Kaip tiesiogiai žiūrėti FIFA pasaulio taurę

Sveiki, FIFA gerbėjai iš viso pasaulio ir kviečiame į geriausią VPN. Kažkas apie žaidimą, kuris mane visuomet grąžina į klasiką “Suliejimas - Woo Hoo” daina “Kelias į 98 taurę” video žaidimas! Žmogaus, energijos, kurią panaudojo muzika, aš pasiilgau tų dienų. Vis dėlto mane vis tiek sužavi pasaulio taurė.

Kaip tiesiogiai žiūrėti FIFA pasaulio taurės finalus

Siūlomos HD kokybės sporto transliacijos ir specialūs komentarų srautai keliomis kalbomis. Šios tiesioginės transliacijos parinktys, pateiktos žemiau, puikiai tinka žiūrėti Pasaulio taurę:

BEIN sportas

„BeIN Sports“ yra viena iš išsamiausių sporto paslaugų teikėjų visame pasaulyje, įskaitant Vidurinius Rytus, JAV, Naująją Zelandiją, Tailandą, Malaiziją ir kt. Tai gali būti jūsų internetinė FIFA finalo transliacijos parinktis, kuri siekia tik 10 USD per mėnesį. Geriausias dalykas apie šį teikėją yra tas, kad nuo jo’pasiekiama keliuose pasaulio regionuose, ji siūlys komentarus keliomis kalbomis.

bein sports fifa

Jei jūs gyvenate ne regionuose, tai’galima rasti ten’nėra jokios priežasties nerimauti, nes galite prie jo prisijungti per VPN. Paprastas maršruto pakeitimas per serverį, esantį šalyje, prie kurios norite prisijungti ir patekti į „BeIN Sports“, kad lengvai atblokuotumėte svetainę.

Bein sports fifa šalys

Jei jūs gyvenate ne regionuose, tai’galima rasti ten’nėra jokios priežasties nerimauti, nes galite prie jo prisijungti per VPN. Paprastas maršruto pakeitimas per serverį, esantį šalyje, prie kurios norite prisijungti ir patekti į „BeIN Sports“, kad lengvai atblokuotumėte svetainę.

„DirecTV“ dabar

Šiuo metu plačiausias tiesioginės televizijos teikėjas JAV „DirecTV“ siūlo aukštos kokybės prenumeratos planuose kelis kanalus. Šiuo metu ji siūlo trijų mėnesių prenumeratą už maždaug 10 USD / mėnesį ir apima kelis oficialius FIFA transliuotojus, įskaitant „Fox Sports“ transliaciją anglų kalba, „Globo“ portugalų transliacijai ir daugybę kitų..

tiesioginis tv fifa

Jei norite pasiekti „DirecTV Now“ už JAV ribų, jums reikės geriausio VPN su dedikuotais JAV transliacijos serveriais, kad būtų apeiti geografiniai apribojimai svetainėje.

Geriausias FIFA pasaulio taurės VPT

Kadangi beveik visoms minėtoms srautinio perdavimo svetainėms reikės VPN, kad būtų užtikrinta prieiga, čia yra išsami geriausių VPT teikėjų, kuriuos galite pasirinkti, nepertraukiamo FIFA pasaulio taurės žiūrėjimo patirties lentelė.!

RANKINĖ LENTELĖ

Nemokama internetinė transliacija FIFA

Jei manote, kad mokami paslaugų teikėjai verčia jus peržengti jūsų biudžetą ir norite šiek tiek pakenkti tokioms funkcijoms kaip vaizdo kokybė, galite pamatyti daugybę nemokamų variantų, kaip žiūrėti FIFA pasaulio taurę tiesiogiai internete:

Youku

Vienintelė galimybė tiesiogiai transliuoti FIFA daugiau nei milijardui Kinijos gyventojų, „Youku“ yra puiki paslauga, priklausanti labai įtakingai grupei. Šis srautinių transliacijų teikėjas tapo stipresnis ir yra pirmasis srautinių transliacijų tiekėjas, pasidalinęs svarbiausiu turnyru’Tiesioginio transliavimo teises su valstybine Kinijos vaizdo stebėjimo sistema.

