Stebėkite sostų žaidimą tiesiogiai internetu.

“Kai žaidi sostų žaidimą, tu laimi arba mirsi.”

Įkvėpė apdovanojimus pelnęs autorius George'as R. R. Martin’Geriausiai parduodamos knygų serijos “Daina apie ledą ir ugnį”, visame pasaulyje garsus “Sostų žaidimas” yra viduramžių fantazijos epas. Tai viena iš piratinių TV laidų, egzistuojančių daugiau nei 25 milijonų gerbėjų bendruomenėje.

Vien 2016 m. „GoT“ laimėjo 12 „Primetime Emmy“ apdovanojimų, padarydamas tai visų laikų sėkmingiausiu TV serialu. Tik po keturių mėnesių, kai prasideda 8-asis sezonas, žmonės visame pasaulyje vėl kartoja visus 67 epizodus, kad užmigdytų savo atmintį. Todėl daug kas klausia: Kaip žiūrėti „GoT Online“?

Taigi, aš nusprendžiau sukurti vadovą, kuriame siūlomos geriausios ir nemokamos galimybės. Galite juos ištirti žemiau, norėdami pasinerti į mirtiną žaidimą, skirtą valdyti septynias Vesteros karalystes, įskaitant demonstraciją tarp atnaujintų šalių ir riterių, karalių ir karalienių, melagių ir sąžiningų žmonių.!

Atsisakymas: Autorių teisių turinio atsisiuntimas, srautinis perdavimas ar atblokavimas yra neteisėtas.
Jokiu būdu nereklamuojame ir neskatiname jokios neteisėtos veiklos. Vartotojai yra atsakingi už savo veiksmus.

Contents

Kaip žiūrėti „GoT“ skirtinguose regionuose

Kaip žiūrėti sosto žaidimą JK

Tiems iš jūsų, gyvenantiems Jungtinėje Karalystėje, dėl geografinių apribojimų daugelis kanalų, transliuojančių GOT, jums gali būti neprieinami. Bet don’t jaudinatės! Vis tiek galite žiūrėti GOT JK, nesvarbu, kur esate, tiesiog įsigiję VPN.

VPT sugadins jūsų IP jūsų pasirinktoje vietoje, leisdamas jums nepaprastai lengvai pasiekti kanalus, transliuojamus GOT iš viso pasaulio..

Tinkamas pavyzdys būtų toks kaip jūs’sėdėdami ant savo sofos Venecijoje ir tiesiog įjungę VPN ir prijungę jį prie JAV serverio, galite pasiekti HBO ir žiūrėti naujausią „Game of Thrones“ epizodą, kaip kad!

Kaip žiūrėti „Game of Thrones“ 8 sezoną internetu Vokietijoje

Nors šiuo metu skleidžiamos nelegalios galimybės žiūrėti GOT, pavyzdžiui, „Torrenting“ ir abejotinos srautinės transliacijos nuorodos, kairėje, dešinėje ir centre mes įspėjame jus būti atokiau nuo tų, kurie dėl autorių teisių pažeidimų gali jus nukreipti į rimtas bėdas su valdžios institucijomis..

Vis dar yra daugybė alternatyvų, kaip legaliai žiūrėti „Game of Thrones“ internete.

Šios parinktys apima populiarias laikmenas, įskaitant „Sky“, pagal kurias ateina dar trys srautiniai kanalai, „HBO DABAR“, „Hotstar“ ir „DABAR TV“. Tačiau šie kanalai yra geografiškai riboti ir norint juos pasiekti iš Vokietijos, jums reikės VPN.

Atblokuokite kanalus Vokietijoje

Kaip žiūrėti sostų žaidimą Italijoje

Turite suprasti, kad laida yra geografiškai ribota ir oficialiai transliuojama labai ribotais kanalais ir regionuose. Todėl apsirikite geriausiu VPN, kuris leidžia palyginti lengvai apeiti GOT transliacijos Italijoje galiojančius geografinius apribojimus..

Kaip žiūrėti sostų žaidimą Kanadoje

Paskutiniame sezone yra šeši epizodai, taigi, jei jūs’vėl Kanadoje ir norėtumėte sužinoti, kaip „Game of Thrones“ tiesiogiai žiūrėti internetu naudojant geriausią Kanados VPN, don’nesijaudink! Mes turime jums geriausius variantus!

Kaip stebėti „Sostų žaidimą“ „Netflix“

Sveiki, „Netflix“ narkomanai, aš žinau, kad jūs, vaikinai, esate priklausomi nuo „Netflix“, kad galbūt niekada nenorėsite išbandyti jokios kitos platformos savo srautinio perdavimo poreikiams patenkinti, tačiau čia’Kyla klausimas, ar galite žiūrėti „Game of Thrones“ „Netflix“?

