8 Web Sitelerinin ve Oyunların Engelini Kaldırmak İçin Okul İçin En İyi VPN

Bu son derece ilerici dünyada, internet olmadan canlı bir yaşam ve sosyalleşme hayal edilemez. Belirli bir partide üşüştüğünüz veya bir araya geldiğiniz arkadaşlarınızla bile iletişim, sonunda sosyal ağların ve habercilerin kullanılmasını gerektirir. Ve bu yüzden bugünün gençleri teknolojiyi seviyorlar ve besliyorlar, çünkü onsuz, film izlemenin, müzik dinlemenin veya molalarda oyun oynamanın bir yolu yok. Eğitim enstitüleri açıkça interneti bu amaçlar için kullanma konusunda bir kısıtlama getirmektedir, ancak tam dijital özgürlük elde etmek için her zaman BestVPN tarafından Okul / Kolej için En İyi VPN'i kullanabilirsiniz! Sonuçta, bu…

8 Web Sitelerinin ve Oyunların Engelini Kaldırmak İçin Okul İçin En İyi VPN

 1. Üzgünümden daha iyi olmak daha iyi
 2. League of Legends Okullarda Nasıl Engellenir
 3. Okullar Neden Web Sitelerini, Sosyal Medya ve Oyunları Engelliyor??
 4. Okullar için Neden En İyi VPN'e İhtiyacınız Var?
 5. 2018'de Okullar için En İyi VPN
 6. Okullar Bilgisayarlar için Ücretsiz En İyi VPN
 7. Okul Wi-Fi VPN'yi Engellerse Ne Yapmalı?
 8. Okul Engelleyici Araçları
 9. Okullarda Web Sitelerinin Engellemesi Nasıl Kaldırılır
 10. Android'de Okuldaki Web Sitelerinin Engellemesi Nasıl Kaldırılır & iOS Cihazlar
 11. Okul Proxy'si ve Okul için En İyi VPN
 12. Okul için En İyi VPN SSS

Üzgünümden daha iyi olmak daha iyi

Sosyal medyayı kullanmak ya da en sevdiğiniz çevrimiçi oyunu oynamaya başlamak için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığınızı biliyoruz. Yakalanmak yerine, güvende olmak üzgün olmaktan daha iyi değil mi? Sonuçta, bu skolastik faaliyetlerin zaman zaman biraz monoton olabileceğini ve her zaman çalışma havasında olamayacağınızı görüyoruz. Bazen beyniniz uyuşuyor. Yani, aralarında biraz eğlenmenin hiçbir zararı yok.

Üzgünümden daha iyi olmak daha iyi

Okul güvenlik duvarı web sitelerine ve sosyal medyaya erişimi engelliyor mu? İYİ! Kimliğinizi korumak için kendinize bir VPN edinin ve ardından istediğiniz her şeyin engellemesinin keyfini çıkarın. En sevdiğiniz Vlog'ları yakalamak, arkadaşınıza mesaj göndermek, sosyal medyanızı kontrol etmek veya çevrimiçi oyun oynamak istiyorsanız, VPN'ler sevdiğiniz şeyleri yapmak için mükemmel bir çözümdür, ancak ekstra dikkat ve anonimlikle (göz kırpma).

League of Legends Okullarda Nasıl Engellenir

27 Ekim 2009'da yayınlanan “efsaneler Ligi” saf eğlence ve eğlence reeks bir oyundur. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca oyuncu ile büyülü dünyasına, mükemmel hikayesine ve genel oyun deneyimine hayat veren olağanüstü karakterlere aşık olan, şimdiye kadar dünyaya sunulan en popüler çevrimiçi oyunlardan biri olarak var..

League of Legends Okullarda Nasıl Engellenir

Bununla birlikte, popülaritesi artmaya devam ettiğinden, okullar çocukların oyunu oynamak için yerel Wi-Fi'yi kullanabileceğinin farkındadır (Salem of Salem ve diğerlerine benzer). Aynı zamanda, kendinizi bir görevin ortasında bulmak, sadece gecikme sorunları nedeniyle bağlantıyı kesmek gerçekten rahatsız edici olabilir. Bunun olmasını önlemek istiyorsanız, bir VPN hizmeti alma zamanı!

League of Legend üzerindeki engellemeyi kaldır

Okullar Neden Web Sitelerini, Sosyal Medya ve Oyunları Engelliyor??

