Chrome 2020 için En İyi VPN – Chrome Uzantıları için VPN’ler Dahil

En popüler tarayıcı olan Google Chrome, yıllardır tünele hükmetmektedir. Hızlı, hareketli ve internette gezinmeyi değerli bir deneyim haline getiriyor. En iyisi: tarayıcı, eğim ve kullanım gereksinimlerinize uyacak şekilde özelleştirilebilir. “Chrome Uzantıları”.

Bu değerli tarayıcı araçları arasında, çevrimiçi güvenlik ve gizlilikten yararlanmak, tarama deneyiminizi başka hiçbir şeye benzememek için çok önemli olan En İyi VPN ürünleri bulunmaktadır. Çevrimiçi TV'nin engellemesini kaldırmaya, Torrenting sırasında IP'nizi korumaya kadar, Chrome VPN uzantıları, sınırsız bir internete erişim için sayısız avantaj sağlayabilir.

Bununla birlikte, doğru uzantıyı seçmeniz çok önemlidir. Bununla ilgili daha fazla bilgi için, BestVPN.Co'nun Chrome için sunduğu bu kapsamlı en iyi VPN kılavuzuna göz atın, birinci sınıf ücretli ve ücretsiz VPN uzantıları, kurulum kılavuzları, SSS'ler çok daha fazlası!

krom için en iyi vpn

Contents

Chrome için En İyi VPN Nedir?

Google Chrome'un ortaya çıkışından bu yana, neredeyse tüm işletim sistemi platformlarında ve ülkelerde mükemmel tarayıcı haline geldi. Tarayıcının hafif yapısı, Chrome'a ​​katkıda bulunan kesintisiz bir internet deneyimi sağlar’gücün yükselişi.

Ancak, Windows ve Android gibi bilgi işlem evrenindeki diğer tüm popüler yazılımlarda olduğu gibi Chrome, kötü amaçlı yazılım aktivistlerinin çoğunun hile çantasını boşalttığı yerdir. Tarayıcı manipülatif komut dosyaları ve kötü amaçlı yazılımlardan etkilenebilir.

Bu, utanç verici web sitesi yönlendirmeleri, alakasız pop-up reklamlar / bildirimler ve otomatik girişimlerle uğraşmanız gerektiğinden, tüm tarama deneyimini engeller. Sizi bu tür sorunların kurbanı olmaktan korumak için en iyi araç, kötü amaçlı yazılım bulaşmış bağlantılar ve indirmelerle uğraşmaktan kaçınmak olsa da, VPN'ler çok geride değildir.

VPN'ler, anonimliğinizi çevrimiçi olarak korumak, değerli verilerinizi yetkisiz izinsiz girişlerden korumak, coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğin kilidini açmak ve IP adresinizi maskelemek gibi birçok amaca hizmet eder. Ancak, bu hizmetleri harika kılan şey, artık daha güvenli bir tarama deneyimi garanti eden bir Chrome uzantısı olarak bile alabilmenizdir..

Yapmayanlar için’Henüz bilmiyorsanız, Chrome'un Android ve iOS akıllı telefonlarının uygulamaları ve özel bir mağazası olduğu gibi uzantıları var. Bu uzantılar, daha fazla işlevsellik oluşturmanıza ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için tarayıcınıza biraz özelleştirme eklemenize olanak tanır. Chrome VPN'lerin size sağlayacağı avantajları bilmek ister misiniz? Okumaya devam et!

En İyi Google Chrome VPN Avantajları:

Güvenilir, yüksek kaliteli bir VPN Chrome'unuzu genişletebilir’in çalışma yeteneği ve güvenli ve anonim internet keşfetmek daha çok yönlülük sağlamak. Buraya’VPN'lerin Chrome'daki tarama deneyiminizi nasıl geliştirebileceği:

 1. Çevrimiçi TV'nin engellemesini kaldır
 2. Şifreleme ve çoklu protokol desteği ile en üst düzey güvenlik sağlama
 3. IP'nizi taklit ederek e-ticaret sitelerinde tasarruf edin
 4. Kötü amaçlı yazılım saldırılarına karşı güvende olmanıza izin verin
 5. Reklam engelleme özellikleri deneyimi daha az sinir bozucu hale getirir

Chrome için En İyi VPN'de Neler Düşünülmeli? Derecelendirme Kriterlerimiz

Herhangi bir VPN Chrome ile eşleştirilebilse de, hepsi platforma en uygun deneyimi yaşayamaz. Bu incelemeyi gönderirken yüzlerce VPN'yi incelediğimizde Chrome Tarayıcı için En İyi VPN, buraya’Her faktöre ne kadar ağırlık verildiği s (5 yıldız üst sınırımız var):

İyi Hazırlanmış Bir Uzantı - (2 Yıldız)

Chrome Tarayıcı için En İyi VPN listesinde yer alan herhangi bir VPN için en önemli derecelendirme kriterleri, çalışan ve kesintisiz uzantıların kullanılabilirliğiydi.

Mükemmel uygulama deneyimi için uyumlu uygulamaların veya uzantıların geliştirilmesi her zaman ve hatta optimize edilmesi daha zordur. Kötü tasarlanmış uzantılar tarayıcınızı yavaşlatabilir ve Chrome tarama deneyiminizi kabusa dönüştürebilir!

2 Yıldızdan biri, çalışan bir Chrome VPN uzantısının kullanılabilirliği ve ikincisi, uzantının uyumluluk derecesi ve sorunsuz entegrasyonu içindir.

Güvenlik - (1 Yıldız)

Bir VPN güvenli değilse, bir gizlilik aracı değildir, bir aldatmacadır. Bir VPN'i güvenli hale getirmeye devam eden birçok faktör vardır ve bunlar arasında vazgeçilmez olarak gördüğümüz şeyler şunlardır:

 1. Şifreleme düzeyi - AES 256 Şifreleme (Birisi trilyonlarca dolar yatırım yapmadığı sürece bu kırılamaz)
 2. Çoklu Protokol Desteği - OpenVPN ve L2TP'yi desteklemelidir (En güvenli protokoller)
 3. Kill Switch - Anında bağlantı kesilmesi durumunda Gizliliğinizi Korur
 4. DNS ve IPV6 Sızıntı Koruması - IP Sızıntıları yanlış adlandırmadır ve’onları affet

Split Tunneling, Onion-Over-VPN ve Double VPN gibi diğer İsteğe Bağlı Özellikler güvenliğinizi daha da artırabilir ve kesinlikle bir VPN geliştirir’s sıralaması.