Labai populiarus televizijos serialas NĖRA pasiekiamas „Netflix“. Bet nesijaudink! Žemiau esančiame kanalo skyriuje aš pateikiau keletą tinkamų alternatyvų, kad galėčiau apgauti jūsų mylimąjį „Netflix“ ir žiūrėti „Game of Thrones“..

Sosto žaidimas 8 sezonas „Teaser“ / „Promo“

Draugai, mes dabar žaidžiame žaidimą. Po ilgų dvejų metų laukimo HBO pagaliau paskelbė 8-ojo ir paskutiniojo sezono premjerą “Sostų žaidimas”. Jį sudarys iš viso šeši epizodai, tai yra vienas epizodas nuo praėjusio sezono ir įprastas dešimt iš visų ankstesnių sezonų.

Taigi, kada vyks „GoT“ premjera? Balandžio 14 dieną! Taip! Tai diena, kai HBO vartotojai gali visą laidą žiūrėti „Game of Thrones“ per kabelinę televiziją ar „VoD“ tinklą. Australijos vartotojai gali pasikliauti „Foxtel“ transliuodami visą sezoną, o esantys kitose šalyse gali patikrinti transliavimo šaltinius šiame vadove.

Kaip žiūrėti „Sostų žaidimus“ tiesiogiai internetu

Laidų pjaustytuvams nėra geresnės vietos srautinių žaidimų HD formatui transliuoti nei HBO’parašo internetinė transliacijos paslauga “HBO Dabar” suteikia gerbėjams prieigą prie visų 7 sezonų ir 67 epizodų. Galite užsiprenumeruoti „HBO Now“ per transliuotoją’s „Android“„iOS“„Apple TV“ ir „Android TV“ programos.

„HBO go“ žaidimas sostais gyvena internetu

Jei jau turite HBO prenumeratą, jums nereikės mokėti už jų GO paslaugą, nes esamiems kabelio vartotojams ji yra nemokama. Kaip kitą variantą galite užsiregistruoti HBO’s DABAR paslauga, kuri kainuoja fiksuotą 15 USD per mėnesį tarifą. Tai yra atskiras paketas, kuriam nereikia kabelio prenumeratos!

Žiūrovams, esantiems už JAV ribų & Kanada, „HBO“ dabar bus ribojama. Paprastai jums lieka du pasirinkimai: naudokite alternatyvią „VoD“ paslaugą arba VPN, kad „HBO“ atblokuotumėte DABAR. Mes pridėjome a geriausių VPN paslaugų sąrašas ir HBO alternatyvos. Išsirink!

Atblokuokite HBO30 dienų pinigų grąžinimo garantija

„HBOnow“ sosto žaidimas

„Premium“ tiesioginių internetinių transliacijų variantai žaidžiant sostus - 1–8 sezonas

Be „HBO GO“ ir „DABAR“, yra daugybė kitų „premium“ variantų, skirtų žiūrėti „Sostų žaidimus“. Kai kurie VoD bendradarbiauja su HBO, kiti kuria “kanalą” galima rasti internete. Tai leidžia vartotojams žiūrėti viską, pradedant ankstesniais sezonais ir baigiant naujausiais epizodais. Peržiūrėkite šias papildomas „GoT“ transliacijos galimybes!

„DirecTV“ dabar

Jei esate aistringas laido pjaustytuvas ir norite sužinoti, kaip žiūrėti „Sostų žaidimus“, gavę galimybę jį transliuoti pagal visavertį internetinės televizijos planą, tada „DirecTV Now“ yra puikus pasirinkimas jums. Tai „VoD“ paslauga, priklausanti AT&T. Tai leidžia JAV vartotojams prieiti prie visų mėgstamų kabelinių kanalų tiesiogiai internetu, be ilgalaikio įsipareigojimo. Todėl visada galite pasikliauti „DirecTV“ dabar reguliarūs srautai naujausiems „GoT 8“ sezono epizodams po jo išleidimo.

tiesioginis sosto tv žaidimas

Ši paslauga suteikia jums galimybę išgirsti visus 67 sezono 7 epizodus. Geriausia dalis: ši paslauga suteikia jums 7 dienų nemokamą bandomąją versiją. Tai reiškia, kad galite apsvaigti visais GoT sezonais, nemokėdamas nė cento. Jei nuspręsite tęsti teismo procesą, turėsite sumokėti 40 USD / mėn.

