27 En İyi VPN Tarayıcı – VPN Tarayıcıları ile Güvenliğin Sağlanması Ücretsiz Uygulamalar

İnternet şu anda kötü niyetli bağlantılar, şüpheli yazılımlar, telif hakkı trolleri ve daha pek çok şeyle doludur; bunların tümü çevrimiçi güvenliğiniz ve veri hassasiyetiniz için önemli bir risk oluşturabilir. Ancak, Popüler Tarayıcılara güvenlik korumasından ötürü payları verilmez. Tarayıcı koruması için özel olarak kurulan VPN, bu fırsat penceresinin bilgisayar korsanları için kapalı kalmasını sağlamada büyük önem taşır.

Bu tehdidi tarayıcılarınıza etkisiz hale getirmenin en güvenli yolu, en iyi VPN hizmetini kullanmaktır.’Bağlantınızı ve anonimliğinizi her zaman koruyacak kadar özel, uygun fiyatlı ve güvenilir.

En Güvenli ve Özel Tarayıcı Neden Zamana İhtiyaç Duyar??

Tarayıcılar, dünyadaki insanlar ve işletmeler için internete en çok kullanılan giriş kapılarıdır. O’temelde ücretsiz web pencereniz, ama o pencere içine bakmak için kullanılıyor mu? Çoğu insan’t Tarayıcı güvenliğini ciddiye almayın. Bilgisayarlarında antivirüs kullanmaya gidebilirler, ancak tarayıcıları için güvenlik sağlamaya odaklanırlarsa, virüsler ve kötü amaçlı yazılımlar PC'ye hiçbir zaman bulaşmayabilir.

Günümüz tarayıcıları önceki sürümlerinden daha güvenlidir, ancak onları terim edemezsiniz “Korunmalı” tüm çevrimiçi kötü amaçlı yazılımları ve virüs tehditlerini önleyebilecek kadar.

Yıllar boyunca birçok durumda, güvenlik ihlallerinin çoğu korunmasız tarayıcılar aracılığıyla gerçekleşmiştir. Ve dünyadaki en güvenli tarayıcı bile, kötü niyetli bir bağlantıyı tıkladıysanız (bilinçli sabotaj) bir virüsün sisteminize saldırmasını engelleyemezken, güvenli bir tarayıcı bilgisayar korsanlarını, kötü amaçlı yazılım profesyonellerini ve hatta sıfırdan yararlanmaya devam edenleri kesinlikle saptırabilir. gün güvenlik açıkları veya IP'nizi bulmaya çalışın.

En İyi VPN Tarayıcı

En İyi VPN Tarayıcı 2018 - Test Edildi ve Doğrulandı

VPN'ler, her türlü çevrimiçi tehdide karşı birincil savunma vektörüdür. Güvenli hale getirmeniz gereken bir cihazınız veya gizlemeniz gereken bir göz atma oturumunuz olsun, VPN'ler mevcut en güçlü ve bütünsel güvenlik araçlarıdır.

Üst düzey şifreleme ile verilerinizi korurlar, güvenli protokol desteği sağlarlar, birden çok sunucu sunarlar, sabit hızları garanti ederler ve hepsinden önemlisi, kullanıcı gizliliğinden asla ödün vermezler.

Ancak, tüm bu özellikleri sunduğunu iddia eden diğer tüm VPN'lere rağmen, bu özelliklerin gerçekte ne kadar sağlam olduğu konusunda öne çıkan çok az şey vardır. Tarayıcınız için, yalnızca son derece hassas verilerinizden ödün vermeyen bir güvenlik kesintisi olmamasını sağlayacak En İyi VPN'e ihtiyacınız var.

İşte, sağlayıcılar, sundukları özellikler, fiyatlandırma planları ve daha fazlası için özel kılavuzlar içeren Tarayıcılar için En İyi VPN 2018 için özellikle seçkin listemiz.

Sağlayıcılar Fiyat ($) Özellikler Derecelendirme İndirim Sağlayıcıyı Ziyaret Edin

 1. Surfshark

  Surfshark

  $ 11.95 $1.99Her ay

  • 50+ Ülkede 800+ Sunucu
  • AES-256-GCM Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • Sınırsız Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 83 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 2. PureVPN

  PureVPN

  $ 10,95 $2.91Her ay

  • 140+ Ülkede 2.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 5 Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 73 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8.32Her ay

  • 94 Ülkede 3.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 3 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Sitede Güvenilir% 35 İndirim
  İncelemeyi Oku

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Her ay

  • 100 Konumda 1000'den Fazla Sunucu
  • 256 bit standart askeri sınıf şifreleme
  • Canlı sohbet desteği mükemmel
  • Sıfır Günlük Sağlayıcısı
  • 5 Çoklu Giriş Mevcut
  • Windows, Mac, Android, iOS Uygulamaları ve Chrome uzantısı