Coğrafi Kısıtlı İçeriğin Engelini Kaldırma - (1 Yıldız)

Yakın tarihli bir rapora göre, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişim bir VPN edinmenin en önemli nedeni olmaya devam ediyor. Chrome kullanıcıları için, Chrome Tarayıcı için en iyi VPN, sağlam bir sunucu tabanı sağlayarak bu içerik kısıtlamalarını geçersiz kılabilmeli ve her yerden herhangi bir şey izlemenize izin vermelidir.

Sıfır Günlük Politikası - (1 Yıldız)

Google, Facebook ve devlet kurumları zaten her türlü veri için size süt sağlamaya hazırdır ve bir VPN hizmeti, isteklerine uygun olarak asla başımızdan bir başparmak atılmaz. Bağlantı zaman damgaları, IP adresleri, bant genişliği kullanımı veya hatta kişisel veriler olsun her türlü günlük, herhangi bir yolla depolanırsa kullanıcıyı sorun haline getirebilir.

Chrome kullanıcı oturumu verileri, tarama geçmişiniz ve web sitesi ziyaret listeniz herhangi bir snooper veya hacker için potansiyel bir altın madeni olduğundan daha da değerlidir. Açıkça belirtilen sıfır günlük politikası olan bir VPN, bu Chrome Tarayıcı İncelemesi için En İyi VPN'de dört gözle beklediğimiz şeydir.

2018'de Chrome için en iyi VPN:

Ücretli VPN'ler söz konusu olduğunda, ücretsiz meslektaşlarına kıyasla her açıdan iyi bir değer kullanacağınızdan emin olabilirsiniz. İyi bir VPN hizmeti paraya mal olabilir, ancak benzersiz özellikler ve güvenilirlik sunacaktır. dünyanın herhangi bir yerinden Netflix ABD'nin engellemesini kaldırabilecek hiçbir ücretsiz VPN hizmeti bilmiyoruz.

Chrome kullanıcıları için Ücretli VPN'ler, en iyi VPN uzantılarını bulacağınız ve daha güvenli ve kullanılmamış bir özel tarama deneyimine güç vermenize izin veren yerdir. Üst düzey güvenlik, sıfır günlük politikaları, ücretsiz denemeler, çok çeşitli yeni özellikler ve hepsinden önemlisi Chrome ile uyumlu uzantılar sağlama.

İşte 2018 için Chrome Uzantısı için en iyi 5 Ücretli En İyi VPN:

Sağlayıcılar Fiyat ($) Özellikler Derecelendirme İndirim Sağlayıcıyı Ziyaret Edin

 1. Surfshark

  Surfshark

  $ 11.95 $1.99Her ay

  • 50+ Ülkede 800+ Sunucu
  • AES-256-GCM Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • Sınırsız Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 83 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 2. PureVPN

  PureVPN

  $ 10,95 $2.91Her ay

  • 140+ Ülkede 2.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 5 Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 73 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8.32Her ay

  • 94 Ülkede 3.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 3 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Sitede Güvenilir% 35 İndirim
  İncelemeyi Oku

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Her ay

  • 100 Konumda 1000'den Fazla Sunucu
  • 256 bit standart askeri sınıf şifreleme
  • Canlı sohbet desteği mükemmel
  • Sıfır Günlük Sağlayıcısı
  • 5 Çoklu Giriş Mevcut
  • Windows, Mac, Android, iOS Uygulamaları ve Chrome uzantısı

  Dürüst 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  $ 12,992.75Her ay

  • 60 Ülkede 3.700 Sunucu
  • 256 Bit AES Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Katı Kayıt Yok Politikası
  • 7 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  reliabile 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

1. ExpressVPN - Chrome Tarayıcınız için En İyi VPN

Bu kazanan bir VPN’platformdan bağımsız olarak herhangi bir üst VPN listesinden çıkmayın ve işler de burada çok farklı değil. ExpressVPN, üst düzey bir hizmet olarak yıllarca pazar güvenilirliğine sahiptir ve diğer benzer benzer VPN sağlayıcılarının aksine, bu hizmetin bilinen bir slipi yoktur..

En İyi VPN incelememize göre ExpressVPN’s Chrome eklentisi Windows, Mac ve hatta Linux işletim sistemlerinde sorunsuz olarak kullanılabilir. UI ve UX, tüm özellikleri kolay erişilebilirliğe getirmek için tasarlanmıştır. Uzantısı mobil cihaz dostu olup, cihazınızı Chrome Android için güvenilir bir VPN ile korumak için en iyi seçimdir.

Chrome için ExpressVPN

Bir amatörden bir pro'ya herkes, bir öldürme anahtarı, AES 256 Şifreleme, DNS sızıntı koruması, WebRTC bloğu ve sıfır günlük politikası ile güven altına alınırken 94 ülkede bulunan 148 sunucudan birine kolayca geçiş yapabilir. Hatta coğrafi kısıtlamalı sitelerin her türünü her zaman, her yerde engellemeyi kaldırır, bu da kullanıcıları bu hizmeti sunduğunu iddia edebilecek hizmetlerden biri haline getirir..

Veri dostu bir ülke olan İngiliz Virgin Adaları'nda bulunan ve olağanüstü güvenlik özellikleriyle ExpressVPN kullanıcıları, sorun yaşarlarsa 7/24 canlı sohbete de erişebilirler. Aylık abonelik size 12,95 dolara mal olurken, 6 aylık plan size bir kez faturalandırıldı. Bununla birlikte, ExpressVPN'deki en iyi plan, bir kez 99.95 $ faturalandırılan yıllık plan. (Ayrıntılı expressvpn incelememizi okuyun)

Tüm planlar 30 günlük para iade garantisi ile gelir ve Chrome Uzantısı buradan indirilebilir. ExpressVPN'in olağanüstü Chrome uzantısı 5 yıldız olarak değerlendirildi.

Artıları

 1. Özel Chrome Eklentisi
 2. Sıfır Günlük Politikası
 3. Veri Dostu Bir Ülkeye Dayalı
 4. İstemi Müşteri Desteği Var
 5. Otomatik Kill Switch ve NAT güvenlik duvarı
 6. Sınırlı özellik ücretsiz deneme sürümü mevcut
 7. Ücretli yeni başlayanlar için 30 Gün Para İade Garantisi.
 8. Askeri Sınıf 256 AES şifrelemesi

Eksileri

 1. Fiyatlandırma, benzer hizmetlere kıyasla pahalı olmaya devam ediyor
 2. Sadece 3 eşzamanlı cihaz bağlantısı mevcut

ExpressVPN'i edinin

2. NordVPN - Güvenli Tarama için Mükemmel Hafif Krom Uzantı

Cesur güvenlik özellikleri ve mükemmel platform uyumluluğu NordVPN'i’s Chrome uzantısı, kullanıcılar için en iyi seçeneklerden biri. Chrome uzantısı inanılmaz derecede hafif ve’t Tarayıcı hızını tüm deneyimi bozacak kadar yavaşlat.