Tamamen tarafsız olursak, bazı web sitelerine, sosyal medyaya ve oyunlara kısıtlamalar koymak akıllıca bir karardır. Sonuçta, okul saatlerinde harcanan zaman öğrencilerin tamamen çalışmalarına odaklandığı anlamına gelmelidir. Ancak, çoğu okulun / yüksekokulun farkına varamadığı şey, öğrencilerin daha fazla bilgi edinmelerine ve becerilerini artırmalarına yardımcı olan birçok meşru kaynak çevrimiçi olmasıdır..

Okullar Neden Web Sitelerini, Sosyal Medya ve Oyunları Engelliyor?

Evet, YouTube'daki her bir konu hakkında yüzlerce / binlerce eğitici video bulabilirsiniz. Aynı zamanda internet, sunumlar ve projeler sırasında öğrencilerin farklı grup üyeleriyle iletişim kurmalarını sağlar. Bu nedenle, öğrencilerin kendi derslerine tabi olmalarını sağlamak akıllıca olabilir. “Kabul Edilebilir Kullanım” kısıtlamalar, hala sertliği azaltmak için bir ihtiyaç olduğuna inanıyoruz.

okul vpn apk

Eğlence bir yana, engellenen birçok platformda zengin miktarda eğitim içeriği bulunmaktadır. Ve bloklarla bile, öğrenciler hala yapmak istediklerini yapmalarına izin veren başka çözümler arayacaklar. Bu nedenle, serbest el vermek daha iyidir, ancak okulunuzdaki çocukların çalışmalarından çok fazla sapmalarını istemediğiniz için şüpheli web sitelerine dikkat edin.!

Okullar için Neden En İyi VPN'e İhtiyacınız Var?

Hiç şüphe yok ki, acımasız kısıtlamalar iyi olmaktan daha kötüye gidebilir. Bu nedenle, bilgileri engelleme konusunda çalışan okullar yerine, öğrencileri teşvik etmeli ve öğrencilere ücretsiz erişim sağlamalıdırlar. Ancak, bu biraz zaman alacağından, size tam bir çevrimiçi özgürlük sağlamak için yalnızca VPN'lere güvenebilirsiniz. VPN'lerin okullarda nasıl yararlı oldukları aşağıda açıklanmıştır:

 • Özel Tarama - Okullar / Kolejler / Üniversiteler yerel ağlarına bağlandıklarında etkinliğinizi kaydeder ve izlerler. Bu, eğitim enstitülerindeki yöneticilerin ve BT uzmanlarının çevrimiçi ortamda ne yaptığınızı tam olarak bildikleri anlamına gelir. Bir VPN, göz atmanızı anonim ve meraklı gözlerden uzak tutar, böylece kimsenin çevrimiçi etkinliğinizi izleyemeyeceğini garanti eder. VPN'inizde hangi tarayıcının en iyi sonucu verdiğini anlamak için en iyi vpn tarayıcısında rehberimizi keşfedin.
 • Gelişmiş Güvenlik - Eğitim kurumunuz olmasına rağmen’s Wi-Fi muhtemelen parola korumalı olacaktır. Hala tamamen güvenli değil. Aslında, kötü niyetli yabancılar, tüm verilerin kaybolmasına neden olan bir bal küpü saldırısı başlatabilir, böylece sizi gözetlemelerine veya hatta telefonunuzu veya web kameranızı hacklemelerine izin verir. VPN'ler gelen / giden tüm trafiği şifreleyerek güvenliği artırır!
 • Sitelerin Engellemesini Kaldır - Ne yazık ki, sosyal medya platformları, video akışı web siteleri ve oyun uygulamalarının hepsi birçok okul tarafından engellendi. Yasağın nedenleri anlaşılabilir olsa da, bazı içeriğe acilen erişmesi gerekebilecek bazı öğrenciler var. Burası, VPN'lerin kullanıcıların konumlarını değiştirmelerine izin verdiği, dolayısıyla içerik kısıtlamalarını atladığı ve web sitelerinin engellemesini kaldırdığı yerdir..