  Dürüst 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  $ 12,992.75Her ay

  • 60 Ülkede 3.700 Sunucu
  • 256 Bit AES Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Katı Kayıt Yok Politikası
  • 7 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  reliabile 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

PureVPN - Tarayıcı için En İyi VPN ile Üst Sınıf Uyumlu Uzantılar Sağlar

Eğer yapmazsan’Zor kazanılan paranızın bir kısmını VPN almak için harcamak istemiyor ve uygun olmayan bir sağlayıcı arıyor’t Herhangi bir tür özellikten ödün vermeyin, o zaman Pure VPN kesinlikle sizin için mükemmel bir seçimdir.

Neden En Güvenli ve Özel Tarayıcı Zamana İhtiyaç Duyar?

Firefox ve Chrome gibi popüler tarayıcılar için uyumlu uzantılar sunan PureVPN, güvenliği erişilebilir hale getirmek ve tarayıcılarda kurulumu kolaylaştırmak için çok şey yaptı.

PureVPN, akranlarından daha ucuz olmanın ve en iyi uyumluluğu sağlamanın yanı sıra, özelliklerinin kalitesinden ve genişlemesinden asla ödün vermez. PureVPN, Netflix ABD gibi coğrafi kısıtlı akış sitelerinin engellemesini kaldırmanıza, bir öldürme anahtarı ve bölünmüş tünel gibi daha gelişmiş güvenlik seçeneklerine erişmenize, aynı anda 6 cihaz / tarayıcıdan giriş yapmanıza ve çok daha fazlasına izin verebilir.

Ancak şu anda PureVPN’t Ücretsiz deneme sürümü sunun, böylece abone olmadan önce hizmeti test edemezsiniz. Ancak, planlarından herhangi biri için ödeme yaparsanız, daha sonra pişman olmayacaksınız.

Artıları

 1. Tarayıcı için VPN Olarak Mükemmel Uyumluluk
 2. DDoS Koruması
 3. Özel Akış desteği
 4. P2P ve Torrent sunucuları
 5. 141 ülkede 750+ sunucu
 6. VPN Erişim Noktası
 7. Nat Güvenlik Duvarı
 8. OpenVPN ve L2Tp Dahil Birden Çok Protokol Desteği
 9. Bölünmüş Tünel Oluşturmaya İzin Verir

Eksileri

 1. Bazı Günlükleri Tutar
 2. Ücretsiz deneme mevcut değil

PureVPN'i edinin

NordVPN tüm cihazlarda tarayıcı güvenliği sağlayacaktır

Mac'lerden Android'lere kadar çok sayıda cihazın dağınıklığında olduğu gibi,’t Tarayıcınıza en çok nereden eriştiğinizi gerçekten bilmiyorum. Bununla birlikte, Nord VPN üzerinden tarayıcınıza hangi cihaza erişirseniz girin, tüm platformlarda mükemmel güvenlik sağlamak için yüksek düzeyde, cihaz uyumlu tarayıcı uzantıları sağlar.

Tarayıcılar için NordVPN

Sağlayıcı ayrıca, bir Çift VPN bağlantısı ve tarayıcınızla VPN üzerinden Soğan seçeneğine erişim de dahil olmak üzere daha büyük güvenlik özellikleri sunar. Ancak güçlendirilmiş bir tarayıcı değil’t özelliklerin nerede duracağı. NordVPN, 60'tan fazla ülkede 3700'den fazla IP içeren bir sunucu altyapısına sahiptir ve her kullanıcıya sıfır bant genişliği darboğazının ve garantili bozulmamış hizmetin sunulmasını sağlar.

Aylık plan NordVPN'de biraz pahalı, 11,95 $ maliyeti, ancak en iyi değeri istiyorsanız, size bir kez yalnızca 125,64 $ faturalandırılacak en iyi üç yıllık planına abone olabilirsiniz..

Artıları

 1. Tarayıcı VPN için VPN özellikli Tor
 2. Ücretsiz Deneme Süresi
 3. Çift Şifreleme mevcut
 4. 60+ ülkede 3359 sunucu
 5. Çoklu Ödeme Yöntemleri
 6. OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP ve SSTP protokolleri
 7. Akış siteleri için SmartPlay özelliği

Eksileri

 1. Pahalı aylık plan (Kısa süreli kullanıcılar için iyi değil)

NordVPN'i edinin

Özel İnternet Erişimi Tarayıcılar için VPN Olarak Daha Yüksek Hızları Sağlar

Birçok VPN ile ilgili en büyük sorun, hızları çok fazla azaltma eğiliminde olmalarıdır, ancak Özel Interent Access veya PIA,’Bunu yapma. PIA, piyasadaki en hızlı VPN'lerden biridir ve hafif Chrome uzantısını kullanırken, tarayıcınızı sürekli akış yapmak veya net olarak anonim olarak gezinmek için kullanmanız sorun yaratmaz..

