Siųskite TV laidas ir filmus internetu nemokamai

Laidų pjaustytuvai ir apsipūtimo stebėtojai visame pasaulyje, norėdami žiūrėti savo mėgstamus filmus / TV laidas, dažnai pasikliauja tokiomis srautinio perdavimo platformomis kaip „Netflix“, „BBC iPlayer“, „HBO Now“, „Hulu“ ir dar daugiau. Tačiau ką daryti tiems, kurie gali’negalime leisti šių „VoD“ paslaugų?

Na, o vienas didžiausių naršymo internete džiaugsmų yra tai, kad rasite daugybę svetainių, kurios NEMOKAMAI pristato filmus ir TV laidas. Deja, jie taip pat yra geografiškai riboti ir juose yra skelbimų, kenkėjiškų programų ar teisinių apribojimų. Todėl’laikas galvoji plačiau ...

Atblokuokite „Free Streaming“ svetaines, kad transliuotumėte TV laidas nemokamai

Geriausias būdas atblokuoti ir saugiai transliuoti filmus / TV laidas nemokamose svetainėse yra investuoti į VPN sprendimą. Pakeisdami jūsų buvimo vietą ir priskirdami jums kitą IP adresą, VPT suteikia vartotojams galimybę apslėpti savo tapatybę internete.

Taigi nemokamose svetainėse jus saugo kibernetiniai nusikaltėliai ir autorių teisių pažeidimų medžiotojai. Jau neminint to, kad svetainė yra užblokuota, galite lengvai prisijungti prie palaikomo šalies serverio ir apeiti geografinius apribojimus.

Deja, ne kiekvienas teikėjas turi infrastruktūrą ar negali pasiūlyti nuostabių srautinio perdavimo našumo. Taigi, aš nusprendžiau palengvinti procesą ir pateikti 5 geriausių transliacijos VPN nemokamų svetainių rekomendacijų sąrašą:

Paslaugų teikėjai Kaina (USD) Ypatybės Įvertinimas Nuolaida Apsilankymo paslaugų teikėjas

 1. „Surfshark“

  „Surfshark“

  11,95 USD1,99Per mėnesį

  • 800+ serverių 50 ir daugiau šalių
  • AES-256-GCM šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • Neribotas vienalaikis ryšys
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 83% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2.91Per mėnesį

  • 2 000 serverių daugiau nei 140 šalių
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 5 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 73% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 3. „ExpressVPN“

  „ExpressVPN“

  12,95 USD8.32Per mėnesį

  • 3000 ir daugiau serverių 94 šalyse
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 3 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 35% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 4. Nevalia

  Nevalia

  9,95 USD2,25Per mėnesį

  • Daugiau nei 1000 serverių 100 vietų
  • 256 bitų standartinis karinio lygio šifravimas
  • Tiesioginių pokalbių palaikymas yra puikus
  • Nulio žurnalų teikėjas
  • Galimi 5 prisijungimai
  • „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“ programos ir „Chrome“ plėtinys

  Patikimas 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 5. „CyberGhost“

  „CyberGhost“

  12,99 USD2.75Per mėnesį

  • 3700 serverių 60 šalių
  • 256 bitų AES šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Griežta politika be žurnalo
  • 7 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Reliabile 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

Geriausių nemokamų srautinių svetainių apžvalga ir atblokavimas

Aš ieškojau internete gerbiamų nemokamų srautinių svetainių, skirtų žiūrėti filmus / TV laidas. Kai kurie iš jų yra teisėti, kiti reikalauja naudoti VPN, kad apsaugotų jūsų tapatybę. Vardai:

 1. „YouTube“ (JAV)
 2. Traškėjimas
 3. Popcornflix
 4. „Tubi“ televizija
 5. Žiūrovas
 6. „Snagfilms“
 7. „Popcorntime-Online.ch“
 8. CMoviesHD
 9. Putlockeris
 10. Klasikinis kinas internetu

1. „YouTube“ (JAV)

Panašiai kaip „VoD“, „YouTube“ viso pasaulio vartotojams rodo skirtingą turinį. Jei norite panaudoti visą transliacijos patirtį, naudokite JAV „YouTube“ versiją. Aš prisijungiau prie „NordVPN“’JAV serverių šiai užduočiai atlikti ir iškart atrado naują pramogų pasaulį.