NordVPN'in en iyi yanı, 60'dan fazla ülkeye yayılmış ve toplamda 3359 sunucu sunan şaşırtıcı sunucu altyapısı ile netflix gibi coğrafi kısıtlı sitelerin engellemesini kaldırmasıdır. Çevrimiçi TV tutkunları için katkısız, izleme deneyimine güç veren bir SmartPlay özelliği bile var.

Krom için NordVPN

AES 256 askeri sınıf şifreleme ve çoklu protokol desteğinin yanı sıra, kullanıcılar DoubleVPN, CyberSec, Kill Switch özelliklerine de erişebilecekler. Bu, VPN kullanıcılarının çevrimiçi güvenliklerini artırması, genişletmesi veya çeşitlendirmesi için bu hizmetin ne kadar çok yönlülüğe sahip olduğunu gösterir. (Bu ayrıntılı norvpn incelemesine bakın)

NordVPN'in sıkı bir sıfır günlük politikası vardır ve bu iddia ile ilgili olarak herhangi bir güven ihlali olmamıştır, bu yüzden emin olun, bu tavsiye edilecek kadar güvenli bir VPN'dir. İki yıllık plan, 24 aylık abonelik dönemi için yalnızca bir kez faturalandırılan 79 ABD doları tutarındaki paranın en iyi değeridir.

Aylık plan 11.95 $ 'dan biraz pahalı, yıllık plan da düşünülebilir ve 12 aylık abonelik dönemi için bir kez 69 $ faturalandırılır. NordVPN, Chrome için bu VPN ile ilgili olarak hiçbir zayıflık olmadığından, sonumuzdan 5 yıldız hak ediyor.

Artıları

 1. Özel Chrome Uzantısı
 2. Ücretsiz Deneme Süresi
 3. Çift Şifreleme
 4. 60+ ülkede 3359 sunucu
 5. Bitcoin kabul edildi
 6. OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP ve SSTP protokolleri
 7. Akış siteleri için SmartPlay özelliği

Eksileri

 1. Sadece uzun vadeli planlarda mühlet ile aylık 11.95 $ 'dan yüksek fiyatlı

NordVPN'i edinin

3. PureVPN - Chrome Tarama İhtiyaçlarınız İçin Uygun Fiyatlı Ancak Güçlü Bir VPN

Tüm üst düzey özellikleri sağlayan inanılmaz derecede ucuz bir VPN olan PureVPN, bütçesindeki Chrome kullanıcıları için en iyisidir. Benzer özelliklere sahip diğer VPN'ler gibi her şeyi yarı fiyatına sunan PureVPN kısa süre önce kullanıcılarına daha entegre bir deneyim sunmak için bir Chrome Uzantısı ekledi.

Coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğin kilidini her yerden mümkün olan en iyi şekilde açabilecek bir VPN arıyorsanız, aramanız burada sona erer. PureVPN, 40'tan fazla desteklenen kanalla 30'dan fazla ülkeden içerik yayınlamanıza izin verebilir.

Chrome için PureVPN

PureVPN diğer özelliklerde de gecikme göstermez, kullanıcılara 140 ülkede 750+ sunucuya erişim, DDoS koruması, NAT Güvenlik Duvarı, Bölünmüş Tünel, AES 256 sınıfı şifreleme, her sunucuda çoklu protokol desteği ve daha fazlası.

Ancak, bu hizmetin sadece bir dezavantajı var. PureVPN günlükleri IP adresleri gibi bir tür tutuyor, ancak bir bütçeyle coğrafi olarak kısıtlanmış içeriği engelleyen bir hizmet arıyorsanız ve’t yasadışı herhangi bir şeye şımartmak, o zaman bu hizmet ile güvende.

Tam bir 24 aylık abonelik planı için yalnızca 68,88 dolarlık bir fatura ile PureVPN, tüm harika özelliklerle birlikte uygun fiyatlı olma açısından en iyi hizmet olmaya devam ediyor. (Bu purevpn incelemesini kontrol etmeyi unutmayın)

Artıları

 1. Tüm krom kullanıcıları için 140+ ülkeye yayılan 750+ sunucu
 2. Bölünmüş Tünel Açma
 3. 7 Gün Para İade Garantisi
 4. Internet Kill Switch, NAT Güvenlik Duvarı
 5. sınırsız bant genişliği
 6. Tüm önemli şifreleme protokollerini destekler

Eksileri

 1. Geri ödeme politikasının uygulanması biraz zor

PureVPN'i edinin

4. Özel İnternet Erişimi (PIA) - Premium VPN Kullanıcıları Arasında Favori

onun Reddit yayınlarında ve yorumlarında kullanıcılar tarafından güvenilir inceleme listelerinde göründüğünden çok daha fazla önerilen bir VPN'dir. Özel İnternet Erişimi veya PIA, ilk başta alışması zor bir VPN'dir, ancak işlevlerine alıştıktan sonra inanılmaz derecede iyi çalışır.

Chrome kullanıcıları için, uyarlanabilir bir VPN arayan kullanıcılara hizmet vermek üzere oluşturulmuş özel bir Chrome uzantı amacı sunar’t Tüm deneyimi yavaşlatır. Otomatik bağlantı özelliği, Çoklu Protokol desteği, beş eşzamanlı bağlantı, DNS sızıntı koruması ve hatta yerinde bant genişliği hız testi ile birlikte gelir.

Chrome için Özel İnternet Erişimi

PIA, Chrome tarayıcılarınızla yan yana koymanız önerilecek kadar güvenlidir ve veri dostu bir ülke olmayan ABD'de bulunduğunuzda bile, bilinen bir kullanıcı kaydı tutmaz. Sağlanan şifreleme, veri paketlerinizi her zaman koruyan AES 256 standardıyla sınıfının en iyisidir.

Yaşadığımız tek dezavantaj, çevrimiçi TV'nin engellemesini kaldırmaktı ve Netflix ve Hulu'nun beğenileri sık sık engellendi ve açıkken sonumuzdan bir başparmak verilecek kadar yavaştı.

