Kaip tiesiogiai žiūrėti ICC kriketo pasaulio taurę 2019 m

Kriketo pasaulis’Didžiausias ir prestižiškiausias turnyras - ICC kriketo pasaulio taurės varžybos prasideda 2019 m. gegužės 30 d. ir žada, kad tai bus ekstravagancija, kupina jėgų kupinų veiksmų, rekordinių žygdarbių bei keleto kvapą gniaužiančių rungtynių ir pasirodymų..

Pasaulio kriketo taurė šį kartą rengiama Anglijoje, „Cricket“’originalūs namai, po 20 metų pertraukos.

Paskutinis Anglijos kriketo pasaulio taurė vyko dar 1999 m., Kai Australija nervino Lance'ą Klusenerą’puolime pusiau, o po to finale sutriuškino Pakistaną - mėgstamiausią varžovą ant blizgaus „Cricket WC Trophy“.

Nuo tada Australija laimėjo keturis pasaulio taurius, įskaitant vieną 1999 m., Išskyrus vienintelę išimtį - 2011 m. Pasaulio taurę, kurią laimėjo atgimusi Indija..

Tačiau ši kriketo pasaulio taurė bus ne tokia, kokia buvo praeityje, nes dabar daugiau nei 350 balų tapo tokiomis dalimis, o tokios komandos kaip Anglija ir Indija, turinčios dygliuotą vadeivų rikiuotę, ir toliau vejasi šiuos mamuto įvertinimus, nepalikdamos daug prakaito..

Daugelis netgi prognozuoja, kad pirmą kartą šiose pasaulio taurėse bus matomas daugiau nei 500 trasų rezultatas.

Tai’vyks į neįtikėtinai sunkų komandų turnyrą ir tikriausiai tas, kuris laikosi savo nervų iki pat pabaigos, pretenduos į sidabrinių dirbinių pasaulio taurės trofėjų 2019 m. liepos 14 d. Lorde’„Cricket Ground“, Londonas.

Nenorėčiau’nepraleisk nė vieno mačo per visą turnyrą ir jei nori daryti tą patį, tada čia’Tai išsamus vadovas, kaip žiūrėti ICC kriketo pasaulio taurės tiesioginį internetą, įskaitant kelis internetinius srauto kanalus, informaciją apie bilietus, atjungti gyvo kriketo geografinius apribojimus iš viso pasaulio dar daugiau!

Geriausios kriketo pasaulio taurės tiesioginės transliacijos galimybės:

Stebėdama pasaulinius gerbėjus, Tarptautinė kriketo taryba įsitikino, kad Pasaulio taurė yra prieinama visuose regionuose ir viso pasaulio šalyse. Oficialus transliuotojų sąrašas, kurį galite peržiūrėti čia, yra tiesiog neįtikėtinas savo pasiekiamumu ir aprėptimi.

Ir daugelis šių transliuotojų reguliariai demonstruoja kriketo varžybas ištisus metus, taigi, net jei norite žinoti, kaip žiūrėti kriketą internetu pasibaigus Pasaulio futbolo čempionatui, galite naudoti šias parinktis.

Bet jei norite žiūrėti Pasaulio taurės varžybas per tiesioginį transliaciją ir jums nereikia’Savo šalyje neturite pakankamai geros tiesioginės transliacijos parinkties, čia yra 5 „Live HD mokamos“ ir nemokamos transliacijos kanalai, kuriuos galite atblokuoti naudodami VPN iš bet kurios pasaulio vietos ir žiūrėti Pasaulio taurę:

Dauguma tiesioginių transliacijų sprendimų, skirtų „ICC Cricket World Cup“, yra geografiškai riboti. Taigi tokioms srautinio perdavimo parinktims reikės gražios ir greitos VPN paslaugos, kad būtų galima atblokuoti tiesiogines parinktis. „Surfshark“ yra puikus pasirinkimas, nes jame yra daugiau nei 2000 serverių ir 5 daugialypiai prisijungimai, kurie yra naudingi stebint tiesioginį sportą. Apsilankykite „Surfshark30“ dienų pinigų grąžinimo garantijoje.

„HotStar“

Apimties regionai:

Kanada, Indija, Nepalas, Maldyvai, Butanas, Jungtinės Amerikos Valstijos, Puerto Rikas, Guamas, Šiaurės Marianos salos, JAV Mergelių salos ir Amerikos Samoa.

