimlik doğrulamayı ayarlamanız gerekir..

Chromebook Güvenli mi

Güvenliğinizi ve gizliliğinizi daha da artırmak için, kullanılacak bazı ince ayarlar ve yapılandırmalar vardır. Chromebook ayarlarında, yetkisiz kişilerin dizüstü bilgisayarınıza veya içindeki verilere erişmesini önlemek için oturum açma işlemlerinizi yalnızca bir hesapla sınırlayın. Varsayılan tarayıcınızı, verilerinizi izlemeyen veya herhangi bir bağlantı / oturum bilgisini kaydetmeyen gizlilik odaklı bir arama motoru olan şimdi ünlü DuckDuckGo'ya geçirerek Google'a daha az bilgi vermeyi de seçebilirsiniz..

Chromebook için Gerçekten En İyi VPN'e İhtiyacınız Var mı?

Artık Chromebook'larınızın güvenliğini nasıl artıracağınızı biliyorsunuz. Ancak, yukarıda belirtilen ayarlamalar tam çevrimiçi güvenliği de garanti ediyor mu? Tam olarak değil! Bu nedenle çevrimiçi anonimliğinizi artırmak ve veri sızıntılarını azaltmak için bir VPN çözümüne yatırım yapmanız gerekir. Chromebook için neden en iyi VPN'e ihtiyacınız olduğuna ilişkin daha fazla bilgi için aşağıdaki okumaya devam edin:

 • Takip / Gözetimi Önleme - Birçok ülkede hükümetlerin kişisel faaliyetlerinizi gözetlemelerini zorunlu kılan katı internet yasaları vardır. İSS'ler izniniz olmadan tüm verilerinizi yasal olarak izleme / kaydetme hakkına sahiptir. Chromebook için en iyi VPN'i kullanmak verilerinizin tamamen gizli kalmasını sağlar!
 • Herkese Açık Wi-Fi Ağlarını Korur - Chromebook'lar tam özelliklerine erişmek için İnternet bağlantısı gerektirir. Gezginseniz ve herkese açık Kablosuz ağ kullanıyorsanız’Bir çok şey, Chromebook için en iyi VPN'i kullanmak, herhangi bir gözetleme veya hackleme etkinliğini önlemek için iyi bir seçimdir ve verilerinizin herkesin gözünden korunmasını sağlar.
 • Akış Sitelerinin Anında Engelini Kaldırın - Chromebook'unuzda belirli bir film / TV şovunu yayınlamak istiyorsanız, genellikle coğrafi kısıtlamalar uygulayan sitelere rastlayabilirsiniz. Chromebook için en iyi VPN, tam içerik kitaplıklarına erişim sağlayarak bu premium sitelerin engellemesini kaldırmaya yardımcı olur.
 • P2P / Torrent ile etkileşime geçin - Telif hakkı ihlali yasaları, kullanıcıların Chromebook'larda veya İnternet erişimi olan herhangi bir cihazda herhangi bir P2P / Torrent etkinliğine katılmasını önler. VPN'ler IP adresinizi maskeler, kimliğinizi gizler ve torrentleri güvenli bir şekilde indirmeyi kolaylaştırır.

Chromebook için En İyi VPN'de Aranacak Özellikler

Chromebook için en iyi VPN'i bulmak söz konusu olduğunda, hem ücretli hem de ÜCRETSİZ pazardaki çok sayıda seçenekle karşılaşabilirsiniz. Ancak, herhangi bir hizmete kaydolamazsınız ve gereken özeni göstermeniz gerekir. Bu, aşağıdakileri içeren ancak bunlarla sınırlı olmayan Chromebook'larda kullanım için belirli özelliklerin farkında olmayı gerektirir:

 • Uyumluluk - PC için VPN ile karşılaştırıldığında, her sağlayıcı Chromebook için destek sunmayacaktır. İşletim sistemi Linux tabanlı olduğundan, tasarımı son derece farklı olduğu için sadece Linux sürümünü indiremezsiniz. Chrome OS için özel bir uygulama sunan bir sağlayıcıya kaydolduğunuzdan emin olun..
 • Kerestecilik - VPN'ler, bağlantı / oturum bilgilerinizi kaydederek günlük etkinliklerine katılırsa, ilk etapta onlarla kayıt olma amacını ortadan kaldırır. Seçtiğiniz Chromebook için en iyi VPN'in, maksimum çevrimiçi koruma için katı bir günlük kaydı politikası içermediğinden emin olun.
 • Hız - İhtiyacınız olan son şey, Chromebook'unuzda interneti kullanırken düşük hızlardan muzdarip olmaktır. Sadece rahatsız edici değil, aynı zamanda indirme / akış görevlerini inanılmaz derecede stresli hale getirir. Yalnızca güçlü performans ve hızlı sunucularla kanıtlanmış Chromebook için VPN'yi seçin.
 • Sunucular - Chromebook kullanıcıları dünyaya yayıldığından, seçtiğiniz sağlayıcının dünya çapında çok sayıda yere sahip büyük bir sunucu veritabanına sahip olması zorunludur. Bu, Chromebook için En İyi VPN aracılığıyla coğrafi kısıtlamalı web sitelerine erişmeyi kolaylaştırır.