Ancak, fiyatlar son derece müşteri dostudur ve iki yıllık bir plan için sadece 69.95 $ 'dır, kesinlikle daha fazla satışta yanmaya devam edecektir. Yıllık plan bile 12 aylık tam bir abonelik için bir kez faturalandırılan 39,95 $ çok makul bir fiyata gelen hizmetin geri kalanına kıyasla oldukça bütçe dostu.

PIA, özel bir Google Chrome VPN olarak yanımızda 3 yıldız kazanıyor.

Artıları

 1. Chrome tarayıcı için Bitcoin dahil olmak üzere çoklu ödeme seçenekleri.
 2. Büyük ülkelerde yaygın sunucu yayılımı
 3. Kayıt tutmaz
 4. Çok çeşitli işletim sistemleri için özel uygulamalar
 5. Lider protokoller ve askeri düzeyde şifreleme sağlar
 6. 7/24 müşteri desteği
 7. 7 günlük geri ödeme mevcut
 8. 24 ülkede 3284+ sunucu

Eksileri

 1. Ücretsiz deneme yok
 2. Bazı sunucularda hız gecikmeleri
 3. doesn’t Çevrimiçi TV'nin engellemesini kaldırmada iyi performans göstermez

Özel İnternet Erişimi Alın

5. PrivateVPN - Chrome VPN Tarayıcınızla Üst Sınıf Güvenlik

Bu VPN sağlayıcısı özel bir Chrome Uzantısı sunmasa da, özel OS uygulamalarının repertuarından geçmesi durumunda değerli bir koruyucu tarama deneyimi sunabilir. Engellemeyi kaldırma cephesinde, ABD'den içeriğe erişmede en iyi sonucu verir ve bir Netflix ABD meraklısıysanız, bu sizin için mükemmel bir seçimdir.

Chrome için PrivateVPN

56 ülkeye yayılmış ve çoklu protokol desteği sunan geniş bir sunucu tabanı ile PrivateVPN'in kazandığından emin olabilirsiniz.’t Chrome tarayıcınızı bozma’çevrimiçi sörf söz konusu olduğunda el becerisi.

PrivateVPN açıkça belirtilmiş bir sıfır günlük politikası izler ve şu andan itibaren hiçbir veri talebi uyumluluğu skandalında yer almamaktadır ve bu da verilerinize.

Ve tüm bu özelliklerle, cebinizde de çok zor olmayacak. PrivateVPN'de 12 aylık bir planın maliyeti 50,40 dolar artı bununla birlikte bir aylık abonelik ücretsiz olacak.

Artıları

 1. 30 Günlük Ücretsiz Deneme
 2. % 98 kesintisiz çalışma kaydı
 3. Sıfır Hız Kısma
 4. Hiç veri ihlali yaşamadı
 5. 56 sunucu konumu
 6. AES 256 ile 2048 bit şifreleme
 7. Protokoller arasında Açık VPN, PPTP, L2TP, Ikev2 bulunur & IPSec
 8. IPV6 Sızıntı Koruması

Eksileri

 1. Uzun vadeli fiyatlandırma planı yok
 2. Uygulamanın UX'i başlangıçta alışmak biraz zor

PrivateVPN edinin

Chrome için En İyi Ücretsiz VPN

* (Ücretsiz VPN'ler kazanıldı’Ücretli VPN'ler olarak derecelendirilmez) - Ücretsiz VPN'ler çoğunlukla değerli verilerinizi kopyalamak veya kötü amaçlı yazılım oluşturmak için bir araç olarak hareket etmek için ücretsiz bir hizmet sunan eksilerdir. Ücretsiz VPN'lerin dünyasında güvenilirliği bulmak zordur, ancak yine de övgüye değer hizmet standartları sunan tanınmış markalar olan bazı isimler vardır..

Ancak, Ücretsiz VPN ne kadar iyi olursa olsun, kazandı’t özelliği için Ücretli sağlayıcılar özelliği ile eşleşemez. neredeyse hiçbir Chrome Free VPN sınırsız bant genişliği sunmaz. Bu nedenle, üst düzey özellikler arıyorsanız, Ücretli VPN hizmetini seçin.

Chrome ile birleştiğinde hangi Chrome Free VPN'lerin onlara en iyi deneyimi sunacağını hala bilmek isteyen diğerleri için, 2018'de Chrome için en iyi 5 Ücretsiz VPN sağlayıcısının listesi:

1. TunnelBear - Chrome için Maksimum Güvenlik Sağlayan Harika Bir Ücretsiz VPN

Ücretsiz VPN'ler gölgeli olabilir, ancak TunnelBear değil’t bunlardan biri. Güvenilirlik açısından zamanın testini yapan bir marka olan sağlayıcı, Ücretsiz bir VPN'i Chrome tarayıcınızla eşleştirmek için mükemmel bir seçimdir.

Chrome için En İyi Ücretsiz VPN

Bu VPN'de, sahip olduğunuz herhangi bir işletim sisteminde sorunsuz bir deneyim sunmak için yeterince hızlı olan özel olarak oluşturulmuş bir Chrome Uzantısı vardır..

Buradaki tek dezavantajı, ayda sadece 500 MB'lık yuvarlanmış veri kullanım kapağıdır; bu, yalnızca bir tarayıcı arıyorsanız veya web'de gezinip veri yoğun bir etkinliğe girmemeniz için yeterlidir..

Artıları

 1. Ücretsiz Chrome Uzantısı
 2. 5 cihaz aynı anda bağlanabilir
 3. Sağlam şifreleme
 4. Sıfır Günlük Politikası
 5. Basit ve kolay kurulum

Eksileri

 1. Kullanım kapağı çok düşük
 2. doesn’t eşler arası veya P2P desteği

2. Hide.Me - Chrome için Ücretsiz VPN Olarak Çok Çeşitli Özellikler Sunar

Birkaç Ücretsiz VPN, Hide.Me.'nin sağladığı hızlarla eşleşebilir. Orada en iyi Chrome VPN'lerden biri olan Hide.Me, size hafif orta yoğunluklu tarama ihtiyaçları için yeterli olan 2GB / ay'lık etkileyici bir veri sınırı sağlayacaktır..

Hide.Me ile kontrol ettiğimizde DNS sızıntısı yoktu ve yazılımında kötü amaçlı yazılım veya virüs bulaşma imzası yoktu ve bu da Chrome kullanıcılarımıza önermek için güvenli bir Ücretsiz VPN oldu.

Chrome için Gizle.