Aukščiausios kokybės indų transliacijos paslauga „Hotstar“ greitai tapo mėgstama transliacija visų rūšių sportui, ypač kriketui, ir neabejotinai pati populiariausia transliavimo paslauga žiūrėti kriketo žaidimus Indijoje. Paslauga turi suderinamas programas, skirtas „Android“ ir „iOS“, taip pat svetainę http://www.hotstar.com/.

Jo prenumerata taip pat yra neįtikėtinai pigi, jei norite užsisakyti tik dėl kriketo!

„Hotstar VIP“ planas jums kainuos tik 5,22 USD / metus, jei jį užsisakysite per Indijos serverį iš VPN!

Taip pat yra planas norintiems žiūrėti kriketą JAV, bet tai nėra’brangu, taigi’Geriau, jei laikysitės šio plano, jei norite naudoti „Hotstar“, kad transliuotumėte savo mėgstamus žaidimus iš Pasaulio taurės.

„SkySports“

Apimties regionai:

Anglija, Velsas, Škotija ir Airijos Respublika

Ši transliacijos svetainė yra Didžiojoje Britanijoje ir yra platesnio dangaus sporto tinklo, apimančio kelis kanalus, skirtus sporto transliacijoms, dalis. Jungtinėje Karalystėje šį kanalą galima įsigyti daugumoje kabelinės televizijos prenumeratų.

„Sky Sports“ taip pat galima įsigyti iš įvairių internetinių kabelinių paslaugų teikėjų, tokių kaip „Sling TV“, prenumeratos paketų. Manoma, kad tai yra geriausias pasirinkimas žiūrėti kriketą JK, taigi galite jį įsigyti ir savo kabelio pakete arba eiti pagal individualų planą..

Streameriams skirta speciali Pasaulio taurės kriketo transliacijos abonementas jums kainuos vos 10 svarų sterlingų / mėn. (Galite peržiūrėti čia), o tai reiškia, kad jei žiūrėsite visą turnyrą per jį, jūs laimėjote’nereikės sudeginti daug jūsų piniginės skylių, nes šis planas yra ne tik pigus, bet ir turi daug funkcijų, tokių kaip kokybės komentarai ir analizė po mačo, HD kokybė, patikimas ryšys tarp kitų.

Jei gyvenate už JK ribų ir norite žiūrėti pasaulio kriketo taurę, turėsite atblokuoti „SkySports“ per VPN, prisijungę prie veikiančio JK serverio, palaikančio HD srautą..

PTV sportas

Apimties regionas:

Pakistanas

Geriausias variantas šiame sąraše iki šiol! „PTV sports“, Pakistano sporto kanalai, dabar taip pat siūlo savo tiesioginę transliacijos svetainę, t. Y. Http://sports.ptv.com.pk/.

„PTV Sports“ žiūrėjimas yra visiškai nemokamas, tačiau kartais žiūrėjimo kokybė gali būti šiek tiek žemesnė nei HD kokybės.

PTV sportas laimėjo’Neskelbkite rungtynių jums, jei gyvenate ne Pakistane, taigi, jei norite tiesiogiai žiūrėti pasaulio taurės kriketo varžybas internetu, per ją laimėjote’to negalėsite padaryti, jei nenaudosite VPN svetainės atblokavimui.

„SonyLiv“

Apimties regionas:

Pakistanas

Kitas neįtikėtinas nemokamas transliacijos pasirinkimas, skirtas ICC kriketo pasaulio taurėms, „SonyLiv“ yra mano asmeninis mėgstamiausias dalykas, kai srautiniu būdu perduodamas kriketas iš bet kur. Jo vaizdo kokybė, be abejo, kartais buvo tikrai ne tokia graži, tačiau garso kokybė yra puiki, kaip ir aprėptis.

Tačiau geriausia „SonyLiv“ dalis yra ta, kad per visas rungtynes ​​ji praktiškai neturi skelbimų, taigi, jei per ją žiūrėsite kriketo pasaulio taurę internetu, jums bus garantuojama, kad jai nebus keliama jokių nepatogumų..

„SonyLive“ yra toks aktualus kriketui ir toks populiarus, kad jis pasirodo daugumos paieškos sistemų rezultatų viršuje, jei įvedate užklausą dėl “Pasaulio taurės varžybas žiūrėkite internetu”.