Okul İçin En İyi VPN

2018'de Okullar için En İyi VPN

Okullar için en iyi VPN'leri bulmak söz konusu olduğunda, gerekli özeni göstermeniz zorunludur. Sonuçta, okul yöneticisinin sınıfınıza gelmesini ve interneti yetkisiz amaçlarla kullandığınızı söylemesini istemezsiniz. Bu nedenle, güvenli olmanın tek yolu harika güvenilirlik, destek, performans ve sunucu kullanılabilirliği sunan Okullar için en iyi VPN'leri bulmaktır. BestVPN.com tarafından incelenen ve analiz edilen üst kısımlar arasında şunlar bulunur:

Sağlayıcılar Fiyat ($) Özellikler Derecelendirme İndirim Sağlayıcıyı Ziyaret Edin

 1. Surfshark

  Surfshark

  $ 11.95 $1.99Her ay

  • 50+ Ülkede 800+ Sunucu
  • AES-256-GCM Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • Sınırsız Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 83 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 2. PureVPN

  PureVPN

  $ 10,95 $2.91Her ay

  • 140+ Ülkede 2.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 5 Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 73 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8.32Her ay

  • 94 Ülkede 3.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 3 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Sitede Güvenilir% 35 İndirim
  İncelemeyi Oku

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Her ay

  • 100 Konumda 1000'den Fazla Sunucu
  • 256 bit standart askeri sınıf şifreleme
  • Canlı sohbet desteği mükemmel
  • Sıfır Günlük Sağlayıcısı
  • 5 Çoklu Giriş Mevcut
  • Windows, Mac, Android, iOS Uygulamaları ve Chrome uzantısı

  Dürüst 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  $ 12,992.75Her ay

  • 60 Ülkede 3.700 Sunucu
  • 256 Bit AES Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Katı Kayıt Yok Politikası
  • 7 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  reliabile 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

NordVPN

NordVPN Panama merkezli bir sağlayıcıdır, yani 14 Göz İttifakı ve katı internet yasalarına sahip diğer ülkelerin zorunlu veri saklama yasalarından tamamen güvenlidir. Bunu kullanmak, okuldayken tam bir anonimlikten yararlanmanız anlamına gelir. DNS Sızıntısı koruması, Otomatik Kill anahtarı ve Dinamik IP'ler gibi özellikler güvenliğinizi daha da artırır. En iyisi: VPN ZERO LOGS'u tutar! (Daha fazla bilgi için NordVPN incelemesini okuyun)

Okullar için En İyi VPN

Artıları

 1. Maksimum Koruma için DoubleVPN.
 2. 62 Ülkede 4205 Sunucu.
 3. P2P / Torrent Etkin.
 4. DDoS Koruması.
 5. Sıfır Günlük Sağlayıcısı.

Eksileri

 1. Pahalı Aylık Fiyatlandırma.

NordVPN'i edinin

VyprVPN

İsviçre merkezli VyprVPN, yerel okul ağınızı kullanırken gizlilik odaklı bir ürün sunan gizlilik odaklı bir ürün. Web sitelerinin engellemesini kaldırmak için kullanabileceğiniz, dünya çapında dağıtılan 700 ultra hızlı sunucudan oluşan bir filo sunar. Hatta Chameleon protokolü ve NAT güvenlik duvarı gibi, ISS'lerden, okul güvenlik duvarlarından azaltmayı atlamaya yardımcı olan avantajlarınız var ve en önemlisi akış için en iyi vpn olarak sıralanıyor.

Okul için VyprVPN

Artıları

 1. Bukalemun Gizlilik Protokolü.
 2. DPI Koruması ve NAT Güvenlik Duvarı.
 3. 3 Günlük Ücretsiz Deneme Mevcut.
 4. Beş Eşzamanlı Bağlantı.
 5. Torrenting / Oyun / Akış için Mükemmel Hızlar.

Eksileri

 1. Kripto Para Birimini Kabul Etmiyor.

VyprVPN'i edinin

Express VPN

ExpressVPN, inanılmaz derecede anonimlik odaklı olması nedeniyle pazarda büyük bir üne sahip olan bir İngiliz Virgin Adaları sağlayıcısıdır. Kesin Kayıt Yok sağlayıcısıdır ve bu durum Türk Makamları davasında kanıtlanmıştır. Buna ek olarak, sağlayıcı 7/24 canlı sohbet desteği, 148 konumda 1.500'den fazla sunucu ve mükemmel ileri gizlilik ile mükemmel şifreleme sunuyor! (Kapsamlı ExpressVPN incelememizi okuyun)

Okul için ExpressVPN

Artıları

 • 148 Lokasyonda 1.500+ Sunucu.
 • 256 Bit AES Şifrelemesi.
 • Sezgisel Yerel Uygulamalar.
 • 30 Günlük Geri Ödeme Politikası.
 • Sertifikalı Logless Sağlayıcısı.