tiesiogiai dabar žaidžia sostus

„HotStar“

Indijos „GoT“ gerbėjams, norintiems žinoti ką’Geriausias pasirinkimas norint gauti pigų būdą prisijungti prie „Game of Thrones“ tiesioginės transliacijos, „HotStar“ ir HBO sudarė oficialią partnerystę. Tai suteikia Indijos „VoD“ tarnybai galimybę pasiūlyti visus liūdnai pagarsėjusius sezonus Sostų žaidimas.

karštų žvaigždžių sosto žaidimas

„HotStar Premium“ yra siūlomas už labai prieinamą INR 199 (3.09 USD) per mėnesį, suteikiant prieigą prie visų HBO TV serialų, kuriuos galima rasti svetainėje. Prieš tai galėjote užsiprenumeruoti „HotStar Premium“ tik naudodamiesi indiška kreditine / debeto kortele & „Pay TM“, tačiau jie pradėjo a JAV versija taip pat (9,99 USD / mėn.).

Bet tada tai vėlgi yra brangus skambutis, geriau naudoti a Tai toks pat pigus VPN kaip 1,99 USD kartu su „HotStar“ per Indijos IP (3,09 USD) kainuos 5,08 USD taigi 50 proc. mažesnė kaina.

Pašalinti „Hotstar“30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Sostų žaidimas

Hulu

Nors dauguma žmonių norėtų’tikėjomės, kad „Netflix“ bus vienintelis „Thrones“ žaidimas’Tai didelis skambutis, bet čia Hulu sumušė rankas. Panašus į „DirecTV Now“, Hulu yra turinio kaupiklis, suteikiantis vartotojui galimybę žiūrėti mėgstamus filmus / TV laidas ir tiesioginius įvykius iš daugybės garsių kanalų. Tai, be abejo, apima HBO, tai reiškia, kad galite naudoti „VoD“ paslaugą transliuoti visais „GoT“ sezonais.

hulu žaidimas sostais

„Hulu“ yra tiesioginės transliacijos platforma tinklo televizijai internetu. Geriausia dalis: jūs turite 7 dienų nemokamą bandomąją versiją paslaugos išbandymui. Tai reiškia, kad galite eiti į „GoT“ maratoną nemokėdami nė cento. Jei norite tęsti savo prenumeratą, turėsite sumokėti 14,99 USD / mėn.

sosto žaidimas hulu

DabarTV

„NowTV“ yra dar viena „VoD“ paslauga, siūlanti à la carte programavimą, panašią į „DirecTV Now“ ir „Hulu“. Iš esmės tai suteikia laidų pjaustytuvams prieigą prie visų kanalų, kuriuos galėtumėte pasiekti naudodamiesi kabeline televizija, jų faktiškai neprenumeruodami. Net turite HBO, skirtą transliuoti „GoT“.

dabar sosto tv žaidimas

Iki 2018 m. Rugpjūčio 31 d. „NOW“ televizija pasiūlė žiūrėti visus septynis sezonus ir 67 „Sostų žaidimų“ epizodus. Tačiau, kaip neseniai, jie pašalino ankstesnius sezonus. Galėsite patekti tik į praėjusį „GoT 7“ sezoną. Gaukite 14 dienų nemokamą bandomąją versiją iš čia.

Dabar sosto sezonų žaidimas

„CraveTV“

Jei esate Kanadoje, nėra geresnio varianto transliuoti „GoT“ nei „CraveTV“! „VoD“ paslauga, priklausanti „Bell Media“, pagaliau nusprendė prie savo autonominės transliacijos paslaugos pridėti „Game of Thrones“. Tai reiškia, kad platformoje galite žiūrėti visus 7 sezonus.

trokšta sosto žaidimų TV

Geriausia dalis: jums nereikia mokėti brangaus prenumeratos. „CraveTV“ planas vargu ar kainuoja 7,99 USD per mėnesį, o tai yra pakankamai gerai, kad būtų galima transliuoti populiariausias HBO serijas. Vartotojai, esantys už Kanados ribų, žinoma, gali naudotis VPN paslauga norėdami prisijungti prie „CraveTV“!

Atblokuokite „CraveTV“30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Žiūrėkite „Sostų žaidimą“ ant „Firestick“

Jei turite „Firestick“ įrenginį, tada naudodamiesi „HBO Now“ galite žiūrėti „Game of Thrones“ tiesiogiai per savo didįjį ekraną per televizorių.’oficiali programa. „Amazon“ siūlo daugybę prietaisų, o „Firestick“ siūlo puikų sprendimą vartotojams, galvojantiems apie laido pjovimą.

Bet jei naudojant įrenginį iškyla kokių problemų, patikrinkite mūsų sprendimus, pateiktus mūsų išsamiame vadove žiūrėti „Sostų žaidimą“ ant „Firestick“.