„SonyLiv“ gali nemokamai žiūrėti visi žmonės iš viso pasaulio, kaip ir aš stebiu pirmąsias Pasaulio taurės varžybas tarp Anglijos ir Pietų Afrikos čia, „SonyLiv“:

„SonyLiv“ taip pat dirba Pakistane ir Indijoje, tačiau jei gyvenate už šių teritorijų ribų, VPN gali padėti jums prisijungti prie kanalo per Pakistano serverį..

Geriausios kriketo pasaulio taurės tiesioginės transliacijos galimybės

„FoxSportsAsia“

Apimties regionas:

Kinija, Tailandas, Japonija, Indonezija ir Pietų Korėja

Nors „FoxSportsAsia“ yra skirtas daugiausia Tolimųjų Rytų regionams, jį taip pat galima žiūrėti iš bet kurios pasaulio vietos, padedant pakankamai geram Srautinio transliavimo VPN teikėjui..

Jei ne’gyvena „FoxSportsAsia“’sritį, pamatysite šią klaidą, jei bandysite transliuoti bet kurias pasaulio taurės varžybas per šią platformą.

Kokybė gera ir yra daugybė skelbimų, tačiau jis’nemokama, todėl jūs taip pat tikrai galite išbandyti.

Čia atkreipkite dėmesį, kad „FoxSportAsia“’Kinijos aprėptis neapima autonominių regionų, taigi, jei norite žiūrėti kriketo Honkonge, Makao ar bet kurioje susijusioje Kinijos teritorijoje, norint atblokuoti svetainę, turėsite naudoti VPN.’s transliacijos paslauga.

Kaip rasti geriausią transliacijos VPN prenumeratą kriketo pasaulio taurėms ‘19

Srautinio transliavimo VPN, kurie iš tikrųjų gali atblokuoti geografiškai ribotas svetaines ir siūlyti HD kokybės srautus dideliu greičiu, yra gana reti, todėl jums reikės pereiti šį sąrašą žemiau, jei norite rasti pigų, patikimą ir aukščiausios kokybės kaip VPN variantą, kuris papildytų jūsų transliacijos poreikius ir leidžia be abejonės žiūrėti ICC pasaulio taurę:

Paslaugų teikėjai Kaina (USD) Ypatybės Įvertinimas Nuolaida Apsilankymo paslaugų teikėjas

 1. „Surfshark“

  „Surfshark“

  11,95 USD1,99Per mėnesį

  • 800+ serverių 50 ir daugiau šalių
  • AES-256-GCM šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • Neribotas vienalaikis ryšys
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 83% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2.91Per mėnesį

  • 2 000 serverių daugiau nei 140 šalių
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 5 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 73% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 3. „ExpressVPN“

  „ExpressVPN“

  12,95 USD8.32Per mėnesį

  • 3000 ir daugiau serverių 94 šalyse
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 3 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 35% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 4. Nevalia

  Nevalia

  9,95 USD2,25Per mėnesį

  • Daugiau nei 1000 serverių 100 vietų
  • 256 bitų standartinis karinio lygio šifravimas
  • Tiesioginių pokalbių palaikymas yra puikus
  • Nulio žurnalų teikėjas
  • Galimi 5 prisijungimai
  • „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“ programos ir „Chrome“ plėtinys

  Patikimas 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 5. „CyberGhost“

  „CyberGhost“

  12,99 USD2.75Per mėnesį

  • 3700 serverių 60 šalių
  • 256 bitų AES šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Griežta politika be žurnalo
  • 7 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Reliabile 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

Anglijos Vs. Vakarų Indija - 2019 m. Birželio 14 d. - Kas laimės?

Rytoj turnyro favoritai Anglija priims nenuspėjamą „Windies“. Anglų rinktinėje yra daugybė rungtynių laimėjusių pasaulinės klasės žaidėjų, tokių kaip Johny Bairstowas, Benas Stokesas, Joe Rootas ir Eoinas Morganas, tuo tarpu „Windies“ atrodo šiek tiek nepatyrę naujų žaidėjų, kurie turi prieglobstį.’Neturėjau laiko daug ką įrodyti savo tarptautinėje arenoje.