Gizle.’t P2P desteği veya coğrafi kısıtlamalı içeriğin engellemesini kaldırma, ancak bu’Bu kadar kötü bir şey değil, çünkü bunlar Ücretsiz VPN'nin destekleyemeyeceği özel hizmetler. Öyle değil’t Chrome uzantısına sahip olmasına rağmen, Chrome kullanıcıları için sunduğu hizmetle birlikte bir Proxy uzantısı sunuyor.

Artıları

 1. Tüm krom sürümleri için ücretsiz Chrome Uzantısı
 2. İnanılmaz şifreleme standartları
 3. Açıkça belirtilmiş, sıfır günlük politikası.
 4. Müşteri desteği mükemmel
 5. Mükemmel hız sağlar
 6. Büyük veri paketi

Eksileri

 1. Sadece 3 ülkedeki sunucular
 2. Coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğin kilidini açmak için uygun değil.

3. ZenMate VPN - Chrome için Güvenilir Ücretsiz VPN

Bu, daha önce birçok kişinin kullanmış olabileceği bir VPN'dir;’Genel olarak VPN endüstrisi hakkında çok fazla şey bilmiyor. ZenMate VPN hizmeti nesiller boyu varmış gibi hissettiriyor, ancak hizmeti bu süre içinde hiç bozulmadı.

Kısıtlayıcı rejimlerde sosyal medya sitelerinin engellemesini kaldırmaktan Chrome Tarayıcınızda kesintisiz IP kanallamaya kadar, bu VPN her şeyi yapar. Yüksek kaliteli bir Chrome VPN Free için bu hizmete dönün ve’hayal kırıklığına uğramam.

Chrome için Zenmate

Ne’dahası, web tarayıcısında hızlı ve kesintisiz bir bağlantı sağlamak için özel bir VPN Chrome Uzantısı sunmasıdır. Hizmetle ilişkiyi bir adım daha ileri götürmek istiyorsanız, tüm doğru özelliklere sahip yükseltilmiş bir Premium hesap bile sunar.

En iyi VPN servis Sağlayıcısı olan ZenMate, bu listedeki Chrome freebies için belki de bu listede en iyi seçimdir.

Artıları

 1. Ücretsiz krom uzantısında sınırsız bant genişliği
 2. Chrome Uzantısı Var
 3. Sunucu Sayısı Yüksek

Eksileri

 1. Reklam Sunuyor
 2. Belirsiz Günlük Kaydı İlkesi

4. Windscribe VPN - Chrome için En İyi Ücretsiz VPN'lerle yeni gelen

10GB / ay veri sınırı ile Windscribe VPN, Ücretli sağlayıcımız bir süre için azaldığında coğrafi kısıtlamalı içeriğin engelini kaldırmak için kullanabileceğimiz ücretsiz hizmetimizdir.

Windscribe VPN, bu listedeki diğer hizmetlerle karşılaştırıldığında nispeten yeni bir addır, ancak çok kısa bir sürede, çok az kesinti süresi ile eşsiz hızlar sağlamak için kendisi için bir isim kazanmıştır..

Chrome için WindscribeVPN

Bu sağlayıcıdaki sunucular asla web bağlantılarınızı boğmak için çok kalabalık değildir ve ayrıca kullanıcılarının tarayıcıdaki hizmetle bir arada olması için özel bir Chrome uzantısına sahiptir..

Adblocker, Güvenlik Duvarı, P2P desteği, 11 sunucu konumu ve sınırsız bağlantı ekleyin ve Windscribe, Chrome için En İyi VPN Ücretsiz listesi 2018 seçimlerimizden biri olarak ortaya çıkıyor.

Artıları

 1. Windscribe ücretsiz krom uygulaması
 2. Sınırsız cihaz bağlantısı
 3. 10 GB veri sınırı
 4. Reklam engelleyici ve güvenlik duvarı içerir
 5. P2P desteği

Eksileri

 1. doesn’t Open VPN desteği
 2. Müşteri Desteği yavaş

Chrome için En Kötü VPN

Her VPN aynı değildir ve yanlış VPN'yi seçerseniz içerdiği riskleri bilmek ve anlamak kritik değildir. VPN dünyasında yanlış bir seçim, değerli verilerinizi kaybetme riskini önemli ölçüde artırabilir ve çevrimiçi gizliliğinizi riske atabilir.

Chrome için En Kötü VPN'ler, yalnızca bazı kalite özelliklerinin bulunmaması nedeniyle bu incelemede seçilmemiştir, ancak bir VPN'yi yalnızca, yazılımları aracılığıyla izleme kodlarını yerleştirmeye çalışmak gibi sinsi bir etkinlikle müşterilerini koparmaya karıştığında kötü düşünüyoruz. kullanıcı’s sistemi.

Bu hizmetlerden uzak durun veya aksi takdirde Chrome tarayıcısı aracılığıyla sisteminize zarar verme potansiyeline sahiptir..

İşte BestVPN.com tarafından Chrome 2018 için En Kötü VPN'in listesi

1. HolaVPN - Sunucu Altyapısı ve Kötü Amaçlı Yazılım Bulaşmaz

Bir Chrome uzantısı da dahil olmak üzere geniş bir uyumlu uygulama repertuvarı oluşturmaya yatırım yapan bir VPN bile bazen gölgeli bir hizmet olabilir. HolaVPN, çok Hawai ismiyle, yakında istediğiniz zaman seçmeniz gereken bir sağlayıcı değil.

krom için en kötü vpn

İsrail'de bulunan HolaVPN’Kendi sunucu altyapısına bile sahip olmak yerine, tek yaptığı şey, kullanıcıların sistemlerini kullanmak ve IP'lerini düğümlere dönüştürmek, gerçekte hiç yokken bile güçlü bir sunucu altyapısı gibi görünmesini sağlamak.

Öte yandan, bu hizmetin Chrome uzantısından uzak durmak için başka nedenler istiyorsanız kötü amaçlı yazılım ve izleme kodlarına da sahiptir. Bu en iyi şekilde bir sökme ve Chrome kullanıcıları için ne pahasına olursa olsun kaçınılması gereken bir.

Artıları

 1. Çoklu İşletim Sistemi Uyumluluğu.

Eksileri

 1. doesn’t kendi sunucuları, chromme tarayıcılarında bile düğüm tabanlı bir ağ üzerinden çalışır.
 2. Reklam Sunuyor
 3. Kullanıcı verilerini satar
 4. Belirsiz kayıt politikası
 5. Torrent kullanıcıları için çok daha zararlı olabilir

2. Betternet VPN - Chrome Kullanıcı Verilerini Sağım ve Satışına Katılıyor

Çoğunlukla, Kötü VPN'ler bağımsız hizmetlerdir, ancak oldukça iyi bir ücretli hizmete sahip olan bir sağlayıcı, ücretsiz sürümünde eşit derecede kötü bir hizmetle ikiye katlanırsa, bundan tamamen kaçınılmalıdır..