Žiūrėti „Sostų žaidimą“ be HBO

Dabar yra žmonių, kurie to norės žiūrėti „Throes Game“ be HBO. Viena iš to priežasčių yra tai, kad HBO yra prieinamas tik JAV, o tai kelia didelį vargo kitur gyvenantiems „GoT“ gerbėjams.

Geros žinios yra tai, kad aukščiau išvardyti kanalai siūlo puikią alternatyvą HBO ir apima tokius kaip „Foxtel“, „Hulu“ ir „Now TV“. Taip pat yra ir nemokamų variantų, tačiau atsiminkite juos naudodamiesi, nes jie gali patekti į bėdą.

Nemokamos sosto žaidimų tiesioginio transliavimo internete metu galimybės - 1-8 sezonas

Suprantu, kad ne kiekvienas laido pjaustytuvas norėtų mokėti abonentinį mokestį už „Sostų žaidimų“ žiūrėjimą. Tiesą sakant, televizijos laida garsėja kaip viena piratiškiausių visų laikų serijų! Ir kadangi labai trūksta pigiausių būdų žiūrėti „Sostų žaidimus“, HBO turėjo susidurti su daugybe problemų sustabdydamas laidos platinimą iš neleistinų šaltinių. Jei norite nemokamai žiūrėti „GoT“,’jus įtraukėte. Žiūrėkite žemiau pateiktą sąrašą!

„Ling Online“

„Ling Online“ dažniausiai garsėja kaip internetinė kuratorių tarnyba, padedanti studentams šlifuoti savo anglų kalbos kalbėjimo ir rašymo įgūdžius. Tačiau tuo pat metu tai puiki platforma ieškant naujausių TV laidų ir filmų. Geriausia dalis: nereikia registruotis!

Stebėti „GoT“ internete yra taip paprasta, kaip paspaudus ant to saitas, pasirenkant žiūrimą epizodą ir spustelėjus pavadinimą. Pasirodys iššokantis langas, suteikiantis galimybę pereiti per visą ekraną. Paprastais žodžiais tariant, „Ling Online“ siūlo patogiausią būdą žiūrėti visus „GoT“ sezonus!

ling internetinis sostų žaidimas

Putlockeris

Jei esate sujaudintas stebėdami, kaip negyvųjų armija žygiuoja į pietus ir sukelia daugiau sumaišties, tuomet geras pasirinkimas yra pasiekti „Putlocker“. Tinklavietė yra didžiausia vieta laido pjaustytuvams ir nemokamiems vartotojams, norintiems žiūrėti mėgstamas TV laidas ir filmus patogiausiu įmanomu būdu..

Jei norite žiūrėti visus sezonus “Sostų žaidimas”, tiesiog apsilankykite nuorodoje čia. Epizodai reguliariai įkeliami kitą dieną po pirminio jų išleidimo. Tai reiškia, kad jei epizodas eina sekmadienį, jau kitą dieną „Putlocker“ galite nemokamai transliuoti GOT..

Sostų žaidimas

CMoviesHD

Kaip ir Putlocker, „CMoviesHD“ yra dar vienas patikimas NEMOKAMAS srautinio perdavimo šaltinis. Dėl autorių teisių pažeidimų medžiotojų spaudimo svetainė dažnai patiria prastovų ir keičiasi į skirtingas sritis. Vis dėlto paprasta paieška „Google“ suteiks jums prieigą prie veikiančio varianto.

Šiuo metu „CMoviesHD“ yra .bz domene. Galite pasikliauti bet kokio tipo aukščiausios kokybės turiniu iš tokių svetainių kaip „BBC iPlayer“, „Amazon Prime“, „Hulu“, „Netflix“ ir kt. Tai apima visų žanrų TV laidas / filmus. Tarp jų yra visų sezonų hitų fantastinis trileris dramos serijos, Sostų žaidimas!

filmas apie sostą

„123MoviesHub“

„123MoviesHub“ gali atrodyti kaip svetainė, skirta nemokamiems srautams teikti tik filmams. Tačiau iš tikrųjų jame yra gana platus populiarių TV laidų sąrašas. Ši paslauga garsėja kaip geriausia vieta, kur žiūrėti visus mėgstamus filmus / TV laidas, be vargo..

aš laimėjau’Tačiau nemeluokite, kad jums tektų susidurti su daugybe erzinančių iššokančių langų ir reklamų, kurios tampa gana nepatogumu. Jei jums reikia prieigos prie visų 7 sezonai ir 67 epizodai „Game of Thrones“, tačiau nemokėdami prenumeratos - „123MoviesHub“ visada yra gera vieta!