Tarayıcılar için Özel İnternet Erişimi VPN'i

Bu hizmetle ilgili incelememizi en iyi şekilde tekrarlamak için Reddit'in herhangi birini ziyaret etmeniz yeterlidir.’en iyi vpn reddit ile ilgili konular. PIA, Reddit iş parçacıklarında en iyi çizimdir ve yüzlerce kullanıcı aktif olarak Tarayıcı veya başka bir cihaz için En İyi VPN olarak önermektedir. PIA, şu anda 28'den fazla ülkede yaklaşık 3081+ sunucu sunan bir dizi sunucu açısından daha iyi VPN'lerden biridir. Sağlayıcı VPN üzerinden Soğan gibi yeni özellikler sunmayabilir, ancak buradaki temel özellikler bile mükemmel çalışır.

Fiyatlandırma cephesinde, en iyi planlar yıllık ve iki yıllık planlar. İki yıllık abonelik size yalnızca 69,95 dolara mal olurken, yıllık abonelik planı bir kez 39,95 dolara faturalanır ve her zaman paranızın karşılığını verir.

Artıları

 1. Tarayıcı için VPN Olarak Sıfır Hız Azaltma
 2. OpenVPN, L2TP / IPsec desteklenir
 3. P2P Desteği mevcut
 4. Sıfır günlükleri
 5. 5 Eş zamanlı bağlantılar
 6. Sınırsız bant genişliği

Eksileri

 1. Özel uygulamalar yeni başlayanlar için biraz zor

Özel İnternet Erişimi Alın

ExpressVPN - Tarayıcı için Sağlam VPN

Daha pahalı hizmetler genellikle herhangi bir ürün kategorisinde kapanır, ancak Express VPN yüksek fiyat etiketini son derece sağlam özelliklerle eşleştirerek haklı çıkarır. Bu VPN, güvenlik açısından sizi asla yarı yolda bırakmazken tarayıcılarda yüksek hızlar sağlar. AES 256 askeri düzeyde şifreleme ile korunan verilerinizi, 94 ülkedeki 148+ sunucu konumundan yönlendirebilirsiniz..

Tarayıcı için Express VPN

ExpressVPN, VPN özelliklerini her türlü kullanıcı için bir esinti haline getiren en üst düzey cihaz uyumlu uygulamalar ve uzantılarla yüksek kullanıcı özgürlüğünü garanti eder. Flamalar için bu VPN, dünyanın herhangi bir yerinde coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğin tümünün engelini kaldırıyor ve bunu 7/24 canlı destek, kapsamlı kılavuzlar ve bölünmüş tünel gibi diğer premium özelliklerle birleştiriyor ve bir kazancınız var.

Ancak bu hizmet’Yıllık plan 99,95 $ fiyat ve ucuz’s onların en iyi değer planı. Altı aylık diğer plana 59,95 $ 'a abone olunabilir.

Artıları

 1. Tarayıcı için VPN olarak sorunsuz bir deneyim için güçlü özellik listesi
 2. Tarayıcılar için özel uygulamalar ve Uzantılar
 3. Sert, Askeri Sınıf Şifreleme
 4. Çoklu protokol desteği
 5. Sıfır Günlük Politikası

Eksileri

 1. Özel P2P sunucusu yok
 2. Rakip hizmetlere göre pahalı

ExpressVPN'i edinin

TorGuard, Tarayıcı için En İyi VPN olarak tek taraflı anonimlik sağlar

Dünyanın en güvenli tarayıcılarından birinin adını taşıyan TorGuard, cesur güvenliği ve yüksek rahatlık özellikleriyle bizi ve diğer birçok VPN meraklısını etkiledi.

Tarayıcı için Torguard VPN

50'den fazla ülkede 3000'den fazla sunucuya erişim sağlayan TorGuard, tarayıcılar için gerçek zamanlı bir VPN olarak mükemmel bir seçimdir. Tüm platformlarda özel uygulamalar aracılığıyla entegre desteğin yanı sıra, bu VPN sağlayıcısı, çevrimiçi olarak ekstra güvenlik arayanlar için Stealth VPN özelliğine de sahiptir. Torguard ile bilinen hiçbir IPv6 sızıntısı veya DNS hatası yok ve denemelerimiz sırasında hızlar olağanüstü kaldı.