Tai’Tikėtasi, kad Anglija rytoj lengvai laimės’Varžybos svyruoja link pusrutulio, o šansai yra smarkiai sukrauti prieš vėjelius. Taigi, mano nuomone, mėgstamiausia yra Anglija, o „Windies“ išlaiko labai mažą galimybę nustebinti visus laimėjimu rytoj „Ageas Bowl“ mieste Hempšyre, JK.

ICC Pasaulio taurės 2019 m. Tvarkaraštis ir komandų varžybos

Pasaulio kriketo taurė vyks per mėnesį, pradedant 2019 m. Gegužės 30 d. Ir baigiant liepos 14 d.’s.

Pirmasis pusfinalis bus žaidžiamas liepos 9 d., O antrasis pusfinalis bus žaidžiamas kitą dieną, liepos 11 d., Kai dienos bus tarp atsarginių dienų, taigi, jei dėl lietaus ar dar ko nors nenumatytas vėlavimas, rungtynės gali vykti vis tiek nutinka.

Rungtynių pradžios laikas Pasaulio taurėje:

Dienos varžybos prasidės 9:00 GMT, o dienos / nakties varžybos bus žaidžiamos nuo 12:30 GMT.

Čia rasite visą varžybų tvarkaraštį ir jų laiką.

Kaip nusipirkti bilietus į ICC pasaulio taurės varžybas:

Anglų kalbos pagrindai yra neįtikėtinai vaizdingi su ikoniniais pastatais, paviljonai susikerta su įmantriais žaliuojančiais taškeliais, todėl ten yra malonumas žiūrėti kriketo žaidimą..

Ir ką’Įdomesnės yra minios, nes vietiniai anglų sirgaliai susimaišo su įžūliais emigrantų gyventojais, kad arenos būtų kerinčios.

Vietos remia tokias komandas kaip Indija ir Pakistanas ir kartais net atrodo, kad šios dvi komandos sukuria namų atmosferą daugelyje Anglijos teritorijų..

Čia yra visos vietos, kuriose bus žaidžiamos visos rungtynės:

 1. Viešpatie’s - Londonas
 2. Ovalas - Londonas
 3. Trento tiltas - Notingemas
 4. Upės pakrantė - Durhamas
 5. Senasis Traffordas - Mančesteris
 6. Kardifo Velso stadionas - Kardifas
 7. Bristolio apygardos žemė - Bristolis
 8. County Ground - Taunton
 9. „Hampshire Bowl“ - Sautamptonas
 10. Pakrypę - veda
 11. Edgbastonas - Birmingamas

Jei norite visa tai pamatyti ir patirti, ICC turi savo oficialią bilietų pardavimo svetainę, kurioje galite užsisakyti ir nusipirkti bilietus į bet kurias rungtynes ​​internetu, tačiau paskubėkite, nes netrukus bilietai baigsis.!

Pasaulio taurė bus žaidžiama apvaliu Robino pagrindu

Nuo tada, kai įvyko ta 1992 m. Pasaulio taurė, „Round Robin“ formatas, kuriame kiekviena komanda turi žaisti visas kitas komandas, kad patektų į pusrutulį, tapo retu reiškiniu, tačiau šis pasaulio taurė sugrįš, nes visos šios komandos žaisti bent vieną iš jų, prieš priimant sprendimą dėl pusfinalio dalyvių:

 1. Anglija
 2. Indija
 3. pietų Afrika
 4. Naujoji Zelandija
 5. Australija
 6. Pakistanas
 7. Bangladešas
 8. Vakarų Indija
 9. Šri Lanka
 10. Afganistanas

Išvada

Pasaulio čempionatas ’19 žada būti žaidimo keitiklis kriketo sportui, nes jis nuspręs ODI kriketo likimą artėjančiais laikais, kai T20 kriketas tęs savo meteorinį populiarumą tarp masių. Bet vis tiek ODI kriketas tebėra didžiausias atkreipimas ir Pasaulio taurė ’19 bus renginys, kurio autentiškiausia forma bus ši.

Ilgai lauktos Indijos ir Pakistano rungtynės pritrauks daugiau nei milijardo žmonių akies obuolius tarp kitų veiksmo kupinų žaidimų tarp ypač konkurencingų komandų, taigi’Nepraleisk nė vieno mačo, nes šį kartą tikrai gausi pinigų!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me