Chromebook için En İyi VPN

2018'de Chromebook için en iyi VPN'ler

Bütçe gereksinimlerinize ve Chromebook gereksinimlerinize en uygun sağlayıcıyı bulmanın bazen inanılmaz derecede sinir bozucu olabileceğini biliyoruz, özellikle de internette çok sayıda seçenek olduğundan. Zorluğu azaltmak için, genel olarak olağanüstü performans sunan yukarıda belirtilen faktörlere dayanarak Chromebook için En İyi VPN'lerin bir listesini derledik:

Sağlayıcılar Fiyat ($) Özellikler Derecelendirme İndirim Sağlayıcıyı Ziyaret Edin

 1. Surfshark

  Surfshark

  $ 11.95 $1.99Her ay

  • 50+ Ülkede 800+ Sunucu
  • AES-256-GCM Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • Sınırsız Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 83 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 2. PureVPN

  PureVPN

  $ 10,95 $2.91Her ay

  • 140+ Ülkede 2.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 5 Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 73 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8.32Her ay

  • 94 Ülkede 3.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 3 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Sitede Güvenilir% 35 İndirim
  İncelemeyi Oku

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Her ay

  • 100 Konumda 1000'den Fazla Sunucu
  • 256 bit standart askeri sınıf şifreleme
  • Canlı sohbet desteği mükemmel
  • Sıfır Günlük Sağlayıcısı
  • 5 Çoklu Giriş Mevcut
  • Windows, Mac, Android, iOS Uygulamaları ve Chrome uzantısı

  Dürüst 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  $ 12,992.75Her ay

  • 60 Ülkede 3.700 Sunucu
  • 256 Bit AES Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Katı Kayıt Yok Politikası
  • 7 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  reliabile 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

CyberGhost - Güvenilir Masaüstü Uygulaması ve Chrome Uzantısı

Romanya merkezli CyberGhost, Chrome OS kullanıcıları için inanılmaz derecede kullanımı kolay ve çekici bir tasarıma sahip özel bir uygulama sunuyor. Maksimum güvenlik için güçlü OpenVPN şifrelemesi kullanır ve 30 gün sorunsuz para iade garantisi ve 7 günlük ücretsiz deneme sunarken aynı anda 5 cihaza bağlanma olanağı sunar. Daha fazla bilgi için CyberGhost incelemesiyle ilgili ayrıntılı kılavuzumuzu okuyun.

Chromebook için En İyi VPN

Artıları

 1. Chrome OS için Özel Uygulama.
 2. Chrome Uzantısı Var.
 3. Global Kapsam: 800 Sunucu.
 4. 5 Cihazda Çoklu Bağlantı.
 5. Sıfır Günlük İlkesi.

Eksileri

 1. Hızlar Daha Hızlı Olabilir.

CyberGhost'u edinin

ExpressVPN - Chromebook Kullanıcılarına Mükemmel Güvenlik / Gizlilik

ExpressVPN, Chromebook kullanıcılarının gereksinimlerini karşılamada başarılıdır ve Chrome OS için VPN ayarlamak için manuel kurulum talimatları sunar. Kullanıcıların kullanabileceği tam bir masaüstü uygulaması olan bir ExpressVPN Chrome Tarayıcı bile var. Kaydolduktan sonra aldığınız özellikler arasında üç eşzamanlı bağlantı bulunur: P2P / Torrenting, WebRTC Koruması ve Otomatik Kill Switch. Don’Güncellenmiş ExpressVPN incelememizi okumayı unutmayın.

Chromebook için ExpressVPN

Artıları

 1. OpenVPN Chrome Android Uygulaması.
 2. Duyarlı Müşteri Hizmetleri.
 3. Manuel Chromebook VPN Kılavuzları.
 4. Dünyada 84 Ülkede Sunucular.
 5. Maksimum Gizlilik için Kullanım Günlüğü Yok.