BetternetVPN krom için kötü

Betternet VPN, bir CSIRO çalışmasında kullanıcı verilerini sızdırıyor ve satıyor; bu da bu hizmeti ilk elden kaçınmanın belki de en büyük nedenidir. Şifreleme ve güvenlik standartları bile, yaygın DNS sızıntıları ve düşük hızlarla evde yazacak bir şey değildir.

Bir Chrome uzantısına sahip, ancak Chrome'unuzda, aslında gerçekleştirmesi gerekenlerin tam tersini gerçekleştiren bir şeye sahip olmanızı öneriyoruz.

Artıları

 1. Fiyat oldukça düşük
 2. Bant genişliği sınırı yok

Eksileri

 1. Krom kullanıcı günlüklerini tutar
 2. DNS sızıntıları bildirildi
 3. Üçüncü taraf izleme yazılımına izin verilir
 4. Yavaş bağlantı hızları

3. Hotspot Shield - Kullanıcı Çevrimiçi Güvenliğini Yüksek Risk Altına Alır

Bu isim olmalı’Bu, belki de VPN dünyasında ücretsiz veya başka bir şekilde en tanınmış markalardan biri olduğu gerçeğini göz önünde bulunduruyor. Ancak son zamanlarda, altyapısındaki güvenlik açıkları gittikçe yaygınlaşıyor.

HotSpot Shield, krom için ortalamanın altında

Örneğin; hizmetteki bir bilgi ifşa hatası, bilgisayar korsanlarının gerçek IP adresinizi kolayca ayırt etmesine izin verebilir. Chrome kullanıcıları için, böyle bir hata güvenliğinizin nedenine zarar verebilir ve ayrıca işyerindeki zayıf sunucu mekanizmaları nedeniyle coğrafi kısıtlamalı içeriğin ve sitelerin engellemesinin kaldırılmasında birden fazla hataya neden olabilir..

HotSpot Shield hizmetini düzenlemeyi başarana ve yıllarca süren güvenilirliğini tekrar kazanana kadar ondan uzak durmanızı öneririz..

Artıları

 1. Cihazlar arasında sorunsuz bir şekilde entegre olur

Eksileri

 1. Altyapı zayıftır ve krom tarayıcıda kolay IP hediye edilmesine yol açabilir
 2. Yavaş Hızlar
 3. Rahatsız edici reklamlar sunar

Chrome İndirme için En İyi VPN

Uyumlu bir Google Chrome VPN Uzantısı sunan bir VPN seçerseniz en iyisidir, çünkü bu, yazılımı indirip yüklemede size çok fazla zaman ve çaba kazandıracaktır..

Buraya’kullanılabilir bir uzantı varsa Chrome Tarayıcı için bir VPN'yi nasıl indirebilirsiniz:

 1. Bir Güvenilir VPN hizmeti seçin ve e-posta adresinizi vererek yeni bir hesaba kaydolun
 2. İhtiyaçlarınıza en uygun Fiyatlandırma planını seçin
 3. Güvenli kullanıcı kimlik bilgileri
 4. Şimdi ya doğrudan VPN sağlayıcısındaki Chrome uzantısı indirme bağlantısına taşınıyor’web sitesine gidin veya Chrome Web Mağazası'na gidin ve VPN hizmetinizin platform uzantısını arayın.
 5. İndirme ve Kurmaya Başlama
 6. İnternet'in tüm köşelerini açan bir Koruyucu Kalkan ile internete girin!

En İyi Google Chrome VPN Nasıl Kurulur

Hepsi olmasa da çoğu Chrome kullanıcısı, Chrome Web Mağazası dışında Chrome'a ​​bir uzantı yüklemenin bir yolu olmadığına inanıyor. Ancak, son yıllarda vidaları sıkmaya çalışan geliştiricilere rağmen, Chrome Web mağazasında yer almadan herkesin bir uzantı yüklemesine izin vermek için küçük bir açıklık bırakarak hala açıldılar..

Chrome VPN kullanıcıları için, bir VPN'nin bir uzantı sunduğunu biliyorsanız ancak Chrome Web mağazasında bulamazsanız, Burada’nasıl kolayca yükleyebilirsiniz s:

 1. VPN'nizin sunduğu CRX dosyasını indirin
 2. Şimdi Chrome tarayıcınızı açın ve üst çubuğa bu adresi yazarak Chrome: // extensions / adresine gidin
 3. Tarayıcının sağında bulunan geliştirici modu seçeneğini işaretleyin
 4. Şimdi ilerlemek için CRX Extractor kurulu olmalıdır. Bu, indirdiğiniz CRX dosyasını ayıklamak ve bir zip dosyasına dönüştürmenize izin vermektir
 5. Bu dosyayı açın ve daha önce açtığınız Chrome uzantıları sayfasına dönün. Burada, yükleme işlemini başlatmak için Ambalajsız Uzantıyı Yükle düğmesini seçin

Buradaki kullanıcılar için önemli bir not, bu yetkisiz CRZ dosyalarının çoğunun kötü amaçlı yazılım veya izleme kodları içerebileceğidir, bu nedenle VPN uzantıları için Chrome Web Mağazası'na sadık kalmak veya yalnızca bu tür dosyaları çok kısıtlayıcı kullanmak en iyisidir.

Chromebook'ta VPN Nasıl Kurulur

Bir Chromebook'ta bile koruma ve gizliliğe ihtiyacınız var ve o zamandan beri VPN'lerin çoğu’t Platform için özel uygulamalar sunmaya devam ediyorsanız, manuel kurulum işlemi aracılığıyla bu işletim sistemine bir VPN yüklemeniz gerekir.