Eksileri

 1. Pahalı Fiyatlandırma.

ExpressVPN'i edinin

CyberGhost

CyberGhost, kullanımı kolay çapraz platform uygulamaları, çekici web sitesi tasarımı, güçlü OpenVPN şifrelemesi ve devasa sunucu veritabanı ile ünlü, Romanya merkezli bir VPN hizmetleri sağlayıcısıdır. Coğrafi kısıtlamaları ve içerik sınırlamalarını kolayca atlarken, kimliğinizi okulda güvende tutmak için mükemmel güvenlik sunar. En iyi yanı: 7 günlük ücretsiz deneme sürümünüz ve 30 günlük geri ödemeniz var. Don’Tarafsız CyberGhost incelememizi okumayı unutma.

Üniversite için CyberGhost

Artıları

 1. Platformlar Arası Destek.
 2. Dünya Çapında 800+ Sunucu.
 3. Sıfır Günlük İlkesi.
 4. Chrome Uzantısı Var.
 5. 5 Eşzamanlı Bağlantı.

Eksileri

 1. Hızlarda İyileşme.

CyberGhost'u edinin

PureVPN

Hong Kong merkezli, PureVPN okulunuzda otururken içerik kısıtlamalarını atlamak için mükemmel bir sağlayıcıdır. ABD için en iyi VPN olarak işaretlendi, bir VPN'in sahip olması gereken önemli özelliklerle birlikte geliyor. Premium plan, Otomatik Güvenlik Anahtarı, NAT Güvenlik Duvarı, WebRTC / IPv6 / IPv4 Sızıntı Önleme, Bölünmüş Tünel ve SOCKS5 proxy'yi içeren maksimum güvenlik için çok sayıda gelişmiş özellik sunar. 140'tan fazla ülkede 790+ sunucuya bile erişebilirsiniz. Don’Kaydolmadan önce ayrıntılı PureVPN incelememizi kontrol etmeyi unutmayın.

Liseler için PureVPN

Artıları

 1. 140'tan fazla ülkede 790+ sunucu.
 2. En İyi Bütçe Dostu Sağlayıcı.
 3. 5 Eşzamanlı Bağlantı.
 4. Çoklu Platform Desteği.
 5. Gelişmiş Bağlantı Noktası İletme.

Eksileri

 1. Bazı Oturum Kaydı.

PureVPN'i edinin

Okullar Bilgisayarlar için Ücretsiz En İyi VPN

Birçok okul / kolej / üniversite öğrencisi, bir VPN sağlayıcısına harcamak için yeterli finansmana sahip olmayabilir, özellikle de çoğu, yukarıdaki yıllık paketlerini seçerseniz kullanılabilir değere sahip pahalı bir aylık plana sahip olduğunu düşünüyor. ÜCRETSİZ VPN'ler burada devreye girer. Aynı değeri alamasanız da, tek bir kuruş ödemeden oldukça fazla şey alırsınız. En iyi seçenekler arasında şunlar bulunur:

Windscribe

Kanada merkezli Windscribe, yerel okul Wi-Fi'sine bağlanırken sitelerin engellemesini kaldırma ve güvenlikten yararlanma konusunda iyi özellikler sunan güvenilir bir ÜCRETSİZ VPN hizmetidir. Sekiz farklı sunucu konumu arasında geçiş yapabilmenizi sağlarken, standart olarak ayda 10 GB bant genişliği sınırı sunar. VPN'yi kullanmaya başlamak için bir hesap oluşturmanız gerekir. Bir kez yaptıktan sonra, bir arkadaşınızı kaydolmaya her davet ettiğinizde VPN hakkında tweet atmak size fazladan 5 GB ve 1 GB verir..

Okullar Bilgisayarlar için Ücretsiz En İyi VPN

Artıları

 1. 10GB Bant Genişliği Sınırı.
 2. Chrome Tarayıcı Uzantısı.
 3. Duyarlı Müşteri Desteği.
 4. IKEv2 Şifrelemesi ile Yüksek Hızlar.
 5. Kullanımı Kolay Yerel Uygulamalar.