Fiyatlandırma planları biraz karmaşıktır, ancak her planda olduğu gibi, özel özelliklerin bir püresi ile tahta hizmetlerinden bazılarını alırsınız. En iyi planları, yıllık 59.99 dolarlık abonelik teklifi olmaya devam ediyor. Ayrıca, bir kez faturalandırılan 19,99 dolardan şaşırtıcı derecede uygun olan üç aylık planlarıyla da gidebilirsiniz..

Artıları

 1. Tor modeli Tarayıcı için VPN olarak daha fazla güvenlik sağlar
 2. Güçlü Şifreleme seviyeleri
 3. Gizli VPN Koruma Özelliği
 4. 50 ülkede 3000'den fazla VPN Sunucusu
 5. Özel IP Adresi

Eksileri

 1. Planlar çok pahalı
 2. Özellik paketleri kafa karıştırıcı olabilir

TorGuard VPN edinin

En İyi VPN Tarayıcı Ücretsiz 2018

Orada ücretsiz VPN hizmetlerinin çoğu kullanıcılarını büyük zaman hayal kırıklığına uğratıyor ve herkes için kaydolurken bir güven sorunu var. Bununla birlikte, hala kendilerine ait olan ve şimdi bir gizlilik özeti olarak hizmet eden ve kullanıcı bütünlüğünü sonuna kadar koruyan bazı isimler vardır..

Bu sağlayıcılar her zaman listemizde yer aldı çünkü çok azlar. Tarayıcılar için En İyi Ücretsiz VPN 2018'in bu listesinde, değerli kullanıcılarımıza sadece bizi veya kendilerini diğer iyi olmayan ücretsiz VPN hizmetlerinde ortak olan ucuz hilelara asla izin vermeyecek olan bu adları sağlamaya büyük özen gösterdik..

İşte liste:

TunnelBear - Tarayıcılar için En İyi Yuvarlak VPN

İnternet sakinlerine birinci sınıf çevrimiçi güvenlik sağlamak açısından ücretli sağlayıcılarla eşleşebilen bir ücretsiz Tarayıcı VPN Ücretsiz hizmeti varsa, Tunnelbear öyle. Karikatürlü bir VPN tüm kullanıcı arayüzlerini sular altında bırakan Tunnelbear, 20 ülkeye yayılmış esnek sunucular sunuyor. Bu ücretsiz VPN, piyasadaki diğer ücretsiz VPN hizmetlerinden farklı olarak sıfır günlük tutmak ve verilerinizi asla karıştırmamak için pasta alır.

En İyi VPN Tarayıcı Ücretsiz 2018

Tunnelbear ile tek kapanış veri sınırıdır. Ayda 500 MB, sadece çok hızlı bir şekilde bitiyor, birkaç tarama oturumundan daha fazlasını yaşayamazsınız. Ama bekleyin, BestVPN.com'da size bu hizmetten daha fazlasını vermek için bir kesmek bulduk.

Tunnelbear hakkında tweet attığınızda ayda 1 GB ek veri alacaksınız. Bu direnmeyi çok zorlaştırıyor. Tunnelbear ayrıca tüm tarayıcılarınızın anonim olarak çalışmasını sağlamak için mükemmel uyumlu uygulamalar ve uzantılar sunar.

Artıları

 1. Tarayıcılar için En İyi Ücretsiz VPN hizmeti
 2. Aynı anda 5 cihaz bağlantısı mümkündür
 3. Güçlü şifreleme
 4. Kesintisiz ve çok yönlü Kullanıcı Arayüzü

Eksileri

 1. Veri limiti 500 MB / ay
 2. doesn’t eşler arası veya P2P desteği.

Blockless - Yeni Başlayanlar İçin Tarayıcı için VPN Olarak Kullanımı Kolay

Birçok uygulama ve yazılım o kadar karmaşıktır ki, yeni başlayanlar ve acemiler onlardan kolayca kapatılabilir. Bununla birlikte, Blockless, her türlü kullanıcının güvenli bir web bağlantısı üzerinden çevrimiçi olarak kolayca bağlanmasını sağlayan bir Tarayıcı VPN'siz hizmetidir.

Tarayıcı için Bloksuz VPN

Bu VPN'ye erişmek için tek yapmanız gereken Blockless'a kaydolmaktır. Olmasına rağmen’t Otomatik olarak gerçekleştiği için kullanıcılara istedikleri sunucuyu seçme şansı sunmadığından, bu hizmeti test ettiğimizde herhangi bir hız gecikmesi olmadı. İndirme ve yükleme hızları biraz düştü, ancak bunun ücretsiz bir hizmet olduğunu dikkate aldığınızda iyiydi.

Tarayıcı için En İyi Ücretsiz VPN olarak kapasitesinin ve hizmetinin bir bölümünü konuşan yarım milyondan fazla kişi tarafından kullanılıyor.