123movies HD sosto žaidimas

Kaip stebėti „Sostų žaidimus“ tiesiogiai internetu „Kodi“ svetainėje

Pramogos-geikai, ieškantys programinės įrangos, leidžiančios pasiekti piratines TV laidas / filmus, tikrai turėtų patikrinti „Kodi“! Tai daugialypės platformos, atvirojo kodo pramogų centras, kurį galite naudoti net „Apple“ ir „Android“ televizoriuose. Pagalvokite apie tai kaip apie atskirą OS, kuri remiasi priedais.

sosto žaidimas kodi

Yra papildomų priedų, taip pat galite rasti daugybę trečiųjų šalių. Daugelis jų suteikia vartotojams prieigą prie blokuoto turinio visame pasaulyje. Norėdami transliuoti „Game of Thrones“, galite pasikliauti „Exodus Redux“ priedu, kurį galite rasti „Lazy Kodi Repo“. Norėdami įdiegti, atlikite toliau nurodytus veiksmus!

 1. parsisiųsti ir įdiekite „Kodi“ programą į bet kurią jūsų pasirinktą platformą
 2. Paleisti Kodi ir paspauskite ant “Pavara” piktograma ir pasirinkti “Sistemos nustatymai”
 3. Spustelėkite apie “Priedai” ir pamaina perjungti “Įjunkite nežinomus šaltinius”
 4. Iššokančiame pranešime gausite pranešimą, kuriame bus prašoma patvirtinimo. Pataikė “Taip”
 5. Grįžti į ankstesnį “Nustatymai” meniu ir paspauskite apie “Failų tvarkyklė”
 6. Bakstelėkite apie “Pridėti šaltinį”, Dukart spustelėkite apie “Nė vienas”, ir įeiti http://lazykodi.com/
 7. Įveskite vardas tokiam žiniasklaidos šaltiniui kaip Lazy Kodi Repo ir paspauskite apie “Gerai”
 8. Grįžti į pagrindinį meniu, paspauskite apie “Priedai”, ir “Pakuotė” mygtuką
 9. Pasirinkite “Įdiekite iš ZIP failo”, atviras “Tingus Kodi repo”, ir “Saugyklos”
 10. Slinkti žemyn ir pasirinkti “EXODUSREDUX” iš saugyklų sąrašų
 11. Spustelėkite apie “re repozitorijaexodusredux-0.0.7” ir laukti kad repo galėtų įdiegti
 12. Grįžti į ankstesnį meniu ir pasirinkti “Įdiekite iš saugyklos”
 13. Pasirinkite “„Exodus Redux Repo“” ir spustelėkite “Vaizdo įrašų priedai””
 14. Spustelėkite ant “Exodus Redux” priedas ir pataikė  “Diegti” mygtuką
 15. Paleisti priedas, eikite į “TV laidos”, Paieška dėl “Sostų žaidimas”
 16. Atviras pirmasis rezultatas ir mėgaukitės žiūrėdami visus 7 sezonus ir 67 epizodus!

„Lazy Kodi“ yra neoficiali „Kodi“ saugykla, kurioje kaupiamas turinys iš oficialių kanalų, dėl ko kyla piratavimo ir autorių teisių problemos. Taigi, norint naudoti saugų srautinį perdavimą, geriau naudoti VPN.

Srautas anonimiškai30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Kaip stebėti „Sostų žaidimus“ tiesiogiai internete „Popcorn“ metu

Kai visa kita nepavyksta, visada galite priklausyti nuo „Popcorn“ laiko. Programa yra „BitTorrent“ technologijos sintezė su pažangiomis srautinio perdavimo galimybėmis. PT griebia savo turinį iš P2P šaltinių, tuo pačiu suteikdami vartotojams galimybę leisti juos tiesiogiai iš programinės įrangos.

Nepamirškite įjungti popkorno laikas vpn už aukščiausią anonimiškumą.

Jis gali pasigirti panašia į „Netflix“ perspektyvą su savo tvarkingai sukurta sąsaja, kurioje pateikiamos įvairių kategorijų filmai / TV laidos patraukliomis miniatiūromis. Tiesiog atsisiųskite ir įdiekite „Popcorn Time“ ir ieškokite “Sostų žaidimas” naršymo juostoje spustelėję “TV laidos” transliuoti „GoT“! Tačiau atkreipkite dėmesį, kad jei norite žiūrėti GOT tiesiogiai, tada Popcorn laikas nėra tinkama vieta, nes jis gaus tik tam tikrą seriją, kai bus visiškai transliuotas per oficialius šaltinius..

popkorno sosto žaidimas

Pigiausias būdas žiūrėti „Sostų žaidimą“:

Be kanalų mes’Šiame vadove iki šiol išvardytų būdų nėra jokio kito teisėto būdo, kaip žiūrėti GOT už mažesnę kainą ar net nemokamai. Žinoma, yra tokių „Torrenting“ pagrindu sukurtų srautinių transliacijų svetainių, kaip „Putlocker“ ir „YifyTV“, tačiau jomis niekur pasaulyje negalima naudotis. Taigi bandymas žiūrėti GOT per juos gali jus užklupti rimtose problemose, jei autorių teisių troliai aptinka jūsų IP ir atsiųs jums teisinį pranešimą apie bylinėjimąsi..

