Vadovas, kaip žiūrėti „Outlander“ 3 sezono tiesiogines transliacijas internetu

Remiantis novatoriška Diana Gabaldon romanų serija, „Outlander“ yra britų ir amerikiečių televizijos laida, kuriama „Left Bank Pictures“ ir „Sony Pictures Television“. Sukūrė Ronaldas D. Moore’as, spektaklio premjera įvyko 2014 m. Rugpjūčio 9 d. Tai epinė romantika, pristatanti keletą keisčiausių posūkių. Be neįtikėtinų sekso scenų ir aukštos kokybės trikotažo, „Outlander“ gali pasigirti unikaliu požiūriu į kinematografiją, patraukdama žiūrovų dėmesį. Ar norite žiūrėti „Outlander“? Jei taip, tada apsvarstykite žemiau pateiktą vadovą!

Vadovas, kaip žiūrėti „Outlander“ 3 sezoną

Kaip žiūrėti Outlander naudojant VPN

Jei svarstote, kaip žiūrėti „Outlander 3 sezoną“, turėtumėte įstoti į „Starz“ tinklą. Po 7 dienų nemokamo bandymo jums tereikia sumokėti 8,99 USD per mėnesį, kad galėtumėte prisijungti prie didžiulės TV laidų / filmų kolekcijos. Tarp jų neįtraukite nė vieno, išskyrus „Outlander“ ir visus jo sezonus. Tai maža kaina, kurią reikia sumokėti už tokią nuostabią TV laidą.

Kaip žiūrėti „Outlander“ naudojant „VPN“ „Starz“ programoje

Tačiau atminkite, kad „Starz“ yra geografiškai ribotas ir leidžia tik JAV vartotojams pasiekti jų turinį. Tai reiškia, kad jei norite užsisakyti paslaugą ir žiūrėti „Outlander 3“ sezoną, turėsite naudotis VPN paslauga. Maskuodami savo IP adresą ir užšifruodami ryšį, galite lengvai apeiti geografinius apribojimus. Norėdami palengvinti sprendimų priėmimo procesą, žemiau pateikiame geriausių prieinamų VPN sąrašą.

Paslaugų teikėjai Kaina (USD) Ypatybės Įvertinimas Nuolaida Apsilankymo paslaugų teikėjas

 1. „Surfshark“

  „Surfshark“

  11,95 USD1,99Per mėnesį

  • 800+ serverių 50 ir daugiau šalių
  • AES-256-GCM šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • Neribotas vienalaikis ryšys
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 83% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2.91Per mėnesį

  • 2 000 serverių daugiau nei 140 šalių
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 5 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 73% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 3. „ExpressVPN“

  „ExpressVPN“

  12,95 USD8.32Per mėnesį

  • 3000 ir daugiau serverių 94 šalyse
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 3 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 35% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 4. Nevalia

  Nevalia

  9,95 USD2,25Per mėnesį

  • Daugiau nei 1000 serverių 100 vietų
  • 256 bitų standartinis karinio lygio šifravimas
  • Tiesioginių pokalbių palaikymas yra puikus
  • Nulio žurnalų teikėjas
  • Galimi 5 prisijungimai
  • „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“ programos ir „Chrome“ plėtinys

  Patikimas 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 5. „CyberGhost“

  „CyberGhost“

  12,99 USD2.75Per mėnesį

  • 3700 serverių 60 šalių
  • 256 bitų AES šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Griežta politika be žurnalo
  • 7 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Reliabile 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

Kaip žiūrėti „Outlander“ be „Starz“

Jei nenorite išleisti pinigų, kaip žiūrėti „Outlander“ 3 sezoną, turime sprendimą ir tam. Apsvarstykite galimybę įdiegti nemokamą ir atvirojo kodo daugialypės terpės leistuvų programinę įrangą „Kodi“. Sukurtas XBMC fondo, ši programa naudoja trečiųjų šalių priedus, kad NEMOKAMAI teiktų neribotą ir geografiškai ribotą turinį. Tiesiog įdiekite „Pakto“ plėtinį, spustelėkite TV laidas, ieškokite “„Outlander“”, ir gausite prieigą prie visų trijų nuostabių TV serialų sezonų.