Artıları

 1. Tarayıcılar için Ücretsiz VPN olarak kurulumu ve kullanımı son derece kolaydır
 2. Özel uygulamalar mevcut
 3. Diğer Ücretsiz VPN'lere kıyasla daha yüksek hızlar

Eksileri

 1. Sınırlı özellik yelpazesi

Windscribe - Tarayıcı için VPN Olarak En İyi Veri Sınırı

Bu VPN eller serbest, Free VPN pazarındaki en cömert hizmetlerden biri. Windscribe, kullanıcısına ayda 10 GB veri boşaltma şansı sunuyor. Burada mevcut olan veri sınırı, diğer VPN'lerden aldığınızdan en az 5 kat daha fazladır, ancak cömertlik’orada bitmiyor.

Tarayıcı için Windscribe VPN

Windscribe ile bağlanabileceğiniz cihaz sayısında bir sınırlama yoktur. Tüm bunlara ek olarak, uyumlu uygulamalar şu anda mevcut olan en hızlı sunucuya otomatik olarak bağlanmanızı sağlayan Cruise Control adlı bir özellik ile birlikte gelir.

Ama eğer yapmazsan’bağlı olduğunuz sunucu gibi, diğer VPN sunucuları arasında seçim yapma seçeneğiniz vardır. Windscribe, tarama deneyiminize bütünsel bir güvenlik kapağı sağlamak için Chrome için bir uzantı ve Firefox için bir Eklenti sunar. Windscribe, torrentler için en iyi VPN'lerden biri olarak ve hatta belirli bir sınıra kadar ücretsiz olarak popülerdir.

Artıları

 1. Tarayıcı için VPN olarak en iyi performansa izin veren yüksek veri sınırı
 2. Sınırsız cihaz bağlantısı
 3. Reklam engelleyici ve güvenlik duvarı içerir
 4. P2P / Torrent'i destekler

Eksileri

 1. Açık VPN protokolü mevcut değil
 2. Yaygın arızalar

Zenmate - Tarayıcılar için Güvenilir bir VPN Sağlayıcısı

Yıllarca süren pazar tecrübesi ve muhtemelen Free VPN etki alanında en çok tanınan adıyla Zenmate, nadiren hayal kırıklığına uğratan bir tarayıcı VPN ücretsiz hizmetidir.

Tarayıcı için Zenmate VPN

Sınırsız bir veri ödeneği sunan Zenmate'i kullanmak, coğrafi kısıtlamalı içeriğin engelini kaldırmak ve otoriter güvenlik duvarlarını atlamak için dünya çapında milyonlarca insanın tercih ettiği seçim olmuştur..

Hızlar bazen ortalama olabilir, ancak size en iyi şekilde faturaya uyanı bulma ve bağlantı kurma şansı veren 4 sunucu sunar. Şifreleme standartları güçlüdür ve şu ana kadar bu sağlayıcıdan bilinen herhangi bir veri sızıntısı olmamıştır. Kesinlikle denemeye değer! (Daha ayrıntılı bilgi için Zenmate incelemesine bakın)

ZoogVPN Tarayıcı için VPN olarak yüksek gizliliği korur

Günlükleri tutmak ve daha sonra bu verileri satılabilir bir metaya dönüştürmek, Ücretsiz VPN'lerde çok yaygın bir durumdur. Ancak ZoogVPN, ücretsiz VPN hizmetinde bunun iş modeli olmadığı için güvenilir olabilir.

Tarayıcı için Zoog VPN

Bu sağlayıcı, Tarayıcı Ücretsiz VPN olarak sınırlı özelliklere sahiptir, ancak her türlü tarayıcı için ultra sınıf güvenlik sağlar. Bu hizmette hiçbir günlük tutulmuyor ve bu da çevrimiçi gizlilik gereksinimlerinize güvenmek için güvenilir bir etki alanı haline geliyor..

Ücretsiz hizmetinde şu anda 2 VPN bant genişliği sınırı, 3 VPN sunucusuna erişim, 128 bit şifreleme ve sınırlı P2P desteği sunuyor. Bu nedenle, özellikleriyle çok abartılmadan çevrimiçi varlığınızı koruyan bir VPN istiyorsanız, ZoogVPN doğru eşleşmenizi bulacağınız yerdir.