Eksileri

 1. Pahalı Aylık Planlar.

ExpressVPN'i edinin

VyprVPN - Chromebook'larda Akış / Torrent için Mükemmel Hızlar

VyprVPN'de mevcut bir uygulama olmasa da, sağlayıcı Chrome OS için özel olarak hizmet veren özel bir L2TP kurulum kılavuzu sunuyor. 70 ülkedeki sunuculara SmartDNS özelliğinin yanı sıra bir “Bukalemun” Özellikle İran veya Çin gibi yerleri ziyaret etmek istiyorsanız, güvenliğinizi artıran gizli teknoloji. 30 günlük geri ödeme garantiniz bile var.

Chromebook için VyprVPN

Artıları

 1. L2TP Chromebook Kurulum Kılavuzu.
 2. Kendi Sunucu Altyapısına Sahiptir.
 3. “Bukalemun” teknoloji.
 4. Bağlantı / Oturum Kaydı Yok.
 5. 30-gün para iade garantisi.

Eksileri

 1. Bitcoin'i Desteklemiyor.

VyprVPN'i edinin

Arabellek - Filtrelenmemiş İnternet'i Keşfetmek İçin Dikkat çekici Anonimlik

Diğer sağlayıcılara benzer şekilde, Chromebook'ta kullanabileceğiniz özel bir Chrome OS uygulaması yoktur. Ancak, hizmet rehberler şeklinde L2TP desteği sunar. Hatta bir “Liman Keşfi” Havaalanında ve otellerde Wi-Fi üzerinden anında oturum açabilmenizi sağlayan özellik. Ücretsiz deneme sürümü ve 30 günlük para iade garantisi de mevcuttur. En iyisi: Yüksek hızlardan yararlanıyorsunuz!

Chromebook için arabelleğe alındı

Artıları

 1. Chrome OS için L2TP Desteği.
 2. Otomatik Öldürme Anahtarı.
 3. 41 Ülkede Sunucu.
 4. 7/24 Canlı Sohbet Desteği.
 5. Yüksek Bağlantı Hızları.

Eksileri

 1. Bazı Bağlantı Günlükleri

Arabellek VPN'i Alın

NordVPN - Chromebook Kullanıcıları için Gizlilik Odaklı VPN Uygulaması

Panama'da bulunan NordVPN, bilgilerinin devlet kurumlarına kaydedilmesini veya sızdırılmasını istemeyen Chromebook kullanıcıları için muhtemelen en güvenli seçenektir. Tüm veriler Panama altında korunmaktadır’s tüketici koruma kanunu. Ayrıca, “Çift Atlamalı” gizliliği artırmak için VPN'inizi iki farklı sunucuya yönlendiren hizmet. Kapsamlı NordVPN incelememizi okuyun.

Chromebook için NordVPN

Artıları

 1. Chrome Eklentisi Mevcut.
 2. 30 Günlük Geri Ödeme Politikası.
 3. Altı Eşzamanlı Bağlantı.
 4. Sıfır Günlük Sağlayıcısı.
 5. 62 Ülkede 4189 Sunucu.

Eksileri

 1. Pahalı Fiyatlandırma.

NordVPN'i edinin

Chromebook Free için en iyi VPN'ler

Chromebook için En İyi VPN'leri arıyorsanız, ancak yukarıda belirtilen premium hizmetlerin maliyetini karşılayamıyorsanız, her zaman ücretsiz sağlayıcılara güvenebilirsiniz. Tabii ki, aynı düzeyde güvenlik ve gizlilik almayacaksınız, ancak size kaliteli bir ürün sunmak için ekstra bir yol kat eden bazı ÜCRETSİZ VPN'ler var. Bunlar aşağıdakileri içerir ancak bunlarla sınırlı değildir:

 1. Windscribe.
 2. TunnelBear.
 3. Beni sakla.

Chromebook için En İyi VPN Uzantıları

Chrome OS için özel bir VPN uygulamasına güvenmek çok daha akıllı olsa da, birçok kullanıcı bir tarayıcı uzantısı kullanarak daha rahattır. Bu, web sitelerinin engelini anında kaldırmak ve sunucuları doğrudan tarayıcılarından kaydırmak isteyen kullanıcılar içindir. Chrome tarayıcı için en iyi VPN uzantılarını arıyorsanız, aşağıda birkaç öneri bulabilirsiniz:

 1. ExpressVPN.
 2. NordVPN.
 3. PureVPN.
 4. PrivateVPN.
 5. IPVanish.
 6. ZenMate.
 7. Windscribe.
 8. CyberGhost.
 9. Browsec
 10. Özel İnternet Erişimi (PIA).