Eksileri

 1. Canlı Sohbet Yok.

Hotspot Shield Ücretsiz

ABD merkezli Hotspot Shield, freebies için başka bir harika seçenektir. Hızlı engellemeyi kaldırma için bir Google Chrome uzantısı ile birlikte platformlar arası uyumluluk da sunar. Günde 750MB veri sınırınız var, bu çok değil, ancak engellenen web sitelerini kontrol etmek için yeterince iyi. Çevrimiçi olarak ekstra güvenlik ve gizlilik sağlamak için yerleşik bir Güvenlik Duvarı ve reklam engelleyici bile var.

Okullar için Hotspot Shield Bilgisayarlar

Artıları

 1. 750MB Günlük Ödenek.
 2. Otomatik Öldürme Anahtarı.
 3. DNS Sızıntısı Algılanmadı.
 4. Chrome Uzantısı.
 5. Split Tunneling Mevcut.

Eksileri

 1. Yavaş Müşteri Desteği.

Beni sakla

Hide.me, yukarıda belirtilen adlar gibi hem ücretli hem de ücretsiz hizmetler sunar. Tek fark, size oynamak için ayda 2GB veri vermesidir. ÜCRETSİZ planla aldığınız diğer özellikler arasında üç sunucu konumu (Hollanda, Kanada ve Singapur), bir cihaza bağlanma, Windows, Mac, Android, iOS ve hatta Google Chrome uygulamaları bulunur.

Okullar için Hide.me Bilgisayarlar

Artıları

 1. Chrome Tarayıcı Uzantısı.
 2. 28 Ülkede 35 Sunucu.
 3. Otomatik Wi-Fi Koruması.
 4. Platformlar Arası Uygulamalar.
 5. Sıfır Günlük Sağlayıcısı.

Eksileri

 1. Kötü Hızlar.

Okul Wi-Fi VPN'yi Engellerse Ne Yapmalı?

Çoğu okul / kolej / üniversite, her paketin hedefini ve türünü analiz etmek için Derin Paket Denetimi (DPI) uygulayan güçlü Güvenlik Duvarları kullanır. Bu, BT yöneticilerinin kısıtsız web sitelerine bir VPN üzerinden kimlerin eriştiğini belirlemesine yardımcı olur ve ardından bunları tamamen kısar, kısıtlar veya engeller. Bunun olmasını önlemek için, kullanıcılar, “Gizli VPN” teknoloji.

Bu teknoloji, gelen ve giden tüm VPN trafiğini normal web trafiğine karıştırabilir / gizleyebilir, böylece bir Derin Paket İncelemesine (DPI) tabi tutulduğunda kimliğinizi gizleyebilir. Gizlilik modunu etkinleştirmek için, 443 numaralı bağlantı noktasında OpenVPN Protokolü'nü çalıştırmayı düşünün. OpenVPN 443 numaralı bağlantı noktası bağlantısı hakkında daha fazla bilgi için kaydolduğunuz sağlayıcının destek ekibine başvurun. Bu işe yaramazsa, gelişmiş gizleme kullanmayı düşünün.

Bu işlem, VPN ağınıza çift katmanlı bir şifreleme eklemeyi içerir, bu da onu neredeyse engellenemez ve işlerin olabildiğince anonim hale getirir. OpenVPN'i Tor'a erişecek şekilde yapılandırmak en önemli gizleme tekniklerinden biridir, ancak neyse ki yerleşik VPN Üzerinden Tor desteği sunan hizmetleriniz var. En göze çarpanlar arasında NordVPN, AirVPN, PrivateVPN, PIA ve TorVPN bulunmaktadır.

Okul Engelleyici Araçları

Okulunuzda / üniversitenizde / kolejinizde web sitelerinin, sosyal medya ve oyunların engellemesini kaldırmak için VPN alternatifleri arıyorsanız, Tor ve SchoolTunnel hakkında bilgi edinmeniz gerekir. Tor, internet bağlantınızı şifreleyen ve dünyadaki binlerce düğümden geçmesini sağlayan çevrimiçi anonimlikten yararlanmak için oldukça güvenli bir yöntemdir.

Ağ gizliliği konusunda da önemli bir rol oynar ve VPN'lerle bağlantınızın güvenliğini iki katına çıkarır. Başka bir seçenek olarak, eğitim kurumunuzdaki herhangi bir web sitesine erişimi engellemek için özel bir hizmet olan SchoolTunnel'i denemek isteyebilirsiniz. Sosyal medyaya ve YouTube videolarına sınırsız erişim elde etmek için bile yardım sunan bir proxy hizmetidir..