Artıları

 1. Tarayıcı için VPN olarak katı veri politikası
 2. 2 GB veri sınırı
 3. Nispeten güçlü şifreleme sağlar
 4. Hızlı sunucular

Eksileri

 1. Yavaş Müşteri kolaylığı
 2. Tek cihaz bağlantısı mevcut

Android için En İyi VPN Tarayıcı

Android akıllı telefon, kötü amaçlı yazılım saldırılarına ve veri sifonlama girişimlerine son derece duyarlıdır, çünkü işletim sistemini kullanan çok sayıda insan nedeniyle bilgisayar korsanları için cazip bir hedeftir. Akıllı telefonunuzdaki son derece hassas verileri korumak için Android'de Chrome Tarayıcınız için güvenli bir VPN'e ihtiyacınız vardır. Aşağıda, size en iyi korumayı garanti edecek ve Android tarama oturumlarınızı tamamen güvence altına alacak iki sağlam VPN hizmeti verdik:

IvacyVPN - Android için VPN Tarayıcı olarak Split Tunneling özelliği sunar

Android Tarayıcılarda, her şeye kıyasla hız ve performansa öncelik veren VPN'lere ihtiyacınız var. Ve şu’Ivacy VPN tam olarak nerede’s Özel Split Tunneling özelliği kullanışlı. Android'inizde internete bağlı onlarca uygulama olabilir ve Bölünmüş Tünel özelliği, tarayıcınız gibi yalnızca seçilen bazı uygulamaları güvenli bağlantı üzerinden yönlendirmenize izin verir.

Tarayıcı için Ivacy VPN

Ivacy VPN, dünya çapında 100'den fazla Sunucu konumu, OpenVPN, askeri düzeyde şifreleme, eşzamanlı beş giriş ve mükemmel bir Chrome uzantısı dahil olmak üzere çoklu protokol desteği sağlar.

Artık bir kez sadece 60 $ fatura ödeyerek 5 yıl boyunca sahip olabilirsiniz. Fırsatlar don’bu VPN tarafından sunulanlardan daha iyi olamaz. Android Tarayıcılar için olmalı.

Artıları

 1. Android için Tarayıcı VPN'i olarak daha yüksek hızlar sağlamak için Split Tunneling'e izin verir
 2. 100 Farklı Konumda 450+ Sunucu
 3. 5 Eşzamanlı Giriş
 4. Sıfır Bant Genişliği Azaltma
 5. Çoklu Protokol Desteği
 6. Netflix gibi Coğrafi Kısıtlı İçeriğin Engelini Kaldırır

Eksileri

 1. Ücretsiz Deneme Yok
 2. Bitcoin veya Kripto İadesi Yok

Ivacy'yi edinin

IBVPN - Android için VPN Tarayıcı Olarak Kötü Amaçlı İçeriği Engeller

Tüm büyük tarayıcılar için çoklu eklenti ve uzantılara sahip olan IB veya Görünmez Tarama VPN, Android için bir VPN tarayıcı için Best VPN tarafından en iyi seçimdir. O’s basit, kullanımı kolay istemci uygulamaları ve uzantıları, yeni başlayanlar ve acemiler için son derece popüler bir hizmet haline getirmiştir.

Tarayıcılar için IBVPN

Ama öyle değil’t Bu Sağlayıcının özellikler veya güvenlik açısından bir acemi olduğu anlamına gelir. AES-256 askeri sınıf şifreleme, OpenVPN dahil çoklu protokol desteği sunar & L2TP, 63 yerde 200 sunucu, VPN üzerinden Tor, Çift VPN ve Android kullanıcıları için bütünsel bir güvenlik ağı sağlamak için bir kill anahtarı. Tüm özelliklere sahip en iyi paket, sadece 58.06 $ 'dan faturalanan yıllık Ultimate VPN planıdır..

Artıları

 1. Android için bir VPN Tarayıcı olarak coğrafi olarak kısıtlanmış web sitelerinin maksimum engelini kaldırmak için 200 Sunucu sağlar
 2. VPN Üzerinden Tor
 3. Çift VPN Özelliği
 4. Hizmet kesintileri durumunda Kullanıcıları korumak için Otomatik Yeniden Bağlanma özelliği
 5. Eksileri:

Eksileri

 1. Bazen oldukça yavaş olabilir
 2. Torrent için uygun değil

IBVPN'i edinin

En İyi VPN Tarayıcı Cihazlarına Genel Bakış

Tarayıcılar internete erişmek için kullanılır, ancak farklı işletim sistemlerine çalışma, işlev ve yanıt verme biçimleri oldukça değişir. Farklı cihazlarda Tarayıcı için en iyi VPN'de bir özet:

PC için En İyi VPN Tarayıcı

Bilgisayarlar hala tünele internet erişimi için kullanılan en popüler cihazlardan biri olarak hükmediyor. Bu, bilgisayarların Chrome ve Firefox gibi tarayıcılara sağladığı fantastik uyumluluğa bağlı olarak, kullanıcının özelliklerden optimum memnuniyeti ve erişilebilirliği elde etmesini sağlar.