İzin Vermek’nasıl geçtiğini anlatacağım’burada yapılır:

 1. Chromebook'unuzda oturum açtıktan sonra hesap fotoğrafınıza gidin.
 2. Şimdi ayarları açın
 3. Tercih et “Ağ”
 4. seçmek “Bağlantı Ekle”
 5. Şimdi bir seçenek olacak “OpenVPN / L2TP ekle”. Üstüne tıkla.
 6. Bir form istenir. Daha fazla ilerlemek için bu formdaki tüm alanları doldurmak gerekir.
 7. Sunucu Ana Bilgisayar Adı: Mevcut IP adresinizi girin
 8. Hizmet adı: Bu sizin takdirinize bağlıdır. İstediğiniz her şeyi adlandırın, ör.. “ABC VPN”
 9. Sağlayıcı Türü: Parolası veya kişisel anahtarı olan kullanıcılar için L2TP / IPsec + Önceden paylaşılan anahtar'ı seçin. Sertifikalarınız ağ yöneticinizden geliyorsa, bir sonraki seçeneği seçin, yani L2TP / IPsec + Kullanıcı Sertifikası
 10. Ön paylaşım anahtarı: Don’t Kişisel şifreniz için bunu yanlış yapmayın. Bu, VPN bağlantınızı doğrulamak için kullanılan bir anahtardır.
 11. Sunucu CA sertifikası: Kurulu sunucu VPN sertifikanızın burada görünen listeden seçilmesi gerekir
 12. Kullanıcı adı: VPN hesabı kimlik bilgilerinizi girin
 13. Şifre: VPN hesabı kimlik bilgilerinizi girin
 14. OTP: OTP kartınız veya VPN simgenizle bir şifre oluşturun ve buraya yazın
 15. Grup adı: Kişisel sisteminiz üzerinde çalışıyorsanız, bunu atlayın
 16. Şimdi geriye kalan tek şey “Bağlan”
 17. Bilgileriniz geçerliyse, kesinlikle Chromebook'unuzdaki VPN sunucusu ağına bağlamış olursunuz

Chrome VPN Proxy İncelemesi

Bir Proxy asla bir VPN'in yerine geçemez, çünkü yaptığı en iyi şekilde tanımlanabilir “HopP Atlamalı”. VPN'ler çok daha bütünsel güvenlik hizmetleridir çünkü veri paketlerinin şifrelenmesi ve protokol kaçışları gibi özellikleri sayesinde korumayı geliştirirler.

Proxy'ler, Chrome için bile asla tavsiye edilmez, çünkü çoğu, bilgisayar korsanlarının en amatörlerine bile gerçek IP'yi sızdırmak için yeterince kötüdür. Torrenting kullanıcıları, proxylerin ne kadar tehlikeli vekillerin olabileceğini ve yetkililer tarafından torrent dosyalarını indirmek için ne kadar kolay yakalanabileceklerini çok iyi biliyorlar..

Chrome'u asla proxy ile eşleştirmeyin,’en iyi saçmalık.

En İyi Google Chrome VPN Reddit 2018

Reddit yorumları, herhangi bir ürün kategorisindeki kullanıcı hissinin harika bir göstergesidir. Chrome Uzantıları için En İyi VPN söz konusu olduğunda, kullanıcının görüşleri iki hizmet lehine, yani NordVPN ve Özel İnternet Erişimi lehine eğilmiş gibi görünüyordu..

Bir kullanıcı NordVPN'in’s Chrome’s uzantısı şiddetle tavsiye edilir ve övgüye değer performans sunar. Kullanıcı, hizmetle ilgili hacimler konuşan NordVPN'e abone olduktan sonra diğer üçüncü taraf hizmetlerini kullanmayı bırakmıştı’s güvenilirliği.

en iyi krom vpn reddit yorumlar

Başka bir kullanıcı hem NordVPN hem de Özel İnternet Erişimi'ni önerdi ve uzun vadede ilişki kurmayı tercih ederseniz bu hizmetlerin her ikisinin de daha düşük maliyetli olduğuna dikkat çekti.

chrome vpn reddit oyları

Yukarıdaki incelememizde belirtildiği gibi, özel İnternet Erişimi muhtemelen kullanıcılara göre en popüler 3 VPN'den biridir ve reddit yorumları bu gerçeğin bir kanıtıdır..

Bir kullanıcı, sayısız diğerleri gibi, bu hizmete vurgu yaptı ve tutarlı hızlar ve sıfır azaltma gibi tüm özelliklerinin yüksek güvenilirliğine dikkat çekti. Kullanıcı Chrome uzantısı için en iyi kelimelerini rezerve ederken, onu çağıran özel uygulamalar da not edildi “Süper harika”.(Daha fazla inceleme için en iyi reddit VPN'e bakın)

chrome VPN reddit yorumları

Chromebook için En İyi Ücretsiz VPN

 1. Proton VPN

İsmi kolayca tanıyacaksınız “Proton” Eğer sen’şifreleme veya güvenli posta gibi şeylerle hiç ilgilenmediniz. o’çünkü bu VPN'nin arkasındaki firma ünlüdür çünkü’dünyanın sahibi’ın en büyük güvenli e-posta ağı, yani ProtonMail.

chromebook için en iyi ücretsiz vpn

VPN dünyasına oldukça yeni giren, kullanıcının sağlayıcıdan hangi özelliklere erişmek istediğine bağlı olarak hem ücretsiz hem de ücretli planlar sunuyor.

Bildiğim kadarıyla ücretsiz sürüm, güvenliği askeri sınıf şifreleme, OpenVPN protokol desteği, Bilinen sızıntı veya enfekte müşteri yok ile oldukça güvenilir.

Bant genişliği teklifi, üzerinde kapak olmadığı için oldukça cömerttir, bu nedenle ücretli hizmetinizin azaldığı zamanlarda Chromebook'unuzda iyi bir yardımcı olarak kullanabilirsiniz..

Bu hizmetle ilgili tek sorun, hızlarının acımasız bir şekilde yavaş olması, böylece yavaşça yalnızca tarama etkinliklerini yetenekli bir şekilde destekleyebilmesidir. Hiç akış önerilmez.

Ancak, orada’Burada bir av var. Chromebook böyle bir niş işletim sistemi olduğundan, çoğu sağlayıcı, Ücretsiz sağlayıcılar hariç, ücretli sağlayıcılar arasında bile değil, bunun için özel müşteriler sunmamaktadır..

Yani, Chromebook'unuzda çalışmasını sağlamak için ProtonVPN tarafından Android uygulamasını jailbreak yapmanız veya OpenVPN yapılandırma dosyalarını kullanarak manuel olarak yüklemeniz gerekecek.

Evet, Ücretsiz VPN'lerde sınırlamalar vardır ve’VPN'leri en iyi şekilde çalıştırmak, Ücretsiz hizmetlerin’sahip olmak.

İçtenlikle yalnızca Chromebook'unuzda üstün bir deneyim istiyorsanız veya hayal kırıklığına uğramış, yetersiz kaynaklara sahip ve yetersiz donanımlı Ücretsiz VPN bağlantınızı mahvetmeye devam ederseniz ücretli olanları tercih etmenizi öneririm..