Jei norite dar didesnio turinio įvairovės, apsvarstykite galimybę prisiregistruoti prie aukščiausios „YouTube“ paskyros. Tai pašalins dirginančias reklamas prieš arba po vaizdo įrašų paleidimo. Kartu su VPN galėsite žiūrėti ir geografiškai ribotus vaizdo įrašus.

žiūrėkite nemokamus filmus „YouTube“ JAV

2. Traškėjimas

Oficiali „Sony Pictures Entertainment“ dukterinė įmonė „Crackle“ yra skirta vartotojams, kurie nenori įsitraukti į teisėtus rūpesčius dėl piratinių filmų transliavimo. Paprastai joje kaupiamas reklaminių vaizdo įrašų pramoginių pramogų turinys iš licencijuotų gamybos įmonių.

Tai reiškia, kad viską, ką matote stebimųjų sąraše, yra saugu atidaryti ir žiūrėti. Vienintelė tokios programinės įrangos problema yra ta, kad nors ji siūlo daugybę informacijos apie įvairius filmus / TV laidas, jūsų gauta įvairovė gali būti ne tokia patraukli akiai..

žiūrėti televizijos serialus internete, apie susidorojimą

3. Popcornflix

„Popcornflix“, priklausanti „Screen Media Ventures“ ir pristatyta pramogų rinkoje dar 2010 m. Liepos mėn., Turi stiprią vartotojų bazę ir reputaciją internete, siūlydama nemokamus skelbimų palaikomus internetinius puslapius ir klasikinius / naujausius filmus..

Joje yra daugiau nei 1000 filmų, kuriuos patvirtina autorių teisių agentūros su visomis atitinkamomis licencijomis, katalogas. Norėdami daugiau išnaudoti platformą, prisijunkite prie tokios VPN paslaugos kaip „Surfshark“ ir atblokuokite naują filmų / TV laidų sąrašą.

žiūrėkite filmus ir TV laidas internetu naudodami popcornflix

4. „Tubi“ televizorius

„Tubi TV“ yra viena iš nedaugelio srautinių programų, kurias galima tiesiogiai atsisiųsti / įdiegti iš „iTunes“. Nors turinys įtariamas teisiškai, jis gerai veikia visuose „iOS“ įrenginiuose. Procesas yra paprastas, tiesiog įdiekite programą, pasirinkite žiūrimą filmą / TV laidą ir paspauskite paleidimo mygtuką.

Dėl gražios vartotojo sąsajos ir dizaino galite būti tikri, kad niekada nesijausite nuobodus būdami platformoje. Nors turinio kaupimui vis dar reikia darbo, programinę įrangą vis tiek verta išbandyti. Aš net atblokavau daugiau pavadinimų prisijungdamas prie „Surfshark“’JAV serverių.

žiūrėkite filmus nemokamai naudodamiesi „Tubi“ televizija

5. Stebėtojas

Patraukliems stebėtojams, besidomintiems animaciniais filmais, TV laidomis ir kitu turiniu - „Viewster“ gali būti patraukli alternatyva brangioms transliacijos platformoms. Tai svetainė, skirta animacijos pasauliui.

Tuo pačiu metu vartotojams tai suteikia galimybę žiūrėti aktorių biografijas, filmografijas, filmų priekabas, fragmentus, naujienas ir dar daugiau. Filmų, anime ir TV laidų sąrašas atnaujinamas kas savaitę. Norėdami atrakinti daugiau turinio, naudokite tokį VPN kaip „PureVPN“.

Stebėtojas gali žiūrėti TV serialus internetu

6. „SnagFilms“

Panašiai kaip „Crackle“, „SnagFilms“ nekaupia nelicencijuoto turinio ir stengiasi tik siūlyti pavadinimus, kuriuos anksčiau patvirtino gamintojas / režisierius.

Taigi, užuot radę populiarius filmus / TV laidas, gausite prieigą prie daugiau nei 5000 savarankiškų kūrinių katalogo, sudaryto iš keliolikos kategorijų, pradedant veiksmais-nuotykiais, siaubą keliančiais siaubu, linksmomis komedijomis ir kritikų pripažintomis dokumentinėmis filmais..