Ši paslauga yra visiškai nemokama, todėl ji labai vilioja Kinijos gyventojus. Tiems iš jūsų, gyvenantiems už žemyninės Kinijos ribų, gretimose šalyse, „Youku“ gali būti jūsų vartai žiūrėti FIFA mandarinų / kinų komentaruose, tačiau tik tuo atveju, jei naudojate galingą VPN, kad atblokuotumėte šią geografiškai ribotą svetainę..

ZDF.De

Vokietija’„ZDF.De“ yra nemokama paslauga, transliuojanti aukštos kokybės vaizdo įrašus, todėl tai puikus pasirinkimas vokiečių žaidimų gerbėjams. Jei gyvenate ne Vokietijoje, „ZDF.De“ galima stebėti tik tuo atveju, jei atblokuosite svetainę naudodami viršutinį VPN prisijungę prie Vokietijos serverio..

ZDF.de fifa
Kaip stebėti FIFA pasaulio taurę ant Kodi

 1. Paleisti „Kodi Krypton V17“ ir viršutiniame dešiniajame kampe paspauskite  “Pavara” piktogramą.
 2. Pasirinkite “Failų tvarkyklė” apatiniame dešiniajame meniu kampe.
 3. Slinkite žemyn iš kairiojo meniu ir atviras “Pridėti šaltinį”.
 4. Dukart spustelėkite apie “Nė vienas” ir įeiti http://lazykodi.com/
 5. Duok žiniasklaidos šaltinio vardas. Pavyzdžiui, “Tingus Kodi”
 6. Eik grįžti į pagrindinį „Kodi“ meniu ir paspauskite apie “Priedai”.
 7. Pataikė  “Pakuotė” simbolis, kad būtų pradėtas diegimo procesas.
 8. Pasirinkite “Įdiekite iš ZIP failo” ir Rasti  “Tingus Kodi” žiniasklaidos šaltinis.
 9. Iš parinkčių sąrašo, pasirinkti “SANDĖLIAVIMAI” ir tada bakstelėkite apie “ANDROIDABA”
 10. Pasirinkite “Saugykla” ir tada paspauskite apie “saugykla.kodil-1.4.zip”
 11. Laukti kelios minutės “Priedas įdiegtas” pranešimas. Grįžti į ankstesnį meniu ir paspauskite apie “Įdiekite iš saugyklos”.
 12. Pasirinkite “..„Kodil“ saugykla” ir tada atviras  “Vaizdo įrašų priedai” sąrašą
 13. Eik  “Paieška” skirtukas ir tipo į “cCloud televizorius”
 14. Atviras priedas ir tada pataikė diegimo mygtukas.
 15. Laukti už “Pridėti” įdiegtas pranešimas
 16. Grįžti į priedų meniu ir paleisti cCloud televizorius.
 17. Spustelėkite ant “Sportas” galimybė patekti į visus tiesioginius sporto srautus
 18. Pasirinkite ESPN ar bet kuris kitas transliuotojas iš čia pateikto sąrašo, kad galėtų žiūrėti FIFA pasaulio taurę!

fifa espn

Kaip stebėti „FIFA“ pasaulio taurę „Kodi Firestick“ naudojant „iPlayer WWW“

 1. Paleisti „Firestick“ televizorius ir paspauskite sistemoje.
 2. Pasirinkite Nustatymai ir tada “Gamintojo nustatymai”.
 3. Įgalinti Programos nežinomiems šaltiniams ir “ABD derinimas”.
 4. Eik grįžti į pagrindinį meniu, paspauskite ant paieškos piktogramos ir įveskite “Siuntėjas”.
 5. Spustelėkite ant “Siuntėjas” piktogramą ir paspauskite nuotolinio valdymo pulto pasirinkimo mygtuką.
 6. Paleisti programą, pasirinkite “Leisti”, ir gerai pasveikinimo lange.
 7. Įveskite http://troypoint.com/kodistable į URL juostą.
 8. Laukti norėdami atsisiųsti failą ir spustelėkite “diegti” „Kodi“ sąrankos puslapyje.
 9. Sekite aukščiau pateiktoje instrukcijoje nurodytus veiksmus, kad įdiegtumėte „iPlayer WWW“.