Artıları

 1. Sınırsız bant genişliğine izin verilir
 2. Yeterince iyi gizlilik altyapısı

Eksileri

 1. Yavaş hızlar
 2. Yalnızca bir bağlantıya izin verilir

2. Hızlandırmak

Adından da anlaşılacağı gibi, bu VPN, ücretsiz bir sağlayıcıyla bağlantı kurmak isteyen ancak hızlardan ödün vermek istemeyenler için en iyisidir. Ve bu özellikle ücretsiz VPN alanında küçük bir şey değil. o’Çünkü çoğu Ücretsiz sağlayıcı, hızlarınızı genellikle ücretli planlarında verdiklerinden daha düşük bir minimum seviyeye düşürür..

krom için vpn hızlandır

Bunun dışında,’t Sunucu listesine erişiminizle ilgili herhangi bir kısıtlama getirmeyin. Eşzamanlı 5 bağlantı ile birlikte 30'dan fazla sunucuyu da kullanabilirsiniz.

Chromebook için bu Ücretsiz VPN ile tanımladığım tek sorun, son derece cimri veri sınırı. İlk ayda 4 GB veri elde edebilirsiniz, ancak bundan sonraki her ay için sadece 1 GB'a düşer. Kesinlikle pek değil. Onunla basit bir göz atma yapabilirsiniz,’hepsi.

Artıları

 1. Hızlı Ücretsiz VPN Hızları
 2. 30+ Sunucu
 3. 5 Çoklu giriş

Eksileri

 1. Düşük veri limiti
 2. Uygulama istemcileri kullanıcı dostu değil

3. Pron VPN

İyi bilinen bir VPN değil, Chrome için yeterince iyi bir ücretsiz VPN uzantısı arıyorsanız, son derece etkilidir, tek yapmak istediğiniz video akışı sitelerinin engelini kaldırmaksa PronVPN harika bir hizmettir.
Öyle değil’t Hızınızı çok yavaşlatır ve en az yaygara ile sitelere kaymanıza izin verir.
Chrome uzantısı hafiftir ve başlamak için gerçek bir bilgi gerektirmez. Ücretli hizmetlerinin olmaması durumunda, kullanıcıların tarayıcılarında gerçekten tutabilecekleri tek bir tıklama hizmeti’t çalışıyor ve acilen bir şeyi engellemeleri gerekiyor.

Artıları

 1. Sınırsız bant genişliği
 2. Sansürlü sitelere kolay erişim
 3. Konum değiştirme kullanılabilir

Eksileri

 1. Günlük kaydı politikası belirsiz
 2. Şifreleme veya desteklenen protokoller hakkında bilgi yok

Chrome için En İyi VPN SSS

Google Chrome bir VPN mi??

Hayır, Google Chrome bir VPN değildir veya biriyle karıştırılmamalıdır. Chrome, bilgi almak ve göndermek için İnternet'e erişmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir web tarayıcısıdır.

Chromebook'ta bir VPN kullanabilir misiniz??

Chromebook, Chrome Tarayıcı'nın arkasındaki geliştiriciler tarafından da özel olarak tasarlanmış bir işletim sistemidir. Bu sistem Google Chrome OS'de çalışır ve Windows ve Mac gibi daha popüler işletim sistemlerinin yerine geçer.

VPN'ler herhangi bir işletim sisteminde kullanılabilir ve Chromebook istisna değildir, ancak birçok sağlayıcı bu belirli işletim sistemi için özel uygulamalara sahip olmadığından, yukarıda ayrıntılı olarak belirttiğimiz manuel işlem aracılığıyla yüklemeniz gerekir..

Chrome ile Proxy Sunucusu Nasıl Kullanırım??

Chrome Tarayıcı ile ilgili en iyi şey, farklı işlevlere erişimi kolaylaştırmak açısından kullanıcısına sağladığı kolaylığın kapsamıdır. Proxy sunucusu kurma değil’t Chrome'da bu kadar zor değil. Proxy sunucusu kurulum işlemine başlamak için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Tıklayın simgesine tıklayın. Chrome deneyiminizi özelleştirmek veya kontrol etmek istiyorsanız gidebileceğiniz yer burasıdır.
 2. seçmek “Ayarlar” ve sonra Aşağı kaydır seçeneğine ulaşana kadar “Gelişmiş Ayarlar”
 3. Şimdi burada, derinlere inmeniz gerekiyor seçmek adlı bir seçenek “Ağ ayarları”
 4. Biz’neredeyse orada mısın. Görmek bir seçenek “Proxy ayarlarını değiştirme”. Tıklayın üstünde
 5. Şimdi sizden önce İnternet Özellikleri Penceresi açılacak
 6. Bu pencerenin sağ ortasında başlıklı bir seçenek var “LAN ayarları”. seçmek o
 7. Varsayılan olarak, “Otomatik olarak ayarları sapta” açılacak. Onu çevir seçimini kaldırarak
 8. şimdi Kontrol diyor ki kutu “LAN'ınızla bir proxy sunucusu kullanın”
 9. Giriş bağlanmak istediğiniz proxy sunucusunun IP adresini “Adres” ve diğer alan başlığında Proxy sunucusu bağlantı noktası numarası “Liman”
 10. Tıklayın Proxy sunucusu üzerinden bağlantıyı başlatmak için Tamam'ı tıklatın ve değişiklikleri kaydetmek için tekrar Tamam'ı tıklatın.
 11. Proxy bağlantısını kaldırmak istiyorsanız, işaretini kaldırın “LAN'ınızla bir proxy sunucusu kullanın” seçeneği ve seçmek “Otomatik olarak ayarları sapta” seçenek

Şeyleri Sarmak

Chrome meraklıları için, çevrimiçi güvenlik, kaç büyük firmanın verilerinizi çalmaya çalıştığı göz önüne alındığında, üst düzey bir endişe haline geliyor. Cambridge Analytica'nın son skandalı, verilerinizin ne kadar değerli olduğuna ve onu gereksiz kullanımlardan korumanın öneminin bir kanıtıdır..

Ana önceliğimiz, kullanıcılarımızı her cihaz ve işletim sistemi için en iyi seçeneklerle aydınlatmak amacıyla tüm kategorilerdeki en iyi VPN hizmetleri hakkında bilgilendirmektir. Bu incelemeler, kullanıcılarımızın paylaşmaya veya yorumlarımıza eklemeye değer bir şeyleri olduğuna inanıyorsa tarafsız ve önerilere açık kalacak..

Aşağıdaki yorumlarda Chrome Uzantısı için En İyi VPN inceleme 2018'i beğenmekten, eleştirmekten, tartışmaktan ve takdir etmekten çekinmeyin!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me