Programa taip pat ypač domina tarptautinius užsienio filmus ir gėjų / lesbiečių filmus kartu su Hindi Bollywood darbais. Prisijungimas prie VPN turinio, kurį galima transliuoti, reikšmingo skirtumo nepadarys.

„SnagFilms“

7. „Popcorntime-Online.ch“

„Popcorn Time“ programa yra prieinama daugelyje domenų, kurie siūlo savo programinės įrangos versiją, kilusią iš pirminio „Github“ kodo. Tarp jų yra „Popcorntime-Online.ch“, kuris naudoja tą patį dizainą ir išvaizdą kaip „Popcorn-time.to“..

skirtumas tarp jų yra tas, kad ten, kur .to versija veikia kaip programa, „online.tv“ atitikmenį galima tiesiogiai pasiekti jūsų svetainėje. Kadangi jis kaupia piratinį turinį, naudokitės tokiu VPN, kaip „NordVPN“, norėdami gauti apsaugą nuo autorių teisių pažeidimų medžiotojų.

žiūrėkite filmus ir TV laidas internetu, naudodami popkorno laiką

8. CMoviesHD

„CMoviesHD“ patenka tarp geriausių TV laidų ir filmų transliavimo svetainių. Tai visiškai nemokama, bet neteisėta naudoti. Taip yra todėl, kad platformoje kaupiamas piratinis turinys, dėl kurio gali kilti problemų dėl didelių baudų ir DMCA pranešimų.

Nepaisant to, ji gali pasigirti viena didžiausių turinio bibliotekų. Taigi, aš naudojuosi svetaine tik prisijungęs prie tokio VPN kaip „Express“. Taip yra todėl, kad patikrinta nesąžininga teikėjo reputacija yra prasmingesnė apsauga nuo autorių teisių pažeidimų medžiotojų.

CMoviesHD

9. Putlockeris

Putlockeris ilgą laiką dalyvavo nemokamų filmų / TV laidų versle. Medžiotojai dažnai ją uždraudžia dėl autorių teisių pažeidimų, tačiau visada sugeba vėl pasirodyti naujoje ir saugioje srityje. Streamers pamėgs šią svetainę.

Palyginti su kai kuriais aukščiau pateiktais įrašais, svetainė nėra teisėta. Aš naudoju „PureVPN“ norėdamas pasiekti turinį tinklalapyje ir paversti savo mėgstamais filmais bei laidomis. Tiesiog įsitikinkite, kad prisijungėte prie stabilaus serverio ir įgalinate „OpenVPN“ (UDP)..

Putlockeris

10. Klasikinis kinas internetu

Kaip rodo pavadinimas, ši svetainė skirta vintažinio kino mėgėjams. Jei gyvenate tyliuose Charlie Chaplino ir kitų populiarių aktorių filmuose, klasikinis kinas yra puikus pasirinkimas. Tai nereikalauja, kad jūs būtumėte prisijungę prie srautinio turinio.

Vienintelė problema yra filmų priegloba, o ne nuorodos į trečiųjų šalių svetaines. Iš esmės tai gali būti ne visiškai teisėta. Jei norite transliuoti mėgstamus senovinius filmus, naudokite tokį VPN kaip „NordVPN“, kad apsaugotumėte savo tapatybę!

Klasikinis kinas internetu

Suvyniokite daiktus

Šis vadovas buvo akcizas paaiškinti, kaip skirtingi „VoD“ ir net nemokamos svetainės gali nustatyti geografinius apribojimus, ragindami vartotojus investuoti į patikimus sprendimus, tokius kaip VPN. Šios priemonės apsaugo jūsų tapatybę ir leidžia atblokuoti visą turinį.

Atsižvelgiant į visus veiksnius, „NordVPN“ neabejotinai laimi šią kategoriją, kad galėtų saugiai transliuoti nemokamas TV laidas / filmus. Tačiau jei jūs ieškote biudžetą tausojančios alternatyvos, apsvarstykite galimybę užsiregistruoti su BVI pagrindu sukurta „Surfshark“.

Jei turite klausimų ar turite pateikti keletą rekomendacijų, nedvejodami atsisakykite komentaro žemiau. Taip pat nedvejodami pasidalykite straipsniu su savo draugais / šeimos nariais, kurie nori užsitikrinti nemokamų filmų / TV laidų žiūrėjimo veiklą!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me