fifa ugniagesys

Stebėkite FIFA pasaulio taurės turnyrą Roku

„Roku“ televizija siūlo keletą gerų variantų, kai kalbama apie sportą ir jis laimėjo’FIFA pasaulio taurė nesiskiria, nes daug kanalų su teikėju tiesiogiai transliuos rungtynes. Tačiau dauguma šių kanalų negalimi už JAV ribų ir yra riboti. Taigi, norėdami praeiti pro juos, turėsite atlikti šiuos veiksmus:

 1. Registruotis su Aukščiausia pasaulio taurė VPT teikėjas
 2. Įdiekite VPN naudodami „Roku“ (Su VPN teikėjais rasite kelis vadovus, kaip tai padaryti).
 3. Prisijunkite prie JAV serverio ir apeisite geografinius apribojimus, kad galėtumėte tiesiogiai žiūrėti varžybas mėgstamais kanalais!

Žiūrėkite FIFA pasaulio taurę „Mac“

„Mac“ vartotojams prieiga prie riboto transliavimo svetainių, skirtų Pasaulio taurėms, yra labai supaprastintas procesas. Daugelis transliacijų svetainių tiesiogiai transliuoja tiesiogines varžybas iš turnyro, pvz. Derinkite TV ir BBC iPlayer, taigi, jei norite juos atblokuoti per VPN, tada čia’Kaip tai padaryti lengvai:

 1. Prenumeruokite viršų Pasaulio taurės VPN tarnybą ir atsisiųskite naujausią „Mac“ klientą
 2. Įdiekite tą „Mac“ klientą savo prietaise ir prisijunkite prie serverio toje šalyje, kur yra jūsų tiesioginės transliacijos teikėjas. Pvz. Jei norite atblokuoti „BBC iPlayer“, pasirinkite JK serverius
 3. Prijunkite VPN ir apsilankykite tiesioginės transliacijos svetainėje, kad galėtumėte tiesiogiai mėgautis varžybomis!

Stebėkite Pasaulio taurę per PS4

Praėjo tos dienos, kai žaidimų konsolės buvo tiesiog skirtos naudoti žaidimams. Šiais laikais jūsų konsolė yra galingas prietaisas, tenkinantis įvairius jūsų poreikius. PS4 vartotojai gali naudoti savo konsolę, norėdami tiesiogiai žiūrėti FIFA per transliacijos teikėjus, tačiau jums reikės VPN, kad galėtumėte tai atlikti:

 1. Pasirinkite geriausią Pasaulio taurė VPT ir išsirinkite planą, kuris geriausiai tinka jūsų biudžetui
 2. Gaukite vartotojo kredencialus (VPN vartotojo vardą ir slaptažodį)
 3. Įdiekite VPN per maršrutizatorių arba „Windows“ / „Mac“. Dauguma geriausių VPN teikėjų siūlo specialius vadovus, kaip lengvai nustatyti VPN PS4. Čia yra „PureVPN“ vadovai ir patarimai, kaip tai padaryti
 4. Įveskite vartotojo kredencialus
 5. Prisijunkite prie savo transliacijos teikėjo šalies serverių’prieinamumas. Pvz. jei norite atblokuoti „Match TV“, pasirinkite rusų serverį
 6. Prisijunkite prie VPN
 7. Mėgaukitės tiesioginėmis FIFA pasaulio taurės varžybomis savo PS4 žaidimų konsolėje!

Žiūrėkite FIFA pasaulio taurę „iOS“

Nepaprastai lengva žiūrėti bet ką kelyje. „IOS“ įrenginiai tampa labai populiarūs kaip nešiojami srautinio perdavimo įrenginiai. „iOS“ programos, skirtos daugeliui transliacijos paslaugų, taip pat lengvai prieinamos, pvz. Dabar „DirecTV“ siūlo savąją „iOS“ platformos programą, kurią galite lengvai atsisiųsti iš „iTunes“ parduotuvės. Kadangi daugelis transliavimo svetainių yra geografiškai ribotos, jums reikės VPN, kad jas atblokuotumėte ir galėtumėte mėgautis rungtynėmis nepertraukiamai..