PC'ler için En İyi VPN için ayrıntılı olarak gösterdiğimiz gibi VPN'ler PC'lere kolayca kurulabilir. Neredeyse her VPN, PC ile kullanım için uyumlu uygulamalar ve tarayıcı uzantıları sunar. İşte PC için Tarayıcı için En İyi 3 VPN:

 1. ExpressVPN - Tüm PC'lerde VPN Tarayıcı Olarak Kolay Kurulum ve Kurulum.
 2. PureVPN - Bilgisayarlarda Tarayıcı VPN için son derece uygun Fiyatlandırma planları.
 3. Özel İnternet Erişimi - Bilgisayarlarda Tarayıcı VPN'i olarak en popüler servis.

İPhone için En İyi VPN Tarayıcı

İleride dünya çapında akıllı telefonların yayılmasını teşvik eden giriş, iPhone, günümüzün en ikonik markalarından biri olmaya devam ediyor. Bununla birlikte, yaygın inanışın aksine, iPhone'lar diğer cihazlarda olduğu gibi kolayca kötü amaçlı yazılım ve virüslerle enfekte olabilir.

Güvenli, güvenli ve optimize edilmiş bir tarama deneyimi sağlamak için iPhone'unuzdaki bir VPN'yi tarayıcınızla birleştirmeniz zorunludur. İşte iPhone Tarayıcılarında uyumlu Mükemmel VPN'ler için ilk 3 seçimlerimiz:

 1. NordVPN - iPhone'da VPN Tarayıcı için iOS Uyumlu uygulama mevcut.
 2. TorGuard - iPhone güvenliğini iOS için bir VPN tarayıcı olarak daha sağlam hale getirir.
 3. PureVPN - iPhone'da VPN Tarayıcı olarak yüksek hızlarda Akış Desteği.

Tor Tarayıcı için En İyi VPN

Tor Browser, bir tarayıcının bir kullanıcıya sağlayabileceği güvenliği artırmak için tanıtıldı. Kullanıcı verilerini korumak ve IP'lerini gizlemek için soğan yönlendirme konseptini kullanan Tor Tarayıcı, hassas veri koruma ihtiyaçları olan teknoloji meraklıları için çok tercih edilen bir seçimdir.

Her VPN, Tor Tarayıcı ile kullanım için ultra uyumluluk sağlayamaz. Tor Tarayıcı için En İyi VPN, yüksek performans ve sıfır gecikme sağlamak için Tor Üzerinde Soğan ve Split Tünelleme gibi özel özellikler sunar. İşte Tor Tarayıcı için en iyi 3 VPN seçimlerimiz.

 1. NordVPN - Tor Tarayıcı için VPN olarak VPN üzerinden Soğan özelliği.
 2. ExpressVPN - Tor Tarayıcı için VPN olarak inanılmaz sunucu seçenekleri.
 3. TorGuard - Tor Tarayıcı ile doğal olarak uyumlu VPN.

Chrome Tarayıcı için En İyi VPN

Chrome belki de, dünyanın en popüler tarayıcısıdır, bu da onu sabotaj ve hack girişimleri için oldukça çekici bir hedef haline getirir. Chrome tarayıcıyı dağıtan kullanıcıların çok dikkatli olması ve güvenliğinin her zaman ellerinde olduğundan emin olmaları gerekir.

Chrome Tarayıcı için En İyi VPN, hafif olan, uyumlu uzantılar sağlayan, deneyiminizi optimize eden,’t Hızları düşürmeyin ve güvenliğinizden asla ödün vermeyin. Buraya’Chrome Tarayıcı Kullanıcıları için her şeyi ve daha fazlasını verebilecek en iyi 3 VPN seçmemizin bir özeti:

 1. ExpressVPN - Chrome Tarayıcı için VPN olarak sunulan Özel Uzantılar.
 2. PrivateInternetAccess - Chrome Tarayıcı için VPN olarak daha yüksek hızlar sağlar.
 3. NordVPN - Chrome Tarayıcı VPN için ek güvenlik özelliği için çift VPN.

UC Tarayıcı için En İyi VPN

UC Tarayıcı, tarayıcı repertuarınıza mükemmel bir ektir. Hızlı, iğrenç ve kullanımı büyük ölçüde kolaydır. Bununla birlikte, kökenini Çinli Geliştiricilere kadar izleyen UC tarayıcısı bile, bir VPN ile kullanılmazsa büyük bir güvenlik sorunu olabilir..

Aşağıda, UC Tarayıcı için En İyi VPN'imizin listesini sunuyoruz:

 1. PrivateVPN - UC Tarayıcı için VPN olarak All Round güvenlik ve protokol desteği.
 2. ExpressVPN - UC Tarayıcı için Sorunsuz ve Uyumlu VPN.
 3. TorGuardVPN - UC Tarayıcısında Çevrimiçi Gizliliğinizi Korur.