Yra protingas būdas, kuriuo galite nemokamai žiūrėti visą sezoną, tačiau tam reikia protingo sprendimo būdo. Tai’Tai visiškai teisėta, tačiau, jei norite pasirinkti šią parinktį, turėsite būti iniciatyvūs.

Čia’Kaip tai padaryti:

 • Gaukite VPN ir prisijunkite prie Indijos serverio
 • Įsitikinkite, kad kartu su panašiu kiekiu el. Pašto adresų turite ne mažiau kaip 2 skirtingų rūšių kredito / debeto korteles.
 • Dabar eikite į „Hotstar“ ir prisiregistruokite gauti sąskaitą naudodami savo pirmąją kredito kortelę ir el. Pašto adresą.
 • „Hotstar“ siūlo 1 mėnesio nemokamą bandomąją versiją, taigi jūs turėsite 30 dienų laikotarpį, per kurį galėsite žiūrėti GOT, prieš tai iš jūsų sąskaitos bus išskaičiuota prenumeratos suma.
 • 30 dienų reiškia, kad iš viso galite žiūrėti 4 epizodus, kol baigsis bandomasis laikotarpis
 • Dabar jau praėjo 3 epizodai, likome tik dar 3, o tai reiškia, kad turėsite pakankamai laiko baigti GOT 8 sezoną tiesiog per nemokamą „Hotstar“ bandomąją versiją
 • Taigi, pasibaigus sezonui, don’nepamirškite atšaukti savo prenumeratos ar dar jūs’Bus apmokestinta abonemento suma

Ką’s „Gonna Happen“ šį 8 sezoną „GoT“ - „Prognozės, spoileriai ir gerbėjų teorijos“!

Jonas Sniegas laimėjo’Šiuo metu negali būti mirties!

Žiūrint „GoT“ buvo važiavimas kalneliais! O jei ten’Viskas, ką visi gerbėjai žino, yra tai, kad niekada negali tikėtis, jog bet kuris veikėjas ilgai išliks gyvas.

Tiesiog to nėra’t taip dirbti. Antrą kartą pradėjus vystyti tam tikro personažo panašumą, jums pateikiamas šokiruotojas, privedantis prie jų mirties.

Nors atrodo, kad Jonas ir Daenerys yra pasiruošę važiuoti į saulėlydį. Ar galime tuo iš tikrųjų patikėti? Aš ne’negalvok taip. Ypač atsižvelgiant į tai, kad Jon Snow jau kartą išvengė mirties.

Tas siužeto vingis net nustebino Melisandrą. Kodėl Joną prisikėlė Šviesos Viešpats? Tikrai nesusitarsiu, laimingai kada nors!

Taigi manau, kad Jonas gali būti paskutinė priemonė įveikti Baltuosius vaikštynus (ar ne). Jis gali būti užmuštas siautėjant arba jam teks sumokėti gyvybės skolą Daugiaveidžiam Dievui.

artėja žiema, sostų žaidimas

„Daenerys“ ir toliau gyvens (tikiuosi, kad: /)

Gerai, kad ten’Nereikia to neigti. Aš myliu Emiliją Clarke. Jos šypsena ir tai, kaip ji juokiasi, yra tiesiog tokia pritrenkianti, nors mes to nenorime’nematyti to daug per televizijos laidą lol

Ji’Aš esu gryna deivė realiame gyvenime ir „Sostų žaidime“, todėl tiesiog neįsivaizduoju, kaip miršta jos veikėja Daenerys. Aš būčiau palaužtas, jei jie tai padarytų.

Jau neminint to, ji’Tai vienintelis protingas pasirinkimas kaip pagrindinis veikėjas. „Daenerys“ yra gyvybiškai svarbus siužetui. Ji atsakinga už „The Wall“ tirpimą ir drakonų grąžinimą.

Visiškai įmanoma, kad jos personažas liks gyvas, tačiau neabejotinai TV laidos rašytojai laimėjo’nesuteikite jai žavios pabaigos, taigi, Jono Sniego mirtis. Yra prasminga, tiesa?