Kaip žiūrėti „Outlander“ be „Starz“

Kitas sprendimas žiūrėti visus žiūrimos TV laidos sezonus “„Outlander“” yra įdiegti „torrent“ transliacijos paslaugą „Popcorn Time“. Programa gali pasigirti elegantišku dizainu, kuriame vaizduojami filmai / TV laidos miniatiūrų tinklelių pavidalu, kartu pateikiant informaciją apie kiekvieną seriją / seriją / failą su priekabomis, santraukas ir įvertinimus žvaigždutėmis. Tiesiog ieškokite “„Outlander“” TV laidų kategorijoje ir pradėkite transliaciją. Tačiau būtinai naudokite „Popcorn Time“ VPN, kad jūsų tapatybė būtų saugi! (patikrinkite čia: https://www.popcorntimevpn.org/

Kaip žiūrėti „Outlander“ popkorno metu

Kaip žiūrėti „Outlander“ tiesioginiame tiesioginiame internetiniame sraute

Jei nenorite diegti programų, norėdami žiūrėti „Outlander“ 3 sezoną, jums gali tekti svarstyti internetinio srautinio transliavimo galimybes. Laimei, mes taip pat įtraukėme jus į šią sritį. Yra daugybė internetinių srautinių transliacijų svetainių, kurios leidžia jums žiūrėti populiariausią TV laidą, užtikrinant maksimalų patogumą. Peržiūrėkite šias nuorodas: cmovieshd.com, gostream.is, watchmoviesfree.tv ir 5movies.to. Kiekvieną sezoną / epizodą rasite pagal kategorijas.

Kaip žiūrėti „Outlander“ tiesioginiame tiesioginiame internetiniame sraute

Kaip žiūrėti „Outlander“ apie „Putlocker“

Jei minėtos internetinės transliacijos parinktys neveikia, kaip žiūrėti „Outlander 3 sezoną“, visada galite apsvarstyti galimybę naudoti „Putlocker“. Svetainėje yra didžiulė filmų / TV laidų duomenų bazė su geriausiomis transliacijos nuorodomis, kad galėtumėte žiūrėti mėgstamiausius HD kokybės. Tiesiog apsilankykite svetainėje ir ieškokite „Outlander“. Rezultatai pateiks jus į bet kurį sezoną, kurį planuojate žiūrėti. Geriausia dalis: kaip ir aukščiau išvardytos parinktys, jums nereikia mokėti nė cento. Perskaitykite mūsų išsamų vadovą, kaip žiūrėti dulkių siurblį.

Kaip žiūrėti „Outlander“ apie „Putlocker“

Kaip žiūrėti „Outlander“ per „Hulu“

Jei svarstote, kaip žiūrėti „Outlander 3 sezoną“ per „Hulu“, būtinai turite žinoti apie prenumeratos poreikį. Turėsite užsiregistruoti ir susimokėti už sąskaitą „Hulu“, kad galėtumėte naudotis savo išskirtinių filmų ir TV laidų inventoriumi, apimančiu visus „Outlander“ sezonus. Jei jau turite prenumeratą, tiesiog spustelėkite šią nuorodą ir pradėkite nuo TV laidos! Vartotojams, esantiems ne JAV, galite apsvarstyti galimybę naudoti VPN, kad būtų išvengta „Hulu“ geografinių apribojimų.

Kaip žiūrėti „Outlander“ per „Hulu“

Kaip žiūrėti „Outlander“ „Amazon Prime“

Kadangi tiek daug TV tiekėjų ir internetinių paslaugų pristato mokamą transliacijos svetainę, skirtą žiūrėti TV laidas / filmus, „Amazon“ nusprendė sukurti savo unikalų produktą – „Prime Video“. Jūs turite mokėti už prenumeratą, tačiau „Amazon“ pasiūlė 7 dienų nemokamą bandomąją versiją. Tai leidžia jums ištirti svetainę ir jos turinį iš viso pasaulio. Jūs netgi galite žiūrėti „Outlander“. Tiesiog spustelėkite TV laidų kategoriją arba naršymo juostoje ieškokite TV serialų.

Kaip žiūrėti „Outlander“ „Amazon Prime“

Kaip žiūrėti „Outlander“ „Netflix“

Panašiai kaip „Starz“, „Hulu“ ir „Amazon Prime“, jei norite žiūrėti „Outlander“ 3 sezoną „Netflix“, būtinai turite užsiprenumeruoti. Kaip aukščiausios klasės vartotojas, jūs galite gauti prieigą prie viso „Netflix“ turinio, kuriame yra ir populiariausias TV serialas “„Outlander“”. Jei esate ne JAV, galite apsvarstyti galimybę naudoti VPN, kad būtų galima apeiti geografinius apribojimus ir žiūrėti TV laidą be rūpesčių.!

Kaip žiūrėti „Outlander“ „Netflix“

Mėgaukitės žiūrėdami TV laidą!

Tikimės, kad šis vadovas padės išspręsti dilemą, kaip žiūrėti „Outlander 3 sezoną“. Jei sekėte ankstesnius 2 sezonus, turite idėją dėl premjerinio epizodo intensyvumo. Kaip nėščioji Claire vėl prisitaikys prie gyvenimo 1940-aisiais ir kas nutiks Jamie? Ar abu meilužiai atsiskirs amžinai, ar vėl susijungs? Pasidalykite savo nuomonėmis komentaruose žemiau!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me