Chromebook'ta VPN Nasıl Yüklenir

CyberGhost'tan böyle bir Chrome uygulaması bulursanız, bir VPN kurmak yerel yazılımı indirmek ve ardından yükle düğmesine basmak kadar basittir. Ancak, Chromebook'ta manuel olarak bir VPN yüklemek istiyorsanız, karmaşık bir işlemin tadını çıkarmanız gerekir. Aşağıda Chromebook'ta bir VPN yüklemek için tüm adımları vurguladık:

Chromebook Free için En İyi VPN

 • VPN sağlayıcınızdan CA Sertifikası alın ve yerel depolama alanınızda saklayın.
 • Chrome tarayıcısında yeni bir sekme açın Adres çubuğuna chrome: // settings / certificate girin.
 • Sayfanın üst kısmındaki “Yetkililer” sekmesini tıklayın ve ardından “İthalat” buton.
 • Sizin yaptığınızı doğrulamak için bir açılır kutu görünecektir. “Bu sertifikayı gerçeğe dönüştür”. Ok düğmesine basın.
 • Sertifikanın içe aktarılmasını ve yüklenmesini bekleyin. VPN kullanmanın keyfini çıkarın.

Google VPN Hizmeti ve Chromebook için En İyi VPN

Tüm Chromebook'lar Google ile donatılmıştır “Kablosuz Yardımcısı”, kullanıcıların ağlara anında ve güvenli bir şekilde bağlanmasını sağlar. Google VPN, internet bağlantınızı şifreleyen, gözetmenlerin ve bilgisayar korsanlarının paket kokusu veya bir ağa bağlayarak Wi-Fi anında kandırmasını önleyen bu hizmetin bir parçasıdır “kötü ikiz” sıcak nokta. Hizmet ÜCRETSİZ kullanılabilir olsa da, üçüncü taraf sağlayıcılar tarafından sunulan ve aşağıdakileri içeren birçok avantajdan yoksundur:

Chromebook için En İyi VPN Uzantıları

 • Konumunuzu Geo-Spoofing.
 • P2P / Torrent faaliyetlerine katılma.
 • İnternet etkinliğinizi İSS'lerden ve devlet kurumlarından gizleme.

Chromebook için En İyi VPN

Chromebook için En İyi VPN SSS

Chromebook için En İyi VPN'leri kullanma konusunda, kimliğinizi nasıl koruyabileceği veya güvenliğinizi nasıl artırabileceği hakkında birçok düşünce ortaya çıkabilir. Sorulan en yaygın sorgular arasında şunlar bulunur:

Chromebook Android VPN uygulamalarını destekliyor mu?

Chromebook'lar Chrome OS'de çalıştığından, desteklenen Android VPN uygulamalarının çok sınırlı seçenekleridir. Dizüstü bilgisayar iki önemli protokol türünü desteklese de: OpenVPN ve L2TP / IPSec, platformun Android uygulamalarını kabul etmeye başlaması için hala uzun bir yol var.

Chromebook'ta Ücretsiz VPN Kullanmak Güvenli mi??

Genellikle, ücretsiz hizmetlerin, sunucu maliyetlerini karşıladığı ve reklamlar ve izleyiciler gibi diğer yöntemlerle desteklediği için kararmış bir üne sahiptir. Bununla birlikte, etkinliğinizi özel ve güvenli tutmak için ekstra bir yol kat eden birkaç güvenli seçenek hala var.

Chromebook'tan Chromecast'e sekme nasıl dökülür?

Chrome tarayıcıyı açın ve sağ üst köşedeki simgesini tıklayın “Daha Fazla Oyuncular”. Gönderilecek cihazı seçmenizi isteyen bir açılır kutu görünür. “Oyuncular” için. Seçildikten sonra, tüm ekranınızı mı yoksa yalnızca Chrome'daki geçerli sekmesini mi paylaşmak istediğinizi seçin. Chromecast olarak adlandırılan basit.

Şeyleri Sarmak

Chromebook kullanırken kimliğinizi güvende tutmak istiyorsanız, bir VPN hizmeti kullanmak önemlidir. Chromebook için En İyi VPN kılavuzumuzun ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize en uygun seçeneği bulmanıza yardımcı olacağını umuyoruz. Ne olursa olsun, herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya daha iyi önerileriniz varsa, aşağıya yorum bırakmaktan çekinmeyin. Makaleyi arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmaktan çekinmeyin!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me