(Pirštai sukryžiuoti. Prašau’t ją nužudyti)

žaidžiamas sostas

Samas yra pažadėtasis princas, kuris įvykdys pranašystes

Be George'o R. R. Martino’s “Daina apie ledą ir ugnį”, ten buvo legendinė figūra, žinoma kaip “Azoras Ahai”, kuris kovojo su [tamsa] raudonu kardu.

Žmogus, kuris “atsirado duoti drąsos žmonių lenktynėms ir išvesti dorybes į kovą su savo degančiu kardu „Lightbringer“”. Spėliojama, kad Samas gali būti slaptas Targaryenas.

Remiantis pranašyste, Azoras Ahai gims iš naujo, kad pažadintų drakonus iš akmens, kai raudona žvaigždė kraujuos ir tamsa susirinks.

Kadangi Sam yra Elia Martell ir Rhaegar vaikas, vėliau jį kontrabandė Varys ir prižiūrėjo ištikimasis Tarlys, kuris’pasakyti, kad jis yra pažadėtasis princas?

žaidimas sostų meme

Melisandre (Raudonoji kunigaikštienė) grįš su armija

Daugeliui tai gali atrodyti šiek tiek akivaizdu, tačiau tikrai galiu pamatyti, kaip Melisandre'as grįžta su armija kovoti su baltaisiais pėsčiomis. Taip yra dėl jos ne tokios subtilios grėsmės Septynioliktojo sezono pabaigoje Varys.

Ji paskelbė, kad ji’d) grįžti paskutinį kartą. “Aš turiu mirti šioje keistoje šalyje, kaip ir tu.” Tai buvo „goosebumps“ momentas, kuris padėjo mūsų gerbėjams žinoti, kad ji grįš.

Atsižvelgiant į tai, kad Melisandre visada tikėjo „Daenerys“’ Dėl šios priežasties ir jie suvienodės Volantis, taip pat galima manyti, kad ji susitvarkys su Kinvara.

Kaip jūs tikriausiai žinote, Volantisą saugo didžiulė armija, vadinama “Ugninga ranka”. Taigi armija, einanti po Dievo gaisro, neabejotinai skamba naudingai kovoje su negyvais ledo monstrais!

„GoT meme“

Seni veikėjai, tokie kaip Nedas Starkas, gali sugrįžti

Ankstyvajame aštuntojo sezono rinkinio pranešime EW teigė matęs daugybę senų TV laidos personažų. Taigi yra nemaža tikimybė pamatyti keletą pažįstamų veidų, vedančių į karą.

Iš visų personažų Ned Stark skamba kaip gana netikėtas įrašas. Be to, ji laimėjo’Pirmasis kartas, kai simboliai grįžta mirę.

„Mountain“, „Beric Dondarrion“, „Hound“, Jon Snow ir knygose - Catelyn Stark. Dabar galite pamanyti, kad to nebuvo’t Nedas’nuo jo kūno atkirsta galva?

Tačiau štai mintis: kas būtų, jei to nebūtų’t. Nedas Starkas?

sosto žaidimas cc meme

Naktinis karalius pirmiausia užpuls Karholdą ir paskutinę širdį

Jei tu’kurį laiką stebėjote „GoT“, tikriausiai žinote, kad vesteriečių žmonės nedegina savo mirusiųjų. Atsižvelgiant į tai, kad Naktinis karalius jau krypsta į šiaurę, yra tikimybė, kad armija išaugs dar didesnė.

Tai suteiks „Naktiniam karaliui“ galimybę pirmiausia pulti „Karholdą“ ir „Paskutinę širdį“, kaip Jonas teigė per septynias sezono premjeras. “Jei jie sulaužys sieną, pirmosios dvi pilys jų kelyje yra Paskutinė širdis ir Karholdas,”

Šias „Umber“ ir „Karstark“ pilis šiuo metu prižiūri tik jaunosios Ned Umber ir Alys Karstark, todėl didelė tikimybė, kad jos žlugs. Po dviejų pilių griūties galiu pamatyti „Night King“, kuris nukreipia savo žvilgsnius į Winterfellą puolimui!

sosto žaidimas

Jaime'as veda į Winterfellą, mirdamas kankiniu

Yra daug teorijų apie tai, kaip Jaime mirė praėjusiame „Game of Thrones“ sezone. Visi žinome, kad jo lankas buvo vienas stipriausių serijoje.

Jis pradėjo kaip kraujomaišos smurtinis, sociopatas, lėtai žydintis į kilnų riterį. Taigi, tikrai galiu tikėtis, kad jis padarys herojišką poelgį ar du Vinterfele.

Mes taip pat galime pamatyti galimybę pamatyti jį ir trijų akių Raveną “Sėlenos” susijungimas, kurį bus malonu pamatyti. Kai „Naktinis karalius“ užpuola Vinterfelą, aš taip pat galiu pamatyti Jaime ir Brienne kovojančius greta jų dvynukų Valyrijos plieniniais kardais..