Įdiegti VPN „iOS“ dabar taip pat yra be galo lengva, nes platformoje yra specialios programos, kurias gali įsigyti beveik visi geriausi teikėjai ir čia’Kaip su juo susitvarkyti per 3 minutes:

 1. Pasirinkite Pasaulio taurės VPN teikėjas, kuris jums labiausiai patinka vertinant pagal jo savybes
 2. Sumokėkite už kainų planą
 3. Eikite į „iTunes“ parduotuvę ir ieškokite VPN’vardas. Programa lengvai pasirodys rezultatų viršuje
 4. Atsisiųskite ją iš ten
 5. Įdiekite jį savo „iPad“ / „iPhone“
 6. Pasirinkite serverį, esantį jūsų srautinio perdavimo paslaugų teikėjo vietoje
 7. Prijunkite VPN
 8. Apsilankykite svetainėje / atidarykite tiesioginio transliacijos teikėjo programą ir mėgaukitės veiksmu tiesiogiai!

Žiūrėkite FIFA pasaulio taurę „Android“

„Android OS“ yra pati populiariausia mobilioji OS pasaulyje ir šiuo metu jos vartotojų skaičius siekia milijonus, daug žmonių tikėsis mėgautis tiesioginėmis varžybomis iš FIFA pasaulio taurės savo įrenginyje. Daugelyje populiariausių VPT siūlomos „Android“ programos, kurias galite naudoti norėdami apeiti geografinius apribojimus populiariose transliacijos svetainėse. Leisti’5 žingsniai padės jums įdiegti VPN „Android“:

 1. Iš geriausių Pasaulio taurės VPN, išsirinkite tą, kuris geriausiai atitinka jūsų biudžetą ir reikalavimus
 2. Atsisiųskite „Android“ programą iš „Google Play“ parduotuvės
 3. Įdiekite jį „Android“ įrenginyje, tačiau įsitikinkite, kad jūsų įrenginys atnaujintas į naujausią „Android“ versiją, kad programa veiktų dar subtiliau.
 4. Prisijunkite prie konkrečios šalies serverio toje vietoje, kur yra jūsų transliacijos teikėjas
 5. Apsilankykite savo srautinių transliacijų teikėjuose’ svetainėje arba atidarykite jiems skirtą programą savo įrenginyje, kad galėtumėte tiesiogiai žiūrėti varžybas!

Žiūrėkite FIFA pasaulio taurę „Xbox“

„Xbox“ yra labai populiari žaidimų konsolė, kuri išgarsėjo dėl daugybės nepriekaištingų funkcijų, kurias siūlo savo vartotojams. Daugelis „Xbox“ entuziastų bus labai suinteresuoti stebėti savo konsolėse FIFA pasaulio taurę. Bet kadangi daugelis svetainių, siūlančių tiesioginį srautinį transliavimą, yra skirtos tik tam, kad galėtumėte žiūrėti už savo šalies ribų, jums reiktų nustatyti „VPN“ savo „Xbox“ įrenginyje, kad galėtumėte pereiti ir čia’Kaip lengvai pasiekti šį tikslą:

 1. Prenumeruokite „Galingas“ Pasaulio taurės VPN kuris siūlo didelį serverių kiekį visame pasaulyje
 2. „Xbox“ nustatykite VPN. Tai neturėtų’Visiškai nerimaukite, nes dauguma geriausių paslaugų teikėjų siūlo puikius vadovus, kaip tai padaryti. Čia pateikiami vadovai, kaip nustatyti „VPN“ „Xbox“ „PureVPN“ ir „ExpressVPN“
 3. Prisijunkite prie pageidaujamos vietos serverių, t. Y. Šalies, kurioje galite žiūrėti savo srautinio perdavimo paslaugų teikėją
 4. Stebėkite tiesiogines varžybas naudodami „Xbox“!

Žiūrėkite FIFA pasaulio taurę per „Apple TV“

„Apple TV“ savininkai turi daug kuo pasidžiaugti, nes turės galimybę per savo prietaisą stebėti tiesiogines varžybas iš FIFA pasaulio taurės ir viskas, ko jiems reikia norint pasinaudoti šia galimybe, yra žinoti apie galimybes, kurias jie turi, kai kalbama apie tiesioginio transliavimo paslaugas rungtynes ​​turnyre kartu su VPN įdiegimu į savo įrenginį, kad būtų apeiti visi geografiniai apribojimai, su kuriais jie susiduria srautinio perdavimo svetainėse.
Leisti’s atlikite veiksmus, per kuriuos galite įdiegti VPN „Apple TV“:

 1. Pirkite kainų planą bet kuriame iš populiariausių Pasaulio taurės VPN jūsų pasirinkta arba iš išvardytų šiame tinklaraštyje
 2. Įdiekite VPN „Apple TV“. Tai turėtų per daug jaudintis, nes daugelis VPT teikėjų turės lengvą žingsnis po žingsnio vadovą, kaip tai padaryti.
 3. Prisijunkite prie serverio toje šalyje, kurioje norite pasiekti savo transliacijos teikėją
 4. Mėgaukitės FIFA pasaulio taure kaip niekad anksčiau!