Okullarda Web Sitelerinin Engellemesi Nasıl Kaldırılır

 1. Yukarıdaki listeden bir VPN sağlayıcı seçin.
 2. Web sitenizden cihazınız için ilgili uygulamayı indirin.
 3. Yüklendikten sonra VPN uygulamasını açın.
 4. Bağlanmak istediğiniz sunucuyu bulun.
 5. Bağlantı için VPN protokolünü seçin.
 6. etkinleştirme “Otomatik Öldürme Anahtarı”.
 7. I vur “Bağlan” düğmesini açın ve web sitelerinin engellemesini kaldırın!

Web sitelerinin engellemesini kaldır

Android'de Okuldaki Web Sitelerinin Engellemesi Nasıl Kaldırılır & iOS Cihazlar

 1. Yukarıda belirtilen adlardan bir VPN sağlayıcısı seçin
 2. Herhangi bir premium / ücretsiz plana abone olarak VPN hizmetine kaydolun
 3. Şimdi uygulamayı Google Play Store'dan Android cihazına indirin & iTunes'dan iOS cihazında
 4. Giriş kimlik bilgilerinizi kullanarak VPN uygulamasında oturum açın
 5. Dünyadaki herhangi bir VPN sunucusuna bağlanın & okuldaki web sitelerinin engellemesini kaldır

Okul Proxy'si ve Okul için En İyi VPN

Hem VPN'ler hem de proxy'ler kullanıcılara web sitelerinin engellemesini sorunsuz bir şekilde engelleme olanağı sunarken, ikisi arasında bazı ciddi farklılıklar vardır. Örneğin, proxy'ler çevrimiçi kimliğinizi korumak için güvenlik ve gizlilik sağlamaz, bu da herkesin IP adresinizi cihazınıza kadar izleyebileceği anlamına gelir, bu nedenle okulunuzdaki / kolejinizdeki / içerik kısıtlamalarını atlamak için kullanmak sorumlu bir çözüm değildir. Üniversite.

Öte yandan, VPN'ler ağınızın genel güvenliğini artıran bir ton şifreleme / şifreleme ile donatılmıştır. Aynı zamanda, NAT Güvenlik Duvarı, Otomatik Öldürme Anahtarı, Bölünmüş Tünel Oluşturma, DDoS Saldırı Önleme, DPI Koruması, SOCKS5 proxy ve çevrimiçi tam anonimlikten yararlanmak için çok önemli olan çok sayıda gelişmiş özellik listesi ekliyorlar.!

Okul için En İyi VPN SSS

Okul için en iyi VPN'leri bulmak söz konusu olduğunda, çok sayıda yanıtsız soru listesinin yanı sıra pazarda birçok seçeneğe rastlayabilirsiniz. Aşağıda sizin için en yaygın olanlardan bazılarını cevaplıyoruz.

Okulda Ne Kullanılır VPN?

Güvenilirlik, performans, destek, sunucu kullanılabilirliği ve fiyatlandırmaya dayanarak, çok sayıda VPN sağlayıcı listesini analiz ettik ve yukarıdaki listede en önemli olanlardan bahsettik. NordVPN, ExpressVPN, VyprVPN, CyberGhost ve PureVPN arasından seçim yapın.

Okuldaki Web Sitelerinin Engelini Nasıl Kaldırırsınız??

Süreç inanılmaz derecede basittir ve herhangi bir roket bilimi gerektirmez. Web sitelerinin engellemesini kaldırmaya başlamak için tek yapmanız gereken bir VPN hizmetine kaydolmak, cihazınız için yerel uygulamasını indirmek, sunucuları tercihinize göre değiştirmek ve bağlan düğmesine basmaktır!

Şeyleri Sarmak

Bu kılavuzun web sitelerini, sosyal medyayı ve oyunları kolayca engellemenize olanak tanıyan Okul için En İyi VPN'leri bulmanıza yardımcı olacağını umuyoruz. Ne olursa olsun, herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya önerileriniz varsa, lütfen aşağıya yorum bırakmaktan çekinmeyin. Ayrıca, bu rahatsız edici kısıtlamalarla uğraşmaktan bıkmış olan kılavuzu okul arkadaşlarınızla paylaşmaktan çekinmeyin.!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me