Tarayıcı Alternatifleri

Chrome ve Firefox gibi yaygın olarak kullanılan daha popüler tarayıcıların yanı sıra, ekstra güvenlik arayanlar için birden fazla alternatif tarayıcı var.

Temel olarak, bu tarayıcılar platformlarında dahili sağlam güvenlik sağlar ve çevrimiçi etki alanını dolaşırken ortaya çıkan riskleri büyük ölçüde ortadan kaldırır.

Bunların arasında, verilerinizi şifreleyen ve IP'nizi gizlemenizi sağlayan Tor Tarayıcı'yı kullanmanızı öneririz. Farklı şifrelenmiş veri akışlarının verilerinizi dağıttığı Soğan yönlendirme kavramına dayanır ve snoopers'ın üzerine ellerini koymasını zorlaştırır.

Bazı tercih edilen tarayıcı alternatifleri, Comodo Dragon ve SRWare Iron gibi Chromium teknolojik modeline dayananlar olabilir. Bu temel, kullanımı kolay kalırken ekstra güvenli olmalarını sağlar.

Epic tarayıcı, VPN kullanmayan bir tarayıcı isteyenler için uygun bir seçenektir’t Etkinlik günlüklerini geleneksel Chrome tarayıcısında olduğu gibi saklayın. Ancak bu özelliğe erişmek için Özel Tarama Modunu etkinleştirmeniz gerekir ve ayrıca internet bağlantınızı bir proxy üzerinden yönlendirme seçeneği de vardır.

Tarayıcı için En İyi VPN SSS

VPN Tarayıcı nedir?

Tarayıcılar, daha güvenli ve daha kötü amaçlı kötü amaçlı yazılım saldırıları ve bilgisayar korsanlığı girişimleri çağında çevrimiçi güvenliğinizi korumak açısından güvenli olmayabilir ve hassas verilerinizi ciddi bir riske sokar. En İyi VPN, tarayıcınızı daha güvenli bir şekilde kullanmanıza izin verebilir ve internet etkinliğinizin gizli, korunan ve meraklı gözlerden güvenli olduğundan emin olabilirsiniz.

Basitçe söylemek gerekirse, VPN'li bir tarayıcı, veri risklerini en aza indirmek ve tarayıcının kendisinin sistem güvenlik açıklarını karşılamak için maksimum güvenliği genişletmek için iyi bir VPN ile kullanılan tarayıcıdır..

Tarayıcı VPN Nasıl Çalışır??

Verilerinizi şifreleyerek ve daha sonra seçtiğiniz protokole göre güvenli bir tünelden göndererek çalışır. Tarayıcının kendisine bir uzantı ekleyerek veya cihazınıza VPN uygulama istemcisini yükleyerek bir Tarayıcı VPN'si alabilirsiniz..

Chrome'da VPN'imi nasıl değiştiririm?

Tarayıcınızı Chrome'da VPN ile değiştirmek isterseniz, önce tarayıcı VPN uzantınızı kaldırmanız gerekir. Buraya’nasıl yapılır:

 1. Ayarlara git > Diğer Araçlar > Uzantıları > Kaldırmak

Şimdi, maksimum çevrimiçi anonimlik ve güvenlik için cihaz istemcisi uygulaması veya tarayıcı uzantısı olarak istediğiniz diğer En İyi VPN'leri yükleyin.

Sonuç

Son zamanlarda, verilerinizin korunmasında ne kadar önemli olduğunu gösteren olayların artması söz konusudur. ABD'deki Cambridge Analytica skandalı, dünyanın dört bir yanındaki internet sakinleri için bir uyandırma çağrısı olarak hizmet etmekti..

Tarayıcıları, PC'leri veya akıllı telefonları olsun, bilgisayar korsanları her zaman mevcut herhangi bir fırsat penceresinden sisteminize girmeye çalışıyor. Ve yapabilirsek’t Bu platformların doğal güvenlik özelliklerini her zaman kontrol etmek için bir VPN kullanarak ve kötü niyetli bağlantıları tanıma ve bunlardan uzak durma gibi güvenli tarama uygulamalarını izleyerek kendimizi koruyabilir.

BestVPN.com'da her zaman herkes için güvenli bir internet oluşturmaya çalışıyoruz. Sadece internet güvenliği ile ilgilenmiyoruz, aynı zamanda kullanıcıyı koruma vizyonumuz var’s kişisel verileri. Bizimle paylaşmak için herhangi bir öneri, iyileştirme önerisi veya hatta değerli eleştiri varsa, aşağıdaki yorumlarda çekinmeyin..

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me