Žiūrėkite FIFA pasaulio taurę „FireStick“

Jei jums priklauso „Amazon Firestick“, patenkate į laimingųjų sąrašą. Oficialus „mega“ renginio transliuotojas „Fox Sports“ siūlo pramogų prietaisui skirtą programą. Galite atsisiųsti iš „Amazon“’oficiali programų parduotuvė čia. Baigę prisijunkite naudodami „Fox Sports Go“ paskyrą ir mėgaukitės FIFA transliacijos transliacija!

fifa lapės sportas

Perskaitykite mūsų išsamų geriausio ugnies VPN vadovo vadovą.

Kaip žiūrėti FIFA pasaulio taurę be laido

Nebūtina pasirinkti kabelinės televizijos, kad galėtumėte žiūrėti mėgstamą turinį, ypač kai pusė to, ką jūs žiūrite, nėra prieinama įprastomis prenumeratomis. Čia vartotojai dažniausiai tampa laidininkų pjovėjais ir prisiregistruoja teikdami internetines paslaugas savo pramogų reikmėms. Na, mes turime sprendimų, kaip FIFA pasaulio čempionatą stebėti ir internetu.

Kaip žiūrėti FIFA JAV

Kaip minėta anksčiau, „Fox“ tinklas yra oficialus FIFA pasaulio taurės transliuotojas, kuris yra Amerikos pramogų ir naujienų kompanija. Taigi, jei laidų pjaustytuvai nori patogiai gyventi namuose, naudodami FIFA pasaulio taurę iš JAV, tiesiog užsiregistruokite „Fox Sports GO“ - transliuotojo „VoD“ tarnyboje.

Kaip žiūrėti FIFA Australijoje

Jei ieškote būdų, kaip stebėti FIFA pasaulio taurę, tuomet turėsite pasikliauti Australijos VPN paslauga. Aukščiau paminėti aukščiausios kokybės sprendimai, tokie kaip „Hulu“, „Fox Sports Go“, „DirecTV Now“ ir „Sling TV“, nustato geografinius apribojimus, kurie kitų šalių vartotojams riboja prieigą prie jų svetainių.

Kaip žiūrėti FIFA JK

JK vartotojai gali lengvai perjungti savo kanalus į BBC ar ITV, kad transliuotų FIFA pasaulio taurę. Laidų pjaustytuvai gali susidurti su nedidelėmis problemomis, norėdami pasiekti riboto naudojimo turinį. Norėdami žiūrėti turnyrą, prisiregistruokite naudodamiesi „Sling TV“, „Hulu Live TV“ ar „DIRECTV DABAR“. Kitas pasirinkimas būtų prisijungti prie FIFA pasaulio taurės VPN vietos JAV ir transliuoti renginį tiesiogiai iš „Fox Sports Go“.

Kaip žiūrėti FIFA varžybas visuose „Hulu“ kanaluose

„Hulu“ siūlo daugiau nei 50 tiesioginių kanalų beta versijoje, įskaitant tuos kanalus, kurie transliuos HD kokybės pasaulio taurės varžybas. Jei ne’Norite praleisti šią galimybę, tada perskaitykite šį „Hulu“ pasaulio taurės vadovą, kuriame pateikiamas kanalų, kurie transliuos rungtynes, sąrašas, kaip apeiti „Hulu“ geografinius apribojimus naudojant geriausią VPN, kainų nustatymo vadovus, kaip įrašyti tiesiogines rungtynes ​​ir daugiau.