Tada Jaime gali mirti kaip kankinys, arba pagal kitą gerbėjų teoriją jis gali įvykdyti Valongaro pranašystę. Tas, kuris sako, kad Cersei mirs “Mažasis brolis”.

Atsižvelgdamas į tai, kaip Cersei ir Jaime dažnai kalba apie atėjimą į pasaulį kartu ir išvykimą iš jo tuo pačiu metu, galiu pamatyti, kaip Jaime pagaliau nužudė savo dvynę seserį, prieš tai pasiduodama savo žaizdoms..

„GoT“ vis dar geresnė meilės istorija

„Viserion“ nugalės Drogoną iki mirties

Pavadintas Daenerys’ brolis Viserys, nakties karaliaus prisikėlęs drakonas Viserionas turės kovoti su Drogonu kovoje su mirtimi.

Drogonui būtų prasminga nužudyti Viserioną, turint omenyje, kad jis nužudė Viserį pirmajame sezone. Nepaisant to, mūšį tikrai bus verta stebėti.

Galime net pamatyti Joną Snową važiuojantį į Rhaegalą, kad padėtų Drogonui nužudyti Viserioną. Veikėjas jau įrodė, kad gali susirišti su drakonais.

GoT drogo

Kitos gerbėjų teorijos ir numatymai

 • Jonas ir Arya pagaliau pamatys vienas kitą po pažinties pirmajame sezone.
 • „Daenerys“ gali sukelti netikėtą nėštumą (kraujomaišos kūdikį!).
 • Didelė staigmena būtų supratimas, kad Tyrionas yra ir Targaryenas.
 • Nymeria dar kartą grįš su savo vilkų pakuote, kad padėtų kovoti su Baltaisiais vaikštynėmis.
 • Melisandre ir Varys mirs, kaip ji sakė, kad sezono pabaigoje jie sulauks septynerių.
 • Hound vėl matys ir Sansa, ir Arya, kurie labai pasikeitė po Sandoro.
 • Gilly ir Sam sužinos daugiau apie „Long Night“ ir Azor Ahai iš pavogtų „Citadelės“ knygų.
 • Kai kurie gerbėjai mano, kad BRANAS yra NAKTINIS KARALIUS, ir jis’s tas, kuris pastatė sieną.
 • Visiškai įmanoma, kad nepaisant puikaus kovos, baltieji vaikštynės laimės karą!

Kaip žiūrėti „Sostų žaidimus“, DUK

Ar galite stebėti „Sostų žaidimus“ „Netflix“?

Čia yra mįslė „Game of Thrones“ gerbėjams, ar galite žiūrėti laidą „Netflix“? Kaip milžiniškas yra „Netflix“, deja, taip nėra’siūlymas „Sostų žaidimas“.

Pagrindinė to priežastis yra ta, kad turinio teisės priklauso HBO ir ji laimėjo’t pasidalinti ja su tiesioginiais konkurentais. Bet kaip alternatyvą galite naudoti bet kurį iš būdų (mokamą arba nemokamą) žiūrėti sosto žaidimą be „Netflix“.

Kiek ten metų laikų “Sostų žaidimas”?

“Sostų žaidimas” turi septynis širdies sustojimo ir kvapą gniaužiančius sezonus su nuostabiomis siužetinėmis linijomis, kurios jus užstrigs ant sofos. Tai puiki televizijos laida, skirta žiūrėti. 8 sezonas šiuo metu yra gamybos procese ir planuojamas premjera 2019 m. Balandžio mėn.

Kiek epizodų yra praėjusiame sezone “Sostų žaidimas”?

7 sezonas “Sostų žaidimas” iš viso buvo tik septyni epizodai, 3 mažiau nei ankstesniais sezonais. Atsižvelgiant į tai, kad 8 sezonas pažymės paskutinįjį, kurį mes kada nors matysime per TV laidą, „GoT“ nusprendė jį palikti trumpai. Kitų metų balandį jie išleis tik šešis epizodus!

Suvyniokite daiktus

GoT vienu sakiniu

Phew, ir šitaip man tai baigiasi “Sostų žaidimas” transliacijos vadovas! Tikiuosi, kad pateikti šaltiniai padės kitiems „GoT“ gerbėjams rasti idealų šaltinį žiūrėti jų mėgstamą laidą. Jei turite užklausą ar norite sužinoti daugiau apie tam tikrą paslaugą, nedvejodami palikite man žemiau pateiktą pranešimą. Aš atsakysiu asmeniškai už bet kokią reikalingą pagalbą. Geros dienos!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me