„Hulu“ pasaulio taurės FIFA palaikomi įrenginiai

Geriausias dalykas „Hulu“ yra nuostabus palaikomų įrenginių repertuaras. „Hulu“ gali dirbti beveik viską, apie ką gali galvoti. Įprastos parinktys, tokios kaip išmanieji televizoriai, mobilieji ir asmeniniai kompiuteriai, veikia „Hulu“, tačiau sąrašas neapsiriboja vien tik jais, nes „Hulu“ siūlo ir daugybę kitų variantų..

fifa hulu

Čia yra išsamus visų prietaisų, kuriuos palaiko „Hulu“, sąrašas:

 1. „Apple iPhone“ ir „iPad“ (veikia „iOS 10“ ar naujesnė versija)
 2. „Android“ telefonai ir planšetiniai kompiuteriai (veikia 5.0 ar naujesnės versijos)
 3. „Apple TV“ (4 kartos ar naujesnė)
 4. „Chromecast“
 5. Gaisro tabletės
 6. „Fire TV“ ir „TV“ lazdelė
 7. LG televizorius (pasirinkti modeliai)
 8. „Nintendo“ jungiklis
 9. „Roku“ ir „Roku Stick“ (tam tikruose modeliuose)
 10. „Samsung“ televizorius (pasirinkti televizoriaus modeliai)
 11. „Xbox One“, „Xbox 360“

Kaip žiūrėti FIFA pasaulio taurę „Apple TV“ naudojant nemokamas ir mokamas programas

Tarp daugybės šiuo metu prieinamų įrenginių, palaikančių transliaciją, „Apple TV“ savininkai taip pat tikrai ieškos pakankamai gerų transliacijos programų, kad jų Pasaulio taurės patirtis būtų įsimenama..

Geriausios „Apple TV“ mokamos programos, skirtos žiūrėti FIFA

 1. „Optus Sports“
 2. „DirecTV“ dabar
 3. „Fox Sport“
 4. BEIN sportas
 5. „Sky Sports“
 6. „NBC Sports“
 7. Sling televizorius

Geriausios „Apple TV“ nemokamos programos, skirtos žiūrėti FIFA

 1. „MatchTV“
 2. „BBCiPlayer“
 3. SBS
 4. TF1
 5. ITV

 Žiūrėkite „La Liga Online“

„La Liga“ yra FIFA lyga, stebinti visame pasaulyje, daugiausia dėl to, kad tarptautinės žvaigždės suvilioja žavų žaidimą ir teikia gerbėjams išskirtinių pramogų. Asociacija, esanti už „La Liga“, žino, kokia pelninga yra jos lyga, todėl nori parduoti savo transliavimo teises pagrindiniams transliuotojams ir transliavimo svetainėms iš viso pasaulio..

Šiuo metu jis niekuo nesiskyrė, nes kiekvienas transliuotojas turi išimtines teises tiesiogiai transliuoti „La Liga“ varžybas savo paskirtame regione, kaip matyti iš aukščiau pateiktos lentelės.

Jei norite žiūrėti „La Liga“ internete, pateikiame sąrašą 3 geriausių teikėjų, siūlančių geriausias HD transliacijos paslaugas, kad pasiektų rungtynes ​​tiesiogiai internetu:

 1. „DirecTV“ dabar sportuoja
 2. BEIN sportas
 3. Vienuolika sporto šakų

Kaip žiūrėti beIN sportą

2014 m. Sausio mėn. Nasser Al-Khelaifi įsteigta „beIN Media Group“ yra atsiskyrusi nuo „Al Jazeera Media Network“, kurios būstinė yra Dohoje, Katare. Jo garsusis „beIN“ sporto tinklas buvo sukurtas Prancūzijoje dar 2012 m. Ir nuo to laiko įgijo nemažą reputaciją tarp abipusio transliavimo ir laidų vartotojų, norinčių mėgautis sportu ir pramogomis maksimaliu patogumu. Jei norite žiūrėti „Sports Online“, jums tiesiog reikia apsilankyti jų svetainėje arba atsisiųsti savąsias programas iš „Google Play Store“ ar „iTunes“..

Suvyniokite daiktus

Tikimės, kad šis vadovas padės jums suprasti, kaip žiūrėti FIFA be laido. Nepaisant to, jei susiduriate su problemomis ar radote kitų transliacijos sprendimų, nedvejodami atsisakykite komentaro žemiau. Nesivaržykite pasidalyti straipsniu su kitais FIFA gerbėjais. Smagiai praleisti laiką!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me